Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP1
TTC Kostelec nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilar Petr1969kraj. muži 232-260 
2.Dušek Josef1965reg. muži 50 
3.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
4.Myšák Luděk1967reg. muži 71-80 
5.Malík Jakub2001reg. muži 81-90 
6.Merganc Tomáš1969reg. muži 81-90 
7.Beran Jan1964reg. muži 121-140 
8.Sláma Vladimír1952reg. muži N 121-140 
9.Malý František1958reg. muži 141-160 
10.Čermák Josef1999reg. muži 141-160 
11.Procházka Stanislav1963reg. muži 141-160 
12.Ďoubek Josef1965reg. muži 161-180 
13.Schmied Daniel2002reg. muži 181-200 
14.Šimon Petr1974nez.  
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Pavel1970reg. muži 61-70 
2.Sarwa Mieczyslaw1968reg. muži 71-80 
3.Provazník Josef1943reg. muži 91-100 
4.Petelík Pavel st.1954reg. muži 101-120 
5.Tauer Jan1944nez. muži 91-100 
6.Forche Karel1957reg. muži 161-180 
7.Karhan Zdeněk1945reg. muži 181-200 
8.Tichý Josef1963reg. muži 181-200 
9.Lakomý Richard1967reg. muži neklasifikován 
10.Petelík Pavel ml.1982reg. muži neklasifikován 
TJ Baník Vamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melkes Vítězslav ml.1971kraj. muži 232-260 
2.Kosek Jan1973kraj. muži N 260 
3.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
4.Podolka Jan1947reg. muži N 51-60 
5.Jedlinský Jiří1974reg. muži 91-100 
6.Novotný Ladislav1944reg. muži 91-100 
7.Novák Radovan1962reg. muži 101-120 
8.Riesner Karel1959reg. muži 161-180 
9.Martinek Josef1949reg. muži 161-180 
10.Pavel Petr1967reg. muži 181-200 
11.Souhrada Vladimír1949nez. muži  
KPST Záhornice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Josef1950reg. muži 18. 
2.Kovaříček Jiří1962reg. muži 33. 
3.Jarkovský Petr1975reg. muži 61.-70. 
4.Rathouský Lukáš1998reg. muži 101.-120. 
5.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141.-160. 
6.Vaněčková Jana1980reg. muži 141.-160. 
7.Chmelař Marek1964reg. muži N. 141.-160. 
8.Rathouský Jan1995reg. muži N 141.-160. 
9.Kovaříček Roman1987reg. muži N. 
10.Pícha Aleš1992reg. muži N. 
11.Kubica Milan1959reg. muži N. 
12.Burket Josef1961reg. muži 141.-160. 
TJ Start Olešnice v Orlických horách
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Jiří st.1967reg. muži 29 
2.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 47 
3.Mencl Jan1958reg. muži 48 
4.Ksandr Jan st.1969reg. muži 51-60 
5.Krivčík Anton1960reg. muži 101-120 
6.Tamáš Lukáš1990reg. muži 101-120 
7.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
8.Sedláček Josef1981reg. muži 161-180 
9.Dufek Daniel1975reg. muži 181-200 
10.Sedláčková Veronika1984reg. muži 181-200 
11.Pola Jiří1972reg. muži N181-200 
12.Pola Dominik2000reg. muži N181-200 
13.Ksandr Jiří1967reg. muži 201-216 
14.Gottwald Radek1998reg. muži N201-216 
15.Dohnanský Pavel1975nez.  
16.Mareš Vratislav1964nez.  
17.Pařízek Jan1993nez.  
18.Rudolf Petr1974nez.  
19.Škoda Milan1968nez.  
20.Pařízek Marcel1971nez. muži  
TJ Sokol Častolovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Martin1978kraj. muži 171-200 
2.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 232-260 
3.Kunčar Michal1978kraj. muži 232-260 
4.Podolský Tomáš1980reg. muži 51-60 
5.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
6.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
7.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži N61-70 
8.Myšák Radek1982reg. muži 91-100 
9.Koblása Luboš1959reg. muži 101-120 
10.Kubrt Petr1943reg. muži 101-120 
11.Hlásek Jan1962reg. muži N101-120 
12.Zemánek Petr1991reg. muži 121-140 
13.Štauber Jiří1971reg. muži 121-140 
14.Podolský Martin1971reg. muži N141-160 
15.Ešpandr Jan1991reg. muži 181-200 
16.Kašpar Jiří1971reg. muži N51-60 
TJ Peklo nad Zdobnicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Ondřej1973reg. muži 37 
2.Frejvald Josef1974reg. muži 38 
3.Pavlišta Milan1974reg. muži 61-70 
4.Krsek Oldřich1951reg. muži 71-80 
5.Zeman Petr1976reg. muži 81-90 
6.Krsek Václav1953reg. muži 91-100 
7.Harbich František1957reg. muži 101-120 
8.Seibert Josef1953reg. muži 141-160 
9.Sedláček Miroslav1948reg. muži 181-200 
10.Kalců Jiří1972reg. muži N 
11.Mizera Zdeněk1953reg. muži N 
12.Mikyska Alan1971reg. muži N 
Sportovní klub Solnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybka Ivan1961reg. muži 34 
2.Kubec Martin1978reg. muži 51-60 
3.Holoubek Václav1973reg. muži 61-70 
4.Zářecký Vladimír1945reg. muži 61-70 
5.Kubec Jiří ml.1976reg. muži 71-80 
6.Novák Petr1977reg. muži 121-140 
7.Hrubý Milan1943reg. muži 141-160 
8.Brich Jiří1974reg. muži 181-200 
9.Kubec Jiří st.1954reg. muži 181-200 
10.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-216 
11.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-216 
12.Tomáš Josef1961reg. muži 201-216 
13.Medvec František1955reg. muži 201-216 
14.Rohlena Jaroslav1956reg. muži nez. 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Oldřich1963kraj. muži 171-200 
2.Krystlík Michal1976kraj. muži 232-260 
3.Sekyra Pavel1960reg. muži 49 
4.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
5.Berger Jiří1954reg. muži 61-70 
6.Jura Pavel1955reg. muži 91-100 
7.Štefanides Petr1966reg. muži 101-120 
8.Matějů Petr1952reg. muži 121-140 
9.Hylas Pavel1972reg. muži 161-180 
10.Krystlík Vladimír1946reg. muži 161-180 
11.Korman Jan1949reg. muži N161-180 
12.Mazánek Josef1950reg. muži N161-180 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadloň Michal1984kraj. muži 171-200 
2.Sadloň Jozef st.1958kraj. muži 232-260 
3.Vojtíšek Radek1979kraj. muži 232-260 
4.Krystlík Aleš1974reg. muži 81-90 
5.Rozum Martin1977reg. muži 81-90 
6.Richter Václav1949reg. muži 141-160 
7.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-160 
8.Jasanský Jiří1972reg. muži 161-180 
9.Čermák Libor1973reg. muži 161-180 
10.Unger Jaroslav1967reg. muži N181-200 
11.Palla Rostislav1948reg. muži 201-216 
TTC Lhoty u Potštejna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vevjora Rostislav1954reg. muži 51 - 60 
2.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
3.Junek Dušan1968reg. muži 121 - 140 
4.Hájek Libor1977reg. muži N 121 - 140 
5.Tesař Miroslav1970reg. muži N 121 - 140 
TTC Lhoty u Potštejna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahoš Zdeněk1971kraj. muži 171 - 200 
2.Jireš Miloslav1973kraj. muži N 200 
3.Trnka Jan1969kraj. muži 201 - 231 
4.Dostál Jan2002kraj. muži 232 - 260 
5.Marek Jiří1992reg. muži 71 - 80 
6.Jakubec Vojtěch1997nez. muži  
7.Michl Jakub2003reg. muži N201-216Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Beneš Václav ml.1998reg. muži 81-90Střídavý start z Sk Skořenice,z.s.
RP2
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duzbaba Jaroslav1949reg. muži 61-70 
2.Bříza Jaroslav1962reg. muži 81-90 
3.Houštěk Petr1970reg. muži 101-120 
4.Strnad Otto1973reg. muži 121-140 
5.Zaňka Václav1950reg. muži 141-160 
6.Fišer Jiří1974reg. muži 161-180 
7.Ptáček Petr1968reg. muži 201-216 
8.Provazník Ladislav1932reg. muži 201-216 
9.Šebor Jiří1943reg. muži N201-216 
10.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
11.Jaroš Daniel1996nez. muži  
12.Pokorný Jaroslav1966nez. muži  
13.Závodní Zbyněk1976nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Jakub2001reg. muži 81-90 
2.Merganc Tomáš1969reg. muži 81-90 
3.Beran Jan1964reg. muži 121-140 
4.Sláma Vladimír1952reg. muži N 121-140 
5.Procházka Stanislav1963reg. muži 141-160 
6.Čermák Josef1999reg. muži 141-160 
7.Malý František1958reg. muži 141-160 
8.Ďoubek Josef1965reg. muži 161-180 
9.Schmied Daniel2002reg. muži 181-200 
10.Baše Petr1943nez.  
11.Holanec Viktor2004nez.  
12.Lipenský Jakub2004nez.  
13.Mandache Dominik1997nez.  
14.Moravec Josef1977nez.  
15.Petr Lukáš2006nez.  
16.Petr Radim2002nez.  
17.Lipenský Jaroslav1979nez.  
18.Šimon Petr1974nez.  
TJ Prorubky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Jaroslav1954reg. muži 71-80 
2.Krejčí Jiří1966reg. muži 81-90 
3.Plašil Miroslav1964reg. muži 101-120 
4.Černý Pavel1952reg. muži 141-160 
5.Bodenberger Petr1961reg. muži nezařazen 
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Pavel1971reg. muži 51-60 
2.Bolehovský Karel1961reg. muži 71-80 
3.Bartoš Jindřich1960reg. muži 81-90 
4.Novák Jaroslav1969reg. muži N91-100 
5.Ketner Karel1958reg. muži 101-120 
6.Merganc Jiří1952reg. muži 101-120 
7.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 121-140 
8.Petřík Michal1970reg. muži 121-140 
9.Dvořáček Václav1949reg. muži 161-180 
10.Foršt Hubert1975reg. muži N 
11.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži N 
TJ Baník Vamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlinský Jiří1974reg. muži 91-100 
2.Novotný Ladislav1944reg. muži 91-100 
3.Novák Radovan1962reg. muži 101-120 
4.Riesner Karel1959reg. muži 161-180 
5.Štefanides Ladislav1948reg. muži 161-180 
6.Martinek Josef1949reg. muži 161-180 
7.Panocha Jiří2002reg. muži 161-180 
8.Pavel Petr1967reg. muži 181-200 
9.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-216 
10.Divíšek Lubor1946reg. muži N 201-216 
11.Lipovský Jaroslav1964nez. muži  
TJ Sokol Hroška
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Rudolf1973reg. muži 51-60 
2.Petr Jan1950reg. muži 81-90 
3.Petr Kamil1975reg. muži 121-140 
4.Červinka Roman1975reg. muži 161-180 
5.König Josef1953reg. muži N201-216 
6.Koblása Karel1944reg. muži nez. 
7.Novotný Jiří1986reg. muži nez. 
TJ Sokol Častolovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
2.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
3.Zemánek Petr1991reg. muži 121-140 
4.Podolský Martin1971reg. muži N141-160 
5.Ešpandr Jan1991reg. muži 181-200 
TJ Sokol Častolovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži N61-70 
2.Myšák Radek1982reg. muži 91-100 
3.Koblása Luboš1959reg. muži 101-120 
4.Kubrt Petr1943reg. muži 101-120 
5.Hlásek Jan1962reg. muži N101-120 
6.Štauber Jiří1971reg. muži 121-140 
Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
2.Borůvka Petr1978reg. muži 101-120. 
3.Louda Aleš1961reg. muži 121-140. 
4.Javornický Aleš1975reg. muži N 141-160. 
5.Zítko Pavel1947reg. muži 121-140. 
6.Tošovský Jaroslav1949reg. muži N 141-160. 
7.Borecký Jiří1960reg. muži N 161-180. 
8.Černohorský Jindřich1965nez.  
9.Čáp Vladimír1955nez.  
10.Nováček Jiří1977nez.  
11.Tomanec Jan1959nez.  
TJ Peklo nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Petr1976reg. muži 81-90 
2.Krsek Václav1953reg. muži 91-100 
3.Harbich František1957reg. muži 101-120 
4.Seibert Josef1953reg. muži 141-160 
5.Sedláček Miroslav1948reg. muži 181-200 
6.Kalců Jiří1972reg. muži N 
7.Mikyska Alan1971reg. muži N 
8.Mizera Zdeněk1953reg. muži N 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Jiří1954reg. muži 61-70 
2.Rozum Martin1977reg. muži 81-90 
3.Jura Pavel1955reg. muži 91-100 
4.Štefanides Petr1966reg. muži 101-120 
5.Matějů Petr1952reg. muži 121-140 
6.Richter Václav1949reg. muži 141-160 
7.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-160 
8.Čermák Libor1973reg. muži 161-180 
9.Hylas Pavel1972reg. muži 161-180 
10.Jasanský Jiří1972reg. muži 161-180 
11.Krystlík Vladimír1946reg. muži 161-180 
12.Korman Jan1949reg. muži N161-180 
13.Mazánek Josef1950reg. muži N161-180 
14.Unger Jaroslav1967reg. muži N181-200 
15.Palla Rostislav1948reg. muži 201-216 
Sportovní klub Kounov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vymetálek Jan1977reg. muži 51-60 
2.Ruffer Pavel1964reg. muži 81-90 
3.Janko Petr1963reg. muži 101-120 
4.Stejskal Jiří1977reg. muži 101-120 
5.Kolář Radek1974reg. muži 121-140 
6.Bašek Jaroslav1970nez. muži  
RP3 skupina A
TTC Kostelec nad Orlicí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Stanislav1963reg. muži 141-160 
2.Čermák Josef1999reg. muži 141-160 
3.Malý František1958reg. muži 141-160 
4.Ďoubek Josef1965reg. muži 161-180 
5.Schmied Daniel2002reg. muži 181-200 
6.Baše Petr1943nez.  
7.Holanec Viktor2004nez.  
8.Lipenský Jakub2004nez.  
9.Mandache Dominik1997nez.  
10.Moravec Josef1977nez.  
11.Petr Lukáš2006nez.  
12.Petr Radim2002nez.  
13.Lipenský Jaroslav1979nez.  
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauer Jan1944nez. muži 91-100 
2.Forche Karel1957reg. muži 161-180 
3.Karhan Zdeněk1945reg. muži 181-200 
4.Tichý Josef1963reg. muži 181-200 
5.Kozel Petr1971reg. muži 201-216 
6.Petelík Pavel ml.1982reg. muži neklasifikován 
7.Lakomý Richard1967reg. muži neklasifikován 
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ketner Karel1958reg. muži 101-120 
2.Merganc Jiří1952reg. muži 101-120 
3.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 121-140 
4.Petřík Michal1970reg. muži 121-140 
5.Dvořáček Václav1949reg. muži 161-180 
6.Foršt Hubert1975reg. muži N 
7.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži N 
1. FC Rokytnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holenda Tomáš1966reg. muži 161-180 
2.Štěpánek Roman1974reg. muži 161-180 
3.Štefek Michal1970reg. muži 201-216 
4.Toncr Libor1974reg. muži 201-216 
5.Rajnoha David1978reg. muži N201-216 
1. FC Rokytnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefek Antonín1972reg. muži 161-180 
2.Novák Jan1969reg. muži 161-180 
3.Lavrenčík Petr1955reg. muži 181-200 
4.Šreibr Miloslav1961reg. muži 181-200 
5.Bečička Lubomír1951reg. muži nez. 
6.Klátová Zuzana1991reg. muži nez. 
TJ Start Olešnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krivčík Anton1960reg. muži 101-120 
2.Tamáš Lukáš1990reg. muži 101-120 
3.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
4.Sedláček Josef1981reg. muži 161-180 
5.Gottwald Radek1998reg. muži N201-216 
6.Škoda Milan1968nez.  
7.Pařízek Marcel1971nez. muži  
KPST Záhornice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněčková Jana1980reg. muži 141.-160. 
2.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141.-160. 
3.Kovaříčková Jolana1993reg. muži N. 141.-160. 
4.Findejs Stanislav1968reg. muži 181.-200. 
5.Yaghob Filip1972reg. muži 181.-200. 
6.Hroch Josef1978reg. muži N. 
7.Krassek Petr2004reg. muži N. 
8.Rohlenová Nela1998reg. muži N 
9.Findejsová Adéla1995reg. muži N. 
10.Šichan Jakub2003reg. muži N. 
11.Jarkovská Petra2003reg. muži N. 
12.Říčář Jan1996reg. muži N. 
Sportovní klub Záměl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Karel1951reg. muži 141-160 
2.Martinec Václav1960reg. muži 141-120 
3.Zemaník Zdeněk1951reg. muži 181-200 
4.Vodehnal Josef1962reg. muži 181-200 
5.Holub Jan1942reg. muži 181-200 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Petr1952reg. muži 121-140 
2.Krystlík Vladimír1946reg. muži 161-180 
3.Korman Jan1949reg. muži N161-180 
4.Unger Jaroslav1967reg. muži N181-200 
5.Palla Rostislav1948reg. muži 201-216 
6.Molnár Jozef1992nez. muži Ncizinec 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Griščenko Jan1993reg. muži 71-80 
2.Hubek Petr1976reg. muži 101-120 
3.Hrabák Jiří1996reg. muži 141-160 
4.Křen Vladimír1960reg. muži 141-160 
5.Plašil Jan1967reg. muži 141-160 
RP3 skupina B
Sportovní klub Týniště nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaňka Václav1950reg. muži 141-160 
2.Fišer Jiří1974reg. muži 161-180 
3.Ptáček Petr1968reg. muži 201-216 
4.Provazník Ladislav1932reg. muži 201-216 
5.Šebor Jiří1943reg. muži N201-216 
6.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
7.Jaroš Daniel1996nez. muži  
8.Pokorný Jaroslav1966nez. muži  
9.Závodní Zbyněk1976nez. muži  
1. FC Rokytnice v Orlických horách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rücker Miroslav st.1973reg. muži 91-100 
2.Mareš Petr1970reg. muži 101-120 
3.Brůna Václav1959reg. muži N101-120 
4.Rücker Tomáš1972reg. muži 141-160 
5.Rykr Radomil1969reg. muži 141-160 
6.Potužník Ondřej1986reg. muži N141-160 
TJ Baník Vamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefanides Ladislav1948reg. muži 161-180 
2.Martinek Josef1949reg. muži 161-180 
3.Panocha Jiří2002reg. muži 161-180 
4.Pavel Petr1967reg. muži 181-200 
5.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-216 
6.Divíšek Lubor1946reg. muži N 201-216 
7.Poslušný Jan1948reg. muži N 201-216 
8.Muller Otakar1959nez. muži  
9.Lipovský Jaroslav1964nez. muži  
10.Hamerský Lukáš1975nez. muži  
TJ Start Olešnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Daniel1975reg. muži 181-200 
2.Sedláčková Veronika1984reg. muži 181-200 
3.Pola Jiří1972reg. muži N181-200 
4.Pola Dominik2000reg. muži N181-200 
5.Ksandr Jiří1967reg. muži 201-216 
6.Dohnanský Pavel1975nez.  
7.Mareš Vratislav1964nez.  
8.Pařízek Jan1993nez.  
9.Rudolf Petr1974nez.  
KPST Záhornice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botlík Martin1982reg. muži 141.-160. 
2.Chmelař Marek1964reg. muži N. 141.-160. 
3.Rathouský Jan1995reg. muži N 141.-160. 
4.Růžička David2001reg. muži 181.-200. 
5.Žabokrcký Petr1984reg. muži 201.-216. 
6.Bílý Tomáš1969nez. muži N. 
7.Pícha Aleš1992reg. muži N. 
8.Štefanides Jan1958reg. muži N. 
9.Kovaříček Roman1987reg. muži N. 
Sportovní klub Záměl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michera Martin1973reg. muži 101-120 
2.Kunc Jiří1944reg. muži 121-140 
3.Nuc Karel1952reg. muži 121-140 
4.Kulička Petr1979reg. muži 121-140 
5.Krupička Tomáš1952reg. muži 121-140 
Sportovní klub Solnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubec Jiří ml.1976reg. muži 71-80 
2.Novák Petr1977reg. muži 121-140 
3.Hrubý Milan1943reg. muži 141-160 
4.Brich Jiří1974reg. muži 181-200 
5.Kubec Jiří st.1954reg. muži 181-200 
6.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-216 
7.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-216 
8.Tomáš Josef1961reg. muži 201-216 
9.Medvec František1955reg. muži 201-216 
10.Rohlena Jaroslav1956reg. muži nez. 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Václav1949reg. muži 141-160 
2.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-160 
3.Hylas Pavel1972reg. muži 161-180 
4.Jasanský Jiří1972reg. muži 161-180 
5.Čermák Libor1973reg. muži 161-180 
6.Mazánek Josef1950reg. muži N161-180 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebruška Michal1974reg. muži 161-180 
2.Hrabák Dušan1959reg. muži 161-180 
3.Flégl Lukáš1989reg. muži 161-180 
4.Chlumecký Leoš1953reg. muži n161-180 
5.Lebruška Jaroslav1950reg. muži N201-216 
6.Bednář Vojtěch2003reg. sži N 
7.Syrovátka Štěpán2003reg. sži N 
SDH Vrbice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejs Zdeněk1962reg. muži 101-120 
2.Myšák Josef1954reg. muži 181-200 
3.Bečička Jaroslav1957reg. muži 181-200 
4.Hudousek Josef1963reg. muži 181-200 
5.Hudousek Luboš1991reg. muži 201-216 
6.Vídeňský Luděk1984reg. muži nez 
1. FC Rokytnice v Orlických horách D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencl Zdeněk1976reg. muži 201-216 
2.Kubinec Pavel1975reg. muži N201-216 
3.Holenda Vratislav1977reg. muži N201-216 
4.Vošlajer Stanislav1972reg. muži N201-216 
5.Ksandr Martin1972reg. muži nez. 
6.Kminiak Jan1993reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS