Soupisky
Regionální přebor I. třídy
Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachoval Leoš1969reg. muži 31.-40. 
2.Héna Jaroslav1997reg. muži 31.-40. 
3.Svěrák Martin1985reg. muži 61.-75. 
4.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
5.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 151.-250. 
6.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250. 
7.Sivera Pavel2001reg. muži 151.-250. 
8.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250.N 
9.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
10.Votoček Lukáš2004reg. muži 251.-400. 
11.Pořízka Milan1981reg. muži 251.-400. 
12.Dokoupil Roman1982reg. muži 76.-100.N 
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Jiří1977kraj. muži 161-170N 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
3.Fiala Karel1978reg. muži 19N 
4.Procházka Ondřej1986reg. muži 31-40N 
5.Trávníčková Karla1973reg. muži 31-40 
6.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
7.Petr Michal2002reg. muži 41.-50. 
8.Nedoma Pavel1961reg. muži 76-100 
9.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
10.Skoupý Michal2002reg. muži 151-250 
11.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
12.Pokorný Martin2004reg. muži 251-400 
13.Skoupý Petr2002reg. muži 251-400 
Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Zbyněk1980reg. muži 41-50 
2.Suchomel Josef1961reg. muži 51-60 
3.Kříž Radek1983reg. muži 61-75 
4.Dvořáček Petr1983reg. muži 61-75N 
5.Matoušek Petr1976reg. muži 61-75 
6.Kříž Martin1983reg. muži 76-100 
7.Suchomel Vít1995reg. muži 76-100 
8.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150N 
9.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
10.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
11.Suchomel Kamil1992reg. muži 251-400 
12.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400 
13.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
14.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151-250 
Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkalová Gabriela1978reg. muži 20 
2.Masařík Radim1969reg. muži 21-25 
3.Beneš Zbyněk1985reg. muži 31-40 
4.Harna Václav1999reg. muži 76-100Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Všianský Martin1986reg. muži 76-100 
6.Bezděk Petr1980reg. muži 101-150 
7.David Lukáš1988reg. muži 101-150 
8.Trnčák Stanislav1985reg. muži 151-250 
9.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
10.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250 
11.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
12.Kotol Lukáš1994reg. muži 251-400 
13.Bavlnka Lubomír2002reg. muži 251-400 
Žďárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 21-25 
2.Meluzín Rostislav1987reg. muži 51-60 
3.Polívka Roman1975reg. muži 51-60 
4.Sýkora Josef1982reg. muži 76-100 
5.Slaný Petr1972reg. muži 76-100 
6.Pavlů Bedřich1979reg. muži 151-250 
7.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
8.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250 
9.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
10.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
11.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
12.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
13.Polívka Jan1981nez.  
Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Michal1999reg. muži 26-30 
2.Zouhar Ondřej1984reg. muži 31-40 
3.Žáček Miroslav1972reg. muži 51-60 
4.Bednář Josef2001reg. muži 51-60NHostování z KST Blansko, z.s.
5.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 61-75 
6.Kellner Aleš2000reg. muži 61-75 
7.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
8.Janáč Daniel1997reg. muži 101-150 
9.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
10.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
11.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
12.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969reg. muži 26-30 
2.Svoboda Jan1993reg. muži 26-30 
3.Zouhar Michal1983reg. muži 26-30 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 31-40 
5.Malach Martin1986reg. muži 76-100 
6.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
7.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 76-100 
8.Novotný Martin1990reg. muži 101-150 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
11.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
12.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
13.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 61-75 
2.Musil Martin1991reg. muži 76-100 
3.Nečas Martin1987reg. muži 76-100 
4.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
5.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
6.Straka Josef1953nez. muži 101-150 
7.Jarůšek Josef1954reg. muži 151-250 
8.Manoušek Radim1990reg. muži 251-400 
9.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Šimon1991kraj. muži 191 - 200 
2.Dvořák Leoš1962reg. muži 41 - 50 
3.Zouhar Aleš1969reg. muži 51 - 60 
4.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 61 - 75 
5.Krátký Marek1990reg. muži 61 - 75 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 101 - 150 
7.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
8.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
9.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
10.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
11.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
12.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 N 
13.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 N 
Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka David1996reg. muži 21-25 
2.Kuběna Petr1977reg. muži 51-60 
3.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 51-60 
4.Fagulec Martin1974reg. muži 61-75 
5.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
6.Dušil Zdeněk1951reg. muži 151-250 
7.Šmerda Borek1963reg. muži 151-250 
8.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
9.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Koudelka Petr1996reg. muži 31-40 
3.Maresch Michal1994reg. muži 41-50 
4.Zvéška Radek1977reg. muži 41-50N 
5.Všianský Pavel1967reg. muži 41-50 
6.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
7.Kozák Josef1952reg. muži 101-150 
8.Bačovský Filip1998reg. muži 101-150 
9.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
10.Koudelka Ladislav st.1966nez.  
Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
2.Švancara Vladimír1965reg. muži 41-50 
3.Sekanina Jan1963reg. muži 41-50 
4.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
5.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
6.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
7.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150N 
8.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
9.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
10.Jonáš Pavel1952reg. mži 151-250 
11.Křepela Martin1980reg. muži 151-250N 
Regionální přebor II. třídy
Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tulis Radek ml.1990reg. muži 76-100 
2.Dolníček Pavel1969reg. muži 76-100 
3.Musil Antonín1967reg. muži 101-150 
4.Musil Tomáš1991reg. muži 101-150 
5.Nečas František1971reg. muži 151-250 
6.Nečas Pavel1974reg. muži 151-250 
7.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
8.Nečas Marek1998reg. muži 251-400 
9.Pařízek Libor1973reg. muži 251-400N 
Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Petr1976reg. muži 61-75 
2.Kříž Martin1983reg. muži 76-100 
3.Suchomel Vít1995reg. muži 76-100 
4.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150N 
5.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
6.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
7.Suchomel Kamil1992reg. muži 251-400 
8.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400 
9.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
10.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151-250 
Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jiří1987reg. muži 61-75 
2.Nahálka Vladimír1983reg. muži 76-100 
3.Přikryl Petr1979reg. muži 101-150 
4.Tichý Radek1965reg. muži 151-250 
5.Vlach Marek1992reg. muži 101-150 
6.Čapka Petr1974reg. muži 150-250 
7.Vlach Ivo1985reg. muži 150-250 
8.Bašný Josef1987reg. muži 251-400 
9.Bašný David1983reg. muži 251-400 
10.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
11.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
12.Čapka Petr st.1950nez.  
V. Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ivo1966reg. muži 61-75 
2.Buryška Bohuslav1975reg. muži 101-150 
3.Vacula Aleš1995reg. muži 101-150 
4.Türk Petr st.1975reg. muži 101-150 
5.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
6.Čermák Miloš1984reg. muži 151-250 
7.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
8.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
9.Kalas František1968reg. muži 151-250 
10.Türk Petr ml.1999reg. muži 151-250 
11.Zemánek Jaroslav1997nez.  
Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrle Martin2000reg. muži 51-60 
2.Musil Zdeněk1987reg. muži 76-100 
3.Pelíšek Alois1976reg. muži 76-100 
4.Rouchal Jan1988reg. muži 101-150 
5.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
6.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 101-150N 
7.Pokorný Miloš2000reg. muži 151-250 
8.Chlup Dominik2001reg. muži 251-400 
9.Řehoř Michal1999reg. muži 251-400 
10.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-400N 
11.Zelený Jiří1959reg. muži 251-400N 
Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeník Radek1974reg. muži 61-75 
2.Pavlů Miroslav1966reg. muži 61-75 
3.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 101-150N 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 101-150 
5.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
6.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
7.Odehnal Ladislav1972reg. muži 101-150 
8.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
9.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
10.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
11.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
12.Málek Michal1984reg. muži 251-400 
13.Mareček Petr1963reg. muži 251-400N 
14.Kopecký Karel1962reg. muži 251-400N 
15.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400N 
16.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
17.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták František1977reg. muži 51-60 
2.Dufek Zdeněk1970reg. muži 61-75 
3.Štourač Josef1949reg. muži 101-150 
4.Král Martin st.1975reg. muži 101-150N 
5.Kovář Radim1995reg. muži 101-150 
6.Bareš Jiří1947reg. muži 151-250 
7.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
8.Hanák Miroslav1962reg. muži 251-400 
9.Kříž Petr2001reg. muži 251-400 
Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala Josef1971reg. muži 19 N 
2.Sojka Petr st.1968reg. muži 41-50 
3.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
4.Boček Josef1967reg. muži 76-100 
5.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
6.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
7.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
8.Podsedník Bohumír1954reg. muži 151-250 
9.Šauer Martin1972reg. muži 251-400 N 
10.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 N 
Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Jiří1980reg. muži 76-100 
2.Nejedlý Pavel1983reg. muži 76-100 
3.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
4.Polák Martin1984reg. muži 151-250 
5.Michele David1994reg. muži 151-250 
6.Bednář Jiří1985reg. muži 151-250 
7.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
8.Hrubý Jan1968reg. muži 151-250 
9.Macháček Filip2004reg. muži 251-400 
10.Krása Marek2002reg. muži 251-400 N 
Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malach Martin1986reg. muži 76-100 
2.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
3.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 76-100 
4.Novotný Martin1990reg. muži 101-150 
5.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
6.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
7.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
8.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
9.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
10.Mencler Jan1999reg. muži 251-400N 
11.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1961reg. mži 41-50 
2.Švancara Radim1978reg. mži 76-100N 
3.Prokop Lubomír1957reg. muži 101-150 
4.Pavel František1966reg. muži 151-250 
5.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
6.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250 
7.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
8.Bílek Jan1970reg. muži 251-400 
9.Švancarová Veronika1997reg. muži 251-400 
10.Novák Jan1979reg. muži 251-400 
11.Kudláček Pavel1995reg. muži 251-400N 
12.Slezák Michal2000reg. muži 251-400N 
13.Klečka Aleš1992nez.  
14.Klimeš Petr1991nez.  
15.Kyrcz Miroslav1979nez.  
16.Provazník Zdeněk1991nez.  
17.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 41-50 
2.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
3.Kozák Josef1952reg. muži 101-150 
4.Bačovský Filip1998reg. muži 101-150 
5.Novotný Miloslav1973reg. muži 101-150 
6.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
7.Janků Karel1957reg. muži 151-250 
8.Bajer Jaroslav1959nez.  
Regionální přebor III. třídy
KST Blansko E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Karla1973reg. muži 31-40 
2.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
3.Petr Michal2002reg. muži 41.-50. 
4.Nedoma Pavel1961reg. muži 76-100 
5.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150 
6.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
7.Skoupý Michal2002reg. muži 151-250 
8.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
9.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250N 
10.Pokorný Martin2004reg. muži 251-400 
11.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400 
12.Skoupý Petr2002reg. muži 251-400 
13.Nečas Marek2002reg. muži 251-400 
14.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
15.Havlík Aleš1974reg. muži 251-400 
16.Běluša Ondřej2005reg. muži 251-400 
17.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
Adamov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Martin1986reg. muži 76-100 
2.Bezděk Petr1980reg. muži 101-150 
3.David Lukáš1988reg. muži 101-150 
4.Trnčák Stanislav1985reg. muži 151-250 
5.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
6.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250 
7.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
8.Kotol Lukáš1994reg. muži 251-400 
9.Bavlnka Lubomír2002reg. muži 251-400 
10.Šafárik Ferdinand1968nez.  
11.Fialová Markéta1980nez.  
12.Havelka Denis2002nez.  
13.Vespalec Přemysl1948nez.  
14.Bartošík Jan1947nez.  
Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
2.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
3.Odehnal Ladislav1972reg. muži 101-150 
4.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
6.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
7.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
8.Málek Michal1984reg. muži 251-400 
9.Mareček Petr1963reg. muži 251-400N 
10.Kopecký Karel1962reg. muži 251-400N 
11.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400N 
12.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
13.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 76-100 
2.Kalod Jiří1947reg. muži 101-150 
3.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
4.Foit Miroslav1953reg. muži 151-250 
5.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
6.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
7.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
8.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
9.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 N 
10.Musil Josef1958reg. muži 251-400 
Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 61-75 
2.Kellner Aleš2000reg. muži 61-75 
3.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 101-150 
5.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
6.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
7.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
8.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 101-150N 
9.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
10.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
11.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
12.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klement Roman1974reg. muži 101-150 
2.Gonšor Michal1968reg. muži 101-150 
3.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 101-150 
4.Dokoupil Jiří1984reg. muži 101-150 
5.Kubín František1949reg. muži 101-150 
6.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
7.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
8.Chlup Radek1980reg. muži 251-400 
9.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
10.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-400 
Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Pavel1971reg. muži 101-150 
2.Filouš Martin1981reg. muži 101-150 
3.Přikryl Jiří1991reg. muži 151-250 
4.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 151-250 
5.Ondroušek Alois1961reg. muži 151-250 
6.Prokop Ondřej1982reg. muži 251-400 
7.Hebelka Radek1985reg. muži 251-400 
Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Marek1990reg. muži 61 - 75 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 101 - 150 
3.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
4.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
5.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
6.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
7.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 N 
8.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
9.Dujka František2004reg. muži 251 - 400 
10.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251 - 400 
11.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 N 
Rudice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustáček Ondřej1978reg. muži 51-60 
2.Grmela Miloš st.1963reg. muži 61-75 
3.Grmela Miloš ml.1992reg. muži 251-400 
4.Zítka Stanislav1977reg. muži 251-400 
5.Vymazal Rostislav2002nez.  
Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef st.1973reg. muži 101-150 
2.Havelka Pavel1986reg. muži 151-250 
3.Celý Petr1985reg. muži 151-250 
4.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
5.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
6.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151-250 
7.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
8.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
2.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
3.Novotný Miloslav1973reg. muži 101-150 
4.Janků Karel1957reg. muži 151-250 
5.Halva Martin1974reg. muži 151-250 
6.Koudelka Ladislav st.1966nez.  
7.Bajer Jaroslav1959nez.  
8.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
9.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
10.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
2.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
3.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150N 
4.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
5.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
6.Petr Zdeněk1964reg. muži 151-250 
7.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
8.Jonáš Pavel1952reg. mži 151-250 
9.Křepela Martin1980reg. muži 151-250N 
10.Jonáš Martin1978nez.  
11.Křepela Pavel ml.1973nez.  
12.Ďugoš Jan ml.1982nez.  
Regionální přebor IV. třídy
Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1971reg. muži 151-250 
2.Nečas Pavel1974reg. muži 151-250 
3.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
4.Nečas Marek1998reg. muži 251-400 
5.Pařízek Libor1973reg. muži 251-400N 
6.Kovář Robert1998nez.  
Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
2.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
3.Suchomel Kamil1992reg. muži 251-400 
4.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
5.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400 
6.Mašek Oldřich1951reg. muži 251-400N 
7.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151-250 
Žďárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaný Petr1972reg. muži 76-100 
2.Pavlů Bedřich1979reg. muži 151-250 
3.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
4.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250 
5.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
6.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
7.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
8.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
9.Polívka Jan1981nez.  
10.Mazánek Matěj2000nez.  
11.Žáček Vítězslav1998nez.  
12.Soldán Stanislav1993nez.  
Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
2.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 101-150N 
3.Pokorný Miloš2000reg. muži 151-250 
4.Chlup Dominik2001reg. muži 251-400 
5.Řehoř Michal1999reg. muži 251-400 
6.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-400N 
7.Zelený Jiří1959reg. muži 251-400N 
8.Nečas Jan2001nez.  
9.Striová Kristýna1998nez.  
OREL Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vylášek Libor st.1972reg. muži 151-250 
2.Vylášek Josef1947reg. muži 151-250 
3.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 151-250 
4.Vylášek Martin1975reg. muži 251-400N 
5.Záviška Radek1988nez.  
6.Buš Petr1974nez.  
7.Večeřa Martin1990nez.  
8.Švach Jiří1975reg. muži 101-150 
Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Radim1995reg. muži 101-150 
2.Bareš Jiří1947reg. muži 151-250 
3.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
4.Hanák Miroslav1962reg. muži 251-400 
5.Kříž Petr2001reg. muži 251-400 
6.Křížová Karolína2002reg. muži 251-400 
7.Kánský Tomáš2001reg. muži 251-400 N 
8.Sobotka František2003reg. muži 251-400 
9.Jančík Michal2002nez.  
Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernica Jiří1966reg. muži 101-150 
2.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
3.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
4.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
5.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
6.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 N 
7.Musil Josef1958reg. muži 251-400 
8.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
2.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
3.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 101-150N 
5.Čermáková Lenka1994reg. muži 151-250 
6.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
7.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
8.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 251-400N 
9.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
10.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
11.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
12.Randula Roman1962nez.  
Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
2.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
3.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
4.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
5.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
6.Mencler Jan1999reg. muži 251-400N 
7.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
2.Straka Josef1953nez. muži 101-150 
3.Jarůšek Josef1954reg. muži 151-250 
4.Manoušek Radim1990reg. muži 251-400 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
2.Dušil Zdeněk1951reg. muži 151-250 
3.Šmerda Borek1963reg. muži 151-250 
4.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
5.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
KST Blansko F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
2.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150 
3.Skoupý Michal2002reg. muži 151-250 
4.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
5.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250N 
6.Pokorný Martin2004reg. muži 251-400 
7.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400 
8.Skoupý Petr2002reg. muži 251-400 
9.Nečas Marek2002reg. muži 251-400 
10.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
11.Havlík Aleš1974reg. muži 251-400 
12.Běluša Ondřej2005reg. muži 251-400 
13.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
14.Hrnčíř Leoš2006kraj. nži 37 
15.Kubíková Sára2005kraj. nžy 35 
16.Jüthner Dominik2003nez.  
Regionální soutěž I. třídy
Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrovolný Lukáš1986reg. muži 151-250 
2.Svoboda Jiří1977reg. muži 151-250 
3.Tatíček Aleš1984reg. muži 151-250 
4.Pavlů Martin1989reg. muži 151-250 
5.Kozel Ivan1979reg. muži 251-400 
Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Marek1992reg. muži 101-150 
2.Čapka Petr1974reg. muži 150-250 
3.Vlach Ivo1985reg. muži 150-250 
4.Bašný David1983reg. muži 251-400 
5.Bašný Josef1987reg. muži 251-400 
6.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
7.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
8.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
9.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400 
10.Čapka Petr st.1950nez.  
V. Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
2.Čermák Miloš1984reg. muži 151-250 
3.Kalas František1968reg. muži 151-250 
4.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
5.Buryška Ondřej2001nez.  
6.Horák Vojtěch1971nez.  
7.Šumbera Ondřej2000nez.  
V. Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
2.Türk Petr ml.1999reg. muži 151-250 
3.Zemánek Jaroslav1997nez.  
4.Šošovica Jozef1960nez.  
5.Zemánek Tomáš2003nez.  
6.Španiel Miroslav1967nez.  
7.Gerbrichová Hana2004nez.  
8.Köhler Lukáš1982nez.  
9.Lysoněk Filip2005nez.  
10.Matijko Alexander2006nez.  
11.Ochranová Jindřiška2004nez.  
12.Škula František2005nez.  
Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
2.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 N 
3.Musil Josef1958reg. muži 251-400 
4.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
5.Novohradský Jakub2001reg. muži 251-400 N 
6.Hruška Luboš2002reg. muži 251-400 N 
Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michele David1994reg. muži 151-250 
2.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
3.Bednář Jiří1985reg. muži 151-250 
4.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
5.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
6.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
7.Hrubý Jan1968reg. muži 151-250 
8.Podsedník Bohumír1954reg. muži 151-250 
9.Macháček Filip2004reg. muži 251-400 
10.Šauer Martin1972reg. muži 251-400 N 
11.Krása Marek2002reg. muži 251-400 N 
12.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 N 
Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
2.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
3.Čermáková Lenka1994reg. muži 151-250 
4.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 251-400N 
5.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
6.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
7.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
8.Randula Roman1962nez.  
9.Zukal Filip2009nez.  
Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 101-150 
2.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
3.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
4.Chlup Radek1980reg. muži 251-400 
5.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
6.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-400 
Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151-250 
3.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
4.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
5.Písařík Bohumil1958reg. muži 251-400 
6.Krejčíř Břetislav1967nez.  
Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 151-250 
2.Kazda Tomáš1999reg. muži 151-250 
3.Maňoušek Petr1973reg. muži 151-250 
4.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 251-400 
5.Skoták Jiří1953reg. muži 251-400 
6.Aujezský Michal1983nez.  
7.Maňoušek Marek2001nez.  
8.Dvořák Pavel1965nez.  
9.Karandyszewský Jaroslav ml.2002nez.  
10.Karandyszewský Daniel1980nez.  
Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Učeň Jan1983reg. muži 151-250 
2.Přichystal Jan1982reg. muži 151-250 
3.Čapka Libor1977reg. muži 151-250 
4.Synek Karel1969reg. muži 251-400 
5.Kamba Stanislav1982reg. muži 251-400 
6.Širůček Jan1984nez.  
Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
2.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
3.Jonáš Pavel1952reg. mži 151-250 
4.Křepela Martin1980reg. muži 151-250N 
5.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251-400N 
6.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400N 
7.Jonáš Martin1978nez.  
8.Křepela Pavel ml.1973nez.  
9.Odehnal Martin1990nez.  
10.Ďugoš Jan ml.1982nez.  
11.Petr Zdeněk1964reg. muži 151-250 
Regionální soutěž II. třídy
Štěchov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolníček Petr1971nez.  
2.Křelina Adam2002nez.  
3.Křelina Jaroslav1971nez.  
4.Sedláček Jiří1989nez.  
5.Sedlák Milan st.1970nez.  
6.Navrátil Milan st.1959nez.  
7.Dítě Pavel st.1983nez.  
V. Opatovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Španiel Miroslav1967nez.  
2.Zemánek Tomáš2003nez.  
3.Šumbera Ondřej2000nez.  
4.Horák Vojtěch1971nez.  
5.Šošovica Jozef1960nez.  
6.Gerbrichová Hana2004nez.  
7.Lysoněk Filip2005nez.  
8.Matijko Alexander2006nez.  
9.Ochranová Jindřiška2004nez.  
10.Škula František2005nez.  
11.Köhler Lukáš1982nez.  
12.Buryška Ondřej2001nez.  
Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
2.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
3.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
4.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
5.Polívka Jan1981nez.  
6.Mazánek Matěj2000nez.  
7.Žáček Vítězslav1998nez.  
8.Soldán Stanislav1993nez.  
Adamov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
2.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250 
3.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
4.Kotol Lukáš1994reg. muži 251-400 
5.Bavlnka Lubomír2002reg. muži 251-400 
6.Fialová Markéta1980nez.  
7.Šafárik Ferdinand1968nez.  
8.Pavlikovsky Richard1982nez.  
9.Kolář Jaromír2006nez.  
10.Fojt Tomáš2006nez.  
11.Sedláček Filip2005nez.  
12.Bartošík Jan1947nez.  
13.Vespalec Přemysl1948nez.  
14.Havelka Denis2002nez.  
Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
2.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
3.Hrubý Jan1968reg. muži 151-250 
4.Podsedník Bohumír1954reg. muži 151-250 
5.Macháček Filip2004reg. muži 251-400 
6.Šauer Martin1972reg. muži 251-400 N 
7.Krása Marek2002reg. muži 251-400 N 
8.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 N 
9.Sojka Ondřej1998reg. muži 400 N 
10.Holík Petr1973nez.  
11.Lepka Marek1976nez.  
Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halva Martin1974reg. muži 151-250 
2.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
3.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
4.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
5.Tušla Antonín2003reg. muži 251-400 
6.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burgr Vojtěch2003reg. muži 251-400 
2.Doskočil Denis2002reg. muži 251-400 
3.Pelíšek Tomáš2004reg. muži 251-400 
4.Šmerda Ondřej2004nez.  
5.Pospíšil Jakub2003nez.  
Velenov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Bohumil1958reg. muži 251-400 
2.Krejčíř Břetislav1967nez.  
3.Crha Adam2004nez.  
4.Havel Jiří1979nez.  
5.Havelka Dominik2002nez.  
6.Havelka Jan2006nez.  
7.Kavan Ondřej2003nez.  
8.Matušů Jakub1997nez.  
9.Ševčík Zdeněk1987nez.  
10.Slaný Tomáš2000nez.  
11.Topolář Tomáš2006nez.  
Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
2.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
3.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 N 
4.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
5.Dujka František2004reg. muži 251 - 400 
6.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251 - 400 
7.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 N 
8.Svoboda Lukáš2003nez.  
9.Mrázek Petr2003nez.  
Suchý A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1986nez.  
2.Sekanina Stanislav1975nez.  
3.Kočvara Petr1970nez.  
4.Sekanina Libor1969nez.  
5.Vybíhal Rostislav1986nez.  
6.Čížek Pavel1979nez.  
7.Koudelka Jan1992nez.  
8.Sekanina Vilém1994nez.  
9.Látal Radek2000nez.  
10.Ošlejšek Lukáš1982nez.  
11.Hlubinka Jakub1991nez.  
Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
2.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250 
3.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
4.Bílek Jan1970reg. muži 251-400 
5.Švancarová Veronika1997reg. muži 251-400 
6.Novák Jan1979reg. muži 251-400 
7.Slezák Michal2000reg. muži 251-400N 
8.Kudláček Pavel1995reg. muži 251-400N 
9.Klimeš Petr1991nez.  
10.Provazník Zdeněk1991nez.  
11.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
Okrouhlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašný Josef1987reg. muži 251-400 
2.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
3.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
4.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
5.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400 
Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
2.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
3.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
4.Mareček Petr1963reg. muži 251-400N 
5.Kopecký Karel1962reg. muži 251-400N 
6.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400N 
7.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
8.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
9.Málek Michal1984reg. muži 251-400 
Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 151.-250. 
2.Sivera Pavel2001reg. muži 151.-250. 
3.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250.N 
4.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
5.Votoček Lukáš2004reg. muži 251.-400. 
6.Pořízka Milan1981reg. muži 251.-400. 
7.Vu Patrik2002reg. muži 251.-400. 
8.Harna Tomáš1968reg. muži 251.-400. 
9.Kožoušek Vít1997nez.  
10.Jurdič Viktor1998nez.  
11.Dokoupil Roman1982reg. muži 76.-100.N 
12.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250. 
Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek David1985reg. muži 151-250 
2.Fiala Jan2001reg. muži 151-250 
3.Žáček Lukáš2001reg. muži 251-400 
4.Opluštil Roman1993reg. muži 251-400 
5.Fiala Jiří1993reg. muži 251-400 
6.Cvrkal Tomáš1999nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy