Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní liga
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ingr David1984reg. muži 61-70 
2.Hála Josef1960reg. muži 81-90 
3.Kůřil Radim1995reg. muži 91-100 
4.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 101-110 
5.Chvátal Antonín st.1946nez.  
6.Kostelanský Stanislav1955nez.  
7.Kůřil Pavel ml.1992nez.  
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hering Roman1980reg. muži 61-70 
2.Kalod Radek st.1966reg. muži 91-100 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 121-130 
4.Kalod Radek ml.1992reg. muži 121-130 
5.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
6.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 151-160 
7.Hála Zbyněk1973reg. muži 171-180 
8.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 171-180 
9.Jirásek Petr1946reg. muži 191-200 
10.Valenta Josef1948reg. muži 201-210 
11.Šibal Denis1996reg. muži 221-230 
12.Kojecký Dalibor1997reg. muži 241-250 
13.Cuták Jaroslav1961reg. muži 261-270 
SK Vacenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulčík Libor1987reg. muži 61.-70. 
2.Křižka Zdeněk1969reg. muži 71.-80. 
3.Urban Marek1993reg. muži 91.-100. 
4.Novák Miroslav st.1962reg. muži 101.-110. 
5.Chvátal Petr1967reg. muži 101.-110. 
6.Charvát Petr1977reg. muži 121.-130. 
7.Fišman Jan1973reg. muži 131.-140. 
8.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 151.-160. 
9.Kreml Pavel1980reg. muži 161.-170. 
10.Bařák Václav1986reg. muži 171.-180. 
SKST Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Antonín1968reg. muži 91-100 
2.Chvátal Tomáš1996reg. muži 101-110 
3.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
4.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 131-140 
5.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
6.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
7.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
8.Voznica Vlastimil1942reg. muži 181-190 
9.Rybecký Jakub1998reg. muži 201-210 
10.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
11.Hruška Jaroslav1965reg. muži 221-230 
12.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
13.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
14.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vít ml.1997reg. muži 71.-80. 
2.Kordula Jiří1984reg. muži 81.-90. 
3.Kordula Petr1983reg. muži 111.-120. 
4.Charvát Vít st.1975reg. muži 111.-120. 
5.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 121.-130. 
6.Skočík Lukáš1989reg. muži 141.-150. 
7.Šupálek Milan1985reg. muži 191.-200. 
8.Hradil Kryštof2000reg. muži 231.-240. 
9.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 231.-240. 
10.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 231.-240. 
11.Toman Petr1950nez. muži  
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studnička Ondřej1997reg. muži 51-60 
2.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
3.Vašík Michal1998reg. muži 81-90 
4.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
5.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
6.Valko Jan1999reg. muži 91-100 
7.Šnajdr Radomír1963reg. muži 111-120 
8.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
9.Bábíček Radek2001reg. muži 181-190 
10.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191-200 
11.Nikl František1968reg. muži 191-200 
12.Bednařík Matěj1994reg. muži 201-210 
13.Vašina Antonín1950reg. muži 201-210 
14.Boruta Matěj2004reg. muži 251-260 
15.Bábík Jan2004reg. muži 291-300 
16.Hroudný Josef2002reg. muži 291-300 
17.Ptáček Michal2004reg. muži 291-300 
18.Zanca Adam2005reg. mži 27 
19.Maňas Martin1974reg. muži nez. 
TJ Sokol Lužice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oláh Eduard1958reg. muži 71-80 
2.Vašek Štefan1967reg. muži 71-80 
3.Zelinka Pavel1973reg. muži 91-100 
4.Ondruš Milan1956reg. muži 121-130 
5.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
6.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
7.Ráb František1967reg. muži 161-170 
8.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
9.Valoušek Jindřich1951reg. muži 221-230 
10.Parák František1959reg. muži 241-250 
11.Kudrna Jaromír1964reg. muži 241-250 
12.Parák Lukáš1995nez. muži 251-260 
13.Ráb Pavel1988reg. muži 261-270 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
2.Kamenský Petr1981reg. muži 61-70 
3.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
4.Sochor Dalibor1959reg. muži 101-110 
5.Sukup Karel1958reg. muži 141-150 
6.Marek Jan ml.2002reg. muži 161-170 
7.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
8.Bureš Martin2004reg. muži 211-220 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 211-220 
10.Morávek Jindřich2007reg. muži 211-220 
11.Frolek Radek1995reg. muži 221-230 
12.Vránová Radana1994reg. ženy 13 
13.Lanová Renata1969reg. ženy 18 
SKST Hodonín H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Vladimír1968reg. muži 61-70 Ncizinec 
2.Kraus Jan1995reg. muži 71-80 
3.Šebesta Štefan1951reg. muži 71-80 Ncizinec 
4.Kokeš Lukáš1995reg. muži 91-100 
5.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 
6.Zaťko Karel1984reg. muži 101-110 
7.Brhel Štěpán2006reg. muži 121-130 
8.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
9.Kosík Tomáš1975reg. muži 171-180 
10.Zapala Michal1992reg. muži 191-200 
11.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
12.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
13.Jakubíček Matěj2004reg. muži 261-270 
14.Kyjovský Martin1992reg. muži 271-280 
15.Brhel Lukáš1991reg. muži 281-290 
TJ Baník Mikulčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Milan1964kraj. muži 91.-100. 
2.Sedlák Roman1970reg. muži 81.-90. 
3.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 81.-90. 
4.Pinda Dušan1995reg. muži 81.-90. 
5.Zelinka Jiří1966reg. muži 111.-120. 
6.Bolfík Lukáš1979reg. muži 131.-140. 
7.Hubačka Miroslav1984reg. muži 161.-170 
8.Šebesta Pavel1972reg. muži 201.-210. 
9.Urbánek Jakub1999reg. muži 201.-210. 
10.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
11.Valuch David2005reg. muži 221.-230. 
12.Staněk Michal1979reg. muži 231.-240. 
TJ Sokol Kyjov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Pavel1969reg. muži 71.-80. 
2.Kovář Dušan1963reg. muži 71.-80. 
3.Krakovič Petr1969reg. muži 101.-110. 
4.Firtl Radim1969reg. muži 101.-110. 
5.Vavřínek Dominik1994reg. muži 111.-120. 
6.Žídek Jiří1962reg. muži 121.-130. 
7.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 141.-150. 
8.Chimiak Stanislav1956reg. muži 141.-150. 
9.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
10.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 171.-180. 
11.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
12.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 241.-250. 
13.Cafourek Karel1948reg. muži 261.-270. 
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959reg. muži O31-40 
2.Král Jiří1969reg. muži O61-70 
3.Čechovský Václav1960reg. muži O81-90N 
4.Hrubý Otto1999reg. muži O131-140 
5.Schenel David1971reg. muži O131-140 
6.Stašek Lubomír1946reg. muži O141-150 
7.Kmeť Milan1958reg. muži O151-160 
8.Bursík Antonín1961reg. muži O171-180 
9.Andrýsek Zbyněk1998reg. muži O191-200 
10.Vaňhara Michal1978reg. muži O2011-210 
11.Vjazanko Petr1952reg. muži O221-230 
12.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži O251-260 
13.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži O281-290 
14.Procháska Stanislav2005reg. muži O281-290 
15.Říha Martin2006reg. muži O281-290 
16.Varmuža Mikuláš2006reg. muži O281-290 
17.Kočiš Radim1969reg. muži O81-90 
Okresní přebor
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121-130 
2.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
3.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
4.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
5.Voznica Vlastimil1942reg. muži 181-190 
6.Rybecký Jakub1998reg. muži 201-210 
7.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
8.Hruška Jaroslav1965reg. muži 221-230 
9.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
10.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
11.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
SKST Čeložnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
2.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 151-160 
3.Hála Zbyněk1973reg. muži 171-180 
4.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 171-180 
5.Jirásek Petr1946reg. muži 191-200 
6.Valenta Josef1948reg. muži 201-210 
7.Šibal Denis1996reg. muži 221-230 
8.Kojecký Dalibor1997reg. muži 241-250 
9.Cuták Jaroslav1961reg. muži 261-270 
SK Vacenovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Petr1967reg. muži 101.-110. 
2.Charvát Petr1977reg. muži 121.-130. 
3.Fišman Jan1973reg. muži 131.-140. 
4.Kreml Pavel1980reg. muži 161.-170. 
5.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 151.-160. 
6.Bařák Václav1986reg. muži 171.-180. 
7.Nikl Jan1990reg. muži 261.-270. 
8.Bolf Marek1991reg. muži 271.-280. 
9.Ilčík Jakub1993reg. muži 271.-280. 
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Josef1972reg. muži 111-120 
2.Hodonský Vladislav1956reg. muži 111-120 
3.Slovák Tomáš1973reg. muži 181-190 
4.Třináctý Jan1975reg. muži 181-190 
5.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
6.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
7.Zelinka Vladimír1954reg. muži 221-230 
8.Dřevojan Martin1990reg. muži 221-230N 
9.Zůbek Tomáš1985reg. muži 221-230N 
10.Gazárek Ivo1964reg. muži 251-260 
11.Čajka Milan1972reg. muži 261-270 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoula Rudolf1953reg. muži 81-90 
2.Těžký Milan1963reg. muži 81-90 
3.Linner Marek1998reg. muži 101-110 
4.Blaha Stanislav1969reg. muži 131-140 
5.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
6.Marada Petr1943reg. muži 161-170 
7.Smutný Antonín1963reg. muži 191-200 
8.Pekárek Miroslav1955reg. muži 251-260 
9.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 251-260 
10.Novák Jakub2003reg. muži 271-280 
TJ Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 111-120 
2.Mikl Antonín1960reg. muži 111-120 
3.Smolka Longin1944reg. muži 151-160 
4.Křižka Martin2001reg. muži 271-280 
5.Lunga Jakub2002reg. muži 271-280 
6.Křižka Marek1975reg. muži 281-290 
7.Menšík Vojtěch2003reg. muži 281-290 
8.Jahoda Viktor2002kraj. dci 101 
9.Ondrůšek Vlastislav1945nez. muži  
10.Lunga Roman1970nez. muži  
11.Menšík Ladislav2002reg. muži 261-270 
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
2.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
3.Ráb František1967reg. muži 161-170 
4.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
5.Valoušek Jindřich1951reg. muži 221-230 
6.Kudrna Jaromír1964reg. muži 241-250 
7.Parák František1959reg. muži 241-250 
8.Parák Lukáš1995nez. muži 251-260 
9.Ráb Pavel1988reg. muži 261-270 
10.Polachová Jana1988reg. ženy N 
TJ Jiskra Strážnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sukup Karel1958reg. muži 141-150 
2.Marek Jan ml.2002reg. muži 161-170 
3.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
4.Bureš Martin2004reg. muži 211-220 
5.Pukl Ondřej2004reg. muži 211-220 
6.Morávek Jindřich2007reg. muži 211-220 
7.Frolek Radek1995reg. muži 221-230 
8.Tomeček Karel1965reg. muži 221-230 
9.Orel Eduard2005reg. muži 231-240 
10.Svoboda Jakub2004reg. muži 231-240 
11.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
12.Marek Jakub2005reg. muži 261-270 
13.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
14.Teturová Barbora1971reg. ženy 25 
15.Helísková Eva1995nez. ženy  
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Pavel2001reg. muži 121-130 
2.Vašík Miroslav1969reg. muži 141-150 
3.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
4.Juras Martin1999reg. muži 161-170 
5.Juras Antonín1966reg. muži RN 161-170.N 
6.Látal Roman2002reg. muži 181-190 
7.Růčka Pavel1988reg. mži 211-220 
8.Skřivánek David2004reg. muži 241-250 
9.Nevřivý Radek1977reg. muži 261-270 
10.Holman Jiří1971reg. muži 271-280 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rančík Antonín1962reg. muži 81-90 
2.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
3.Hromek František st.1943reg. muži 151-160 
4.Brezina Ondřej1966reg. muži 161-170 
5.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
6.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
7.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 181-190 
8.Sokol Ivan1970reg. muži 181-190cizinec 
9.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
10.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
11.Klečka Jaroslav1953reg. muži 231-240 
12.Kořínek Pavel1959reg. muži 251-260 
13.Mikuš Pavel1964reg. muži 251-260 
14.Drábková Martina1985reg. ženy 20 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřínek Dominik1994reg. muži 111.-120. 
2.Žídek Jiří1962reg. muži 121.-130. 
3.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 141.-150. 
4.Chimiak Stanislav1956reg. muži 141.-150. 
5.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
6.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 171.-180. 
7.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
8.Werner Jan1989reg. muži 181-190 N 
9.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 241.-250. 
10.Cafourek Karel1948reg. muži 261.-270. 
TJ Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schenel David1971reg. muži O131-140 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži O141-150 
3.Kmeť Milan1958reg. muži O151-160 
4.Bursík Antonín1961reg. muži O171-180 
5.Andrýsek Zbyněk1998reg. muži O191-200 
6.Vaňhara Michal1978reg. muži O201-210 
7.Vjazanko Petr1952reg. muži O221-230 
8.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži O251-260 
9.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži O281-290 
10.Procháska Stanislav2005reg. muži O281-290 
11.Říha Martin2006reg. muži O281-290 
12.Varmuža Mikuláš2006reg. muži O281-290 
13.Kosek Milan1964nez.  
14.Malý Miroslav1968nez.  
15.Trnečka Vlastimil1957nez.  
16.Zapletal Jaroslav1967nez.  
17.Zelinka Oldřich1965nez.  
Okresní soutěž
SK Vacenovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 151.-160. 
2.Bařák Václav1986reg. muži 171.-180. 
3.Šrédl Pavel1989reg. muži N 241.-250. 
4.Nikl Jan1990reg. muži 261.-270. 
5.Ilčík Jakub1993reg. muži 271.-280. 
6.Bolf Marek1991reg. muži 271.-280. 
7.Petřík Tadeáš2004reg. muži 291.-300. 
8.Profota Adam2005reg. muži 291.-300. 
9.Kladňáková Hana2002kraj. ženy N 31 - 40Střídavý start z SKST Dubňany
Orel Vnorovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břečka Karel1966reg. muži 111.-120. 
2.Komoň Richard1966reg. muži 121.-130. 
3.Motyčka Petr1976reg. muži 151.-160. 
4.Ondruš Luboš1959reg. muži 151.-160. 
5.Pavlíček Jiří1967reg. muži 201.-210. 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Petr1971kraj. muži 201 - 210 
2.Horák Pavel1983reg. muži N 111 - 120 
3.Budiš Tomáš1985reg. muži 161 - 170 
4.Mlynár Radoslav1968reg. muži 171 - 180 
5.Ráček Ladislav1968reg. muži 211 - 220 
6.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 211 - 220 
7.Matza Pavel1971reg. muži N 221 - 230 
8.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 231 - 240 
9.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271 - 280 
10.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181 - 190 
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 121.-130. 
2.Skočík Lukáš1989reg. muži 141.-150. 
3.Šupálek Milan1985reg. muži 191.-200. 
4.Hradil Kryštof2000reg. muži 231.-240. 
5.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 231.-240. 
6.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 231.-240. 
7.Kladňák Martin1998nez. muži  
8.Vacenovský Pavel1973nez. muži  
9.Zelinka Radovan2004nez. muži  
10.Zemánková Gabriela2001reg. ženy 31.-40. 
11.Kuchařič Tomáš2001nez. muži  
12.Hrbáček Patrik1997nez. muži  
13.Smolka David1975nez. muži  
14.Kotásek Viktor2004nez. muži  
15.Charvátová Natálie2003nez. ženy  
TJ Sokol Vracov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
2.Valko Jan1999reg. muži 91-100 
3.Šnajdr Radomír1963reg. muži 111-120 
4.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
5.Bábíček Radek2001reg. muži 181-190 
6.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191-200 
7.Nikl František1968reg. muži 191-200 
8.Bednařík Matěj1994reg. muži 201-210 
9.Vašina Antonín1950reg. muži 201-210 
10.Boruta Matěj2004reg. muži 251-260 
11.Bábík Jan2004reg. muži 291-300 
12.Hroudný Josef2002reg. muži 291-300 
13.Ptáček Michal2004reg. muži 291-300 
14.Zanca Adam2005reg. mži 27 
15.Ďuriš Josef1984reg. muži nez.- 
16.Horký Ondřej1989reg. muži nez.- 
17.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži nez.- 
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
2.Marada Petr1943reg. muži 161-170 
3.Smutný Antonín1963reg. muži 191-200 
4.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 251-260 
5.Pekárek Miroslav1955reg. muži 251-260 
6.Novák Jakub2003reg. muži 271-280 
7.Linner Radoslav1970nez.  
8.Jakubíček Miroslav2004nez.  
9.Přikryl Roman2002nez.  
TJ Baník Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Jiří1966reg. muži 111.-120. 
2.Hubačka Miroslav1984reg. muži 161.-170 
3.Urbánek Jakub1999reg. muži 201.-210. 
4.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
5.Valuch David2005reg. muži 221.-230. 
6.Staněk Michal1979reg. muži 231.-240. 
7.Straková Agáta2002reg. ženy 30. 
8.Glos Tomáš1995nez. muži  
9.Bílík Vladimír1932nez. muži  
10.Bařina Zbyněk2004nez. muži  
11.Haan Libor2000nez. muži  
12.Svoboda Martin1988nez. muži  
13.Šebesta Pavel1972reg. muži 201.-210. 
14.Bolfík Lukáš1979reg. muži 131.-140. 
15.Bartoník Jakub1994nez. muži  
16.Stöhr Maxmilián1998nez. muži  
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
2.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
3.Dřevojan Martin1990reg. muži 221-230N 
4.Zůbek Tomáš1985reg. muži 221-230N 
5.Gazárek Ivo1964reg. muži 251-260 
6.Čajka Milan1972reg. muži 261-270 
7.Slovák Michal2000reg. muži 291-300 
8.Šálek Karel1999reg. muži 291-300 
9.Břečka Zdeněk1969reg. muži nez. 
10.Jelínek Lukáš1990reg. muži nez. 
11.Brablec Stanislav1973reg. muži nez. 
12.Zelinka Vladimír1954reg. muži 221-230 
SKST Čeložnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Petr1946reg. muži 191-200 
2.Valenta Josef1948reg. muži 201-210 
3.Šibal Denis1996reg. muži 221-230 
4.Kojecký Dalibor1997reg. muži 241-250 
5.Cuták Jaroslav1961reg. muži 261-270 
6.Balousová Olga1979reg. ženy 28 
7.Něnička Petr1966reg. muži --------- 
8.Šimeček Radek1971reg. muži --------- 
9.Hojač Bohuslav1950reg. muži ---------- 
10.Půček Aleš2001reg. dci .............. 
TJ Sokol Bzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Antonín1966reg. muži RN 161-170.N 
2.Látal Roman2002reg. muži 181-190 
3.Růčka Pavel1988reg. mži 211-220 
4.Skřivánek David2004reg. muži 241-250 
5.Nevřivý Radek1977reg. muži 261-270 
6.Holman Jiří1971reg. muži 271-280 
7.Baran Libor1967nez. muži  
8.Baranová Adéla2003nez. ženy  
9.Juras Tomáš2008nez. muži  
10.Látal Roman1976nez. muži  
T.J. Sokol Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
2.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
3.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 181-190 
4.Sokol Ivan1970reg. muži 181-190cizinec 
5.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
6.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
7.Klečka Jaroslav1953reg. muži 231-240 
8.Kořínek Pavel1959reg. muži 251-260 
9.Mikuš Pavel1964reg. muži 251-260 
TJ Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
2.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 171.-180. 
3.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
4.Werner Jan1989reg. muži 181-190 N 
5.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 241.-250. 
6.Cafourek Karel1948reg. muži 261.-270. 
7.Šikuta Michal1969reg. muži N 
Okresní základ
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Radek1967nez. muži  
2.Závorka Tomáš1970nez. muži  
3.Šeďa Roman1972reg. muži 261-270 
4.Šupa Antonín1973reg. muži 221-300 
5.Imrich David1973reg. muži 271-280 
6.Macůrek Marek1978nez. muži  
7.Salajka Tomáš2007reg. nži 291-300 
8.Kankia Dominik2007nez. muži  
9.Imrich Martin2006nez. nži  
SK Vacenovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolf Marek1991reg. muži 271.-280. 
2.Petřík Tadeáš2004reg. muži 291.-300. 
3.Profota Adam2005reg. muži 291.-300. 
4.Křivohlavý Matěj2004reg. muži - 
5.Janoušek Tomáš2004reg. muži - 
6.Polášek Martin2002reg. muži - 
7.Novák Václav1986reg. muži - 
8.Petřík Marek1973reg. muži - 
9.Profotová Alžběta2008reg. muži - 
10.Profota Zdeněk1975reg. muži 251.-260. 
11.Mičola Tobias2003reg. muži 291.-300. 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazárek Ivo1964reg. muži 251-260 
2.Čajka Milan1972reg. muži 261-270 
3.Slovák Michal2000reg. muži 291-300 
4.Šálek Karel1999reg. muži 291-300 
5.Tlustý Adam2002reg. muži 291-300 
6.Zůbková Lenka1984reg. ženy 31-40 
7.Štefánek Vlastimil1970reg. muži nez. 
8.Štefánek Samuel2005reg. muži nez. 
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráček Ladislav1968reg. muži 211 - 220 
2.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 211 - 220 
3.Matza Pavel1971reg. muži N 221 - 230 
4.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 231 - 240 
5.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271 - 280 
6.Šural Václav1972nez.  
7.Válek Jakub2007nez.  
8.Kladňáková Hana2002kraj. ženy N 31 - 40 
9.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
10.Šuralová Hana2002kraj. ženy 41 - 50 
11.Šuralová Karolina2005reg. mžy 9 
TJ Sokol Vracov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bábíček Radek2001reg. muži 181-190 
2.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191-200 
3.Nikl František1968reg. muži 191-200 
4.Bednařík Matěj1994reg. muži 201-210 
5.Vašina Antonín1950reg. muži 201-210 
6.Boruta Matěj2004reg. muži 251-260 
7.Bábík Jan2004reg. muži 291-300 
8.Hroudný Josef2002reg. muži 291-300 
9.Ptáček Michal2004reg. muži 291-300 
10.Zanca Adam2005reg. mži 27 
11.Mopils Aleš1966reg. muži nez.- 
12.Buřil Petr1979reg. muži nez.- 
TJ Sokol Lužice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek Jindřich1951reg. muži 221-230 
2.Kudrna Jaromír1964reg. muži 241-250 
3.Parák František1959reg. muži 241-250 
4.Parák Lukáš1995nez. muži 251-260 
5.Ráb Pavel1988reg. muži 261-270 
6.Kotlařík Pavel1949reg. muži N 
7.Hrubý Petr1993reg. muži N 
8.Nešpor Josef1993reg. muži N 
TJ Jiskra Strážnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Jindřich2007reg. muži 211-220 
2.Tomeček Karel1965reg. muži 221-230 
3.Orel Eduard2005reg. muži 231-240 
4.Svoboda Jakub2004reg. muži 231-240 
5.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
6.Marek Jakub2005reg. muži 261-270 
7.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
8.Potomák Filip2008reg. mži 21 
9.Jamný Ondřej2008reg. mži 26 
10.Vajčner Radim2007reg. mži 29 
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybecký Jakub1998reg. muži 201-210 
2.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
3.Hruška Jaroslav1965reg. muži 221-230 
4.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
5.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
7.Veselá Sindy1996reg. ženy 31-40 
8.Švrček Filip2002nez. sži  
9.Hameed Samir2002nez. sži  
10.Rybecký Patrik2002nez. sži nez. 
11.Voznica Vlastimil1942reg. muži 181-190 
SKST Hodonín I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaťko Karel1984reg. muži 101-110 
2.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
3.Benda Vojtěch2004reg. muži 171-180 
4.Kosík Tomáš1975reg. muži 171-180 
5.Zapala Michal1992reg. muži 191-200 
6.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
7.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
8.Jakubíček Matěj2004reg. muži 261-270 
9.Kyjovský Martin1992reg. muži 271-280 
10.Brhel Lukáš1991reg. muži 281-290 
11.Kvapil Erik2004reg. sži 31-40 
12.Surman Damien2007kraj. mži 43 
13.Mikulecký František1959nez.  
14.Mocek Jaromír1951nez.  
15.Šíblová Sára1999kraj. ženy 21-30 
16.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 
T.J. Sokol Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
2.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
3.Klečka Jaroslav1953reg. muži 231-240 
4.Kořínek Pavel1959reg. muži 251-260 
5.Mikuš Pavel1964reg. muži 251-260 
6.Bábík Miloslav1958nez. muži  
7.Mikula Ján1965nez. muži  
8.Zlámalová Edita1975nez. ženy  
TJ Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krist Jan1972reg. muži 271-280 
2.Podveský Pavel1977nez. muži  
3.Zetocha František1953nez. muži  
4.Chimiák Petr1977nez. muži  
5.Pecháček Miloslav1937nez. muži  
6.Šeda Roman1974nez. muži  
7.Doležel Jiří1973nez. muži  
8.Častulíková Lenka1972nez. ženy  
9.Bruckner Pavel1975nez. muži  
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 181-190 
2.Hodonský Miroslav1952reg. muži 191-200 
3.Marek Ondřej1987reg. muži 231-240 
4.Mareta Karel1965nez. muži  
5.Pavka Petr1965nez. muži  
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňhara Michal1978reg. muži O201-210 
2.Vjazanko Petr1952reg. muži O221-230 
3.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži O251-260 
4.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži O281-290 
5.Procháska Stanislav2005reg. muži O281-290 
6.Říha Martin2006reg. muži O281-290 
7.Varmuža Mikuláš2006reg. muži O281-290 
8.Fučík Jakub2007nez.  
9.Grabovský Jaroslav st.1980nez.  
10.Grabovský Martin2010nez.  
11.Joska Václav1938nez.  
12.Král Ondřej2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy