Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I.třídy
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Miroslav1963reg. muži 31-50 
2.Hradecký Petr1973reg. muži 51-70 
3.Kraus Josef1958reg. muži 51-70 
4.Feller Marek1977reg. muži 71-100 
5.Skoba Rostislav1962reg. muži 71-100 
6.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
7.Škornička Stanislav ml.1962reg. muži 101-150 
8.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
9.Kopecký Daniel1974reg. muži 101-150 
10.Krumpholc Antonín1976reg. muži 151-200 
11.Novotný Petr1966reg. muži 151-200 
12.Kubálek Josef st.1969reg. muži 151-200 
13.Hošek Martin1995reg. muži 201-250 
14.Kraus Pavel1936reg. muži 201-250 
15.Červinka Martin1975nez. muži  
16.Feller Martin1972reg. muži 251-300 
17.Kněžínek Vojtěch2003reg. sži 7 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepovím František1962reg. muži 49 
2.Pavlů Luděk1978reg. muži 63 
3.Hotovec Tomáš1971reg. muži 75 
4.Zelinka Josef1956reg. muži 232 
5.Zach Jiří1954reg. muži 137 
6.Holešovský Petr1955reg. muži 138 
7.Staněk Milan1966reg. muži 176 
8.Kozák Karel1963reg. muži 220 
9.Abrle Jiří1951reg. muži 228 
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
2.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
3.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
4.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
5.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
6.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
7.Spilková Ivana1987reg. muži 100N 
8.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
9.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101 - 150 
10.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101 - 150 
11.Hrášek Petr1966reg. muži 151 - 200 
12.Čvančara Martin1991reg. muži 151 - 200 
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
2.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
3.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
4.Táborský Štěpán1992reg. muži 71-100 
5.Jaroň Daniel2002reg. muži 101-150 
6.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
7.Hlinovský Dominik2001reg. muži 101-150 
8.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 151-200 
9.Paclt Milan1961reg. muži 70 N 
TJ Lokomotiva Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
2.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
3.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
4.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
5.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
6.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
7.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150 
8.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
9.Stejskal Tomáš2002reg. muži 151-200 
10.Rieger František1971reg. muži 201-250 
11.Kokeš František1965reg. muži 201-250 
TTC Poděbrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956reg. muži 21-30 
2.Bašta Marek1965reg. muži 31-50 
3.Vojtíšek Miroslav1947reg. muži 51-70 
4.Sochor Ladislav1951reg. muži 51-70 
5.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži 51-70 
6.Sekereš Karel1977reg. muži 71-100 
7.Žoha Libor1978reg. muži 71-100 
8.Janišš Pavel1955reg. muži 101-150 
9.Pekárek František1999reg. muži 101-150 
10.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
11.Omáčka David1992reg. muži nezařazen 
12.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
13.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezařazen 
14.Vršovský Petr1963reg. muži nezařazen 
15.Černý Štěpán2002reg. muži nezařazen 
16.Potměšil Jiří1961reg. muži 31-50 
SK Městec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31. - 50. 
2.Kubánek Josef1961reg. muži 51. - 70. 
3.Vaníček Miroslav1965reg. muži 51. - 70. 
4.Plaček Jiří1987reg. muži 51. - 70. 
5.Dvořák Pavel1975reg. muži 71. - 100. 
6.Haken Jaroslav1950reg. muži 101. - 150. 
7.Jansta Josef1959reg. muži 101. - 150. 
8.Kříž Jakub1991reg. muži 101. - 150. 
9.Vaníček Martin1998reg. muži 101. - 150. 
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 31-50 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Votík Jan1996reg. muži 31-50 
4.Bečvářová Michaela1996reg. muži 71-100 
5.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
6.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
7.Salavec Lubomír1955reg. muži 101-150 
8.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
9.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
10.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
11.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
12.Košnerová Alena1983nez.  
13.Krause Petr1985reg. muži 201-250 
14.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 251-300 
15.Fiala Aleš2002reg. muži 251-300 
16.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
17.Pivný Aleš1986nez. muži  
TJ Seletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
2.Šmelhaus Josef1955reg. muži 71-100 
3.Kulhánek Jiří1966reg. muži 101-150 
4.Zemanec Ondřej1987reg. muži 101.-150. 
5.Juvčenko Igor1968reg. muži 151.-200. 
6.Havlík František ml.1978reg. muži 151.-200. 
7.Čapek Jaroslav1947reg. muži 201.-250. 
8.Lokša Petr1958reg. muži 201.-250. 
9.Plch David2001reg. dci 201.-250. 
10.Rychetský David1975reg. muži 201.-250. 
11.Kučera Josef1985reg. muži 251.-300. 
12.Daňková Karolína1994nez. ženy  
13.Řídký Miloslav1954nez. muži  
14.Kulhánek Lukáš1992reg. muži 101-150 
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prisčák Petr1997reg. muži 71-100 
2.Vašák Jiří1988reg. muži 71-100 
3.Vosátka Michal1972reg. muži 101-150 
4.Horáková Michaela1990reg. muži 151-200 
5.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
6.Vašák Jiří st.1949reg. muži 101-150 
7.Podoláková Eliška1998reg. muži nez. 
8.Urban Martin1991reg. muži 151-200 
9.Suchý František1979reg. muži 201-250 
10.Macál Marek1976reg. muži 201-250 
11.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 201-250 
12.Špoutil Roman1980reg. muži nez. 
13.Nekolný Jan1969reg. muži nez. 
14.Plaček Jiří1974reg. muži 251-300 
15.Šťastný Radek1977reg. muži nez. 
16.Fišer Marek2000reg. muži Nez. 
17.Koch Jiří1971reg. muži nez. 
Okresní přebor II.třídy
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoba Rostislav1962reg. muži 71-100 
2.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
3.Škornička Stanislav ml.1962reg. muži 101-150 
4.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
5.Červinka Martin1975nez. muži  
6.Kopecký Daniel1974reg. muži 101-150 
7.Krumpholc Antonín1976reg. muži 151-200 
8.Novotný Petr1966reg. muži 151-200 
9.Kubálek Josef st.1969reg. muži 151-200 
10.Hošek Martin1995reg. muži 201-250 
11.Raška Jan1998reg. muži 201-250 
12.Kraus Pavel1936reg. muži 201-250 
13.Feller Martin1972reg. muži 251-300 
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
2.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
3.Spilková Ivana1987reg. muži 100N 
4.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
5.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101 - 150 
6.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101 - 150 
7.Čvančara Martin1991reg. muži 151 - 200 
8.Klokočníková Helena1976reg. muži 151 - 200 
9.Hrášek Petr1966reg. muži 151 - 200 
10.Žežule Ondřej2002reg. muži 201 - 250 
11.Žežule Pavel1976reg. muži 201 - 250 
12.Klokočníková Petra2004reg. muži 201 - 250 
13.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201 - 250 
14.Pfeifer Jan1981reg. muži 251 - 300 
15.Boroven Jaroslav1960reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Krchleby D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroň Daniel2002reg. muži 101-150Hostování z TTC Brandýs nad Labem
2.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
3.Hlinovský Dominik2001reg. muži 101-150 
4.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 151-200 
5.Paclt Milan1961reg. muži 70 N 
6.Jánská Ema2003nez. sžy  
7.Jeníková Kateřina2002nez. sžy  
8.Jeník Jindřich2006nez. mži  
9.Líbal Matyáš2006nez. mži  
10.Tuzar Josef1970reg. muži 201-250 
TJ Předhradí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Martin1976kraj. muži 1-15 
2.Matějka Ondřej1978reg. muži 51-70 
3.Pohanka Milan1972reg. muži 71-100 
4.Rovný David1976reg. muži 101-150 
5.Malý Jaroslav1958reg. muži 101-150 
6.Hartman Petr1962reg. muži 101-150 
7.Slušný Vlastimil1956nez. muži  
8.Málek Jiří1961nez. muži  
9.Malý Jan1987nez. muži  
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Karel1969reg. muži 71-100 
2.Šťastný Radek1978reg. muži 101-150 
3.Podrazský Lukáš1979reg. muži 151-200 
4.Svoboda Jan1981reg. muži 151-200 
5.Paroulek David1981reg. mži 151-200 
6.Podrazský František1947reg. muži 151-200 
TJ Sokol Lysá nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Filip1988reg. muži 71.-100. 
2.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
3.Blažek František1985reg. muži 101.-150. 
4.Brynych Jaroslav1978reg. muži 101.-150. 
5.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
6.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
7.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
8.Mudra Oldřich1958reg. muži 151.-200. 
9.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
10.Šochman Zdeněk1974reg. muži 201.-250. 
11.Novák Lukáš1989reg. muži nez. 
TJ Sokol Lysá nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirsa Petr1958reg. muži 71.-100. 
2.Horák Václav1967reg. muži 101.-150. 
3.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
4.Kazda Milan1961reg. muži 71.-100. 
5.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
6.Tauchman Michal1986reg. muži 151.-200. 
7.Picek Petr1980reg. muži 151.-200. 
8.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
9.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
10.Bárta Václav1951reg. muži nez. 
11.Pech Jaroslav1983reg. muži nez. 
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Adam1988reg. muži 71-100 
2.Baščan Pavel1961reg. muži 101-150 
3.Červinka František1954reg. muži 101-150 
4.Schovanec Emil1945reg. muži 101-150 
5.Soukal Pavel1956reg. muži 151-200 
6.Polák Michal1978reg. muži 151-200 
7.Blábol Vladimír1945reg. muži 201-250 
8.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 201-250 
9.Syrový Vítězslav1964reg. muži 251-300 
10.Řezníček Lukáš1988reg. muži 251-300 
11.Prášil Martin1971reg. muži 251-300 
12.Prášil Matěj1998reg. dci 251-300 
13.Baran Vladimír1974nez. muži  
14.Břetenář Aleš1989reg. muži 201-250 
15.Budka Zbyněk1974nez. muži  
16.Čermák Martin1968reg. muži 201-250 
17.Novák Jakub1988nez. muži  
18.Rygl Vladimír1954nez. muži  
19.Somr Oldřich1960nez. muži  
TTC Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži 51-70 
2.Sekereš Karel1977reg. muži 71-100 
3.Žoha Libor1978reg. muži 71-100 
4.Janišš Pavel1955reg. muži 101-150 
5.Pekárek František1999reg. muži 101-150 
6.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
7.Omáčka David1992reg. muži nezařazen 
8.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
9.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezařazen 
10.Vršovský Petr1963reg. muži nezařazen 
11.Černý Štěpán2002reg. muži nezařazen 
12.Maršon Vojtěch2002reg. muži nezařazen 
13.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
SK Městec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1975reg. muži 71. - 100. 
2.Haken Jaroslav1950reg. muži 101. - 150. 
3.Jansta Josef1959reg. muži 101. - 150. 
4.Kříž Jakub1991reg. muži 101. - 150. 
5.Vaníček Martin1998reg. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Písková Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Petr1973reg. muži 51.-70. 
2.Křepela Miroslav1955reg. muži 71.-100. 
3.Bláha Petr1967reg. muži 101.-150. 
4.Píša Zdeněk1949reg. muži 101.-150. 
5.Nechvíll Petr1975reg. muži 151.-200. 
6.Cepek Roman1960nez. muži  
TJ Lokomotiva Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 51-70 
2.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
3.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150 
4.Randa Stanislav1934reg. muži 151-200 
5.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
6.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
7.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
8.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
9.Rufer David1966reg. muži 151-200 
10.Sláčal Jan2001reg. muži 201-250 
11.Pařez Miloš1957reg. muži nezař. 
12.Jeník Michal1991reg. muži nezař. 
13.Plachá Barbora2000nez.  
14.Skořepová Eva1975reg. muži nezař. 
Okresní přebor III.třídy
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Daniel1974reg. muži 101-150 
2.Krumpholc Antonín1976reg. muži 151-200 
3.Novotný Petr1966reg. muži 151-200 
4.Kubálek Josef st.1969reg. muži 151-200 
5.Červinka Martin1975nez. muži  
6.Kněžínek Vojtěch2003reg. mži 7 
7.Hošek Martin1995reg. muži 201-250 
8.Feller Martin1972reg. muži 251-300 
9.Borecký Luboš1993nez. muži  
10.Buka Daniel1992nez. muži  
11.Bouška Vojtěch2006reg. mži 24 
12.Kraus Pavel1936reg. muži 201-250 
13.Raška Jan1998reg. muži 201-250 
14.Sležek Michael2006reg. mži 10 
15.Vojtěch Jiří2001nez. dci  
16.Zachariáš David1993nez. muži  
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Jiří1954reg. muži 137 
2.Holešovský Petr1955reg. muži 138 
3.Staněk Milan1966reg. muži 176 
4.Kozák Karel1963reg. muži 220 
5.Abrle Jiří1951reg. muži 228 
TJ Seletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juvčenko Igor1968reg. muži 151.-200. 
2.Havlík František ml.1978reg. muži 151.-200. 
3.Čapek Jaroslav1947reg. muži 201.-250. 
4.Lokša Petr1958reg. muži 201.-250. 
5.Plch David2001reg. dci 201.-250. 
6.Rychetský David1975reg. muži 201.-250. 
7.Kučera Josef1985reg. muži 251.-300. 
8.Daňková Karolína1994nez. ženy  
9.Řídký Miloslav1954nez. muži  
STC Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Tomáš1986kraj. muži 101-150 
2.Lounek Miroslav1973kraj. muži 101-150 
3.Hotovec Vlastimil1979kraj. muži 151-200 
4.Suchánek Ondřej1982kraj. muži 151-200 
5.Fiedler Jiří1967nez. muži  
6.Ešner Zbyněk1966nez. muži  
7.Hotovec Zdeněk st.1956nez. muži  
STC Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fekete Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
2.Najbrt Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
3.Konvalina Miloš1971kraj. muži 151-200 
4.Šanda Roman1967kraj. muži 201-250 
5.Kotek Jiří1962kraj. muži 201-250 
6.Borovička Vlastimil1966kraj. muži 251-300 
7.Bartošík Jiří1968nez. muži  
TJ Sadská G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101 - 150 
2.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101 - 150 
3.Čvančara Martin1991reg. muži 151 - 200 
4.Olmr Miloš1995reg. muži 200 N 
5.Klokočníková Helena1976reg. muži 151 - 200 
6.Žežule Ondřej2002reg. muži 201 - 250 
7.Žežule Pavel1976reg. muži 201 - 250 
8.Klokočníková Petra2004reg. muži 201 - 250 
9.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201 - 250 
10.Pfeifer Jan1981reg. muži 251 - 300 
11.Boroven Jaroslav1960reg. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Nymburk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
2.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
3.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
4.Sláčal Jan2001reg. muži 201-250 
5.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
6.Rufer David1966reg. muži 151-200 
7.Jansta David2001reg. muži 201-250 
8.Kokeš František1965reg. muži 201-250 
9.Rieger František1971reg. muži 201-250 
10.Hájek Lukáš2005reg. muži 251-300 
11.Pařez Miloš1957reg. muži nezař. 
12.Jeník Michal1991reg. muži nezař. 
13.Plachá Barbora2000reg. muži nezař. 
14.Skořepová Eva1975reg. muži nezař. 
TJ Sokol Lysá nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
2.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
3.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
4.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
5.Šochman Zdeněk1974reg. muži 201.-250. 
6.Bárta Václav1951reg. muži nez. 
7.Pech Jaroslav1983reg. muži nez. 
8.Kiselovič Jakub2003reg. muži nez. 
9.Šlingr David2003reg. muži nez. 
10.Čejka Marek2006reg. nži nez. 
11.Novák Lukáš1989reg. muži nez. 
12.Zelenka Pavel1974reg. muži nez. 
TJ Sokol Lysá nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudra Oldřich1958reg. muži 151.-200. 
2.Picek Petr1980reg. muži 151.-200. 
3.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
4.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
5.Tauchman Michal1986reg. muži 151.-200. 
6.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
7.Černý Radomír1958reg. muži nez. 
TJ Sokol Poříčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trpálek Vlastimil1954reg. muži 101-150 
2.Chocholáč Jan1971reg. muži 151-200 
3.Král Jaroslav1956reg. muži 201-250 
4.Hingar Vladimír1959reg. muži 201-250 
5.Vydrová Lucie2004reg. muži 201 - 250Střídavý start z TJ Sadská
6.Vlček Jan1979reg. muži 201-250 
7.Novotný Pavel1976reg. muži 201-250 
8.Vosecký Petr1972reg. muži 251-300 
9.Šmejkal Tomáš1984reg. muži 251-300 
10.Hudec Petr1984reg. muži 251-300 
11.Vosecký Martin2003reg. muži 251-300 
12.Melichová Barbora1978reg. muži 300 
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
2.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
3.Salavec Lubomír1955reg. muži 101-150 
4.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
5.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
6.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
7.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
8.Košnerová Alena1983nez.  
9.Krause Petr1985reg. muži 201-250 
10.Fiala Aleš2002reg. muži 251-300 
11.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
12.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 251-300 
13.Bořek Pavel1989reg. muži 251-300 
14.Pivný Aleš1986nez.  
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedel Jiří1958reg. muži 151-200 
2.Hrdlička Jiří1957reg. muži 151-200 
3.Jech Josef1953reg. muži 151-200 
4.Stibor Martin1968reg. muži 101-150 
5.Vyšohlíd Jaroslav1958reg. muži 151-200 
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heršálek Jakub1980reg. muži 193 
2.Molič Eduard2001reg. muži 196 
3.Holas Zdeněk1997reg. muži 197 
4.Mareš Jan2002reg. muži 209 
5.Severa Matěj2003reg. muži 214 
6.Bartoš Jaroslav1996nez. muži  
7.Franeková Věra2003nez. muži  
Okresní přebor IV.třídy - A
TJ Lokomotiva Nymburk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
2.Rufer David1966reg. muži 151-200 
3.Rieger František1971reg. muži 201-250 
4.Kokeš František1965reg. muži 201-250 
5.Sláčal Jan2001reg. muži 201-250 
6.Skořepová Eva1975reg. muži nezař. 
7.Pařez Miloš1957reg. muži nezař. 
8.Jeník Michal1991reg. muži nezař. 
TJ Sadská H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žežule Ondřej2002reg. muži 201 - 250 
2.Žežule Pavel1976reg. muži 201 - 250 
3.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201 - 250 
4.Vydrová Lucie2004reg. muži 201 - 250 
5.Klokočníková Petra2004reg. muži 201 - 250 
6.Pfeifer Jan1981reg. muži 251 - 300 
7.Boroven Jaroslav1960reg. muži nezařazen 
8.Kuřátko David2004nez.  
9.Truhlář Jaroslav ml.2005nez.  
10.Klokočníková Helena1976reg. muži 151 - 200 
TJ Sokol Loučeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašák Jiří st.1949reg. muži 101-150 
2.Macál Marek1976reg. muži 201-250 
3.Špoutil Roman1980reg. muži nez. 
4.Urban Martin1991reg. muži 151-200 
5.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 201-250 
6.Suchý František1979reg. muži 201-250 
7.Plaček Jiří1974reg. muži 251-300 
8.Nekolný Jan1969reg. muži nez. 
9.Podoláková Eliška1998reg. muži nez. 
10.Šťastný Radek1977reg. muži nez. 
11.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
12.Fišer Marek2000reg. muži Nez. 
TJ Lokomotiva Nymburk H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Pavel1963reg. muži 201-250 
2.Falber Martin2002reg. muži 251-300 
3.Falber Michal2002reg. muži 251-300 
4.Novotný Vojtěch2002reg. muži 251-300 
5.Farkaš Vojtěch2002reg. muži 251-300 
6.Vrba Ondřej2003reg. muži 251-300 
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blábol Vladimír1945reg. muži 201-250 
2.Prášil Martin1971reg. muži 251-300 
3.Syrový Vítězslav1964reg. muži 251-300 
4.Novák Jakub1988nez. muži  
5.Baran Vladimír1974nez. muži  
6.Budka Zbyněk1974nez. muži  
7.Řezníček Lukáš1988reg. muži 251-300 
8.Prášil Matěj1998reg. dci 251-300 
9.Rygl Vladimír1954nez. muži  
TTC Žehuň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
2.Krause Petr1985reg. muži 201-250 
3.Bořek Pavel1989reg. muži 251-300 
4.Pivný Aleš1986nez.  
5.Heřmanský Pavel1963nez.  
6.Soukup Radek1972reg. muži 251-300 
7.Vinter Karel1953nez.  
8.Soukup Tomáš1970nez.  
9.Pivný Lukáš1983nez.  
10.Soukup Lukáš2004nez.  
STC Opočnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Vlastimil1966kraj. muži 251-300 
2.Fiedler Jiří1967nez. muži  
3.Bartošík Jiří1968nez. muži  
4.Kotek Jiří1962kraj. muži 201-250 
5.Ešner Zbyněk1966nez. muži  
6.Hotovec Zdeněk st.1956nez. muži  
AFK Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecký Luboš1993nez. muži  
2.Vojtěch Jiří2001nez. dci  
3.Bouška Vojtěch2006reg. mži 24 
4.Buka Daniel1992nez. muži  
5.Kněžínek Vladimír1977reg. muži nez 
6.Kubiš Daniel2006reg. nži nez 
7.Kubiš Jakub2001reg. dci nez 
8.Kubiš Josef ml.2004reg. mži nez 
9.Raška Jan1998reg. muži 201-250 
10.Sležek Michael2006reg. mži 10 
11.Zachariáš David1993nez. muži  
12.Kněžínek Vojtěch2003reg. sži 7 
13.Havelková Elena2007reg. nžy nez 
14.Kubiš Vítězslav2007reg. nži nez 
Okresní přebor IV.třídy - B
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Pavel1956reg. muži 151-200 
2.Polák Michal1978reg. muži 151-200 
3.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 201-250 
4.Čermák Martin1968reg. muži 201-250 
5.Somr Oldřich1960nez. muži  
6.Břetenář Aleš1989reg. muži 201-250 
TJ Sokol Kostomlaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradníček Roman1983nez. muži  
2.Apjar Marek1974nez. muži  
3.Červený Jan1987nez. muži  
4.Kyncl Jan1976nez. muži  
5.Petráček Marek1988nez. muži  
6.Škornička Luboš1959nez. muži  
7.Rucki Martin1985nez. muži  
8.Vácha Petr1981nez. muži  
9.Vítek Pavel1949nez. muži  
TJ Lokomotiva Nymburk G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Tomáš2002reg. muži 151-200 
2.Jansta David2001reg. muži 201-250 
3.Hájek Lukáš2005reg. muži 251-300 
4.Káninský Michal2001reg. muži 251-300 
5.Svoboda Tomáš2004reg. muži 251-300 
6.Stejskal Filip2004nez.  
7.Plachá Barbora2000nez.  
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Pavel1976reg. muži 201-250 
2.Vlček Jan1979reg. muži 201-250 
3.Vosecký Martin2003reg. muži 251-300 
4.Vosecký Petr1972reg. muži 251-300 
5.Šmejkal Tomáš1984reg. muži 251-300 
6.Hudec Petr1984reg. muži 251-300 
7.Melichová Barbora1978reg. muži 300 
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
2.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
3.Fiala Aleš2002reg. muži 251-300 
4.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
5.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 251-300 
6.Košnerová Alena1983nez.  
7.Gatyáš Jiří2004reg. muži 251-300 
8.Konvalina Štěpán2004reg. muži 251-300 
TJ Lokomotiva Nymburk I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ladislav1968nez.  
2.Veselý František2005nez.  
3.Hána Sebastián2003nez.  
4.Minařík Martin2004nez.  
5.Rajko Alexandr2003nez.  
TTC Poděbrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek František1999reg. muži 101-150 
2.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
3.Omáčka David1992reg. muži nezařazen 
4.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
5.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezařazen 
6.Vršovský Petr1963reg. muži nezařazen 
7.Černý Štěpán2002reg. muži nezařazen 
8.Maršon Vojtěch2002reg. muži nezařazen 
9.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
10.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 71-100 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Jan1945reg. muži 201 - 250 
2.Mašinda Ivan1966reg. muži 201 - 250 
3.Novotný Miroslav1947reg. muži 201 - 250 
4.Ulvr Petr1951reg. muži 251 - 300 
5.Váňová Marta1947reg. muži 251 - 300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS