Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I.třídy
TTC Roudnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
2.Medáček Jaroslav1997kraj. muži 275,5 
3.Červenka Marek1978reg. muži 22 N 
4.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
5.Kozel Bohumil1947reg. muži 110,5 
6.Dufek Jaroslav1986reg. muži 130,5 
7.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 130,5 
8.Loždinka Viktor1948reg. muži 150,5 
9.Masár Martin1974reg. muži 170,5 
10.Balcar František2004reg. muži 170,5 
11.Krejza Drahoslav1954reg. muži nez. 
12.Broft Jan1951reg. muži 170,5 
KST Kalich Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chuchlová Jana1999kraj. muži 275,5Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
2.Jonáš Stanislav1956reg. muži 85,5 
3.Sekyra Jiří1949reg. muži 95,5 
4.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
5.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
6.Zeman Vladimír1964reg. muži 110,5 
7.Nedbal Václav1947reg. muži 130,5 
8.Kaválek Ondřej1962reg. muži 130,5 
9.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
10.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 150,5 
11.Šperling Milan1958reg. muži 150,5 
12.Valášek Valerián1962reg. muži 170,5 
13.Kmoch Pavel1951reg. muži nezařazen 
SK Štětí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1982reg. muži 55,5 
2.Glaser Arnošt1936reg. muži 95,5 
3.Havran Michal1977reg. muži 110,5 
4.Burda Petr1970reg. muži 150,5 
5.Dvořák Milan st.1960reg. muži 130,5 
6.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 150,5 
7.Gründer Antonín1953reg. muži 150,5 
8.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
TJ Sokol Brozany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šild Vladimír1958reg. muži 55 
2.Vaníček Pavel1970reg. muži 75 
3.Klominský Jiří1959reg. muži 85 
4.Pala Martin1981reg. muži 110 
5.Vaníček Jaroslav ml.1979reg. muži 110 
6.Vaníček Jaroslav1977reg. muži 130 
7.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
8.Šíma Jan1957reg. muži 150 
9.Vaníček Pavel ml.2000reg. dci 170 
10.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
11.Šteker Radek1964reg. muži 170 
12.Draslar Jakub1998reg. dci 190 
TTC Roudnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Václav1959kraj. muži 310 
2.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 65,5 
3.Jiránek Miroslav1959reg. muži 65,5 
4.Mejzr Radek1971reg. muži 130,5 
5.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 110,5 
6.Krauskopf Karel1948reg. muži 141 
7.Krauskopf Karel ml.1970reg. muži 170,5 
8.Spurný Antonín st.1958reg. muži 190,5 
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
2.Pavlata Jan2000reg. muži 61-70 
3.Pavlata Roman1998reg. muži 71-80 
4.Turek Jaroslav1993reg. muži 71-80 
5.Červenka Václav1952reg. muži 141-160 
6.Lahovský Vladimír1963reg. muži 101-120 
7.Starý Tomáš1997reg. muži 161-180 
8.Šulc Milan1981reg. muži 81-90 
T.J. Sokol Terezín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
2.Skokan Jaroslav1955reg. muži 61-70 
3.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
4.Stranka Pavel1962reg. muži 81-90 
5.Skokan Tomáš1989reg. muži 101-120 
6.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
7.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
T.J. Sokol Terezín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Petr1979reg. muži 101-120 
2.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
3.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
4.Gräf Jan1933reg. muži 121-140 
5.Hrabač Martin1967reg. muži 181-200 
6.Kuře Pavel1971nez. muži  
7.Marousek Jaroslav1953nez. muži  
8.Cyrkva Zdeněk1976nez. muži  
Sokol Bohušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchner Petr1967reg. muži 31 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 41 
3.Pacl Miloslav1958reg. muži 81 
4.Krejčí Miloslav1965reg. muži 91 
5.Kalina Miroslav1968reg. muži 121 
6.Ruška Drahoš1971reg. muži 121 
7.Schwarz Heřman1938reg. muži N 
ASK Lovosice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Milan1951kraj. muži 310 
2.Lehký Milan ml.1979reg. muži 91 - 100 
3.Skopec Petr1977reg. muži 101 - 120 
4.Mego Pavel1944reg. muži 101 - 120 
5.Santo Petr1980reg. muži 141 - 160 
6.Kahun David1981reg. muži 141-160N 
7.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-180N 
8.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180N 
9.Zajíček Vladimír1957nez. muži  
SKST Bechlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cedrych Milan1959reg. muži 1 
2.Cedrych Tomáš1982reg. muži 2 
3.Macek Jan1957reg. muži 3 
4.Barcal Pavel1974reg. muži 4 
5.Vavro Miloš1976reg. muži 5 
6.Cedrych Jiří2003reg. muži 6 
7.Stanislav Standa1976reg. muži 7 
8.Maršovský Igor1974reg. muži 8 
TJ Sokol Mnetěš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloub Lukáš1991reg. muži 51-60 
2.Kloub Pavel1970reg. muži 51-60 
3.Král Jaroslav1961reg. muži 91-100 
4.Maťák Jiří1964reg. muži 101-120 
5.Keltner František1971reg. muži 101-120 
6.Kloub Petr1966reg. muži 101-120 
7.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
8.Řezáč Jiří1952reg. muži 101-120 
9.Král Pavel1993reg. muži 141-160 
10.Rohan Vlastimil1965reg. muži 141-160 
Regionální přebor II.třídy
SK Židovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žilka Miloslav1958reg. muži 71-80 
2.Lukáš Miroslav1969reg. muži 91-100 
3.Svoboda Daniel1976reg. muži 141-160 
4.Klaboch Jiří1949reg. muži 161-180 
5.Lacza Pavel1959reg. muži 161-180 
KST Kalich Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
2.Zeman Vladimír1964reg. muži 110,5 
3.Nedbal Václav1947reg. muži 130,5 
4.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
5.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 150,5 
6.Šperling Milan1958reg. muži 150,5 
7.Gruntová Pavlína1971reg. muži 190,5 
TJ Sokol Brozany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Jaroslav ml.1979reg. muži 110 
2.Vaníček Jaroslav1977reg. muži 130 
3.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
4.Šíma Jan1957reg. muži 150 
5.Vaníček Pavel ml.2000reg. dci 170 
6.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
7.Šteker Radek1964reg. muži 170 
8.Draslar Jakub1998reg. dci 190 
SK Štětí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučerák Václav1946reg. muži 130,5 
2.Balogová Andrea1977reg. ženy 130,5 
3.Dvořák Milan st.1960reg. muži 130,5 
4.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 150,5 
5.Gründer Antonín1953reg. muži 150,5 
6.Husáková Věra1963reg. ženy 150,5 
SK Štětí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karel Daniel2000reg. dci 130,5 
2.Plšek Richard1978reg. muži 150,5 
3.Novotný Pavel1975reg. muži 150,5 
4.Beran Aleš1974reg. muži 150,5 
5.Krauskopf Milan1951reg. muži 150,5 
6.Šmejkal Michal1993reg. muži 170,5 
7.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
8.Šmejkal David2001reg. dci 170,5 
9.Holoubek Michal2001reg. dci 170,5 
TTC Roudnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 110,5 
2.Kozel Bohumil1947reg. muži 110,5 
3.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 121 
4.Loždinka Viktor1948reg. muži 141 
5.Krauskopf Karel1948reg. muži 141 
6.Broft Jan1951reg. muži 170,5 
7.Masár Martin1974reg. muži 170,5 
8.Balcar František2004reg. muži 170,5 
9.Krauskopf Karel ml.1970reg. muži 170,5 
10.Hrouda František1953reg. muži 170,5 
11.Hrádek Antonín1946reg. muži 170,5N 
12.Nguyen Hai Van1966nez. muži 170,5Ncizinec 
13.Spurný Antonín st.1958reg. muži 190,5 
14.Krauskopf Tomáš ml.2004reg. muži 190,5 
Sokol Libochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Milan1981reg. muži 81-90 
2.Lahovský Vladimír1963reg. muži 101-120 
3.Červenka Václav1952reg. muži 141-160 
4.Starý Tomáš1997reg. muži 161-180 
5.Bernard Jaroslav1933reg. muži 161-180 
6.Coufal Václav2001reg. muži 181-200 
7.Dlouhý Jiří1998reg. muži 161-180 
8.Franc Dominik2002reg. muži 181-200 
9.Vejman Jakub2001reg. muži 181-200 
KST Kalich Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
2.Kaválek Ondřej1962reg. muži 130,5 
3.Valášek Valerián1962reg. muži 170,5 
4.Svatoš Leoš1967reg. muži 170,5 
5.Kudera Jan1973reg. muži nezařazen 
6.Marušinec Zdeněk1969reg. muži nezařazen 
7.Cigánek Jiří1966reg. muži nezařazen 
T.J. Sokol Terezín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokan Tomáš1989reg. muži 101-120 
2.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
3.Hrabač Martin1967reg. muži 181-200 
4.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
5.Marousek Jaroslav1953nez. muži  
6.Kožíšek Ivan1972nez. muži  
7.Vítek Roman1978nez. muži  
8.Kuře Pavel1971nez. muži  
9.Cyrkva Zdeněk1976nez. muži  
TTC Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Filip2002kraj. muži 201-250 
2.Chuchel Martin2000kraj. muži 201-250 
3.Landa Josef1962reg. muži 101-120 
4.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
5.Červenka Zdeněk1943reg. muži 121-140 
6.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
7.Krupka Martin2001reg. muži 161-180 
8.Skokan Jiří1968reg. muži 181-200 
9.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
10.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
11.Váša Ladislav1955reg. muži 181-200 
12.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
13.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
TJ Sokol Třebívlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šolar Ladislav1962kraj. muži 275,5 
2.Maxa Zdeněk1960reg. muži 71-80 
3.Krug Antonín1963reg. muži 101-120 
4.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
5.Gertner Jiří1944reg. muži 121-140 
6.Mlynář Václav1999reg. dci 141-160 
7.Kučera Miroslav1964reg. muži 161-180 
8.Hřebačka Daniel1988reg. muži 141-160 
TJ Sokol Mnetěš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Keltner František1971reg. muži 101-120 
2.Kloub Petr1966reg. muži 101-120 
3.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
4.Řezáč Jiří1952reg. muži 101-120 
5.Král Pavel1993reg. muži 141-160 
6.Rohan Vlastimil1965reg. muži 141-160 
7.Janovský Jaroslav1968reg. muži - 
8.Benda Jaroslav1963reg. muži - 
9.Král Jaroslav ml.1990reg. muži - 
Regionální přebor III.třídy
TJ Sokol Brozany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Pavel ml.2000reg. dci 170 
2.Šteker Radek1964reg. muži 170 
3.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
4.Draslar Jakub1998reg. dci 190 
5.Zach Ivan1960reg. muži N 
6.Stalmacher Robin1996reg. muži N 
7.Kuhn Jan2000reg. muži N 
SK Štětí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauskopf Milan1951reg. muži 150,5 
2.Šmejkal Michal1993reg. muži 170,5 
3.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
4.Šmejkal David2001reg. dci 170,5 
5.Holoubek Michal2001reg. dci 170,5 
ASK Lovosice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Jaroslav1978reg. muži 81 - 90 
2.Santo Petr1980reg. muži 141 - 160 
3.Kahun David1981reg. muži i 141-160N 
4.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180N 
5.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-180N 
6.Dunaj Pavel1948nez. muži  
7.Jirásek Ivan1963nez. muži  
8.Kaválek Vojtěch2001nez. dci  
9.Mego Emil1937nez. muži  
10.Peterka Milan st.1958nez. muži  
11.Seyfryd Lukáš1991nez. muži  
SK Štětí G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Libor1969reg. muži 110,5 
2.Novák Vladislav1952reg. muži 110,5 
3.Gründer Antonín1953reg. muži 150,5 
4.Husáková Věra1963reg. ženy 150,5 
5.Dostálek Jiří1949nez. muži  
6.Klímová Kristýna1979nez. ženy  
TTC Roudnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauskopf Karel1948reg. muži 141 
2.Broft Jan1951reg. muži 170,5 
3.Krauskopf Karel ml.1970reg. muži 170,5 
4.Hrádek Antonín1946reg. muži 170,5N 
5.Nguyen Hai Van1966nez. muži 170,5Ncizinec 
6.Dragoň Radek2003reg. muži 190,5 
7.Krauskopf Tomáš ml.2004reg. muži 190,5 
8.Sedláček Jiří st.1943reg. muži nez. 
9.Dragoň Jaroslav1975reg. muži nez. 
10.Bláha František ml.1976nez.  
11.Bláha Jan2004nez.  
12.Nguyen Binh Thanh2007nez. cizinec 
TTC Roudnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jaroslav1986reg. muži 130,5 
2.Balcar František2004reg. muži 170,5 
3.Hrouda František1953reg. muži 170,5 
4.Masár Martin1974reg. muži 170,5 
5.Spurný Antonín st.1958reg. muži 190,5 
6.Červený Jan1994reg. muži 190,5 
7.Hess Jan2001reg. muži 190,5 
8.Hess Libor1966reg. muži 190,5 
Sokol Libochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernard Jaroslav1933reg. muži 161-180 
2.Coufal Václav2001reg. muži 181-200 
3.Dlouhý Jiří1998reg. muži 161-180 
4.Franc Dominik2002reg. muži 181-200 
5.Vejman Jakub2001reg. muži 181-200 
6.Eštok Ladislav1948reg. muži nezařazen 
TTC Litoměřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Zdeněk1943reg. muži 121-140 
2.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
3.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
4.Váša Ladislav1955reg. muži 181-200 
5.Skokan Jiří1968reg. muži 181-200 
6.Studihrad Jiří1948nez.  
7.Pavlíček Josef1943nez.  
8.Roděj Vladimír1949nez.  
TTC Litoměřice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupka Martin2001reg. muži 161-180 
2.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
3.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
4.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
5.Rudiš Filip2006nez.  
6.Rudiš Michal1974nez.  
7.Fiala Vojtěch2003nez.  
8.Petržílková Eliška2006nez.  
9.Fedorovičová Petra2007nez.  
10.Arnold Samuel2005nez.  
11.Drbohlav Michal2002nez.  
12.Rendáš Štěpán2002nez.  
13.Simon Patrik2006nez.  
TJ Sokol Třebívlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gertner Jiří1944reg. muži 121-140 
2.Mlynář Václav1999reg. dci 141-160 
3.Hřebačka Ludvík1953nez. muži 0 
4.Hřebačka Daniel1988nez. muži 141-160 
5.Kučera Miroslav1964nez. muži 161-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy