Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TTC Hrádek nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedina František ml.1979reg. muži 61-80 
2.Novotný Jaroslav1956reg. muži 61-80 
3.Hromník Mojmír1974reg. muži 81-100 
4.Veřbovský Petr1961reg. muži 81-100 
5.Paďourek Pavel1966nez. muži  
6.Prchlík Kryštof2002reg. sži 121-180 
7.Vele Ondřej1998reg. dci 121-180 
8.Trnka Damian1999reg. dci 121-180 
9.Trnka Denis1999nez. dci  
10.Arnold Martin1989reg. muži 121-180 
11.Kutifel Josef ml.2002reg. sži 121-180 
12.Brigantová Beata2001nez. dky  
13.Mareš Erik2002nez. sži  
14.Tacinec Martin1970reg. muži 101-120 
15.Župka Zdenek2005nez. mži  
16.Petický Tomáš2001nez. dci  
17.Sobotková Zuzana2006nez. nžy  
18.Doležalová Monika2005nez. mžy  
19.Šedina Petr1980reg. muži 121-180 
20.Martincová Tereza2004nez. mžy  
21.Laubr Lukáš2004reg. mži 121-180 
22.Laubr Martin2006nez. nži  
23.Čihák Šimon1988nez. muži  
24.Prouza David1998nez. dci  
25.Kutifel Josef1971reg. muži nez. 
Slavia Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fáček Petr1971reg. muži 61-80 
2.Hruda Kamil1965reg. muži 81-100 
3.Buzek Josef1970reg. muži 81-100 
4.Lanková Martina1973reg. muži 101-120 
5.Andrle Tomáš1979reg. muži 81-100 
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-80 
2.Krošlak Eduard1965reg. muži 81-100 
3.Široký Jiří1964reg. muži 61-80 
4.Žabka Radek1990reg. muži 101-120 
5.Hauer Marek1973reg. muži 121-180 
6.Cýrus Jan2001reg. muži 121-180 
7.Gittler Vladislav1997reg. muži 121-180 
8.Halík Jiří1999reg. muži 121-180 
9.Nohejl Martin ml.2005reg. muži neklasifikován 
10.Nohejl Martin1975reg. muži 121-180 
11.Nohejl Matěj2005reg. muži neklasifikován 
12.Nohejl Tomáš2000reg. muži 121-180 
13.Nohejl Václav ml.2005reg. muži neklasifikován 
14.Nohejl Václav1975reg. muži 121-180 
15.Škeřík Petr1974reg. muži neklasifikován 
16.Soukup Jaroslav1996reg. muži neklasifikován 
17.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-120 
18.Svoboda Jan1950reg. muži 121-180 
19.Svoboda Michael1974reg. muži 121-180 
20.Žabka Kryštof2002reg. muži neklasifikován 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Engerer Jiří1960reg. muži 61 -80 
2.Boháč Miloš1955reg. muži 81 -100 
3.Záleský Vlastimil1954reg. muži 81 -100 
4.Legen Julius1971reg. muži 81 -100 
5.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 - 120 
6.Pažout Daniel1970reg. muži 121 - 180 
7.Smutný Štěpán1986reg. muži 121 - 180 
8.Plíšek Jan1979reg. muži 121 - 180 
9.Wollmann Jaroslav1974reg. muži 121 - 180 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharová Kateřina1980reg. muži 81.-100. 
2.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-120. 
3.Richter Pavel1970reg. muži 121.-180. 
4.Donát Ondřej2000reg. muži 121.-180. 
5.Link Martin2001reg. muži 121.-180. 
6.Čejpa Tomáš2000reg. muži 121.-180. 
7.Kopecká Barbora1994reg. muži 121.-180. 
8.Perný Matěj2003reg. muži xxx 
9.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
10.Reslerová Věra2003reg. muži xxx 
11.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži xxx 
12.Spilka Jaroslav1980nez. muži xxx 
13.Berger Jan1984nez. xxx 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolonová Marie2000reg. muži 81.-100. 
2.Mikula Oldřich1935reg. muži 81.-100. 
3.Misař Daniel1999reg. muži 101.-120. 
4.Horák Patrik2002reg. muži 121.-180. 
5.Nevery Filip2001reg. muži 121.-180. 
6.Hlavatý Martin1998reg. muži 121.-180. 
7.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121.-180. 
8.Veselý Martin1999reg. muži 121.-180. 
9.Němec Milan1988nez. muži xxx 
10.Štrejl Jakub2000nez. muži xxx 
11.Vogel Matěj2004nez. muži xxx 
12.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
13.Holík Martin2004reg. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005reg. muži 101.-120. 
2.Tauchman Denis2002reg. muži 121.-180. 
3.Holík Tomáš2002reg. muži 121.-180. 
4.Pusch František2002reg. muži 121.-180. 
5.Matějčík Jan2003reg. muži 121.-180. 
6.Štolfa Jakub2003reg. muži 121.-180. 
7.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 121.-180. 
8.Vejvoda Viktor2006reg. muži xxx 
9.Čermák Bohuslav2007reg. muži xxx 
10.Vogel Jakub2006nez. muži xxx 
11.Žolna Denis2004nez. muži xxx 
12.Sálová Anežka2000reg. muži xxx 
13.Tůma Daniel2002nez. muži xxx 
14.Ďurík Vojtěch2003nez. muži xxx 
15.Kučera Pavel2004nez. muži xxx 
16.Jandák Jan2004nez. muži xxx 
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 41-60 
2.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-80 
3.Vlček Milan1970reg. muži 61-80 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 81-100 
5.Říčař Rudolf1956reg. muži 81-100 
6.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 101-120 
7.Flégl Pavel1957reg. muži 121-180 
8.Korselt Radek2000reg. dci 121-180 
9.Machálek Tomáš2002reg. sži 121-180 
10.Pavlů Josef1948reg. muži 121-180 
11.Rýdl Jiří1962reg. muži 121-180 
12.Vastl Ivan1960reg. muži 121-180 
13.Vlček Ladislav1946reg. muži 121-180 
14.Kořínek Kryštof1999nez. dci  
15.Kos Tomáš1976nez. muži  
16.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
17.Pýcha Patrik1975nez. muži  
18.Svoboda Jan2001nez. dci  
19.Vastl František1993nez. muži  
20.Vastl Milan1960nez. muži  
21.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
22.Kohout Jiří2006nez. nži  
23.Kracík Ondřej2005nez. mži  
24.Motyčková Kristýna2004nez. mžy  
25.Souček Jakub2004nez. mži  
26.Kitzler Lubor st.1964reg. muži 81-100 
TJ Viktoria Dětřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuněk Bohumil1962reg. muži 61-80 
2.Konečný Josef1959reg. muži 81-100 
3.Tomíček Evžen1968reg. muži 101-120 
4.Čížkovský Jiří1952reg. muži 101-120 
5.Vacek Stanislav1975reg. muži 101-120 
6.Bajan Cristian1971reg. muži 101-120 
TJ Viktoria Dětřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-120 
2.Chmelař Milan1972reg. muži 101-120 
3.Hejduk Alexander1955reg. muži 101-120 
4.Brelka Zdeněk1969reg. muži 121-180 
5.Tomašiak Luboš1966reg. muži 121-180 
6.Novák Miroslav1968reg. muži 121-180 
Okresní přebor 2. třídy
TTC Hrádek nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prchlík Kryštof2002reg. sži 121-180 
2.Vele Ondřej1998reg. dci 121-180 
3.Trnka Damian1999reg. dci 121-180 
4.Arnold Martin1989reg. muži 121-180 
5.Paďourek Pavel1966nez. muži  
6.Trnka Denis1999nez. dci  
7.Brigantová Beata2001nez. dky  
8.Mareš Erik2002nez. sži  
9.Kutifel Josef ml.2002reg. sži 121-180 
TTC Hrádek nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tacinec Martin1970reg. muži 101-120 
2.Šedina Petr1980reg. muži 121-180 
3.Laubr Lukáš2004reg. mži 121-180 
4.Čihák Šimon1988nez. muži  
5.Doležalová Monika2005nez. mžy  
6.Laubr Martin2006nez. nži  
7.Martincová Tereza2004nez. mžy  
8.Petický Tomáš2001nez. dci  
9.Prouza David1998nez. dci  
10.Sobotková Zuzana2006nez. nžy  
11.Župka Zdenek2005nez. mži  
12.Vele Martin2001nez. dci  
13.Kutifel Josef1971reg. muži nez. 
14.Kučera Milan2000nez. dci  
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-120 
2.Cýrus Jan2001reg. muži 121-180 
3.Gittler Vladislav1997reg. muži 121-180 
4.Halík Jiří1999reg. muži 121-180 
5.Hauer Marek1973reg. muži 121-180 
6.Škeřík Petr1974reg. muži neklasifikován 
7.Soukup Jaroslav1996reg. muži neklasifikován 
8.Svoboda Jan1950reg. muži 121-180 
9.Svoboda Michael1974reg. muži 121-180 
ST Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Martin1975reg. muži 121-180 
2.Nohejl Václav1975reg. muži 121-180 
3.Nohejl Tomáš2000reg. muži 121-180 
4.Nohejl Václav ml.2005reg. muži neklasifikován 
5.Nohejl Matěj2005reg. muži neklasifikován 
6.Nohejl Martin ml.2005reg. muži neklasifikován 
7.Žabka Kryštof2002reg. muži neklasifikován 
Sokol Oldřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuž Jaroslav1944reg. muži 121-180 
2.Špaček Oskar1956reg. muži 121-180 
3.Štoček Jiří1945reg. muži 121-180 
4.Němec Josef1945reg. muži 121-180 
5.Raule Petr1945nez. muži  
TTC Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 - 120 
2.Pažout Daniel1970reg. muži 121 - 180 
3.Smutný Štěpán1986reg. muži 121 - 180 
4.Plíšek Jan1979reg. muži 121 - 180 
5.Wollmann Jaroslav1974reg. muži 121 - 180 
TJ Jiskra Raspenava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marsel1975reg. muži 121. - 180. 
2.Horák David1998reg. muži 121. - 180. 
3.Sršeň Jiří1948nez. muži  
4.Ryšavý Milan1967nez. muži  
5.Čapek Josef1948nez. muži  
6.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
TJ Jiskra Raspenava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
2.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 180. 
3.Schiller Miroslav1935nez. muži  
4.Pichrt Petr1984nez. muži  
5.Štětina Tomáš2000nez. dci  
6.Vondráček Luboš2001nez. dci  
7.Rieger Pavel2004nez. mži  
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Link Martin2001reg. muži 121.-180. 
2.Kopecká Barbora1994reg. muži 121.-180. 
3.Čejpa Tomáš2000reg. muži 121.-180. 
4.Veselý Martin1999reg. muži 121.-180. 
5.Němec Milan1988nez. muži xxx 
6.Spilka Jaroslav1980nez. muži xxx 
7.Štrejl Jakub2000nez. muži xxx 
8.Šálek Matěj2002nez. muži xxx 
9.Sálová Anežka2000reg. muži xxx 
10.Perný Matěj2003reg. muži xxx 
SKST Liberec M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolfa Jakub2003reg. muži 121.-180. 
2.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 121.-180. 
3.Vejvoda Viktor2006nez. muži xxx 
4.Čermák Bohuslav2007nez. muži xxx 
5.Vogel Matěj2004nez. muži xxx 
6.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
7.Vogel Jakub2006nez. muži xxx 
8.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
9.Reslerová Věra2003reg. muži xxx 
10.Žolna Denis2004nez. muži xxx 
11.Holík Martin2004reg. muži xxx 
12.Jandák Jan2004nez. muži xxx 
13.Ďurík Vojtěch2003nez. muži xxx 
14.Kučera Pavel2004nez. muži xxx 
TTC Preciosa Jablonné v Pod. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říčař Rudolf1956reg. muži 81-100 
2.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 101-120 
3.Flégl Pavel1957reg. muži 121-180 
4.Korselt Radek2000reg. dci 121-180 
5.Machálek Tomáš2002reg. sži 121-180 
6.Pavlů Josef1948reg. muži 121-180 
7.Rýdl Jiří1962reg. muži 121-180 
8.Vastl Ivan1960reg. muži 121-180 
9.Vlček Ladislav1946reg. muži 121-180 
10.Kořínek Kryštof1999nez. dci  
11.Kos Tomáš1976nez. muži  
12.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
13.Pýcha Patrik1975nez. muži  
14.Svoboda Jan2001nez. dci  
15.Vastl František1993nez. muži  
16.Vastl Milan1960nez. muži  
17.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
18.Kohout Jiří2006nez. nži  
19.Kracík Ondřej2005nez. mži  
20.Motyčková Kristýna2004nez. mžy  
21.Souček Jakub2004nez. mži  
22.Kitzler Lubor st.1964reg. muži 81-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy