Soupisky
městský přebor
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studnica Michal1981reg. muži 71-80 
2.Frydrýšek David1974reg. muži 81-90 
3.Pinnerová Eliška1984reg. muži 91-100 
4.Zmrzlý Karel1959reg. muži 91-100 
5.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
6.Rozman Michal1990reg. muži 141-150 
7.Netušil Radek1990reg. muži 141-150 
8.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
9.Barešová Simona1986nez. ženy  
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
2.Marušinec Jan1970reg. muži 81-90 
3.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
4.Honek Milan1956reg. muži 111-120 
5.Ovesný František1959reg. muži 141-150 
6.Žák Jiří1987reg. muži 141-150 
7.Urban Jiří1999reg. muži 161-170 
8.Gottvald Ivo1957reg. muži 211-220 
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970reg. ženy 60 
2.Poláček Petr1979reg. muži 70 
3.Novotný Zdeněk1963reg. muži 91-100 
4.Kukla Marek st.1964reg. muži 121-130 
5.Fric Zdeněk1961reg. muži 181-190 
6.Černý Jaroslav1967reg. muži 201-210 
7.Ketman Dalibor1964reg. muži 211-220 
8.Jandl Pavel1973reg. muži 221-230 
9.Michalík Libor1963reg. muži 251-260 
10.Wünsch Radek1974reg. muži 261-270 
11.Krček Štěpán1996reg. muži 178Střídavý start z TJ Sokol Tvarožná
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jan1996reg. muži 91-100 
2.Šturm Jan1992reg. muži 101-110 
3.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
4.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
5.Šelc Martin1988reg. muži 131-140 
6.Grulich Zdeněk1964reg. muži 131-140 
7.Harašta Petr1959reg. muži 151-160N 
8.Javůrek Leoš1964reg. muži 161-170N 
9.Pospíšil Josef1956reg. muži 161-170N 
10.Bišof Radim1997reg. muži 191-200 
11.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
12.Špondr Martin1990reg. muži 201-210 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
2.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
3.Bezděkovský Jan1982reg. muži 101-110 
4.Dlask Marek1991reg. muži 101-110 
5.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
6.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
7.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
8.Peňáz Stanislav1956reg. muži 131-140 
9.Nováček Jiří1984reg. muži 141-150 
10.Slivečka Michal1988reg. muži 151-160 
11.Kubín Aleš1983reg. muži 151-160 
12.Voznica František1952reg. muži 161-170 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 71-80 
2.Král Miroslav1970reg. muži 81-90 
3.Hranička Jaroslav1971reg. muži 101-110 
4.Uhlíř Michal1990reg. muži 101-110 
5.Trávníček Dušan1988reg. muži 101-110 
6.Filla Michal1981reg. muži 161-170N 
7.Remeš Dominik1992reg. muži 191-200 
8.Králová Lucie1994reg. muži 191-200 
9.Novák Vojtěch1994reg. muži 201-210N 
10.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
11.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
2.Pavelka Jakub1991kraj. muži 81-90 
3.Šefr Filip1999kraj. muži 81-90n 
4.Střítežský Roman1969kraj. muži 131-140n 
5.Schwarz Milan1982reg. muži 111-120 
6.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
7.Turzík Vlastimil1982reg. muži 121-130 
8.Odstrčil Martin1987reg. muži 181-190N 
9.Šenkapoul Pavel1950reg. muži 211-220 
10.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 261-270n 
11.Oškrdal Jan2002reg. muži 281-290n 
12.Skála Marek2004reg. muži 281-290n 
13.Záděrová Linda2003ČR ženy 82 
14.Blatná Alena1957reg. ženy 9 
15.Herman Jaroslav2001kraj. dci 86 
16.Janošek Adam2004kraj. mži 12 
17.Pecka Karel2004kraj. mži 24 
18.Kysela Štěpán2003reg. sži 28 
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141 -150N 
2.Peprný Aleš1980kraj. muži 151 -160N 
3.Juračka Petr1965reg. muži 71 - 80 
4.Křeček Michal1978reg. muži 111 -120 
5.Holčik Petr1963reg. muži 101 -110 
6.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111 - 120 N 
7.Kluska Aleš1980reg. muži 121-130 
8.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 - 130 
9.Dufka Ámos1973reg. muži 131- 140 
10.Kozel Petr1981reg. muži 141 -150 
11.Huml Otakar ml.1964reg. muži 151-160 
12.Herman Patrik1963reg. muži 151-160 
13.Svoboda Ondřej2000reg. muži 151-160 
14.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
15.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
16.Adam Vlastimil1980reg. muži 171 - 180 
17.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181 - 190 
18.Slavíček Martin2001reg. muži 231-240 
19.Budáč Jozef1984nez. muži 0cizinec 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
2.Hovězák Tomáš1989reg. muži 121-130 
3.Trávníček Rudolf1952reg. muži 131-140 
4.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 131-140 
5.Strmiska Tomáš1988reg. muži 131-140 
6.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
7.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
8.Kucin Michal1991reg. muži 171-180 
9.Vereščák Jan1983reg. muži 171-180N 
10.Kalivoda Michal1965reg. muži 181-190N 
11.Kubalčík Jan1972reg. muži 201-210 
12.Grochál Petr1982reg. muži 201-210 
13.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
14.Pelánek Ondřej2001reg. muži 241-250 
15.Havránek Lukáš2002reg. muži 191-200Střídavý start z SKST Nový Lískovec
Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Marek1970kraj. muži 91-100 
2.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
3.Ryšavý Filip1988reg. muži 71- 80n 
4.Chládek Lukáš1975reg. muži 81-90 
5.Hanák Jiří1975reg. muži 111-120 
6.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
7.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
8.Šibl Robert1981reg. muži 121-130 
9.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 121-130 
10.Proks Ivo1951reg. muži 171-180 
11.Novak Adam2001reg. muži 241-250 
12.Koudelka Lukáš2001reg. muži 271-280 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 91-100 
2.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 151-160n 
3.Dočekal Petr1999kraj. muži 161-170n 
4.Klecker Roman1977reg. muži 81-90 
5.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
6.Pavlíček Jan1974reg. muži 91-100 
7.Šiške Miloslav1950reg. muži 101-110 
8.Krajč Patrik1996reg. muži 111-120Ncizinec 
9.Bartoš Petr1976reg. muži 121-130 
10.Basovník Dalibor1985reg. muži 131-140 
11.Rajský Jan1956reg. muži 131-140N 
12.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
13.Karásek Petr1977reg. muži 151-160n 
14.Rygl Ondřej2000reg. muži 201-210 
15.Holub Michal1982reg. muži 211-220N 
16.Kubíček David2001kraj. dci 100 
městská soutěž I.třídy
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
2.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
3.Ovesný František1959reg. muži 141-150 
4.Žák Jiří1987reg. muži 141-150 
5.Rozman Michal1990reg. muži 141-150 
6.Netušil Radek1990reg. muži 141-150 
7.Urban Jiří1999reg. muži 161-170 
8.Gottvald Ivo1957reg. muži 211-220 
9.Halouzka Michal1977reg. muži 221-230 
10.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
11.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-260 
12.Nováček Jiří1970reg. muži 251-260 N 
13.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
14.Hanáková Ilona1974reg. muži 271-280 N 
15.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
Sokol Bílovice nad Svitavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Milan1970reg. muži 141 - 150 
2.Kozák Jan1984reg. muži 151 - 160 
3.Knotek Michal1979reg. muži 161 - 170 
4.Muzikář René1974reg. muži 171 - 180 
5.Meluzín Tomáš1985reg. muži 231 - 240 
6.Kareš Matěj1973reg. muži 231 - 240 
7.Zach Jaroslav1981reg. muži 231 - 240 
8.Havelka Libor1980reg. muži 251 - 260 
9.Oplatek Jiří1957reg. muži 251 - 260 
VSK Technika Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Karel1973reg. muži 121-130 
2.Čako Vladimír1969reg. muži 151-160 
3.Monhart Michal1971reg. muži 161-170 
4.Urbánek Martin1985reg. muži 161-170 
5.Arbet Martin1992reg. muži 201-210 
6.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
7.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
8.Strnadová Iva1977nez. muži N 
VSK Technika Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hub Petr1971reg. muži 151-160 
2.Libus Jiří1981reg. muži 171-180 
3.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
4.Zejda Pavel1979reg. muži 171-180 
5.Sláma Martin1986reg. muži 231-240 
6.Auda Antonín1956reg. muži 251-260 
7.Uherčík Maroš1990reg. muži 261-270N 
8.Šíp Josef1992reg. muži 271-280 
9.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
2.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
3.Peňáz Stanislav1956reg. muži 131-140 
4.Nováček Jiří1984reg. muži 141-150 
5.Hrůza Peter1949kraj. muži 221-230 nezcizinec 
6.Majorošová Kristína1995reg. muži 251-260 nezcizinec 
7.Cardová Kateřina1991reg. muži 281-290 nez 
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
2.Slivečka Michal1988reg. muži 151-160 
3.Kubín Aleš1983reg. muži 151-160 
4.Voznica František1952reg. muži 161-170 
5.Pečenka Karel1944reg. muži 231-240 nez 
6.Svoboda Miroslav1957reg. muži 241-250 
7.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 101-110 
2.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
3.Kajanovič Filip1993reg. muži 141-150 
4.Král David1991reg. muži 161-170 
5.Šenk Pavel1970reg. muži 161-170 
6.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
7.Odehnal Jaromír1957reg. muži 181-190 
8.Holík Tomáš1990reg. muži 181-190 
9.Kříž Jaroslav1948reg. muži 181-190 
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
11.Havránek Lukáš2002reg. muži 191-200 
12.Kristen Jan1952reg. muži 201-210N 
13.Šenk Michal1999reg. muži 221-230 
14.Dvořáček Jan1987reg. muži 221-230N 
15.Tomek Radek1999reg. muži 231-240 
16.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kluska Aleš1980reg. muži 121-130 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 - 130 
3.Dufka Ámos1973reg. muži 131- 140 
4.Kozel Petr1981reg. muži 141 -150 
5.Adam Vlastimil1980reg. muži 171 - 180 
6.Jaroušek Dušan1957reg. muži 211 - 220 
7.Halický David2000reg. muži 221 - 230 
8.Slavíček Martin2001reg. muži 231-240 
9.Plotěný Karel1957reg. muži 241 - 250 
10.Špacír Petr1968reg. muži 241 -250 
11.Linhárek František1946reg. muži 251- 260 
12.Halický Tomáš1997reg. muži 271 -280 
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčik Petr1963reg. muži 101 -110 
2.Kulhánek Jaroslav1985nez. muži 0 
3.Huml Otakar ml.1964reg. muži 151-160 
4.Herman Patrik1963reg. muži 151-160 
5.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
6.Svoboda Ondřej2000reg. muži 151-160 
7.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
8.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181 - 190 
9.Halický Roman1994reg. muži 201- 210 
10.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210 N 
11.Hodek Vojtěch1993reg. muži 221 -230 
12.Marcell Jakub1993reg. muži 221-230 N 
13.Huml Otakar st.1938reg. muži 231 - 240 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strmiska Tomáš1988reg. muži 131-140 
2.Kucin Michal1991reg. muži 171-180 
3.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
4.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
5.Vereščák Jan1983reg. muži 171-180N 
6.Kalivoda Michal1965reg. muži 181-190N 
7.Grochál Petr1982reg. muži 201-210 
8.Kubalčík Jan1972reg. muži 201-210 
9.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
10.Pelánek Ondřej2001reg. muži 241-250 
11.Pelánek Martin1974reg. muži 261-270 
12.Hofman Milan1971reg. muži 261-270N 
13.Pelánková Klára ml.2003reg. mžy 4 
14.Hofman Marek ml.2003reg. mži 9 
15.Vavřínek Daniel ml.2003reg. mži 12 
16.Pernička Jan1987reg. muži nez.mužiN 
17.Sedláček Marek1989reg. muži nez.mužiN 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
2.Pavlíček Jan1974reg. muži 91-100 
3.Hanák Jiří1975reg. muži 111-120 
4.Krajč Patrik1996reg. muži 111-120Ncizinec 
5.Šibl Robert1981reg. muži 121-130 
6.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 121-130 
7.Bartoš Petr1976reg. muži 121-130 
8.Basovník Dalibor1985reg. muži 131-140 
9.Rajský Jan1956reg. muži 131-140N 
10.Karásek Petr1977reg. muži 151-160n 
11.Rygl Ondřej2000reg. muži 201-210 
12.Holub Michal1982reg. muži 211-220N 
13.Novak Adam2001reg. muži 241-250 
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 91-100n 
2.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
3.Šiške Miloslav1950reg. muži 101-110 
4.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
5.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
6.Proks Ivo1951reg. muži 171-180 
7.Janda Roman1967reg. muži 271-280 
8.Koudelka Lukáš2001reg. muži 271-280 
9.Čech Jiří2001kraj. dci 44 
městská soutěž II.třídy
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozman Michal1990reg. muži 141-150 
2.Netušil Radek1990reg. muži 141-150 
3.Urban Jiří1999reg. muži 161-170 
4.Gottvald Aleš1954reg. muži 201-210N 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 211-220 
6.Halouzka Michal1977reg. muži 221-230 
7.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
8.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-260 
9.Nováček Jiří1970reg. muži 251-260 N 
10.Guryčová Hana1985nez. muži 251-260N 
11.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
12.Hanáková Ilona1974reg. muži 271-280 N 
13.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
14.Liška Radovan1969nez. muži  
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelka Jaroslav1950reg. muži 191-200 
2.Ureš Jan1953reg. muži 191-200 
3.Krejčí Milan1979reg. muži 191-200 
4.Doležal Jiří1976reg. muži 201-210 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 211-220 
6.Otoupalík Karel1959reg. muži 211-220 
7.Buček Vladimír1954reg. muži 231-240 
8.Blaha Petr1947reg. muži 231-240 
9.Zadák Karel st.1954reg. muži 271-280 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šelc Martin1988reg. muži 131-140 
2.Grulich Zdeněk1964reg. muži 131-140 
3.Harašta Petr1959reg. muži 151-160N 
4.Javůrek Leoš1964reg. muži 161-170N 
5.Pospíšil Josef1956reg. muži 161-170N 
6.Bišof Radim1997reg. muži 191-200 
7.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
8.Vondruška Ladislav1947reg. muži 191-200N 
9.Špondr Martin1990reg. muži 201-210 
10.Schlinger Stanislav1946reg. muži 201-210 
11.Spilka Vilém1975reg. muži 201-210N 
12.Zimola Ondřej1981reg. muži 221-230 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
14.Klimeš Viktor1942reg. muži 261-270 
15.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
16.Medek Aleš1966reg. muži 271-280N 
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Michal1996reg. muži 181-190 
2.Vondráček David1996reg. muži 181-190 
3.Klusák Jan1975reg. muži 191-200 
4.Ruber Matyáš2003reg. muži 241-250 
5.Bartoň Petr1992reg. muži 201-210 
6.Walsberger Martin2004reg. muži 261-270N 
7.Nespěšný Hynek2006reg. muži 291-300N 
8.Pollak Vojtěch1998nez. muži  
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 161-170 
2.Dvořák Ladislav1975reg. muži 181-190 
3.Slaný Petr1970reg. muži 211.-220. 
4.Božek Radomír st.1950reg. muži 221.-230. 
5.Slaný Luděk1968reg. muži 241.-250. 
6.Vašek Kamil1966reg. muži 261.-270. 
7.Pokorný Jakub1988reg. muži 271.-280. 
8.Bartoš Michal1973reg. muži 281.-290 
9.Doleček Ivan1958reg. muži 281.-290 
10.Božek Radomír ml.1971nez.  
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 81-90 
2.Marcell Jan1962reg. muži 161-170 
3.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
4.Krajčovič Jozef1972reg. muži 181-190 
5.Šindelář Pavel1958reg. muži 211-220 
6.Vytřísal Karel1958nez. muži 231-240 N 
7.Rampula Miroslav1946reg. muži 241-250 
8.Mezník Jan1956reg. muži 261-270 
9.Bartoň Petr1963nez. muži  
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Dušan1988reg. muži 101-110 
2.Filla Michal1981reg. muži 161-170N 
3.Remeš Dominik1992reg. muži 191-200 
4.Králová Lucie1994reg. muži 191-200 
5.Novák Vojtěch1994reg. muži 201-210N 
6.Jašek Jiří ml.1995nez. muži 201-210N 
7.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
8.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
9.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 241-250 
10.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
11.Hudeček Patrik1996reg. muži 271-280 
12.Jelínek Vladimír1998reg. muži 281-290N 
13.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
14.Krček Pavel1993reg. muži 291-300 
15.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
2.Odehnal Jaromír1957reg. muži 181-190 
3.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
4.Dvořáček Jan1987reg. muži 221-230N 
5.Tomek Radek1999reg. muži 231-240 
6.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
7.Vítkovič Martin1967reg. muži 251-260 
8.Wolk Roland1962reg. muži 291-300 
9.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
10.Janeček Martin2001reg. dci 27 
11.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 14 
12.Šenk Pavel1970reg. muži 161-170 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Jaroslav1948reg. muži 181-190 
2.Holík Tomáš1990reg. muži 181-190 
3.Havránek Lukáš2002reg. muži 191-200 
4.Šenk Michal1999reg. muži 221-230 
5.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
6.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
7.Holas Oldřich1952reg. muži 281-290 
8.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 291-300 
9.Metelka Jan2001reg. dci 25 
10.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
11.Kristen Jan1952reg. muži 201-210N 
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
2.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
3.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181 - 190 
4.Adam Vlastimil1980reg. muži 171 -180 
5.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210 N 
6.Halický Roman1994reg. muži 201- 210 
7.Jaroušek Dušan1957reg. muži 211 - 220 
8.Marcell Jakub1993reg. muži 221-230 N 
9.Halický David2000reg. muži 221 - 230 
10.Hodek Vojtěch1993reg. muži 231-240 
11.Huml Otakar st.1938reg. muži 231 - 240 
12.Slavíček Martin2001reg. muži 231-240 
13.Plotěný Karel1957reg. muži 241 - 250 
14.Špacír Petr1968reg. muži 241 -250 
15.Linhárek František1946reg. muži 251- 260 
16.Halický Tomáš1997reg. muži 271 -280 
17.Dohnal Ondřej2002reg. sži 34 
18.Dohnal Štěpán2005reg. mži 21 
19.Zábrš Ondřej2003nez. sži 47 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vereščák Jan1983reg. muži 171-180N 
2.Kalivoda Michal1965reg. muži 181-190N 
3.Grochál Petr1982reg. muži 201-210 
4.Kubalčík Jan1972reg. muži 201-210 
5.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
6.Pelánek Ondřej2001reg. muži 241-250 
7.Pelánek Martin1974reg. muži 261-270 
8.Hofman Milan1971reg. muži 261-270N 
9.Pelánková Klára ml.2003reg. mžy 4 
10.Hofman Marek ml.2003reg. mži 9 
11.Vavřínek Daniel ml.2003reg. mži 12 
Žižka Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kottas Milan1951reg. muži 131-140 
2.Juras Miroslav1944reg. muži 191-200 
3.Lauš Petr1968reg. muži 221-230 
4.Pavlík Petr1957reg. muži 221-230 
5.Sojka Oldřich1947reg. muži 211-220 
6.Válka Jaroslav1976reg. muži 221-230 
městská soutěž III.třídy
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halouzka Michal1977reg. muži 221-230 
2.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
3.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-260 
4.Nováček Jiří1970reg. muži 251-260 N 
5.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
6.Hanáková Ilona1974reg. muži 271-280 N 
7.Svoboda Pavel2005reg. sži 29-30 
8.Jílek Jakub2004reg. sži 32-33 
9.Patočka Jan2002reg. sži 36 
10.Marušinec Lukáš2001reg. sži 48-49 
11.Kulíšek Martin2003reg. sži 51 
12.Guryčová Hana1985nez. muži  
13.Augustin Jan1943nez. muži  
14.Konvalinka Adam2000nez. dci  
Sokol Sokolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 181-190 
2.Černý Jaroslav1967reg. muži 201-210 
3.Ketman Dalibor1964reg. muži 211-220 
4.Jandl Pavel1973reg. muži 221-230 
5.Michalík Libor1963reg. muži 251-260 
6.Wünsch Radek1974reg. muži 261-270 
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 211-220 
2.Otoupalík Karel1959reg. muži 211-220 
3.Buček Vladimír1954reg. muži 231-240 
4.Blaha Petr1947reg. muži 231-240 
5.Zadák Karel st.1954reg. muži 271-280 
6.Bár Arnošt1965nez. muži  
7.Blechová Iva1966nez. muži  
8.Holan Petr1979nez. muži  
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bišof Radim1997reg. muži 191-200 
2.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
3.Špondr Martin1990reg. muži 201-210 
4.Schlinger Stanislav1946reg. muži 201-210 
5.Spilka Vilém1975reg. muži 201-210N 
6.Zimola Ondřej1981reg. muži 221-230 
7.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
8.Klimeš Viktor1942reg. muži 261-270 
9.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
10.Medek Aleš1966reg. muži 271-280N 
11.Bišof Pavel1999reg. muži 281-290 
12.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 281-290N 
13.Břížďala Jiří1976reg. muži 291-300N 
14.Anděl Tomáš1998reg. muži 291-300N 
15.Klement Milan2000reg. muži 291-300N 
16.Šatný Jiří1966nez.  
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1958reg. muži 211-220 
2.Vytřísal Karel1958nez. muži 231-240 N 
3.Rampula Miroslav1946reg. muži 241-250 
4.Zobec Pavel1956reg. muži 241-250 
5.Lukáš Jiří1939nez. muži 251-260 N 
6.Mezník Jan1956reg. muži 261-270 
7.Hegr Jiří1962nez. muži  
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Peter1949kraj. muži 221-230 nezcizinec 
2.Pečenka Karel1944reg. muži 231-240 nez 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 241-250 
4.Majorošová Kristína1995reg. muži 251-260 nezcizinec 
5.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 
6.Cardová Kateřina1991reg. muži 281-290 nez 
7.Šebek Emil1977nez. muži  
8.Koláček Michal1992nez. muži  
9.Wohlschläger Martin1992nez. muži  
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Vojtěch1994reg. muži 201-210N 
2.Jašek Jiří ml.1995nez. muži 201-210N 
3.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
4.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
5.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 241-250 
6.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
7.Hudeček Patrik1996reg. muži 271-280 
8.Krček Pavel1993reg. muži 291-300 
9.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
10.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Milan1982reg. muži 111-120 
2.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
3.Turzík Vlastimil1982reg. muži 121-130 
4.Šenkapoul Pavel1950reg. muži 211-220 
5.Odstrčil Martin1987reg. muži 181-190N 
6.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 261-270n 
7.Oškrdal Jan2002reg. muži 281-290n 
8.Skála Marek2004reg. muži 281-290n 
9.Blatná Alena1957kraj. ženy 21-30n 
10.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 31-40 
11.Herman Jaroslav2001kraj. dci 86 
12.Janošek Adam2004kraj. mži 12 
13.Pecka Karel2004kraj. mži 24 
14.Kysela Štěpán2003reg. sži 28 
15.Handlar Jiří st.1975nez.  
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Radek1999reg. muži 231-240 
2.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
3.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
4.Vítkovič Martin1967reg. muži 251-260 
5.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
6.Holas Oldřich1952reg. muži 281-290 
7.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 291-300 
8.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
9.Wolk Roland1962reg. muži 291-300 
10.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
11.Metelka Jan2001reg. dci 25 
12.Janeček Martin2001reg. dci 27 
13.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 14 
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroušek Dušan1957reg. muži 211 - 220 
2.Halický David2000reg. muži 221 - 230 
3.Marcell Jakub1993reg. muži 221-230 N 
4.Hodek Vojtěch1993reg. muži 231 -240 
5.Špacír Petr1968reg. muži 241 -250 
6.Halický Tomáš1997reg. muži 271 -280 
7.Zábrš Ondřej2003nez. sži 47 
8.Kučera Lukáš2000nez.  
SK Slatina I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halický Roman1994reg. muži 201- 210 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210 N 
3.Huml Otakar st.1938reg. muži 231 - 240 
4.Linhárek František1946reg. muži 251- 260 
5.Plotěný Karel1957reg. muži 241 - 250 
6.Dohnal Ondřej2002reg. sži 34 
7.Dohnal Štěpán2005reg. mži 21 
8.Haluza Dušan1962nez. muži 0 
9.Pravda Jakub2002nez. sži 0 
Sokol Brno I G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 121-130 
2.Bartoš Petr1976reg. muži 121-130 
3.Šibl Robert1981reg. muži 121-130 
4.Basovník Dalibor1985reg. muži 131-140 
5.Rajský Jan1956reg. muži 131-140N 
6.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
7.Karásek Petr1977reg. muži 151-160n 
8.Proks Ivo1951reg. muži 171-180 
9.Rygl Ondřej2000reg. muži 201-210 
10.Holub Michal1982reg. muži 211-220N 
11.Novak Adam2001reg. muži 241-250 
12.Janda Roman1967reg. muži 271-280 
13.Koudelka Lukáš2001reg. muži 271-280 
14.Čech Jiří2001kraj. dci 44 
15.Kubíček David2001kraj. dci 100 
16.Kučera Ondřej2005kraj. mži 37 
17.Dvořák Tomáš2006kraj. mži 51 
18.Palbuchtová Lucie1984nez. ženy  
městská soutěž IV.třídy
TJ Holásky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Ladislav1947reg. muži 191-200N 
2.Spilka Vilém1975reg. muži 201-210N 
3.Zimola Ondřej1981reg. muži 221-230 
4.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
5.Klimeš Viktor1942reg. muži 261-270 
6.Tvarůžek Jiří1983nez.  
TJ Holásky H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
2.Medek Aleš1966reg. muži 271-280N 
3.Bišof Pavel1999reg. muži 281-290 
4.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 281-290N 
5.Břížďala Jiří1976reg. muži 291-300N 
6.Anděl Tomáš1998reg. muži 291-300N 
7.Klement Milan2000reg. muži 291-300N 
Sokol Bílovice nad Svitavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Tomáš1985reg. muži 231 - 240 
2.Kareš Matěj1973reg. muži 231 - 240 
3.Zach Jaroslav1981reg. muži 231 - 240 
4.Havelka Libor1980reg. muži 251 - 260 
5.Oplatek Jiří1957reg. muži 251 - 260 
6.Uličný Petr1950reg. muži nez 
7.Bouška Tomáš1972reg. muži nez 
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 201-210 
2.Walsberger Martin2004reg. muži 261-270N 
3.Belka Jan1969reg. muži 281-290 
4.Švarc Jakub1994reg. muži 281-290 
5.Nespěšný Hynek2006reg. muži 291-300N 
6.Hajster Tomáš2001nez. muži  
7.Kopecký Dominik2000nez. muži  
8.Marek Miroslav2003nez. muži  
9.Streit Petr2002nez. muži  
10.Kocman Tomáš2005nez. muži  
11.Novák Tomáš2004nez. muži  
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaný Luděk1968reg. muži 241.-250. 
2.Vašek Kamil1966reg. muži 261.-270. 
3.Pokorný Jakub1988reg. muži 271.-280. 
4.Bartoš Michal1973reg. muži 281.-290 
5.Doleček Ivan1958reg. muži 281.-290 
6.Vosátka Štěpán1954nez.  
7.Coufalík Alexander1962nez.  
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 241-250 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 261-270 
3.Nečas Igor1958nez. muži 261-270 
4.Krbálek Libor1955reg. muži 271-280 
5.Milichovský Josef1944reg. muži 281-290 
6.Hromniak Zuzana1969nez. ženy  
7.Fischmeister Jaroslav1943nez. muži  
8.Schmid Pavel1944nez. muži  
VSK Technika Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Arbet Martin1992reg. muži 201-210 
2.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
3.Sláma Martin1986reg. muži 231-240 
4.Auda Antonín1956reg. muži 251-260 
5.Šíp Josef1992reg. muži 271-280 
6.Auda Jan1991nez. muži  
VSK Technika Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uherčík Maroš1990reg. muži 261-270N 
2.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
3.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
4.Kadlec Petr1998reg. muži 291-300 
5.Pál Richard1977reg. muži 291-300N 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 241-250 
2.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
3.Hudeček Patrik1996reg. muži 271-280 
4.Jelínek Vladimír1998reg. muži 281-290N 
5.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
6.Krček Pavel1993reg. muži 291-300 
7.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
8.Grega Tadeáš2002nez. muži  
9.Pernica Martin1999nez. muži  
10.Remešová Alžběta2003nez. muži  
11.Sedláček Jan1999nez. muži  
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
2.Holas Oldřich1952reg. muži 281-290 
3.Wolk Roland1962reg. muži 291-300 
4.Kováč Martin1984reg. muži 301 
5.Ovísek Pavel1959reg. muži 301 
6.Búřil Jiří1970nez.  
7.Hledík Tadeáš2003nez.  
8.Župka Jan2002nez.  
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenková Kateřina2003reg. muži 281-290N 
2.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 291-300 
3.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
4.Metelka Jan2001reg. dci 25 
5.Janeček Martin2001reg. dci 27 
6.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 14 
7.Dostál Adam2003reg. sži 32 
8.Buk Lukáš2006reg. sži 37 
9.Navrátil Lukáš2004reg. sži 54 
10.Žaloudek Lubomír2004reg. sži 56 
Sokol Starý Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánková Dana1965reg. muži 251-260 
2.Zetka Roman1961reg. muži 271-280 
3.Červený Miroslav1978reg. muži 281-290 
4.Zedník Petr1972reg. muži 291-300 
5.Křivánek František1962reg. muži 291-300N 
6.Mádr Leon1994nez. muži  
7.Petřík Miloslav1952nez. muži  
Orel Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Josef1966reg. muži 261-270 
2.Hrčka Pavel1983reg. muži 281-290 
3.Buršík Petr1965reg. muži 281-290 
4.Nahodil Jakub2003reg. sži nezařazený 
5.Kožúrik Igor2004reg. mži nezařazený 
6.Nesveda David2001kraj. dci 100Hostování z TJ Sokol Brno I
7.Čech Václav2000nez. dci Hostování z TJ Sokol Brno I
8.Krůza Filip2001nez. Hostování z TJ Sokol Brno I
městský přebor st žáci
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruber Matyáš2003reg. sži 10 
2.Nespěšný Hynek2006reg. sži 21 
3.Walsberger Martin2004reg. sži 23 
4.Marek Miroslav2003reg. sži 25 
5.Streit Petr2002reg. sži 26 
6.Kocman Tomáš2005reg. sži 39 
7.Novák Tomáš2004reg. sži 40 
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Lukáš2002reg. sži 11 
2.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
3.Dostál Adam2003reg. sži 32 
4.Buk Lukáš2006reg. sži 37 
5.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
6.Šťastný Petr2002reg. sži 53 
7.Navrátil Lukáš2004reg. sži 54 
8.Žaloudek Lubomír2004reg. sži 56 
9.Zemen Stanislav2003reg. sži 57 
10.Hledík Tadeáš2003nez.  
11.Búřil Lukáš2007nez.  
12.Kovařík Petr2007nez.  
13.Župka Jan2002nez.  
14.Krejčí David2007nez.  
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Ondřej2005kraj. mži 27. 
2.Dvořák Tomáš2006kraj. mži 36. 
3.Herman František2004kraj. mži 41. 
4.Pluháček Adam2004kraj. mži 43. 
5.Chevalier Matthias2006kraj. mži 46. 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Karel2004reg. sži 18 
2.Kysela Štěpán2003reg. sži 28 
3.Stejskalová Nikol2004reg. sžy 3 
4.Franta Adam2006reg. mži 17 
5.Horníček Lukáš2005reg. mži 22 
6.Vondráček Matyáš2006reg. nži 11 
7.Oleksík Martin2007reg. nži 15 
8.Haluza Tomáš2005nez.  
9.Řepa František2005nez.  
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel2005reg. sži 29-30 
2.Jílek Jakub2004reg. sži 32-33 
3.Patočka Jan2002reg. sži 36 
4.Kulíšek Martin2003reg. sži 51 
5.Doležel Karel2002nez. sži  
6.Hrabina Filip2007nez. nži  
7.Válek Šimon2006nez. nži  
8.Šujan Petr2007nez. nži  
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Ondřej2002reg. sži 34 
2.Zábrš Ondřej2003reg. sži 47 
3.Dohnal Štěpán2005reg. mži 21 
4.Pravda Jakub2002nez. sži 0 
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánková Klára ml.2003reg. mžy 4 
2.Géci Jiří2003reg. mži 7 
3.Hofman Marek ml.2003reg. mži 9 
4.Vavřínek Daniel ml.2003reg. mži 12 
mětský přebor dorostenců
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rygl Ondřej2000kraj. dci 16. 
2.Dočekal Petr1999kraj. dci 19. 
3.Novak Adam2001kraj. dci 32. 
4.Čech Jiří2001kraj. dci 35. 
5.Koudelka Lukáš2001kraj. dci 36. 
6.Kubíček David2001kraj. dci 86. 
7.Nesveda David2001kraj. dci 86. 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002kraj. dci 5 
2.Vaculík Miloslav2001kraj. dci 7 
3.Šefr Filip1999kraj. dci 26 
4.Beránek Pavel2002kraj. dci 29 
5.Záděrová Linda2003kraj. dci 42 
6.Lukjanov Vojtěch2001kraj. dci 45 
7.Oškrdal Jan2002kraj. dci 74 
8.Herman Jaroslav2001kraj. dci 86 
9.Skála Marek2004kraj. mži 9 
10.Janošek Adam2004kraj. mži 12 
11.Pecka Karel2004kraj. mži 24 
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Ondřej2001reg. muži 241-250 
2.Pelánková Klára ml.2003reg. mžy 4 
3.Géci Jiří2003reg. mži 7 
4.Hofman Marek ml.2003reg. mži 9 
5.Vavřínek Daniel ml.2003reg. mži 12 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline