Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE mužů
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 31-40 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
6.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
9.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
10.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
11.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
12.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoďák Václav1990kraj. muži 51. - 70. 
2.Antoš Petr1992kraj. muži 71. - 100. 
3.Kastner Patrik1974kraj. muži 101. - 130. 
4.Trávníček Luboš1972kraj. muži 161. - 200. 
5.Beniš Ondřej1990kraj. muži 200. N 
6.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
7.Kroupa Milan1965reg. muži 31. - 40. 
8.Grill Josef1967reg. muži 31. - 40. 
9.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
10.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
11.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
12.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
TJ Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100 
2.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
3.Hrabár Jiří1962kraj. muži 101.-130. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 131.-160. 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 131.-160. 
6.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
7.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250.Hostování z KST Rakovník
9.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50. N 
10.Lev Daniel1996reg. muži 52.-65.N 
11.Sklenář David1981reg. muži 66.-80. 
12.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
TTC Brandýs nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 21-30 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 31-40 
3.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50 
4.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70 
5.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
6.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
7.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
8.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
9.Mitka Kryštof2002reg. muži 81-100N 
10.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Střídavý start z TTC Brandýs nad Labem
TTC Brandýs nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 51-70 
3.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
5.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
6.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
7.Zatřepálek Petr1995reg. muži 31-40 
8.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
9.Semián Richard1973reg. muži 41-60 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 41-50 
2.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 51-70 
3.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 71-100 
4.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
5.Uksa Tomáš1971kraj. muži 201-250 
6.Voráč Jiří1982reg. muži 16-20 
7.Erlich Luboš1963reg. muži 31-40 
8.Stárek Karel st.1956reg. muži 31-40 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
11.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
12.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
13.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
14.Šmíd Miroslav2003reg. muži 41-60 NHostování z AC Sparta Praha
15.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
16.Pavlíček Martin1987nez.  
TJ Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 51. - 70. 
2.Bauer Horst1975kraj. muži 51. - 70. 
3.Jaroš Antonín1986kraj. muži 51. - 70. 
4.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 71. - 100. 
5.Sýkora Josef1995kraj. muži 100.N 
6.Vrátný Martin1990kraj. muži 131. - 160. 
7.Císař Jan1965kraj. muži 201. - 250. 
8.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 201. - 250. 
9.Mráz Roman1964kraj. muži 201. - 250. 
10.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
11.Váňa Miroslav1972reg. muži 51. - 70. 
12.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 71-100 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 161-200 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
7.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
9.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
10.Jirkovský Václav1956reg. muži 51-100 
11.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 31-40 
2.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
3.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 71-100 
4.Novák Petr1970kraj. muži 71-100 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 71-100 
7.Škach Martin1970kraj. muži 71-100 
8.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 71-100 
9.Mencl Jiří1990kraj. muži 101-130 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 131-160 
11.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
12.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
13.Procházka Ondřej1997kraj. muži 201-250 
14.Pírka Josef1965reg. muži 20,5 
15.Jedlička Stanislav1959reg. muži 23 
16.Šulc Ladislav1951reg. muži 29 
TJ Sokol Hořovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 41-50 
2.Šmíd Jan1976kraj. muži 51-70 
3.Homolka Pavel1972kraj. muži 51-70 
4.Karda Martin1993kraj. muži 101-130 
5.Koros Pavel1981kraj. muži 71-100 
6.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 41-50 
8.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
9.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65 
10.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65 
11.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
12.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 81-100 
13.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
14.Nykl Zdeněk1999reg. muži 101-120 
15.Koros Zdeněk1953reg. muži 121-140 
TJ Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 41-50 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 41-50 
3.Budělovský Petr1980kraj. muži 71-100 
4.Zítek Patrik1972reg. muži 9N 
5.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30 
6.Dražan Jiří1983kraj. muži 41-50 
7.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
8.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 66-80 
9.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
10.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Janeček Tomáš1999reg. muži 121-140 
13.Janeček Václav1970reg. muži 121-140 
14.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140N 
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51-70 
2.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 51-70 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 71-100 
4.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71-100 
5.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101-130 
6.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 131-160Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Michal Jiří1963kraj. muži 161-200 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 201-250 
9.Weisser Petr1984reg. muži 14 
10.Košatý Jan1985reg. muži 16 
11.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
12.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 
DIVIZE žen
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosová Magdalena2005nez. mžy n 
2.Krásová Barbora2001nez. dky n 
3.Šmejkalová Aneta1999nez. ženy n 
4.Vaňourová Veronika2005nez. mžy n 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 21.-22. 
2.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 24NHostování z TTC Žehuň
3.Štěrbová Kateřina2003nez. ženy Hostování z TTC Žehuň
4.Bártová Věra1975nez. ženy  
5.Bártová Kateřina2006nez. ženy  
6.Košnerová Alena1983nez. ženy Hostování z TTC Žehuň
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašková Marie1997kraj. ženy 24Hostování z TJ Broumy
2.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 26Hostování z KST Rakovník
3.Hubingerová Natálie2003reg. sži 11 
4.Lupínková Lucie1988nez. ženy  
5.Zamazalová Klára1982nez. ženy  
TJ Jizera Káraný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fridrichová Nikola2002kraj. ženy 27 
2.Pokorná Bára2003kraj. ženy 28 
3.Hudečková Michaela1989kraj. ženy 29 - 30 
4.Mrázová Aneta2003kraj. ženy 29 - 30 
5.Marečková Eliška1998kraj. ženy N 
6.Bergmanová Barbora2004kraj. ženy N 
7.Hradecká Šárka1994kraj. ženy NHostování z TJ Sokol Otradovice
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 71-100 
2.Fiala Jan1998kraj. muži 71-100 
3.Fialová Zuzana1966kraj. muži 130N 
4.Urban Jan1957kraj. muži 131-160 
5.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
6.Stacho Libor1966kraj. muži 161-200 
7.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 161-200 
8.Macháček Pavel st.1963reg. muži 16-27 
9.Freisleben Radek1984reg. muži 16-27 
10.Drbohlav Marek1970reg. muži 27,5 
11.Zamazal Pavel1962reg. muži 27,5 
12.Kilian Vít1989reg. muži 31-40 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 51-70 
2.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
3.Špalek Jiří1973kraj. muži 201-250 
4.Novotný Jiří1968reg. muži 20,5 
5.Macák Milan1976kraj. muži 250N 
6.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
7.Jůza Jan1976reg. muži 41-50 
8.Heral František1945reg. muži 50,5 
9.Plecitý Lukáš1988reg. muži 51-60 
10.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
11.Frolík Petr1953reg. muži 71-80 
12.Peltán Petr1956reg. muži 71-80 
13.Škach Pavel1952reg. muži 71-80 
14.Škach Jaroslav1947reg. muži 81-90 
15.Slabý Jiří1948reg. muži 81-90 
16.Preis František1933reg. muži 91-100 
17.Šimo Vladimír1959reg. muži 168,5 
18.Charvát Zdeněk1948nez. muži  
19.Preis Martin1968nez. muži  
20.Řáha Vladimír1965nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
3.Steiner František1983kraj. muži 201.-250. 
4.Hála Pavel1977kraj. muži 201.-250. 
5.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
6.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
7.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
8.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
9.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-133. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-133. 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101. - 130.cizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101. - 130. 
3.Novák Michal1998kraj. muži 161. - 200. 
4.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201. - 250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41. - 50.N 
6.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51. - 65. 
7.Nguyen Van Vui1958reg. muži 66. - 80.cizinec 
8.Novák Stanislav1967reg. muži 66. - 80. 
9.Kindl David1974reg. muži 66. - 80.N 
10.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
11.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
12.Tuan Minh Nguyen1962reg. muži nez. 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 51.-70. 
2.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
3.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-130. 
4.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
5.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
7.Adamczuk Jan2002reg. muži 21.-50. 
8.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
9.Lepka Martin ml.1992reg. muži 21.-50. 
10.Fojtík Jiří1956reg. muži 51.-100. 
11.Vlček Jiří1963reg. muži 100N. 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 131.-160. 
3.Brabec Stanislav1962kraj. muži 161.-200. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
5.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
6.Fabinger Vít1978reg. muži 21.-50. 
7.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
8.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
9.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
10.Pisárová Kateřina2006reg. muži 150N. 
11.Brabcová Alžběta1990reg. muži 200N. 
TJ Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Josef1995kraj. muži 100.N 
2.Vrátný Martin1990kraj. muži 131. - 160. 
3.Císař Jan1965kraj. muži 201. - 250. 
4.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 201. - 250. 
5.Mráz Roman1964kraj. muži 201. - 250. 
6.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
7.Váňa Miroslav1972reg. muži 51. - 70. 
8.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
9.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
10.Šmejkal Petr1983reg. muži N. 
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
2.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 201.-250. 
3.Novák Tomáš1975reg. muži 21.-50. 
4.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 21.-50. 
5.Pacourek Jan1974reg. muži 21.-50. 
6.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
7.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
8.Hájek Miroslav1975reg. muži 51.-100. 
9.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
10.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
11.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 71.-100. 
2.Štengl Jan1963kraj. muži 131.-160. 
3.Cír Libor1979kraj. muži 161.-200. 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201.-250. 
5.Sušánka Pavel1954nez. muži  
6.Holý Jiří1957nez. muži  
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
2.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 71-100 
3.Škach Martin1970kraj. muži 71-100 
4.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 71-100 
5.Mencl Jiří1990kraj. muži 101-130 
6.Levenec Alexandr1977kraj. muži 131-160 
7.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
8.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
9.Pírka Josef1965reg. muži 20,5 
10.Jedlička Stanislav1959reg. muži 23 
11.Šulc Ladislav1951reg. muži 29 
12.Lážnovský Jiří1959reg. muži 31-35 
13.Čierný Jan1951reg. muži 51-60 
14.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
15.Fleislébr Jiří1969reg. muži 101-110 
16.Hrubý Vlastimil1967nez.  
T. J. Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 21-30 
2.Roziňák Jan1979kraj. muži 101-130 
3.Řejha Pavel1974kraj. muži 101-130 
4.Hošková Denisa1996kraj. muži 101-130 
5.Včelička Lubomír1969kraj. muži 101-130 
6.Bohdan Luděk1967kraj. muži 200 N 
7.Šrámek David1978reg. muži 31-40 
8.Křikava Richard1994reg. muži 41-50 
9.Bielčik Miroslav1982reg. muži 41-50N 
10.Vrecion Jiří1999reg. muži 66-80 
11.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
12.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140N 
13.Junek Jan2003kraj. sži 27 
14.Melenec Matěj2005kraj. mži 15 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 71-100 
2.Čížek Pavel1967kraj. muži 131-160 
3.Čížek Marek1995kraj. muži 161-200 
4.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
5.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
6.Soused Milan1970reg. muži 21-30 
7.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
8.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 
9.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
10.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
11.Říha Bohumil1983reg. muži 31-50 
12.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975kraj. muži 201-250 
2.Klimek Tomáš1990kraj. muži 250N 
3.Lambert Zbyněk1956reg. muži 21-30 
4.Stupavský Milan1966reg. muži 21-30 
5.Semrád Petr1980reg. muži 31-40 
6.Ouda Pavel1951reg. muži 41-60 
7.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
8.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
9.Maršál Petr1964reg. muži 101-120 
10.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
11.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
12.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101-120 
13.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
2.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
5.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
6.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
7.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
8.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
9.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
10.Fiedler Michael1997reg. muži 51-70 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
12.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
13.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 101.-130. 
2.Rubín Pavel1974kraj. muži 201.-250. 
3.Kulíšek Milan1966reg. muži 17. 
4.Moulis Pavel1968reg. muži 19.-22. 
5.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
6.Polák Karel1997reg. muži 25.-26. 
7.Růžička Zdeněk1959reg. muži 27.-29. 
8.Kočiš Ludovít1970reg. muži 29.N 
9.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
10.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
11.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
12.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
13.Tesárek Jiří1974nez. muži  
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131. - 160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 161. - 200. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 161. - 200. 
4.Bříška Jan1991reg. muži 31. - 40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 21. - 30. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
9.Durdis Petr st.1955reg. muži 61. - 80.N 
10.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
11.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
12.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 131.-160. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 131.-160. 
4.Matějka Martin1976reg. muži 51.-70. 
5.Trajhan Jaroslav1971nez. muži  
6.Heřmanský Miroslav1960nez. muži  
7.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
8.Pekárek František1999reg. muži 31-50Střídavý start z TTC Poděbrady
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
2.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
4.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
5.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 161.-200. 
6.Šembera Karel1962kraj. muži 250N 
7.Šembera David1989reg. muži 9. 
8.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
9.Stránská Anna2002reg. muži 21.-40. 
10.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
11.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
12.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
13.Novák Ladislav1946reg. muži 161.-190. 
14.Náhlovský David2003reg. muži 161.-190. 
15.Kalva Tomáš2001reg. muži 161.-190. 
16.Novák František2002reg. muži 191.-241. 
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 100 N 
2.Hudečková Hana1987kraj. muži 101.-130. 
3.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101.-130. 
4.Schmelz Richard1985kraj. muži 131.-160. 
5.Hendrych Jan1987kraj. muži 161.-200. 
6.Topol Martin1973reg. muži 41.-60. 
7.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61.-80. 
9.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
10.Procházka Petr ml.1997reg. muži 61.-80. 
11.Vyvial Pavel1975reg. muži 81.-100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81.-100. 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 81.-100. 
14.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121.-140. 
15.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
16.Berný Jan1977nez. muži  
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101-130 
2.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 131-160Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Michal Jiří1963kraj. muži 161-200 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 201-250 
5.Čubová Jana1988kraj. muži 201-250 
6.Weisser Petr1984reg. muži 14 
7.Košatý Jan1985reg. muži 16 
8.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
9.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 
10.Pekarovič David1998reg. muži 19-22 
11.Brodský Miroslav1968reg. muži 32-35 
12.Čuba Milan1965reg. muži 36-38 
13.Urban Jaroslav1943reg. muži 52N 
14.Salmon Ivan1961reg. muži 58-62 
15.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
16.Janda Filip2000nez.  
TJ Sokol Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 161.-200. 
4.Švarc Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
5.Majer Pavel1953kraj. muži 161.-200. 
6.Liberský Karel1974kraj. muži 201.-250. 
7.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
8.Růžička Dušan1972reg. muži 16.-20. 
9.Kořínek Milan1976reg. muži 30. N 
10.Cihlář Jan1981reg. muži 40. N 
11.Dusil Filip2000reg. muži 51.-60. 
12.Yadamsuren Munkhjargal1991reg. muži 80. Ncizinec 
13.Maruščák Tomáš1983nez. muži  
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Radek2000kraj. muži 131.-160.Hostování z TTC Elizza Praha
2.Hameta Oldřich1967kraj. muži 131.-160. 
3.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 160.N 
4.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
5.Bleha Lukáš1991kraj. muži 200.N 
6.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 201.-250. 
7.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
8.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
9.Herout Václav1981reg. muži 41.-50. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
11.Dolejš Ladislav2003reg. muži 116.-131. 
12.Kop Jaromír2002reg. muži 116.-131. 
13.Čekal Jan2006reg. muži 131.N 
14.Procházka Jan2002reg. muži 131.N 
15.Blehová Aneta1995reg. muži 131.N 
16.Kulhánek Matěj2006reg. sži 9. 
17.Förster Vojtěch2006reg. sži 11.-15. 
18.Baloun Jan2004reg. sži 11.-15. 
19.Nácovský Ondřej2007reg. sži 16.-20. 
20.Cendelín Filip2008reg. sži 21.-31. 
21.Förster Tomáš2009reg. sži 21.-31. 
22.Tůma Jan2009reg. sži 21.-31. 
TJ Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 71-100 
2.Kučera Pavel1971kraj. muži 101-130 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
4.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
6.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
7.Král Jindřich1959reg. muži 21-30 
8.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
9.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
10.Hlinovský Dominik2001reg. muži 31-50 
11.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Hostování z TTC Brandýs nad Labem
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 31 - 40 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 101 - 130 
3.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
4.Balcar Miroslav1972kraj. muži 201 - 250 
5.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
6.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
7.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
8.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
9.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
12.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
13.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967reg. muži 36-40 
2.Fryš Zdeněk1978reg. muži 41-50 
3.Urban Jiří1973nez. muži 41-50 
4.Jangl Zdeněk1956reg. muži 61-70 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 41-50 
6.Zbírkovský Milan1954reg. muži 81-90 
7.Tájek Jaroslav1948reg. muži 81-90 
8.Švejda Ondřej1994reg. muži 91-100 
9.Šťastný Jiří1957reg. muži 111-130 
10.Bucek Jindřich1976reg. muži 111-130 
11.Civín Miloš1977reg. muži 111-130 
12.Korec Oldřich1954reg. muži 111-130 
13.Ledvinová Lucie1986reg. muži 131-150 
14.Suchan Milan1957reg. muži 151-168 
15.Hrubý Josef1944reg. muži 168,5 
16.Burgr Martin1997reg. muži N 
SK Pšovlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadeřábek Milan1966reg. muži 21. - 50. 
2.Hospodářský Jonny ml.1994reg. muži 51. - 100. 
3.Šulitka Oldřich1986reg. muži 101. - 150 
4.Flajšingr Petr1989reg. muži 101. - 150. 
5.Koleníková Dana1977reg. muži 101. - 150. 
6.Netrh Václav1949reg. muži 101. - 150. 
7.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 150,5 
8.Mayer František1954reg. muži 151. - 200. 
9.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 201. - 275. 
10.Kadeřábek David2001reg. muži 201. - 275. 
11.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 275. 
12.Koleník Dušan1951reg. muži 275,5 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 26 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 28 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 31-35 
4.Pesl Václav2000reg. muži 36-40 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 36-40 
6.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
7.Lafek Dominik2002reg. muži 101-110 
8.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
9.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 111-130 
10.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
11.Štěpán Pavel1954reg. muži 168,5 
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
2.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
3.Adamczuk Jan2002reg. muži 21.-50. 
4.Fabinger Vít1978reg. muži 21.-50. 
5.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
6.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
7.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
8.Lepka Martin ml.1992reg. muži 21.-50. 
9.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
10.Fojtík Jiří1956reg. muži 51.-100. 
11.Pisárová Kateřina2006reg. muži 150N. 
12.Brabcová Alžběta1990reg. muži 200N. 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cacek Tomáš1987reg. muži 31-.40 
2.Frýdl Miloš1974reg. muži 31.-40 
3.Hluchý Marek1989reg. muži 31.-40 
4.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
5.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51.-60 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
7.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81.-90 
8.Požárský Josef1943reg. muži 91.-100 
9.Sloup Jiří1966reg. muži 91.-100 
10.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
11.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
12.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121.-130 
13.Bachor Jan1983reg. muži 131.-140 
14.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
15.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
16.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
2.Plachá Liliana2003reg. muži 101-110 
3.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 111-130 
4.Vojna Daniel2004reg. muži 131-150 
5.Brynda Matyáš2001reg. muži 131-150 
6.Archmann Jiří1992reg. muži 131-150 
7.Mikulík Martin1999reg. muži 151-168 
8.Vidrich Aleš1998reg. muži 151-168 
9.Činčura Přemysl1996reg. muži 151-168 
10.Truksa Michal2001reg. muži 151-168 
11.Petrovský Jakub2001nez. muži 168,5 
12.Albrecht Karel2004nez. muži  
13.Bláha Matěj2003nez. muži  
14.Hýžová Denisa2006nez. muži  
15.Kvardová Kateřina2004nez. muži  
16.Šáfková Veronika2005nez. muži  
17.Plachý Josef1947nez. muži  
18.Jindrák Miroslav2006nez. muži  
19.Leopold Matěj2003nez. muži  
20.Špalek Michal2003nez. muži  
21.Střela Roman2007nez. muži  
22.Cimrmanová Eliška2002nez. muži  
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
3.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
4.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 51-100 
6.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
7.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
8.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 151-200 
10.Moravcová Alena2001reg. muži 151-200 
11.Hrbek Daniel1985reg. muži 151. - 200. 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989kraj. muži 201. 
2.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 16. 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 16. 
4.Novák Marek1996reg. muži 16. 
5.Škoda Jiří1992reg. muži 27,5. 
6.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 41. 
7.Krolop David1991reg. muži 41. 
8.Vávra Aleš1998reg. muži 51. 
9.Matoušek Michal1982reg. muži 61. 
10.Pavlín Jiří1962reg. muži 61. 
11.Matoušek Tomáš1985reg. muži 61. 
12.Veverka Jan1997reg. muži 71. 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levenec Alexandr1977kraj. muži 131-160 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
4.Procházka Ondřej1997kraj. muži 201-250 
5.Čierný Jan1951reg. muži 51-60 
6.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
7.Habrcetl Milan1968reg. muži 80,5 
8.Strejc Václav1969reg. muži 81-90 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
10.Hálek Zdeněk1963reg. muži 91-100 
11.Coubal Václav1993reg. muži 101-110 
12.Jelínek Kryštof2002reg. muži 131-150 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 201. - 250. 
2.Macák Petr1960kraj. muži 250 N. 
3.Pánek Jan1968reg. muži 27. 
4.Poláček Vladimír1953reg. muži 30. 
5.Rampa Ladislav1950reg. muži 35,5. 
6.Bouška Jiří1948reg. muži 36. - 40. 
7.Černý Martin2005reg. muži 41. - 50. 
8.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5. 
9.Materna George1989reg. muži 61. - 70. 
10.Ovčaříková Eva1957reg. muži 61. - 70. 
11.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5. 
12.Vajnar Luboš1988reg. muži 71. - 80. 
13.Jarolímek Jiří1942reg. muži 100,5. 
14.Chadima Ondřej2005reg. muži 131. - 150. 
15.Sajdl Vladimír1960nez.  
16.Štricová Niamh2002nez. Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 161-200 
2.Rujder David1971kraj. muži 250N 
3.Rákosník Petr1961reg. muži 21-30 
4.Šturc Jaroslav1964reg. muži 31-40 
5.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
6.Šmíd Miroslav1954reg. muži 52-65N 
7.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 66-80 
8.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100N 
9.Dvořák Jan1963reg. muži 81-100N 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
2.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
3.Matějíček Marián1962kraj. muži 201-250 
4.Ghariani Sebastian1999reg. muži 16-27 
5.Vodňanský Martin1981reg. muži 16-27 
6.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
7.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
8.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
9.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
10.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
11.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 101-130 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 201-250 
3.Šulc Dalibor1953reg. muži 15 
4.Tkačuk Roman1965reg. muži 16-27 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 16-27 
6.Slaměník Richard1961reg. muži 16-27 
7.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
8.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 60,5 
10.Manek Jakub2000reg. muži 80,5 
11.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
2.Polák Karel1997reg. muži 25.-26. 
3.Růžička Zdeněk1959reg. muži 27.-29. 
4.Kočiš Ludovít1970reg. muži 29.N 
5.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
6.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
7.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
8.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
9.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
10.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 201-250 
2.Třešňák Josef1970kraj. muži 201-250 
3.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
4.Hendrych Roman1973reg. muži 71-100 
5.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
6.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
7.Stejskal Tomáš2002reg. muži 71-100 
8.Svoboda Tomáš2004reg. muži 201-250 
9.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
10.Žežule Ondřej2002reg. muži 101-150Střídavý start z TJ Sadská
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beniš Ondřej1990kraj. muži 200. N 
2.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
3.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
4.Kroupa Milan1965reg. muži 31. - 40. 
5.Grill Josef1967reg. muži 31. - 40. 
6.Kracman Martin1973reg. muži 31. - 40. 
7.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
8.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
9.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
10.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
11.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
12.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80.N 
TJ AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 131.-160. 
2.Niems Dušan1978kraj. muži 131.-160. 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 161.-200. 
4.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
5.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
6.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
7.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
8.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
9.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
10.Kupec Petr1977reg. muži 61.-80. 
11.Šípková Nela2000reg. muži 61.-80. N 
12.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. N 
TJ Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražinovský Tomáš1983reg. muži 21.-30. 
2.Dvořák Petr1965reg. muži 21.-30. 
3.Bodlák Jan1972reg. muži 41.-60. 
4.Mlejnek Jiří1977reg. muži 41.-60. 
5.Pavlišák Jan1965reg. muži 41.-60. 
6.Duška Rudolf1957reg. muži 61.-80. 
7.Míchal Jiří1967reg. muži 61.-80. 
8.Duška Daniel1982reg. muži 61.-80. 
9.Dlouhý Martin1971reg. muži 81.-100. 
10.Ulip Miloslav1949reg. muži 81.-100. 
11.Bárta Jan1991reg. muži 101.-120. 
TTC Kladno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990kraj. muži 101-130 
2.Pírka Josef1965reg. muži 20,5 
3.Jedlička Stanislav1959reg. muži 23 
4.Šulc Ladislav1951reg. muži 29 
5.Lážnovský Jiří1959reg. muži 31-35 
6.Tuček Miroslav1963reg. muži 51-60 
7.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
8.Hlaváček Jan1952reg. muži 81-90 
9.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 130,5 
Sokol Přezletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 131-160 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 161-200 
3.Slunéčko Radek1971kraj. muži 201-250 
4.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
5.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
7.Ondráček Evžen1973nez.  
8.Bartoň Tomáš2001nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
9.Šusta Petr2003nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 161-200 
2.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250 
3.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-40 
4.Procházka Roman1979reg. muži 21-40 
5.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
6.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
7.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
8.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
2.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
3.Král Jindřich1959reg. muži 21-30 
4.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
5.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
6.Hlinovský Dominik2001reg. muži 31-50 
7.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Hostování z TTC Brandýs nad Labem
8.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
9.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
10.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
11.Táborský Štěpán1992reg. muži Nez 
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
2.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
3.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
4.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
5.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
6.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
7.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
8.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
9.Elstner Lukáš1988reg. muži Nezařazen 
10.Slobodzian Jakub1989reg. muži Nezařazen 
11.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201.-250. 
2.Hrdý Radek1995kraj. muži 201.-250. 
3.Točík Radek1994reg. muži 13. 
4.Halama Jiří1963reg. muži 24. 
5.Hrdý Miroslav1967reg. muži 30.-31. 
6.Vaněk Antonín1964reg. muži 38.N 
7.Papež Miloslav1989reg. muži 53.-54. 
8.Šimon Vladimír1952reg. muži 64.-70. 
9.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
10.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
11.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
12.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
13.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
14.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
15.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
16.Legát Lukáš1971nez.  
17.Donát Zdeněk1963nez.  
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stacho Libor1966kraj. muži 161-200 
2.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
3.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 161-200 
4.Macháček Pavel st.1963reg. muži 16-27 
5.Freisleben Radek1984reg. muži 16-27 
6.Drbohlav Marek1970reg. muži 27,5 
7.Zamazal Pavel1962reg. muži 27,5 
8.Kilian Vít1989reg. muži 31-40 
9.Selement Jaroslav1967reg. muži 41-50 
10.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
11.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
12.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
TJ Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 161.-200. 
3.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
4.Lesák Jakub1987reg. muži 31.-50. 
5.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
6.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
7.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
8.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 70N 
9.Homolka Libor1970reg. muži 71.-100. 
10.Poslední Pavel1961reg. muži 71.-100. 
11.Palátka Daniel1997reg. muži 71.-100. 
12.Kunc Zdeněk1967reg. muži 100N 
13.Bárta Radek1984reg. muži 101.-133. 
14.Řezáč David1999reg. muži 133N 
15.Csanyi Daniel2002reg. muži 133N 
16.Strnad Vladimír1961nez.  
17.Neužil Pavel1963nez.  
18.Mašek Roman1975nez.  
19.Lískovec Ivan1957nez.  
20.Kunc Zdeněk ml.1991nez.  
21.Dlouhý Matěj1998nez.  
22.Homolka Rudolf1944nez.  
23.Jarolímek Miroslav1954nez.  
TJ Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 131.-160. 
2.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
4.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250.Hostování z KST Rakovník
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50. N 
6.Lev Daniel1996reg. muži 52.-65.N 
7.Sklenář David1981reg. muži 66.-80. 
8.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80. 
10.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80.N 
11.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
12.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
13.Štanc Ota1969reg. muži 81.-100. 
14.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100. 
15.Hrkal Rudolf1954reg. muži 121.-140.N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 131.-160. 
2.Škrabal Radek1987kraj. muži 201.-250. 
3.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Vinš Karel1956reg. muži 31.-50. 
6.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 51.-70. 
7.Ondráček Oldřich1987reg. muži 51.-70. 
8.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
9.Moravec Patrik1977reg. muži 71.-100. 
10.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-133. 
11.Anděl Milan1957reg. muži 101.-133. 
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988reg. muži 3. 
2.Srb Pavel1978reg. muži 21.-30. 
3.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
4.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
5.Košař Pavel1952reg. muži 31.-50. 
6.Mohr Tomáš1979reg. muži 31.-50. 
7.Hausenblas Jakub1997reg. muži 31.-50. 
8.Plíšek Jan2003reg. muži 221.-250. 
9.Plíšek Pavel2008reg. muži 221.-250. 
10.Povolný Aleš1968reg. muži N. 
11.Zvolský Miroslav1964reg. muži N.. 
12.Dvořák Martin2005reg. muži N. 
13.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 13.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 201. - 250. 
2.Herman Miloš1976reg. muži 31. - 40. 
3.Skalka Josef1974reg. muži 31. - 40. 
4.Kroc František1973reg. muži 51. - 65 
5.Fischer Lukáš2000reg. muži 66. -80. 
6.Švamberk Jan1995reg. muži 66. -80. 
7.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
8.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
9.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
10.Vurm Radek1996reg. muži 121. - 140. 
11.Lysák Stanislav1959reg. muži N 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Křemen Josef1973reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
7.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
8.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
9.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
11.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
12.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
13.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
14.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
15.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Pavel1981kraj. muži 71-100 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
3.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
4.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65 
5.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65 
6.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
7.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 81-100 
8.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
9.Nykl Zdeněk1999reg. muži 101-120 
10.Koros Zdeněk1953reg. muži 121-140 
11.Veigend Josef1956reg. muži 141-155 
12.Bláha Hynek2000reg. muži 41.-50.Střídavý start z TJ Praskolesy
T. J. Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včelička Lubomír1969kraj. muži 101-130 
2.Bohdan Luděk1967kraj. muži 200 N 
3.Šrámek David1978reg. muži 31-40 
4.Křikava Richard1994reg. muži 41-50 
5.Bielčik Miroslav1982reg. muži 41-50N 
6.Bělohoubek Vlastimil1963reg. muži 52-65 N 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 66-80 
8.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
9.Richterová Eva1957reg. muži 101-120 
10.Hucek Filip2003reg. muži 121-140N 
11.Hlaváček Jan1976reg. muži 141-155N 
12.Junek Jan2003kraj. sži 27 
13.Melenec Matěj2005kraj. mži 15 
14.Malina Václav1975nez.  
TJ Sokol Voznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Selucký David1968reg. muži 51-70 
2.Müller Václav1952reg. muži 51-70 
3.Chmelař Miroslav1961reg. muži 51-70 
4.Pilecký Jiří1978reg. muži 51-70 
5.Soukup Michal1977reg. muži 71-100 
6.Martínek Hubert1994reg. muži 71-100 
7.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
8.Hovorka Karel1976reg. muži 101-133 
9.Beneš Radim1959reg. muži 101-133 
10.Viktora Michal1979nez. muži  
11.Hušek Antonín1968nez. muži  
12.Čížková Sylva1965nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
2.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
3.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
4.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
5.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
6.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-133. 
7.Burian Václav1962reg. muži 101.-133. 
8.Steiner Petr1971nez.  
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
2.Soused Milan1970reg. muži 21-30 
3.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
4.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
6.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
7.Říha Bohumil1983reg. muži 31-50 
8.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
10.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
11.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
12.Sousedová Johana2005reg. muži 101-133 
13.Sousedová Dominika2003reg. muži 101-133 
14.Soused Daniel2004reg. muži 133N 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 250.N 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 31-50 
4.Votík Jan1996reg. muži 31-50 
5.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51-70 
6.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
7.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
8.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101-150 
9.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
10.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
2.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
3.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
4.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
5.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
6.Fiedler Michael1997reg. muži 51-70 
7.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
8.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
9.Hubáček Jiří1971reg. muži 51-70 
10.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
11.Pelant Roman1976reg. muži 101-150 
12.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
TJ Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 201-250 
2.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 201-250 
3.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
4.Šimek Jiří1958reg. muži 51-70 
5.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
6.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
7.Rufer David1966reg. muži 101-150 
8.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
9.Hána Sebastián2003reg. muži 201-250 
10.Falber Martin2002reg. muži 201-250 
11.Falber Michal2002reg. muži 201-250 
12.Vrba Ondřej2003reg. muži 251-300 
13.Mlejnek Antonín st.1951nez. muži  
TTC Brandýs nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
2.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
3.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
4.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
5.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
6.Zatřepálek Petr1995reg. muži 31-40 
7.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
8.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
9.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
11.Semián Richard1973reg. muži 41-60 
12.Doležalová Pavlína1979reg. muži 41-60N 
13.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
14.Šeligová Tereza1995reg. muži 61-80 
15.Ottl Karel2000reg. muži 101-120 
16.Zatřepálek Pavel1968nez. muži  
17.Holub Zdeněk1954nez. muži  
18.Daňkovský Richard1994nez. muži  
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uksa Tomáš1971kraj. muži 201-250 
2.Voráč Jiří1982reg. muži 16-20 
3.Erlich Luboš1963reg. muži 31-40 
4.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
5.Stárek Karel st.1956reg. muži 31-40 
6.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
7.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
8.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
9.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
10.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
11.Šmíd Miroslav2003reg. muži 41-60 NHostování z AC Sparta Praha
12.Vitvar Milan1973reg. muži 61-80 
13.Šantavý Jan1980reg. muži 61-80 N 
14.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
15.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
16.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betuštiak Petr1977kraj. muži 250.N 
2.Šturc Jiří1989reg. muži 4. 
3.Váňa Miroslav1951reg. muži 5. 
4.Zrcek Miroslav1952reg. muži 7. 
5.Barta Ivan1977reg. muži 11.-15. 
6.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 8.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Martin1973kraj. muži 161-200 
2.Koždoň Roman1981kraj. muži 161-200 
3.Lövl Jan1984reg. muži 16-20 
4.Mucha Ondřej1974reg. muži 16-20 
5.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21-30 
6.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
7.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 31-40 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 61-70 
10.Líska Filip2001reg. muži 81-90 
11.Beran Stanislav1970reg. muži 91-100 
TJ Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
2.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
3.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 21-30 
4.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
5.Štefl Václav1979reg. muži 30N 
6.Beran Tomáš2000reg. muži 31-40 
7.Širák Daniel1972reg. muži 50N 
8.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
9.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
10.Mundil Robert1988reg. muži 71-80 
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975kraj. muži 131-160 
2.Dvořák Jan1971kraj. muži 201-250 
3.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
4.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
5.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
6.Havazík Roman1971reg. muži 41-60 
7.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
8.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
9.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
10.Rulc Lukáš nejml.2003nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
11.Zítek Martin2002nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
TJ Sokol Velký Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 161-200 
2.Svoboda Pavel1976kraj. muži 161-200 
3.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201-250 
4.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
6.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
7.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
8.Buriánek Daniel2000reg. muži 71.-100.Střídavý start z KST Týnec nad Labem
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972reg. muži 21-40 
4.Vacek Miroslav1960reg. muži 21-40 
5.Röhrl Theodor1966reg. muži 21-40 
6.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
7.Skyva Milan1949reg. muži 21-40 
8.Moravec Václav1963reg. muži 41-70 
9.Čihák Jaroslav1952reg. muži 41-70 
10.Kleibl Michal1979reg. muži 71-100 
11.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
12.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
13.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
14.Novák Petr1973reg. muži 101-130 
TJ Sokol Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 131.-160. 
2.Majer Pavel1953kraj. muži 161.-200. 
3.Liberský Karel1974kraj. muži 201.-250. 
4.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
5.Růžička Dušan1972reg. muži 16.-20. 
6.Kořínek Milan1976reg. muži 30. N 
7.Cihlář Jan1981reg. muži 40. N 
8.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 41.-50. 
9.Dusil Filip2000reg. muži 51.-60. 
10.Kvíz Martin1982reg. muži 51.-60. 
11.Líbal Václav1993reg. muži 51.-60. 
12.Líbal Tomáš1990reg. muži 61.-70. 
13.Kolman Leon2003reg. muži 91.-100. 
14.Faltín Antonín1955nez. muži  
15.Tivodar Michal1964nez. muži  
Český pohár 1.stupeň
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131. - 160. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 161. - 200. 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 161. - 200. 
4.Bříška Jan1991reg. muži 31. - 40. 
5.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 21. - 30. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
9.Durdis Petr st.1955reg. muži 61. - 80.N 
10.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
11.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
12.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurel David1982kraj. muži 131.-160. 
2.Cherednik Konstantin1973reg. muži 21.-40. 
3.Chlumský Petr1987reg. muži 21.-40. 
4.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41.-70. 
5.Douša Ivan1959reg. muži 41.-70. 
6.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71.-100. 
7.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 71.-100. 
8.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71.-100. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 71.-100. 
10.Budský Radek1970reg. muži 101.-130. 
11.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101.-130. 
12.Nekolný Josef1970reg. muži 131.-160. 
13.Pitro Miroslav1956reg. muži 131.-160. 
14.Mukařovský Aleš1972nez. muži N 
15.Cinegr Jiří1978nez. muži N 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 31-40 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
6.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
9.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
10.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
11.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
12.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
13.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
14.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
15.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
16.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
17.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
18.Žežule Ondřej2002reg. muži 101-150 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
3.Steiner František1983kraj. muži 201.-250. 
4.Hála Pavel1977kraj. muži 201.-250. 
5.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
6.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
7.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
8.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
9.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-133. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-133. 
12.Steiner Petr1971nez.  
13.Krátká Tereza2004nez.  
14.Landsperská Michaela2004nez.  
15.Steinerová Vanessa2005nez.  
16.Srch Radek ml.2009nez.  
17.Matulová Marie1983nez.  
TJ Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 21-40 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 41-70 
3.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
6.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 101-130 
7.Melichar Lukáš1977reg. muži 101-130 
8.Musil Jan1966reg. muži 101-130 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 191-242 
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubín Pavel1974kraj. muži 201.-250. 
2.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
3.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
4.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
6.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
7.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
TJ Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Josef1979reg. muži 41-50 
2.Kořínek Miroslav1964reg. muži 61-70 
3.Hnízdo Petr1979reg. muži 61-70 
4.Hrčka Milan1979reg. muži 61-70 
5.Kristek Ondřej1999reg. muži 100 N 
TJ Sokol Močovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dastych Jiří1970reg. muži 61-70 
2.Novotný Ondřej1986reg. muži 71-80 
3.Rychetský Pavel1946reg. muži 71-80 
4.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
5.Kvaček Miloslav1972reg. muži 101-115 
6.Novotný Luboš1959reg. muži 101-115 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
2.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50 
3.Berger Miroslav1965kraj. muži 51-70 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
5.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
8.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
9.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
10.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
TJ Sokol Velký Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 161-200 
2.Svoboda Pavel1976kraj. muži 161-200 
3.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201-250 
4.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
5.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
6.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 161-200 
2.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250 
3.Procházka Roman1979reg. muži 21-40 
4.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-40 
5.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 51.-70. 
2.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
3.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-130. 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
5.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
7.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
8.Vlček Jiří1963reg. muži 100N. 
9.Pisárová Kateřina2006reg. muži 150N. 
TJ Chaloupky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101. - 130.cizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101. - 130. 
3.Novák Michal1998kraj. muži 161. - 200. 
4.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201. - 250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41. - 50.N 
6.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51. - 65. 
2.Nguyen Van Vui1958reg. muži 66. - 80.cizinec 
3.Novák Stanislav1967reg. muži 66. - 80. 
4.Kindl David1974reg. muži 66. - 80.N 
5.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
6.Mraček František1961reg. muži 121. - 140. 
7.Růžička Jaroslav1951reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
2.Stočes Luděk1973reg. muži 81- 90 
3.Teiml Marek1973reg. muži 91-100 
4.Žiaran Milan1971reg. muži 131-150 
TJ Sokol Dříň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956reg. muži 91-100 
2.Vinkl Milan1966reg. muži 111-130 
3.Starý Jiří1964reg. muži 131-150 
4.Skála Petr1984nez. muži  
TJ Sokol Dříň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bromský Vladimír1952reg. muži 111-130 
2.Hrudka Petr1956reg. muži 111-130 
3.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 111-130 
4.Šimáček Milan1964reg. muži 131-150 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 131.-160. 
3.Brabec Stanislav1962kraj. muži 161.-200. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
5.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
6.Adamczuk Jan2002reg. muži 21.-50. 
7.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
8.Fabinger Vít1978reg. muži 21.-50. 
9.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
10.Lepka Martin ml.1992reg. muži 21.-50. 
11.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 250.N 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 31-50 
4.Votík Jan1996reg. muži 31-50 
5.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51-70 
6.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
7.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
8.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101-150 
9.Košnerová Alena1983reg. muži 151-200 
10.Pivný Aleš1986reg. muži 151-200 
11.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
12.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
13.Pivný Lukáš1983reg. muži 251-300 
14.Soukup Tomáš1970reg. muži 251-300 
15.Štěrbová Kateřina2003nez. muži  
KST Slatina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Marcel1979reg. muži 31-35 
2.Ocásek Rostislav1964reg. muži 51-60 
3.Rapp Jiří1963reg. muži 61-70 
4.Barták Jiří1963reg. muži 71-80 
5.Balada Luboš1962reg. muži 131-150 
6.Melkus Alan1959reg. muži 150.5 
KST Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laštovka Jiří1965reg. muži 101-110 
2.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 111-130 
3.Čermák Petr1970reg. muži 111-130 
4.Nedvěd Vladimír1977reg. muži 111-130 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 111-130 
6.Fritsch Václav1960reg. muži 131-150 
7.Folbrecht Roman1964reg. muži 131-150 
8.Pudil Miroslav1974reg. muži 131-150 
9.Schönfelder Radek1980reg. muži 168.5 
SK Nová Ves I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Daniel1967reg. muži 71-100 
2.Šíma Roman1966reg. muži 71-100 
3.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
4.Holeček Martin1989reg. muži 101-130 
5.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
6.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 41-70 
2.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži 41-70 
4.Řehák Josef ml.1987reg. muži 41-70 
5.Kubišta Petr1965reg. muži 161-190 
SK Nová Ves I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voslař Jiří1949reg. muži 131-160 
2.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
3.Bodláková Tereza1988reg. muži 161-190 
4.Hladík Martin1975reg. muži 161-190 
5.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
6.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 23. 
2.Dvořák Martin1991reg. muži 25.-26. 
3.Hraba Milan1954reg. muži 36.-38. 
4.Bízek Zdeněk1961reg. muži 40.N 
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
5.Bílek Matěj1999reg. muži 116.N 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974reg. muži 31.-40 
2.Cacek Tomáš1987reg. muži 31-.40 
3.Hluchý Marek1989reg. muži 31.-40 
4.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
5.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
Stolní tenis Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betuštiak Petr1977kraj. muži 250.N 
2.Dohnal Jaroslav1988reg. muži 3. 
3.Šturc Jiří1989reg. muži 4. 
4.Váňa Miroslav1951reg. muži 5. 
5.Zrcek Miroslav1952reg. muži 7. 
6.Barta Ivan1977reg. muži 11.-15. 
7.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 71-100 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
5.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 161-200 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
7.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 51-100 
10.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
11.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
12.Lážnovský Jan1958reg. muži 151-200 
13.Moravcová Alena2001reg. muži 151-200 
Sokol Mělník - Pšovka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
3.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
4.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
5.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
6.Dvořák Miroslav1969nez.  
7.Kostrhoun Michal1968nez.  
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Křemen Josef1973reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
7.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
8.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
9.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
11.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
12.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
13.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
14.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
15.Mencl Josef1970reg. muži 121.-140. 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 26 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 28 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 31-35 
4.Pesl Václav2000reg. muži 36-40 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 36-40 
6.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
7.Lafek Dominik2002reg. muži 101-110 
8.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
9.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 111-130 
10.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
11.Jůzová Eliška2004reg. sžy 151-168 
12.Herda Adam2005reg. mži 151-168 
13.Gallat David2004reg. sži 151-168 
14.Elger Radek2004reg. sži 151-168 
15.Štěpán Pavel1954reg. muži 168,5 
16.Stolzová Veronika2003reg. sžy 168,5 
SK Chraštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 50 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 63 
3.Němec Václav1981reg. muži 71 
4.Voska Lukáš1988reg. muži 108 
5.Mezek Josef1984reg. muži 126 
6.Macoun Jakub2000reg. muži 133N 
7.Zloch Petr1985reg. muži N 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977reg. muži 21-30 
2.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
3.Švarc Petr1967reg. muži 31-40 
4.Váša Jan1979reg. muži 41-50 
5.Šimek Jan1980reg. muži 41-50 
6.Vlasák Ota1958reg. muži 61-70 
7.Král Jiří1966reg. muži 61-70 
8.Mulenková Eva2000reg. muži 81-90 
9.Čížová Tereza2006reg. muži 116-131 
10.Číž Daniel2003reg. muži 116-131 
11.Trojan Josef1952reg. muži 81-90 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 101-115 
13.Nešpor Miroslav1952reg. muži 131 N 
14.Pufler Václav2001reg. muži 101-115 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline