Soupisky
Extraliga mužů
SKST Borová-Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 26. 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 38. 
3.Marek David1979ČR muži 55. 
4.Borůvka Lukáš1985ČR muži 81. 
5.Blinka Michal2001ČR muži 96. 
6.Šilhán Petr1995ČR muži 97. 
7.Medek Josef1976ČR muži 98. 
8.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
9.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
10.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
11.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
12.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 21 
2.Beneš Michal1994ČR muži 23 
3.Špánik Tibor1999ČR muži 40Ncizinec 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
5.Mikolašík Michal1999ČR muži 87 
6.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
7.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
8.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
9.Koutný Kamil1970nez.  
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 22 
2.Pavlica Martin1983ČR muži 32 
3.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 56 
4.Klásek Marek1975ČR muži 65 
5.Buben Vlastimil1999ČR muži 69 
6.Hort Tomáš1997ČR muži 79 
7.Mokrejš Jan2002kraj. muži 17 
8.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
9.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
10.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
11.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
12.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 4 
2.Karakaševič Aleksandar1975ČR muži 5Ncizinec 
3.Bajger Ondřej1994ČR muži 24 
4.Korbel Petr1971ČR muži 11 
5.Korbel Richard1977ČR muži 77 
6.Gionis Panagiotis1980nez. cizinec 
7.Demek Tomáš1965nez.  
TJ Ostrava KST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 27 
2.Sadílek Tomáš1975ČR muži 30 
3.Martinko Jiří1999ČR muži 37 
4.Klos Patrik1998ČR muži 40 
5.Liška Libor1995ČR muži 64 
6.Martinko Tomáš2002ČR muži 89 
7.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
8.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
11.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 9Střídavý start z SKST Hodonín
SF SK Kotlářka EN Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Stanislav1997ČR muži 29 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 33 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 49 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 44 
5.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 67 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 1 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 9 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10 
4.Valenta Jan2001ČR muži 34Hostování z TSM Kladno
5.Plachý Josef1971kraj. muži 20N 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 15 
2.Panský Jindřich1960ČR muži 46 
3.Havlík Tomáš1986ČR muži 51 
4.Javůrek Petr1968ČR muži 78 
5.Orlowski Milan1952kraj. muži 20 
6.Špaček Pavel1952nez. muži  
7.Sváta Tomáš1967nez. muži  
8.Durdil Ivo1961nez. muži  
9.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 12 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 36 
3.Palkovský David1984ČR muži 41 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 94 
6.Ševec Jakub1999ČR muži N100cizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 11 
8.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 30Ncizinec 
2.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 61 
3.Laboutka Luděk1966ČR muži 68 
4.Průša David2000ČR muži 88 
5.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
7.Takeoka Junki1995nez. cizinec 
1. liga mužů
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 53 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 63 
3.Čopián Ondřej1983kraj. muži 6 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži N6 
5.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7 
6.Slavík Miroslav1971kraj. muži 91 
7.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
8.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
9.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 141 
10.Beneš Václav1969kraj. muži 161 
11.Absolon Martin1975reg. muži 7 
12.Trkal Jaroslav1964reg. muži 25 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
2.Šlapák Miloš1986ČR muži 94 
3.Ševec Jakub1999ČR muži N100cizinec 
4.Bittner Michal1979kraj. muži 11 
5.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
6.Pozník David1985kraj. muži 28 
7.Slavík Libor1975kraj. muži 33 
8.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
9.Málek Daniel1996kraj. muži 51-60 
10.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60 
11.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži N60cizinec 
12.Foff Miroslav st.1969kraj. muži N60 
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
2.Lokaj Roman1965ČR muži 86 
3.Mikolašík Michal1999ČR muži 87 
4.Škopec Oliver1968kraj. muži 20Ncizinec 
5.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
6.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
7.Volný Karel1990kraj. muži 26-30 
8.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
9.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
10.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
11.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 57 
2.Žoldoš Petr1986ČR muži 83Ncizinec 
3.Šmerda Marek1973ČR muži 99 
4.Smýkal Tomáš1993kraj. muži 6N 
5.Chrást Roman1991kraj. muži 7 
6.Skála Radek2002kraj. muži 11 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14N 
8.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 19 
9.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
10.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
11.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
12.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klásek Marek1975ČR muži 65 
2.Buben Vlastimil1999ČR muži 69 
3.Hort Tomáš1997ČR muži 79 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 17 
5.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
6.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
8.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 34 
10.Brož Petr1996kraj. muži 39 N 
11.Hýbl Jan1999kraj. muži 43 
12.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 44 
13.Jakubský Filip2002kraj. muži 51-60 
14.Janovský Dan2003kraj. muži 71-80 
15.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
16.Mynář Marian1988kraj. muži 91-100 
17.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klos Patrik1998ČR muži 40 
2.Liška Libor1995ČR muži 64 
3.Martinko Tomáš2002ČR muži 89 
4.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
5.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
6.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
7.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
8.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
9.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-45 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 50N 
11.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
12.Bajger Jiří1972kraj. muži 80N 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Lukáš1985ČR muži 81. 
2.Blinka Michal2001ČR muži 96. 
3.Šilhán Petr1995ČR muži 97. 
4.Medek Josef1976ČR muži 98. 
5.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
6.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
7.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
8.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
9.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
10.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
11.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
12.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
13.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
14.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
15.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
16.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
17.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
18.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
19.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80. 
20.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
21.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000ČR muži 88 
2.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
3.Thang Do Trong1985kraj. muži 20 Ncizinec 
4.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
5.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
7.Slobodzian Adam1997kraj. muži 61-80 
8.Čamr František2000kraj. muži 10Střídavý start z TTC Elizza Praha
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 50 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 72 Ncizinec 
3.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 9 
4.Hasil Tomáš1979kraj. muži 14 
5.Gráf Jiří1978kraj. muži 20 N 
6.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30 
7.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
8.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
9.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
10.Broiakovskyi Vsevolod1999reg. muži 4 Ncizinec 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001ČR muži 34Hostování z TSM Kladno
2.Obešlo Marek1991ČR muži 44 
3.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 67 
4.Plachý Josef1971kraj. muži 20N 
5.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
6.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
7.Stach Matěj2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Šablatura Michal1995kraj. muži 31.-40.cizinec 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 42 
2.Černota Filip2001kraj. muži 21-30 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
4.Novák Robert1977kraj. muži 30N 
5.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Hájek Michal1990kraj. muži 41-50 
8.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
9.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
10.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
12.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
13.Bárta Daniel1999kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
14.Jadrný Šimon2002kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 70 
2.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 9 N 
3.Hoferik Petr1978kraj. muži 10 
4.Mesároš Jakub1987kraj. muži 16 
5.Janoušek Přemek1976kraj. muži 12 
6.Studýnka František1960kraj. muži 111-120 N 
7.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
8.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
9.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
10.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
11.Dvořáček Petr1975nez.  
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-25 
2.Koldas Tomáš2000kraj. muži 31-35Hostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
3.Novotný Jiří1976kraj. muži 31-35 
4.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 35Ncizinec 
5.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40 
6.Revay Radomír1970kraj. muži 36-40 
7.Sikora Radek1979kraj. muži 51-60 
8.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
9.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
10.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
11.Sionkala Eduard1952kraj. muži 151-160 
12.Musil Milan1960kraj. muži 181-200 
13.Bělík Šimon2004kraj. muži 35NStřídavý start z Table Tennis Club Ostrava 2016
2. liga mužů skupina A
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 - 40 
2.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41 - 50 
3.Hořejší Radim1976kraj. muži 41 - 50 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 41 - 50 
5.Benák Libor1969kraj. muži 51 - 60 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 - 80 
7.Tichý Jiří1986kraj. muži 61 - 80 
8.Švec Radek1986kraj. muži 80 N 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 81 - 100 
10.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 75 
2.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 4 
3.Miffek Daniel1976kraj. muži 7 
4.Čamr František2000kraj. muži 10Hostování z TTC Elizza Praha
5.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20 
6.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-30. 
7.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-30. 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
9.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
10.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
11.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
12.Vaculovič Libor1987nez.  
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 90 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 3 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 11 
4.Bartošek Vít1986kraj. muži 11N 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 12 
6.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
7.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
8.Jindřich Vít1982kraj. muži 55,5 
9.Pospíšil Václav1967kraj. muži 65,5 
10.Skokan Viktor2003kraj. muži 65,5 
11.Boháč Dominik1992kraj. muži 85,5 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
2.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
4.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
5.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
6.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
7.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
8.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
9.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
10.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
11.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
12.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
13.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
14.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
15.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
16.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 3 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 6 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 11 
5.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 61-70 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 81-100 
7.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
8.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
9.Kříž Dominik1999kraj. muži nezařazen 
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 4 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 9N 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 10 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 21-30N 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
7.Smažík David2004kraj. muži 131-160N 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Legát Petr1999kraj. muži 16Střídavý start z TJ Union Plzeň
10.Marat Petr1999kraj. muži 31-40Střídavý start z TTC Elizza Praha
11.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80Střídavý start z TTC Elizza Praha
Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 12. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 13. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 14. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 16. 
5.Šváb Richard1974kraj. muži N29. 
6.Šplíchal Jan1979kraj. muži N31. 
7.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 61-70. 
8.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80. 
9.Valeš Jakub2003kraj. muži N90. 
10.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120. 
11.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
12.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
2.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
3.Stach Matěj2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Šablatura Michal1995kraj. muži 31.-40.cizinec 
5.Krejcar Vilém1998kraj. muži 31.-40. 
6.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41.-50. 
7.Ezr Václav1996kraj. muži 41.-50. 
8.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 50.N 
9.Půlpán David1993kraj. muži 51.-60. 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 14. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 16. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 21.-30. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 21.-30. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 161.-200. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
8.Lesák Jakub1987reg. muži 31.-50. 
9.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
10.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
11.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994kraj. muži 5 
2.Zajíček Pavel1965kraj. muži 12 
3.Balog Roland1987kraj. muži 13 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 51 - 70 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 31 - 40 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 101 - 130 
7.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
8.Balcar Miroslav1972kraj. muži 201 - 250 
9.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
10.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
12.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 84 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Žaloudík Jan1998kraj. muži 7. 
4.Žák Jan1989kraj. muži 8.N 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 11.N 
6.Polák Michal1979kraj. muži 13. 
7.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
8.Petera Jiří1968kraj. muži 91.-100. 
9.Špalek Vít2003kraj. muži 101.-120. 
10.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
11.Průcha Petr1948kraj. muži 121.-150. 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 41-50 
2.Kuba Josef1972kraj. muži 51-60 
3.Krameš Jan2002kraj. muži 51-60 
4.Juklík Tomáš1973kraj. muži 61-80 
5.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
6.Mráz Jiří1963kraj. muži 61-80 
7.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
8.Krameš Jan st.1975kraj. muži 151-200 
9.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 301-350 
10.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
11.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
12.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 301-350cizinec 
2. liga mužů skupina B
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996ČR muži 52 
2.Kowal René1996ČR muži 92 
3.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 21-25 
4.Janča Miroslav1986kraj. muži 31-35N 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 26-30 
6.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61-70 
7.Vincek Martin2000kraj. muži 71-80 
8.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81-90 
9.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 101-110 
10.Trabura Lubomír1983kraj. muži 150N 
11.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
12.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 201-220 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
2.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
3.Volný Karel1990kraj. muži 26-30 
4.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
5.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
6.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
7.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
8.Číž Rostislav1977kraj. muži 51-60 
9.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
10.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
11.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
12.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 26-30 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 36-40 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 41-45 
4.Záškodný Marek1990kraj. muži 46-50 
5.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 61-70 
6.Merenda Ladislav1968kraj. muži 81-90 
7.Schwarz Ota1995kraj. muži 81-90 
8.Randis Vilém1977kraj. muži 101-110 
9.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 7 
2.Skála Radek2002kraj. muži 11 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14N 
4.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 19 
5.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
7.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
8.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
11.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
12.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
13.Vybíral Marek1997nez. Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
3.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
4.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 34 
6.Brož Petr1996kraj. muži 39 N 
7.Hýbl Jan1999kraj. muži 43 
8.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 44 
9.Jakubský Filip2002kraj. muži 51-60 
10.Janovský Dan2003kraj. muži 71-80 
11.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 91-100 
13.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
14.Skákal Martin1974kraj. muži 121-140 
15.Zeman Daniel1983kraj. muži 170 N 
16.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 231-260 
17.Vlach Martin1998kraj. muži 21-30Střídavý start z SK Přerov
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
2.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
3.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
5.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-45 
6.Vybíral Filip2002kraj. muži 50N 
7.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 71-80cizinec 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 80N 
10.Krupník Jan1980kraj. muži 91-100 
11.Kupec Rostislav1997kraj. muži 91-100 
12.Demek Zdeněk1963kraj. muži 110N 
13.Merta Marek1992kraj. muži 131-140 
KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomica Daniel1980kraj. muži 1 
2.Matějíček Martin1981kraj. muži 2 
3.Rybár Petr1974kraj. muži 3 
4.Matějíček Miloš1975kraj. muži 7 
5.Janoštík Petr1966kraj. muži 8 
6.Karatidis Petros1955kraj. muži 19 
7.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
8.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 31.- 50. 
9.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.- 50. 
10.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
11.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51. - 70.N 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984ČR muži 48 
2.Gráf Jiří1978kraj. muži 20 N 
3.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30 
4.Melek Milan1979kraj. muži 21-30cizinec 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
6.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
7.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
8.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
9.Brychta Edo1992kraj. muži 81-90cizinec 
10.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
11.Mádel Ladislav1954kraj. muži 101-110cizinec 
12.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
13.Kováč Šimon1998reg. muži 81-90 Ncizinec 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 8 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60 
5.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 101-110 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 111-120 
7.Přikryl Jiří1977kraj. muži 111-120 
8.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
9.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
10.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
11.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
12.Svoboda Lukáš1981reg. muži 22N 
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981ČR muži 83 
2.Souček Martin1986kraj. muži 13 
3.Musil David1992kraj. muži 17 
4.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 20 
5.Novák David1985kraj. muži 21-30 
6.Horák Aleš1985kraj. muži 71-80 
7.Peterka Ondřej1994kraj. muži 71-80 
8.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80N 
9.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
10.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smoček Libor1993kraj. muži 3 
2.Topič Arnošt1993kraj. muži 4 
3.Bělík Šimon2004kraj. muži 4NHostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
4.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 16 
5.Karal Martin1993kraj. muži 12 
6.Dufek Jan2003kraj. muži 17 
7.Oharek David1999kraj. muži 20 
8.Nedbálek Michal2001kraj. muži 31-40 
9.Dufek Jakub1999kraj. muži 41-50 
10.Palásek Michal1993kraj. muži 51-60N 
11.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 81-90 
12.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 101-110 
13.Pelnář Václav1975nez. xxx 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40 
2.Revay Radomír1970kraj. muži 36-40 
3.Sikora Radek1979kraj. muži 51-60 
4.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
5.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-70 
6.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
7.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
8.Cabák Josef1949kraj. muži 81-90 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
3. liga mužů skupina A
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 9. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 131.-160.Hostování z TTC Elizza Praha
6.Hameta Oldřich1967kraj. muži 131.-160. 
7.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 160.N 
8.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
9.Bleha Lukáš1991kraj. muži 200.N 
10.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 201.-250. 
11.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
12.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 19. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 51.-70.Hostování z TSM Kladno
4.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 51.-70. 
6.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
7.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-130. 
8.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
9.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
10.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
12.Rezek Jan1985kraj. muži 131.-160. 
13.Brabec Stanislav1962kraj. muži 161.-200. 
14.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
15.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
16.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
17.Vlček Jiří1963reg. muži 100N. 
ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 11 
2.Fiala Jakub1995kraj. muži 18 
3.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Krahulec Jiří1985kraj. muži 21-30N 
5.Slapnička Jakub2003kraj. muži 31-40 
6.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 51-70 
7.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 51-70 
8.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
9.Zeman Lukáš2001kraj. muži 71-100 
10.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
11.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 101-130N 
12.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240N 
13.Majer Zbyněk1975nez. muži  
14.Končal Adam2002kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 6 
2.Smola Igor1962kraj. muži 13 
3.Mádr Miloslav1989kraj. muži 15 
4.Doležal Ondřej1997kraj. muži 20 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 71-100 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
7.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100N 
8.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
9.Ondráček Jan2002kraj. muži 101-130 
10.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
11.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 131-160N 
12.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-240 
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 41-50 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41-50 
6.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
7.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
8.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
9.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
10.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
11.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
TTC Libín Prachatice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Miroslav1995kraj. muži 5 
2.Šimek Marek1991kraj. muži 7 
3.Kaštánek Petr1979kraj. muži 8 
4.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 11Ncizinec 
5.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 21-30 
6.Krotký Marek1994kraj. muži 51-70 
7.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
8.Žák František1962kraj. muži 71-100N 
9.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101-130 
10.Nitrianský Igor1961kraj. muži 101-130 
11.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30Střídavý start z OST Velešín
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Dominik1998kraj. muži 61.-80. 
2.Škarban Jan1998kraj. muži 61.-80. 
3.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 81.-100. 
4.Zahrádka David1995kraj. muži 101.-150. 
5.Šebl Jáchym2000kraj. muži 101.-150. 
6.Pospíšil David1979kraj. muži 101.-150. 
7.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
8.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
9.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 151.-200. 
10.Vaněk Petr2001kraj. muži 201.-250. 
11.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
12.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
13.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-350. 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Otakar1987kraj. muži 12 
2.Janda Jan1971kraj. muži 14 
3.Houška Michal1986kraj. muži 16 
4.Bakalář Daniel1970kraj. muži 21-30 
5.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100 
6.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
7.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 201-240 
8.Fišer Vojtěch2000reg. muži 71-100 
9.Čapek Petr1999reg. muži 101-130 
SF SKK EL Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejcar Vilém1998kraj. muži 31.-40. 
2.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41.-50. 
3.Ezr Václav1996kraj. muži 41.-50. 
4.Půlpán David1993kraj. muži 51.-60. 
5.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
6.Kubát Petr1999kraj. muži 81.-100. 
7.Plachý Jiří1967kraj. muži 101.-150. 
8.Počta Tomáš1981kraj. muži 101.-150. 
9.Důra Matouš2002kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Sokol Plzeň V.
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990ČR muži 85 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 8 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 17 
4.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 31-40 
5.Koděra Filip1987kraj. muži 41-50 
6.Volák Martin1975kraj. muži 41-50 
7.Cafourek Jan1988nez. muži  
TJ Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 4 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Vaněček Petr1988kraj. muži 14 
4.Legát Petr1999kraj. muži 16 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 21-25 
6.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
7.Macháček Radek1969kraj. muži 31-40 
8.Bistřický Marek1998kraj. muži 41-50 
9.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
10.Duchoň Antonín1974kraj. muži 41-50 
11.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
12.Adam Ondřej1987kraj. muži 71-80 
13.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
14.Pachner Jan2003kraj. muži 101-120 
15.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
16.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovka Tomáš1974kraj. muži 17 
2.David Jakub1991kraj. muži 21-30 
3.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
4.Hubáček Filip1998kraj. muži 21-30 
5.Dunovský Libor1978kraj. muži 51-70 
6.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
9.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
3. liga mužů skupina B
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 15. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 31. - 40. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 31. - 40. 
5.Hoďák Václav1990kraj. muži 51. - 70. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 71. - 100. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 101. - 130. 
8.Trávníček Luboš1972kraj. muži 161. - 200. 
9.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 6. 
2.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 18. 
3.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 71.-100. 
4.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 101.-130. 
5.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 131.-160. 
6.Niems Dušan1978kraj. muži 131.-160. 
7.Pácha Robin1992kraj. muži 161.-200. 
8.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
9.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
10.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
11.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
12.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 16 
2.Novák Libor1977kraj. muži 25,5 
3.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 25,5 
4.Dvořák Milan1988kraj. muži 35,5 
5.Vaňha Jiří1983kraj. muži 45,5 
6.Vízek Martin1973kraj. muži 150,5 
7.Nedoma Jiří1958kraj. muži 225,5 
8.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
9.Havran Michal1977kraj. muži 316 
10.Jurista Josef1951kraj. muži 316 
11.Oliva Michal1976reg. muži 35,5 
12.Novotný Petr1982reg. muži 75,5 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 7 
2.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 12 
3.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
4.Jindřich Vít1982kraj. muži 55,5 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
6.Pospíšil Václav1967kraj. muži 65,5 
7.Skokan Viktor2003kraj. muži 65,5 
8.Boháč Dominik1992kraj. muži 85,5 
9.Kopecký Filip2002kraj. muži 95,5 
10.Chuchel Martin2000kraj. muži 170,5 
11.Landa Josef1962kraj. muži 275,5 
12.Schoř Lukáš1990nez.  
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1970kraj. muži 31-40 
2.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
3.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 31-40 
4.Urban Oto1987kraj. muži 51-60 
5.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
6.Milek Petr1978kraj. muži 101-150 
7.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
8.Rulec Jakub1981kraj. muži 151-200 
9.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
10.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
11.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
12.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
13.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
14.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
15.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-350 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
4.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
6.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
7.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
8.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
9.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
10.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
11.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
12.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
13.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
14.Marholt David1982reg. muži 60N 
TTC Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Michal1967kraj. muži 10 
2.Mít Michal2001kraj. muži 19 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
4.Votava Milan1969kraj. muži 31 - 40 
5.Seibert Karel1972kraj. muži 41 - 50 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 61 - 70 
7.Weichart Martin1977reg. muži 12 
8.Kovář Jan1991reg. muži 20 
9.Vrbík Radek1994reg. muži 74 
TTC Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 21 - 30 
3.Vaniš Marek1989kraj. muži 21 - 30 
4.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
5.Fiklík Michael1991kraj. muži 21 - 30 
6.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 41 - 50 
7.Šulc Daniel1974reg. muži 8 
8.Fiklík František1969reg. muži 119 
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levora Vojtěch2003kraj. muži 11Hostování z TJ Luby
2.Sankot Luděk1970kraj. muži 41-50 
3.Šindelář Kamil1973kraj. muži 41-50 
4.Zima Jiří1972reg. muži 60-62 
5.Franko Milan1972reg. muži 60-62 
6.Tobiáš Jozef1943reg. muži 66-74 
7.Rada Kvído Štěpán2004reg. muži 66-74 N 
8.Kupčík Albert2004reg. muži 66-74 N 
9.Majer Vlastimil1976reg. muži 75-80 
10.Beňo Matyáš2003nez.  
11.Furch Dominik1997nez.  
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bořík Milan1973kraj. muži 8. 
2.Macháček Jan1970kraj. muži 9. 
3.Bíma Miroslav1991kraj. muži 17. 
4.Matuška Dominik1994kraj. muži 45,5 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 45,5 
7.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
8.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
9.Holovčák Jiří1972kraj. muži 65,5 
10.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
11.Macháček Jiří1972kraj. muži 75,5 
12.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 75,5 
13.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
14.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
15.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 41-50 
2.Smrček Michal1984kraj. muži 51-70 
3.Levenec Petr1978kraj. muži 51-70 
4.Zika Ondřej1973kraj. muži 71-100 
5.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
6.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
7.Matějíček Marián1962kraj. muži 201-250 
8.Ghariani Sebastian1999reg. muži 16-27 
9.Vodňanský Martin1981reg. muži 16-27 
10.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
11.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
12.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
SF SKK EL Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 50.N 
2.Kaucký Jakub2003kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81.-100. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 81.-100.cizinec 
6.Beran Matěj2001kraj. muži 101.-150.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Beran Tomáš2001kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50Střídavý start z TTC Brandýs nad Labem
3. liga mužů skupina C
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 12 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 21-30 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
6.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
7.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
9.Regner Michal1978nez. muži  
10.Frýba Jiří1965nez. muži  
11.Šilhán Pavel1984nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 15 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 19 
3.Bradáč Petr1976kraj. muži 20 
4.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
5.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
6.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
7.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
8.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
9.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-30. 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-30. 
4.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
5.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
7.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
8.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 161.-200. 
9.Šembera Karel1962kraj. muži 250N 
10.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 9 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 23 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 25 
4.Stránský Matěj1998kraj. muži 26.-30. 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50. 
7.Kudýn Petr1987kraj. muži 41.-50. 
8.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
9.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 81.-90.N 
10.Karcol Martin1992kraj. muži 91.-100. 
11.Zajíček Martin1998kraj. muži 101.-120. 
12.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
DTJ Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
2.Pozník David1985kraj. muži 28 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 33 
4.Málek Daniel1996kraj. muži 51-60 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
6.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60 
7.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži N60cizinec 
8.Foff Miroslav st.1969kraj. muži N60 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 61-70 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 71-80 
11.Šumpík Viktor1984kraj. muži 71-80 
12.Trojan Luděk1966kraj. muži N80 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
2.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
3.Charvát Ondřej1996kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 19 
5.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31.-35. 
6.Stehlík Milan1960kraj. muži 41.-50. 
7.Rulík Jiří1972kraj. muži 71.-80. 
8.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
9.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
10.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
11.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
12.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
13.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160N 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
2.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
3.Fabini Jan1998kraj. muži 16. 
4.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
6.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
7.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
8.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
9.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80. 
10.Jemelka Ivan1980kraj. muži 101.-130. 
11.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
12.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
13.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
2.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
3.Slobodzian Adam1997kraj. muži 61-80 
4.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
5.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
6.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
7.Růžička Jakub1984kraj. muži 81-100 
8.Daníček Adam2000kraj. muži 101-150 
9.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
10.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
11.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
12.Kadlec Vít2005kraj. muži 151-200 
13.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
14.Čenovský David2002kraj. muži 81.-90.Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
15.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70Střídavý start z TTC Brandýs nad Labem
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 21 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 22 
3.Kohout Pavel1982kraj. muži 25 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 39 
5.Krtička Luboš1982kraj. muži 91-100 
6.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Pánek Tomáš1985kraj. muži 141-170 
8.Budina Martin1979kraj. muži 171-200 
9.Kamler Ondřej1981kraj. muži 171-200 
10.Krutský Jiří st.1953reg. muži 59 
11.Pekárek Milan1980reg. muži 65 
12.Vávra Pavel1974reg. muži 77 
TJ Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 23. 
2.Piesla Tomasz1977kraj. muži N25.cizinec 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 61.-70. 
4.Kollert David1989kraj. muži 71.-80. 
5.Brzecki Pawel1979kraj. muži N170.cizinec 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 171.-200. 
7.Čepelka Jan1994kraj. muži N230. 
8.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 231.-260. 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
2.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
3.Hájek Michal1990kraj. muži 41-50 
4.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
5.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
6.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
8.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
9.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
10.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
11.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
12.Gaydoš Vít1990kraj. muži 151-200 
13.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
14.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
15.Panský Lukáš1986kraj. muži 200N 
16.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 10. 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 11. 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 13. 
4.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N26.-30. 
5.Koubek René1974kraj. muži 14. 
6.Hladík Miroslav1955kraj. muži 41.-50. 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
9.Švec Jan1952kraj. muži 121.-140. 
10.Košťál Jiří1962kraj. muži 121.-140. 
11.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
12.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-172. 
13.Dufek Lukáš1997kraj. muži 40Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
3. liga mužů skupina D
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 41. - 50.cizinec 
2.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 51. - 60. 
4.Vašíček Jan1999kraj. muži 61. - 70. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
6.Grufík Kamil1989kraj. muži 181. - 190. 
7.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 191. - 200. NHostování z MSK Břeclav
8.Koníček Marek1978kraj. muži 211. - 220. N 
9.Kalivoda Petr1981reg. muži 20. 
10.Polášek Zdenek1959reg. muži 40. 
11.Sláma Miroslav1958reg. muži 45. 
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírek Jan1975kraj. muži 3 
2.Veselský Roman1982kraj. muži 4 
3.Palát Petr1992kraj. muži 5 
4.Pluhař Jan1997kraj. muži 6 
5.Hudec Stanislav1959kraj. muži 13 
6.Veselský Tomáš1980kraj. muži 18 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
8.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
9.Štola Miroslav1970kraj. muži 71-80 
10.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galatík Pavel1982kraj. muži 51-60 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 51-60 
3.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
4.Motyčka Jan1990kraj. muži 61-70 
5.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
6.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
7.Adámek Aleš1968kraj. muži 91-100 
8.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
9.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
10.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
11.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
12.Juřík Lumír1984nez. muži  
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30N 
2.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 31-40 
3.Ságl Ondřej1978kraj. muži 31-40 
4.Bartoš Milan1964kraj. muži 41-50 
5.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
6.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
7.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 161-170 
8.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
10.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
11.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
12.Grulich Zdeněk1964reg. muži 161-170N 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
2.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
3.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
6.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
7.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
9.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
11.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
12.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
13.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
14.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90N 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 21 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 24 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 31-35 
4.Janák Martin1966kraj. muži 36-40 
5.Doležal Jan1990kraj. muži 36-40 
6.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
7.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
8.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
9.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
10.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
11.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
12.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
13.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
14.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
15.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
16.Doležal Tomáš1997reg. muži 18 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
2.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
3.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
4.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
5.Brychta Edo1992kraj. muži 81-90cizinec 
6.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 81-90 N 
7.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
8.Podrazil David2001kraj. muži 121-130 N 
9.Svoboda Petr2002kraj. muži 131-140 
10.Brhel Štěpán2006kraj. muži 151-160 
11.Broiakovskyi Vsevolod1999reg. muži 4 Ncizinec 
12.Morávek Radim2003kraj. muži 81-90Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 18. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 21.-30. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 31.- 40. 
4.Hrdlička Petr1985kraj. muži 61.-70. 
5.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
6.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 71.-80. 
8.Sedlák Roman1970reg. muži 101.-110. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 181.-190. 
10.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
TJ Jiskra Litomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 17. 
2.Šesták Radek1979kraj. muži 22. 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 26.-30. 
4.Flodr Tomáš1978kraj. muži 61.-70. 
5.Dostál Jiří1972kraj. muži 41.-50. 
6.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
7.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
8.Štarman Karel1966kraj. muži 121.-140. 
9.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-45. 
10.Šváb Adam1993reg. muži 83.-114. 
11.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50NStřídavý start z SKST Baník Havířov
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lukáš1998kraj. muži 5 
2.Král Filip1992kraj. muži 6 
3.Bednář Matěj1992kraj. muži 11 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 31-50 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 51-70 
6.Grmela Aleš1968kraj. muži 71-100 
7.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
8.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 71-100N 
9.Zapletal Miroslav1964kraj. muži 151-200 
10.Nesvadba David1977kraj. muži 151-200 
11.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
HB Ostrov Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 62 
2.Bárta Daniel1999kraj. muži 1 
3.Jadrný Šimon2002kraj. muži 7 
4.Jonáš Martin1983kraj. muži 14 
5.Karel Filip2004kraj. muži 41-50N 
6.Hejkal Filip1984kraj. muži 61-70 
7.Hitzger Pavel1979kraj. muži 101-110 
8.Koudelka Tomáš1987kraj. muži 151-180 
9.Topič Erik2003reg. muži 31-60N 
10.Hitzger Jakub2006nez. muži  
11.Holub Šťěpán2007nez. muži  
12.Jinek Matyáš2007nez. muži  
13.Novák Aleš1998kraj. muži 2Střídavý start z TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Jemnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Marek2000kraj. muži 10Hostování z SK Telč
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 11 
3.Svoboda Aleš1996kraj. muži 12 
4.Kříž Jaromír1979kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 51-60 
6.Máca Jan1983kraj. muži 61-70 
7.Kříž František1987kraj. muži 81-90N 
8.Fišer Vladimír1969kraj. muži 131-150 
9.Chvátal Pavel1998kraj. muži 131-150 
10.Kabelka Jan1996kraj. muži 151-180 
3. liga mužů skupina E
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 2 
2.Račák Vítězslav1976kraj. muži 10. 
3.Jahůdka Petr1976kraj. muži 19 
4.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 61-70 N 
7.Holík Alois1963kraj. muži 121-130 N 
8.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 161-170 
9.Plhák Martin1999kraj. muži 181-190 N 
10.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 N 
11.Solař Martin1982reg. muži 91-100 
12.Zuzaník Marek1972reg. muži 101-120 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-45 
2.Vybíral Filip2002kraj. muži 50N 
3.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
4.Bajger Jiří1972kraj. muži 80N 
5.Křenek Tomáš1994kraj. muži 71-80cizinec 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 91-100 
7.Kupec Rostislav1997kraj. muži 91-100 
8.Demek Zdeněk1963kraj. muži 110N 
9.Merta Marek1992kraj. muži 131-140 
10.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150 
11.Valošek Jakub2000kraj. muži 141-150 
12.Adamčík Jiří1997kraj. muži 180N 
13.Joung Sunghun1975reg. muži 90Ncizinec 
14.Koláček Lukáš1983reg. muži 150N 
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 46-50 
2.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 51-60 
3.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 71-80 
4.Siebert Karel1962kraj. muži 110N 
5.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-110 
6.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
7.Laburda František1985kraj. muži 151-160 
8.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
9.Polák Jan1968reg. muži 26-30 
10.Ricka Jiří1971reg. muži 46-50 
11.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
TTC FRÝDLANT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970ČR muži 91 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 41-45 
3.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 46-50 
4.Hrabec Michal1979kraj. muži 50N 
5.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-60 
6.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-70 
7.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 90N 
8.Skotnica Martin2004kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
9.Vaňous Jiří1981kraj. muži 101-110 
10.Sviták Jakub1983kraj. muži 120N 
11.Židek Jiří1988kraj. muži 130N 
12.Maršálek Patrik1994kraj. muži 131-140 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 4 
2.Skalský Ondřej1999kraj. muži 14 
3.Skopal Dalibor2002kraj. muži 16 
4.Soukup Adam2001kraj. muži 20 
5.Vlach Martin1998kraj. muži 21.-30. 
6.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
7.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
8.Kepl Karel1961kraj. muži 31.-50. 
9.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
10.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
11.Netesal Jiří1971kraj. muži 101.-150.N 
12.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 12 
2.Dufek Jan2003kraj. muži 17 
3.Oharek David1999kraj. muži 20 
4.Nedbálek Michal2001kraj. muži 31-40 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 41-50 
6.Palásek Michal1993kraj. muži 51-60N 
7.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 81-90 
8.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 101-110 
9.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140N 
10.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51. - 70.NStřídavý start z KST Jeseník
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 18 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 21-25 
3.Kudela Petr1972kraj. muži 36-40 
4.Wallik Lukáš1989kraj. muži 51-60 
5.Vícha Radomír1980kraj. muži 71-80 
6.Vitásek Adam2000kraj. muži 71-80 
7.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 141-150 
8.Dzida Martin2001kraj. muži 151-160 
9.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 181-200 
10.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
11.Vajda Marek1973reg. muži 51-60 
12.Černín Tomáš1964reg. muži 61-70 
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Karel1947kraj. muži 13 
2.Klůj Bronislav1976kraj. muži 15 
3.Bednář Marek1973kraj. muži 18 
4.Matela Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
5.Doležel Radek st.1970kraj. muži 61-70 
6.Posolda Karel1979kraj. muži 61-70 
7.Hasala Petr1982kraj. muži N61-70 
8.Vizner Marek1972kraj. muži 81-90 
9.Liška Libor1969kraj. muži 141-150 
10.Stoklásek David2000kraj. muži 151-160 
11.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
12.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
T. J. Sokol Olomouc Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992kraj. muži 10.N 
2.Chalupa Jakub1987kraj. muži 13. 
3.Valošek Jan1993kraj. muži 18. 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-50. 
5.Lechner Radim1987kraj. muži 31.-50. 
6.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
7.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
8.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 51.-70.N 
9.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
10.Zapletal Jan1983kraj. muži 101.-150. 
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil David1991kraj. muži 6 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 7 
3.Orlovský Pavel1980kraj. muži 8 
4.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 14 
5.Konečný Jiří1965kraj. muži 21-30 
6.Bazalka Michal1975kraj. muži 41-50 
7.Vlček Radim1974kraj. muži 41-50 
8.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
9.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
10.Vahala Jiří1994kraj. muži 181-190 
11.Střílka Jakub1988reg. muži 31-40 
12.Kovář Martin1989reg. muži 31-40 
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugaj Pavel1978kraj. muži 31-35 
2.Velebil Lukáš1975kraj. muži 31-35 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 61-70 
4.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 61-70 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 71-80 
6.Kolář Martin1973kraj. muži 111-120 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 131-140 
8.Vilč Martin1978kraj. muži 131-140 
9.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 181-200 
10.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 181-200 
11.Danko Petr1966kraj. muži 200N 
12.Muroň Petr1973reg. muži 91-100N 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 6 N 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 8 N 
3.Došek Jaroslav1962kraj. muži 14 N 
4.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
5.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
6.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 51-60 
7.Bártek Dušan1974kraj. muži 71-80 
8.Vincek Martin2000kraj. muži 71-80Střídavý start z TJ Nový Jičín
Extraliga žen
TJ Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 22 
2.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 33 
3.Vondráková Markéta1980ČR ženy 45 
4.Tenglová Vendula1993ČR ženy 37 
5.Procházková Olga1978ČR ženy 69 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 41-60 
7.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
8.Matějovská Anna2000ČR ženy 49.Střídavý start z SKST Vlašim
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 24 
2.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 26 
3.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 27 
4.Grigelová Natália2000ČR ženy 35Ncizinec 
5.Sikorová Kamila1997ČR ženy 38 
6.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 20N 
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 5 
2.Tomanová Tamara1994ČR ženy 11 
3.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 16 
4.Hrachová Marie1963ČR ženy 19 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 56 
6.Somrová Gabriela1981ČR ženy 72 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
8.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 26-30Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
9.Kotková Daniela2000kraj. ženy 30-38Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
10.Chovancová Marie2002kraj. ženy 30-38Střídavý start z SK - Svinov
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 15 Ncizinec 
2.Mynářová Karolína1996ČR ženy 21 
3.Jirásková Tereza2001ČR ženy 47Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Sazimová Terezie2000ČR ženy 51Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 74 
6.Klempererová Anna2003ČR ženy 82Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bártová Tereza2005ČR sžy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 4. 
2.Éllö Vivien1974ČR ženy 5.Ncizinec 
3.Kučerová Aneta1991ČR ženy 6. 
4.Adámková Karin1994ČR ženy 8. 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 12 
2.Blašková Dagmar1993ČR ženy 17 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 18 
4.Němečková Monika1995ČR ženy 36 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 61 
6.Macurová Andrea1978kraj. ženy N12 
7.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
8.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
9.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
10.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 2 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 13 
4.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
6.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
7.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-25 N 
8.Pěnkavová Kateřina1987nez.  
KST Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 30 
2.Vybíralová Monika1986ČR ženy 33 
3.Weberová Ivana1980ČR ženy 98 
4.Malíková Klára2002kraj. ženy 6 
5.Vrzalová Štěpánka2004kraj. ženy 10 
6.Horáková Libuše1976nez. Hostování z TTC FRÝDLANT
7.Záděrová Linda2003ČR ženy 48Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
8.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 60.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Sokol Kyjov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 5 Ncizinec 
2.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23Hostování z SKST Hodonín
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 28 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44Střídavý start z SKST Hodonín
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 14 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 20 
3.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 56-60 
4.Yoshida Mitsuki1984nez. ženy cizinec 
1. liga žen skupina A
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 29. 
2.Matějovská Anna2000ČR ženy 49. 
3.Beranová Sára1999ČR ženy 95. 
4.Keroušová Michaela1996nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívková Barbora2000ČR ženy 52. 
2.Jírová Monika1971ČR ženy 53. 
3.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 75. 
4.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 13. 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stará Kateřina1996ČR ženy 35. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 60. 
3.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 11. 
4.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 13.N 
5.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 14. 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazimová Terezie2000ČR ženy 51Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 74 
3.Štrofová Tereza1988ČR ženy 79Hostování z TJ Sokol Borová
4.Klempererová Anna2003ČR ženy 82Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Kozáková Tereza1999ČR ženy 94Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Bártová Tereza2005ČR sžy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez.  
8.Jakubcová Blanka1994nez.  
9.Jakubcová Hana1994nez.  
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975ČR ženy 76 
2.Schneiderová Jana1995ČR ženy 100 
3.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 8 
4.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 11 
5.Hojková Tereza1984kraj. ženy 14 
6.Polanská Jana1970kraj. ženy 19 
7.Hojková Eva1956kraj. ženy 20 
8.Ramešová Magdaléna2002reg. muži 75 
9.Hlavacká Jana1971reg. muži 75 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblíková Klára1997ČR ženy 39. 
2.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 40. 
3.Stránská Anna2002ČR ženy 84.Hostování z ST EUROMASTER Kolín
4.Kaba Radka1975ČR ženy 58. 
5.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21.-40. 
6.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
7.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
8.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21.-40. 
9.Šimonovská Blanka1989nez.  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 - 40 
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Sokol Votice
3.Svobodová Nikola1992kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Střížkov
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
6.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41 - 60 
7.Hnojská Andrea2003ČR ženy 92Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR ženy 65Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Sommerová Helenka2005ČR ženy 71.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 86. 
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 91. 
5.Plachá Liliana2003kraj. ženy 41.-60.Hostování z TSM Kladno
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 70 
2.Hlaváčková Lenka1973ČR ženy 81 
3.Hagino Petra1974ČR ženy 96 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
5.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
6.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-60 
7.Nováková Martina2002ČR ženy 73Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 1Střídavý start z TJ Hrádek
9.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 4Střídavý start z TJ Hrádek
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 37 
2.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 63Hostování z TTC Kladno
3.Procházková Olga1978ČR ženy 69 
4.Škopková Věra1994kraj. ženy 21-40Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
5.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 41-60 
6.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
1. liga žen skupina B
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 43Hostování z Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 67Hostování z TJ Holásky
3.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 99Hostování z TJ Sokol Brtnice
4.Babáková Klára1993kraj. ženy 31-35Hostování z TJ Holásky
5.Guryčová Hana1985nez. ženy  
6.Mrazíková Anna1993nez. ženy  
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grigelová Natália2000ČR ženy 35Ncizinec 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 38 
3.Vašendová Jana2003kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Ostrava KST
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 11-15 
5.Bednářová Bronislava1969kraj. ženy 11-15 
6.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 20N 
7.Bednářová Helena1993kraj. ženy 39N 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 48 
2.Bednářová Lenka1991ČR ženy 50 
3.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
4.Prnová Veronika1988kraj. ženy 31-35Hostování z DTJ Hradec Králové
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
6.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
7.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
8.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 26-30NStřídavý start z TJ Sokol Děhylov
Klub stolního tenisu Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 68.Hostování z KST Zlín
2.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Pokorná Alena1976kraj. ženy 2. N 
4.Králová Lucie1998kraj. ženy 3.Hostování z TJ Sokol Loučka
5.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 5.Hostování z GRM Systems Olomouc
6.Ďuláková Kateřina2006ČR mžy 31.Hostování z KST Zlín
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR ženy 36 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 61 
3.Macurová Andrea1978kraj. ženy N12 
4.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
5.Hlávková Hana1976kraj. ženy N13 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N22 
7.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy N24 
8.Rozínková Monika1998kraj. ženy N24 
9.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
10.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
11.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
12.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
13.Macurová Denisa2003kraj. ženy N34 
14.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 35 
15.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
3.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
4.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
5.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
6.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44 
2.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-25 N 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
5.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
6.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 32 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 42 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
4.Novohradská Karolína2005nez.  
5.Trávníčková Karla1973nez.  
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrachová Marie1963ČR ženy 19 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 56 
3.Somrová Gabriela1981ČR ženy 72 
4.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
5.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 64 
6.Gavendová Aneta2006kraj. mžy 41 
7.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 26-30Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
8.Daňová Barbora1999kraj. ženy 30NStřídavý start z SK Frýdlant n.O.
9.Březinová Barbora2004kraj. ženy 30-38Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
10.Matějová Hanka2004kraj. dky 14Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
2.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
3.Kišková Jana1982nez.  
2. liga žen skupina A
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996kraj. ženy 12 
2.Richterová Eva1957kraj. ženy 21-22 
3.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 23NHostování z TSM Kladno
4.Mašková Marie1997kraj. ženy 24Hostování z TJ Broumy
5.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 26Hostování z KST Rakovník
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21-40 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Scheubová Jana1962kraj. ženy 41-60 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 41-60 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
9.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
10.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 3 
2.Janoušová Petra1999kraj. ženy 8 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
4.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 13 
5.Vacíková Renata1978kraj. ženy 19 
6.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
7.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
8.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 11 
2.Nováková Monika1984kraj. ženy 15 
3.Vyletová Helena1972kraj. ženy 18 
4.Melnyková Liana1998kraj. ženy 20 
5.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 21-25 
6.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 21-25 
7.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 26-30 
8.Lněničková Marta1979kraj. ženy 31-40 
9.Zuchová Petra2003kraj. dky 22 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 80 
2.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 41-60Hostování z SK HAMR
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
5.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
6.Franeková Věra2003kraj. ženy 61-80 
7.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
8.Strnadová Karolína2003ČR sžy 48 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 58. 
2.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21.-40. 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
5.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21.-40. 
6.Šimonovská Blanka1989nez.  
7.Málková Zuzana1984nez.  
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 92 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 97Hostování z TJ Sokol Pocinovice
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Pocinovice
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 14Hostování z SK Jiskra Domažlice
5.Račáková Michaela1993kraj. muži 201.-248.Hostování z TJ Sokol Horažďovice
6.Hnojská Helena1974nez.  
7.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38Střídavý start z SKST Hodonín
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 91. 
2.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 21.-40.Hostování z AC Sparta Praha
3.Plachá Liliana2003kraj. ženy 41.-60.Hostování z TSM Kladno
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
5.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 61.-80. 
7.Procházková Šárka2002kraj. ženy nez.Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 7 
2.Čížková Alena1959kraj. ženy 10Hostování z Dioss Nýřany
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 16 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 17 
5.Pokorná Eva2004nez. Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 1 
2.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 4 
3.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Bor
4.Matoušová Jana1973kraj. ženy 9 
5.Janečková Jaroslava1970kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Spartak Strašice
6.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-30 
7.Komorousová Adéla2004kraj. ženy nezařazena 
8.Krákorová Adriana2003kraj. ženy nezařazena 
2. liga žen skupina B
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 73Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Munková Irena1972ČR ženy 85Hostování z T.J. Sokol Terezín
3.Smíšková Martina1979kraj. ženy 4 
4.Hauznerová Michaela1977kraj. ženy 10 
5.Vašinová Karina1977kraj. ženy 21 
6.Matasová Tereza1995kraj. ženy 24 
7.Peštová Eva1950kraj. ženy 28 
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 9 
2.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 12 
3.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 13 
4.Brožová Alena1974kraj. ženy 22Hostování z TTC Litvínov
5.Pichová Martina1998kraj. ženy 29Hostování z TTC Litvínov
6.Houdková Helena1996kraj. ženy 30Hostování z SKST Baník Most
7.Vítová Drahomíra1959reg. muži 105,5 
TJ Lokomotiva Trutnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Albrechtová Renata1973kraj. ženy 14Hostování z TJ Baník Žacléř
2.Hronešová Jana1973kraj. ženy 16 
3.Holá Natálie2000kraj. ženy 19Hostování z TJ Dvůr Králové nad Labem
4.Landsmannová Alena1973kraj. ženy N24Hostování z TJ Sparta Úpice
5.Hindráková Martina1964kraj. ženy N 
6.Kalášková Lenka1952kraj. ženy N 
7.Prokopcová Klárka2001kraj. dky 15 
8.Matějíčková Kristýna1989kraj. ženy N 
SKST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Butrym Sandra2000kraj. ženy 1Ncizinec 
2.Pařízková Monika2005kraj. ženy 2. 
3.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 6.Hostování z TJ Jiskra Nový Bor
4.Absolonová Marie2000kraj. ženy 3. 
5.Zacharová Kateřina1980kraj. ženy 9N 
6.Sálová Anežka2000kraj. ženy 13. 
7.Reslerová Věra2003kraj. ženy 14. 
8.Hůlková Anna2005kraj. ženy xxx 
9.Kopecká Barbora1994kraj. ženy xxx 
10.Girethová Kateřina2001kraj. ženy xxx 
11.Rutová Lenka1963kraj. ženy xxx 
12.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 11Střídavý start z SKST Děčín
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drobná Lucie1991kraj. ženy 1 
2.Eisnerová Heda1983kraj. ženy 17Hostování z KST Kalich Litoměřice
3.Prášilová Petra1980kraj. ženy 18Hostování z KST Kalich Litoměřice
4.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
5.Petržílková Eliška2006reg. muži 201-220 
6.Fedorovičová Petra2007nez.  
TJ Montas Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aubusová Gabriela1973kraj. ženy 17 
2.Dufková Eva1958kraj. ženy 21 
3.Brandejsová Monika1965kraj. ženy 23 
4.Vaňková Zdena1945kraj. ženy N23 
5.Langrová Dana1965kraj. ženy 25 
6.Samková Jaroslava1949kraj. ženy N33 
7.Kolegarová Šárka1964kraj. ženy N 
8.Bergerová Michaela1989kraj. ženy N 
TJ Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longinová Ilona1963kraj. ženy 1 
2.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 1 NHostování z TJ AŠ Mladá Boleslav
3.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 3 
4.Bajtalonová Jitka1988kraj. ženy 4Hostování z TJ Sokol Mnichovo Hradiště
5.Červová Jitka1966kraj. ženy 12 N 
6.Šípková Nela2000nez. ženy Hostování z TJ AŠ Mladá Boleslav
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-60 
4.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
5.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
6.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977ČR ženy 83 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11-20 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 41-60 
4.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
5.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 41-60 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
7.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
8.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
9.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 61-80 
10.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61-80 
11.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. ženy 7Hostování z TJ Aero Odolena Voda
2.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 17 
3.Čubová Jana1988kraj. ženy 18Hostování z TJ Neratovice
4.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 20 
5.Fabiánová Pavla1972kraj. ženy 25N 
6.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
7.Tomsová Kateřina1972nez. ženy  
8.Jaroňová Karolína2007nez. ženy  
2. liga žen skupina C
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984ČR ženy 62Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
2.Tydlačková Simona1979ČR ženy 66 
3.Hanáková Nela2004kraj. ženy 7 N 
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 8 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 11 
6.Pončíková Kateřina1993reg. muži 41-50Hostování z TJ Oznice
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986kraj. ženy 8Hostování z TJ Sokol Bobrovníky
2.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
3.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 16-20 
4.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Kateřinky
5.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-25 
6.Segetová Patricie2004kraj. ženy 26-30 
7.Synková Markéta2001kraj. ženy 39,5 
8.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
9.Straková Bára2005reg. muži 148,5 
10.Mikesková Romana1987reg. muži 148,5 
11.Harvánková Dana1965reg. muži 148,5 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
2.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
3.Blatná Alena1957kraj. ženy 36-40 
4.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 41-45 
5.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 56-60 
6.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
7.Groligova Anna2005kraj. mžy 115 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001kraj. ženy 1 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 2 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 3 
4.Rebejová Karla1959kraj. ženy N10 
5.Nováková Šárka1959kraj. ženy 21-23 
6.Krupová Soňa2005kraj. ženy 21-23 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 5 
2.Částková Barbora1988kraj. ženy 6 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy N7 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 8 
5.Motlová Monika1994kraj. ženy N10 
6.Šedová Natálie2008nez. ženy  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 89 
2.Procházková Jana1986kraj. ženy 7Hostování z KST Linea Chrudim
3.Vránová Martina1985kraj. ženy 9Hostování z TJ Sokol Chrast
4.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Chrast
5.Velechová Adéla1993kraj. ženy 10NHostování z USK Pardubice
6.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
7.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
Sportovní klub Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988ČR ženy 90 
2.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 6Hostování z TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
3.Píšová Adéla1982kraj. ženy 9 
4.Bartošová Hana1948nez. ženy  
5.Cahová Zuzana2001nez. ženy  
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
2.Hlávková Hana1976kraj. ženy N13 
3.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N22 
4.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy N24 
5.Rozínková Monika1998kraj. ženy N24 
6.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
7.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
8.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
9.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
10.Macurová Denisa2003kraj. ženy N34 
11.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 35 
12.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
SK Frýdlant n. O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 26-30 
2.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 26-30 
3.Daňová Barbora1999kraj. ženy 30N 
4.Březinová Barbora2004kraj. ženy 30-38 
5.Kotková Daniela2000kraj. ženy 30-38 
6.Žáčiková Petra1975kraj. ženy 30-38 
7.Chovancová Marie2002kraj. ženy 30-38Hostování z SK - Svinov
8.Matějová Hanka2004kraj. dky 14 
9.Stramová Eliška2007kraj. dky 21 
10.Nitrová Valerie2007kraj. dky 31 
11.Papíková Irena Elizabeth2006kraj. dky 32 
12.Jemelíková Alice1998nez.  
13.Májová Markéta1979nez.  
14.Veličková Petra1991nez.  
15.Ševcová Eva1977nez. ženy  
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000kraj. ženy 26-30Hostování z SKST Rohatec
2.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 36-40 
3.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 46-50 
4.Šuralová Hana2002kraj. ženy 51-55 
5.Zemánková Gabriela2001kraj. ženy 51-55Hostování z SK Baník Ratíškovice
6.Kladňáková Hana2002reg. ženy 24 
7.Lungová Michaela2002reg. ženy 30 
8.Véghová Viola2000ČR dky 66Hostování z SK Přerov
9.Šuralová Karolina2005reg. sžy 14 
10.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 NStřídavý start z SKST Hodonín
11.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60Střídavý start z SKST Hodonín
Český pohár II. stupeň mužů
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 - 40 
2.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41 - 50 
3.Hořejší Radim1976kraj. muži 41 - 50 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 41 - 50 
5.Benák Libor1969kraj. muži 51 - 60 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 - 80 
7.Tichý Jiří1986kraj. muži 61 - 80 
8.Švec Radek1986kraj. muži 80 N 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 81 - 100 
10.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 15 
2.Bradáč Petr1976kraj. muži 20 
3.Šilhán Josef1975kraj. muži 19 
4.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
5.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 27 
2.Sadílek Tomáš1975ČR muži 30 
3.Martinko Jiří1999ČR muži 37 
4.Klos Patrik1998ČR muži 40 
5.Liška Libor1995ČR muži 64 
6.Martinko Tomáš2002ČR muži 89 
7.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
8.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
10.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 12 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 36 
3.Palkovský David1984ČR muži 41 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 94 
6.Ševec Jakub1999ČR muži N100cizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 11 
8.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
2.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
3.Charvát Ondřej1996kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 19 
5.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
6.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31.-35. 
2.Stehlík Milan1960kraj. muži 41.-50. 
3.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
4.Rulík Jiří1972kraj. muži 71.-80. 
5.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
6.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
7.Sourada Petr1961kraj. muži 141.-160. 
8.Hort Miloš1964kraj. muži 141.-160. 
9.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141.-160. 
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Zich Petr ml.1991kraj. muži 101.-150. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
6.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
7.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
8.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200.N 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 9 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 23 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 25 
4.Stránský Matěj1998kraj. muži 26.-30. 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
2.Šašinka Radek1987kraj. muži 51-60 
3.Mořický Tomáš1995kraj. muži 71-80 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80N 
5.Chvíla Pavel1976kraj. muži 91-100 
6.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
7.Hajduk Jan1975kraj. muži 131-140 
8.Nožička Jiří1965kraj. muži 171-180 
9.Šašinka Albert2000kraj. muži 181-190 
10.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
11.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
TJ Jiskra Humpolec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
2.Váňa Lubomír1991kraj. muži 101-110 
3.Brukner Vít1997kraj. muži 101-110 
4.Krčil Aleš1999kraj. muži 111-130 
5.Krčil Tomáš1995reg. muži 9 
6.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
7.Kohout Vojtěch1998reg. muži 21-30 
8.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
9.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
10.Trnka Tomáš1997kraj. muži N 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 38. 
2.Blinka Michal2001ČR muži 96. 
3.Šilhán Petr1995ČR muži 97. 
4.Medek Josef1976ČR muži 98. 
5.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
6.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
4.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
5.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
6.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
7.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
8.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
9.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
10.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 19. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 51.-70.Hostování z TSM Kladno
4.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 51.-70. 
6.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
7.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-130. 
8.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
9.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
10.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
12.Rezek Jan1985kraj. muži 131.-160. 
13.Brabec Stanislav1962kraj. muži 161.-200. 
14.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
15.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
TJ Smolnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 110,5 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 190,5 
3.Petržilka Jiří1962kraj. muži 190,5 
4.Petrlík Josef1964kraj. muži 225,5 
5.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 225,5 
6.Pechal Roman1966kraj. muži 225,5 
7.Bartoš Filip1993kraj. muži 275,5 
8.Kusáková Milada1961reg. ženy 67 
9.Pecinka Václav1951reg. muži 76 
10.Petržilka Vladislav1960reg. muži 91 
11.Šuma Jaroslav1946reg. muži 92 
12.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 94 
13.Dlouhý Václav1977reg. muži 104 
14.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 108 
15.Jech Petr1971reg. muži 142 
16.Kabourek Vladimír st.1958nez. muži  
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 111.-120. 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 141.-150. 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 141.-150. 
4.Šindler Jaroslav1997kraj. muži 201.-220. 
5.Fešar Tom1999kraj. muži 221.-227 
6.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
7.Hüttl Adolf1953reg. muži 51-60 
8.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 81-90 
9.Kántor Lukáš2000reg. muži 101-110 
10.Tichavský Filip2004reg. muži 101-110 
11.Kantor Julius ml.1970reg. muži 164-200 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 42 
2.Černota Filip2001kraj. muži 21-30 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
4.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
5.Novák Robert1977kraj. muži 30N 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Hájek Michal1990kraj. muži 41-50 
8.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
9.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
10.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
11.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
12.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 31-40 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
5.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
6.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
9.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
10.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
11.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 21 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 24 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 31-35 
4.Doležal Jan1990kraj. muži 36-40 
5.Janák Martin1966kraj. muži 36-40 
6.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
7.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
8.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
9.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
10.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
11.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
12.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
13.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
14.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
15.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
SKC Zruč n.S. TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 9. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 131.-160.Hostování z TTC Elizza Praha
6.Hameta Oldřich1967kraj. muži 131.-160. 
7.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 160.N 
8.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
9.Bleha Lukáš1991kraj. muži 200.N 
10.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 201.-250. 
11.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
12.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
13.Herout Václav1981reg. muži 41.-50. 
14.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
15.Dolejš Ladislav2003reg. muži 116.-131. 
16.Kop Jaromír2002reg. muži 116.-131. 
17.Čekal Jan2006reg. muži 131.N 
18.Procházka Jan2002reg. muži 131.N 
19.Förster Vojtěch2006reg. sži 11.-15. 
20.Förster Tomáš2009reg. sži 21.-31. 
21.Tůma Jan2009reg. sži 21.-31. 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 61-70 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 111-120 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 141-150 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 161-170 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 211-220 
MK Řeznovice TT M.Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981ČR muži 83 
2.Souček Martin1986kraj. muži 13 
3.Musil David1992kraj. muži 17 
4.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 20 
5.Novák David1985kraj. muži 21-30 
6.Horák Aleš1985kraj. muži 71-80 
7.Peterka Ondřej1994kraj. muži 71-80 
8.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80N 
9.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
10.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
11.Bíla Jindřich1980reg. muži 41 
12.Jelínek Stanislav1984nez. muži  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 15. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 31. - 40. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 31. - 40. 
5.Hoďák Václav1990kraj. muži 51. - 70. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 71. - 100. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 101. - 130. 
8.Trávníček Luboš1972kraj. muži 161. - 200. 
9.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
10.Kroupa Milan1965reg. muži 31. - 40. 
11.Grill Josef1967reg. muži 31. - 40. 
12.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
13.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
14.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
15.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
KST Vsetín z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
2.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
3.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 51-60 
4.Bártek Dušan1974kraj. muži 71-80 
TJ Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 13. 
2.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 14. 
3.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 16. 
4.Šplíchal Jan1979kraj. muži N31. 
5.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
6.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
7.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201-230. 
TJ Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 12. 
2.Šváb Richard1974kraj. muži N29. 
3.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 61-70. 
4.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80. 
5.Valeš Jakub2003kraj. muži N90. 
6.Sixta Daniel1974kraj. muži 121-140. 
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galatík Pavel1982kraj. muži 51-60 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 51-60 
3.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
4.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
5.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
6.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
7.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
8.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
9.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120N 
10.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160N 
11.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 41-50 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41-50 
6.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
7.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
8.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
TJ Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 21-30 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
4.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
5.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Knob Michal1965kraj. muži 101-130 
8.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
9.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
10.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
TTC Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 36-40 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 51-60 
4.Řezníček David1983kraj. muži 71-80 
5.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
6.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
8.Bříza Martin1993kraj. muži 141-160 
9.Zíb Petr1986reg. muži 61-70N 
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 4 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 9N 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 10 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 21-30N 
6.Smažík David2004kraj. muži 131-160N 
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 4 
2.Skalský Ondřej1999kraj. muži 14 
3.Skopal Dalibor2002kraj. muži 16 
4.Soukup Adam2001kraj. muži 20 
5.Vlach Martin1998kraj. muži 21.-30. 
6.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
7.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
8.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201.-242. 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
2.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
4.Kepl Karel1961kraj. muži 31.-50. 
5.Netesal Jiří1971kraj. muži 101.-150.N 
6.Otáhal Bořek2004kraj. muži 201.-242. 
7.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 201.-242.N 
8.Krudenc Martin1975reg. muži 51.-100. 
SF SKK EL Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 1 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 9 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10 
4.Valenta Jan2001ČR muži 34Hostování z TSM Kladno
5.Plachý Josef1971kraj. muži 20N 
SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B)
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Stanislav1997ČR muži 29 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 33 
3.Obešlo Marek1991ČR muži 44 
4.Málek Tomáš1996ČR muži 49 
5.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 67 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
2.Šablatura Michal1995kraj. muži 31.-40.cizinec 
3.Ezr Václav1996kraj. muži 41.-50. 
4.Půlpán David1993kraj. muži 51.-60. 
ST EUROMASTER Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 75 
2.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 4 
3.Čamr František2000kraj. muži 10Hostování z TTC Elizza Praha
4.Vaculovič Libor1987nez. muži N 
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miffek Daniel1976kraj. muži 7 
2.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-30. 
4.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-30. 
5.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
6.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
7.Šembera Karel1962kraj. muži 250N 
8.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 3 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 6 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 11 
5.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 61-70 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 81-100 
7.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
8.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
9.Bočan Miroslav1954reg. muži 6 
10.Kříž Dominik1999kraj. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 41-50 
2.Krameš Jan2002kraj. muži 51-60 
3.Kuba Josef1972kraj. muži 51-60 
4.Juklík Tomáš1973kraj. muži 61-80 
5.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
6.Mráz Jiří1963kraj. muži 61-80 
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 29 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 35 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 40 
4.Merkl Jiří1958kraj. muži N 100 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
7.Loskot Václav1970kraj. muži 171-200 
8.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
9.Částka David1999kraj. muži 201-230 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-230 
11.Rákosník Josef1934kraj. muži 201-230 
12.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
13.Šanc Přemysl1963reg. muži 81-90 
14.Šimek Karel1960reg. muži 91-100 
15.Bohdanecký Petr1968reg. muži 91-100 
16.Halberštát Ondřej2002reg. muži 101-110 
17.Krása Jakub2005reg. muži 111-121 
18.Kvasnička Tomáš1989nez.  
19.Prousek Adam1989nez.  
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50 
2.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
3.Berger Miroslav1965kraj. muži 51-70 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
5.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70 
6.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
7.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 71.-80. 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 101.-110. 
3.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121.-130. 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 141.-150. 
5.Střílka Jakub1991kraj. muži 161.-180. 
6.Kuře Jiří1962kraj. muži 201.-220. 
7.Ribka Filip1995reg. muži 31.-35. 
8.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996ČR muži 52 
2.Kowal René1996ČR muži 92 
3.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 21.-25. 
4.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 26.-30. 
5.Janča Miroslav1986kraj. muži 31.-35.N 
6.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61.-70. 
7.Vincek Martin2000kraj. muži 71.-80. 
8.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81.-90. 
9.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
TJ Sklo Bohemia Světlá n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30k 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 21-30k 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 101-110k 
4.Tecl Tomáš2001reg. muži 131-150k N 
5.Kruml Milan1975reg. muži 31-60r 
6.Kubíček Jan1972reg. muži 31-60r 
7.Nechvátal Josef1958reg. muži 31-60r 
8.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31-60r 
9.Karel Martin1975reg. muži 31-60r N 
10.Stehlík Oldřich1992nez. muži  
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 4 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Vaněček Petr1988kraj. muži 14 
4.Legát Petr1999kraj. muži 16 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 21-25 
TTC Roudnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
2.Sklenička Jan1978kraj. muži 45,5 
3.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 130,5 
4.Červenka Marek1978kraj. muži 130,5 
5.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 170,5 
6.Brhovský Václav1967kraj. muži 190,5 
7.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 225,5 
8.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 71-80 
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 12 
2.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 21-30 
4.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
6.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
7.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
9.Regner Michal1978nez. muži  
10.Frýba Jiří1965nez. muži  
11.Šilhán Pavel1984nez. muži  
TJ Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 23. 
2.Piesla Tomasz1977kraj. muži N25.cizinec 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 61.-70. 
4.Kollert David1989kraj. muži 71.-80. 
5.Brzecki Pawel1979kraj. muži N170.cizinec 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 171.-200. 
7.Čepelka Jan1994kraj. muži N230. 
8.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 231.-260. 
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 26. - 30. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31. - 40. 
3.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 51. - 60. 
4.Netrval Jan2001kraj. muži 121. - 150. 
5.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
6.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151. - 200. 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
8.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
9.Tománek Matyáš2000kraj. muži 201. - 248. 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
11.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
12.Pergler Jakub1991reg. muži 31. - 40. 
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 30Ncizinec 
2.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 61 
3.Laboutka Luděk1966ČR muži 68 
4.Průša David2000ČR muži 88 
5.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
6.Thang Do Trong1985kraj. muži 20 Ncizinec 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
8.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
9.Slobodzian Adam1997kraj. muži 61-80 
10.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický Marek1998kraj. muži 41-50 
2.Adam Ondřej1987kraj. muži 71-80 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
4.Pachner Jan2003kraj. muži 101-120 
5.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
6.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
7.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
8.Bednář David2006kraj. mži 10 
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 31- 40 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 41- 50 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 61- 70 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 61- 70 
5.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91- 100 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 131- 140 
7.Kouřil Přemysl1969reg. muži 31- 40 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 41- 50 
9.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
10.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
11.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
12.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
13.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Přída Kryštof2002kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Kubát Petr1999kraj. muži 81.-100. 
4.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81.-100. 
5.Plachý Jiří1967kraj. muži 101.-150. 
6.Beran Matěj2001kraj. muži 101.-150.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Buchar Michael1999kraj. muži 151.-200. 
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
Český pohár II.stupeň žen
MK Řeznovice TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 14 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 20 
3.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
4.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
5.Yoshida Mitsuki1984nez. cizinec 
6.Chernyavskaya Ekaterina1996nez. cizinec 
7.Yefimova Anastasiia1995nez. cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR ženy 65Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Sommerová Helenka2005ČR ženy 71.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 86. 
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 91. 
5.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 21.-40.Hostování z AC Sparta Praha
6.Plachá Liliana2003kraj. ženy 41.-60.Hostování z TSM Kladno
7.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
8.Procházková Šárka2002kraj. ženy nez.Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
Sportovní klub Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 12 
2.Blašková Dagmar1993ČR ženy 17 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 18 
4.Němečková Monika1995ČR ženy 36 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 61 
6.Macurová Andrea1978kraj. ženy N12 
7.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
8.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N22 
9.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
10.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
11.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
12.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
13.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 2 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 13 
4.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
6.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
7.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-25 N 
8.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
9.Pěnkavová Kateřina1987nez.  
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 48 
2.Bednářová Lenka1991ČR ženy 50 
3.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
4.Prnová Veronika1988kraj. ženy 31-35Hostování z DTJ Hradec Králové
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
6.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 41-45 
7.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 56-60 
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 5 
2.Tomanová Tamara1994ČR ženy 11 
3.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 16 
4.Hrachová Marie1963ČR ženy 19 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 56 
6.Somrová Gabriela1981ČR ženy 72 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
8.Gavendová Aneta2006kraj. mžy 41 
9.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 64 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986kraj. ženy 8Hostování z TJ Sokol Bobrovníky
2.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
3.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 16-20 
4.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Kateřinky
5.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-25 
6.Segetová Patricie2004kraj. ženy 26-30 
7.Synková Markéta2001kraj. ženy 39,5 
8.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
9.Straková Bára2005reg. muži 148,5 
10.Mikesková Romana1987reg. muži 148,5 
11.Harvánková Dana1965reg. muži 148,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline