Soupisky
Divize muži
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladovník Daniel1966kraj. muži 61-80 
2.Janíček Petr1962kraj. muži 81-100 
3.Kafuněk David1971kraj. muži 101-150 
4.Kala Petr1962kraj. muži 201-250 
5.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
6.Adášek Jan1961kraj. muži 351-400 
7.Havel Jiří1976kraj. muži 401-500 
8.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
9.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
10.Botek Radomír1970kraj. muži 501-600 
11.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
12.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
13.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
14.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
15.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 601-700 
16.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800 N 
17.Glásl Ondřej1979kraj. muži N 
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Libor1969kraj. muži 51 - 60 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 - 80 
3.Tichý Jiří1986kraj. muži 61 - 80 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 81 - 100 
5.Švec Radek1986kraj. muži 80 N 
6.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101 - 150 
7.Pištora Josef1951kraj. muži 101 - 150 
8.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
9.Černoch Jan1956kraj. muži 151 - 200 
10.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151 - 200 
11.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 151 - 200 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 81-100 
2.Rucký Přemysl1979kraj. muži 101-150 
3.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 101-150 
4.Musil Michal1990kraj. muži 151-200 
5.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 151-200 
6.Toman Vojtěch1986kraj. muži 151-200 
7.Šebl Jáchym2000kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Slavoj Praha
8.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 151.-200.Střídavý start z TJ Slavoj Praha
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
2.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
3.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
4.Růžička Jakub1984kraj. muži 81-100 
5.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
6.Běhal Aleš1977kraj. muži 101-150 
7.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
8.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997kraj. muži 61-80 
2.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
3.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
4.Kadlec Vít2005kraj. muži 151-200 
5.Daníček Adam2000kraj. muži 101-150 
6.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
7.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
8.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
2.Kreder Benjamin1997kraj. muži 61-80cizinec 
3.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
4.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
5.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
6.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
7.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
8.Gaydoš Vít1990kraj. muži 151-200 
9.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
10.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
11.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
12.Kočí Štěpán1988kraj. muži 151-200 
13.Panský Lukáš1986kraj. muži 200N 
14.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
15.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
16.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
17.Kantor Jan1994kraj. muži 201-250 
18.Annayev Sanjar1995kraj. muži 201-250cizinec 
19.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
20.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 81-100 
2.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
3.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81-100 
4.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
5.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
6.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
7.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
8.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
9.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
10.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
11.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
12.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
13.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
14.Kézr Aleš1974nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
2.Kubát Petr1999kraj. muži 81.-100. 
3.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81.-100. 
4.Počta Tomáš1981kraj. muži 101.-150. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 81.-100.cizinec 
6.Beran Matěj2001kraj. muži 101.-150.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Plachý Jiří1967kraj. muži 101.-150. 
8.Navrátil Jiří1992kraj. muži 101.-150. 
9.Beran Tomáš2001kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Buchar Michael1999kraj. muži 151.-200. 
11.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 101 - 150 
2.Maňhal Daniel1993kraj. muži 101 - 150 
3.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 101 - 150 
4.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 151 - 200 
5.Remunda Štěpán1975kraj. muži 151 - 200 
6.Chlumský Petr1996kraj. muži 151 - 200 
7.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 - 300 
8.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 51-60 
2.Tenglová Vendula1993kraj. muži 61-80 
3.Hrbáček Milan1968kraj. muži 81-100 
4.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 101-150 
5.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
6.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 101-150 
7.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
8.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
9.Tichý Dominik1999kraj. muži 151-200 
10.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
11.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
12.Hruška Jan1969kraj. muži 201-250 
13.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
14.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
15.Hrabě Václav1951kraj. muži 201-250 
TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Aleš1975kraj. muži 51-60 
2.Novotný Petr1976kraj. muži 51-60 
3.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80 
4.Hrdý Martin1972kraj. muži 61-80 
5.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 81-100 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-150 
7.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
8.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
9.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
10.Rousek Tomáš1967kraj. muži 150 N 
11.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
12.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
13.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 201-250cizinec 
14.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
15.Jež Dominik1997kraj. muži 201-250 
16.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
17.Svoboda Robert1972kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 51 - 60 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 51 - 60 
3.Zuzčák Patrik1976kraj. muži 101 - 150cizinec 
4.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 151 - 200 
5.Jírovec Martin1960kraj. muži 101 - 150 
6.Semrád Martin1975kraj. muži 151 - 200 
7.Hák Zdeněk1987kraj. muži 151 - 200 
8.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
1. třída A muži (KS-1A)
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 80 N 
2.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101 - 150 
3.Pištora Josef1951kraj. muži 101 - 150 
4.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151 - 200 
5.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151 - 200 
6.Chovanec Jakub1992kraj. muži 201 - 250 
7.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201 - 250 
8.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 - 350 
9.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351 - 400 
10.Braun Tomáš1969kraj. muži N 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
2.Běhal Aleš1977kraj. muži 101-150 
3.Daníček Adam2000kraj. muži 101-150 
4.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
6.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
7.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
8.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
9.Šimeček Jan1995kraj. muži 251-300 
10.Akopyan Artur1969kraj. muži 351-400cizinec 
11.Maushart Milan1997kraj. muži Ncizinec 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
2.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
3.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
5.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
6.Kočí Štěpán1988kraj. muži 151-200 
7.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
8.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
9.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gomola Jan1987kraj. muži 101 
2.Zapletal Jan1987kraj. muži 101 
3.Lebl Ondřej1990kraj. muži 151 
4.Král Lukáš1984kraj. muži 151 
5.Lipták Milan1980kraj. muži 201 
6.Satorie Michal1974kraj. muži 251 
7.Dorko Tomáš1991kraj. muži 251cizinec 
8.Fišer Martin1959kraj. muži 301 
9.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401 
10.Siblík Michal1977kraj. muži 601 
SF SKK EL Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suvorov Maxim1989kraj. muži 81.-100.cizinec 
2.Beran Matěj2001kraj. muži 101.-150.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 101.-150. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151.-200. 
5.Navrátil Jiří1992kraj. muži 101.-150. 
6.Beran Tomáš2001kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Buchar Michael1999kraj. muži 151.-200. 
8.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
9.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 251.-300.cizinec 
10.Khalaila Adam2002kraj. muži 301.-350.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 101 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101 
3.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 101 
4.Fexa Martin1977kraj. muži 151 
5.Kárník Tomáš1989kraj. muži 151 
6.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
7.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
8.Brothánek Jan1977kraj. muži 251 
9.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
10.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
11.Jiroš Martin1972kraj. muži 351 
12.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 351 
13.Michálek David1988kraj. muži 401 
14.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
15.Hájek Luděk st.1973kraj. muži N 500 
16.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
2.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
3.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
4.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
5.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
6.Svobodová Nikola1992kraj. muži 351-400 
7.Myslivec Jiří1975kraj. muži 401-500 
8.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Dominik1999kraj. muži 151-200 
2.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
3.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
4.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
5.Hruška Jan1969kraj. muži 201-250 
6.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
7.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 251-300 
8.Tichý Květoslav1950kraj. muži 251-300 
9.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
2.Mráz Jiří1963kraj. muži 61-80 
3.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
4.Krameš Jan st.1975kraj. muži 151-200 
5.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 301-350 
6.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
7.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 301-350cizinec 
8.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
9.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
10.Pešina Jiří1974kraj. muži 351-400 
11.Baier Miroslav1991kraj. muži 351-400 
12.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
13.Knobloch Miroslav ml.2002kraj. muži 401-500 
TJ AVIA Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-50 
2.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
3.Rousek Tomáš1967kraj. muži 150 N 
4.Skříčková Ivana1987kraj. muži 201-250 
5.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
6.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 201-250cizinec 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
8.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 601-700 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 81-100 
2.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 100 N 
3.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-150 
4.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
5.Jež Dominik1997kraj. muži 201-250 
6.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
7.Zázvorka Jan1993kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírovec Martin1960kraj. muži 101 - 150 
2.Semrád Martin1975kraj. muži 151 - 200 
3.Hák Zdeněk1987kraj. muži 151 - 200 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
5.Herrmann Vít1973kraj. muži 251 - 300 
6.Čečák Milan1978kraj. muži 301 - 350 
7.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 - 350 
8.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
9.Bielina Václav1950kraj. muži 351 - 400 
10.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
11.Suchý Adam ml.2002kraj. muži 501 - 600 
12.Kozák Vojtěch ml.2001kraj. muži 701 - 800 
13.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
14.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 - 40 
15.Boš Petr1977kraj. muži N 
1. třída B muži (KS-1B)
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašek Milan1967kraj. muži 101-150 
2.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
3.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
4.Rys Vilém1969kraj. muži 101-150 
5.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
6.Havel Jaroslav1946kraj. muži 251-300 
7.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-350 
8.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
9.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
10.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
11.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
12.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
13.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
14.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
15.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
16.Boubelík Tomáš1967kraj. muži N 
17.Krošlak Pavol1964kraj. muži N 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
2.Martinec Tomáš1991kraj. muži 150 N 
3.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 151 - 200 
4.Černoch Jan1956kraj. muži 151 - 200 
5.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 - 200 
6.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251 - 300 
7.Radil Milan1951kraj. muži 251 - 300 
8.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251 - 300 
9.Reuter Christoph1987kraj. muži 301 - 350cizinec 
10.Kudrna Jiří1959kraj. muži N 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
2.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 151-200 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 200N 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 151-200 
6.Kantor Jan1994kraj. muži 201-250 
7.Annayev Sanjar1995kraj. muži 201-250cizinec 
8.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
9.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 600N 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980kraj. muži 101 
2.Hondlík Josef1966kraj. muži 151 
3.Moravec Roman1958kraj. muži 201 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 201 
5.Tůma Ladislav1978kraj. muži 201 
6.Fišer Petr1983kraj. muži 251 
7.Pastír Jiří1971kraj. muži 251 
8.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251 
9.Veselý Luboš1965kraj. muži 251 
10.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401 
11.Bauer Radek1965kraj. muži 501 
12.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
2.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
3.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
4.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
6.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
7.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
8.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
9.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
10.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
11.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
12.Veletová Ilona1973nez.  
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
2.Milek Petr1978kraj. muži 101-150 
3.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 151-200 
5.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
6.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-350 
7.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
8.Obraz Martin1966kraj. muži 350 N 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 151 - 200 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 151 - 200 
3.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 - 300 
4.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
5.Horák Dominik1988kraj. muži 251 - 300 
6.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
7.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
2.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 101-150 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
4.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 201-250 
6.Eberl Milan1950kraj. muži 301-350 
7.Svoboda Igor1969kraj. muži 351-400 
8.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977reg. muži 101 
2.Kubera František1962reg. muži 151 
3.Gruber Josef1992reg. muži 151 
4.Mazánek Jiří1975reg. muži 201 
5.Dlouhý Karel1969reg. muži 301 
6.Kačinetz Alan1965reg. muži 351 
7.Čapek Karel1962reg. muži 351 
8.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 351 
9.Ulrych Jiří1975reg. muži 351 
10.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
11.Koubek Arnošt1956reg. muži 401 
12.Stočes Petr1956reg. muži 401 
13.Hezina Jiří1945reg. muži 601 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000kraj. muži 101.-150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101.-150. 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
4.Diblíková Klára1997kraj. muži 101.-150. 
5.Kaba Radka1975kraj. muži 101.-150. 
6.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 151.-200. 
7.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
8.Vaněk Petr2001kraj. muži 201.-250. 
9.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
10.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
11.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-350. 
TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977kraj. muži 101-150 
2.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
3.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
4.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 251-300 
6.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
7.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 401-500Střídavý start z TTC Elizza Praha
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
2.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
3.Kutil Jan1964kraj. muži 201-250 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 201-250 
5.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
6.Trnka Václav1970kraj. muži 201-250 
7.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
8.Sochor Adam2002kraj. muži 251-300 
9.Kugler Filip1992kraj. muži 251-300cizinec 
10.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
11.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
2. třída A muži (KS-2A)
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 - 200 
2.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151 - 200 
3.Chovanec Jakub1992kraj. muži 201 - 250 
4.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201 - 250 
5.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251 - 300 
6.Radil Milan1951kraj. muži 251 - 300 
7.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251 - 300 
8.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 - 350 
9.Reuter Christoph1987kraj. muži 301 - 350cizinec 
10.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351 - 400 
11.Seidl Josef1936kraj. muži 401 - 500 
12.Kocian Ladislav1949kraj. muži 400 N 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
2.Švec Ondřej1977kraj. muži 201-250 
3.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
4.Vorel Martin1969kraj. muži 251-300 
5.Král Martin1971kraj. muži 251-300 
6.Šimberský Jiří1950kraj. muži 301-350 
7.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301-350 
8.Čuda Jan1983kraj. muži 301-350 
9.Krauz Samuel1953kraj. muži 351-400 
10.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
11.Rybenský Marek1969kraj. muži 351-400 
12.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980kraj. muži 201 
2.Dorko Tomáš1991kraj. muži 251cizinec 
3.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251 
4.Satorie Michal1974kraj. muži 251 
5.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401 
6.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401 
7.Siblík Michal1977kraj. muži 601 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
2.Kubový Jan1992kraj. muži 151-200 
3.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
4.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
5.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
6.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 351-400 
8.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
9.Podrazil Václav2005kraj. muži 401-500 
10.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
11.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
3.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
6.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
7.Slavata Josef1952kraj. muži 351-400 
8.Kouba Jan1999kraj. muži 401-500 
9.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992kraj. muži 101.-150. 
2.Buchar Michael1999kraj. muži 151.-200. 
3.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
4.Khalaila Adam2002kraj. muži 301.-350.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 251.-300.cizinec 
6.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
7.Němec Filip2002kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Kubelka Martin2001kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
10.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
11.Kopecký Michael2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Šíp Martin2006kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997reg. muži 251 
2.Jírů Libor1970reg. muži 301 
3.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 301 
4.Křehnáč Milan1973reg. muži 301 
5.Vítek Milan1978reg. muži 350N 
6.Zatroch Ondrej1983reg. muži 351cizinec 
7.Richter Jan1973reg. muži 351 
8.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
9.Farář Petr1979reg. muži 401 
10.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
11.Chmelík David1969reg. muži 401 
12.Dvořák Petr1983reg. muži 401 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
2.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
5.Hájek Luděk st.1973kraj. muži N 500 
6.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
7.Horčák Martin1974kraj. muži 501 
8.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 81-100 
2.Pecka Milan1964kraj. muži 151-200 
3.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
4.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
5.Matuška František1962kraj. muži 351-400 
6.Hájek Karel1953kraj. muži 401-500 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
8.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 151.-200. 
2.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
3.Vaněk Petr2001kraj. muži 201.-250. 
4.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
5.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
6.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-350. 
7.Hozman Antonín1972kraj. muži 701.-800. 
8.Šimůnková Veronika2002ČR dky 57. 
9.Pfleger Michal2003ČR sži 85-91. 
10.Zeidler Michal1997nez.  
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamáček Jan1958kraj. muži 251-300 
2.Krajč Rudolf1950kraj. muži 300 N 
3.Uhl Jiří1970kraj. muži 300 N 
4.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
5.Maršíková Martina1973kraj. muži 401-500 
6.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
7.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
8.Doležel Vladimír1965kraj. muži 501-600 
9.Bruk Martin2002kraj. muži 501-600 
10.Marek Michal1979kraj. muži 501-600 
11.Novák Milan1975kraj. muži 600 N 
12.Melcher Marek1983kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
2.Vřešťál Milan1989kraj. muži 251-300 
3.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 251-300 
4.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 251-300 
5.Ako David1993kraj. muži 251-300 
6.Slováček Jakub1985kraj. muži 301-350 
7.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
8.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
9.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
10.Červeňák Marian1984kraj. muži 401-500 
11.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
12.Treybal Václav1958kraj. muži 501-600 
2. třída B muži (KS-2B)
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201-250 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 201-250 
3.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 251-300 
4.Kohout Radek1969kraj. muži 301-350 
5.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 351-400 
6.Nosál Martin1989kraj. muži 351-400 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
8.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
9.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
10.Skoumal Adam1969reg. muži 401-500 
11.Zimmel Václav1978kraj. muži 401-500 
12.Kopřiva Jan1947reg. muži 501-600 
13.Černá Martina1983kraj. muži 301-350N 
14.Kremla Tomáš1972reg. muži N 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 151-200 
2.Toman Vojtěch1986kraj. muži 151-200 
3.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
4.Jamrich Robert1979kraj. muži 251-300 
5.Sedláček Luděk1973kraj. muži 251-300 
6.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
7.Huleš Jiří1956kraj. muži 251-300 
8.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301-350 
9.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 501-600 
10.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
11.Novák Jan1951kraj. muži 601-700 
12.Krejsa Josef1948kraj. muži 701-800 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
2.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
3.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
4.Peřina Tadeáš1989kraj. muži 201-250 
5.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
6.Šimeček Jan1995kraj. muži 251-300 
7.Akopyan Artur1969kraj. muži 351-400cizinec 
8.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
9.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
10.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
11.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
12.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 401-500 
13.Vožický Bohumil1957kraj. muži 401-500 
14.Benák Jan2005kraj. muži 601-700 
15.Benák Vít2005kraj. muži 601-700 
16.Rochowanski Jan2005kraj. muži 601-700 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočí Štěpán1988kraj. muži 151-200 
2.Kantor Jan1994kraj. muži 201-250 
3.Annayev Sanjar1995kraj. muži 201-250cizinec 
4.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
5.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-350 
6.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
7.Dlask Marek1991kraj. muži 351-400 
8.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
9.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 600N 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Ladislav1978kraj. muži 201 
2.Fišer Petr1983kraj. muži 251 
3.Veselý Luboš1965kraj. muži 251 
4.Fišer Martin1959kraj. muži 301 
5.Pastír Jiří1971kraj. muži 251 
6.Bauer Radek1965kraj. muži 501 
7.Holub Martin1978kraj. muži 501 
8.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
2.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
3.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
4.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
5.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 301-350 
6.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
7.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
8.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Tomáš1989kraj. muži 151 
2.Brothánek Jan1977kraj. muži 251 
3.Jiroš Martin1972kraj. muži 351 
4.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 351 
5.Michálek David1988kraj. muži 401 
6.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
7.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Bohumil1954kraj. muži 151-200 
2.Laube Petr1976kraj. muži 201-250 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 251-300 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
5.Pícha David1971kraj. muži 301-350 
6.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
7.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
8.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101-150 
2.Hrabě Václav1951kraj. muži 201-250 
3.Hruška Jan1969kraj. muži 201-250 
4.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
5.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 251-300 
6.Tichý Květoslav1950kraj. muži 251-300 
7.Eberl Milan1950kraj. muži 301-350 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
9.Svoboda Igor1969kraj. muži 351-400 
10.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
11.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
2.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 301-350 
3.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 301-350cizinec 
4.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
5.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
6.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 351-400 
8.Pešina Jiří1974kraj. muži 351-400 
9.Baier Miroslav1991kraj. muži 351-400 
10.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
11.Veselý Filip ml.2001kraj. muži 401-500 
12.Knobloch Miroslav ml.2002kraj. muži 401-500 
13.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
14.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
15.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
TJ AVIA Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 201-250cizinec 
2.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
3.Jež Dominik1997kraj. muži 201-250 
4.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
5.Zázvorka Jan1993kraj. muži 251-300 
6.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
8.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
9.Lomský Gustav1956kraj. muži 350 N 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
11.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herrmann Vít1973kraj. muži 251 - 300 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 301 - 350 
3.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 - 350 
4.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
5.Bielina Václav1950kraj. muži 351 - 400 
6.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
7.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
8.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
9.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 - 500 
10.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
11.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21 - 40 
3. třída A muži (RS-1A)
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Josef1960kraj. muži 301-351 
2.Pospíšil Alois1957kraj. muži 351-400 
3.Arsenjev Petr1976kraj. muži 401-500 
4.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
5.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
6.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501-600 
7.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 501-600 
8.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
9.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
10.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
11.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
12.Kop František1959kraj. muži 601-700 
13.Helcl Daniel1975kraj. muži 701-800 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
2.Šimeček Jan1995kraj. muži 251-300 
3.Akopyan Artur1969kraj. muži 351-400cizinec 
4.Vinklářová Veronika1980kraj. muži 400 N 
5.Vožický Bohumil1957kraj. muži 401-500 
6.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
7.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
8.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
9.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
10.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 401-500 
11.Kocánek Jiří1980kraj. muži 501-600 
12.Benák Jan2005kraj. muži 601-700 
13.Benák Vít2005kraj. muži 601-700 
14.Rochowanski Jan2005kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251 - 300 
2.Radil Milan1951kraj. muži 251 - 300 
3.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251 - 300 
4.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 - 350 
5.Reuter Christoph1987kraj. muži 301 - 350cizinec 
6.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351 - 400 
7.Seidl Josef1936kraj. muži 401 - 500 
8.Závora Jiří1942kraj. muži N 
9.Kudrna Petr1963kraj. muži N 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Martin1971kraj. muži 251-300 
2.Šimberský Jiří1950kraj. muži 301-350 
3.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301-350 
4.Čuda Jan1983kraj. muži 301-350 
5.Krauz Samuel1953kraj. muži 351-400 
6.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
7.Rybenský Marek1969kraj. muži 351-400 
8.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
9.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
10.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
11.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
12.Hájek Bedřich1972kraj. muži 501-600 
13.Bednář Petr1963kraj. muži 501-600 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969reg. muži 301-400 
2.Smrčina Zdeněk1962reg. muži 301-400 
3.Lhoták Petr1965reg. muži 401-500 
4.Plucar Ondřej1989reg. muži 401-500 
5.Faistaver Patrik1993reg. muži 501-600 
6.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 501-600 
7.Vencálek Jiří1969reg. muži 501-600 
8.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 501-600 
9.Holštein Jaroslav1960reg. muži 601-700 
10.Konopa Josef1943reg. muži 601-700 
11.Krieger Karel1957reg. muži 601-700 
12.Mikšátko Roman1961reg. muži 601-700 
13.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
14.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 301-350 
2.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
3.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
4.Slavata Josef1952kraj. muži 351-400 
5.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
6.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
7.Dobeš Tomáš1966nez. muži 500 
8.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 801-850 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
2.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
3.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-350 
4.Svobodová Nikola1992kraj. muži 351-400 
5.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
6.Obraz Martin1966kraj. muži 350 N 
7.Myslivec Jiří1975kraj. muži 401-500 
8.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
9.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
10.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
11.Novák Luboš1969kraj. muži 601-700 
12.Hejný Jakub1977kraj. muži 601-700 
13.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
14.Runštuk Tomáš1998kraj. muži 701-800 
15.Hejný Matěj2004kraj. muži 800 N 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícha David1971kraj. muži 301-350 
2.Matuška František1962kraj. muži 351-400 
3.Hájek Karel1953kraj. muži 401-500 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
5.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
6.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
7.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
8.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
9.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Manko Viktor1966kraj. muži 501-600cizinec 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
13.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
14.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 301-350 
2.Boštíková Věra1958kraj. muži 351-400 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 351-400 
4.Ouroda František1955kraj. muži 501-600 
5.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
6.Matoušek Jiří1942kraj. muži 601-700 
7.Peller Marek1973kraj. muži 601-700 
8.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
9.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
10.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešina Jiří1974kraj. muži 351-400 
2.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
3.Baier Miroslav1991kraj. muži 351-400 
4.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
5.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
6.Dolanský Roman1973kraj. muži 351-400 
7.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
8.Veselý Filip ml.2001kraj. muži 401-500 
9.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
10.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
11.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
12.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
13.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
14.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
15.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
16.Havlík Tomáš2003kraj. sži 39 
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Miloslav1955ČR muži 351-400 
2.Laštůvka Petr1982reg. muži 351-400 
3.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 351-400cizinec 
4.Navrátil Ladislav1985reg. muži 501-600 
5.Hořínek Pavel1976reg. muži 501-600 
6.Trnka Miloš1970reg. muži 501-600 
7.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
8.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
9.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
10.Žerava Miroslav1946reg. muži 701-800 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 401 
2.Holub Roman1965kraj. muži 501 
3.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 501 
4.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
5.Kliner Jiří1946kraj. muži 701 
6.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
7.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
8.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801 
9.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801 
10.Brož Václav1999kraj. muži 801 
11.Zvolánek Václav1976kraj. muži 700N 
12.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži N 
3. třída B muži (RS-1B)
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
2.Adášek Jan1961kraj. muži 351-400 
3.Poledne Jan1985kraj. muži 351-400 
4.Havel Jiří1976kraj. muži 401-500 
5.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
6.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
7.Botek Radomír1970kraj. muži 501-600 
8.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
9.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
10.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
11.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
12.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 601-700 
13.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800 N 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956reg. muži 301.-350. 
2.Pešek Miroslav1986reg. muži 301.-350. 
3.Kruchina Jiří1972reg. muži 351.-400. 
4.Nousek Jiří1953reg. muži 351.-400. 
5.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
6.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
7.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
8.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
9.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
10.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
11.Kňažík Ondřej1993reg. muži 501.-600. 
12.Litomiský Petr1982reg. muži 501.-600. 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
2.Havel Jaroslav1946kraj. muži 251-300 
3.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-350 
4.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
5.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
6.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
7.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
8.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
9.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
10.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
11.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
12.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
2.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
3.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-350 
4.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
5.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
6.Dlask Marek1991kraj. muži 351-400 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 351-400 
8.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
9.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
10.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 501-600 
11.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 501-600 
12.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
13.Šusta Petr2003kraj. muži 601-700 
14.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
15.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 601-700 
16.Kubišta Jan1958kraj. muži 601-700 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 301-350 
2.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 301-350 
4.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
5.Kouba Jan1999kraj. muži 401-500 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 501-600 
7.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
8.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 251.-300.cizinec 
2.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
3.Němec Filip2002kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Kubelka Martin2001kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
6.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
7.Kopecký Michael2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Šíp Martin2006kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
10.Tkačík Ján1991kraj. muži 501.-600.cizinec 
11.Novotný Miroslav1951kraj. muži 501.-600. 
12.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Ezr František2000kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Radek1970reg. muži 251 
2.Látal Jan1983reg. muži 301 
3.Martinek Patrik1974reg. muži 301 
4.Randáček Miroslav1980reg. muži 301 
5.Brož Josef1952reg. muži 351 
6.Kohout Pavel1976reg. muži 351 
7.Mára Karel1966reg. muži 401 
8.Vojta Libor1971reg. muži 401 
9.Vojta Martin1968reg. muži 401 
10.Zajíček Jaroslav1952reg. muži 701 
11.Čadil Petr2001reg. muži 701 
12.Kácl Jiří1973reg. muži 701 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 251-300 
2.Tichý Květoslav1950kraj. muži 251-300 
3.Eberl Milan1950kraj. muži 301-350 
4.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
5.Svoboda Igor1969kraj. muži 351-400 
6.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
8.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
9.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
10.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
11.Motlík Pavel1959kraj. muži 601-700 
12.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
13.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701-800 
14.Adámek Miroslav1953kraj. muži 800N 
15.Srnka Jan1981kraj. muži N 
16.Ježková Kateřina1981kraj. muži N 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955kraj. muži 251-300 
2.Zúbrik Mário1969kraj. muži 351-400 
3.Růžička Václav1945kraj. muži 401-500 
4.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 501-600 
5.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 501-600 
6.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
7.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
8.Oppitz Karel1951kraj. muži 601-700 
9.Racek Jiří1948kraj. muži 801-850 
TJ AVIA Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Robert1972kraj. muži 251-300 
2.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
3.Zázvorka Jan1993kraj. muži 251-300 
4.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
5.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
6.Lomský Gustav1956kraj. muži 350 N 
7.Chocová Alena1977kraj. muži 351-400 
8.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
9.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
10.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
11.Říha Karel1944kraj. muži 501-600 
12.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
13.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
14.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
15.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
16.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 801-850 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
2.Trnka Václav1970kraj. muži 201-250 
3.Kugler Filip1992kraj. muži 251-300cizinec 
4.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
5.Sochor Adam2002kraj. muži 251-300 
6.Kotrč Pavel1977kraj. muži 401-500 
7.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
8.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
9.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
10.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 401-500 
11.Lösterová Anna1951kraj. muži 501-600 
12.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
13.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ako David1993kraj. muži 251-300 
2.Slováček Jakub1985kraj. muži 301-350 
3.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
4.Červeňák Marian1984kraj. muži 401-500 
5.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
6.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
7.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
8.Čermák Jiří1958kraj. muži 501-600 
9.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
10.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
11.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
12.Treybal Václav1958kraj. muži 501-600 
4. třída A muži (RS-2A)
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Ludvík ml.1984reg. muži 351-400 
2.Nosál Martin1989reg. muži 351-400 
3.Čihák Josef ml.1992reg. muži 401-500 
4.Skoumal Adam1969reg. muži 401-500 
5.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
6.Ruml Jiří1983reg. muži 401-500 
7.Zimmel Václav1978reg. muži 401-500 
8.Kopřiva Jan1947reg. muži 501-600 
9.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
10.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
11.Král Ludvík st.1961reg. muži 701-800 
12.Kotek Miloš1963kraj. muži 801-850 
13.Šimon Milan1959reg. muži 801-850 
14.Strudl Jiří1979reg. muži 801-850 
15.Diblík Radek1969reg. muži 500 N 
16.Kremla Tomáš1972reg. muži N 
17.Adamčíková Dana1956reg. muži 600 N 
18.Scheubová Jana1962reg. muži N 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
2.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
3.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
4.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
5.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
6.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
7.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
8.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
9.Šindelář Michal1973kraj. muži 500N 
10.Kochlöffl Roman1964kraj. muži N 
11.Novotný Martin1968kraj. muži N 
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
2.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
3.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 401-500 
4.Vožický Bohumil1957kraj. muži 401-500 
5.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
6.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
7.Kocánek Jiří1980kraj. muži 501-600 
8.Sága Marián1985kraj. muži 501-600 
9.Luňová Zuzana1970kraj. muži 600 N 
10.Sloup Richard2003kraj. muži 700 N 
11.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 701-800 
13.Juriček Daniel2004kraj. mži 22 
14.Lamoš Vítězslav2004kraj. mži 24 
15.Zacharda Jáchym ml.2005reg. muži nezařazenStřídavý start z TTC Elizza Praha
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Milan1978reg. muži 350N 
2.Zatroch Ondrej1983reg. muži 351cizinec 
3.Richter Jan1973reg. muži 351 
4.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
5.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
6.Farář Petr1979reg. muži 401 
7.Chmelík David1969reg. muži 401 
8.Dvořák Petr1983reg. muži 401 
9.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
10.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
11.Rejent Martin1968reg. muži 601 
12.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
13.Rezek Jan st.1962reg. muži 601 
14.Brůček František1966reg. muži 601 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek David1988kraj. muži 401 
2.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
3.Hájek Luděk st.1973kraj. muži N 500 
4.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
5.Horčák Martin1974kraj. muži 501 
6.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
7.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
8.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
2.Obraz Martin1966kraj. muži 350 N 
3.Myslivec Jiří1975kraj. muži 401-500 
4.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
5.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
6.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
7.Novák Luboš1969kraj. muži 601-700 
8.Hejný Jakub1977kraj. muži 601-700 
9.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
10.Runštuk Tomáš1998kraj. muži 701-800 
11.Hejný Matěj2004kraj. muži 800 N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
2.Vodička Šimon1996kraj. muži 401-500 
3.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
4.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
5.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
6.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
7.Motlík Pavel1959kraj. muži 601-700 
8.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
9.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701-800 
10.Adámek Miroslav1953kraj. muži 800N 
11.Pour Lukáš2000kraj. muži 801-850 
12.Prokeš Jan1977kraj. muži N 
13.Lacinová Petra1967kraj. muži N 
14.Špicarová Ivana1967kraj. muži N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Karel1969reg. muži 301 
2.Kačinetz Alan1965reg. muži 351 
3.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 351 
4.Ulrych Jiří1975reg. muži 351 
5.Stočes Petr1956reg. muži 401 
6.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
7.Hezina Jiří1945reg. muži 601 
8.Stýblo Jaroslav1973reg. muži 701 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
2.Veselý Filip ml.2001kraj. muži 401-500 
3.Knobloch Miroslav ml.2002kraj. muži 401-500 
4.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
5.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
6.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
7.Blažková Anežka ml.2002kraj. muži 701-800 
8.Havlík Tomáš2003kraj. sži 39 
9.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
10.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
11.Doan Manh Hung1980kraj. muži Ncizinec 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 - 500 
2.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 - 500 
3.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
4.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
5.Suchý Adam ml.2002kraj. muži 501 - 600 
6.Stejskal Radek1962kraj. muži 601 - 700 
7.Vránová Helena1976kraj. ženy 61 - 80 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Pavel1977kraj. muži 401-500 
2.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 401-500 
3.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
5.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
6.Lösterová Anna1951kraj. muži 501-600 
7.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
8.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
9.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
10.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
11.Sochor David2007kraj. muži 701-800 
12.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
13.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
14.Hadrava Petr1965kraj. muži 700N 
15.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 700N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
2.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
3.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
4.Treybal Václav1958kraj. muži 501-600 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
6.Čermák Jiří1958kraj. muži 501-600 
7.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
8.Fusová Anička1964kraj. muži 601-700 
9.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
10.Lokaj Jan1949kraj. muži 701 
4. třída B muži (RS-2B)
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956reg. muži 351 
2.Schauer Patrik1975reg. muži 351 
3.Poluk Alexandr1954reg. muži 401 
4.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
5.Hanke Tomáš1976reg. muži 401 
6.Kučera Dušan1976reg. muži 501 
7.Klouček Martin1973reg. muži 501 
8.Kubáň Tomáš1969reg. muži 501 
9.Jursa David1987reg. muži 501 
10.Trnka Josef1952reg. muži 501 
11.Neskusil Josef1948reg. muži 601 
12.Dusílek Jaromír1948reg. muži 701 
13.Vrba Karel1948reg. muži 701 
14.Bartoňová Eva1958reg. muži 701 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
2.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
3.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
4.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
5.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
6.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
7.Kňažík Ondřej1993reg. muži 501.-600. 
8.Litomiský Petr1982reg. muži 501.-600. 
9.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
10.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
11.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 351-400 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
3.Rybenský Marek1969kraj. muži 351-400 
4.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
5.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
6.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
7.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
8.Hájek Bedřich1972kraj. muži 501-600 
9.Bednář Petr1963kraj. muži 501-600 
10.Dufek Stanislav1940kraj. muži 601-700 
11.Tichý Pavel1969kraj. muži 701-800 
12.Vanka Petr1965kraj. muži 801-850 
13.Ibl Josef1945kraj. muži 500 N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
2.Dlask Marek1991kraj. muži 351-400 
3.Hubač Martin1991kraj. muži 351-400 
4.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
5.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
6.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 501-600 
7.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 501-600 
8.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
9.Šusta Petr2003kraj. muži 601-700 
10.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 601-700 
11.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
12.Kubišta Jan1958kraj. muži 601-700 
13.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
14.Hofman Jan2005kraj. muži 701-800 
15.Rulc Michal2006kraj. muži 800N 
16.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-850 
17.Kroupa Rudolf1949kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
2.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
3.Kouba Jan1999kraj. muži 401-500 
4.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
5.Dobeš Tomáš1966nez. muži 500 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 501-600 
7.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
8.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
9.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
10.Pilný Pavel1944kraj. muži 601-700 
11.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
12.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
13.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
14.Kadavá Tereza1998nez. muži 800 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
2.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
3.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
5.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
8.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
9.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952reg. muži 351 
2.Kohout Pavel1976reg. muži 351 
3.Mára Karel1966reg. muži 401 
4.Vojta Libor1971reg. muži 401 
5.Vojta Martin1968reg. muži 401 
6.Zajíček Jaroslav1952reg. muži 701 
7.Čadil Petr2001reg. muži 701 
8.Kácl Jiří1973reg. muži 701 
9.Hodač Michal2001reg. muži 701 
10.Chutný Bohumír1950reg. muži 801 
11.Kácl David2001reg. muži 801 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962reg. muži 351 
2.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
3.Fabian Jiří1958reg. muži 401 
4.Koubek Arnošt1956reg. muži 401 
5.Brenner Zdeněk1956reg. muži 601 
6.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
7.Laube David1999reg. muži 701 
8.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 801 
9.Hrubý Václav1944reg. muži 801N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
2.Dolanský Roman1973kraj. muži 351-400 
3.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
4.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
5.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
6.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
7.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
8.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
9.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
10.Hoang Bien1958kraj. muži Ncizinec 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Martina1973kraj. muži 401-500 
2.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
3.Doležel Vladimír1965kraj. muži 501-600 
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
5.Bruk Martin2002kraj. muži 501-600 
6.Marek Michal1979kraj. muži 501-600 
7.Novák Milan1975kraj. muži 600 N 
8.Melcher Marek1983kraj. muži 601-700 
9.Jaroš Martin1973kraj. muži 700 N 
10.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
11.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
12.Šraga Jan1974kraj. muži 800 N 
13.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 801-850 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401 
3.Joch Tomáš1998kraj. muži 501 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 501 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
8.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
9.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
10.Trojan Petr1972kraj. muži 801 
11.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 351 - 400 
2.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
3.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
4.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
5.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
6.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501 - 600 
7.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41 - 60 
5. třída A muži (RS-3A)
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanke Tomáš1976reg. muži 401 
2.Kučera Dušan1976reg. muži 501 
3.Klouček Martin1973reg. muži 501 
4.Kubáň Tomáš1969reg. muži 501 
5.Jursa David1987reg. muži 501 
6.Trnka Josef1952reg. muži 501 
7.Neskusil Josef1948reg. muži 601 
8.Dusílek Jaromír1948reg. muži 701 
9.Vrba Karel1948reg. muži 701 
10.Bartoňová Eva1958reg. muži 701 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
2.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
3.Kňažík Ondřej1993reg. muži 501.-600. 
4.Litomiský Petr1982reg. muži 501.-600. 
5.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
6.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
7.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
8.Černý Martin1954reg. muži 701.-800. 
9.Jonák Přemysl1956reg. muži 701.-800. 
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
2.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
3.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
4.Hájek Bedřich1972kraj. muži 501-600 
5.Bednář Petr1963kraj. muži 501-600 
6.Dufek Stanislav1940kraj. muži 601-700 
7.Tichý Pavel1969kraj. muži 701-800 
8.Vanka Petr1965kraj. muži 801-850 
9.Mareš Petr1981kraj. muži 600 N 
10.Novotný Vladimír1953kraj. muži 700 N 
11.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 800 N 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faistaver Patrik1993reg. muži 501-600 
2.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 501-600 
3.Vencálek Jiří1969reg. muži 501-600 
4.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 501-600 
5.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
6.Holštein Jaroslav1960reg. muži 601-700 
7.Konopa Josef1943reg. muži 601-700 
8.Krieger Karel1957reg. muži 601-700 
9.Mikšátko Roman1961reg. muži 601-700 
10.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
11.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
12.Vodal Petr1990nez. muži  
13.Levý Jiří1970nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Michael2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Šíp Martin2006kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Tkačík Ján1991kraj. muži 501.-600.cizinec 
4.Novotný Miroslav1951kraj. muži 501.-600. 
5.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Brož Patrik2002kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Gajda Jonáš2004kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Filípek Martin2000kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Kořének František2002kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Dominik1988kraj. muži 251 - 300 
2.Zahradník Václav1960kraj. muži 501 - 600 
3.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501 - 600 
4.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
5.Brýna Karel1963kraj. muži 601 - 700 
6.Bárta Vít1956kraj. muži 701 - 800 
7.Jansa Jiří1957kraj. muži 701 - 800 
8.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 - 800 
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
2.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
3.Manko Viktor1966kraj. muži 501-600cizinec 
4.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
5.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
6.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
7.Rod Karel1960nez. muži  
8.Malý Aleš1957nez. muži  
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
2.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-600 
3.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
4.Motlík Pavel1959kraj. muži 601-700 
5.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
6.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701-800 
7.Adámek Miroslav1953kraj. muži 800N 
8.Pour Lukáš2000kraj. muži 801-850 
9.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
10.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
11.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
12.Nesvačilová Petra1973kraj. muži N 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 501-600 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 501-600 
4.Kolařík Ivan1955kraj. muži 601-700 
5.Makal František1976kraj. muži 601-700 
6.Bicek Kryštof1989kraj. muži 701-800 
7.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
8.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
9.Kulhánek Karel1929kraj. muži 801-850 
10.Klouda Rudolf1934kraj. muži 800 N 
11.Dvořák Aleš1980kraj. muži 700 N 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 501-600 
2.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
3.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
4.Oppitz Karel1951kraj. muži 601-700 
5.Racek Jiří1948kraj. muži 801-850 
6.Barták Jan1971kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
2.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501 - 600 
3.Suchý Adam ml.2002kraj. muži 501 - 600 
4.Stejskal Radek1962kraj. muži 601 - 700 
5.Hruban Vladimír1953kraj. muži 701 - 800 
6.Kozák Pavel1972kraj. muži 701 - 800 
7.Kozák Vojtěch ml.2001kraj. muži 701 - 800 
8.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 801 - 900 
9.Vostrý Marek1973kraj. muži N 
10.Krukovskij Vladislav1987kraj. muži N 
11.Vránová Helena1976kraj. ženy 61 - 80 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
2.Lösterová Anna1951kraj. muži 501-600 
3.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
5.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
6.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
7.Sochor David2007kraj. muži 701-800 
8.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
10.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
11.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 700N 
12.Hadrava Petr1965kraj. muži 700N 
5. třída B muži (RS-3B)
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
2.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
3.Botek Radomír1970kraj. muži 501-600 
4.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
5.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
6.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
7.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
8.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 601-700 
9.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800 N 
10.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži Ncizinec 
11.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
12.Smejkal Radek1970kraj. muži N 
13.Netušilová Marta1975kraj. muži N 
14.Roubalová Alice1962kraj. muži N 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
2.Ruml Jiří1983reg. muži 401-500 
3.Zimmel Václav1978reg. muži 401-500 
4.Kopřiva Jan1947reg. muži 501-600 
5.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
6.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
7.Král Ludvík st.1961reg. muži 701-800 
8.Kotek Miloš1963kraj. muži 801-850 
9.Strudl Jiří1979reg. muži 801-850 
10.Šimon Milan1959reg. muži 801-850 
11.Diblík Radek1969reg. muži 500 N 
12.Kaňka Jiří1963reg. muži N 
13.Král Jakub1988reg. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
2.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501-600 
3.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 501-600 
4.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
5.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
6.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
7.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
8.Kop František1959kraj. muži 601-700 
9.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
10.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
11.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
12.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
13.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
14.Žolnerčík Milan1959kraj. muži 801-900 
TJ Orion Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 251-300 
3.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301-350 
4.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 501-600 
5.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
6.Novák Jan1951kraj. muži 601-700 
7.Svatoň Petr1971kraj. muži 601-700 
8.Krejsa Josef1948kraj. muži 701-800 
9.Jirák Jiří1960kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastír Jiří1971kraj. muži 251 
2.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401 
3.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401 
4.Bauer Radek1965kraj. muži 501 
5.Holub Martin1978kraj. muži 501 
6.Siblík Michal1977kraj. muži 601 
7.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701 
8.Vinikar Luboš1953kraj. muži nezařazen 
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. muži 501 
2.Winter Daniel1974kraj. muži 501 
3.Patho Gabriel1986kraj. muži 601cizinec 
4.Zelinka Mikuláš1991kraj. muži 601 
5.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
6.Milota Martin1992kraj. muži 601 
7.Vošický Otto1970kraj. muži 601 
8.Veselý Filip1983kraj. muži 701 
9.Syrovátková Marie1985kraj. muži 801 
10.Hroch Michal1982kraj. muži 801 
11.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš1966nez. muži 500 
2.Čáha Jiří2000kraj. muži 501-600 
3.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
4.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
5.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
6.Pilný Pavel1944kraj. muži 601-700 
7.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
8.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
9.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
10.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 801-850 
11.Bartoňová Tereza2003nez.  
12.Mrázková Lia2002nez.  
SF SKK EL Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
2.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
3.Ezr František2000kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
5.Slepička David1978kraj. muži 600.nez. 
6.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601.-700. 
7.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
8.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 701.-800.cizinec 
9.Luxemburk Filip2005kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
2.Farář Petr1979reg. muži 401 
3.Chmelík David1969reg. muži 401 
4.Dvořák Petr1983reg. muži 401 
5.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
6.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
7.Rejent Martin1968reg. muži 601 
8.Veselý Vladimír1974reg. muži 601 
9.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
10.Reich František1947reg. muži 601 
11.Rezek Jan st.1962reg. muži 601 
12.Brůček František1966reg. muži 601 
13.Rezek Jan ml.1993reg. muži 701 
14.Perníkář Tomáš1985reg. muži 701 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
2.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
3.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501 - 600 
4.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
5.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
6.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
7.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
8.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
9.Váňa Petr1964kraj. muži 701 - 800 
10.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
11.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
12.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 - 800 
13.Listík Vít1991kraj. muži 801 - 900 
14.Paroubek Jan1958kraj. muži 801 - 900 
15.Wichs Sáša1951kraj. muži 801 - 900 
16.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801 - 900 
TJ AVIA Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
2.Lomský Gustav1956kraj. muži 350 N 
3.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
4.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
6.Říha Karel1944kraj. muži 501-600 
7.Havlíková Jana1976kraj. muži 501-600 
8.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 501-600 
9.Dvořáková Anna2000kraj. muži 600 N 
10.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 601-700 
11.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
12.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
13.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
14.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
15.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
2.Čermák Jiří1958kraj. muži 501-600 
3.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
4.Fusová Anička1964kraj. muži 601-700 
5.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
6.Lokaj Jan1949kraj. muži 701 
7.Kápar Miroslav1963nez.  
8.Králová Michaela1980nez.  
9.Krejčí Pavel1978nez.  
6. třída A muži (RS-4A)
TJ Slovan Svoboda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1964kraj. muži 601-701 
2.Kreis Pavel1945kraj. muži 601-701 
3.Mička Zdeněk1953kraj. muži 601-701 
4.Barbora Jiří1937kraj. muži 701-801 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701-801 
6.Hirják Zdeněk1944kraj. muži N 
7.Jiroušek Karel1987kraj. muži N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
2.Holštein Jaroslav1960reg. muži 601-700 
3.Konopa Josef1943reg. muži 601-700 
4.Krieger Karel1957reg. muži 601-700 
5.Mikšátko Roman1961reg. muži 601-700 
6.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
7.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
8.Brožek Jan1932nez. muži  
9.Douda Matěj1988nez. muži  
10.Levý Jiří1970nez. muži  
11.Mottl Richard1964nez. muži  
12.Peregrin Jan1951nez. muži  
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
2.Kubišta Jan1958kraj. muži 601-700 
3.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 601-700 
4.Šusta Petr2003kraj. muži 601-700 
5.Hruška Rudolf1968kraj. muži 700N 
6.Kleinander Michael1967kraj. muži 700N 
7.Merkout Petr1996kraj. muži 700N 
8.Hofman Jan2005kraj. muži 701-800 
9.Šálek Pavel1987kraj. muži 701-800 
10.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
11.Jedlička Jan1988kraj. muži 701-800 
12.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
13.Kleinander Michal1993kraj. muži 800N 
14.Rulc Michal2006kraj. muži 800N 
15.Lejsek Vojtěch1999kraj. muži 801-850 
16.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-850 
17.Rubáš Ondřej2000kraj. muži 801-850 
18.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-850 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
2.Pilný Pavel1944kraj. muži 601-700 
3.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
4.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
5.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
6.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 801-850 
7.Chvátal Zdeněk1970nez.  
8.Kopecký Jan1971nez.  
9.Vaca Ondřej2002nez.  
SF SKK EL Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepička David1978kraj. muži 600.nez. 
2.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601.-700. 
3.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
4.Skála Petr1983kraj. muži 701.-800. 
5.Vícha Matěj2002kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Štefan Nikola1951nez. muži 701.-800. 
7.Nogoev Zholdoshbek1994kraj. muži 801.-850.cizinec 
8.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
9.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Waldmann Martin2002kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
2.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
3.Rejent Martin1968reg. muži 601 
4.Veselý Vladimír1974reg. muži 601 
5.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
6.Reich František1947reg. muži 601 
7.Hlaváč Tomáš1975reg. muži 700N 
8.Rezek Jan st.1962reg. muži 601 
9.Brůček František1966reg. muži 601 
10.Rezek Jan ml.1993reg. muži 701 
11.Perníkář Tomáš1985reg. muži 701 
12.Hobík Zdeněk1973reg. muži N 
TJ Střížkov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
2.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
3.Novák Luboš1969kraj. muži 601-700 
4.Hejný Jakub1977kraj. muži 601-700 
5.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
6.Runštuk Tomáš1998kraj. muži 701-800 
7.Hejný Matěj2004kraj. muži 800 N 
8.Bátrla Daniel2000kraj. muži N 
9.Závodný Dominik2003kraj. muži N 
10.Lorenz Matyáš2004kraj. muži N 
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
2.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
3.Brýna Karel1963kraj. muži 601 - 700 
4.Bárta Vít1956kraj. muži 701 - 800 
5.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
6.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 - 800 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
2.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
3.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
4.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
5.Doan Manh Hung1980kraj. muži Ncizinec 
6.Havlík Tomáš2003kraj. sži 39 
7.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
8.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 101-120 
9.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
10.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
11.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži N 
12.Ruis Robin2003kraj. muži N 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořínek Pavel1976reg. muži 501-600 
2.Trnka Miloš1970reg. muži 501-600 
3.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
4.Gyori Gabriel1986reg. muži 701-800 
5.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
6.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
7.Kára Jiří1949reg. muži 701-800 
8.Žerava Miroslav1946reg. muži 701-800 
9.Baťka Petr1980reg. muži 701-800 
10.Kučera Jan1955reg. muži 801-850 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
2.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
3.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
4.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
5.Sochor David2007kraj. muži 701-800 
6.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
7.Hadrava Petr1965kraj. muži 700N 
8.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 700N 
9.Bečan Martin1988kraj. muži 801-850 
10.Kumhera Jan1993kraj. muži N 
11.Stoilov Jonáš2000kraj. muži N 
12.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
13.Hadrava Jaroslav2004kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
2.Kliner Jiří1946kraj. muži 701 
3.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
4.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801 
5.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801 
6.Brož Václav1999kraj. muži 801 
7.Zvolánek Václav1976kraj. muži 700N 
8.Zücker Robert1979kraj. muži N 
6. třída B muži (RS-4B)
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Josef1952reg. muži 501 
2.Jursa David1987reg. muži 501 
3.Neskusil Josef1948reg. muži 601 
4.Dusílek Jaromír1948reg. muži 701 
5.Vrba Karel1948reg. muži 701 
6.Bartoňová Eva1958reg. muži 701 
7.Hrubý Jan1967reg. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
2.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
3.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
4.Jonák Přemysl1956reg. muži 701.-800. 
5.Černý Martin1954reg. muži 701.-800. 
6.Černý Václav1973reg. muži 801.-850. 
7.David Miroslav1956nez. muži N 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
2.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
3.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
4.Kop František1959kraj. muži 601-700 
5.Helcl Daniel1975kraj. muži 701-800 
6.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
7.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
8.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
9.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
10.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
11.Žolnerčík Milan1959kraj. muži 801-900 
12.Klofanda Ladislav1951kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Vladimír1969kraj. muži 700 N 
2.Sloup Richard2003kraj. muži 700 N 
3.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
4.Černý Jiří1977kraj. muži 801-850 
5.Lamoš Vítězslav2004kraj. mži 24 
6.Kadlec Vojtěch2008kraj. nži 10 
7.Kadlecová Taťána2002kraj. muži N 
8.Kalinová Martina2002kraj. muži N 
9.Rosová Kateřina2001kraj. muži N 
10.Semeráková Jitka1985kraj. muži N 
11.Skoupý Jan1979kraj. muži N 
12.Šedivý Ondřej2005kraj. muži N 
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
2.Milota Martin1992kraj. muži 601 
3.Vošický Otto1970kraj. muži 601 
4.Veselý Filip1983kraj. muži 701 
5.Syrovátková Marie1985kraj. muži 801 
6.Hroch Michal1982kraj. muži 801 
7.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
8.Brejchová Kateřina1997nez.  
SF SKK EL Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Brož Patrik2002kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Gajda Jonáš2004kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Filípek Martin2000kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kořének František2002kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 701.-800.cizinec 
7.Luxemburk Filip2005kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
2.Jansa Jiří1957kraj. muži 701 - 800 
3.Váňa Petr1964kraj. muži 701 - 800 
4.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
5.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 - 800 
6.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
7.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 - 800 
8.Paroubek Jan1958kraj. muži 801 - 900 
9.Listík Vít1991kraj. muži 801 - 900 
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 601-700 
2.Bicek Kryštof1989kraj. muži 701-800 
3.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
4.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
5.Dvořák Aleš1980kraj. muži 700 N 
6.Klouda Rudolf1934kraj. muži 800 N 
7.Kulhánek Karel1929kraj. muži 801-850 
8.Vaňo Lukáš1984kraj. muži N 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956reg. muži 401 
2.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
3.Brenner Zdeněk1956reg. muži 601 
4.Hezina Jiří1945reg. muži 601 
5.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
6.Stýblo Jaroslav1973reg. muži 701 
7.Laube David1999reg. muži 701 
8.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 801 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
2.Matoušek Jiří1942kraj. muži 601-700 
3.Peller Marek1973kraj. muži 601-700 
4.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
5.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
6.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
7.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
8.Fleissig Petr1944kraj. muži 801-850 
9.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-850 
10.Modl Josef1945kraj. muži 801-850 
TJ AVIA Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
2.Říha Karel1944kraj. muži 501-600 
3.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 601-700 
4.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
5.Petříková Michaela1991kraj. muži 601-700 
6.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
7.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
8.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
9.Šišková Gabriela1990kraj. muži 701-800 
10.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 801-850 
11.Strnadová Karolína1991nez. muži  
SK HAMR C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruk Martin2002kraj. muži 501-600 
2.Marek Michal1979kraj. muži 501-600 
3.Novák Milan1975kraj. muži 600 N 
4.Melcher Marek1983kraj. muži 601-700 
5.Jaroš Martin1973kraj. muži 700 N 
6.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
7.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
8.Šraga Jan1974kraj. muži 800 N 
9.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 801-850 
7. třída A muži (RS-5A)
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
2.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
3.Král Ludvík st.1961reg. muži 701-800 
4.Kotek Miloš1963kraj. muži 801-850 
5.Strudl Jiří1979reg. muži 801-850 
6.Šimon Milan1959reg. muži 801-850 
7.Diblík Radek1969reg. muži 500 N 
8.Bartók Jiří2001reg. muži N 
9.Hájek Jan1998reg. muži N 
10.Hájek Ondřej1998reg. muži N 
11.Popelka Jaromír st.1973reg. muži N 
12.Popelka Jaromír ml.2003reg. muži N 
13.Tuček Tomáš2002reg. muži N 
14.Žáčková Lea2000reg. muži N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helcl Daniel1975kraj. muži 701-800 
2.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
3.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
4.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
5.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
6.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
7.Žolnerčík Milan1959kraj. muži 801-900 
8.Frančíková Markéta1980kraj. ženy N 
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Rudolf1968kraj. muži 700N 
2.Kleinander Michael1967kraj. muži 700N 
3.Merkout Petr1996kraj. muži 700N 
4.Jedlička Jan1988kraj. muži 701-800 
5.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
6.Šálek Pavel1987kraj. muži 701-800 
7.Kleinander Michal1993kraj. muži 800N 
8.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-850 
9.Bartoň Aleš1971kraj. muži N 
10.Lasák Radovan1971nez. muži N 
11.Lukinykh Ilya1990nez. muži Ncizinec 
12.Tůma Lukáš1987kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Nikola1951nez. muži 701.-800. 
2.Nogoev Zholdoshbek1994kraj. muži 801.-850.cizinec 
3.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
4.Kaucký Vladimír1944kraj. muži nez. 
5.Rozkoš Michal1966kraj. muži nez. 
6.Trinh Viet2002nez. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Waldmann Martin2002kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Kaucký Filip2008kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Kopecký Jaroslav1973kraj. muži nez. 
10.Kubelka Martin st.1970kraj. muži nez. 
11.Přída Antonín1975kraj. muži nez. 
TTC Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 - 800 
2.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
3.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 - 800 
4.Wichs Sáša1951kraj. muži 801 - 900 
5.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801 - 900 
SK Dolní Měcholupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta Martin1968reg. muži 401 
2.Zajíček Jaroslav1952reg. muži 701 
3.Čadil Petr2001reg. muži 701 
4.Kácl Jiří1973reg. muži 701 
5.Hodač Michal2001reg. muži 701 
6.Chutný Bohumír1950reg. muži 801 
7.Kácl David2001reg. muži 801 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
2.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
3.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
4.Fleissig Petr1944kraj. muži 801-850 
5.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-850 
6.Modl Josef1945kraj. muži 801-850 
7.Nebeský Jiří1947kraj. muži 801-850 
8.Korec Ladislav1945kraj. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabálek Petr1961kraj. muži 800 N 
2.Čech Ludvík1958kraj. muži N 
3.Jirčík Stanislav1961kraj. muži N 
4.Lobo Manuel1959kraj. muži N 
5.Lounek Jan1952kraj. muži N 
6.Roubíček Vít1961kraj. muži N 
7.Worsch Miloslav1957kraj. muži N 
8.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži N 
9.Strnad Jaroslav1964kraj. muži N 
10.Bartoš Martin1989kraj. muži N 
SK HAMR D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Martin1973kraj. muži 700 N 
2.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
3.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
4.Šraga Jan1974kraj. muži 800 N 
5.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 801-850 
6.Vinař Daniel1972nez. muži  
7.Nosek David1972nez. muži  
7. třída B muži (RS-5B)
KST OBO Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausmann Josef1958kraj. muži 701-800 
2.Hronský Vladimír1956kraj. muži 701-800 
3.Teuchmann Petr1957kraj. muži 801-850 
4.Kobliha Pavel1968kraj. muži 801-850 
5.Staněk Václav1946kraj. muži 801-850 
6.Kožaný Petr1977kraj. muži nez. 
7.Moravka Tomáš1987kraj. muži nez. 
8.Cooke Stephen1970kraj. muži nez.cizinec 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jan2005kraj. muži 701-800 
2.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
3.Rulc Michal2006kraj. muži 800N 
4.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-850 
5.Lejsek Vojtěch1999kraj. muži 801-850 
6.Rubáš Ondřej2000kraj. muži 801-850 
7.Fritsch Roland1999nez. muži N 
8.John Adam1998nez. muži N 
9.Šlapák Radek1999nez. muži N 
10.Flandera Lukáš2004nez. muži N 
11.Hlubuček Patrik2004nez. muži N 
12.Hájek Ondřej2003nez. muži N 
13.Benda Stanislav2002nez. muži N 
14.Kostelecký David2001nez. muži N 
15.Krejčíř Antonín2001nez. muži N 
16.Kuba Vojtěch2000nez. muži N 
17.Maroušek Jan2004nez. muži N 
18.Melichar Václav2004nez. muži N 
19.Melichar Vojtěch2004nez. muži N 
20.Piroutek Ondřej2003nez. muži N 
21.Říha Samuel2003nez. muži N 
22.Železný Jan2002nez. muži N 
23.Žák Marek2001nez. muži N 
24.Yaghob Jakub1999nez. muži N 
25.Woloszczuk Vít2005nez. muži N 
26.Vostřák Josef Matyáš2003nez. muži N 
27.Veselý Tomáš2001nez. muži N 
28.Veselý Lukáš2005nez. muži N 
29.Varyš Adam2002nez. muži N 
30.Talian Václav2007nez. muži N 
31.Janoušek Tadeáš2003nez. muži N 
32.Kubík Lukáš2007nez. muži N 
33.Kolanda Lukáš2002nez. muži N 
34.Brodský Adam2004nez. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha P
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seidlová Monika2000kraj. muži 700.nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Vícha Matěj2002kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Vrana Jakub2004kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kuboš Filip2003kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Procházka Michal2007kraj. muži nez.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Procházka Pavel1954kraj. muži nez. 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
2.Horčák Martin1974kraj. muži 501 
3.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
4.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
5.Grisa Vladimír1968kraj. muži N 
6.Tichý Stanislav1948kraj. muži N 
7.Křemel Eduard1965kraj. muži N 
8.Kořínek Arnošt1974kraj. muži N 
9.Šírek Evžen1994kraj. muži N 
10.Grisa Daniel2003kraj. sži N 
11.Garček Tomáš2005kraj. mži N 
12.Hodík Václav2004kraj. sži N 
13.Fišer Jan2004kraj. sži N 
14.Hrdlic Roman ml.2004kraj. sži N 
15.Jandus Martin2008kraj. nži N 
16.Pavlíček Matyáš2005kraj. mži N 
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
2.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 - 800 
3.Paroubek Jan1958kraj. muži 801 - 900 
4.Listík Vít1991kraj. muži 801 - 900 
5.Dvořák Pavel1974nez. muži  
6.Podrazil Jiří1962nez. muži  
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
3.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
4.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
5.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
6.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801 
7.Trojan Petr1972kraj. muži 801 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Pavel1972kraj. muži 701 - 800 
2.Kozák Vojtěch ml.2001kraj. muži 701 - 800 
3.Hruban Vladimír1953kraj. muži 701 - 800 
4.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 801 - 900 
5.Havliš Filip2002kraj. muži N 
6.Vrecion Pavel1964kraj. muži N 
7.Kozel Petr2001kraj. muži N 
8.Krukovskij Vladislav1987kraj. muži N 
9.Němeček Tomáš2005kraj. muži N 
10.Semrád Marek2008kraj. muži N 
11.Vostrý Marek1973kraj. muži N 
12.Zelinka Adam2001kraj. muži N 
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
2.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
3.Kára Jiří1949reg. muži 701-800 
4.Žerava Miroslav1946reg. muži 701-800 
5.Baťka Petr1980reg. muži 701-800 
6.Kučera Jan1955reg. muži 801-850 
7.Špaček Václav1940reg. muži 800 N 
Divize ženy
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
2.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 41-60 
3.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
4.Balková Růžena1945kraj. ženy 121-140 
5.Žáčková Lea2000kraj. ženy 121-140 
6.Charamzová Pavlina2001kraj. ženy N 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 41-60 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
4.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 121-140 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy N 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
3.Franeková Věra2003kraj. ženy 61-80 
4.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
5.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
6.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 81-100 
7.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-120 
8.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 121-140 
9.Strnadová Karolína2003ČR sžy 48 
10.Kadlecová Taťána2002kraj. dky 18 
TJ Košíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 81-100 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 81-100 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 81-100 
4.Nováková Hana1984kraj. ženy 101-120 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41-60 
2.Chýleová Eva1979kraj. ženy 61-80 
3.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
4.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
5.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
6.Handlová Natálie2004kraj. ženy 81-100Hostování z AC Sparta Praha
7.Zuzáková Anežka2006nez. ženy  
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
2.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 61.-80. 
4.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100. 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Jiskra Humpolec
2.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
3.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 41-60 
4.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
5.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
6.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
7.Klusová Lenka1988kraj. ženy 101-120cizinec 
8.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101-120 
9.Zelinková Olina1951kraj. ženy N 
10.Lacinová Petra1967kraj. ženy N 
11.Rohová Michaela2007kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Humpolec
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
3.Blažková Anežka ml.2002kraj. ženy 81-100 
4.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
5.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 101-120 
6.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
2.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
3.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120Hostování z TJ ABC Branik
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
2.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 41-60 
3.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
4.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
5.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61-80 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
2.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 61-80 
3.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sadská
4.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
5.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 81-100Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
2.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41 - 60 
3.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
4.Vránová Helena1976kraj. ženy 61 - 80 
5.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61 - 80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita
6.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
1. třída ženy
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
3.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 81-100 
4.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-120 
5.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 121-140 
6.Strnadová Karolína2003ČR sžy 48 
7.Kadlecová Taťána2002kraj. dky 18 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953reg. ženy 81-100 
2.Kriegerová Helena1956reg. ženy 81-100 
3.Füri Silvia1955reg. ženy 101-120 
4.Straková Jitka1976nez. ženy  
5.Bartůšková Jarmila1968nez. ženy Hostování z TJ Slavoj Čerčany
6.Poláková Růžena1976nez. ženy  
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946reg. ženy 101-120 
2.Štanclová Helena1941reg. ženy 101-120 
3.Vlachová Jana1951reg. ženy 101-120 
4.Donovalová Dana1951reg. ženy 121-140 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy N 
2.Petříková Kateřina2006kraj. ženy N 
3.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy N 
4.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy N 
5.Melíšková Tereza2007kraj. ženy N 
6.Hojdová Martina1999kraj. ženy N 
TTC Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 101 - 120 
2.Malá Božena1947kraj. ženy 101 - 120 
3.Boegner Britta1989kraj. ženy 101 - 120cizinec 
4.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 121 - 140 
5.Maláková Olga1964nez. ženy  
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. ženy 61 
2.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61 
3.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61 
4.Klusová Lenka1988kraj. ženy 101cizinec 
5.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101 
6.Zelinková Olina1951kraj. ženy N 
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy N 
TJ Přední Kopanina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 81-100 
2.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 81-100 
3.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
4.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121-140 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121-140 
6.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 121-140 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
2.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 101-120 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Horká Nela2005kraj. ženy N 
1.třída mladší žactvo
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Václav2006kraj. mži 15. 
2.Gräf Adam2005kraj. mži 18. 
3.Rek Dominik Lukáš2007kraj. mži 35. 
4.Slavíček Jan2005kraj. mži 23. 
5.Klein Matouš2006kraj. mži 43. 
6.Sládek Ondřej2006nez. mži  
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Michael2005kraj. mži 2 
2.Sommerová Helenka2005kraj. mži 5 
3.Šíp Martin2006kraj. muži 7 
4.Luxemburk Filip2005kraj. mži 12 
5.Bertho Tadeáš2005kraj. mži 21 
6.Hruška Adam2005reg. mži 24 
ZŠ Lužiny 06
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rek Adam Martin2005kraj. mži 16 
2.Rein Tomáš2005kraj. mži 17 
3.Trávníček Antonín2006reg. mži není v žebříčku 
4.Ohera Richard2006reg. mži není v žebříčku 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Václav2005kraj. mži 3. 
2.Sochor David2007kraj. nži 4. 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. mžy 3. 
TTC Klánovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bracháček Jakub2008reg. nži N 
2.Garček Tomáš2005reg. mži N 
3.Horčák Vojtěch2008reg. nži N 
4.Jandus Martin2008reg. nži N 
5.Pavlíček Matyáš2005reg. mži N 
6.Lhotka Ondřej2005reg. mži N 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Alexandros Matheos2006ČR mži 62 
2.Zacharda Jáchym ml.2005ČR mži 119 
3.Ošmera Jan2006ČR mži 91 
1.třída starší žáci
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR sži 2 
2.Kaucký Jakub2003ČR sži 9 
3.Kopecký Michael2005ČR sži 55 
4.Šíp Martin2006kraj. sži 5 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. sži 9 
2.Gajda Jonáš2004kraj. sži 10 
3.Luxemburk Filip2005kraj. sži 26 
4.Bertho Tadeáš2005kraj. sži 38 
5.Višňa Johan2004kraj. sži 52 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Miroslav2003kraj. sži 3 
2.Podrazil Václav2005kraj. sži 11 
3.Podrazil Vojtěch2003kraj. sži 13 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šusta Petr2003kraj. sži 7 
2.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. sži 14 
3.Melíšek Ondřej2004kraj. sži N 
4.Rulc Michal2006kraj. sži N 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pfleger Michal2003kraj. sži 8. 
2.Michlík Michal2003kraj. sži 19. 
3.Mašek Milan2004kraj. sži 27. 
4.Gräf Adam2005kraj. sži 28. 
5.Nádvorník Václav2006nez. sži  
ZŠ Lužiny 06
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Redlich Michal2003kraj. sži 32 
2.Rek Adam Martin2005kraj. sži není v žebříčku 
3.Rein Tomáš2005kraj. sži 34 
4.Hudák Tomáš2004kraj. sži není v žebříčku 
5.Nesvačil Jiří2003kraj. sži není v žebříčku 
1.třída starší žákyně
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. sžy 5 
2.Zuzáková Anežka2006kraj. sžy nez 
3.Maršíková Eliška2007kraj. sžy nez 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003ČR sžy 24 
2.Strnadová Karolína2003ČR sžy 48 
3.Vydrová Lucie2004ČR mžy 19 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004kraj. sžy 2 
2.Jungwirthová Andrea2005kraj. sžy 6 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Kateřina2006kraj. sžy 8 
2.Fabiánová Natálie2004kraj. sžy 15 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helenka2005ČR sžy 3 
2.Pokorná Eva2004ČR sžy 21 
3.Cmíralová Natálie2003ČR sžy 34 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Nela2005kraj. sžy 12 
2.Kadlecová Renáta2005kraj. sžy 19 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlecová Lucie2008kraj. nžy 6 
2.Jirsová Konstantina2006kraj. sžy N 
1.třída dorostenci
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan2002kraj. dci 7 
2.Havránek Jakub2002kraj. dci 31 
3.Knobloch Miroslav ml.2002kraj. dci 34 
4.Veselý Filip ml.2001kraj. dci 45 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001kraj. dci 2 
2.Skopec Daniel2001kraj. dci 13 
3.Šmíd Miroslav2003kraj. dci 37 
4.Sochor Adam2002kraj. dci N 
1.třída dorostenky
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázková Lia2002kraj. dky 5 
2.Bartoňová Tereza2003kraj. dky 7 
3.Zuzáková Anežka2006kraj. dky nez 
4.Maršíková Eliška2007kraj. dky nez. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001kraj. dky 2 
2.Handlová Natálie2004kraj. dky 9 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005kraj. dky 19 
2.Petříková Kateřina2006kraj. sžy 8 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka ml.2002kraj. dky 11 
2.Horká Nela2005kraj. sžy 12 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline