Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I
Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-240 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-240 N 
3.Michálková Jana1999reg. muži 51-201 
4.Brada Adam ml.2002reg. muži 51-201 
5.Jandová Kateřina2002reg. muži 51-201 
6.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-201 
7.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-201 
8.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-201 
9.Kubín Pavel1974nez.  
10.Brada Aleš1975nez.  
11.Šimek Pavel1964nez.  
12.Svoboda Lukáš2006nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
Velenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Petr1955reg. muži 21-50 
2.Kuruc Ladislav1959reg. muži 21-50 
3.Cepák Miloš1954reg. muži 21-50 
4.Janda Karel1973nez. muži 21-50 N 
5.Herda Jaroslav1951reg. muži 51-201 
6.Vondrys Pavel1965reg. muži 51-201 
7.Košumberský František1969reg. muži 51-201 
8.Strouha František1945nez. muži  
Velenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohl Václav1983reg. muži 21-50 
2.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51-201 
3.Schandl Luděk1963reg. muži 51-201 
4.Ševčík Petr1967reg. muži 51-201 
5.Janda Roman1979nez. muži 51-201 N 
6.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51-201 
7.Hauk Pavel1969reg. muži 51-201 
8.Vlačiha Vladimír1978nez. muži 51-201 N 
9.Sedláček Jiří1970nez. muži  
10.Tóth Štěpán ml.1984nez. muži  
Novosedly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Miroslav1969reg. muži 51-201 
2.Kotek Petr1982reg. muži 51-201 
3.Nalezený Antonín1955reg. muži 51-201 
4.Čechová Libuše1959reg. muži 51-201 
5.Vlášek Jiří1950reg. muži 61-80 
6.Maryška Radek1978reg. muži 51-201 
7.Havlová Veronika1995reg. muži 51-201 
8.Maryšková Nikola2002reg. muži 51-201 
9.Maryška Jan1955reg. muži 51-201 
10.Kouba Karel1950nez. muži  
11.Prokeš Radek1971nez. muži  
12.Průcha Martin1998nez. muži  
Třeboň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benda Miroslav1968reg. muži 51-201 
2.Košina Pavel1997reg. muži 51-201 
3.Maxa Lukáš1993reg. muži 51-201 
4.Dvořák Karel1978reg. muži 51-201 
5.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-201 
6.Hroděj Lukáš1999reg. muži 51-201 
7.Samec Jaroslav ml.1999reg. muži 51-201 
8.Husník Marek1999reg. muži 51-201 
9.Bohun Karel1998reg. muži 51-201 
10.Ruso Miroslav1950reg. muži 51-201 N 
11.Maxa Martin1965reg. muži 51-201 N 
12.Schams Miroslav1948nez. muži  
13.Brezovský Michal1969nez. muži  
J. Hradec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedělka Libor1973reg. muži 51-201 
2.Strojek Radim1972reg. muži 51-201 
3.Vytiska Jiří1970reg. muži 51-201 
4.Buřil Marek1990reg. muži 51-201 
5.Votava Libor1970reg. muži 51-201 
6.Aljančič Tomáš1988kraj. muži N 
7.Pokorný Michal1975kraj. muži N 
8.Mátl Ladislav1953reg. muži 51-201 
9.Kinšt Otakar1954reg. muži 51-201 
10.Ondrůšek Stanislav1959reg. muži 51-201 
11.Smrž Pavel1966reg. muži 51-201 
12.Pavelek Václav1958reg. muži 51-201 
13.Nikodým Jiří1971reg. muži N 
Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavouk Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
2.Vejbora Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
3.Laštovka František1950reg. muži 51 - 201 
4.Filipský Petr1956reg. muži 51 - 201 
5.Lehký Lukáš1985reg. muži 51 - 201 
6.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 201N 
7.Čejna Zdeněk1957reg. muži 51 - 201N 
8.Hrubý Dalimil1969reg. muži 51 - 201 
9.Kundrát Jan1986reg. muži 51 - 201 
10.Plass František1957reg. muži 51 - 201 
11.Hrubý Jiří1995reg. muži 51 - 201 
12.Kozel Jiří1983reg. muži 51 - 201N 
13.Šamal František1943reg. muži 51 - 201N 
14.Souček Jiří2000reg. muži 51 - 201 
15.Princ Petr1965nez. muži  
Suchdol B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trsek Josef1951reg. muži 21-50 
2.Záruba Petr1977reg. muži 51-201 
3.Záruba Jaroslav1981reg. muži 51-201 
4.Rageshofer Rafael1944reg. muži 51-201 
5.Janda Milan1965reg. muži 201-240N 
Suchdol C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průcha Karel1958reg. muži 51-201 
2.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-201 
3.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-201 
4.Krahulec Jan1953reg. muži 51-201 
5.Bubalová Jiřina1978reg. muži 51-201N 
Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštýř Marek1972reg. muži 51-201 
2.Maleč Martin1973reg. muži 51-201 
3.Špale Martin1975reg. muži 51-201 
4.Němec Martin1972reg. muži 51-201 
5.Špale Martin ml.2002reg. muži 51-201 
6.Visčur Aleš2002reg. muži 51-201 
7.Nosek David2003reg. muži 51-201 
Lásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forejt Karel1966ČR muži 21-50 
2.Sochna Vladislav1977ČR muži 51-201 
3.Böhm Zbyněk1974ČR muži 51-201 
4.Shejbal Robert1951ČR muži 51-201 
5.Kožera Václav1960ČR muži 51-201 
6.Prager Marek1977ČR muži 51-201 
7.Šebek Karel1966ČR muži 51-201 
8.Němec Petr1971ČR muži N 
9.Picka Petr1970ČR muži N 
10.Koutný Marek1964ČR muži N 
11.Koranda Kamil1979ČR muži N 
12.Zikmund Michal1960ČR muži N 
Kunžak A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peč Ondřej1997reg. muži 21-50 
2.Ruman Michal1981reg. muži 51-201 
3.Procházka Tomáš1997reg. muži 51-201 
4.Račák David1998reg. muži 51-201 
5.Zabloudil František1973reg. muži 51-201 
6.Brabec Petr1972reg. muži 51-201 
7.Rokyta Pavel1978reg. muži 51-201 
8.Koukol Milan1961reg. muži 51-201 
9.Košťál Zdeněk1963reg. muži 51-201 
10.Drobil Tomáš2000reg. dci 51-201 
Okresní přebor II
Rudolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryzan Lubomír1978reg. muži 51-201 
2.Bártů Zbyněk1977reg. muži 51-201 
3.Plachý František1973reg. muži 51-201 
4.Lojka Aleš1976reg. muži 51-201 
5.Bartoň Lubomír1956reg. muži 51-201 
6.Mareš Martin1973reg. muži 51-201 
7.Buček Zdeněk1961reg. muži 51-201 
8.Měrtl Petr1958reg. muži 51-201 
9.Brychta Miroslav1978reg. muži 51-201 
10.Havlík Jiří1967reg. muži 51-201 
11.Rumplík Luděk1973reg. muži 51-201 
12.Brabec Václav1967reg. muži 51-201 
13.Voldřich Václav1985reg. muži 51-201 
14.Mareš Martin ml.1998reg. muži 51-201 
Studená E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandová Kateřina2002reg. muži 51-201 
2.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-201 
3.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-201 
4.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-201 
5.Kubín Pavel1974nez.  
6.Brada Aleš1975nez.  
7.Kejval Jan2006nez.  
8.Šimek Pavel1964nez.  
9.Svoboda Lukáš2006nez. muži Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
Dačice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kněžíček Jakub1993reg. muži 51-201 
2.Bartoň Pavel1972reg. muži 51-201 
3.Lojka Aleš2002reg. muži 51-201 
4.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-201N 
5.Kubeš Radek2002reg. muži 51-201 
6.Lébr Martin1998reg. muži 51-201 
7.Svoboda Pavel2001reg. muži 51-201 
8.Bartoň Vojtěch2004reg. muži 51-201 
9.Kret František2002nez.  
10.Stach Jonáš2001nez.  
11.Kněžínek Radim2002nez.  
12.Krechler Šimon2002nez.  
13.Lovětínský Jiří1968nez. muži  
14.Lovětínský Tomáš1975nez. muži  
Velenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrys Pavel1965reg. muži 51-201 
2.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51-201 
3.Košumberský František1969reg. muži 51-201 
4.Hauk Pavel1969reg. muži 51-201 
5.Janda Roman1979nez. muži 51-201 N 
6.Vlačiha Vladimír1978nez. muži 51-201 N 
7.Košumberská Klára2000nez. dky  
8.Sedláček Jiří1970nez. muži  
9.Strouha František1945nez. muži  
10.Tóth Štěpán ml.1984nez. muži  
11.Zimmel Jakub2000nez. dci  
12.Herda Jaroslav1951reg. muži 51-201 
Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-201 
2.Šustr Michal1990reg. muži 51-201 
3.Strada Jiří1996reg. muži 51-201 
4.Slanina Oldřich1983reg. muži 51-201 
5.Fišer Petr1969reg. muži 51-201 
6.Adámek Eduard1947reg. muži 51-201 
7.Vobořil Petr1977reg. muži 51-201 
8.Budík Robert1968reg. muži 51-201 
9.Krieg Bedřich1963nez. muži  
10.Michal Miroslav1959nez. muži  
11.Novotný Miroslav1957nez. muži  
12.Pozníček Jan1978nez. muži  
13.Skalický Petr1962nez. muži  
14.Slanina Jindřich1979nez. muži  
J. Hradec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Libor1970reg. muži 51-201 
2.Mátl Ladislav1953reg. muži 51-201 
3.Kinšt Otakar1954reg. muži 51-201 
4.Ondrůšek Stanislav1959reg. muži 51-201 
5.Smrž Pavel1966reg. muži 51-201 
6.Pavelek Václav1958reg. muži N 
7.Nikodým Jiří1971reg. muži N 
8.Jasovský Dominik2001reg. muži N 
9.Kubíček Martin2001reg. muži N 
10.Truhlářová Veronika2001reg. ženy N 
11.Fantyš Lumír1961reg. muži N 
12.Škarda Tomáš1983reg. muži N 
13.Tůma Michal1982reg. muži N 
Lodhéřov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Lukáš1985reg. muži 51 - 201 
2.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 201N 
3.Čejna Zdeněk1957reg. muži 51 - 201N 
4.Hrubý Dalimil1969reg. muži 51 - 201 
5.Kundrát Jan1986reg. muži 51 - 201 
6.Plass František1957reg. muži 51 - 201 
7.Kozel Jiří1983reg. muži 51 - 201N 
8.Hrubý Jiří1995reg. muži 51 - 201 
9.Šamal František1943reg. muži 51 - 201N 
10.Souček Jiří2000reg. muži 51 - 201 
11.Princ Petr1965nez. muži  
Lásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kožera Václav1960ČR muži 51-201 
2.Prager Marek1977ČR muži 51-201 
3.Šebek Karel1966ČR muži 51-201 
4.Němec Petr1971ČR muži N 
5.Koutný Marek1964ČR muži N 
6.Zikmund Michal1960ČR muži N 
7.Picka Petr1970ČR muži N 
8.Koranda Kamil1979ČR muži N 
Chlum A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flaška Martin1979kraj. muži 88 
2.Flaška Josef1977kraj. muži 92 
3.Dlouhý Karel1949kraj. muži 100-200 
4.Dvořák Josef st.1951kraj. muži 100-200 
5.Pepich Pavol1966kraj. muži 100-200 
6.Trsek Miroslav1958kraj. muži 100-200 
7.Outlý Rostislav1992kraj. muži 100-200 
8.Schneider Pavel1987kraj. muži 100-200 
9.Pepich Petr1994nez. muži 0 
10.Pepichová Markéta1996nez. muži 0 
11.Vlček Václav1986nez. muži 0 
12.Vančura Dušan2001nez. dci 0 
13.Karpíšková Pavlína1977nez. ženy 0 
14.Kryšpín Jakub2000nez. dci 0 
15.Fišer Josef1961nez. muži 0 
Jitka J. Hradec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dáňa Vladimír1951reg. muži 51 - 201 
2.Fridrich Jan1947reg. muži 51 - 201 
3.Hulík Ladislav1952reg. muži 51 - 201 
4.Petrů Richard1955reg. muži 51 - 201 
5.Reiter Jan1985nez. muži  
Dírná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čoudek Miroslav1965reg. muži 101-182 
2.Spurný Jaromír1968reg. muži 101-182 
3.Petrů Vratislav1971nez. muži 101-182N 
4.Voneš Roman1979reg. muži 101-182 
5.Sekyra Jiří1952reg. muži 101-182 
6.Novobílský Robin1979reg. muži 101-182 
7.Wratislav Evžen1961reg. muži 101-182 
8.Adamec Libor1994nez. muži 101-182N 
9.Košner Petr1961nez. muži 101-182N 
10.Matěcha Jaromír1973nez. muži 101-182N 
11.Krčma Josef1999nez. dci 101-182N 
12.Tomíček Petr1966reg. muži 21-100 
Majdalena A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Ivo1966reg. muži 51-201 
2.Klestil Marek1973reg. muži 51-201 
3.Kuta Jiří1963reg. muži 51-201 
4.Vrchota Rudolf1965reg. muži 51-201 
5.Šimáček Luboš1973reg. muži 51-201 
6.Švec Bohumil1962reg. muži 51-201 
7.Kopřiva Marek1993reg. muži 51-201 
8.Kopřiva Daniel1989reg. muži 51-201 
9.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-201 
10.Fürst Jaroslav1982reg. muži NEZ 
11.Egert Daniel1993reg. muži NEZ 
Okresní přebor III
Rudolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Zdeněk1961reg. muži 51-201 
2.Měrtl Petr1958reg. muži 51-201 
3.Mareš Martin1973reg. muži 51-201 
4.Havlík Jiří1967reg. muži 51-201 
5.Bartoň Lubomír1956reg. muži 51-201 
6.Rumplík Luděk1973reg. muži 51-201 
7.Brabec Václav1967reg. muži 51-201 
8.Mareš Martin ml.1998reg. muži 51-201 
9.Brychta Miroslav1978reg. muži 51-201 
10.Voldřich Václav1985reg. muži 51-201 
Novosedly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maryška Radek1978reg. muži 51-201 
2.Havlová Veronika1995reg. muži 51-201 
3.Vlášek Jiří1950reg. muži 61-80 
4.Maryšková Nikola2002reg. muži 51-201 
5.Maryška Jan1955reg. muži 51-201 
6.Kouba Karel1950nez. muži  
7.Prokeš Radek1971nez. muži  
8.Průcha Martin1998nez. muži  
Třeboň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-201 
2.Hroděj Lukáš1999reg. muži 51-201 
3.Samec Jaroslav ml.1999reg. muži 51-201 
4.Husník Marek1999reg. muži 51-201 
5.Bohun Karel1998reg. muži 51-201 
6.Ruso Miroslav1950reg. muži 51-201 N 
7.Maxa Martin1965reg. muži 51-201 N 
8.Schams Miroslav1948nez. muži  
9.Brezovský Michal1969nez. muži  
Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Petr1969reg. muži 51-201 
2.Adámek Eduard1947reg. muži 51-201 
3.Vobořil Petr1977reg. muži 51-201 
4.Budík Robert1968reg. muži 51-201 
5.Krieg Bedřich1963nez. muži  
6.Michal Miroslav1959nez. muži  
7.Novotný Miroslav1957nez. muži  
8.Pozníček Jan1978nez. muži  
9.Skalický Petr1962nez. muži  
10.Slanina Jindřich1979nez. muži  
11.Vobořil Karel1971nez. muži  
J. Hradec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrž Pavel1966reg. muži 50 
2.Pavelek Václav1958reg. muži N 
3.Nikodým Jiří1971reg. muži N 
4.Jasovský Dominik2001reg. muži N 
5.Truhlářová Veronika2001reg. ženy N 
6.Kubíček Martin2001reg. muži N 
7.Brom Václav2002reg. muži N 
8.Roubíček Šimon2004reg. muži N 
9.Horáček Matěj2004reg. muži N 
10.Jelínek Tomáš2004reg. muži N 
11.Kovář David2005reg. muži N 
12.Fantyš Lumír1961reg. muži N 
13.Škarda Tomáš1983reg. muži N 
14.Tůma Michal1982reg. muži N 
Včelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuhájková Libuše1979reg. muži 21-50 
2.Gulikáš Libor1979reg. muži 51-201 
3.Šindelář Richard1980reg. muži 51-201 
4.Šuhájek František1948reg. muži 51-201 
5.Němeček Jiří1968reg. muži 51-201 
Lomnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špale Martin ml.2002reg. muži 51-201 
2.Visčur Aleš2002reg. muži 51-201 
3.Nosek David2003reg. muži 51-201 
4.Malec Matyáš2002reg. muži 51-201 
5.Benda Josef2003reg. muži 51-201 
6.Kříž František2002reg. muži 51-201 
Chlum B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pepich Pavol1966kraj. muži 100-200 
2.Trsek Miroslav1958kraj. muži 100-200 
3.Outlý Rostislav1992kraj. muži 100-200 
4.Schneider Pavel1987kraj. muži 100-200 
5.Vlček Václav1986nez. muži 0 
6.Pepich Petr1994nez. muži 0 
7.Vančura Dušan2001nez. dci 0 
8.Pepichová Markéta1996nez. muži 0 
9.Karpíšková Pavlína1977nez. ženy 0 
10.Kryšpín Jakub2000nez. dci 0 
11.Fišer Josef1961nez. muži 0 
Dírná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekyra Jiří1952reg. muži 101-182 
2.Novobílský Robin1979reg. muži 101-182 
3.Wratislav Evžen1961reg. muži 101-182 
4.Adamec Libor1994nez. muži 101-182N 
5.Košner Petr1961nez. muži 101-182N 
6.Matěcha Jaromír1973nez. muži 101-182N 
7.Krčma Josef1999nez. dci 101-182N 
8.Tomíček Petr1966reg. muži 21-100 
Kunžak B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rokyta Pavel1978reg. muži 51-201 
2.Zabloudil František1973reg. muži 51-201 
3.Brabec Petr1972reg. muži 51-201 
4.Koukol Milan1961reg. muži 51-201 
5.Košťál Zdeněk1963reg. muži 51-201 
6.Drobil Tomáš2000reg. dci 51-201 
Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1972reg. muži 51 - 201 
2.Richter Jiří1962reg. muži 51 - 201 
3.Tkalců Václav1978reg. muži 51 - 201 
4.Zvěřina Miroslav1963reg. muži 51 - 201 
5.Komárek Karel1970nez. muži  
6.Nováček Kačenka Jan1970nez. muži  
7.Pelikán Ladislav1965nez. muži  
Majdalena B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimáček Luboš1973reg. muži 51-201 
2.Švec Bohumil1962reg. muži 51-201 
3.Kopřiva Marek1993reg. muži 51-201 
4.Kopřiva Daniel1989reg. muži 51-201 
5.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-201 
6.Egert Daniel1993reg. muži NEZ 
7.Fürst Jaroslav1982reg. muži NEZ 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy