Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
2.Macoun Michael1967reg. muži 61-100 
3.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
4.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
5.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
6.Šírek František1946reg. muži 101-130 
7.Nejedlo Josef1960reg. muži 101-130 
8.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
9.Kůtek Milan1978reg. muži 131-165 
10.Cee Zdeněk1961nez.  
11.Čerňavská Renata1993nez. cizinec 
12.Kocour Oldřich1955nez.  
13.Pala Zdeněk1979nez.  
14.Tuláček Aleš1986nez.  
Sokol Benešov u Semil B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
2.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
3.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
4.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-130 
5.Strnad Pavel1974reg. muži 101-130 
6.Kopal Aleš1992reg. muži 101-130 
7.Mazánek Jan1970reg. muži 131-165 
8.Martinec Jan1951reg. muži 131-165 
9.Seidl Jan1973reg. muži 131-165 
10.Klikar Miloš1969reg. muži 131-165 
11.Matěcha Václav1998reg. muži 131-165 
Orel Studenec u Horek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vancl Jan1983reg. muži 21-60 
2.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
3.Kuřík Matěj1993reg. muži 61-100 
4.Exner Tomáš2000reg. muži 131-165 
5.Tesař Miloš1963reg. muži 131-165 
6.Šubrt Tomáš1997reg. muži 131-165 
7.Kuřík František2001reg. sži 20 
8.Šulc Jakub2002reg. sži 34 
9.Urban Dominik2002reg. sži 41 
10.Urban Šimon2004reg. sži 46N 
11.Kuřík Lukáš2000nez.  
12.Zahradník Leoš1968nez.  
TJ Sokol Bradlecká Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Jaroslav ml.1972reg. muži 21-60 
3.Tominec Tomáš1971reg. muži 61-100 
4.Morávek Luděk1966reg. muži 131-165 
5.Novák Petr1977reg. muži 131-165 
6.Hercík Michal1974reg. muži 131-165 
7.Hercik Jaroslav st.1945reg. muži 131-165 
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lutz Jan1972reg. muži 21-.60 
2.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
3.Machačka Martin1975reg. muži 21-60 
4.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
5.Zuzánková Monika1970reg. muži 21-60 
6.Štenc Petr1974reg. muži 101-130 
7.Erbanová Jana1972nez. muži  
8.Erban Zdeněk1965nez. muži  
9.Machačková Jitka1974nez. muži  
10.Pejša Martin1972nez. muži  
TJ Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bůna Martin1992reg. muži 21 - 60 
2.Tryzna Pavel1948reg. muži 21 - 60 
3.Janda Vladimír1960reg. muži 61 - 100 
4.Šeda Zdeněk1952reg. muži 61 - 100 
5.Krejčí Josef1946reg. muži 61 - 100 
6.Zavoral Ivo1953reg. muži 101 - 130 
7.Hofmann Vladimír1946reg. muži 101 - 130 
8.Kučera Michal1973reg. muži 131 - 165 
9.Tomeš Josef1951reg. muži 131 - 165 
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Ivan1960kraj. muži 101-130 
2.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
3.Pastorek Milan1972reg. muži 21-60 
4.Najbr Jiří1965reg. mži 61-100 
5.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
6.Prášková Vlasta1959reg. muži 101-130 
7.Malý Filip1995reg. muži 131-165 
8.Jůza Jiří1969nez.  
9.Hochmal Zdeněk1958nez.  
10.Kobrle Jaroslav1946nez.  
11.Flajšr Antonín1964nez.  
12.Tůmová Renata1966nez.  
13.Chymek Ondřej1996nez.  
14.Malá Michaela1999nez.  
15.Mikule Jaroslav1997nez.  
16.Škaloud Miroslav1959nez.  
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
2.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
3.Varcl Jakub1986reg. muži 21-60 
4.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
5.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
6.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
7.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
8.Krauter Gunar1992reg. muži 61-100 
9.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61-100 
10.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
11.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
12.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
13.Kosař Václav2003reg. muži 131-165 
TJ Sokol Nová Ves n. P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
2.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
3.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
4.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
5.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
6.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
7.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
8.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
10.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-165 
11.Otmar Milan st.1959reg. muži 131-165 
12.Šubrt František2000nez.  
13.Otmar Milan ml.1982nez.  
14.Hegarová Monika1991nez.  
15.Zelenková Monika1994nez.  
16.Bláha David1987nez.  
17.Fotr Lukáš2000nez.  
18.Prudič Matěj2001nez.  
T.J. Sokol Tatobity A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
2.Hyková Šárka1984reg. muži 101-130 
3.Vacková Jitka1961reg. muži 131-165 
4.Devátý Zdeněk1950reg. muži 131-165 
5.Hoření Radek1975reg. muži 131-165 
6.Jílek Miroslav1955reg. muži 131-165 
7.Hyka Karel1946reg. muži 131-165 
8.Brouček Tomáš1981nez.  
9.Mráz Luboš1967nez.  
10.Šteffan Jan1984nez.  
11.Šteffan Jiří1961nez. muži  
12.Adamíra Jiří ml.2003nez.  
13.Adamíra Jiří1977nez.  
14.Jílek Miroslav ml.1993nez.  
15.Jílková Markéta1987nez.  
16.Kořínková Lucie2005nez.  
17.Adamíra Šimon2007nez.  
18.Kubíček Bořivoj1976nez.  
19.Sviták Robert1978nez.  
20.Svoboda Matouš2006nez.  
21.Svoboda Štěpán2006nez.  
Okresní přebor 2. třídy
Sokol Víchová nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Miroslav1964reg. muži 61.-100. 
2.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 101.-130. 
3.Hartig Petr1971reg. muži 101.-130. 
4.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži 131.-165. 
5.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131.-165. 
6.Tobiáš Vladimír1963reg. muži nezař. 
7.Tobiáš Zdeněk1956reg. muži nezař. 
Sokol Benešov u Semil C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Aleš1992reg. muži 101-130 
2.Strnad Pavel1974reg. muži 101-130 
3.Seidl Jan1973reg. muži 131-165 
4.Martinec Jan1951reg. muži 131-165 
5.Mazánek Jan1970reg. muži 131-165 
6.Klikar Miloš1969reg. muži 131-165 
7.Matěcha Václav1998reg. muži 131-165 
TJ Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1957kraj. muži 101-130 
2.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
3.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
4.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
5.David Lukáš2003reg. muži 101-130 
6.Král Libor1971reg. muži 101-130 
7.Jína Vladimír1967nez.  
8.Kubík Tomáš1972nez.  
9.Málek Lukáš1984nez.  
T.J. Sokol Tatobity B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoření Radek1975reg. muži 131-165 
2.Jílek Miroslav1955reg. muži 131-165 
3.Hyka Karel1946reg. muži 131-165 
4.Šteffan Jan1984nez.  
5.Brouček Tomáš1981nez.  
6.Mráz Luboš1967nez.  
7.Šteffan Jiří1961nez.  
8.Bičíková Jaroslava1960nez.  
9.Adamíra Jiří1977nez.  
10.Adamíra Jiří ml.2003nez.  
11.Jílek Miroslav ml.1993nez.  
12.Jílková Markéta1987nez.  
13.Kořínková Lucie2005nez.  
14.Adamíra Šimon2007nez.  
15.Kubíček Bořivoj1976nez.  
16.Sviták Robert1978nez.  
17.Svoboda Matouš2006nez.  
18.Svoboda Štěpán2006nez.  
19.Buriánek Jan2005nez.  
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Jan1964reg. muži 61-100 
2.Hudský Libor1970reg. muži 101-130 
3.Kratochvíl Jaromír1951kraj. muži 101-130 
4.Novotný Pavel1956reg. muži 101-130 
5.Holina Antonín1954reg. muži 131-165 
6.Novák Jiří1946nez.  
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 101-130 
2.Brandejs Jan1979reg. muži 101-130 
3.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-130 
4.Hykman Marek1992reg. muži 131-165 
5.Mach Jiří1973nez.  
6.Varga Ján1970nez.  
7.Samko Štefan1973nez.  
Sokol STAR Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
2.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
3.Filip Josef2000reg. muži 61-100 
4.Pitro Lukáš1999reg. muži 61-100 
5.Pařízek Jan1951reg. muži 101-130 
6.Sedláček Miroslav1952reg. muži 131-165 
TJ Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
2.Ouvín Josef1950reg. muži 61-100 
3.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61-100 
4.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
5.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
6.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
7.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
8.Kosař Václav2003reg. muži 131-165 
9.Housa Aleš1977nez.  
TJ Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
2.Prášková Vlasta1959reg. muži 101-130 
3.Malý Filip1995reg. muži 131-165 
4.Jůza Jiří1969nez.  
5.Hochmal Zdeněk1958nez.  
6.Malá Michaela1999nez.  
7.Flajšr Antonín1964nez.  
8.Kobrle Jaroslav1946nez.  
9.Tůmová Renata1966nez.  
10.Mikule Jaroslav1997nez.  
11.Chymek Ondřej1996nez.  
12.Škaloud Miroslav1959nez.  
Sokol STAR Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Matěj2001reg. muži 131-165 
2.Brenner Radek1976reg. muži 131-165 
3.Zajíček Jan st.1943reg. muži 131-165 
4.Balada Jakub2003nez.  
5.Haken Vojtěch2002nez.  
6.Hrazdira Erik2002nez.  
7.Brož Kryštof2005nez. Hostování z TJ Sokol Turnov
8.Pokorný Martin1987nez.  
9.Vondrák Michal2003nez.  
TJ Sokol Nová Ves n. P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
2.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
3.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
4.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
5.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
6.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-165 
7.Otmar Milan st.1959reg. muži 131-165 
8.Šubrt František2000nez.  
9.Otmar Milan ml.1982nez.  
10.Hegarová Monika1991nez.  
11.Zelenková Monika1994nez.  
12.Bláha David1987nez.  
13.Fotr Lukáš2000nez.  
14.Prudič Matěj2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS