Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Dolní Zálezly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krampera Stanislav1963reg. muži 57 
2.Skala Ivo1950reg. muži 48 
3.Kopal Petr1992reg. muži 50 
4.Rutar Jiří ml.1993reg. muži 59 
5.Kovář Pavel1977reg. muži 108 
6.Šimpach Josef1949reg. muži 88 
7.Hrnčíř Jaroslav1951reg. muži 96 
8.Růžička Milan1969reg. muži 111 
9.Rutar Jiří st.1963reg. muži 112 
TJ Dolní Zálezly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Petr1977reg. muži 60 
2.Kmínek Martin1971reg. muži 37 
3.Riedel Pavel1972reg. muži 71 
4.Laskoš Radek1973reg. muži 80 
5.Říha Jaroslav1964reg. muži 97 
6.Hladký Miroslav1958reg. muži 100 
7.Pavlík Václav1946reg. muži 104 
8.Hubač Jiří1960reg. muži 120 
9.Krumel Antonín1955reg. muži 122 
10.Prknová Barunka1945reg. ženy 123 
TJ Brná nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Stanislav1957reg. muži 51 
2.Gromus Michael1951reg. muži 53 
3.Machač Josef1954reg. muži 70 
4.Krčil Josef1971reg. muži 78 
5.Prkno Jaroslav1946reg. muži 86 
6.Traksl Tomáš1971reg. muži 94 
7.Kalabisová Danuše1953ČR muži 109 
8.Holvek Michal1969reg. muži nez. 
TJ Brná nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinh Nguyen1953reg. muži 68 
2.Štross Pavel1974reg. muži 69 
3.Čejka Václav1957reg. muži 84 
4.Maleček Karel1950reg. muži 90 
5.Hrubeš Milan1956reg. muži 105 
6.Kraus Ondřej1982reg. muži 119 
7.Hanzlík František1967reg. muži 200 
TJ Pikron A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryl Daniel1971reg. muži 46 
2.Brabec Vlastimil1970reg. muži 54 
3.Bechtold Roman1962reg. muži 64 
4.Urban Jaroslav1950reg. muži 65 
5.Derfl Dušan1978reg. muži 72 
6.Kronbauer Marek1965reg. muži 77 
7.Přech František1949reg. muži 91 
8.Cimpl Miroslav1950reg. muži 101 
9.Šípová Eva1972reg. muži 118 
10.Moulis Jaroslav1960reg. muži nez. 
11.Thieme Pavel1949reg. muži nez. 
12.Strnad Radek1965reg. muži nez. 
13.Daněk Luboš1965reg. muži 55 
TJ Slovan Chabařovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuslav František1965nez. muži  
2.Hrad Antonín1965nez. muži  
3.Kočí Antonín1949nez. muži  
4.Šrom Petr1970nez. muži  
5.Myška Martin1977nez. muži  
6.Kříž Petr1946nez. muži  
7.Vanžura Roman1971nez. muži  
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
2.Kovář Jan1991kraj. muži 101 - 120 
3.Budinský Petr1979kraj. muži 41 - 50 
4.Fiklík Ondřej1994kraj. mži 141 - 160 
5.Merker Martin1981reg. muži 10 N 
6.Šulc Daniel1974reg. muži 15 N 
7.Mráz Jaroslav1952reg. muži 76 
8.Kačírek Jaroslav1946reg. muži 83 
9.Kozma Josef1943reg. muži 93 
10.Gajdoš Milan1952reg. muži 95 
11.Mach Zbyněk1945reg. muži 114 
12.Vrbík Radek1994nez. muži  
13.Fiklík František1969nez. muži  
14.Trubák Jiří1987reg. muži N 
15.Jedlička Karel2008reg. muži 137Střídavý start z Table tennis Club Ústí nad Labem, z.s.
16.Nechyba Radim2007reg. muži 138Střídavý start z Table tennis Club Ústí nad Labem, z.s.
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weichart Martin1977kraj. muži 41 - 50 
2.Holub Jan1962reg. muži 61 
3.Kugl Jiří1966reg. muži 62 
4.Moravec Jaroslav1961reg. muži 66 
5.Prchal Ladislav1972reg. muži 82 
TJ Chemička Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 225,5 
2.Navarra Mirko1948kraj. muži 225,5 
3.Karásek Jiří1961kraj. muži 275,5 
4.Duplinský Milan1987reg. muži 90 
5.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 98 
6.Barták Tomáš1979reg. muži 110 
7.Pospíšil Pavel1971reg. muži 117 
8.Balská Karolína1972nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
2.Smetana Václav1965reg. muži 103 
3.Kmoníček Martin2002reg. muži 125 
4.Škvor Petr2002reg. muži 128 
5.Bubínek Ondřej2003reg. muži 130 
6.Fišer Kryštof2001nez.  
7.Stolle Vít1998nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhounek Marcel1975kraj. muži 275,5 
2.Konrád Miroslav1954reg. muži 67 
3.Peštová Eva1950reg. muži 81 
4.Konrád Josef1948reg. muži 115 
5.Lédl Jaroslav1943reg. muži 116 
6.Běhounek Michal2003reg. muži 127Hostování z TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.
7.Lédl Slavomír1966nez.  
8.Matasová Tereza1995nez.  
Regionální přebor 2.třídy
TJ Dolní Zálezly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krumel Antonín1955reg. muži 122 
2.Šimpach Josef1949reg. muži 88 
3.Kovář Pavel1977reg. muži 108 
4.Hubač Jiří1960reg. muži 120 
5.Prknová Barunka1945reg. ženy 123 
TJ Dolní Zálezly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Václav1946reg. muži 104 
2.Hrnčíř Jaroslav1951reg. muži 96 
3.Říha Jaroslav1964reg. muži 97 
4.Hladký Miroslav1958reg. muži 100 
5.Růžička Milan1969reg. muži 111 
6.Rutar Jiří st.1963reg. muži 112 
INPEKO Krásné Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Petr1958reg. muži 73 
2.Novák Jiří1956reg. muži 73 
3.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 73 
4.Plutnar Stanislav1957reg. muži 56 
5.Kubín Miroslav1956nez. muži  
6.Muller Pavel1956nez. muži  
7.Mašek Jan2005nez. mži  
8.Fridrich Luboš1961nez. muži  
INPEKO Krásné Březno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacerovský Pavel st.1962nez. muži  
2.Kaplan Bohumil1967nez. muži  
3.Kotek Daniel1971nez. muži  
4.Svoboda Edvin st.1961nez. muži  
5.Kacerovský Pavel ml.2004nez. mži  
6.Gabriel Antonín2004nez. mži  
7.Svoboda Edvin ml.1993nez. muži  
8.Tajchner Jiří1949nez. muži  
9.Urbančík Luděk1968nez. muži  
10.Zahradník Petr st.1967nez. muži  
11.Zahradník Petr ml.1993nez. muži  
TJ Brná nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traksl Tomáš1971reg. muži 94 
2.Hrubeš Milan1956reg. muži 105 
3.Kraus Ondřej1982reg. muži 119 
4.Nitka Zdeněk1957reg. muži 126 
5.Mrnka Karel1969reg. muži 129 
6.Hanzlík František1967reg. muži 200 
TJ Brná nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prkno Jaroslav1946reg. muži 86 
2.Kalabisová Danuše1953ČR muži 109 
3.Blažek Jan1939reg. muži 131 
4.Nežádal Luděk1941reg. muži 132 
5.Lev Jan1947reg. muži 133 
6.Arnautovský German1937reg. muži 134 
7.Jonák Otakar1947reg. muži 201 
8.Makalouš Alexej1944reg. muži 202 
TJ Pikron B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Derfl Dušan1978reg. muži 72 
2.Kronbauer Marek1965reg. muži 77 
3.Přech František1949reg. muži 91 
4.Cimpl Miroslav1950reg. muži 101 
5.Šípová Eva1972reg. muži 118 
6.Moulis Jaroslav1960reg. muži nez. 
7.Thieme Pavel1949reg. muži nez. 
8.Strnad Radek1965reg. muži nez. 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jaroslav1952reg. muži 76 
2.Prchal Ladislav1972reg. muži 82 
3.Kačírek Jaroslav1946reg. muži 83 
4.Kozma Josef1943reg. muži 93 
5.Gajdoš Milan1952reg. muži 95 
6.Mach Zbyněk1945reg. muži 114 
7.Fiklík František1969nez. muži  
TTC Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jíra Ivan1962reg. muži 85 
2.Vršovský Tadeáš2009reg. muži 135 
3.Jedlička Karel2008reg. muži 137 
4.Nechyba Radim2007reg. muži 138 
5.Hauznerová Zuzana2006nez. muži  
6.Konya Miroslav1947reg. muži N 
7.Strnad Jan2006reg. muži N 
TJ Chemička Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 98 
2.Barták Tomáš1979reg. muži 110 
3.Pospíšil Pavel1971reg. muži 117 
4.Hanek Tomáš ml.1996reg. muži 121 
5.Balská Karolína1972nez.  
6.Kovář Dušan1972nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy