Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I
TJ Šumavan Vimperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bandík Luboš1971reg. muži 31.-50. 
2.Icha Ivan1963reg. muži 51.-80. 
3.Havlíček Jiří1969reg. muži 51.-80. 
4.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 51.-80. 
5.Kunc Jan1953reg. muži 51.-80. 
6.Křivánek Luděk1964reg. muži 81.-100. 
7.Holub Miroslav1964reg. muži 81.-100. 
8.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 81.-100. 
9.Malík Karel1956reg. muži 81.-100. 
10.Ryska Milan1967reg. muži 81.-100. 
11.Patryová Iveta1991reg. muži 111.-136.N 
12.Mondl Václav1957reg. muži N 
TJ Netolice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krbeček Michal1972reg. muži 21-30 
2.Nohava Pavel1967reg. muži 21-30 
3.Pižl Milan1962reg. muži 31-50 
4.Martan Petr1956reg. muži 51-80 
5.Penc František1953reg. muži 51-80 
6.Havel Ladislav1957reg. muži 81-110 
7.Jerhot Josef1970reg. muži 81-110 
8.Havel Tomáš2003reg. mži 11-136N 
9.Havel Martin1991reg. muži 11-136N 
10.Krbeček Adam2003reg. sži N 
KST Tatran Volary
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steinbach Jaroslav1950reg. muži 21.-30. 
2.Hrdonka Karel1947reg. muži 31.-50. 
3.Havel Jan1950reg. muži 51.-80. 
4.Vairich Pavel1971reg. muži 51.-80. 
5.Fabián Ota1955reg. muži 81.-110. 
6.Capůrka Jiří1987reg. muži nez. 
7.Vairichová Lucie2006reg. mžy 11.-21.N 
8.Vairichová Natálie2004reg. sžy 11.-21.N 
9.Čutka Štěpán2007reg. nži 11.-21.N 
10.Liška Ondřej2007reg. nži 11.-21.N 
11.Nachlinger Jiří2004reg. sži 11.-21.N 
12.Valíček Jakub2006reg. mži 11.-21.N 
ST Svatá Maří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoř Libor1968reg. muži 18 
2.Bielek Otto1961reg. muži 31.-50. 
3.Fleišman Jaroslav1978reg. muži 31.-50. 
4.Macorlík Petr1977reg. muži 51.-80. 
5.Vyskočil Jan1980reg. muži 51.-80, 
6.Jungwirth Jiří1972reg. muži 111-136 
9.Urbánek Jan1959nez. muži 111.-136. 
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špán Miloslav1957reg. muži 21.-30. 
2.Gyori Richard1975reg. muži 21.-30. 
3.Houška Jaromír1964reg. muži 31.-50. 
4.Filip Vladimír1958reg. muži 31.-50. 
5.Fišerová Iveta1974reg. muži 51.-80. 
6.Petrovka Petr1948reg. muži 51.-80. 
7.Pixa Martin1951reg. muži 51.-80. 
8.Špán Václav1963reg. muži 51.-80. 
9.Vondrák Ladislav1949reg. muži 81.- 110. 
10.Sivera Adam2004reg. muži 111.-136. 
11.Sivera Radek2001reg. muži 111.-136. 
12.Traxler František2003reg. muži 111.-136. 
13.Halabrín Milan st.1979reg. muži 111.-136. 
SK H.B. mostové jeřáby Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírovec Miloslav1971reg. muži 31. - 50. 
2.Klíma Petr1968reg. muži 31. - 50. 
3.Klíma Vladimír1963reg. muži 31. - 50. 
4.Kocourek Milan1960reg. muži 31. - 50. 
5.Hesoun Václav1996reg. muži 31. - 50. 
6.Klíma Petr ml.1996reg. muži 31. - 50. N 
TJ Slávia Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Josef1964reg. muži 21.-30. 
2.Brak Josef1950reg. muži 31.-50. 
3.Mazour Karel1974reg. muži 31.-50.N 
4.Tkáč Juraj1956reg. muži 31.-50.N 
5.Mezera Martin1956reg. muži 31.-50.N 
6.Mrkvička Jaroslav1968reg. muži 51.-80. 
7.Schrenk Libor1963reg. muži 51.-80. 
8.Horčica Rostislav1981reg. muži 51.-80. 
9.Pešek Adolf1950reg. muži 51.-80. 
10.Houška Jan1971reg. muži 51.-80. 
11.Kozel Josef1976reg. muži 51.-80. 
12.Stolz Karel1989reg. muži 81.-110. 
13.Bárta Ladislav1973reg. muži 111.-136. 
14.Carvan Václav1975reg. muži 111.-136. 
15.Kadlec Radek1969reg. muži 111.-136. 
SK ARBORE Volary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajac Vojtěch1954reg. muži 15 
2.Lorenčík František1961reg. muži 21-30 
3.Hettner František1963reg. muži 81-110 
4.Voráček Jiří1962reg. muži 81-110 
5.Kutlák František1959reg. muži 81-110 n 
6.Čutka Vladimír1962reg. muži 111-136 
7.Svintek Jiří1969reg. muži 111-136 
8.Hettner Vojtěch1990reg. muži 111-136 n 
9.Štolka Jan1977reg. muži 111-136 n 
10.Václavík Stanislav1986reg. muži 111-136 n 
11.Schonbauer David1975reg. muži n 
12.Tržil Miroslav1969reg. muži n 
Ederstav Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostřez Jiří1986reg. mži 13. 
2.Vostřez Zdeněk1989reg. mži 20. 
3.Medek Jindřich1955reg. muži 31.-50. 
4.Urban Václav1964reg. mži 51. - 80. 
5.Sobotka Jan1961reg. mži 51.- 80. 
6.Valenta Pavel1985kraj. muži N 
Regionální přebor II
TJ Šumavan Vimperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Jan1953reg. muži 51.-80. 
2.Křivánek Luděk1964reg. muži 81.-100. 
3.Holub Miroslav1964reg. muži 81.-100. 
4.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 81.-100. 
5.Malík Karel1956reg. muži 81.-100. 
6.Ryska Milan1967reg. muži 81.-100. 
7.Patryová Iveta1991reg. muži 111.-136.N 
8.Mondl Václav1957reg. muži N 
TJ Netolice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Penc František1953reg. muži 51-80 
2.Havel Ladislav1957reg. muži 81-110 
3.Jerhot Josef1970reg. muži 81-110 
4.Kuta Jan1976reg. muži 11-136N 
5.Vojtěšek Petr1984reg. muži 11-136N 
6.Havel Tomáš2003reg. mži 11-136N 
7.Havel Martin1991reg. muži 11-136N 
8.Krbeček Adam2003reg. sži N 
9.Krbeček Vít2007reg. nži N 
TJ Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovka Petr1948reg. muži 51.-80. 
2.Pixa Martin1951reg. muži 51.-80. 
3.Špán Václav1963reg. muži 51.-80. 
4.Bečvář Daniel1993reg. muži 111.-136.N 
5.Sivera Adam2004reg. muži 111.-136. 
6.Sivera Radek2001reg. muži 111.-136. 
7.Halabrín Milan ml.2006reg. muži 111.-136. 
TJ Sokol Lhenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Iveta1974reg. muži 51.-80. 
2.Hůrský Václav ml.1971reg. muži 81.- 110. 
3.Kanaloš Igor1972reg. muži 81.- 110. 
4.Vondrák Ladislav1949reg. muži 81.- 110. 
5.Halabrín Milan st.1979reg. muži 111.-136. 
6.Pavlič Josef2004reg. muži 111.-136. 
TJ Slávia Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mezera Martin1956reg. muži 31.-50.N 
2.Houška Jan1971reg. muži 51.-80. 
3.Mrkvička Jaroslav1968reg. muži 51.-80. 
4.Schrenk Libor1963reg. muži 51.-80. 
5.Horčica Rostislav1981reg. muži 51.-80. 
6.Kozel Josef1976reg. muži 51.-80. 
7.Pešek Adolf1950reg. muži 51.-80. 
8.Stolz Karel1989reg. muži 81.-110. 
9.Bárta Ladislav1973reg. muži 111.-136. 
10.Carvan Václav1975reg. muži 111.-136. 
11.Kadlec Radek1969reg. muži 111.-136. 
12.Hájek Josef1950reg. muži nezařazen 
13.Lang Ladislav1958reg. muži nezařazen 
ST Křišťál Lenora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostřez Pavel1976reg. muži 51-80 
2.Hlouška Martin1971reg. muži 51-80 
3.Filuš Petr1976reg. muži 81-110 
4.Kovář Václav1966reg. muži 81-110 
5.Jegyinák Pavol1965reg. muži 111-136 
Seaquist Löffler Čkyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Jiří1960reg. muži 51. - 80. 
2.Jirotka Petr1952reg. muži 51. - 80. 
3.Pěsta Jiří1961reg. muži 51. - 80. 
4.Kavlík Milan1958reg. muži 81. - 110. 
5.Sváta Václav1951reg. muži 81. - 110. 
6.Pěcháček Miroslav1966nez. muži N 
7.Vojtíšek Miloslav1948nez. muži N 
8.Tomšů Pavel1956reg. muži N 
TTC Zálezly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojan Jaroslav1964reg. muži 31.-50. 
2.Martínek Roman1975reg. muži 31.-50. 
3.Silovský Vladimír1956reg. muži 81.-100. 
4.Trojan Jiří1958reg. muži 81.-100- 
5.Martínek Miroslav1948nez. muži 81.-100. 
6.Provod Lukáš1983nez. muži  
TTC Libín Prachatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Jan ml.1993reg. muži 11N 
2.Kraus Petr1997reg. muži 31-50 
3.Čejka Jiří1974reg. muži 31-50 
4.Kaiml Petr1975reg. muži 31-50N 
5.Buchlovský Petr1971reg. muži 31-50N 
6.Holub Zbyněk1959reg. muži 51-80 
7.Gruber Petr2002reg. muži 81-100 
8.Kudrle Martin1981reg. muži 81-100 
9.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 81-100 
10.Gruber Josef st.1966reg. muži 111-136 
11.Kraus Ladislav1972reg. muži 111-136 
12.Machovec Zdeněk1989reg. muži 111-136N 
13.Prihara Jakub2004reg. muži 111-136N 
14.Hodina Petr2008nez.  
SK Rohanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Pavel1959reg. muži 51-80 
2.Rychtář Josef1960nez. muži 51-80 N 
3.Rejšek Jan1964nez. muži 51-80 N 
4.Randák Marek1976nez. muži 51-80 N 
5.Rychtář Miroslav1962reg. muži 81-110 
6.Hůle Jan2001reg. muži 111-136 
7.Fulín Rene1969nez. muži 111-136 N 
8.Beyvl Ladislav1976nez. muži  
9.Švec Josef1966reg. muži N 
Regionální přebor III
SPV Strunkovice nad Blanicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krakovič Jan1978reg. muži 111 - 136 
2.Jiráň Jaroslav1958reg. muži 111 - 136 
3.Šnejdar Milan1977reg. muži 111 - 136 
4.Trávníček Vladimír1969reg. muži 111 - 136 
5.Holub Jiří1956reg. muži 111-136N 
6.Mareš Jan1960reg. muži 111-136N 
7.Komrska Josef1946reg. muži 111-136N 
8.Novotný Ivo1966nez. muži  
9.Hodina Stanislav1999nez. dci  
TJ Sokol Lhenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sivera Adam2004reg. muži 111.-136. 
2.Sivera Radek2001reg. muži 111.-136. 
3.Pavlič Josef2004reg. muži 111.-136. 
4.Traxler František2003reg. muži 111.-136. 
5.Halabrín Milan ml.2006reg. muži 111.-136. 
6.Halabrín Milan st.1979reg. muži 111.-136. 
7.Halabrínová Aneta2001reg. muži N 
SK Martyna Malovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař David1989reg. muži 31-50N 
2.Pasák Václav1958reg. muži 81-110 
3.Plojhar Tomáš1998reg. muži 81-110 
4.Sloboda Ladislav1966reg. muži 81-110 
5.Novák František1958reg. muži 111-136 
6.Hanzlík Miloš1964reg. muži 111-136N 
7.Veselý Stanislav1976reg. muži N 
TJ Slávia Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Josef1976reg. muži 51.-80. 
2.Pešek Adolf1950reg. muži 51.-80. 
3.Horčica Rostislav1981reg. muži 51.-80. 
4.Stolz Karel1989reg. muži 81.-110. 
5.Bárta Ladislav1973reg. muži 111.-136. 
SK ARBORE Volary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselovský Karel1959reg. muži 31-50 n 
2.Kutlák František1959reg. muži 81-110 n 
3.Čutka Vladimír1962reg. muži 111-136 
4.Svintek Jiří1969reg. muži 111-136 
5.Štolka Jan1977reg. muži 111-136 n 
6.Hettner Vojtěch1990reg. muži 111-136 n 
7.Václavík Stanislav1986reg. muži 111-136 n 
8.Schonbauer David1975reg. muži n 
9.Tržil Miroslav1969reg. muži n 
TJ ST Horní Vltavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekan Zdenek1958reg. muži 111-136 
2.Sekan Štěpán2002reg. muži 111-136 
3.Kříž Adam2001reg. sži 9 
4.Sekan Vojtěch2005reg. sži 11-21 
SK Ktiš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hečko Jiří1965reg. muži 51-80 
2.Hůrský Václav st.1963reg. muži 81-110 
3.Kováč Julius2003reg. muži 111-136N 
4.Dubravcová Aneta2005reg. muži N 
5.Dubravcová Eliška2001reg. muži N 
6.Vlasák Milan1991reg. muži N 
SK Ktiš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Jiří1974reg. muži 81-110 
2.Kovařík Josef1997reg. muži 111-136 
3.Litvanová Simona1998reg. muži 111-136 
4.Mikula Petr1977reg. muži 111-136 
5.Mikula Dominik2001reg. muži 111-136N 
TTC Libín Prachatice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Zbyněk1959reg. muži 51-80 
2.Gruber Petr2002reg. muži 81-100 
3.Kudrle Martin1981reg. muži 81-100 
4.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 81-100 
5.Gruber Josef st.1966reg. muži 111-136 
6.Kraus Ladislav1972reg. muži 111-136 
7.Machovec Zdeněk1989reg. muži 111-136N 
8.Prihara Jakub2004reg. muži 111-136N 
9.Gruber Michal1996nez.  
10.Hodák Petr1959nez.  
11.Hodina Petr2008nez.  
12.Neužil Vít2001nez.  
13.Osvald Matyáš2004nez.  
14.Prášek Tomáš2001nez.  
15.Tesárek Václav1951nez.  
16.Turek Vojtěch2003nez.  
TJ Slávia Prachatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Carvan Václav1975reg. muži 111.-136. 
2.Kadlec Radek1969reg. muži 111.-136. 
3.Hájek Josef1950reg. muži nezařazen 
4.Lang Ladislav1958reg. muži nezařazen 
Regionální přebor staršího žac
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler František2003reg. sži 5. 
2.Halabrín Milan ml.2006reg. nži 8. 
3.Pavlič Josef2004reg. mži 10. 
4.Stehlík Adam2006reg. nži 11.-21. 
5.Berger Jaroslav2007reg. nži 11.-21.N 
6.Kanalošová Adéla2005reg. mžy 11.-21.N 
7.Sivera Adam2004reg. mži 11.-21.N 
ST Křišťál Lenora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalík Miroslav2002reg. sži 11-21 
2.Zemanová Andrea2004reg. mžy 11-21 
3.Glomb Marek2002reg. sži 11-21N 
4.Pěstová Eliška2002reg. sžy 11-21N 
5.Divišová Sára2006reg. nži n 
SK Ktiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubravcová Aneta2005reg. sži 11-21 
2.Kováč Julius2003reg. sži 11-21 
3.Frček Roman2004reg. sži 11-21N 
4.Nídl Zdeněk2003reg. sži 11-21N 
5.Kraus Jan2005nez. sži  
KST Tatran Volary
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vairichová Lucie2006reg. nžy 11.-21.N 
2.Vairichová Natálie2004reg. mžy 11.-21.N 
3.Čutka Štěpán2007reg. nži 11.-21.N 
4.Liška Ondřej2007reg. nži 11.-21.N 
5.Nachlinger Jiří2004reg. mži 11.-21.N 
6.Valíček Jakub2006reg. nži 11.-21.N 
7.Maxa František2006reg. nži nez. 
8.Maxová Petra2002reg. sžy nez. 
9.Vairich Jakub2008reg. nži nez. 
TTC Libín Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Patrik2003nez. sži  
2.Hodina Petr2008nez. sži  
3.Prihara Jakub2004nez. sži  
4.Sosna Václav2002nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline