Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
Slavoj Polná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Miloš1961reg. muži 11. 
2.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 17. 
3.Musil Josef1957reg. muži 19. 
4.Holas Petr1950reg. muži 31.-40. 
5.Babínek Jiří1997reg. muži 51.-60. 
6.Kučera Martin2000reg. muži 51.-60. 
7.Cveček Martin1979reg. muži 61.-70. 
8.Šejstal Šimon2002reg. muži 61.-70. 
9.Richter Jaroslav1952nez. muži  
TJ Sokol Kamenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reiterman Jaroslav1966reg. muži 21-30 
2.Vařílek Josef1947reg. muži 21-30 
3.Kopečný Miroslav1975reg. muži 41-50 
4.Kopečný Pavel1979reg. muži 71-80 
5.Dvořáček Jindřich1952reg. muži 91-100 
6.Solař Jan1948nez. muži  
7.Hrdlička Tomáš1969nez. muži  
8.Bajon Grzegorz1970nez. muži  
9.Pekárek Miloš1953nez. muži  
10.Bumbálek Miroslav1951nez. muži  
11.Kopečný Miroslav st.1951nez. muži  
12.Pruša Pavel1957nez. muži  
TJ Sokol Puklice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Latocha Jan1985kraj. muži 151-180 N 
2.Svoboda Václav1978reg. muži 16 
3.Pech František1948reg. muži 31-40 
4.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 31-40 
5.Deržmíšek Ivo1952reg. muži 31-40 
6.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 41-50 
7.Kovář Pavel1964reg. muži 41-50 N 
8.Novotný Zdeněk1944reg. muži 61-70 
9.Trávník Milan1955reg. muži 61-70 
10.Slavík František1953reg. muži 61-70 
11.Povýšil Vladko1952reg. muži 81-90 
12.Vlach Jaroslav1956reg. muži N 
13.Thál Josef1951reg. muži N 
14.Šedivý Jiří1952reg. muži N 
15.Ecker Jiří1946reg. muži N 
16.Novák Kamil1983reg. muži N 
TJ Zhoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Petr1969reg. muži 21-30 
2.Koumar Josef1960reg. muži 21-30 
3.Hubený Roman1971reg. muži 31-40 
4.Lorenc Václav1966reg. muži 51-60 
5.Pejcha Lukáš1986reg. muži 71-80 
6.Kunst Jiří1979reg. muži 91-100 
TJ Sokol Brtnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kourek Pavel1975kraj. muži 151.-180. 
2.Pikolon Karel1965reg. muži 20. 
3.Fejta Richard1999reg. muži 31.-40. 
4.Mrhal Jan2001reg. muži 71.-80. 
5.Vrzal Matěj2002reg. muži 71.-80. 
6.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 81.-90. 
7.Hos František1958nez. muži  
8.Hos Roman1984nez. muži  
9.Málek Milan st.1964nez. muži  
Sportovní klub Jihlava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988nez. muži  
2.Píšová Adéla1982nez. muži  
3.Bartošová Hana1948nez. muži  
4.Holub Matěj2004reg. muži 41-50 
5.Pangrác Petr1964reg. muži 31-40N 
6.Viktora Miroslav1950reg. muži 51-60N 
7.Kolátor Tomáš2000reg. muži 71-80 
8.Cetl Josef2001reg. muži 81-90 
9.Uher Michal2000reg. muži 81-90 
10.Homolka Tomáš st.2000reg. muži 61-70 
11.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
SK Telč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moc Karel1951reg. muži 10. 
2.Vojtaj Jiří1969kraj. muži 151.-180.N 
3.Koláček Lukáš1987kraj. muži 151.-180.N 
4.Švec Martin1993reg. muži 21.N 
5.Novák Filip1997reg. muži 21.-30. 
6.Váňa Jiří1972reg. muži 21.-30. 
7.Procházková Anežka1996reg. muži 51.-60. 
8.Veselý Martin1965reg. muži 61.-70. 
9.Švec Vladimír1976nez. muži  
10.Kučera Pavel1973nez. muži  
11.Irha Andrej1959nez. muži  
12.Němeček Jaroslav1961nez. muži  
13.Toufarová Hana1999nez. muži  
14.Goliáš Stanislav1961nez. muži  
TJ Sokol Bedřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakoubek Oldřich1962reg. muži 1. 
2.Sebroň Jiří1960reg. muži 2. 
3.Ileček Milan1958reg. muži 4. N. 
4.Šlapal Viktor1977reg. muži 5. 
5.Cakl Jaroslav1958reg. muži 6. 
6.Ruta Pavel1976reg. muži 6. N 
7.Vachtfeidl Petr st.1946reg. muži 61.-70. 
8.Drozd Petr1974reg. muži 71.-80. 
9.Fiala Pavel1961reg. muži 81.-90. 
10.Marek Libor1962reg. muži 101.-107. 
11.Tvrz Jaroslav1963nez. muži  
SKST Třešť C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešpor Ladislav1969reg. muži 7 
2.Macháč Jan1998reg. muži 8 
3.Havel Miloslav1982reg. muži 12 
4.Šalanda Vít1998reg. muži 21-30 
5.Procházka Jan1993reg. muži 41-50N 
6.Pittner Jakub1993nez. muži  
7.Kocmánek Jaroslav1951nez. muži  
SKST Třešť D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 14 
2.Jeřábek Václav1957reg. muži 15 
3.Kozák Zdeněk1970reg. muži 18 
4.Kučera Vlastislav1967reg. muži 21-30 
5.Křivánek Vladimír1961reg. muži 21-30 
6.Neuman Jiří1999reg. muži 41-50 
7.Křivánek Jan1988reg. muži 91-100 
8.Caha Roman1963nez. muži  
Regionální přebor II. třídy
TJ Ekonom Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holoubek Jindřich1959reg. muži 48 
2.Sedlický Jiří1945reg. muži 41 
3.Kodet Jan1984reg. muži 47 
4.Ladra Robert1952reg. muži 76 
5.Ladra Jan1986reg. muži 110 
6.Žaloudek Jan1984reg. muži N 
SK BUWOL METAL LUKA n.J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wolfl Viktor1961reg. muži 31-40 
2.Ripper Jiří1960reg. muži 41-50 
3.Votava David1970reg. muži 51-60 
4.Polášek Milan1976reg. muži 81-90 
5.Holub Ludvík1954reg. muži 81-90 
6.Votava Matěj2001reg. sži 81-90 
7.Zejda Ondřej1976reg. muži 91-100 
8.Vondrák Radim2005nez. sži  
9.Průša Dominik2002nez. sži  
Slavoj Polná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babínek Jiří1997reg. muži 51.-60. 
2.Kučera Martin2000reg. muži 51.-60. 
3.Cveček Martin1979reg. muži 61.-70. 
4.Šejstal Šimon2002reg. muži 61.-70. 
5.Pospíšil Vojtěch1999nez. muži  
6.Vala David2002nez. muži  
7.Stöhr Jan2002nez. muži  
TJ Velký Beranov 1975
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Luboš1958reg. muži 51-60 
2.Szathmary Roman1972reg. muži 81-90 
3.Röder Tomáš1970reg. muži 91-100 
4.Pýcha Jiří1968reg. muži 101-110 
5.Veselý Jaromír1954reg. muži 111-112 
6.Marousek Petr1976reg. muži N 
7.Zimola Josef1954reg. muži N 
TJ Kozlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Marek1987reg. muži 31-40 
2.Čejka Miloslav1958reg. muži 61-70 
3.Kriegsmann Miroslav1967reg. muži 41-50 
4.Polách Jan1959reg. muži 51-60N 
5.Pavlíček Karel1960reg. muži 31-40 
6.Kliment Vít1962reg. muži 41-50 
7.Francálek Milan1996nez. muži  
8.Mátl Ondřej1995nez. muži  
9.Lang Lukáš1982nez. muži  
TJ Sokol Puklice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 41-50 
2.Kovář Pavel1964reg. muži 41-50 N 
3.Novotný Zdeněk1944reg. muži 61-70 
4.Slavík František1953reg. muži 61-70 
5.Trávník Milan1955reg. muži 61-70 
6.Povýšil Vladko1952reg. muži 81-90 
7.Vlach Jaroslav1956reg. muži N 
8.Thál Josef1951reg. muži N 
9.Šedivý Jiří1952reg. muži N 
10.Ecker Jiří1946reg. muži N 
11.Novák Kamil1983reg. muži N 
12.Deržmíšek Ivo1952reg. muži SŘ-čl.330.25 
TJ Věžnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Patrik1984reg. muži 71.-80. 
2.Tlačbaba Martin1988reg. muži 41.-50. 
3.Dohnal Filip1991reg. muži 71.-80. 
4.Klimeš Martin1995reg. muži 21.-30. 
5.Klimeš Ladislav1963reg. muži 71.-80. 
6.Kourek Radim1988reg. muži nezařazen 
7.Dočekal Václav1948reg. muži nezařazen 
8.Simandl Tomáš1998reg. muži nezařazen 
SK Telč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jiří1972reg. muži 21.-30. 
2.Novák Filip1997reg. muži 21.-30. 
3.Procházková Anežka1996reg. muži 51.-60. 
4.Veselý Martin1965reg. muži 61.-70. 
5.Švec Vladimír1976nez. muži  
6.Toufarová Hana1999nez. muži  
7.Kučera Pavel1973nez. muži  
8.Irha Andrej1959nez. muži  
9.Němeček Jaroslav1961nez. muži  
10.Goliáš Stanislav1961nez. muži  
TJ Sokol Bedřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cakl Jaroslav1958reg. muži 6. 
2.Ruta Pavel1976reg. muži 6. N 
3.Vachtfeidl Petr st.1946reg. muži 61.-70. 
4.Drozd Petr1974reg. muži 71.-80. 
5.Fiala Pavel1961reg. muži 81.-90. 
6.Marek Libor1962reg. muži 101.-107. 
7.Tvrz Jaroslav1963nez. muži  
8.Křivánek Ladislav1967nez. muži  
9.Svoboda Ondřej1985nez. muži  
10.Svoboda Petr1972nez. muži  
SKST Třešť E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Vladimír1961reg. muži 21-30 
2.Neuman Jiří1999reg. muži 41-50 
3.Procházka Jan1993reg. muži 41-50N 
4.Křivánek Jan1988reg. muži 91-100 
5.Pittner Jakub1993nez. muži  
6.Caha Roman1963nez. muži  
7.Palán Tomáš2005reg. muži 91-100 
8.Peštálová Klára2005nez. muži  
9.Bambula Michael2004nez. muži  
10.Vyhlídal Jan2004nez. muži  
11.Rudolf Vincent2003nez. muži  
12.Křivánek Adam2001nez. muži  
Regionální přebor III. třídy
SK BUWOL METAL LUKA n.J B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Matěj2001reg. sži 81-90 
2.Holub Ludvík1954reg. muži 81-90 
3.Zejda Ondřej1976reg. muži 91-100 
4.Vondrák Radim2005nez. sži  
5.Eliáš Adam2005nez. mži  
6.Polák Martin1977nez. muži  
7.Průša Dominik2002nez. sži  
8.Kružík Pavel2002nez. sži  
9.Součková Nikola2005nez. mžy  
10.Jelínek Miloš1968nez. muži  
11.Vrzáček Michal1983nez. muži  
12.Eliáš Martin1973nez. muži  
TJ Sokol Batelov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fraj František1975reg. muži ANO 
2.Hlaváček Jaroslav1956reg. muži ANO 
3.Frydrychovský Pavel1964reg. muži ANO 
4.Hlaváček Radek1982reg. muži ANO 
5.Šuhaj Ondřej1985reg. muži ANO 
6.Šlesinger Martin1984reg. muži ANO 
TJ Sokol Batelov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Vladimír1959reg. muži ANO 
2.Havlíček Ladislav1950reg. muži ANO 
3.Doležal Pavel1948reg. muži ANO 
4.Doležal Bohumír1952reg. muži ANO 
5.Milaberský Pavel1957reg. muži ANO 
6.Němeček Petr1952reg. muži ANO 
SK Bítovčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wejwoda Petr1969reg. muži 51 - 60 
2.Šťáva Miroslav1966reg. muži 91 - 100 
3.Doležal Pavel1965reg. muži 101 - 107 
4.Průcha Libor1969reg. muži 101 - 107 
5.Hron Jiří1981nez. muži  
6.Matula Daniel1968nez. muži  
7.Špaček Josef1952nez. muži  
8.Zimola Stanislav1974nez. muži  
TJ Sokol Kamenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jindřich1952reg. muži 91-100 
2.Solař Jan1948nez. muži  
3.Hrdlička Tomáš1969nez. muži  
4.Bajon Grzegorz1970nez. muži  
5.Pekárek Miloš1953nez. muži  
6.Bumbálek Miroslav1951nez. muži  
7.Kopečný Miroslav st.1951nez. muži  
8.Lély Jan2003nez. muži  
9.Peštál Matyáš2002nez. muži  
10.Večeřa Jaroslav2002nez. muži  
11.Čáp Radek1973nez. muži  
12.Pruša Pavel1957nez. muži  
13.Neuman Miroslav2003nez. muži  
14.Čápová Adéla2004nez. muži  
15.Böhmová Markéta2004nez. muži  
TJ Sokol Puklice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávník Milan1955reg. muži 61-70 
2.Povýšil Vladko1952reg. muži 81-90 
3.Vlach Jaroslav1956reg. muži N 
4.Thál Josef1951reg. muži N 
5.Šedivý Jiří1952reg. muži N 
6.Ecker Jiří1946reg. muži N 
7.Novák Kamil1983reg. muži N 
TJ Zhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejcha Lukáš1986reg. muži 71-80 
2.Kunst Jiří1979reg. muži 91-100 
3.Pytlík Petr1977reg. muži 91-100 
4.Pavlíček Petr ml.1992reg. muži 101-107 
5.Zvolánek Petr1981reg. muži 107+ 
6.Klimeš Karel1986reg. muži 107+ 
7.Musilová Miluše1980reg. muži 107+ 
8.Klimeš Luboš1965reg. muži 107+ 
TJ Sokol Brtnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Matěj2002reg. muži 71.-80. 
2.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 81.-90. 
3.Hos František1958nez. muži  
4.Hos Roman1984nez. muži  
5.Málek Milan st.1964nez. muži  
Sportovní klub Jihlava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Petr1964reg. muži 31-40N 
2.Homolka Tomáš st.2000reg. muži 61-70 
3.Viktora Miroslav1950reg. muži 51-60N 
4.Kolátor Tomáš2000reg. muži 71-80 
5.Cetl Josef2001reg. muži 81-90 
6.Uher Michal2000reg. muži 81-90 
7.Andrýsek Vít2004nez.  
8.Bartůšek Lukáš2006nez.  
9.Kolátor Karel1943nez.  
10.Pavlásková Soňa2002nez.  
11.Pospíchal Libor1962nez.  
12.Procházková Barbora2000nez.  
13.Pospíšil Roman1999nez.  
14.Cahová Zuzana2001nez. muži  
15.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
SKST Třešť F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palán Tomáš2005reg. muži 91-100 
2.Peštálová Klára2005nez. muži  
3.Bambula Michael2004nez. muži  
4.Vyhlídal Jan2004nez. muži  
5.Pittner Jakub1993nez. muži  
6.Rudolf Vincent2003nez. muži  
7.Křivánek Adam2001nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS