Soupisky
Divize
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
2.Forman Libor1981kraj. muži 41-50 
3.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 81-90 
4.Vybíral Marek1997kraj. muži 81-90N 
5.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
7.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
2.Kříž Bohumil1984kraj. muži 41-50 
3.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
4.Palatka Stanislav1988kraj. muži 121-130 
5.Vybíral Matouš2001kraj. muži 131.-140. 
6.Andorko Pavel1994kraj. muži 161-170 
7.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
8.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
9.Ondra Milan1970kraj. muži 191.-200.N 
10.Hruška Petr1964kraj. muži 211.-220.N 
11.Kazdera Pavel1955reg. muži 16 
SK Slatina - Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 41-50 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 61-70 
3.Orság David1978kraj. muži 71-80 
4.Kuča Jan1986kraj. muži 81-90 
5.Zetocha Martin1981kraj. muži 71-80 
6.Oleksík Václav1972kraj. muži 111-120 
7.Fila Martin1991kraj. muži 121-130 
8.Táborský Jindřich1956kraj. muži 131-140 
9.Tupec Pavel1978kraj. muži 131-140 
10.Tůma Karel1999kraj. muži 131-140 
11.Tůma Pavel1969kraj. muži 161-170 
12.Třináctý Richard1976kraj. muži 191-200 
13.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 N 
14.Juračka Petr1965reg. muži 91-100 
15.Holčik Petr1963reg. muži 101 - 110 
16.Slavíček Martin2001reg. muži 111-120 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
2.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 71-80 
3.Pelikán Jan1955kraj. muži 91-100 
4.Horák Filip1984kraj. muži 101-110 
5.Galanda František1947kraj. muži 121-130 
6.Novotný Petr1985kraj. muži 151-160 
7.Mach Ondřej1984kraj. muži 201-210 
8.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
9.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
10.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
11.Bezděkovský Jan1982reg. muži 81-90 
12.Kubín Jiří1952reg. muži 91-100 
13.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
14.Havránek Lukáš2002reg. muži 121-130 
15.Nováček Jiří1984reg. muži 121-130 
16.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 71.-80. 
2.Železný Ladislav1987kraj. muži 71.-80.N 
3.Novák Lukáš1988kraj. muži 81.-90. 
4.Pikula Radek1980kraj. muži 101.-110. 
5.Záděra Luboš1972kraj. muži 91.-100. 
6.Ertl Jakub1985kraj. muži 151.-160. 
7.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
8.Vališ Petr1974kraj. muži 171.-180. 
9.Vašulín Karel1960kraj. muži 201.-210. 
10.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
11.Záděra František1953kraj. muži 211.-220.N 
12.Kolbert Radek1985reg. muži 40. 
13.Záděra Kamil1981reg. muži 42. 
14.Křupala Vladislav1963reg. muži 49. 
TTC Koral Tišnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 21.-30. 
2.Antoš Jiří1977kraj. muži 51.-60. 
3.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
4.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 91.-100. 
5.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 191.-200. 
6.Hruška Pavel1984kraj. muži 201.-210. 
7.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 39.N 
8.Kytner Matěj1998reg. muži 71-80 
9.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105. 
10.Hulák Jiří1957nez.  
11.Nováček Libor1965nez.  
12.Sedlář David2000nez.  
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motyčka Jan1990kraj. muži 61-70 
2.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
3.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
4.Adámek Aleš1968kraj. muži 91-100 
5.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
6.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
7.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
8.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120N 
9.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
10.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160N 
11.Kopřiva Tomáš1990reg. muži 81-90n 
12.Herník Miloslav1956nez. muži  
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 101-110 
2.Zukal Adam1998kraj. muži 111-120 
3.Přikryl Jiří1977kraj. muži 111-120 
4.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
5.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
6.Bednář Josef2001kraj. muži 151-160N 
7.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
8.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
9.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 201-210 
10.Svoboda Lukáš1981reg. muži 22N 
11.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
12.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
13.Chajda Marie1981ČR ženy 32 
14.Pavlicová Renata1992ČR ženy 42 
15.Čák Pavel1977nez.  
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 41-50 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 51-60 
3.Kubina Jaromír1966kraj. muži 61-70 
4.Morávek Radim2003kraj. muži 81-90 
5.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61-70 N 
6.Jamný Petr1976kraj. muži 101-110 
7.Marek Jan st.1973kraj. muži 111-120 
8.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 151-160 
9.Kamenský Petr1981kraj. muži 181-190 
10.Vaverka Lubomír1988reg. muži 51-60 N 
11.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
12.Vránová Radana1994reg. muži 91-100 N 
13.Morávek Jindřich2007reg. muži 201-210 
14.Morávková Alena1974nez. ženy  
TJ Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 31- 40 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 41- 50 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 61- 70 
4.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91- 100 
5.Nikl Pavel1967kraj. muži 61- 70 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 131- 140 
7.Kouřil Přemysl1969reg. muži 31- 40 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 41- 50 
9.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
10.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
11.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
12.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 31-40 N 
2.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
3.Brychta Edo1992kraj. muži 81-90cizinec 
4.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 81-90 N 
5.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
7.Mádel Ladislav1954kraj. muži 101-110cizinec 
8.Trgo Miloš1986kraj. muži 111-120 Ncizinec 
9.Podrazil David2001kraj. muži 121-130 N 
10.Svoboda Petr2002kraj. muži 131-140 
11.Brhel Štěpán2006kraj. muži 151-160 
12.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
13.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 191-200 N 
14.Lorenc David2002reg. muži 51-60 
15.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
16.Kováč Šimon1998reg. muži 81-90 Ncizinec 
17.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 71-80 
3.Peterka Ondřej1994kraj. muži 71-80 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80N 
5.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 81-90N 
6.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
7.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
8.Veber Marek1973kraj. muži 141-150 
9.Bíla Jindřich1980reg. muži 41 
10.Frühauf Michael1990reg. muži 51-60 
11.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
12.Yefimova Anastasiia1995ČR ženy 60Ncizinec 
Krajská soutěž I. třídy A
KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovC
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
2.Vybíral Matouš2001kraj. muži 131.-140. 
3.Andorko Pavel1994kraj. muži 161-170 
4.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
5.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
6.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
7.Ondra Milan1970kraj. muži 191.-200.N 
8.Hruška Petr1964kraj. muži 211.-220.N 
9.Kazdera Pavel1955reg. muži 16 
10.Zimek Jaroslav1963reg. muži 17. 
11.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
12.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21.N 
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 71-80 
2.Oleksík Václav1972kraj. muži 111-120 
3.Fila Martin1991kraj. muži 121-130 
4.Tůma Karel1999kraj. muži 131-140 
5.Tůma Pavel1969kraj. muži 161-170 
6.Juračka Petr1965reg. muži 91-100 
7.Slavíček Martin2001reg. muži 111-120 
8.Křeček Michal1978reg. muži 111-120 
9.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111-120 
10.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121-130 
11.Herman Patrik1963reg. muži 141-150 
12.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
2.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 161-170 
3.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 171-180 
4.Vojtěch Martin1973kraj. muži 201-210 
5.Hofírek Dominik1995reg. muži 48 
6.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
7.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
8.Rotrekl Michal1995reg. mži 61-70 
9.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80N 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170N 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
2.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
3.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 161-170 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
5.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
6.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
7.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
8.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
9.Žilka Milan1963reg. muži 71-80 
10.Klimeš René1966reg. muži 71-80N 
11.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90 
12.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 111-120 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 131-140 
3.Konečný Štěpán1996kraj. muži 151-160 
4.Obalil Jiří1984kraj. muži 171-180 
5.Dvořák Leoš1962reg. muži 26-30 
6.Krátký Marek1990reg. muži 41-50 
7.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 61-75 
8.Zouhar Aleš1969reg. muži 61-75 
9.Kutil Šimon1991reg. muži 61-75N 
10.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
11.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
12.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 191.-200. 
2.Hruška Pavel1984kraj. muži 201.-210. 
3.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 39.N 
4.Kytner Matěj1998reg. muži 71-80 
5.Kubát Kryštof2003kraj. dci 61. 
6.Kluger Marek2002kraj. dci 66. 
7.Koumar Radim ml.2003kraj. dci 70. 
8.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105. 
9.Krištof Lukáš nejml.2005kraj. mži 24. 
10.Kurdiovský Matěj nejml.2006kraj. mži 25. 
11.Dankovič Jozef1970nez.  
12.Dospíšil Jiří1945nez.  
13.Sedlář Jakub1984nez.  
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
2.Bednář Josef2001kraj. muži 151-160N 
3.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
4.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
5.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 201-210 
6.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
7.Němec Josef1947reg. muži 26-30 
8.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
9.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
10.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
11.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
12.Pavlicová Renata1992ČR ženy 42 
13.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučko Martin1983kraj. muži 71-80N 
2.Fischer Karel1997kraj. muži 111-120 
3.Svoboda Jan1991kraj. muži 111-120 
4.Juřík Adam1994kraj. muži 131-140 
5.Černý Radek1997kraj. muži 161-170 
6.Mišejka Luboš1958reg. muži 43N 
7.Šenkýř Jiří1960reg. muži 51-60 
8.Sedláček Josef1984reg. muži 61-70 
9.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
10.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
11.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
12.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
13.Sekanina Jiří1995reg. muži 101-110 
14.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 101-110N 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 81-90N 
2.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
3.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
4.Veber Marek1973kraj. muži 141-150 
5.Netolička Lubomír1971kraj. muži 201-210 
6.Jedlička Jindřich1970reg. muži 43 
7.Striegler Tomáš1982reg. muži 45 
8.Frühauf Michael1990reg. muži 51-60 
9.Staněk Milan1958reg. muži 61-70 
10.Kuchařík Pavel1964reg. muži 71-80 
11.Pavliš Josef1957reg. muži 71-80N 
12.Široký Pavel1980reg. muži 81-90 
13.Švéda Bořivoj ml.1991reg. muži 81-90 
14.Stix Jiří1981reg. muži 81-90 
15.Tichý Jaroslav1981reg. muži 101-110 
16.Krula Miroslav1989reg. muži 101-110N 
17.Fučík Martin1990reg. muži 111-120 
18.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
2.Pačinek Jakub1986kraj. muži 101-110 
3.Krása Petr ml.1995kraj. muži 141-150 
4.Těžký Pavel1970kraj. muži 151-160 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 171-180 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 181-190 
7.Henek Dominik1998reg. muži 22N 
8.Cetkovský Martin1969reg. muži 22N 
9.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
10.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
11.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
12.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 61-70 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 111-120 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 141-150 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 161-170 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 211-220 
6.Feith Marek1968reg. muži 47 
7.Minstr Jan1952reg. muži 51-60 
8.Feith Erik1976reg. muži 51-60N 
9.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
10.Chytka Tomáš1964reg. muži 91-100 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 81-90 
2.Kovář Jakub1983kraj. muži 121-130 
3.Navrátil Václav1966kraj. muži 131-140N 
4.Sirbu Jakub1983reg. muži 14,5 
5.Baričák Marek1984reg. muži 20,5 
6.Kobolka Luboš1983reg. muži 21 
7.Šmetka Miroslav1986reg. muži 24 
8.Procházka Miroslav1957reg. muži 36 
9.Novák Ivo1958reg. muži 41 
10.Šafařík Michal1988reg. muži 51 
11.Machala Vítězslav1962reg. muži 62 
12.Sádlík Luděk1963reg. muži 94 
13.Reček Martin1973reg. muži 95 
14.Vágner Milan st.1962reg. muži 131 
15.Vágner Milan ml.1987reg. muži 220 
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži 181. - 190. 
3.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 191. - 200. NHostování z MSK Břeclav
4.Kalivoda Petr1981reg. muži 20. 
5.Koníček Marek1978kraj. muži 211. - 220. N 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 40. 
7.Sláma Miroslav1958reg. muži 45. 
8.Polášek Michal1984reg. muži 61. - 70. 
9.Tomek Jan1958reg. muži 71. - 80. 
10.Bařina Leoš1974nez.  
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 71.-80. 
2.Busta Stanislav1985kraj. muži 121.130. 
3.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 121.-130. 
4.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 131.-140. 
5.Frimmer Ján1958reg. muži 19. 
6.Hynšt Martin1970reg. muži 23. 
7.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 29. 
8.Götz Bořivoj1947reg. muži 32. 
9.Masařík Michal1987reg. muži 117. 
10.Hasala Petr1984reg. muži 144. 
11.Hrabal Marek1995reg. muži 146. 
12.Masařík David1984reg. muži 244. 
13.Fiala Jan1969reg. muži 245. 
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jindřich1956kraj. muži 131-140 
2.Tupec Pavel1978kraj. muži 131-140 
3.Třináctý Richard1976kraj. muži 191-200 
4.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 N 
5.Holčik Petr1963reg. muži 101 - 110 
6.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
7.Adam Vlastimil1980reg. muži 151-160 
8.Kozel Petr1981reg. muži 151-160 N 
9.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170 
10.Halický David2000reg. muži 171-180 
11.Jaroušek Dušan1957reg. muži 171-180 
12.Čampa Petr1961reg. muži 171-180 
13.Traxler Jan1985nez.  
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galanda František1947kraj. muži 121-130 
2.Novotný Petr1985kraj. muži 151-160 
3.Mach Ondřej1984kraj. muži 201-210 
4.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
5.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
7.Bezděkovský Jan1982reg. muži 81-90 
8.Kubín Jiří1952reg. muži 91-100 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
10.Havránek Lukáš2002reg. muži 121-130 
11.Nováček Jiří1984reg. muži 121-130 
12.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
13.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
15.Voznica František1952reg. muži 151-160 
16.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
2.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
3.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
4.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
5.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
6.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
7.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
8.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
9.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
10.Záděrová Linda2003reg. muži 61-70N 
11.Barč Andrej1997reg. muži 81-90Ncizinec 
12.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90N 
13.Schwarz Milan1982reg. muži 91-100 
14.Chmelík Daniel1970reg. muži 91-100 
15.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
16.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
17.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
18.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
19.Skála Marek2004kraj. dci 65 
20.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
21.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
22.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděra Luboš1972kraj. muži 91.-100. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 151.-160. 
3.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
4.Vališ Petr1974kraj. muži 171.-180. 
5.Vašulín Karel1960kraj. muži 201.-210. 
6.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
7.Záděra František1953kraj. muži 211.-220.N 
8.Kolbert Radek1985reg. muži 40. 
9.Záděra Kamil1981reg. muži 42. 
10.Křupala Vladislav1963reg. muži 49. 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Přemek1976kraj. muži 12 
2.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
3.Studýnka František1960kraj. muži 111-120 N 
4.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
5.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 141-150 N 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
7.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
8.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
9.Pokorný Radek1980reg. muži 25 
10.Horák Ondřej1990reg. muži 26 N 
11.Blažek Jiří1974reg. muži 32 
12.Hušek Jan1982reg. muži 35 
13.Hušek Jindřich1981reg. muži 38 
14.Šlancar Jiří1961reg. muži 43 
15.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
16.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30 
17.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200Střídavý start z TJ Jevišovka
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61-70 N 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 101-110 
3.Marek Jan st.1973kraj. muži 111-120 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 151-160 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 181-190 
6.Vaverka Lubomír1988reg. muži 51-60 N 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
8.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
9.Vránová Radana1994reg. muži 91-100 N 
10.Martinek Tomáš1982reg. muži 91-100 N 
11.Frolek Radek1995reg. muži 111-120 
12.Marek Jan ml.2002reg. muži 111-120 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Pavel1967kraj. muži 61- 70 
2.Rachunek Martin1997kraj. muži 131- 140 
3.Kouřil Přemysl1969reg. muži 31- 40 
4.Studnička Ondřej1997reg. muži 41- 50 
5.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
6.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
7.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
8.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
9.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
10.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
11.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
12.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weiser Daniel1994kraj. muži 101-110 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 111-120 
3.Mikuš Juraj1989kraj. muži 121-130cizinec 
4.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
5.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
6.Chlíbek David1988kraj. muži 211-220 
7.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
9.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
10.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
11.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
12.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
13.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
14.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
15.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
16.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160NStřídavý start z TJ Sokol Brno I
SKST Mart Hodonín Stavoimpex E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
2.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
3.Mádel Ladislav1954kraj. muži 101-110cizinec 
4.Trgo Miloš1986kraj. muži 111-120 Ncizinec 
5.Podrazil David2001kraj. muži 121-130 N 
6.Svoboda Petr2002kraj. muži 131-140 
7.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
8.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 191-200 N 
9.Kraus Jan1995kraj. muži 211-220 N 
10.Hašlík Jakub1996reg. muži 41-50 
11.Lorenc David2002reg. muži 51-60 
12.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
13.Malík Vladimír1968reg. muži 71-80 Ncizinec 
14.Mikulecký Marek1985reg. muži 81-90 
15.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
16.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44 
17.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 131-140 
2.Šaur Ivo1964kraj. muži 141-150 
3.Mocek Milan1987kraj. muži 151-160 
4.Jangl Marek1981kraj. muži 191-200 
5.Kubík Josef1999kraj. muži 211-220 
6.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 21N 
7.Šťavík Ondřej1982reg. muži 23N 
8.Charvát Vavřinec1963reg. muži 31 
9.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
10.Vajbar Antonín1955reg. muži 42 
11.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 44 
12.Hoch Vítek2000reg. muži 49 
Krajská soutěž II. třídy A
TTC Komořany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frimmer Ján1958reg. muži 19. 
2.Hynšt Martin1970reg. muži 23. 
3.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 29. 
4.Götz Bořivoj1947reg. muži 32. 
5.Masařík Michal1987reg. muži 117. 
6.Hasala Petr1984reg. muži 144. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 146. 
8.Masařík David1984reg. muži 244. 
9.Fiala Jan1969reg. muži 245. 
10.Horák Petr1976nez.  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
2.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
3.Ondra Milan1970kraj. muži 191.-200.N 
4.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
5.Musil Tomáš1989reg. muži 19N 
6.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20 
7.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21.N 
8.Polák Jan2003reg. muži 39. 
9.Durda Vojtěch2003reg. muži 40. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Petr1964kraj. muži 211.-220.N 
2.Kazdera Pavel1955reg. muži 16 
3.Zimek Jaroslav1963reg. muži 17. 
4.Kovář Josef st.1963reg. muži 19 
5.Tuhý Roman1965reg. muži 22, 
6.Koc František1963reg. muži 31. 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galla Martin1992reg. muži 50 
2.Brandštettr Tomáš1989reg. muži 51-60 
3.Sova Jan1999reg. muži 71-80 
4.Kadlec Milan1977reg. muži 91-100N 
5.Urbánek Pavel1974reg. muži 101-110 
6.Steinhauser Petr1974reg. muži 121-130 
7.Nečas Robert1969reg. muži 121-130 
8.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
9.Hloska Filip1998reg. muži 151-160 
10.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170 
11.Steinhauser Filip2001reg. muži 161-170 
12.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
TJ Cemo Mokrá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995reg. muži 48 
2.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
3.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
4.Rotrekl Michal1995reg. mži 61-70 
5.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80N 
6.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
7.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
8.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 121-130N 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 141-150 
10.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170N 
11.Gruška Milan1991reg. muži 171-180N 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
2.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
3.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
4.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
5.Žilka Milan1963reg. muži 71-80 
6.Klimeš René1966reg. muži 71-80N 
7.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90 
8.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
9.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
10.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
11.Javůrek Leoš1964reg. muži 131-140 
12.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
13.Bišof Radim1997reg. muži 161-170 
14.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
15.Spilka Vilém1975reg. muži 231-240N 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
2.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
3.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
4.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
5.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
6.Barč Andrej1997reg. muži 81-90Ncizinec 
7.Schwarz Milan1982reg. muži 91-100 
8.Chmelík Daniel1970reg. muži 91-100 
9.Blatná Alena1957reg. muži 141-150N 
10.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
11.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
12.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
13.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
14.Skála Marek2004kraj. dci 65 
15.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
16.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
17.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
Orel Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašulín Karel1960kraj. muži 201.-210. 
2.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
3.Záděra František1953kraj. muži 211.-220.N 
4.Kolbert Radek1985reg. muži 40. 
5.Záděra Kamil1981reg. muži 42. 
6.Křupala Vladislav1963reg. muži 49. 
7.Záděra Josef1947nez. muži  
8.Horák Radek1979nez. muži  
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 181-190 
2.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200 
3.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 27 
5.Benešová Zuzana1984reg. muži 171-180 
6.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-200 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 201-211 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
2.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
3.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
4.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
5.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160N 
6.Kvarda Lubomír1961reg. muži 61-70 
7.Chládek Lukáš1975reg. muži 71-80n 
8.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
9.Ryšavý Filip1988reg. muži 81-90 
10.Klecker Roman1977reg. muži 81-90n 
11.Kopřiva Tomáš1990reg. muži 81-90n 
12.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
13.Hanák Jiří1975reg. muži 91-100 
14.Šibl Robert1981reg. muži 101-110 
15.Basovník Dalibor1985reg. muži 111-120 
16.Rygl Ondřej2000reg. muži 111-120 
17.Pavlíček Jan1974reg. muži 121-130 
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 41-50N 
2.Jízdný Martin1986reg. muži 41N 
3.Šplíchal Jiří1963reg. muži 50N 
4.Štourač Milan1963reg. muži 51-60 
5.Štěpánek Luděk1978reg. muži 71-80 
6.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 81-90 
7.Hammer Michal1974nez.  
8.Burkart Filip2006nez.  
9.Chvátal Daniel2003nez.  
10.Dvořáček Jan2002nez.  
11.Eremiáš Adam2008nez.  
12.Fikejs Tomáš2005nez.  
13.Kříž Jakub2004nez.  
14.Vojanec Lukáš2008nez.  
15.Petříček Lukáš2006nez.  
16.Mudroň Matyáš2003nez.  
17.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105.Střídavý start z Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
2.Chlíbek David1988kraj. muži 211-220 
3.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
4.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
5.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
6.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
7.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
8.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
9.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
10.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
11.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
12.Vereščák Jan1983reg. muži 201-210 
13.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
14.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 171-180 
2.Kalousek Viktor1973reg. muži 47 
3.Bastl Pavel1974reg. muži 80 
4.Večerka Pavel1988reg. muži 82 
5.Zubal Ladislav1954reg. muži 88 
6.Borovec Karel1965reg. muži 92 
7.Skála Petr1979reg. muži 113 
8.Indra Roman1967reg. muži 125 
9.Kupčík Jakub2000reg. muži 137 
Spartak Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapusta Ján1990kraj. muži 171-180Ncizinec 
2.Masařík Radim1969reg. muži 24 
3.Dočkalová Gabriela1978reg. muži 26-30 
4.Beneš Zbyněk1985reg. muži 31-40 
5.Bezděk Petr1980reg. muži 76-100N 
6.Všianský Martin1986reg. muži 101-150 
7.Farkaš Michael1993reg. muži 101-150 
8.Kotol Lukáš1994reg. muži 151-250 
9.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
10.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250N 
11.Trnčák Stanislav1985reg. muži 151-250N 
12.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 151-250N 
13.David Lukáš1988reg. muži 151-250N 
14.Žáček Michal1999reg. muži 31-40Střídavý start z TJ Vysočany
Triangl o.s. Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969reg. muži 25 
2.Zouhar Michal1983reg. muži 26-30 
3.Svoboda Jan1993reg. muži 31-40 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 51-60 
5.Vodák Jiří1978reg. muži 41-50 
6.Šustáček Ondřej1978reg. muži 61-75 
7.Malach Martin1986reg. muži 76-100 
8.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 76-100 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
13.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 141-150 
2.Rotrekl David1980kraj. muži 151-160 
3.Robek Petr1968reg. muži 71-80 
4.Macek Ondřej1981reg. muži 71-80 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
6.Marcell Jan1962reg. muži 151-160 
7.Malina Jan1942reg. muži 151-170 
8.Vytřísal Karel1958reg. muži 191-200 
9.Krajčovič Jozef1972reg. muži 191-200 
10.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Marek1977kraj. muži 191-200 
2.Mráz David1980kraj. muži 191-200 
3.Rulíšek Karel1962reg. muži 17 
4.Spáčil Tomáš1959reg. muži 42 
5.Fianta René1975reg. muži 63 
6.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 65 
7.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 84 
8.Spáčil Petr1969reg. muži 91 
9.Honek Tomáš1994reg. muži 97 
10.Res Oldřich1948nez.  
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bil Martin1990reg. muži 22 
2.Dragan Tomáš1980reg. muži 28 
3.Macháň David2002reg. muži 30 
4.Spirit Michal1990reg. muži 31 
5.Ivančo Marek1975reg. muži 53 
6.Rotrekl Martin1970reg. muži 64 
7.Kohoutek Radek1975reg. muži 81 
8.Vrána Michal1971reg. muži 93 
9.Skalický Jaroslav1965reg. muži 96 
10.Plšek Ondřej1985reg. muži 111 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 171-180 
2.Vermouzek František1964kraj. muži 211-220 
3.Fučík Petr1984kraj. muži 211-220 
4.Šťastný Pavel1979reg. muži 51-60 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 81-90N 
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 201-210 
2.Svoboda Lukáš1981reg. muži 22N 
3.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
4.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
5.Němec Josef1947reg. muži 26-30 
6.Trávníčková Karla1973reg. muži 31-40 
7.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
8.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
9.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
10.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
11.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150 
12.Pokorný Martin2004reg. muži 151-250 
13.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
14.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
15.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 211-220 
2.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 25 
3.Vojáček Jaromír1979reg. muži 27 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 34 
5.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 48 
6.Šebeček Antonín1973reg. muži 52 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 77 
8.Pros Roman1995reg. muži 123 
9.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 128 
10.Heřmanský Josef1985reg. muži 135 
11.Cupák Radim1999reg. muži 139 
12.Šebeček Jan1999reg. muži 153 
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991reg. muži 45 
2.Drápal Petr1966reg. muži 50 
3.Trávníček Michal1995reg. muži 67 
4.Čakovský Jan1990reg. muži 83 
5.Tichý Zdeněk1973reg. muži 154 
6.Tauš Jaromír1985reg. muži 174 
7.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 188 
8.Luong Manh1980reg. muži 200.-210.cizinec 
9.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242Střídavý start z TJ Sokol Čechovice
10.Trávniček Boris1998reg. muži 55Střídavý start z SK Olšany
11.Libánek Ondřej2001reg. muži 72Střídavý start z KST Vyškov
12.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 171-180 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 181-190 
3.Henek Dominik1998reg. muži 22N 
4.Cetkovský Martin1969reg. muži 22N 
5.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
6.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
7.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
8.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150 
9.Odehnal Vladimír1964reg. muži 101-150 
10.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
11.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horváth Tomáš1998reg. muži 22.N 
2.Svěrák Martin1985reg. muži 31.-40. 
3.Sekanina Jan1963reg. muži 51.-60. 
4.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
5.Zachoval Leoš1969reg. muži 51.-60. 
6.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
7.Mládek Jindřich1958reg. muži 101.-150. 
8.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
9.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
10.Harna Václav1999reg. muži 151.-250.N 
Krajská soutěž II. třídy C
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel1980kraj. muži 141-150 
2.Zástěra Libor1982kraj. muži 201-210 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 211-220 
4.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
5.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
6.Svoboda Aleš1972reg. muži 61-70 
7.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
8.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 161-170N 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 181-190 
3.Salajka Milan1966kraj. muži 191-200 
4.Mikeska Michal1988kraj. muži 191-200 
5.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220N 
6.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 211-220N 
7.Král Jiří1969reg. muži 71-80 
8.Schenel David1971reg. muži 131-140 
9.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 141-150 
11.Hrubý Otto1999reg. muži 151-160 
12.Vaňhara Michal1978reg. muži 191-200 
13.Drábek Ivo1958nez.  
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bábíček Josef1971kraj. muži 141-150 
2.Novák Radek1984kraj. muži 181-190 
3.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 201-210 
4.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 51-60 
5.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
6.Hrbáček Milan1970reg. muži 81-90 
7.Charvát Vít st.1975reg. muži 101-110 
8.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 111-120 
9.Kordula Petr1983reg. muži 121-130 
10.Hradil Kryštof2000reg. muži 171-180 
11.Kladňák Martin1998kraj. muži 201-210 
12.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 201-210 
13.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 211-220 
14.Bolf Marek1991reg. muži 261-270 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 191-200N 
3.Kolář David1984reg. muži 61-70 
4.Drábek Milan1985reg. muži 81-90 
5.Chvátal Tomáš1996reg. muži 71-80 
6.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
7.Valuch Michal1992reg. muži 121-130 
8.Juryca Dalibor1984reg. muži 131-140 
9.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
10.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
11.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 151-160 
12.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
13.Rybecký Jakub1998reg. muži 171-180 
14.Vinklárek Filip1994reg. muži 171-180 
15.Hruška Jaroslav1965reg. muži 241-250 
16.Maňák Patrik1996reg. muži 251-260 
17.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
18.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
19.Kotásková Petra2000kraj. ženy 26-30 
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
2.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
4.Pokorný Radek1980reg. muži 25 
5.Horák Ondřej1990reg. muži 26 N 
6.Blažek Jiří1974reg. muži 32 
7.Hušek Jan1982reg. muži 35 
8.Hušek Jindřich1981reg. muži 38 
9.Šlancar Jiří1961reg. muži 43 
10.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
11.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30 
12.Ebach Petr1972nez.  
13.Matlach Jan1958nez.  
14.Pleskač Pavel1970nez.  
15.Preiss Marian1974nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968reg. muži 21 
2.Suský Stanislav1967reg. muži 36 
3.Valoušek František1988reg. muži 51.-60. 
4.Pluháček Radek1970reg. muži 61.-70. N 
5.Vala Vítězslav1976reg. muži 51.-60. 
6.Berka Petr1970reg. muži 91.-100. 
7.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
8.Darmovzal Jan1995reg. muži 121.-130. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
10.Průdek Danek1972reg. muži 141.-150. 
11.Straka Dominik1995reg. muži 161.-170. 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 181-190 
2.Vaverka Lubomír1988reg. muži 51-60 N 
3.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
4.Vránová Radana1994reg. muži 91-100 N 
5.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
6.Martinek Tomáš1982reg. muži 91-100 N 
7.Frolek Radek1995reg. muži 111-120 
8.Marek Jan ml.2002reg. muži 111-120 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 171-180 
10.Orel Eduard2005reg. muži 181-190 
11.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
12.Lanová Renata1969reg. ženy 12 
13.Látal Roman2002reg. muži 111-120Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
2.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
3.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
4.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
5.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
6.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
7.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
8.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
9.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
10.Bednařík Matěj1994reg. muži 181- 190 
11.Bábíček Radek2001reg. muži 191- 200 
12.Vašina Antonín1950reg. muži 200- 210 
13.Boruta Matěj2004reg. muži 241- 250 
14.Bábík Jan2004reg. muži 291- 300 
15.Boruta Vladislav1965nez. muži - 
16.Maňas Martin1974nez. muži - 
SKST Mart Hodonín Stavoimpex F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhel Štěpán2006kraj. muži 151-160 
2.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
3.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 191-200 N 
4.Hašlík Jakub1996reg. muži 41-50 
5.Kraus Jan1995kraj. muži 211-220 N 
6.Lorenc David2002reg. muži 51-60 
7.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
8.Malík Vladimír1968reg. muži 71-80 Ncizinec 
9.Mikulecký Marek1985reg. muži 81-90 
10.Šebesta Štefan1951reg. muži 81-90 Ncizinec 
11.Hájek Pavel1965reg. muži 101-110 
12.Kosík Tomáš1975reg. muži 101-110 
13.Benda Vojtěch2004reg. muži 121-130 
14.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
15.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík Roman1991kraj. muži 191-200 
2.Rybár Dušan ml.1995reg. muži 21Ncizinec 
3.Rybár Dušan st.1969reg. muži 41-50Ncizinec 
4.Kalivoda Martin1983reg. muži 61-70 
5.Bezucha Jan1962reg. muži 61-70 
6.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
7.Zlámal Martin1976reg. muži 111-120 
8.Rosek Pavel1976reg. muži 141-150 
9.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
10.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
11.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
12.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
13.Juras Pavel2001reg. muži 61-70Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1999kraj. muži 211-220 
2.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 21N 
3.Šťavík Ondřej1982reg. muži 23N 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 31 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
6.Vajbar Antonín1955reg. muži 42 
7.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 44 
8.Hoch Vítek2000reg. muži 49 
9.Oslzlý Michal1992reg. muži 51-60 
10.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
11.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
12.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
13.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150 
14.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
2.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
3.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 71-80 
4.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
5.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190 
6.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
7.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-190N 
8.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
9.Kovář Pavel1972reg. muži 201-211 
10.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-211 
11.Vutov Ivan1971nez. muži  
Divize ženy
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodáková Aneta2000kraj. ženy 41-45Hostování z Orel Šitbořice
2.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
3.Knappeová Aneta2004kraj. ženy 51-55 
4.Pilátová Lucie2003kraj. ženy 61-65 
5.Hutáková Pavla nejml.2009nez.  
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenková Kateřina2003kraj. sžy 15.Hostování z SKST Nový Lískovec
2.Šefčíková Zuzana2006kraj. mžy 22. 
3.Brázdová Marie1999nez. ženy  
4.Křivánková Dana1965nez. ženy Hostování z Sokol Starý Lískovec
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 46-50 
2.Benešová Zuzana1984kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Jevišovka
3.Tomolová Anna1963kraj. ženy 51-60Hostování z TJ Jevišovka
4.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 56-60 
5.Škňouřilová Tereza1999nez. ženy Hostování z SKST Nový Lískovec
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60 
2.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 56-60 
3.Lustigová Barbora2003nez.  
4.Oušková Sára2002nez.  
5.Kuchaříková Pavlína2004nez.  
6.Slaná Pavla2008nez.  
7.Makovická Michaela2007nez.  
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
2.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
4.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
5.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
6.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
7.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
8.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-35 
9.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
10.Búřilová Karolína2007reg. dky 17 
11.Šerešová Timea2009reg. sžy 17 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-45. 
2.Janoušková Nikola2005kraj. ženy 61.-65. 
3.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 66.-70. 
4.Tichá Lucie2008kraj. nžy 6. 
5.Ivanová Linda1979nez.  
6.Koberová Martina1978nez.  
7.Izáková Veronika2007nez.  
8.Klepáčová Daniela2007nez.  
9.Mikulášková Hana2008nez.  
10.Šmerdová Markéta2009nez.  
11.Šmerdová Sára2007nez.  
12.Studenková Markéta2007nez.  
13.Helešicová Nikol2005nez.  
14.Chmurovičová Klára2008nez.  
15.Trčková Aneta2005nez.  
TTC Moravská Slavia C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 41-45 
2.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 56-60 
3.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
4.Groligova Anna2005kraj. mžy 115 
5.Goliášová Jana1967nez.  
6.Pilitowská Lea2005nez. Hostování z Spartak Adamov

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline