Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I muži
SK Byňov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971reg. muži 51. - 70. 
2.Navara Václav1958reg. muži 51. - 70. 
3.Jindra Michal1983reg. muži 71. - 100. 
4.Bašta Josef1970reg. muži 71. - 100. 
5.Hanžlík Jiří1970reg. muži 71. - 100.N 
6.Dvořák Jan2000reg. dci 71. - 100.N 
7.Heřman Zdeněk1956reg. muži 131. - 170.N 
8.Šrom Jiří1953reg. muži 131. - 170.N 
9.Koiš David2000reg. dci 131. - 170.N 
TJ Sokol Lišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhounek Petr1969reg. muži 51.-70. 
2.Fanta Rudolf1954reg. muži 71.-100. 
3.Nekovář Michal1971reg. muži 71.-100. 
4.Pešel Martin st.1971reg. muži 131.-170. 
5.Bicková Lucie1981reg. muži 131.-170. 
6.Pešel Martin1991reg. muži 131.-170.N 
7.Šachl Jiří1968reg. muži 171.-208. 
8.Šachlová Hana1989reg. muži 17.-208.N 
9.Víta Jan1982reg. muži 131.-170. 
10.Šibřina Zdeněk1979reg. muži 171.-208.N 
11.Vávra Václav1953reg. muži 101.-130. 
TJ Sokol Kněžské Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Jan1957reg. muži 21-30N 
2.Bonuš Petr1975reg. muži 71-100Z 
3.Pennerová Kamila1977reg. muži 71-100Z 
4.Urbánek Dušan1954reg. muži 71-100Z 
5.Hlávka Jiří1964reg. muži 71-100Z 
6.Vik Daniel1977reg. muži 101-130N 
7.Bonuš Karel1947reg. muži 131-170Z 
8.Burian Václav1937reg. muži 171-208Z 
9.Hrdina Karel1975reg. muži 171-208Z 
10.Pokorný Jiří1966reg. muži 171-208Z 
11.Mašek Rudolf1958reg. muži nehrál 
12.Zeman Jan1967reg. muži nehrál 
13.Zeman Tomáš1991reg. muži nehrál 
TJ Sokol Zliv A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Petr1963reg. muži 51-70 
2.Sýkora Václav1961reg. muži 51-70 
3.Šimek Josef1950reg. muži 51_70 
4.Štěpán Pavel1967reg. muži 51-70 
5.Čipera Jiří1960reg. muži 101-130 
6.Michálek Jiří1951reg. muži 131-170 
7.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 171-208 
8.Kučera Ladislav1954reg. muži 171-208 
9.Pumpr Petr1968nez. muži 131-170 
10.Urban Pavel1945nez. muži 131-170 
11.Vobr Václav1956nez. muži 131-170 
SKST Týn nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečvář Václav1954reg. muži 71-100 
2.Melounek Pavel1965reg. muži 71-100 
3.Moravcová Lucie1995reg. muži 71-100 
4.Mikšátko Jan1964reg. muži 101-130N 
5.Langr Radek1987reg. muži 101-130 
6.Skaláková Denisa1995reg. muži 101-130N 
7.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130N 
8.Bartoš Stanislav1959reg. muži 131-170 
9.Hrůza Jan2002reg. muži 131-170 
10.Slepička Jan1950reg. muži 131-170 
11.Mlsek Jiří1998reg. muži 131-170N 
12.Volková Marcela2004reg. muži 131-170N 
13.Moravec Stanislav1960reg. muži 171-208 
14.Hrubý Michal1999nez. muži NEZ 
15.Hrůza Pavel1971reg. muži NEZ 
16.Šálený Zdeněk1971nez. muži NEZ 
KST Orel ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tejml Radek1967reg. muži 71-100 
2.Vrzal Petr1967reg. muži 71-100 
3.Šašek Vladimír1960reg. muži 101-130 
4.Nečasová Natálie2003reg. muži 101-130 
5.Heřmánková Andrea1998reg. muži 131-170N 
6.Vondrys Ondřej1999reg. muži 131-170N 
7.Zeis Vladimír1965reg. muži 171-208N 
8.Gabriel Jiří2001reg. muži 171-208N 
9.Michl Alex1998reg. muži 171-208N 
10.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 171-208N 
11.Šmejkalová Jana2001reg. muži 171-208N 
12.Blažek Bohumír1956reg. muži -- 
13.Nešpol Zdeněk1975reg. muži -- 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta František1973kraj. muži 161-200 N 
2.Tischler Petr1964reg. muži 51-70 N 
3.Zima Jiří1966reg. muži 71-100 
4.Pečenka Pavel1986reg. muži 71-100 N 
5.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
6.Vichérek Libor1953reg. muži 131-170 
7.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 N 
8.Sigmund Tomáš1998reg. muži 171-208 
9.Řeháková Vlasta1988nez. ženy N 
TJ Calofrig Borovany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Helena1964reg. muži 51-70 
2.Matějka Milan1962reg. muži 71-100 N 
3.Hosnedl František1963reg. muži 101-130 
4.Janda Vojtěch2002reg. muži 101-130 N 
5.Turek František1949reg. muži 101-130 
6.Janoch Jiří1959reg. muži 131-170 
7.Krýsl Jiří1969reg. muži 131-170 
8.Pršín Karel1961reg. muži 131-170 
9.Bartoš František1960reg. muži 131-170 
10.Frolíková Yvona1975reg. muži 131-170 N 
11.Svoboda Josef1961reg. muži 131-170 
12.Bravenec Vojtěch1998reg. muži 171-208 
13.Ferda Zdeněk1972reg. muži 171-208 
14.Mach Petr1965nez. muži N 
TJ Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švestka Pavel1979kraj. muži 241-270 N 
2.Charvát Karel1971reg. muži 20 
3.Pešl Miroslav1976reg. muži 20 
4.Sekyra Zbyněk1968reg. muži 71-100 
5.Kočer Jiří1947reg. muži 101-130 
6.Ludačka Josef1945reg. muži 101-130 
7.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-130 
8.Jenerál Ivo1973reg. muži 101-130N 
9.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
10.Blahovec Milan1963reg. muži 131-170 
11.Babouček František1950reg. muži 131-170 N 
12.Honsa Petr1987reg. muži 131-170 N 
13.Zaibl Miroslav1991reg. muži 131-170 N 
14.Welser Jiří1949reg. muži 171-208 
15.Kubíček Petr st.1967reg. muži 171-208 
16.Kaše Milan1956reg. muži 171-208 
17.Vorbis Jan1960reg. muži 171-208 
18.Bromová Jana1975reg. muži 171-208 
19.Larisch Heinrich1942reg. muži 171-208 
20.Tetenka Stanislav1962reg. muži 171-208 
21.Moudrý Filip2001nez. muži N 
22.Ihrová Stanislava1963reg. muži N 
TJ Sokol České Budějovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 201-240 
2.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 241-270N 
3.Morávek Milan1966kraj. muži N 
4.Tunka Tomáš1996reg. muži 101-130 
5.Pazderová Klára2001kraj. ženy 241-270N 
6.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
7.Truhlář Jiří1951reg. muži 101-130 
8.Hučík Eduard1973reg. muži 131-170N 
9.Čapek Petr1999reg. muži 171-208 
10.Myler Matěj2004reg. muži 171-208 
11.Tušl Mikuláš2003kraj. dci 47 
TJ Sokol České Budějovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaisler Robert1975reg. muži 71-100 
2.Kašparů Pavel1961reg. muži 71-100 
3.Mazur Jiří1947reg. muži 71-100 
4.Volavková Kateřina1974reg. ženy 71-100 
5.Vazač Miloslav1955reg. muži 101-130 
6.Havránek Ladislav1960reg. muži 101-130 
SK Pedagog ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Founě Jiří1975kraj. muži 241-270 
2.Čelikovský Jakub1992reg. muži 41-50N 
3.Němeček Richard1952reg. muži 51-70 
4.Matouš Luboš1973reg. muži 51-70N 
5.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-100 
6.Prskavec Petr1943reg. muži 71-100N 
7.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
8.Smažík David2004reg. muži 101-130 
9.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
10.Adam Jan2001reg. muži 131-170 
11.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
12.Nestroj Jan1943reg. muži 131-170 
13.Kučerová Barbora2000reg. muži 131-170N 
14.Lojka Ladislav1944reg. muži 131-170N 
15.Major Marián1962reg. muži 131-170N 
16.Škopek Jindřich1958reg. muži 131-170N 
17.Kučera Václav2003reg. muži 171-208N 
Regionální přebor II muži
SK Pedagog ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-100 
2.Prskavec Petr1943reg. muži 71-100N 
3.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
4.Smažík David2004reg. muži 101-130 
5.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
6.Adam Jan2001reg. muži 131-170 
7.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
8.Nestroj Jan1943reg. muži 131-170 
9.Kučerová Barbora2000reg. muži 131-170N 
10.Lojka Ladislav1944reg. muži 131-170N 
11.Major Marián1962reg. muži 131-170N 
12.Škopek Jindřich1958reg. muži 131-170N 
13.Kučera Václav2003reg. muži 171-208N 
TJ Sokol Nová Ves u ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
2.Troják Jan1975reg. muži 131-170 
3.Tripes Milan st.1961reg. muži 131-170N 
4.Šafář František1950reg. muži 131-170N 
5.Vrábek Otto1980reg. muži 131-170N 
6.Bartyzal Josef1959nez. muži nez 
7.Hnilička Jiří1985reg. muži nez 
8.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
TJ Sokol Nová Ves u ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návara Filip2000reg. muži 101-130 
2.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
3.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
4.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
5.Hošna Jiří1999reg. muži 171-208N 
6.Jirák Jakub1999nez. muži nez 
7.Jirák Radek1991nez. muži nez 
8.Čapek Petr1999reg. muži 171-208Střídavý start z TJ Sokol České Budějovice
TJ Slovan Černý Dub C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočer Jiří1947reg. muži 101-130 
2.Ludačka Josef1945reg. muži 101-130 
3.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-130 
4.Jenerál Ivo1973reg. muži 101-130N 
5.Blahovec Milan1963reg. muži 131-170 
6.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
7.Babouček František1950reg. muži 131-170 N 
8.Honsa Petr1987reg. muži 131-170 N 
9.Zaibl Miroslav1991reg. muži 131-170 N 
10.Welser Jiří1949reg. muži 171-208 
11.Vorbis Jan1960reg. muži 171-208 
12.Bromová Jana1975reg. muži 171-208 
13.Kubíček Petr st.1967reg. muži 171-208 
14.Larisch Heinrich1942reg. muži 171-208 
15.Tetenka Stanislav1962reg. muži 171-208 
16.Kaše Milan1956reg. muži 171-208 
17.Moudrý Filip2001nez. muži N 
18.Ihrová Stanislava1963reg. muži N 
TJ Calofrig Borovany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek František1949reg. muži 101-130 
2.Janoch Jiří1959reg. muži 131-170 
3.Krýsl Jiří1969reg. muži 131-170 
4.Pršín Karel1961reg. muži 131-170 
5.Bartoš František1960reg. muži 131-170 
6.Frolíková Yvona1975reg. muži 131-170 N 
7.Svoboda Josef1961reg. muži 131-170 
8.Bravenec Vojtěch1998reg. muži 171-208 
9.Ferda Zdeněk1972reg. muži 171-208 
10.Mach Petr1965nez. muži N 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
2.Vichérek Libor1953reg. muži 131-170 
3.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 N 
4.Sigmund Tomáš1998reg. muži 171-208 
5.Rychlík Josef1977nez. muži  
6.Řeháková Vlasta1988nez. ženy N 
KST Orel ČB E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřmánková Andrea1998reg. muži 131-170N 
2.Vondrys Ondřej1999reg. muži 131-170N 
3.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 171-208N 
4.Šmejkalová Jana2001reg. muži 171-208N 
5.Zeis Vladimír1965reg. muži 171-208N 
6.Gabriel Jiří2001reg. muži 171-208N 
7.Michl Alex1998reg. muži 171-208N 
8.Blažek Bohumír1956reg. muži -- 
9.Nešpol Zdeněk1975reg. muži -- 
10.Nedvěd Tomáš2005reg. muži -- 
11.Melmer Zbyněk2002reg. muži -- 
12.Míka Filip2003reg. muži -- 
13.Tupý Vojtěch2003reg. muži -- 
14.Vojta Michal2002reg. muži -- 
TJ Start ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Zdeněk1964kraj. muži 51-70 
2.Horák Václav1948reg. muži 71-100 
3.Vicek Miloslav1949reg. muži 101-130 
4.Doležel Miroslav1946reg. muži 131-170 
5.Rosol Věroslav1954reg. muži 131-170 
6.Luxa Josef1954reg. muži 131-170 
7.Stašek Rudolf1943reg. muži 131-170 
8.Šulc Vladimír1942reg. muži 131-170 
9.Fousek Pavel1950reg. muži 170-208 
10.Havel Milan1946reg. muži 131-170 
11.Ondr Pavel1960reg. muži 131-170 
12.Hlaváček Daniel1966nez. muži  
13.Škoda Petr2004nez. nži  
SKST Týn nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Radek1987reg. muži 101-130 
2.Skaláková Denisa1995reg. muži 101-130N 
3.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130N 
4.Bartoš Stanislav1959reg. muži 131-170 
5.Hrůza Jan2002reg. muži 131-170 
6.Slepička Jan1950reg. muži 131-170 
7.Mlsek Jiří1998reg. muži 131-170N 
8.Volková Marcela2004reg. muži 131-170N 
9.Moravec Stanislav1960reg. muži 171-208 
10.Hrůza Pavel1971reg. muži NEZ 
11.Hrubý Michal1999nez. muži NEZ 
12.Šálený Zdeněk1971nez. muži NEZ 
SK Eso Doubravice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Filip1994reg. muži 51-70 
2.Diviš Roman1970reg. muži 71-100 
3.Šulda Petr1967reg. muži 101-130 
4.Prchal Jiří1954reg. muži 101-130 
5.Červený Rudolf st.1963reg. muži 131-170 
6.Erhart Zdeněk ml.1997reg. muži 171-208 
7.Hanzalová Eva1959reg. muži 171-208 
8.Hrubý Petr1990reg. muži 101-130 
9.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 171-208 
10.Marek Josef1947reg. muži 171-208 
11.Štěcha Josef1962reg. muži 131-170 
12.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 171-208 
13.Suchý Tomáš1994reg. muži 101-130 
14.Vančura Stanislav1973reg. muži 131-170 
KST Štěpánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtník Miroslav1952reg. muži 101.-130. 
2.Němec Miroslav1957reg. muži 131.-170. 
3.Ondič Marian1975reg. muži 131.-170. 
4.Hájek Radek1967reg. muži 171.-208. 
5.Klásek Miroslav1974nez. muži  
6.Kosař Petr1975nez. muži  
7.Mračková Veronika1985nez. muži  
8.Nyiri Filip1992nez. muži  
9.Šícha Martin1970nez. muži  
SK Dasný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Vlastimil1967reg. muži 101.-130. 
2.Bárta Vlastimil ml.1998reg. muži 101.-130. 
3.Matouš Václav1963reg. muži 101.-130. 
4.Florián Antonín1957reg. muži 171.-208. 
5.Kukla Aleš1974reg. muži 131.-170.N 
6.Pátý Vladimír1981reg. muži 171.-208.N 
7.Pazderová Klára2001kraj. ženy 241-270NStřídavý start z TJ Sokol České Budějovice
TJ Spartak Trhové Sviny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Martin1977reg. muži 41.-50.N 
2.Marek Luboš st.1967reg. muži 71.-100. 
3.Tomek Zdeněk1965reg. muži 101.-130. 
4.Marek Luboš ml.1996reg. muži 101.-130.N 
5.Pavel Miloš1980reg. muži 101.-130. 
6.Pavel František1944reg. muži 131.-170. 
7.Plachý Dušan1973reg. muži 131.-170. 
8.Korčák David1971reg. muži 131.-170. 
9.Levý Roman1962reg. muži 131.-170.N 
10.Pokorný Marek1975reg. muži 131.-170.N 
11.Jiskra Josef1945reg. muži 131.-170.N 
12.Jindra Lubomír1954reg. muži 171.-208. 
13.Ježek Radek1997reg. muži 171.-208.N 
14.Bulant Marek2003nez. muži  
15.Čajan Pavel1968nez. muži  
16.Korec Dominik2001nez. muži  
17.Lenz Jakub2003nez. muži  
TJ Sokol Lišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Václav1953reg. muži 101.-130. 
2.Pešel Martin1991reg. muži 131.-170.N 
3.Bicková Lucie1981reg. muži 131.-170. 
4.Šachl Jiří1968reg. muži 171.-208. 
5.Šachlová Hana1989reg. muži 17.-208.N 
6.Šibřina Zdeněk1979reg. muži 171.-208.N 
7.Víta Jan1982reg. muži 131.-170. 
Regionální přebor III muži
SK Pedagog ČB E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
2.Adam Jan2001reg. muži 131-170 
3.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
4.Nestroj Jan1943reg. muži 131-170 
5.Kučerová Barbora2000reg. muži 131-170N 
6.Lojka Ladislav1944reg. muži 131-170N 
7.Major Marián1962reg. muži 131-170N 
8.Škopek Jindřich1958reg. muži 131-170N 
9.Kučera Václav2003reg. muži 171-208N 
TJ Sokol České Budějovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháček Lukáš2001reg. muži 131-170N 
2.Boháček Stanislav1948reg. muži 131-170N 
3.Fišer Radek1969reg. muži 131-170N 
4.Hučík Eduard1973reg. muži 131-170N 
5.Šauerová Adéla2002reg. ženy 131-170N 
6.Čapek Petr1999reg. muži 171-208 
7.Myler Matěj2004reg. muži 171-208 
8.Tušl Mikuláš2003kraj. dci 47 
9.Pechoč Šimon2001nez. dci N 
10.Supová Táňa1985reg. ženy N 
TJ Sokol České Budějovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
2.Truhlář Jiří1951reg. muži 101-130 
3.Vazač Miloslav1955reg. muži 101-130 
4.Havránek Ladislav1960reg. muži 101-130 
5.Suda Stanislav1968nez. muži N 
6.Kučera Vít1993nez. muži N 
7.Mráz Petr1993nez. muži N 
8.Škoda Miroslav1976nez. muži N 
TJ Sokol Nová Ves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrábek Otto1980reg. muži 131-170N 
2.Hošna Jiří1999reg. muži 171-208N 
3.Bartyzal Josef1959nez. muži nez 
4.Jirák Radek1991nez. muži nez 
5.Jirák Jakub1999nez. muži nez 
6.Hnilička Jiří1985reg. muži nez 
TJ Slovan Černý Dub D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blahovec Milan1963reg. muži 131-170 
2.Zaibl Miroslav1991reg. muži 131-170 N 
3.Honsa Petr1987reg. muži 131-170 N 
4.Welser Jiří1949reg. muži 171-208 
5.Kubíček Petr st.1967reg. muži 171-208 
6.Kaše Milan1956reg. muži 171-208 
7.Vorbis Jan1960reg. muži 171-208 
TJ Slovan Černý Dub E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
2.Babouček František1950reg. muži 131-170 N 
3.Bromová Jana1975reg. muži 171-208 
4.Larisch Heinrich1942reg. muži 171-208 
5.Tetenka Stanislav1962reg. muži 171-208 
6.Moudrý Filip2001nez. muži N 
7.Ihrová Stanislava1963reg. muži N 
TJ Start ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxa Josef1954reg. muži 131-170 
2.Smrž Josef1955reg. muži 131-170 
3.Ondr Pavel1960reg. muži 131-170 
4.Fousek Pavel1950reg. muži 170-208 
5.Smrž Tomáš1976reg. muži 71-100 
TJ Start ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stašek Rudolf1943reg. muži 131-170 
2.Šulc Vladimír1942reg. muži 131-170 
3.Havel Milan1946reg. muži 131-170 
4.Hančl Pavel1970reg. muži 171-208 
5.Hlaváček Daniel1966nez. muži  
6.Konečný Tomáš1997kraj. muži 51-70 
7.Škoda Petr2004nez. nži  
SKST Týn nad Vltavou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Jan2002reg. muži 131-170 
2.Slepička Jan1950reg. muži 131-170 
3.Mlsek Jiří1998reg. muži 131-170N 
4.Volková Marcela2004reg. muži 131-170N 
5.Moravec Stanislav1960reg. muži 171-208 
6.Hrůza Pavel1971reg. muži NEZ 
7.Hrubý Michal1999nez. muži NEZ 
8.Vyhnal Přemysl2002nez. muži NEZ 
9.Šálená Nikola2003nez. muži NEZ 
10.Trnka Tomáš1999nez. muži NEZ 
11.Šálený Zdeněk1971nez. muži NEZ 
TJ Sokol Zliv B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čipera Jiří1960reg. muži 101-130 
2.Michálek Jiří1951reg. muži 131-170 
3.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 171-208 
4.Kučera Ladislav1954reg. muži 171-208 
5.Pumpr Petr1968nez. muži 131-170 
6.Urban Pavel1945nez. muži 131-170 
7.Vobr Václav1956nez. muži 131-170 
TJ Sokol Kněžské Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávka Jiří1964reg. muži 71-100Z 
2.Vik Daniel1977reg. muži 101-130N 
3.Bonuš Karel1947reg. muži 131-170Z 
4.Burian Václav1937reg. muži 171-208Z 
5.Hrdina Karel1975reg. muži 171-208Z 
6.Pokorný Jiří1966reg. muži 171-208Z 
7.Mašek Rudolf1958reg. muži nehrál 
8.Zeman Jan1967reg. muži nehrál 
9.Zeman Tomáš1991reg. muži nehrál 
SK Eso Doubravice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Petr1990reg. muži 101-130 
2.Suchý Tomáš1994reg. muži 101-130 
3.Červený Rudolf st.1963reg. muži 131-170 
4.Vančura Stanislav1973reg. muži 131-170 
5.Štěcha Josef1962reg. muži 131-170 
6.Erhart Zdeněk ml.1997reg. muži 171-208 
7.Hanzalová Eva1959reg. muži 171-208 
8.Marek Josef1947reg. muži 171-208 
9.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 171-208 
10.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 171-208 
TJ Motor České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešel Jan1949reg. muži 131-170 
2.Bečvář Václav1941reg. muži 171-208 
3.Kuliš Karel1947reg. muži 171-208 
4.Pavlík Zdeněk1944reg. muži 171-208 
5.Klobušník Lubomír1958reg. muži 131-170 
6.Mühlstein Ludvík1932reg. muži 171-208N 
7.Vondrák Zdeněk st.1942reg. muži N 
8.Kalinics Michael1978reg. muži 101-130 
TJ Spartak Trhové Sviny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Miloš1980reg. muži 101.-130. 
2.Pavel František1944reg. muži 131.-170. 
3.Plachý Dušan1973reg. muži 131.-170. 
4.Korčák David1971reg. muži 131.-170. 
5.Levý Roman1962reg. muži 131.-170.N 
6.Pokorný Marek1975reg. muži 131.-170.N 
7.Jiskra Josef1945reg. muži 131.-170.N 
8.Jindra Lubomír1954reg. muži 171.-208. 
9.Ježek Radek1997reg. muži 171.-208.N 
10.Bulant Marek2003nez. muži  
11.Čajan Pavel1968nez. muži  
12.Korec Dominik2001nez. muži  
13.Lenz Jakub2003nez. muži  
KST Štěpánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mračková Veronika1985nez. muži  
2.Šícha Martin1970nez. muži  
3.Klásek Miroslav1974nez. muži  
4.Veber Miroslav1958nez. muži  
5.Kosař Petr1975nez. muži  
6.Nyiri Filip1992nez. muži  
7.Papaj Miroslav1966nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy