Soupisky
Regionální přebor 1
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schejbal Petr1975reg. muži 25N 
2.Novotný Jiří1966reg. muži 26 
3.Vachalík Lubor1967reg. muži 36 
4.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 43 
5.Táborský Jiří1952reg. muži 51-60 
6.Nežádal Karel1961reg. muži 51-60N 
7.Svatoš Petr1998reg. muži 51-60N 
8.Sochor Jan1987reg. muži 61-70 
9.Matoušek Petr1973reg. muži 61-70 
10.Janků Jaroslav1946reg. muži 61-70 
11.Hýbl Josef1974reg. muži 101-120 
12.Kopecká Věra1972reg. dci 200-220 
13.Pelikán Jakub1995reg. muži N 
14.Ulrych Milan1997reg. muži 51-60Střídavý start z Sk Skořenice,z.s.
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Jakub1998kraj. muži 161.-167. 
2.Marek Jaroslav1952reg. muži 19N 
3.Dymák Jan1990reg. muži 41 
4.Doležel Daniel1998reg. muži 91.-100. 
5.Kristek Lukáš2002reg. muži 81.-90. 
6.Kristek Patrik2001reg. muži 91.-100. 
7.Kristek Pavel1963reg. muži 91.-100. 
8.Chládek Karel1997nez. muži  
9.Bako Ladislav1965nez. muži  
10.Cacková Tereza1998nez. ženy  
11.Chládek David2003nez. muži  
12.Dokoupil Marek2001nez. muži  
13.Zelinka Adam2006nez.  
14.Nečas Lukáš1995nez.  
15.Novák Václav1995nez.  
16.Stejskal Adam1996nez. muži  
17.Osladilová Eliška1955nez. ženy  
18.Vybíral Roman1965nez. muži  
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekvinda Josef1993reg. muži 44 
2.Sisr František1967reg. muži 47 
3.Záruba Pavel1970reg. muži 51-60 
4.Stříteský Radek1971reg. muži 91-100 
5.Lásko Jiří1954reg. muži 121-140 
6.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 141-160 
7.Novák Jan1977reg. muži 161-180 
8.Novák Ondřej1971reg. muži 161-180 
9.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
10.Břeň Martin1978reg. muži 181-200 
11.Lásko Martin1988reg. muži 201-220 
12.Sisr František ml.1993nez.  
13.Filip Roman st.1978nez.  
14.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
15.Polák Petr1972nez.  
16.Stříteský Martin1993nez.  
17.Ďurač Michal1978nez.  
18.Jůvová Martina2007nez.  
19.Macák Matěj2007nez.  
20.Majzner Aleš2004nez.  
21.Peterka Petr2008nez.  
22.Stříteská Natálie2008nez.  
23.Peterka Josef2010nez.  
24.Brustman Stanislav st.1960nez.  
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974reg. muži 33 
2.Depeš Jaroslav1967reg. muži 60 
3.Videnský Daniel1975reg. muži 61 
4.Lžíčař Oldřich1951reg. muži 73 
5.Pešek Radek1982reg. muži 100 
6.Richter Pavel1988reg. muži 102 
7.Siegl Petr1964reg. muži 110 
8.Škraban Michal1978reg. muži 148 
9.Špaček Jaroslav1976reg. muži 182 
10.Čeman Marian1998reg. muži 184 
11.Neckář Petr1986reg. muži 185 
12.Pešek Jaroslav1947reg. muži 194 
13.Kubíček Jakub1999reg. muži 228 
14.Šplouchal Radim1978reg. muži 109N 
15.Šmétka Matěj I.2009reg. nži 230N 
16.Martinec Václav1989reg. muži N 
17.Rejman Vladimír1974nez. muži N 
SK US Steinerová Choceň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 91 
2.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N161 
3.Absolon Martin1975reg. muži 17 
4.Beneš Václav1969reg. muži 8 
5.Oliva Vladimír1954reg. muži 50 
6.Průcha Vladimír1953nez. muži N260 
7.Kaňka Ondřej2000kraj. dci 22 
8.Škrba Matěj2003kraj. mži 10 
9.Pavlíček David2004kraj. mži 13 
10.Bečička Jiří2005kraj. mži 17 
11.Mikulecký Lukáš2003kraj. mži 34 
12.Doležalová Markéta2004kraj. sžy 3 
13.Grůzová Adéla2005kraj. nžy 8 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nastoupil Petr1990kraj. muži 41-50 
2.Krejčí Robin1996reg. muži 10. 
3.Krejsa Daniel1974reg. muži 28. 
4.Vašatová Eliška1986reg. muži 29. 
5.Valenta Jakub1990reg. muži 30. 
6.Dvořáček Michal1993reg. muži 46. 
7.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
8.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 51.-60. 
9.Matějus Leoš1970reg. muži 91.-100. 
10.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
11.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 101.-120. 
12.Krejčí Filip1993reg. muži 2. 
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1997kraj. muži 81N 
2.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
3.Svojanovský Radim2002kraj. muži 161N 
4.Pražák Zdeněk1964reg. muži 13 
5.John Jiří1996reg. muži 61-70 
6.Kadrman Miloslav1981reg. muži 71-80N 
7.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
8.Krupa Michal2003nez. muži  
9.Motl Šimon2002nez. muži  
10.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-10 
11.Motlová Monika1994kraj. ženy 6-10 
TTC Ústí nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeda Václav1968kraj. muži 141N 
2.Lamač Martin1962reg. muži 18 
3.Hortlík Tomáš1999reg. muži 24 
4.Doleček Libor1964reg. muži 27 
5.Novák Vladimír1953reg. muži 71-80 
6.Neťuka Pavel1951nez. muži  
7.Hlavsa Alexander2004nez. muži  
8.Vencl Filip2003nez. muži  
9.Mihulka Josef2005nez. muži  
10.Rebejová Karla1959kraj. ženy 18N 
11.Nováková Šárka1959kraj. ženy 18N 
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brökl Jan ml.1980reg. muži 4 
2.Adamec Lukáš1995reg. muži 21 
3.Schreiber Michal1992reg. muži 40 
4.Bělský Radek1967reg. muži 61-70 
5.Bělský Jiří1965reg. muži 61-70 
6.Štantejský Jaroslav1958reg. muži 71-80 
7.Bečka Jan1969reg. muži 121-140 
8.Bečka Pavel1967reg. muži 141-160 
9.Schauer Lukáš1988reg. muži 141-160 
10.Gajdošík Petr1990reg. muži 141-160 
11.Vencl Jiří1950reg. muži 161-180 
12.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161 - 180 
13.Diblík Martin1993reg. muži Nez. 
14.Stejskal Jan1970reg. muži Nez. 
15.Kaška Zdeněk1964reg. muži Nez. 
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůza Václav1965reg. muži 14 
2.Kopecký Pavel1986reg. muži 15 
3.Zemek Jiří1957reg. muži 19 
4.Dvořák Martin1988reg. muži 22 
5.Krejsa Miroslav ml.1984reg. muži 31 
6.Herel Miroslav1982reg. muži 61-70 
7.Krejsa Miroslav1954reg. muži 81-90 
8.Mrkos Roman1977reg. muži 101-120 
9.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
10.Stejskal Jan1999reg. muži 121-140 
11.Drahoš Radek1994reg. muži 161-180 
12.Šimek Libor1975reg. muži 161-180 
13.Drahoš Roman1968reg. muži 201-220 
14.Chadima Lubomír1959reg. muži 221- 
15.Buben Josef1972nez. muži  
16.Mrkos Ladislav1973nez. muži  
17.Slavík Tomáš1980nez. muži  
18.Sodomka Vladislav1965nez. muži  
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Pavel1963reg. muži 25 
2.Suchomel Michael1994reg. muži 37 
3.Duben Josef1971reg. muži 81-90 
4.Richtr Michal1995reg. muži 91-100 
5.Havel Břetislav1965reg. muži 91-100 
6.Krulikovský Pavel1965reg. muži 101-120 
7.Kladivo Josef1963reg. muži 101-120 
8.Hofman Václav1967reg. muži 101-120 
9.Vencl Josef ml.1978reg. muži 121-140 
10.Žák Jakub1983reg. muži 121-140 
11.Šafář Jiří1970reg. muži 161-180 
12.Vávra Vít1987reg. muži nez. 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Luděk1959reg. muži 7 
2.Dostál Martin1967reg. muži 12 
3.Kubíček Milan1963reg. muži 35 
4.Zadorožný Boguslav1950reg. muži 48 
5.Opravil Jiří1995reg. muži 61-70 
6.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 61-70 
7.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 71-80 
8.Lohynský Milan1965reg. muži 71-80 
9.Lohynský Lukáš1993nez. muži  
10.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
Regionální přebor 2
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1952reg. muži 51-60 
2.Nežádal Karel1961reg. muži 51-60N 
3.Svatoš Petr1998reg. muži 51-60N 
4.Sochor Jan1987reg. muži 61-70 
5.Matoušek Petr1973reg. muži 61-70 
6.Janků Jaroslav1946reg. muži 61-70 
7.Hýbl Josef1974reg. muži 101-120 
8.Ochodnický Dušan1995nez. muži 140-160 
9.Kopecká Věra1972reg. dci 200-220 
10.Hýblová Kateřina2001reg. dky 221 
11.Dolanský Stanislav1947reg. muži N 
12.Mjiroslav Falta1965reg. muži N 
13.Pelikán Jakub1995reg. muži N 
14.Smrček Petr1975reg. muži N 
15.Schejbal Josef1947reg. muži N 
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Lukáš2002reg. muži 81.-90. 
2.Kristek Patrik2001reg. muži 91.-100. 
3.Kristek Pavel1963reg. muži 91.-100. 
4.Dokoupil Marek2001nez. muži  
5.Chládek David2003nez. muži  
6.Bako Ladislav1965nez. muži  
7.Cacková Tereza1998nez. ženy  
8.Osladilová Eliška1955nez. ženy  
9.Stejskal Adam1996nez. muži  
10.Vybíral Roman1965nez. muži  
11.Zelinka Adam2006nez.  
12.Chládek Karel1997nez. muži  
13.Jančar Oliver2005nez.  
14.Kylarová Lucie2005nez.  
15.Kuncová Lucie2004nez.  
16.Nečas Lukáš1995nez.  
17.Novák Václav1995nez.  
18.Najmanová Markéta2007nez.  
19.Marek Lukáš2007nez.  
20.Janíček Aleš2007nez.  
21.Olenočin Ondřej2007nez.  
22.Šilarová Lucie2005nez.  
TJ Sokol Česká Třebová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Milan1962reg. muži 42 
2.Řeháček Martin1970reg. muži 51-60 
3.Mikeš Pavel1960reg. muži 81-90 
4.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 81-90 
5.Vaňous Jan1981reg. muži 91-100 
6.Gregor Miroslav1945reg. muži 121-140 
7.Rypková Nada1952reg. muži 121-140 
8.Smolová Šárka1978reg. muži 121-140 
9.Adamský Miroslav1965reg. muži 220 
10.Rybka Martin1972reg. muži 220 
11.Beneš Stanislav1955reg. muži 220 
12.Kadlečík Michal1969reg. muži 220 
13.Horský Josef1959reg. muži 220 
14.Štarman Emil1957reg. muži 220 
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběnka Radek1967reg. muži 71-80 
2.Milek Libor1981reg. muži 81-90 
3.Suchý Jaroslav1967reg. muži 91-100 
4.Knápek Jaroslav1978reg. muži 101-120 
5.Totušek Josef1976reg. muži 141-160 
6.Škaroupka Petr1968reg. muži 141-160 
7.Kristek Josef1959reg. muži 161-180 
8.Stejskal Ladislav1948reg. muži 161-180 
9.Glocar Michal1974reg. muži 201-220 
10.Martínek Ladislav1954reg. muži nereg. 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valach Přemysl1985reg. muži 45 
2.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
3.Hylák Jiří1970reg. muži 72-80 
4.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
5.Slezáková Blanka1970reg. muži 101-120 
6.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121-140 
7.Harapátová Lucie1990reg. muži 161-180 
8.Pavelka Dominik1999reg. muži 161-180 
9.Novotný Lukáš1999reg. muži 201-220 
10.Syrový Tomáš1996reg. muži 201-220 
11.Počtýnská Adéla1991reg. muži 221-240 
12.Drábková Tereza1995reg. muži 221-240 
13.Drábková Vendula1992reg. muži 221-240 
14.Drábková Veronika1995reg. muži 221-240 
15.Marek Jakub1997reg. muži 240 
16.Buben Petr1965reg. muži 240 
17.Šimek Josef1978reg. muži 240 
18.Malý Tomáš1991reg. muži 240 
Sk Skořenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Milan1997reg. muži 51-60 
2.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 81-90 
3.Beneš Václav ml.1998reg. muži 81-90 
4.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 101-120 
5.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 161-180 
6.Ulrych Miloš1988nez. muži  
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jakub1990reg. muži 30. 
2.Dvořáček Michal1993reg. muži 46. 
3.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 51.-60. 
4.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
5.Matějus Leoš1970reg. muži 91.-100. 
6.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
7.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 101.-120. 
8.Čada Marek1996reg. muži 121.-140. 
9.Kapalčík Šimon1995reg. muži 141.-160. 
10.Filip Pavel1963reg. muži 161.-180. 
11.Doleček Miroslav1958reg. muži 181.-200. 
12.Doleček Petr2002reg. muži 181.-200. 
13.Lička Leoš1966reg. muži 201.-220. 
14.Krejčová Lucie1992nez.  
15.Doleček Roman1995nez.  
16.Vašata Petr1973nez.  
17.Beneš Martin2000nez.  
18.Jirásek Marek2003nez.  
19.Dvořáček Tomáš2003nez.  
TJ Sokol Plchovice Sršně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1979reg. muži 39 
2.Sládek Libor1964reg. muži 49 
3.Šimek Roman1979reg. muži 81- 
4.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 121-140 
5.Janďourek Pavel1940reg. muži 101-120 
6.Záloha Jan1970reg. muži 181-200 
7.Horčička Rudolf1975reg. muži 221- 
8.Jetleb Petr1947reg. muži 221- 
9.Matoušek Jiří1947reg. muži 221- 
10.Sládková Veronika1992reg. muži 221- 
11.Štastná Božena1953reg. muži 221- 
Orel Vysoké Mýto C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Miroslav ml.1984reg. muži 31 
2.Herel Miroslav1982reg. muži 61-70 
3.Krejsa Miroslav1954reg. muži 81-90 
4.Mrkos Roman1977reg. muži 101-120 
5.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
6.Drahoš Radek1994reg. muži 161-180 
7.Stejskal Jan1999reg. muži 121-140 
8.Šimek Libor1975reg. muži 161-180 
9.Drahoš Roman1968reg. muži 201-220 
10.Chadima Lubomír1959reg. muži 221- 
11.Buben Josef1972nez. muži  
12.Mrkos Ladislav1973nez. muži  
13.Slavík Tomáš1980nez. muži  
14.Sodomka Vladislav1965nez. muži  
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Petr1973reg. muži 3 
2.Aliger Vladislav1964reg. muži 33 
3.Procházka David1973reg. muži 41 
4.Kalousek Ladislav1956reg. muži 43 
5.Hnátnická Iveta2001nez. dky  
6.Melichar Martin2001reg. dci 7 
7.Procházka Adam2001reg. dci 2 
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Lukáš1997reg. muži 61-70 
2.Vilhelm Václav1951reg. muži 71-80 
3.Rossler Milan1969reg. muži 71-80 
4.Fangl Jiří1974reg. muži 91-100 
5.Bencz Vojtěch1947nez. muži 0 
6.Šimek Michal1978nez. muži 0 
7.Mužík Samuel2001nez. dci 0 
8.Kovářová Jana nejml.2002nez. sžy 0 
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opravil Jiří1995reg. muži 61-70 
2.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 61-70 
3.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 71-80 
4.Lohynský Milan1965reg. muži 71-80 
5.Lohynský Lukáš1993nez. muži  
6.Hlava Karel1963nez. muži  
7.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
8.Mlčuch Jiří1965nez. muži  
9.Láryš Jaromír1954nez. muži  
10.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži 91-100 
Regionální přebor 3
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lásko Jiří1954reg. muži 121-140 
2.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 141-160 
3.Novák Jan1977reg. muži 161-180 
4.Novák Ondřej1971reg. muži 161-180 
5.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
6.Břeň Martin1978reg. muži 181-200 
7.Lásko Martin1988reg. muži 201-220 
8.Sisr František ml.1993nez.  
9.Filip Roman st.1978nez.  
10.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
11.Stříteský Martin1993nez.  
12.Polák Petr1972nez.  
13.Ďurač Michal1978nez.  
14.Jůvová Martina2007nez.  
15.Macák Matěj2007nez.  
16.Majzner Aleš2004nez.  
17.Peterka Petr2008nez.  
18.Stříteská Natálie2008nez.  
19.Peterka Josef2010nez.  
20.Brustman Stanislav st.1960nez.  
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Blanka1970reg. muži 101-120 
2.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121-140 
3.Harapátová Lucie1990reg. muži 161-180 
4.Pavelka Dominik1999reg. muži 161-180 
5.Novotný Lukáš1999reg. muži 201-220 
6.Syrový Tomáš1996reg. muži 201-220 
7.Počtýnská Adéla1991reg. muži 221-240 
8.Drábková Tereza1995reg. muži 221-240 
9.Drábková Vendula1992reg. muži 221-240 
10.Drábková Veronika1995reg. muži 221-240 
11.Buben Petr1965reg. muži 240 
12.Šimek Josef1978reg. muži 240 
13.Malý Tomáš1991reg. muži 240 
14.Malá Karolína1989reg. muži 240 
15.Bubnová Kateřína1996reg. muži 240 
16.Hyláková Lucie2004reg. muži 240 
17.Hyláková Monika2000reg. muži 240 
18.Pavelka Daniel1997reg. muži 240 
19.Peňáz David2003reg. muži 240 
20.Peňáz Tomáš2006reg. muži 240 
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Radek1982reg. muži 100 
2.Richter Pavel1988reg. muži 102 
3.Siegl Petr1964reg. muži 110 
4.Šplouchal Radim1978reg. muži 109N 
5.Škraban Michal1978reg. muži 148 
6.Špaček Jaroslav1976reg. muži 182 
7.Čeman Marian1998reg. muži 184 
8.Kubíček Jakub1999reg. muži 228 
9.Neckář Petr1986reg. muži 185 
10.Pešek Jaroslav1947reg. muži 194 
11.Šmétka Matěj I.2009reg. nži 230N 
12.Martinec Václav1989reg. muži N 
13.Rejman Vladimír1974nez. muži N 
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Břetislav1965reg. muži 91-100 
2.Krulikovský Pavel1965reg. muži 101-120 
3.Kladivo Josef1963reg. muži 101-120 
4.Hofman Václav1967reg. muži 101-120 
5.Vencl Josef ml.1978reg. muži 121-140 
6.Žák Jakub1983reg. muži 121-140 
7.Šafář Jiří1970reg. muži 161-180 
8.Hofman Robert1971reg. muži 181-200 
9.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 181-200 
10.Kubíček Antonín1971reg. muži 181-200 
11.Walter Lukáš1999reg. muži 201-220 
TJ Sokol Lukavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Jiří1965reg. muži 81-90 
2.Dostálek Petr1967reg. muži 101-120 
3.Suchomel Petr1986reg. muži 101-120 
4.Severa Vlastimil1963reg. muži 121-140 
5.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
6.Dostálek Vojtěch2002nez. sži Střídavý start z TJ Sokol Těchonín
TJ Sokol Mistrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějus Leoš1970reg. muži 91.-100. 
2.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
3.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 101.-120. 
4.Čada Marek1996reg. muži 121.-140. 
5.Kapalčík Šimon1995reg. muži 141.-160. 
6.Filip Pavel1963reg. muži 161.-180. 
7.Doleček Miroslav1958reg. muži 181.-200. 
8.Doleček Petr2002reg. muži 181.-200. 
9.Lička Leoš1966reg. muži 201.-220. 
10.Krejčová Lucie1992nez.  
11.Doleček Roman1995nez.  
12.Vašata Petr1973nez.  
13.Beneš Martin2000nez.  
14.Jirásek Marek2003nez.  
15.Dvořáček Tomáš2003nez.  
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Jiří1992reg. muži 91-100 
2.Krejčí Tomáš1991reg. muži 101-120 
3.Beneš Jindřich1967reg. muži 101-120 
4.Horníček Lubomír1958reg. muži 120-140N 
5.Kaplan Jakub1994reg. muži 121-170 
6.Hovad Jirka2001reg. muži 161-180 
7.Lehký Jaroslav1964reg. muži 181-200 
8.Ježek Jakub2000reg. muži 181-200 
9.Tauchman Jakub2002reg. ženy 201-220 
10.Tauchman Matěj2003reg. muži 201-220 
11.Beneš Jan1999reg. muži 201-220 
12.Bezstarosti Jan1994nez.  
13.Bezstarosti David1995reg. muži 221 
14.Faltus Pavel1982reg. muži 221 
15.Faltus Tomáš2004nez.  
16.Marek Vojtěch1994nez.  
17.Tauchman Ondřej2000nez.  
18.Tauchman Vojtěch1977reg. muži 221 
19.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 181-200 
TJ Sokol Líšnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělský Jiří1965reg. muži 61-70 
2.Štantejský Jaroslav1958reg. muži 71-80 
3.Bečka Jan1969reg. muži 121-140 
4.Bečka Pavel1967reg. muži 141-160 
5.Schauer Lukáš1988reg. muži 141-160 
6.Gajdošík Petr1990reg. muži 141-160 
7.Vencl Jiří1950reg. muži 161-180 
8.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161 - 180 
9.Stejskal Jan1970reg. muži Nez. 
10.Diblík Martin1993reg. muži Nez. 
11.Kaška Zdeněk1964reg. muži Nez. 
12.Andrle Petr1960reg. muži Nez. 
13.Hlaváček Josef1946reg. muži Nez. 
14.Vencl Josef1955reg. muži Nez. 
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jiří1957reg. muži 51 
2.Krčál Jiří1956reg. muži 51 
3.Adamec Karel st.1957reg. muži 61 
4.Bednář Libor1947nez. muži  
5.Hubálek Jiří1999nez. dci Hostování z TJ Sokol Mistrovice,z.s.
6.Králík Daniel1961nez. muži  
7.Šubert Adam2003nez. sži  
8.Majvald Lukáš2003nez. sži  
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži 91-100 
2.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
3.Láryš Jaromír1954nez. muži  
4.Feranec Karel st.1956reg. muži 201-320 
5.Mlčuch Jiří1965nez. muži  
6.Chum Jiří1988nez. muži  
7.Dostál Martin ml.2000nez. dci  
8.Hlava Karel1963nez. muži  
9.Lohynský Lukáš1993nez. muži  
Sokol Mostek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949reg. muži 163 
2.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 168 
3.Macháček Jiří1980reg. muži 189 
4.Hodinář Alfred1938reg. muži 193 
5.Král Zdeněk1951reg. muži N 
6.Balcar Jiří1957reg. muži 212 
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Pavel1978reg. muži 116 
2.Kubíček Pavel1963reg. muži 141 
3.Felgr Pavel1961reg. muži 152 
4.Strnad Stanislav1967reg. muži 156 
5.Dostál Vašek1967reg. muži 263 
6.Dostál Vratislav1961reg. muži 262 
7.Felgr Lukáš1986reg. muži 199 
8.Fišer Radim1976reg. muži 212 
9.Kalous Richard1978reg. muži 260 
10.Kapoun Petr1958reg. muži 186 
11.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 168 
Regionální přebor 4 S
SK Ledříček Bartošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mackowiak Marek1978reg. muži 152 
2.Drahorád Radek1972reg. muži 180-200 
3.Kňážek Jan1998reg. muži 207 
4.Roušar Miloš1958reg. muži 218 
5.Kňážek Miroslav1948reg. muži 227 
6.Havlín Miloš1978reg. muži 243 
7.Danihel Luděk1987reg. muži 240-260 
8.Kňážek Radovan ml.1975reg. muži 249 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Totušek Josef1976reg. muži 141-160 
2.Škaroupka Petr1968reg. muži 141-160 
3.Kristek Josef1959reg. muži 161-180 
4.Stejskal Ladislav1948reg. muži 161-180 
5.Glocar Michal1974reg. muži 201-220 
6.Martínek Ladislav1954reg. muži nereg. 
TJ Sokol Žamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencl Josef ml.1978reg. muži 121-140 
2.Žák Jakub1983reg. muži 121-140 
3.Toman Radim1974reg. muži 141-160 
4.Šafář Jiří1970reg. muži 161-180 
5.Hofman Robert1971reg. muži 181-200 
6.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 181-200 
7.Kubíček Antonín1971reg. muži 181-200 
8.Bříza Jaroslav1977reg. muži 201-220 
9.Walter Lukáš1999reg. muži 201-220 
10.Šindelář Josef1970reg. muži nez. 
11.Vencl Viktor1999reg. muži nez. 
12.Puchmeltr Michal2004reg. muži nez. 
13.Šafářová Amálie2002reg. ženy nez. 
14.Šindelář Adam1999reg. muži nez. 
TJ Sokol Mistrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapalčík Šimon1995reg. muži 141.-160. 
2.Filip Pavel1963reg. muži 161.-180. 
3.Doleček Miroslav1958reg. muži 181.-200. 
4.Doleček Petr2002reg. muži 181.-200. 
5.Krejčová Lucie1992nez.  
6.Doleček Roman1995nez.  
7.Lička Leoš1966reg. muži 201.-220. 
8.Beneš Martin2000nez.  
9.Vašata Petr1973nez.  
10.Jirásek Marek2003nez.  
11.Dvořáček Tomáš2003nez.  
TJ Sokol Těchonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Miroslav1955reg. muži 121 
2.Leicht Jan1953reg. muži 141 
3.Marek Jan1955reg. muži 141 
4.Trejtnar Radim1972reg. muži 181 
5.Motyčka Václav1945reg. muži 200 
6.Kobulej Vasilij1952nez. muži  
7.Špaček Miroslav1964nez. muži  
8.Dostálek Vojtěch2002nez. sži  
TJ Sokol Horní Heřmanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dařílek Pavel1971reg. muži 161 
2.Hřebíček Ota1975reg. muži 220 
3.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 141 
4.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 219 
5.Karn Jiří1967reg. muži 162 
6.Kristek Jiří1945reg. muži 181 
TJ Sokol Nekoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Jakub1994reg. muži 121-170 
2.Hovad Jirka2001reg. muži 161-180 
3.Lehký Jaroslav1964reg. muži 181-200 
4.Ježek Jakub2000reg. muži 181-200 
5.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 181-200 
6.Beneš Jan1999reg. muži 201-220 
7.Bezstarosti Jan1994nez.  
8.Marek Vojtěch1994nez.  
9.Bezstarosti David1995reg. muži 221 
10.Faltus Pavel1982reg. muži 221 
11.Faltus Tomáš2004nez.  
12.Tauchman Jakub2002reg. ženy 201-220 
13.Tauchman Matěj2003reg. muži 201-220 
14.Tauchman Ondřej2000nez.  
15.Tauchman Vojtěch1977reg. muži 221 
TJ Sokol Líšnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schauer Lukáš1988reg. muži 141-160 
2.Gajdošík Petr1990reg. muži 141-160 
3.Vencl Jiří1950reg. muži 161-180 
4.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161 - 180 
5.Stejskal Jan1970reg. muži Nez. 
6.Diblík Martin1993reg. muži Nez. 
7.Kaška Zdeněk1964reg. muži Nez. 
8.Andrle Petr1960reg. muži Nez. 
9.Hlaváček Josef1946reg. muži Nez. 
10.Vencl Josef1955reg. muži Nez. 
Regionální přebor 4 J
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Petr1973reg. muži 61-70 
2.Janků Jaroslav1946reg. muži 61-70 
3.Hýbl Josef1974reg. muži 101-120 
4.Ochodnický Dušan1995nez. muži 140-160 
5.Kopecká Věra1972reg. dci 200-220 
6.Hýblová Kateřina2001reg. dky 221 
7.Dolanský Stanislav1947reg. muži N 
8.Mjiroslav Falta1965reg. muži N 
9.Pelikán Jakub1995reg. muži N 
10.Smrček Petr1975reg. muži N 
11.Schejbal Josef1947reg. muži N 
Sportovní Klub Džbánov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shejbal Martin1978reg. muži 181-200 
2.Duchoslav Pavel1977reg. muži 201-220 
3.Říha Josef1977reg. muži 201-220 
4.Stříteský Vít1979reg. muži 221 
5.Novák Ondřej ml.1993reg. muži 221 
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Petr1964reg. muži 121-140 
2.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
3.Břeň Martin1978reg. muži 181-200 
4.Lásko Martin1988reg. muži 201-220 
5.Sisr František ml.1993nez.  
6.Filip Roman st.1978nez.  
7.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
8.Polák Petr1972nez.  
9.Stříteský Martin1993nez.  
10.Ďurač Michal1978nez.  
11.Jůvová Martina2007nez.  
12.Macák Matěj2007nez.  
13.Majzner Aleš2004nez.  
14.Peterka Petr2008nez.  
15.Stříteská Natálie2008nez.  
16.Peterka Josef2010nez.  
17.Brustman Stanislav st.1960nez.  
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965reg. muži 121-140 
2.Drábek Vladimír1967reg. muži 121-140 
3.Drábková Tereza1995reg. muži 221-240 
4.Drábková Vendula1992reg. muži 221-240 
5.Drábková Veronika1995reg. muži 221-240 
6.Peňáz David2003reg. muži 240 
7.Peňáz Tomáš2006reg. muži 240 
8.Buben Petr1965reg. muži 240 
9.Pavelka Daniel1997reg. muži 240 
TJ Sokol Sudslava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počtýnská Adéla1991reg. muži 221-240 
2.Malá Karolína1989reg. muži 240 
3.Syrový Tomáš1996reg. muži 201-220 
4.Novotný Lukáš1999reg. muži 201-220 
5.Bubnová Kateřína1996reg. muži 240 
6.Šimek Josef1978reg. muži 240 
7.Malý Tomáš1991reg. muži 240 
8.Hyláková Monika2000reg. muži 240 
9.Hyláková Lucie2004reg. muži 240 
10.Zemanová Olga1998reg. muži 240 
11.Zemanová Pavlína2000reg. muži 240 
12.Fajfrová Michaela2005reg. muži 240 
13.Hájek Leon2006reg. muži 240 
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škraban Michal1978reg. muži 148 
2.Špaček Jaroslav1976reg. muži 182 
3.Čeman Marian1998reg. muži 184 
4.Neckář Petr1986reg. muži 185 
5.Pešek Jaroslav1947reg. muži 194 
6.Kubíček Jakub1999reg. muži 228 
7.Šmétka Matěj I.2009reg. nži 230N 
8.Martinec Václav1989reg. muži N 
9.Rejman Vladimír1974nez. muži N 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janďourek Pavel1940reg. muži 101-120 
2.Záloha Jan1970reg. muži 181-200 
3.Horčička Rudolf1975reg. muži 221- 
4.Jetleb Petr1947reg. muži 221- 
5.Matoušek Jiří1947reg. muži 221- 
6.Štastná Božena1953reg. muži 221- 
7.Sládková Veronika1992reg. muži 221- 
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 168 
2.Kapoun Petr1958reg. muži 186 
3.Felgr Lukáš1986reg. muži 199 
4.Fišer Radim1976reg. muži 212 
5.Kalous Richard1978reg. muži 260 
6.Dostál Vratislav1961reg. muži 262 
7.Dostál Vašek1967reg. muži 263 
Orel Vysoké Mýto D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1999reg. muži 121-140 
2.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
3.Šimek Libor1975reg. muži 161-180 
4.Drahoš Radek1994reg. muži 161-180 
5.Drahoš Roman1968reg. muži 201-220 
6.Chadima Lubomír1959reg. muži 221- 
7.Buben Josef1972nez. muži  
8.Mrkos Ladislav1973nez. muži  
9.Slavík Tomáš1980nez. muži  
10.Sodomka Vladislav1965nez. muži  
Regionální soutěž 1.třídy doro
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walter Lukáš1999reg. dci nez. 
2.Vencl Viktor1999reg. dci nez. 
3.Šindelář Adam1999reg. dci nez. 
4.Puchmeltr Michal2004reg. mži nez. 
5.Šafářová Amálie2002reg. sžy nez. 
6.Linhartová Julie2002reg. sžy nez. 
7.Cvik Vojtěch2003reg. sži nez. 
8.Myšák Martin2003reg. sži nez. 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Dominik1999reg. muži 240 
2.Novotný Lukáš1999reg. muži 240 
3.Hyláková Monika2000reg. muži 240 
4.Zemanová Pavlína2000reg. muži 240 
5.Fajfrová Michaela2005reg. muži 240 
6.Hájek Leon2006reg. muži 240 
7.Hyláková Lucie2004reg. muži 240 
8.Peňáz David2003reg. muži 240 
9.Peňáz Tomáš2006reg. muži 240 
TJ Sokol Mistrovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doleček Petr2002reg. muži 181.-200. 
2.Beneš Martin2000nez.  
3.Hubálek Jiří1999nez.  
4.Jirásek Marek2003nez.  
5.Dvořáček Tomáš2003nez.  
TJ Sokol Nekoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan1999nez.  
2.Faltus Tomáš2004nez.  
3.Hovad Jirka2001nez.  
4.Ježek Jakub2000nez.  
5.Tauchman Jakub2002nez.  
6.Tauchman Matěj2003nez.  
7.Tauchman Ondřej2000nez.  
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kameníková Emma2001reg. dci 220 
2.Hajná Veronika2001reg. dci 220 
3.Škorvánek Štěpán2001reg. dci 220 
4.Vích David2002reg. dci 220 
5.Leksa Roman2002reg. dci 220 
6.Hajný Jiří2003reg. dci 220 
7.Formánková Anna2004reg. dci 220 
8.Gregor Jan2005reg. dci 220 
9.Znamenáček Jakub2006reg. dci 220 
10.Kolář Matěj2006reg. dci 220 
11.Steinmetzová Lucie2004reg. dci 220 
12.Kapoun Martin2006reg. dci 220 
13.Kubát Jiří2006reg. dci 220 
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Ondřej2000kraj. dci 22 
2.Škrba Matěj2003kraj. dci N50 
3.Pavlíček David2004kraj. dci N50 
4.Bečička Jiří2005kraj. dci N50 
5.Mikulecký Lukáš2003kraj. dci N50 
6.Šplíchal David2006kraj. dci N50 
7.Heřmanský Erik2005kraj. dci N50 
8.Mikeska Martin2005kraj. dci N50 
9.Doležalová Markéta2004kraj. dci N50 
10.Grůzová Adéla2005kraj. dci N50 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin2000kraj. dci 10 
2.Svojanovský Radim2002kraj. dci 11 
3.Hortlík Tomáš1999kraj. dci 17 
4.Svojanovský Jakub2005kraj. dci 32-35 
5.Hlavsa Alexander2004kraj. dci 39-45 
6.Šedová Eliška2001kraj. dky 3 
7.Bartoň Martin2000nez. dci  
8.Cabalka Jakub1999nez. dci  
9.Cabalka Jan2002nez. dci  
10.Kaplan Jakub2005nez. dci  
11.Kleisl Rudolf2001nez. dci  
12.Krupa Michal2003nez. dci  
13.Krupová Soňa2005nez. dci  
14.Mihulka Josef2005nez. dci  
15.Motl Šimon2002nez. dci  
16.Saňáková Josefina2000nez. dci  
17.Seidlman Daniel2002nez. dci  
18.Šerák Marek2003nez. dci  
19.Vencl Filip2003nez. dci  
20.Veselý Leoš2001nez. dci  
21.Jasanský Matěj2003nez. dci  
22.Jirásek Antonín2003nez. dci  
23.Minář Petr2003nez. dci  
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátnická Iveta2001nez. dky  
2.Melichar Martin2001reg. dci 7 
3.Procházka Adam2001reg. dci 2 
Regionální soutěž 1.třídy žact
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchmeltr Michal2004reg. mži nez. 
2.Šafářová Amálie2002reg. sžy nez. 
3.Cvik Vojtěch2003reg. sži nez. 
4.Linhartová Julie2002reg. sžy nez. 
5.Myšák Martin2003reg. sži nez. 
6.Džurbanová Emma2003reg. sžy nez. 
7.Faltus Vít2004reg. mži nez. 
8.Cviková Veronika2006reg. nžy nez. 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilarová Lucie2005nez.  
2.Najmanová Markéta2007nez.  
3.Kylarová Lucie2005nez.  
4.Janíček Aleš2007nez.  
5.Marek Lukáš2007nez.  
6.Olenočin Ondřej2007nez.  
7.Zelinka Adam2006nez.  
8.Přichystal Adam2006nez.  
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Jiří2003reg. sži 220 
2.Leksa Roman2002reg. sži 220 
3.Vích David2002reg. sži 220 
4.Gregor Jan2005reg. sži 220 
5.Znamenáček Jakub2006reg. sži 220 
6.Formánková Anna2004reg. sži 220 
7.Kolář Matěj2006reg. sži 220 
8.Steinmetzová Lucie2004reg. sži 220 
9.Kapoun Martin2006reg. sži 220 
10.Kubát Jiří2006reg. sži 220 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyláková Lucie2004reg. muži 240 
2.Fajfrová Michaela2005reg. muži 240 
3.Peňáz David2003reg. muži 240 
4.Peňáz Tomáš2006reg. muži 240 
5.Hájek Leon2006reg. muži 240 
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majzner Aleš2004nez.  
2.Macák Matěj2007nez.  
3.Peterka Petr2008nez.  
4.Stříteská Natálie2008nez.  
5.Jůvová Martina2007nez.  
6.Peterka Josef2010nez.  
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil Jan2005nez. mži  
2.Kazda Kryštof2005nez. mži  
3.Svoboda Jan Samuel2004nez. mži  
4.Svobodová Jolana2007nez. nžy  
5.Kovářová Pavla2006nez. nžy  
6.Fišer Jan2005nez. mži  
7.Kovářová Jana nejml.2002nez. sžy  
8.Sychrová Hana2007nez. nžy  
9.Voleská Aneta2007nez. nžy  
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubert Adam2003nez. sži  
2.Majvald Lukáš2003nez. sži  
3.Zamazal Štěpán2003nez. sži  
4.Hlaváček David2002nez. sži  
5.Pulc Ondřej2005nez. sži  
6.Hoffmann Filip2005nez. sži  
7.Kalousek Jiří2004nez. sži  
8.Kvičera Adam2004nez. sži  
SK US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký Lukáš2003kraj. mži 34 
2.Doležalová Markéta2004kraj. mžy 4 
3.Grůzová Adéla2005kraj. nžy 8 
4.Šplíchal David2006kraj. nži 13 
5.Heřmanský Erik2005kraj. nži 14 
6.Mikeska Martin2005kraj. nži 12 
7.Grossmannová Nikola2004nez.  
8.Pohl Pavel ml.2008nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Michal2003kraj. sži 24 
2.Vencl Filip2003kraj. sži 39 
3.Šerák Marek2003kraj. sži 48-50 
4.Krupová Soňa2005kraj. sžy 12-13 
5.Cabalka Jan2002nez. sži  
6.Kaplan Jakub2005nez. sži  
7.Mihulka Josef2005nez. sži  
8.Motl Šimon2002nez. sži  
9.Seidlman Daniel2002nez. sži  
10.Jasanský Matěj2003nez. sži  
11.Jirásek Antonín2003nez. sži  
12.Minář Petr2003nez. sži  
13.Šedová Natálie2008nez. nžy  
RP4 13-17
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Jaroslav1976reg. muži 182 
2.Neckář Petr1986reg. muži 185 
3.Čeman Marian1998reg. muži 184 
4.Pešek Jaroslav1947reg. muži 194 
5.Kubíček Jakub1999reg. muži 228 
6.Martinec Václav1989reg. muži N 
7.Rejman Vladimír1974nez. muži N 
8.Škraban Michal1978reg. muži 148 
9.Šmétka Matěj I.2009reg. nži 230N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS