Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
5.Hrubý Jiří1961kraj. muži 101-130 
6.Exner Petr1977nez. muži  
7.Skalský Milan1970nez. muži  
8.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
9.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Martin1987kraj. muži 31. - 40. 
2.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 41. - 60. 
3.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
4.Horák Čeněk1965kraj. muži 61. - 80. 
5.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
6.Ryšavý Milan1967reg. muži 41. - 60. 
7.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
8.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
9.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
10.Sršeň Jiří1948reg. muži 101. - 191. 
11.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101. - 191. 
12.Horák David1998reg. muži 101. - 191. 
13.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 191. 
14.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 191. 
15.Vondráček Luboš2001reg. muži 101. - 191. 
16.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 101. - 191. 
17.Rieger Pavel2004reg. muži 101. - 191. 
18.Boháč Vladimír1951nez.  
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
2.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
3.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
4.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
5.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
7.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
8.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
9.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
10.Perný Matěj2003reg. muži 101.-191. 
11.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
12.Korp Oliver Petr2003kraj. sži 101-130Střídavý start z Jiskra Kamenický Šenov
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
2.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
3.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
6.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
7.Jemelka Ivan1980kraj. muži 101.-130. 
8.Marholt David1982reg. muži 60N 
9.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
3.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80. 
4.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
5.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
6.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
7.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
8.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
9.Veselý Martin1999reg. muži 101.-191. 
10.Vejvoda Viktor2006reg. muži 101.-191. 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
2.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
3.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
4.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
5.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
6.Daníček Radek1983reg. muži 23 
7.Matouš Roman1967reg. muži 29 
8.Molitoris Dušan1944reg. muži 30 
9.Hradecký Jakub1980reg. muži 31-60 
10.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 21-30 
2.Špaček Ondřej1994kraj. muži 41-60 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 61-80 
5.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
6.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
7.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
8.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
9.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
10.Šákr Josef1956kraj. muži 101-130 
11.Hofman Denis1999reg. muži 31-60 
12.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
13.Kubásek Daniel1971nez.  
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 21-30 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
4.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
5.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
8.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
9.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
10.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
11.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
2.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
4.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
5.Frýba Jiří1965nez. muži  
6.Regner Michal1978nez. muži  
7.Šilhán Pavel1984nez. muži  
8.Hanák Petr1966nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
7.Reichl Radomír1951reg. muži 17 
8.Jablonovský Jan1958reg. muži 31 - 60 
9.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
10.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
11.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 31.-40. 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 61.-80. 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 61.-80. 
4.Žemlička Karel1962kraj. muži 81.-100. 
5.Zahradník Petr1962reg. muži 41.-60. 
6.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
8.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
9.Charvát Luboš1967reg. muži nezařazen 
10.Lipenský Robert1972nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986kraj. muži 9 
2.Jirman Petr1977kraj. muži 31-40 
3.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
4.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
5.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20N 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21 
5.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
6.Mastník Radek1971reg. muži 28 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
9.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
10.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
11.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
12.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
13.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61-80 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Pobuda Josef1969kraj. muži 101-130 
4.Lučan Ladislav1962reg. muži 31-60 
5.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
7.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
8.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
9.Lindner Ladislav1953nez. muži nezařazen 
10.Pulkrábek Václav1953nez. muži nezařazen 
11.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
12.Švec Josef1984nez. muži nezařazen 
13.Vrba Josef1959nez. muži nezařazen 
14.Židlický Martin1967nez. muži nezařazen 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
2.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
3.Jemelka Ivan1980kraj. muži 101.-130. 
4.Marholt David1982reg. muži 60N 
5.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
6.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
7.Matějčík Jan2003reg. muži 101.-191. 
8.Knot Jan1994reg. muži 101.-191. 
9.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-130. 
10.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
11.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
12.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
13.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
14.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
15.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
2.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
3.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
4.Butrym Sandra2000reg. muži 60Ncizinec 
5.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
7.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
8.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
9.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
10.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
11.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
12.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
13.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
14.Butrym Dariusz1972nez. muži xxxcizinec 
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
2.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
3.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
4.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
5.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
6.Šákr Josef1956kraj. muži 101-130 
7.Hofman Denis1999reg. muži 31-60 
8.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
9.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
10.Brejcha Karel1952reg. muži 31-60 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-60 
12.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
5.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
6.Knob Michal1965reg. muži 20 
7.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
8.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
9.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
10.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
11.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 41-60 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 41-60 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
5.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
6.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
7.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
8.Plíšek Jan1979reg. muži 101-191 
9.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-191 
10.Cmunt Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 61-80 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
5.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
7.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
8.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
9.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
10.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
11.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
12.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
14.Šubrt František2000nez.  
15.Otmar Milan ml.1982nez.  
16.Otmar Milan st.1959nez.  
17.Doškář Vladimír2003nez.  
18.Drašar Lukáš2004nez.  
19.Píro Štěpán2003nez.  
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-100 
2.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 81-100 
3.Fojt Pavel1974kraj. muži 101-130 
4.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
5.Svobodová Gabriela1992reg. muži 31-60 
6.Madaraszová Klára1994reg. muži 31-60 
7.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
8.Polák Tomáš1982nez. muži 0 
9.Studničný Josef1968nez. muži 0 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišera Milan1967kraj. muži 81-100 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 101-130 
3.Pavelka Josef1959kraj. muži 101-130 
4.Česenek Vratislav1965reg. muži 21-30 
5.Mládek Petr1973reg. muži 31-60 
6.Král Pavel1965reg. muži 61-100 
7.Bílek Rudolf st.1959nez. muži  
8.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
9.Fišera Tadeáš1999nez. muži  
10.Grančič Ivan1966nez. muži  
11.Grančič Václav1973nez. muži  
12.Novotný Miroslav1972nez. muži  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
3.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 81-100 
4.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 61-100 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Málek Lukáš1984reg. muži 61-100 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 61-100 
10.Král Libor1971reg. muži 61-100 
11.Jína Vladimír1967nez. muži nez. 
12.Baudys Václav1964nez. muži nez. 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 31-40 
2.Korp Petr st.1972kraj. muži 101-130 
3.Čermák Miloslav1967kraj. muži 101-130 
4.Korp Oliver Petr2003reg. muži 31-60 
5.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31-60 
6.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
7.Kadlec Ladislav1957reg. muži 61-100 
8.Hanus Antonín1977reg. muži 101-200 
9.Slanina Jaroslav1951reg. muži 101-200 
10.Korpová Romana ml.2007nez. nžy S 
11.Korpová Romana st.1984nez. ženy S 
12.Majcher Patrik2004nez. sži S 
13.Nacházel Pavel2002nez. dci S 
14.Piszcor Stanislav1979nez. muži S 
15.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 190Střídavý start z SKST Děčín
Krajský přebor 2. třídy
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
3.Mastník Radek1971reg. muži 28 
4.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
5.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
6.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
7.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
8.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
9.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
10.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
11.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
12.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
13.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
14.Sunek Pavel1946nez.  
15.Kotyza Josef1961nez.  
16.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971kraj. muži 81-100 
2.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 22 
4.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
5.Slavík Jaroslav1966reg. muži 31-60 
6.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
7.Vorlíček Michal1977reg. muži 61-90 
8.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
9.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 61-90 
10.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
11.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
12.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
13.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
14.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
15.Gregor Radim1975nez. muži  
16.Koucký Vladimír1970nez. muži  
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
3.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
5.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 61.-100. 
7.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
8.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-191. 
9.Link Martin2001reg. muži 101.-191. 
10.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
11.Knot Jan1994kraj. muži 101.-191. 
12.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
13.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
14.Veselý Martin1999reg. muži 101.-191. 
15.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
16.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
17.Lieskovský Daniel1997nez. muži xxx 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
2.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
3.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
4.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
5.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
6.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
7.Matějčík Jan2003reg. muži 101.-191. 
8.Vejvoda Viktor2006kraj. muži 101.-191. 
9.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-191. 
10.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
11.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
12.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
2.Ryšavý Milan1967reg. muži 41. - 60. 
3.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
5.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
6.Sršeň Jiří1948reg. muži 101. - 191. 
7.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101. - 191. 
8.Horák David1998reg. muži 101. - 191. 
9.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 191. 
10.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 191. 
11.Vondráček Luboš2001reg. muži 101. - 191. 
12.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 101. - 191. 
13.Rieger Pavel2004reg. muži 101. - 191. 
14.Boháč Vladimír1951nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
2.Daníček Radek1983reg. muži 23 
3.Matouš Roman1967reg. muži 29 
4.Molitoris Dušan1944reg. muži 30 
5.Hradecký Jakub1980reg. muži 31-60 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
7.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
8.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
9.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
11.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
12.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
13.Tichý Vojtěch2000reg. muži 61-90Střídavý start z TJ Spartak Smržovka
14.Barbora Adam2001reg. muži 91-120Střídavý start z TJ Spartak Smržovka
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
2.Šákr Josef1956kraj. muži 101-130 
3.Hofman Denis1999reg. muži 31-60 
4.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Brejcha Karel1952reg. muži 31-60 
8.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
9.Lepšík Jan1995reg. muži 61-100 
10.Hepp Petr1977reg. muži 61-100 
11.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
12.Hudeček Evžen1956nez.  
13.Novák Roman1962nez.  
14.Kubásek Daniel1971nez.  
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
2.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
5.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
6.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
7.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
8.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
9.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
10.Ouvín Josef1950reg. muži 101-148 
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965reg. muži 20 
2.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
3.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
4.Šonský Patrik1992reg. muži 60 N 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
6.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
7.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
8.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
9.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
11.Pitro Lukáš1999reg. muži 101-148 
12.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
13.Krauter Gunar1992nez.  
14.David Jaroslav1998reg. muži 61-100Střídavý start z TJ Sokol Semily
15.David Lukáš2003reg. muži 61-100Střídavý start z TJ Sokol Semily
16.Jindrák Lukáš2003reg. sži 31-60Střídavý start z Jiskra Kamenický Šenov
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
2.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
3.Reichl Radomír1951reg. muži 17 
4.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
5.Jablonovský Jan1958reg. muži 31 - 60 
6.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
7.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
8.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61 - 100 
9.Dědek Pavel1967reg. muži 61 - 100 
10.Kopecký Luboš1966nez.  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Petr1962reg. muži 41.-60. 
2.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
4.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
5.Charvát Luboš1967reg. muži nezařazen 
6.Lipenský Robert1972nez. muži  
7.Palušová Jana1967nez. cizinec 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
4.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Šírek František1946reg. muži 21-60 
7.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
8.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
9.Macoun Michael1967reg. muži 101-148 
10.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
11.Pleštil Luděk1979nez.  
12.Kůtek Milan1978nez.  
Krajská divize žen
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prousková Barbora2007kraj. ženy 15 
2.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 24 
3.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 24 
4.Petrusová Natálie2005nez. ženy x 
Jiskra Kamenický Šenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sillerová Andrea2005kraj. ženy 20 
2.Němečková Lenka2005kraj. ženy 21 
3.Klofcová Adela2003kraj. ženy 24 
4.Nacházelová Michaela2004nez. ženy x 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráčková Lucie2001kraj. ženy 17 
2.Doležalová Kateřina2004kraj. ženy 19 
3.Rýdlová Lucie2004kraj. ženy 23 
4.Goldová Helena1948nez. x 
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecká Klára1979kraj. ženy 7 
2.Nolová Markéta1972kraj. ženy 8 
3.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 11 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sálová Anežka2000kraj. ženy 13. 
2.Reslerová Věra2003kraj. ženy 14. 
3.Richterová Adéla2004kraj. ženy 16. 
4.Hůlková Anna2005kraj. ženy xxx 
TTC Hrádek nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brigantová Beata2001nez. ženy X 
2.Doležalová Monika2005nez. ženy X 
3.Martincová Tereza2004nez. ženy X 
4.Motyčková Kristýna2004nez. ženy XHostování z TTC Preciosa Jablonné v Pod.
5.Suchánková Sylvie1986nez. ženy XHostování z TJ Jiskra Raspenava
TJ Spartak Chrastava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967kraj. ženy 10.cizinec 
2.Nováková Tereza2006nez.  
3.Lipenská Barbora2007nez.  
4.Klustová Tereza2007nez.  
5.Kašínská Michaela2007nez.  
Český pohár, 1. stupeň
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20N 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21 
5.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
6.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
7.Sunek Pavel1946nez.  
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
3.Mastník Radek1971reg. muži 28 
4.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
5.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
4.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
5.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
6.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
7.Kotyza Josef1961nez.  
8.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986kraj. muži 9 
2.Jirman Petr1977kraj. muži 31-40 
3.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
4.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
5.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 41-60 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 41-60 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
3.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
4.Cmunt Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Vesec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
4.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Šírek František1946reg. muži 21-60 
7.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
8.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
9.Macoun Michael1967kraj. muži 101-148 
10.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
11.Pleštil Luděk1979nez.  
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
2.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
3.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
4.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
6.Smetana Josef1983kraj. muži 61.80. 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
3.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
2.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
3.Jemelka Ivan1980kraj. muži 101.-130. 
4.Marholt David1982reg. muži 60N 
5.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 61.-100. 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
2.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
3.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
4.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
5.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
6.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
3.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
5.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-130. 
6.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
7.Žid Čeněk1997reg. muži xxx 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
2.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
3.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
4.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou
5.Matějčík Jan2003reg. muži 101.-191. 
6.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
7.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
SKST Liberec M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Viktor2006kraj. muži 101.-191. 
2.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
3.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-191. 
4.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-191. 
5.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-191. 
6.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
SKST Liberec N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
2.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-191. 
3.Link Martin2001reg. muži 101.-191. 
4.Jandák Jan2004reg. muži xxx 
5.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
6.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
7.Volf Ondřej2003reg. muži xxx 
SKST Liberec O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Milan1988reg. muži 101.-191. 
2.Sálová Anežka2000reg. muži 101.-191. 
3.Perný Matěj2003reg. muži 101.-191. 
4.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-191. 
5.Kopecká Barbora1994reg. muži 101.-191. 
6.Reslerová Věra2003reg. muži xxx 
7.Čermák Felix1966reg. muži xxx 
8.Ďurík Vojtěch2003reg. muži xxx 
9.Kučera Pavel2004reg. muži xxx 
10.Glázr Tomáš2000reg. muži xxx 
Sportovní organizace Slaná u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
4.Kouble Daniel1997nez. muži x 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
TJ Sokol Mukařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 27 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
4.Vele Jaroslav1977reg. muži N 
5.Pivrnec Zdeněk1976reg. muži N 
6.Netopil Jiří1944reg. muži N 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 21-30 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
4.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
5.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
4.Knob Michal1965reg. muži 20 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
7.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
2.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
3.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
6.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
7.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
2.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
3.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
4.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
5.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
ST Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Nohejl Martin1975reg. muži 101-191 
3.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-191 
4.Nohejl Václav1975reg. muži 101-191 
5.Škeřík Petr1974reg. muži 101-191 
6.Žabka Radek1990reg. muži 101-191 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline