Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 41-50 
2.Řehořek Josef1959reg. muži 61-80 
3.Smutný Vratislav1949reg. muži 61-80 
4.Ďurfina Karel1958reg. muži 81-100 
5.Brůžek Peter1969reg. muži 121-150cizinec 
6.Rampas František1952reg. muži 121-150 
7.Ráb Martin1972reg. muži 121-150 
TJ AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niems Dušan1978kraj. muži 151.-202. 
2.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 203.-250. 
3.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
4.Botka Jan2001reg. muži 81.-100. 
5.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. 
6.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
7.Kóňa Marek2000reg. muži 101.-120. 
8.Šípková Nela2000reg. muži 121.-150. 
TJ AŠ Mladá Boleslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. N 
2.Heilek Miroslav1951reg. muži 61.-80. 
3.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
4.Čeřovský Zdeněk1952reg. muži 81.-100. 
5.Jírovec Václav1942reg. muži 101.-120. 
6.Kupec Petr1977reg. muži 101.-120. 
7.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. N 
8.Žák Karel1946reg. muži 101.-120. N 
9.Valenta Zdeněk1958reg. muži 101.-120. N 
10.Čeřovská Monika1963nez.  
ST Dolní Bousov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasáková Martina1975reg. muži 31-40 
2.Novák Kamil1969reg. muži 41-50 
3.Odstrčilík Tadeáš1989reg. muži 41-50 
4.Štolovský Miloslav1979reg. muži 51-60 
5.Jihlavec Jan1961reg. muži 101-120 
6.Novotný Karel1957reg. muži 101-120 
7.Nitray Jozef1946reg. muži 121-150 
8.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
9.Kohout Jaroslav1979reg. muži 151-187 
10.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-187 
11.Odstrčilík Hubert1996reg. muži 151-187 
12.Kužel Jiří1975reg. muži 151-187 
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986reg. muži 21 - 30 N 
2.Blecha David1997reg. muži 31 - 40 
3.Balcar Jaromír1947reg. muži 31 - 40N 
4.Krucký Milan1977reg. muži 41 - 50 
5.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 41 - 50N 
6.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50N 
7.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
8.Řehořek Daniel2000reg. muži 51 - 60 
9.Vokoun Petr1969reg. muži 61 - 80 
10.Štolc Jakub2000reg. muži 61 - 80 N 
11.Dufek Martin1964reg. mži 101 - 120 
12.Blecha Lubomír1971reg. muži 101 - 120 
13.Šlapáček Vladimír1958reg. muži N 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kracman Martin1973reg. muži 41. - 50. 
2.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 41. - 50. 
3.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
4.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 61. - 80. 
5.Švasta Jindřich1957reg. muži 81. - 100. 
6.Kracman Horst1998reg. muži 101. - 120. 
7.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101. - 120.N 
8.Janeček Marek2004reg. muži 151. - 187. 
9.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150.N 
10.Riedl Ladislav1987reg. muži 151. - 187 
11.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80.N 
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Josef1948reg. muži 51-60 
2.Vaňousek Milan1974reg. muži 101-120 
3.Vraník Jan1958reg. muži 31-40 
4.Vraník Pavel1961reg. muži 31-40 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez. 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 51 - 60 
2.Košťál Marek1977reg. muži 61 - 80 
3.Matějů Václav1951reg. muži 61 - 80 
4.Trávnický Luboš1979reg. muži 61 - 80 
5.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
6.Kopal Miroslav1963reg. muži 101 - 120 
7.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 121 - 150 
8.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
9.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 121 - 150 
10.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
11.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151 - 187 
12.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
TJ Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Petr1962reg. muži 31. - 40. 
2.Bříška Jan1991reg. muži 41-50 
3.Durdis Petr st.1955reg. muži 41. - 50. 
4.Zajíček Martin1990reg. muži 61. - 80. 
5.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
6.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
7.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100.N 
8.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
9.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
10.Černý Jaroslav1941reg. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Otradovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Jaroslav1966reg. muži 31-40 
2.Fidrant Michal1978reg. muži 41-50 
3.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 41-50 
4.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 51-60 
5.Kupský Daniel1975reg. muži 51-60 
6.Šmeisser Salvator1971reg. muži 81-100 
7.Klimeš Drahomír1979reg. muži 81-100 
8.Macura Zdeněk1991reg. muži 81-100 
9.Mareš Pavel1954reg. muži 101-120 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1980reg. muži 51 - 60 
2.Sekelský Jan st.1946reg. muži 61 - 80 
3.Novotný Josef1949reg. muži 61 - 80 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 61 - 80 
5.Červinka František1983reg. muži 121 - 150 
6.Schoř Ladislav1981reg. muži 121 - 150 
7.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151 - 187 
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrus Libor1964reg. muži 61-80 
2.Veselý Jaroslav1948reg. muži 61-80 
3.Nevrlý Michal1984reg. muži 81-100 
4.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
5.Stehlík Radek1979reg. muži 81-100 
6.Najman Jiří1957reg. muži 151-187 
7.Rozkovec Vladimír1951reg. muži 151-187 
8.Barva Jaroslav1941reg. muži nez. 
9.Fanta Petr1982reg. muži nez. 
Regionální soutěž 2. třídy
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. 
2.Jírovec Václav1942reg. muži 101.-120. 
3.Kupec Petr1977reg. muži 101.-120. 
4.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
5.Kóňa Marek2000reg. muži 101.-120. 
6.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. N 
7.Žák Karel1946reg. muži 101.-120. N 
8.Valenta Zdeněk1958reg. muži 101.-120. N 
9.Oplt Miroslav2002reg. muži 151.-187. N 
10.Hendrych Petr1958nez.  
TJ Březovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderník Roman1967reg. muži 121-150 
2.Vovčák Michal1976reg. muži 61-80 
3.Pazderník Václav1971reg. muži 51-60 
4.Ginzlová Eva1989reg. ženy 3 
5.Trlida Michal1978reg. muži 121-150 
6.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
7.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150 
8.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-187 
9.Ginzl Petr1975reg. muži 151-187 
10.Svoboda Pavel1978reg. muži 151-187 
11.Gregor František1969reg. muži Nez 
12.Hokuf Antonín1999reg. muži Nez 
13.Maršálek Zdeněk1975reg. muži Nez 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50N 
2.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
3.Řehořek Daniel2000reg. muži 51 - 60 
4.Vokoun Petr1969reg. muži 61 - 80 
5.Štolc Jakub2000reg. muži 61 - 80 N 
6.Dufek Martin1964reg. mži 101 - 120 
7.Blecha Lubomír1971reg. muži 101 - 120 
8.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121 - 150 
9.Samler David2000reg. muži 151 - 187 
10.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 187 
11.Folprecht Jakub1999reg. muži 151 - 187 
12.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 187 
13.Svobodová Lucie1990reg. muži N 
TJ Plazy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běloubek Roman1968reg. muži 61-80 
2.Vyrtych Jiří1955reg. muži 81-100 
3.Štolovský Josef1971reg. muži 81-100 
4.Stejskal Jindřich1946reg. muži 81-100 
5.Hodboď Martin1993reg. muži 101-120 
6.Čuban Zdeněk1964reg. muži 10-120 
7.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
8.Folprecht Jan1984reg. muži 101120 
9.Trlida Hubert1957reg. muži 101-120 
10.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
11.Marek Jiří1956reg. muži 121-150n 
12.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150n 
13.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 121-150n 
TJ Sokol Podlázky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Vladimír1976reg. muži 61 - 80 
2.Vtelenský Luděk1983reg. muži 81-100 
3.Topoli Milan1973reg. muži 101-120 Ncizinec 
4.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
5.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
6.Kučera Michal st.1970reg. muži 121-150 
7.Kozák Roman1969reg. muži 121-150 N 
8.Michal Jaroslav1978reg. muži 151 - 187 N 
TJ Sokol Podlázky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihlář Petr1985reg. muži 61 - 80 
2.Mlčoch Petr1963reg. muži 121-150 
3.Sajdl Vladimír1968reg. muži 121-150 
4.Kučera Kryštof1991reg. muži 121-150 
5.Živný Josef1954nez. muži  
6.Venera Petr1966reg. muži 121-150 N 
7.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 187 
8.Muras David1979reg. muži 151 - 187 
9.Polák Petr1948nez. muži  
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
2.Kopal Miroslav1963reg. muži 101 - 120 
3.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 121 - 150 
4.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
5.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 121 - 150 
6.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
7.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
8.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151 - 187 
9.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 121 - 150 
10.Brabec Jaroslav1958reg. muži 121 - 150 
11.Kříž Jiří1957reg. muži nezařazen 
12.Hercík Jiří st.1976reg. muži 121 - 150 
13.Pejta Petr ml.1988reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
2.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
3.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100.N 
4.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
6.Černý Jaroslav1941reg. muži 101. - 120. 
Sokol Březno ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957reg. muži 41-50 
2.Novotný Miroslav1981reg. muži 61-80 
3.Urban Jiří1951reg. muži 61-80N 
4.Just Miloslav1969reg. muži 81-100 
5.Fadrhonc Petr1980reg. muži 101-120 
6.Žďánský Milan1962reg. muži 101-120 
7.Klíma Miroslav1955reg. muži 151-187 
8.Tominec Aleš1971nez. muži 151-187 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupský Daniel1975reg. muži 51-60 
2.Šmeisser Salvator1971reg. muži 81-100 
3.Klimeš Drahomír1979reg. muži 81-100 
4.Macura Zdeněk1991reg. muži 81-100 
5.Mareš Pavel1954reg. muži 101-120 
6.Skála Jiří1976reg. muži 151-187 
7.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 151-187 
8.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-187 
9.Honzák Jakub1986reg. muži 151-187 
10.Honzák Miloš1961reg. muži 151-187 
11.May Pavel1954reg. muži 151-187 
12.Kačírková Květa1990reg. muži 151-187 
TJ Sokol Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 81 - 100 
2.Titlbach Jindřich1969reg. muži 81 - 100 
3.Duška Jan1984reg. muži 81 - 100 
4.Charvát Milan1961reg. muži 81 - 100 
5.Lauber René1968reg. muži 151 - 187 
6.Lauber Jakub2005reg. muži 151 - 187 
7.Hlaváček Martin1969reg. muži 151 - 187 
8.Šlamborová Ludovíta1953reg. muži 151 - 187 N 
Regionální soutěž 3. třídy
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kóňa Marek2000reg. muži 101.-120. 
2.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. N 
3.Žák Karel1946reg. muži 101.-120. N 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 101.-120. N 
5.Šípková Nela2000reg. muži 121.-150. 
6.Botková Michaela2005reg. muži 151.-187. 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-187. 
8.Oplt Miroslav2002reg. muži 151.-187. N 
9.Čamrová Eliška1993nez.  
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jihlavec Jan1961reg. muži 101-120 
2.Novotný Karel1957reg. muži 101-120 
3.Nitray Jozef1946reg. muži 121-150 
4.Kohout Jaroslav1979reg. muži 151-187 
5.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
6.Odstrčilík Hubert1996reg. muži 151-187 
7.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-187 
8.Kužel Jiří1975reg. muži 151-187 
9.Šimon Marek1973reg. muži 151-187 
10.Pitro Aleš2002reg. sži 151-187 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150 
2.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-187 
3.Trlida Michal1978reg. muži 121-150 
4.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
5.Ginzl Petr1975reg. muži 151-187 
6.Gregor František1969reg. muži Nez 
7.Hokuf Antonín1999reg. muži Nez 
8.Maršálek Zdeněk1975reg. muži Nez 
9.Svoboda Pavel1978reg. muži 151-187 
10.Růžička Tomáš1967reg. muži Nez 
11.Takács Petr2002reg. sži Nez 
12.Vovčák Jan2001reg. dci Nez 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švasta Jindřich1957reg. muži 81. - 100. 
2.Kracman Horst1998reg. muži 101. - 120. 
3.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101. - 120.N 
4.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150.N 
5.Janeček Marek2004reg. muži 151. - 187. 
6.Riedl Ladislav1987reg. muži 151. - 187 
7.Stránský Matyáš2006nez.  
8.Studecký Šimon2005nez.  
9.Staněk Matěj2004nez.  
10.Marić Daniel2003nez.  
11.Abraham Christian2004nez.  
12.Lojda Josef1997nez.  
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trlida Hubert1957reg. muži 101-120 
2.Hodboď Martin1993reg. muži 101-120 
3.Čuban Zdeněk1964reg. muži 10-120 
4.Folprecht Jan1984reg. muži 101120 
5.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
6.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
7.Mejsnar Jan1973reg. muži 151- 
8.Marek Jiří1956reg. muži 121-150n 
9.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150n 
10.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 121-150n 
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
2.Kučera Michal st.1970reg. muži 121-150 
3.Venera Petr1966reg. muži 121-150 N 
4.Kozák Roman1969reg. muži 121-150 N 
5.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151 - 187 
6.Hladký Petr1973reg. muži 151 - 187 
7.Muras David1979reg. muži 151 - 187 
8.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 187 
9.Michal Jaroslav1978reg. muži 151 - 187 N 
10.Šimková Michala1981reg. ženy 11 
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 121 - 150 
2.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
3.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
4.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151 - 187 
5.Drapák Jaroslav ml.1973reg. muži nezařazen 
6.Jonáš Martin2005reg. muži nezařazen 
7.Krejbich Vojtěch2003reg. muži nezařazen 
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 121 - 150 
2.Brabec Jaroslav1958reg. muži 121 - 150 
3.Hercík Jiří st.1976reg. muži 121 - 150 
4.Černý Petr1960reg. muži 151 - 187 
5.Šámal Vladimír1978reg. muži nezařazen 
6.Matějů Petr1975reg. muži nezařazen 
7.Fišer Vladimír1958reg. muži nezařazen 
8.Hercík Jiří ml.2007reg. nži nezařazen 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fadrhonc Petr1980reg. muži 101-120 
2.Žďánský Milan1962reg. muži 101-120 
3.Klíma Miroslav1955reg. muži 151-187 
4.Tominec Aleš1971nez. muži 151-187 
5.Dragoun Václav1975nez.  
6.Veselý Martin2004reg. muži 151. - 187.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Pavel1954reg. muži 101-120 
2.Skála Jiří1976reg. muži 151-187 
3.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 151-187 
4.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-187 
5.Honzák Jakub1986reg. muži 151-187 
6.Honzák Miloš1961reg. muži 151-187 
7.May Pavel1954reg. muži 151-187 
8.Richter Jan1943reg. muži 151-187 
9.Kačírková Květa1990reg. muži 151-187 
10.Černý Vladimír1950reg. muži 151-187 
11.Tonar Josef1950reg. muži 151-187 
12.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-187 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinka František1983reg. muži 121 - 150 
2.Schoř Ladislav1981reg. muži 121 - 150 
3.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151 - 187 
4.Moc Vladimír ml.1961reg. muži N 
5.Tahal Jiří1978reg. muži N 
6.Vosyka Jiří ml.2003reg. sži N 
7.Vonášek Pavel1981reg. muži N 
8.Kellner Ondřej1998reg. muži N 
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Radek1979reg. muži 81-100 
2.Najman Jiří1957reg. muži 151-187 
3.Rozkovec Vladimír1951reg. muži 151-187 
4.Barva Jaroslav1941reg. muži nez. 
5.Blažek Lubomír1984reg. muži nez. 
6.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži nez. 
7.Fanta Petr1982reg. muži nez. 
Regionální soutěž 4. třídy
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Peter1969reg. muži 121-150cizinec 
2.Rampas František1952reg. muži 121-150 
3.Ráb Martin1972reg. muži 121-150 
4.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-187 N 
5.Chuvan Quy1962reg. muži 151-187 Ncizinec 
6.Volf Petr ml.1970reg. muži N 
7.Martinec Jaroslav1959reg. muži N 
8.Dědek Martin1966reg. muži N 
9.Kubín Tomáš1978reg. muži N 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
2.Odstrčilík Hubert1996reg. muži 151-187 
3.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-187 
4.Kužel Jiří1975reg. muži 151-187 
5.Šimon Marek1973reg. muži 151-187 
6.Pitro Aleš2002reg. sži 151-187 
7.Kužel Jiří ml.2001reg. dci 151-187 
8.Šimon Vojta2003nez. sži  
9.Vilhan Martin1991nez. muži  
10.Jahoda Lukáš2005nez. mži  
11.Štolovský Jan2006nez. nži  
12.Havač Stanislav1982nez. muži  
13.Pavlišta Jaroslav1958nez. muži  
TJ AŠ Mladá Boleslav G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005reg. muži 151.-187. 
2.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-187. 
3.Veselý Martin2004reg. muži 151. - 187.Hostování z TJ Sokol Kosmonosy
4.Oplt Miroslav2002reg. muži 151.-187. N 
5.Augustin Matěj2001nez.  
6.Bernát Jan2004nez. Hostování z TJ Sokol Kosmonosy
7.Bruchová Tereza2002nez.  
8.Horáček Vojtěch2006nez.  
9.Kargl Tomáš2003nez.  
10.Oplt Pavel2005nez.  
TTC Bělá pod Bezdězem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolc Jakub2000reg. muži 61 - 80 N 
2.Dufek Martin1964reg. mži 101 - 120 
3.Blecha Lubomír1971reg. muži 101 - 120 
4.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121 - 150 
5.Samler David2000reg. muži 151 - 187 
6.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 187 
7.Folprecht Jakub1999reg. muži 151 - 187 
8.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 187 
9.Šlapáček Vladimír1958reg. muži N 
10.Dvořák Karel1947reg. muži N 
11.Dohnalík Leoš1965reg. muži N 
12.Grundman Pavel ml.2004reg. muži N 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyrtych Martin1982reg. muži 150- 
2.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
3.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
4.Marek Jiří1956reg. muži 151- 
5.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 151- 
6.Zítka Miloslav1976reg. muži 151- 
7.Landsinger Tomáš1982reg. muži 151- 
8.Urban Jiří1973reg. muži 151- 
9.Slánský Tomáš1981reg. muži 151- 
TJ Sokol Podlázky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151 - 187 
2.Hladký Petr1973reg. muži 151 - 187 
3.Muras David1979reg. muži 151 - 187 
4.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 187 
5.Michal Jaroslav1978reg. muži 151 - 187 N 
6.Šimková Michala1981reg. ženy 11 
7.Šindelář Petr1976nez. muži  
8.Ulman Karel1947nez. muži  
TTC HESO Nepřevázka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císařovský Petr1965reg. muži 151-187 
2.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-187 
3.Nastoupil Aleš1976reg. muži 121-150 
4.Beran Antonín1967reg. muži 151-187 
5.Pulda Tomáš1996reg. muži 151-187 
6.Franc Lukáš1980reg. muži 151-187 
7.Pulda Radek1971reg. muži 151-187 
8.Jaček Pavel1965reg. muži 151-187 
9.Kafluk Miloslav1954reg. muži 151-187 
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
2.Honzák Jakub1986reg. muži 151-187 
3.Honzák Miloš1961reg. muži 151-187 
4.Kačírková Květa1990reg. muži 151-187 
5.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-187 
TJ Sokol Otradovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 151-187 
2.Richter Jan1943reg. muži 151-187 
3.Černý Vladimír1950reg. muži 151-187 
4.Tonar Josef1950reg. muži 151-187 
5.Kopta Vladimír1944nez.  
6.Novák Ivo1973nez.  
TJ Sokol Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lauber René1968reg. muži 151 - 187 
2.Lauber Jakub2005reg. muži 151 - 187 
3.Hlaváček Martin1969reg. muži 151 - 187 
4.Šlamborová Ludovíta1953reg. muži 151 - 187 N 
5.Hlaváčková Markéta1975nez. muži N 
6.Titlbach Jindřich ml.1991reg. muži N 
7.Kunst Jiří1949nez. muži N 
8.Knížek Milan2000nez. muži N 
9.Berky Jozef1966reg. muži Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS