Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
2.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
3.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
4.Číž Rostislav1977kraj. muži 51-60 
5.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
6.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
7.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
8.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
9.Bednář Otakar1962kraj. muži 161-180 
10.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61 - 70 
2.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 81 - 90 
3.Kalina František1989kraj. muži 91 - 100 
4.Uhlář Radim1972kraj. muži 91 - 100 
5.Kavala Filip1979kraj. muži 91 - 100 
6.Posker Jan1958kraj. muži 110N 
7.Lulek Tomáš1961kraj. muži 131 - 140 
8.Guřan Jiří1978kraj. muži 131 - 140 
9.Skalický Jiří1994kraj. muži 141 - 150 
10.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 220 
11.Štůsek Dušan1957reg. muži 61 - 70 
12.Müller Dominik1999reg. muži 91 - 100 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-45 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 131-140 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 151-160 
4.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-200 
5.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
6.Beneš Radek1996kraj. muži 200N 
7.Dolegovský Patrik1980reg. muži 61-70 
8.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 71-80 
9.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
10.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
11.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 121-140 
12.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 61-70 
2.Merenda Ladislav1968kraj. muži 81-90 
3.Schwarz Ota1995kraj. muži 81-90 
4.Randis Vilém1977kraj. muži 101-110 
5.Vojvodík Roman1998kraj. muži 141.-150. 
6.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227 
7.Michálek Pavel1975reg. muži 41-45 
8.Borovský Michal1993reg. muži 51-60 
9.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60 
10.Pavič Marcel1999reg. muži 81-90 
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Martin1979kraj. muži 51-60 
2.Inderský Lukáš1976kraj. muži 81-90 
3.Šustek Pavel1979kraj. muži 81-90 
4.Langer Milan1975kraj. muži 120N 
5.Orság Pavel1981kraj. muži 111-120 
6.Král Michal1985kraj. muži 121-130 
7.Hendrych Daniel1998kraj. muži 121-130 
8.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 140N 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 151-160 
10.Tyl Richard1974kraj. muži 160N 
11.Bača Jaroslav1972kraj. muži 161-180 
12.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200 
13.Král Petr1956reg. muži 51-60 
14.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
15.Barša Michal1980reg. muži 81-90 
16.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 91-100Hostování z SKST Baník Havířov
17.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 151-163 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Radek1981kraj. muži 71-80 
2.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 80N 
3.Przybyla Michal1983kraj. muži 90N 
4.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-110 
5.Martinák Lukáš1982kraj. muži 131-140 
6.Skulina David1991kraj. muži 151-160 
7.Jašek Milan1955kraj. muži 160N 
8.Chovanec Pavel1970kraj. muži 161-180 
9.Turay Tomáš1967kraj. muži 201-220 
10.Theodor Filip1999reg. muži 71-80 
11.Zapletal František1987reg. muži 81-90N 
12.Kus Ondřej2000reg. muži 111-120 
13.Henžel Michal2002reg. muži 111-120 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Tomáš1994kraj. muži 71-80cizinec 
2.Krupník Jan1980kraj. muži 91-100 
3.Kupec Rostislav1997kraj. muži 91-100 
4.Demek Zdeněk1963kraj. muži 110N 
5.Merta Marek1992kraj. muži 131-140 
6.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150 
7.Valošek Jakub2000kraj. muži 141-150 
8.Adamčík Jiří1997kraj. muži 180N 
9.Joung Sunghun1975reg. muži 90Ncizinec 
10.Kubas Marcel1973reg. muži 121-130 
11.Kolář Martin ml.2002reg. muži 131-140 
12.Koláček Lukáš1983reg. muži 150N 
13.Vašendová Jana2003kraj. ženy 11-15 
14.Vitásek Adam2000kraj. muži 71-80Střídavý start z KST Slezan Opava
15.Dzida Martin2001kraj. muži 151-160Střídavý start z KST Slezan Opava
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 71.-80. 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 101.-110. 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 141.-150. 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 161.-180. 
5.Kuře Jiří1962kraj. muži 201.-220. 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 201.-220. 
7.Borunský Pavel1964reg. muži 31.-35. 
8.Ribka Filip1995reg. muži 31.-35. 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
10.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16.-20. 
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 81-90 
2.Zajíc Josef1953kraj. muži 111-120 
3.Urbaniec Radim1972kraj. muži 111-120 
4.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 141-150 
5.Popelář Radim1967kraj. muži 150N 
6.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-220 
7.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 227N 
8.Spiel Petr1974kraj. muži 227N 
9.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 51-60 
2.Koždoň Marian1972kraj. muži 60N 
3.Kliment Miroslav1985kraj. muži 91-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 91-100 
5.Szwarc Matěj2001kraj. muži 91-100 
6.Cieslar Radek1967kraj. muži 101-110 
7.Mitrenga Josef1986kraj. muži 150N 
8.Glos Michal1999kraj. muži 151-160 
9.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 180N 
10.Galuszka Weronika1992kraj. muži 181-200cizinec 
11.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200 
12.Weber Milan1956reg. muži 81-90 
TTC FRÝDLANT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-60 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-70 
3.Horáková Libuše1976kraj. muži 70N 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 81-90N 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 90N 
6.Skotnica Martin2004kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
7.Vaňous Jiří1981kraj. muži 101-110 
8.Sviták Jakub1983kraj. muži 120N 
9.Židek Jiří1988kraj. muži 130N 
10.Herec Lukáš2000kraj. muži 181-200Hostování z BSK Malenovice
11.Sedláček Michael2003kraj. muži 201-220Hostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
12.Židek Miloslav1962kraj. muži 227N 
13.Cigler Vojtěch1987reg. muži 71-80 
14.Kaliáš Petr1977reg. muži 71-80N 
15.Papřok Martin1963reg. muži 81-90N 
16.Zahrádka Jiří1966reg. muži 201-220N 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
2.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-70 
3.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
4.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
5.Cabák Josef1949kraj. muži 81-90 
6.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
7.Schenk Miroslav1957kraj. muži 120-130N 
8.Musil Milan1960kraj. muži 181-200 
9.Branný Tomáš2002kraj. muži 181-200 
10.Sikora Robert2000reg. muži 51-60 
Krajská soutěž I. třídy
TJ Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 26.-30. 
2.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61.-70. 
3.Vincek Martin2000kraj. muži 71.-80. 
4.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81.-90. 
5.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 101-110 
6.Trabura Lubomír1983kraj. muži 150N 
7.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
8.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 201-220 
9.Kratochvíl Roman1954reg. muži 41-45 
10.Šimíček Vladimír1953reg. muži 51-60 
11.Loukota Dušan1969reg. muži 61-70 
12.Kment Tomáš2006reg. muži 121-130Hostování z SKST Baník Havířov
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavala Filip1979kraj. muži 91 - 100 
2.Posker Jan1958kraj. muži 110N 
3.Lulek Tomáš1961kraj. muži 131 - 140 
4.Skalický Jiří1994kraj. muži 141 - 150 
5.Guřan Jiří1978kraj. muži 131 - 140 
6.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 220 
7.Štůsek Dušan1957reg. muži 61 - 70 
8.Müller Dominik1999reg. muži 91 - 100 
9.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 91 - 100 
10.Mokroš Jaromír1953reg. muži 91 - 100N 
TJ Frenštát p. R.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 111-120 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 141-150 
3.Šindler Jaroslav1997kraj. muži 201-220 
4.Fešar Tom1999kraj. muži 221-227 
5.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
6.Hüttl Adolf1953reg. muži 51-60 
7.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
8.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 81-90 
9.Tichavský Filip2004reg. muži 101-110 
10.Kántor Lukáš2000reg. muži 101-110 
11.Kantor Julius ml.1970reg. muži 164-200 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 101 - 110 
2.Skácelík Richard1968kraj. muži 121 - 130 
3.Niedoba Roman1967kraj. muži 161 - 180 
4.Lupinski Milan1967kraj. muži 181 - 200 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 161 - 180cizinec 
6.Rucki Sylwester1974reg. muži 21 - 30Ncizinec 
7.Jurga Petr1964reg. muži 31 - 40N 
8.Siuda Tomáš1984reg. muži 41 - 50N 
9.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51 - 60cizinec 
10.Daníšek Richard1973reg. muži 51 - 60 
11.Halfar Marek1976reg. muži 91 - 100 
12.Kurek Tomáš1970reg. muži 101 - 120 
13.Jokiel Patrik2001reg. muži 101 - 120 
14.Halfar Jan2005reg. muži 101 - 120 
15.Pfeffer Nicolaj2003reg. muži 101 - 120 
16.Janásek Vojtěch st.2000reg. muži 101 -120N 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Daniel1966kraj. muži 91-100 
2.Řeha Adam1989kraj. muži 111-120 
3.Poloch Roman1977kraj. muži 121-130 
4.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 150N 
5.Demek Matyáš1999kraj. muži 150N 
6.Novák Michal2000kraj. muži 200NHostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
7.Michna Petr1975kraj. muži 201-220 
8.Němčík Pavel1976kraj. muži 201-220 
9.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
10.Válek Filip2000reg. muži 91-100 
11.Manda Zdeněk1952reg. muži 141-160 
12.Vidlička Radomír1970reg. muži 141-160 
13.Válek Petr1965reg. muži 161-180 
SSK Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 101-110 
2.Machander Dalimil1971kraj. muži 121-130 
3.Přibyl Jan2000kraj. muži 160 N 
4.Čechál Marek1986kraj. muži 160 N 
5.Kroupa Aleš1965kraj. muži 161-180 
6.Branny Daniel1981kraj. muži 161-180 
7.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
8.Macura Roman1973kraj. muži 180 N 
9.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 221-227 
10.Kroupa Pavel1992reg. muži 71-80 
11.Nikl Zdeněk1948reg. muži 71-80 
12.Galmus Libor1963reg. muži 81-90 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szwarc Matěj2001kraj. muži 91-100 
2.Cieslar Radek1967kraj. muži 101-110 
3.Mitrenga Josef1986kraj. muži 150N 
4.Glos Michal1999kraj. muži 151-160 
5.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 180N 
6.Galuszka Weronika1992kraj. muži 181-200cizinec 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200 
8.Mitrega Roman1990kraj. muži 200N 
9.Weber Milan1956reg. muži 81-90 
10.Makara Nico2000reg. muži 91-100 
11.Březina Tomáš1987reg. muži 91-100 
12.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
13.Dudys Dominik2001reg. muži 101-120 
14.Szwarc Pavel1970reg. muži 141-160 
15.Cieslar Ondřej1998reg. muži 181-200 
16.Byrtus Štěpán1986reg. muži 261-280N 
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 111-120 
2.Holaň Petr1969kraj. muži 111-120 
3.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 121.-130. 
4.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 181.200. 
5.Theodor Filip1999reg. muži 71-80Střídavý start z SK - Svinov
6.Malík David1998reg. muži 75,5Střídavý start z VSK VŠB - TU Ostrava
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 71.-80. 
2.Zářický Petr1978kraj. muži 111.-120. 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 150N 
4.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 160N 
5.Škerko Milan1974kraj. muži 200N 
6.Adamczyk Vladimír1975kraj. muži 221.-227. 
7.Miškolci Ivo1962reg. muži 61.-70. 
8.Balica Lukáš1979reg. muži 91.-100. 
9.Swaczyna Bruno1958reg. muži 101.-120. 
10.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 101.-120. 
11.Štěrba Libor2001reg. muži 101.-120. 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabák Josef1949kraj. muži 81-90 
2.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
3.Schenk Miroslav1957kraj. muži 120-130N 
4.Musil Milan1960kraj. muži 181-200 
5.Sionkala Eduard1952kraj. muži 151-160 
6.Branný Tomáš2002kraj. muži 181-200 
7.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 181-200 
8.Sikora Robert2000reg. muži 51-60 
9.Hašek Jan1971reg. muži 61-70 
10.Wilk Adam2005reg. muži 81-90 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 91-100 
12.Wawrosz Roman1973nez.  
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 71-80 
2.Kolář Martin1973kraj. muži 111-120 
3.Solanský Petr1973kraj. muži 131-140 
4.Vilč Martin1978kraj. muži 131-140 
5.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 181-200 
6.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 181-200 
7.Danko Petr1966kraj. muži 200N 
8.Muroň Petr1973reg. muži 91-100N 
9.Adamčík Jiří1997kraj. muži 180NStřídavý start z TJ Ostrava KST
Krajská soutěž II. třídy sk. A
TJ Mořkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Patrik1973reg. muži 41-45 
2.Poruba Jiří1967reg. muži 46-50 
3.Kravčenko Viktor1962reg. muži 61-70 
4.Kyselý Tomáš1984reg. muži 61-70 
5.Kudělka Tomáš1970reg. muži 61-70 
6.Holub Ivo1959reg. muži 61-70 
7.Černoch Petr1969reg. muži 71-80 
8.Kučera Stanislav1965reg. muži 81-90 
9.Vybíral Petr1972reg. muži 91-100 
10.Kyselý Radim1976reg. muži 91-100 
11.Černoch Rostislav1965reg. muži 91-100 
12.Hušek Petr1959reg. muži 111-120 
13.Pavlín Petr1970reg. muži 131-140 
14.Kučera Roman1959reg. muži 164-200 
15.Cikryt Tomáš1994reg. muži nez. 
16.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohyla Petr1992kraj. muži 151-160 
2.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
3.Blabla Ladislav1962kraj. muži 201-220 
4.Pustka Mikuláš1994reg. muži 81-90 
5.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
6.Tofel Antonín1964reg. muži 121-140 
7.Mohyla Jan1994reg. muži 121-140 
8.Jirousek Miroslav1954reg. muži 121-140 
9.Polášek Pavel1969reg. muži 121-140 
10.Nevlud Radek1969reg. muži 141-160 
11.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 200N 
3.Dolegovský Patrik1980reg. muži 61-70 
4.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
5.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 71-80 
6.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
7.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 121-140 
8.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
9.Vantuch Tomáš1962reg. muži 121-140 
10.Humplík David1976reg. muži 141-160 
11.Mrowetz Bruno2004reg. muži 161-180 
12.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 181-200 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 120N 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 131 - 140 
3.Chudík Jiří1951kraj. muži 150N 
4.Volný Marek1967kraj. muži 161 - 180 
5.Przybyla Jan1997kraj. muži 201 - 220 
6.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 71 - 80 
7.Benesz Radomír1977reg. muži 71 - 80 
8.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
9.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 101 - 120 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
11.Literáková Taťána1977reg. muži 161 - 180N 
12.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 181 - 200 
TJ Nový Jičín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 101-110 
2.Trabura Lubomír1983kraj. muži 150N 
3.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
4.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 201-220 
5.Kratochvíl Roman1954reg. muži 41-45 
6.Šimíček Vladimír1953reg. muži 51-60 
7.Loukota Dušan1969reg. muži 61-70 
8.Kelnar Miroslav1951reg. muži 71-80 
9.Ščibrániová Jana1971reg. muži 71-80 
10.Tomčík Radek2000reg. muži 101-110 
11.Beier David2000reg. muži 101-110 
12.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 
13.Kment Tomáš2006reg. muži 121-130Hostování z SKST Baník Havířov
14.Prejda Tomáš2002reg. muži 141-150 
15.Nguyen Adam2001reg. muži 141-150 
16.Ščibraniová Magdaléna2007reg. muži 141-150 
17.Loukota Filip1993reg. muži 164-200 
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Matyáš1999kraj. muži 150N 
2.Novák Michal2000kraj. muži 200NHostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
3.Michna Petr1975kraj. muži 201-220 
4.Němčík Pavel1976kraj. muži 201-220 
5.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
6.Válek Filip2000reg. muži 91-100 
7.Manda Zdeněk1952reg. muži 141-160 
8.Vidlička Radomír1970reg. muži 141-160 
9.Mička Petr1970reg. muži 161-180 
10.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
11.Polomíček Roman1943reg. muži 161-180 
12.Válek Petr1965reg. muži 161-180 
13.Matýsek Aleš1969reg. muži 181-200 
14.Slaný Vojtěch2005reg. muži 281-300 
15.Kunát Martin2003reg. muži 301-350 
16.Michna Viktor2004reg. muži 301-350 
17.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350 
18.Slaný Martin2008reg. muži 301-350 
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypr Tomáš1989kraj. muži 121-130 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 141-150 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 151-160 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 46-50 
5.Velička Lukáš1995reg. muži 46-50 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 121-130 
9.Krompolc Jiří1972reg. muži 151-163 
10.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drozd Aleš1984reg. muži 45-50 
2.Berbr Aleš1976reg. muži 51-60 
3.Cieslar Marcin1986reg. muži 71-80cizinec 
4.Zavřel Ivo1957reg. muži 91-100 
5.Drozd Kamil1979reg. muži 141-160 
6.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 181-200 
7.Staněk Radomír1969reg. muži 181-200 
8.Wawreczka Česlav1960reg. muži 181-200N 
9.Mojtek Ladislav1966reg. muži 201-220 
10.Dudys Roman1975reg. muži 241-260N 
11.Szopa Marek2002reg. muži 261-280 
SK Stolní tenis Pstruží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelář Radim1967kraj. muži 150N 
2.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-220 
3.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 227N 
4.Spiel Petr1974kraj. muži 227N 
5.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
6.Petr Jaromír1948reg. muži 201-220 
7.Samek Petr1974reg. muži 281-300 
8.Kubala Patrik2001reg. muži 281-300 
9.Humpoliček David1971nez. muži N 
SSK Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Aleš1965kraj. muži 161-180 
2.Branny Daniel1981kraj. muži 161-180 
3.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
4.Macura Roman1973kraj. muži 180 N 
5.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 221-227 
6.Nikl Zdeněk1948reg. muži 71-80 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 71-80 
8.Galmus Libor1963reg. muži 81-90 
9.Chýlek Rostislav1970reg. muži 91-100 
10.Rada Zdeněk1955reg. muži 141-160 
11.Novák Petr1993reg. muži 161-180 
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 180N 
2.Galuszka Weronika1992kraj. muži 181-200cizinec 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200 
4.Weber Milan1956reg. muži 81-90 
5.Mitrega Roman1990kraj. muži 200N 
6.Makara Nico2000reg. muži 91-100 
7.Březina Tomáš1987reg. muži 91-100 
8.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
9.Dudys Dominik2001reg. muži 101-120 
10.Szwarc Pavel1970reg. muži 141-160 
11.Cieslar Ondřej1998reg. muži 181-200 
12.Byrtus Štěpán1986reg. muži 261-280N 
KST Dolní Lomná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Tomáš1973reg. muži 91 -100 
2.Gruszka Jan1983reg. muži 101 - 120 
3.Szotkowski Jan2003reg. muži 101 - 120 
4.Šigut Dalibor1969reg. muži 121 - 140 
5.Sikora Roman1974reg. muži 121 - 140 nez. 
6.Kantor Josef1948reg. muži 141 - 160 
7.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201 - 220 
8.Ramšák Milan1957reg. muži 221 - 240 
9.Pawlowski Roman1947reg. muži 221 - 240 
10.Klus Roman1993reg. muži 241 - 260 nez. 
11.Rusnok Petr1967reg. muži 281 - 300 
12.Lisztwan Karel1952reg. muži 301 - 350 
13.Turek Josef2002reg. muži 301 - 350 
14.Klus Jiří1989reg. muži 301 - 350 nez. 
15.Martynek Filip2003reg. muži 301 - 350 nez. 
16.Szkandera Vojtěch2004reg. muži 301 - 350 nez. 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 145,5 
2.Mayrhofer Jindřich1989kraj. muži 190,5 
3.Chvojka Peter1983kraj. muži 210,5 
4.Čornyjová Daniela1993reg. muži 70N 
5.Koral Michal1991kraj. muži 227N 
6.Malík David1998reg. muži 75,5 
7.Vavrečka Michal1997reg. muži 85,5 
8.Vláha Jiří1943reg. muži 110N 
9.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 130N 
10.Václavík Vojtěch1978reg. muži 135,5 
11.Staffin Petr1997reg. muži 145,5 
12.Dokoupil Jiří1984reg. muži 160N 
13.Zíka Milan1976reg. muži 160N 
14.Broskevič Jan1998reg. muži 285N 
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
2.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
3.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
4.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
5.Bednář Otakar1962kraj. muži 161-180 
6.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180 
7.Bednářová Bronislava1969reg. muži 51-60 
8.Košťál Daniel2005reg. muži 51-60 
9.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-110 
2.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
3.Laburda František1985kraj. muži 151-160 
4.Harasim Rudolf1951kraj. muži 227N 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
6.Polák Jan1968reg. muži 26-30 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 46-50 
8.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
9.Kramář Petr1960reg. muži 60N 
10.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 61-70 
11.Kostřica Jan1960reg. muži 110N 
12.Fojtík Martin1971reg. muži 148N 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 131.- 140. 
2.Pastrňák Jan1966kraj. muži 201.-220. 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 221.-227. 
4.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 221.-227. 
5.Hrstka Pavel1962reg. muži 71.-80.N 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 81.-90. 
7.Lodňan Josef1959reg. muži 91.-100. 
8.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 91.-100. 
9.Vicher Roman1976reg. muži 101.-110. 
10.Chobot Miroslav1950reg. muži 111.-120.N 
11.Muroň David1970reg. muži 121.-130. 
12.Hečko Jiří1958reg. muži 141.-150.N 
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosellek Tomáš1992kraj. muži 181-200 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 181-200N 
3.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 227N 
4.Horáček Tomáš1988reg. muži 41-50 
5.Krafčík Tomáš1993reg. muži 61-70N 
6.Sliž Petr1997reg. muži 61-70 
7.Růžička Tomáš1991reg. muži 81-90 
8.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 101-120 
9.Frejvolt Lukáš2000nez.  
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Ondřej1987kraj. muži 180N 
2.Molin Vojtěch1999kraj. muži 181.-200. 
3.Osvald Petr1967reg. muži 51.-60. 
4.Lazar Daniel1992reg. muži 71.-80. 
5.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 71.-80. 
6.Trojek Ivo1963reg. muži 71.-80. 
7.Roháč Pavel1956reg. muži 81.-90. 
8.Osvald David1990reg. muži 81.-90. 
9.Mončka Petr1962reg. muži 101.-110. 
10.Oborný Dominik1999reg. muži 131.-140. 
11.Dyba Daniel1973reg. muži 131.-140. 
12.Stempak Tomáš2001reg. muži 181.-200. 
13.Knopp Pavel1979reg. muži 181.-200.N 
14.Stempak Lukáš2001reg. muži 201.-220. 
15.Herold Jan2002reg. muži 91-100Střídavý start z SK Vřesina LT
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vícha Radomír1980kraj. muži 71-80 
2.Vitásek Adam2000kraj. muži 71-80 
3.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 141-150 
4.Dzida Martin2001kraj. muži 151-160 
5.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 181-200 
6.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
7.Vajda Marek1973reg. muži 51-60 
8.Černín Tomáš1964reg. muži 61-70 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
10.Ostárek Martin2003reg. muži 71-80 
11.Vícha Radomír st.1954reg. muži 71-80 
12.Krušberský Matěj2003reg. muži 91-100 
13.Stania Jindřich1937reg. muži 111-120 
14.Dzida Lukáš2006reg. muži 148,5 
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Pavel1981kraj. muži 111-120 
2.Král Michal1985kraj. muži 121-130 
3.Hendrych Daniel1998kraj. muži 121-130 
4.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 140N 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 151-160 
6.Tyl Richard1974kraj. muži 160N 
7.Bača Jaroslav1972kraj. muži 161-180 
8.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200 
9.Král Petr1956reg. muži 51-60 
10.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
11.Barša Michal1980reg. muži 81-90 
12.Barša Milan1950reg. muži 81-90 
13.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 91-100Hostování z SKST Baník Havířov
14.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 101-110 
15.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 111-120 
16.Lev Jiří2001reg. muži 121-130 
17.Hrachovec Jakub2003reg. muži 121-130 
18.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 151-163 
19.Hendrych Pavel2007reg. muži 164-200 
20.Hendrych Radek1970reg. muži 164-200 
TTC Hať
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Tomáš1966kraj. muži 161 - 180 
2.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 220N 
3.Libscher Petr1968reg. muži 31-35 
4.Smetka Pavel1961reg. muži 36-40 
5.Vařecha Pavel1963reg. muži 41-45 
6.Holeček Jiří1964reg. muži 51-60 
7.Smolka Josef1962reg. muži 81-90 
8.Mikeska Jan1961reg. muži 91-100 
9.Janík Miroslav1965reg. muži 91-100 
10.Machalla Jiří1991reg. muži 91-100 
11.Pískala Pavel1991reg. muži 101-110 
12.Sobek Vojtěch1991reg. muži 148,5 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121.-130. 
2.Kuře Jiří1962kraj. muži 201.-220. 
3.Kozelský Martin1998kraj. muži 201.-220. 
4.Ribka Filip1995reg. muži 31.-35. 
5.Borunský Pavel1964reg. muži 31.-35. 
6.Válek Jiří1974reg. muži 36.-40. 
7.Radek Libor1971reg. muži 41.-45. 
8.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
9.Šindler Emanuel1950reg. muži 148,5 
10.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16.-20. 
SK - Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinák Lukáš1982kraj. muži 131-140 
2.Skulina David1991kraj. muži 151-160 
3.Jašek Milan1955kraj. muži 160N 
4.Turay Tomáš1967kraj. muži 201-220 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 161-180 
6.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 71-80 
7.Theodor Filip1999reg. muži 71-80 
8.Zapletal František1987reg. muži 81-90N 
9.Bartoš Václav1965reg. muži 91-100 
10.Kus Ondřej2000reg. muži 111-120 
11.Vicherková Šárka1995reg. muži 111-120 
12.Henžel Michal2002reg. muži 111-120 
TJ Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 71-80 
2.Tyrala Břetislav1951kraj. muži 201-220 
3.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 221-227 
4.Perutka Radomír1975reg. muži 41-50 
5.Kocur Rostislav1963reg. muži 41-50 
6.Koch Petr1975reg. muži 51-60 
7.Palička Jiří1953reg. muži 51-60 
8.Jochym David1979reg. muži 51-60N 
9.Jochym Petr1956reg. muži 61-70 
10.Kocur Michal1988reg. muži 61-70N 
11.Chlapek Josef1961nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline