Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuš Jiří1976reg. muži 41-50 
2.Mazůrek Matěj1999reg. muži 51-60 
3.Antlová Vanesa1997reg. muži 91-100 
4.Hajaš Emil1999reg. muži 91-100 
5.Svoboda Martin2001reg. muži 111-130N 
6.Kolondra Vít2000nez.  
7.Rojíček Petr2001nez.  
8.Studnický Martin2000nez.  
TJ Sokol Bohumín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perutka Radomír1975reg. muži 31-40 
2.Švancara Vladimír1966reg. muži 51-60 
3.Prefetová Lucie1994reg. muži 91-100 
4.Šrubař Oldřich1968reg. muži 91-100 N 
5.Hakl Miroslav1965reg. muži 91-100 N 
6.Sikora Petr1956reg. muži 101-110 
7.Sivek Martin1974reg. muži 101-110 
8.Steinhauser Ladislav1946reg. muži 111-130 
9.Samek Jaroslav1957reg. muži 111-130 N 
10.Šuta Tomáš1959reg. muži 111-130 
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002kraj. muži 131-140 
2.Harenčák Jakub2000kraj. muži 131-140N 
3.Bednář Otakar1962kraj. muži 151-160 
4.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180N 
5.Branný Tomáš2002reg. muži 31-40 
6.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
7.Macurák Michal2002reg. muži 51-60 
8.Hrabicová Klára2003reg. muži 51-60 
9.Marosz Alexandr2001reg. muži 71-80 
10.Košťál Daniel2005reg. muži 71-80 
11.Pokorný David2004reg. muži 111-130 
TJ Sokol Dětmarovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moj Lubomír1948reg. muži 81-90 
2.Čempel Milan1961reg. muži 81-90 
3.Adamczyk Radek1975reg. muži 81-90 
4.Šeliga Roman1967reg. muži 91-100 N 
5.Paloncy Vlastimil1957reg. muži 101-110 
6.Absolon Ivo1962reg. muži 101-110 N 
7.Giraczka Martin1968nez.  
8.Durčák Petr1951nez.  
9.Babiš Ladislav1948nez.  
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubala Svatopluk1951kraj. muži 161 - 180 
2.Budirský Roman1964reg. muži 61 - 70 
3.Motak Jiří1968reg. muži 81 - 90 
4.Růžička Miroslav1961reg. muži 91 - 100 
5.Hrdý Vendelín1961reg. muži 111 - 130 
6.Müller Roman1972reg. muži 111 - 130 
7.Starzyczny Petr1961reg. muži 111 - 130 
8.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži nezařazený 
9.Rys Jaroslav1962reg. muži nezařazený 
TJ Sokol Chotěbuz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Božek Milan1952reg. muži 51.-60. 
2.Kachno Wiktor1958reg. muži 51.-60.cizinec 
3.Suchý Tomáš1975reg. muži 61.-70. 
4.Banot Petr1963reg. muži 61.-70. 
5.Pajaczkowski Jaroslaw1962reg. muži 61.-70.cizinec 
6.Sikora Roman1974reg. muži 71.-80. 
7.Hlawiczka Bronislaw1955reg. muži 91.-100.cizinec 
8.Kwasowski Krzysztof1954reg. muži 91.-100.Ncizinec 
9.Křístek Jaroslav1981reg. muži 101.-110. 
10.Ryška Radek1981reg. muži 111.-130. 
Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 161-180cizinec 
2.Siuda Tomáš1984reg. muži 41-50N 
3.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51-60cizinec 
4.Daníšek Richard1973reg. muži 71-80N 
5.Kurek Tomáš1970reg. muži 81-90 
6.Ottner Marek1976nez. muži  
7.Roman Břetislav1977nez. muži  
8.Halfar Marek1976nez. muži  
9.Lanz Lukáš1976nez. muži  
10.Janásek Vojtěch st.2000nez. muži  
T.J. Sokol Záblatí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jochym Petr1956reg. muži 61-70 
2.Koch Petr1975reg. muži 61-70 
3.Palička Jiří1953reg. muži 61-70N 
4.Kolek Dalibor1971reg. muži 71-80 
5.Bilanová Kateřina1973reg. ženy 111-130 
6.Jakša Martin1975nez. muži  
7.Kozik Patrik1998nez. muži  
8.Švajda Přemysl1976nez. muži  
9.Tkadlec David1978nez. muži  
10.Kocur Michal1988nez. muži  
KLUBsten Karviná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 91-100N 
2.Kosellek Tomáš1992reg. muži 41-50 
3.Růžička Tomáš1991reg. muži 81-90 
4.Horáček Tomáš1988nez. muži  
5.Martinovský Petr1963reg. muži 101-110 
6.Wluka Radek1994nez. muži  
7.Sliž Petr1997nez. muži  
8.Krafčík Tomáš1993nez. muži  
SK Slavia Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škerko Milan1974reg. muži 41-50 
2.Grandič Jan1989reg. muži 51-60 
3.Miškolci Ivo1962reg. muži 61-70 N 
4.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 61-70 N 
5.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
6.Valčák Petr1985reg. muži 71-80 
7.Golis Roman2003reg. muži N 
SK Slavia Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Antonín1968reg. muži 61-70 
2.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 71-80 N 
3.Balica Lukáš1979reg. muži 101-110 N 
4.Sychra Martin1993reg. muži 111-130 
5.Swaczyna Bruno1958reg. muži 111-130 N 
6.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-130 N 
7.Krmášek Marek2004reg. muži N 
T3 - Table Tennis Těrlicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reitz Aleš1999reg. muži 61-70 
2.Schneeberger Antonín1962reg. muži 81-90 
3.Erban Čestmír1958reg. muži 101-110 
4.Wojtyna Josef1958reg. muži 101-110N 
5.Kalous Stanislav1961reg. muži 111-130 
6.Šnapka Jiří2004reg. mži - 
7.Martinák Štěpán st.2002reg. muži - 
Regionální soutěž
TJ Sokol Bohumín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hakl Miroslav1965reg. muži 91-100 N 
2.Sikora Petr1956reg. muži 101-110 
3.Sivek Martin1974reg. muži 101-110 
4.Šuta Tomáš1959reg. muži 111-130 
5.Steinhauser Ladislav1946reg. muži 111-130 
6.Samek Jaroslav1957reg. muži 111-130 N 
7.Salamon Jaroslav1945reg. muži N 
8.Carbol Jindřich1943reg. muži N 
9.Švancarová Zuzana1995reg. muži N 
10.Sebera Pavel1950reg. muži N 
11.Šuta Pavel1956reg. muži N 
12.Tichánek Karel1947reg. muži N 
13.Vu Nhan1948reg. muži N 
SKST Baník Havířov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
2.Macurák Michal2002reg. muži 51-60 
3.Marosz Alexandr2001reg. muži 71-80 
4.Košťál Daniel2005reg. muži 71-80 
5.Pokorný David2004reg. muži 111-130 
6.Marosz Stanislav1973nez. muži  
7.Štěpán René1969nez. muži  
8.Bednářová Helena1993nez. muži  
9.Kocourek Marek1979nez. muži  
Sokol Rychvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýža Pavel1946reg. muži 71-80 
2.Urbánek Dušan1959reg. muži 71-80 
3.Pociskova Alena1958reg. muži 81-90 
4.Ostružka Karel1948reg. muži 91-100 
5.Kusýn Pavel1950reg. muži 91-100 
6.Starostka Josef1956reg. muži 91-100 
7.Prokel Radim1959nez. muži  
8.Kobliha Václav1960nez. muži  
Sokol Rychvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Serafín Jaromír1953reg. muži 91-100 
2.Kopec Jiří1961reg. muži 101-110N 
3.Serafín Jiří1973reg. muži 111-130 
4.Smetana Petr1962reg. muži 111-130 
5.Vrožina Vlastimil1964nez. muži 111-130 
6.Serafín Lukáš1983nez. muži  
7.Serafín David1979nez. muži  
SKST Baník Havířov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Jaromír1959reg. muži 81-90 
2.Hořavka Jan1953reg. muži 101-110 
3.Martinec Lukáš1979reg. muži 111-130 
4.Mrvečka Justin st.1961reg. muži 111-130 
5.Klus Daniel1969reg. muži 111-130N 
6.Warzyczek Jiří1963reg. muži 111-130N 
7.Urbánek Filip2001nez. muži  
8.Němčic Roman1966nez. muži  
9.Karas Jiří1969nez. muži  
TJ Sokol Chotěbuz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pajaczkowski Jaroslaw1962reg. muži 61.-70.cizinec 
2.Sikora Roman1974reg. muži 71.-80. 
3.Hlawiczka Bronislaw1955reg. muži 91.-100.cizinec 
4.Kwasowski Krzysztof1954reg. muži 91.-100.Ncizinec 
5.Křístek Jaroslav1981reg. muži 101.-110. 
6.Ryška Radek1981reg. muži 111.-130. 
7.Szonovski Roman1968nez. muži  
8.Buchtík Zdeněk1945nez. muži  
9.Palowski Vít2001nez. muži  
10.Waclawik Andrzej2003nez. muži  
11.Staněk Michael2003nez. muži  
12.Bican Rene st.1965nez. muži  
Slavoj Český Těšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurek Tomáš1970reg. muži 81-90 
2.Halfar Marek1976nez. muži  
3.Ottner Marek1976nez. muži  
4.Roman Břetislav1977nez. muži  
5.Lanz Lukáš1976nez. muži  
6.Andres Jan2000nez. muži  
7.Duda Lukáš2001nez. muži  
8.Halfar Jan2005nez. muži  
9.Humplíková Karolína2004nez. muži  
10.Janásek Vojtěch st.2000nez. muži  
11.Jokiel Patrik2001nez. muži  
12.Kollarczyk Adam2001nez. muži  
13.Pfeffer Nicolaj2003nez. muži  
14.Hlawiczka David2004nez. muži  
TTC Siko Orlová E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Milan1960kraj. muži 141-150 
2.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
3.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
4.Czolko Daniel2002reg. muži 101-110 
5.Czolková Adela1999reg. muži 111-130 
6.Wilk Adam2005reg. muži 111-130 
7.Jakubec Jan2001reg. muži 111-130 
8.Valigura Jan2002nez. muži N 
9.Fabian Michal2000nez. muži N 
10.Hanák Vojtěch2000nez. muži N 
11.Schenk Miroslav1957nez. muži N 
12.Wawrosz Roman1973nez. muži N 
13.Markus Adam1997nez. muži N 
KLUBsten Karviná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Petr1963reg. muži 101-110 
2.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 111-130 
3.Klusová Anna2006reg. muži 111-130 
4.Martinovský Ondřej2007reg. muži 111-130 
5.Pružinský Jan2001reg. muži 111-130N 
6.Kunz Miroslav1972nez. muži  
7.Rzesutek Lukáš2002nez. muži  
8.Francúz Marek2005nez. muži  
9.Souček Ondřej2006nez. muži  
10.Suchár Jindřich2008nez. muži  
SK Slavia Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčák Petr1985reg. muži 71-80 
2.Swaczyna Bruno1958reg. muži 111-130 N 
3.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-130 N 
4.Steiger Radek1979reg. muži N 
5.Štěrba Libor2001reg. muži N 
6.Sychrová Nikola2007reg. ženy N 
7.Vítek Matyáš2007reg. muži N 
8.Klich Michal1977reg. muži N 
T.J. Sokol Záblatí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilanová Kateřina1973reg. ženy 111-130 
2.Pavčo Martin1991nez. muži  
3.Špak Jiří1990nez. muži  
4.Kozik Patrik1998nez. muži  
5.Ehrenberger Vlastimil1998nez. muži  
6.Koch Petr2004nez. muži  
7.Kochová Karolína2003nez. ženy  
KLUBsten Karviná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szotek David2003nez. muži  
2.Vaněk Tomáš2006nez. muži  
3.Moldrzyk Dominik2009nez. muži  
4.Píša Julio2004nez. muži  
5.Olšar Filip2009nez. muži  
6.Kucza Zdeněk2005nez. muži  
7.Grzybek Martin2005nez. muži  
8.Gruszkowski Tomáš2004nez. muži  
9.Górecká Klára2005nez. muži  
10.Durčák David2009nez. muži  
11.Táborský Matyáš2007nez. muži  
TTC Siko Orlová F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blucha Tomáš2001reg. muži 111-130 
2.Galganák Adam2002reg. muži 111-130 
3.Kubíček Pavel2003reg. muži 111-130 
4.Ligus Martin2004nez. muži N 
5.Lišák Dominik2002nez. muži N 
6.Smyček Lukáš1980nez. muži N 
7.Florková Adela2001nez. muži N 
8.Hanzlová Lucie2005nez. muži N 
9.Kania Vojtěch2000nez. muži N 
10.Lukosz Richard2002nez. muži N 
11.Stehlík Matěj2004nez. muži N 
12.Vantuchová Martina2006nez. muži N 
13.Vanková Aneta2005nez. muži N 
14.Klus Pavel2006nez. muži N 
15.Šebesta Jan2004nez. muži N 
16.Sikora Jakub2003nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy