Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
6.Zich Petr ml.1991kraj. muži 101.-150. 
7.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
8.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
9.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200.N 
10.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-243. 
11.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-243. 
12.Beneš Jan st.1960kraj. muži 201.-243.N 
13.Ježek Lubomír1988reg. muži 21.-30. 
14.Zouhar Miloš1978reg. muži 51.-70. 
15.Jeřábek Jakub2001reg. muži 151.-182. 
16.Benešová Dagmar1994kraj. ženy 4. 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaťák Marek1994kraj. muži 51-70 
2.Srb Pavel1964kraj. muži 51-70 
3.Jelínek Jakub1992kraj. muži 51-70 
4.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
5.Jílek Tomáš1973reg. muži 41-50 
6.Odstrčil Jiří1998reg. muži 41-50 
7.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 51-70 
8.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
9.Nejedlý Jiří1960reg. muži 71-100 
10.Soural Stanislav1958reg. muži 101-130 
11.Falhar Radek1973reg. muži 51-70 
12.Krátký Dalibor1971reg. muži 101-130 
13.Landa Josef1951reg. muži 101-130 
14.Janíček Milan1990reg. muži 71-100 
15.Konečný Stanislav1964reg. muži 101-130 
16.Sedláček Josef1950reg. muži 131-160 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 31-50 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 31-50 
3.Jarmar Petr1975kraj. muži 71-100 
4.Ellner Martin1982kraj. muži 71-100 
5.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 101-150 
6.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
7.Jarmara Martin1979kraj. muži 101-150 
8.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
9.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
10.Nantl Rostislav2002kraj. dci 201-242 
11.Májek Josef1968kraj. muži 201-242 
12.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
13.Veselý Josef1969reg. muži 131-160 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 31.-50. 
2.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 31.-50. 
3.Štěpanek Martin1972kraj. muži 31.-50. 
4.Adamec Štěpán1970kraj. muži 51.-70. 
5.Palivec David1992kraj. muži 71.-100. 
6.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
7.Santarius Gustav1958kraj. muži 151.-200. 
8.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 151.-200. 
9.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
10.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
11.Kozák Petr1958kraj. muži 201.-242. 
12.Bláha Bohumil1960kraj. muži 201.-242. 
13.Vyhňák Zdeněk1946kraj. muži 151.-200.N 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Martin1998kraj. muži 21.-30. 
2.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
4.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
5.Kepl Karel1961kraj. muži 31.-50. 
6.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
7.Hrabica Marián1995kraj. muži 51.-70.N 
8.Netesal Jiří1971kraj. muži 101.-150.N 
9.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
10.Čada Hynek1999kraj. muži 201.-242. 
11.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201.-242. 
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 201.-242. 
13.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 201.-242.N 
14.Zlámal Jaromír1959reg. muži 21.N 
15.Vágner Tomáš1972reg. muži 101.-150.N 
16.Hejduk Pavel2003reg. muži 51.-100. 
KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoštík Petr1966kraj. muži 8 
2.Karatidis Petros1955kraj. muži 19 
3.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
4.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
5.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.- 50. 
6.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.- 150. 
7.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51. - 70.N 
8.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
9.Macík Karel1990kraj. muži 201.- 242. 
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 21.-30. 
2.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
3.Lechner Radim1987kraj. muži 31.-50. 
4.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
5.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
6.Brzokoupil Jiří1978nez. muži 51.-70.N 
7.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
8.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
9.Zapletal Jan1983kraj. muži 101.-150. 
10.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
11.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
12.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
13.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-242. 
14.Černý Marek1974kraj. muži 201.-242. 
15.Šolle Radovan2006kraj. nži 1. 
16.Suchánek Marek2006kraj. nži 9. 
17.Valenta Adam2005kraj. mži 14. 
18.Beneš Kryštof2003kraj. sži 17. 
19.Sklenář Jakub2001kraj. dci 14. 
TTC Pramet Šumperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 9 
2.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 10 
3.Wiesner Petr1964kraj. muži 12 
4.Píša Radovan1974kraj. muži 15 
5.Šubčík Jiří1983kraj. muži 21-30 
6.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
7.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
8.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
9.Skokanová Lenka1978kraj. muži 71-100 
10.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
11.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
12.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
13.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-242N 
14.Agachi Konstantin1948nez. muži - 
15.Formánek Jakub1989nez. muži - 
16.Wiesner Lukáš1992nez. muži - 
17.Formánek Zdenek1960nez. muži - 
18.Petko Jan1982nez. muži - 
19.Agachi Michal1977nez. muži - 
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 17 
2.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 21-30 
3.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 21-30 
4.Vejmola Pavel1967kraj. muži 31-50N 
5.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
6.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
7.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
8.Pekař René1972kraj. muži 71-100 
9.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
10.Richter David1973kraj. muži 101-150 
11.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
12.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242 
13.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-242 
14.Čížek Tomáš1990kraj. muži 201-242N 
15.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-242N 
16.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 31-50 
2.Venclů Lukáš1988kraj. muži 31-50 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 51-70 
4.Raška Jiří1979kraj. muži 71-100 
5.Gorecki Pavel1975kraj. muži 71-100 
6.Rytíř Pavel1967reg. muži 31-50 
7.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 71-100 
8.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 101-150 
9.Bočan Bohuslav1957reg. muži 201-250 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 21-30 
2.Divina Jiří1986kraj. muži 31-50 
3.Hrubý Martin1991kraj. muži 51-70 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 71-100 
5.Dorazil Václav1985nez. muži 71-100 
6.Zavřel Josef st.1953reg. muži 71-100 
7.Koňařík Martin1973reg. muži 71-100 
8.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 71-100 
9.Suchý Milan1959reg. muži 101-150 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 151-200 
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pischel Jiří1941kraj. muži 31-50 
2.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 51-70 
3.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51-70 
4.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 71-100 
5.Coufal Igor1961kraj. muži 71-100 
6.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
7.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
8.Kubánek Martin1986kraj. muži 101-150 
9.Vémola Martin1985kraj. muži 101-150 
10.Suchý Filip2001kraj. muži 201-242N 
11.Sedlář Michal1973nez.  
12.Slovák Martin1981nez.  
13.Gabrhel Ladislav1949nez.  
14.Vysloužil Štěpán2003nez.  
Krajský přebor 1
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palivec David1992kraj. muži 71.-100. 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
3.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
4.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
5.Santarius Gustav1958kraj. muži 151.-200. 
6.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 151.-200. 
7.Vyhňák Zdeněk1946kraj. muži 151.-200.N 
8.Kozák Petr1958kraj. muži 201.-242. 
9.Bláha Bohumil1960kraj. muži 201.-242. 
10.Ponížil Daniel1991kraj. muži N 
11.Chovaniok Jan1932nez. muži N 
12.Drahotušský Vítek2001nez. dci N 
13.Frančáková Nikola2004nez. sžy N 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Směšný Tomáš1986kraj. muži 71-100 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71-100 
3.Čermák Martin1970kraj. muži 101-150 
4.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
5.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
6.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
7.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
8.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-242 N 
9.Žák Milan1959kraj. muži 201-242 N 
10.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
11.Sitta František1949reg. muži 131-160 
12.Poisl Isidor1965reg. muži 131-160 
13.Hatala Adam2006reg. muži 161-200 
14.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
15.Klimeš Zdenek1958reg. muži 201-238 
16.Klimeš Zdenek1989reg. muži N 
17.Hecl Břetislav1961reg. muži 201-238 
TJ Olympia Bruntál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964kraj. muži 71-100 
2.Koval Michal1976kraj. muži 71-100 
3.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101-150 
4.Krajča Patrik1993kraj. muži 151-200 
5.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
6.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
7.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2 
8.Čechová Kristina1980nez. ženy  
9.Lattner Kamil1974nez. muži  
10.Kolář Vojta1994nez. muži  
KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 31.- 50. 
2.Šimek Pavel1948kraj. muži 51. -70. 
3.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51. - 70.N 
4.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 71. - 100. 
5.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150. 
6.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.- 150. 
7.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
8.Macík Karel1990kraj. muži 201.- 242. 
9.Macík Petr1964kraj. muži 201. -242. 
10.Kunc Radim1972kraj. muži 201. -242.N 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51.-70. 
2.Zitta David1987kraj. muži 51.-70. 
3.Blaháček Ivo1973kraj. muži 101.-150. 
4.Smolík Michal1978kraj. muži 151.-200. 
5.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 101.-150. 
6.Honemann Pavel1980reg. muži 51.-70. 
7.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 51.-70. 
8.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
9.Horký Roman1974reg. muži 71.-100. 
10.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
11.Matějíček Josef1964reg. muži 161.-200. 
12.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200. 
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Josef1966kraj. muži 51-70 
2.Grmela Aleš1968kraj. muži 71-100 
3.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
4.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 71-100N 
5.Zapletal Miroslav1964kraj. muži 151-200 
6.Nesvadba David1977kraj. muži 151-200 
7.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
8.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
9.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
10.Konečný Roman1973reg. muži 101-150 
11.Grmela Tomáš2003nez. Hostování z Hobby Klub - DDM Olomouc
T.J. Sokol Olomouc Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
2.Brzokoupil Jiří1978nez. muži 51.-70.N 
3.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
4.Zapletal Jan1983kraj. muži 101.-150. 
5.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
6.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
7.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
8.Černý Marek1974kraj. muži 201.-242. 
9.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
10.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-242. 
11.Šolle Radovan2006kraj. nži 1. 
12.Suchánek Marek2006kraj. nži 9. 
13.Valenta Adam2005kraj. mži 14. 
14.Sklenář Jakub2001kraj. dci 14. 
15.Beneš Kryštof2003kraj. sži 17. 
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubčík Jiří1983kraj. muži 21-30 
2.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
3.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
4.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
5.Skokanová Lenka1978kraj. muži 71-100 
6.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
7.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
8.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
9.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-242N 
10.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 
11.Vicenec Libor2004reg. muži 161-200 
12.Paseka Rudolf2004reg. muži 161-200 
13.Falhar Michal2002reg. muži 201-238 
14.Agachi Konstantin1948nez. muži - 
15.Agachi Michal1977nez. muži - 
16.Formánek Jakub1989nez. muži - 
17.Formánek Zdenek1960nez. muži - 
18.Nevařil Denis2006nez. muži - 
19.Tomeš Vladimír2004nez. muži - 
20.Petko Jan1982nez. muži - 
21.Wiesner Lukáš1992nez. muži - 
22.Žvátora Teodor2005nez. muži - 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 95 
2.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 108 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 127 
4.Chytil Miroslav1949kraj. muži 131 
5.Mišun Miroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
2.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
3.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
5.Pekař René1972kraj. muži 71-100 
6.Richter David1973kraj. muži 101-150 
7.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
8.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242 
9.Kolík Petr1965kraj. muži 201-242 
10.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-242 
11.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-242N 
12.Čížek Tomáš1990kraj. muži 201-242N 
13.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
14.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
15.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
16.Frňka Patrik1973reg. muži 71-100 
17.Velešík Josef1967reg. muži 151-182N 
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51. - 70. 
2.Horák Milan1966kraj. muži 71. - 100. 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 101. - 150. 
4.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151. - 200. 
5.Hrubý Radek1997reg. muži 51. - 100. 
6.Ginter Martin1971reg. muži 51. - 100. 
7.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 51. - 100. 
8.Macháček Pavel1973reg. muži 51. - 100. 
9.Zavřel Josef1985reg. muži 100. - 150. N 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čecháček Radek1980kraj. muži 71.-100. 
2.Malý Jiří1975kraj. muži 101.-150. 
3.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 101.-150. 
4.Král Pavel1991kraj. muži 101.-150. 
5.Daniel Jan ml.1975reg. muži 51.-70. 
6.Straka Michal1975reg. muži 51.-70. 
7.Kubalík Jiří1971reg. muži 71.-100. 
8.Zittová Radomíra1962reg. muži 101.-130. 
9.Daniel Jan1946reg. muži 101.-130. 
10.Solník Jan1991reg. muži 101.-130. 
11.Bzdyl Josef1948reg. muži 131.-160. 
12.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201.-238. 
Krajský přebor 2A
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
2.Zich Petr ml.1991kraj. muži 101.-150. 
3.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
4.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
5.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200.N 
6.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-243. 
7.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-243. 
8.Ježek Lubomír1988reg. muži 21.-30. 
9.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
10.Říha Luděk1958reg. muži 51.-70. 
11.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
12.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 151-200 
2.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
3.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
4.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
5.Malý Bohdan1972kraj. muži 151-200 
6.Zítka Tomáš1977kraj. muži 151-200 
7.Kilhof Jiří1950reg. muži 101-150 
8.Ocknecht Jiří1975reg. muži 100-150 
9.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
10.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
11.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
12.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
13.Pištělák Martin1981nez. muži  
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
2.Kepl Karel1961kraj. muži 31.-50. 
3.Hrabica Marián1995kraj. muži 51.-70.N 
4.Netesal Jiří1971kraj. muži 101.-150.N 
5.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
6.Čada Hynek1999kraj. muži 201.-242. 
7.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201.-242. 
8.Otáhal Bořek2004kraj. muži 201.-242. 
9.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 201.-242.N 
10.Zlámal Jaromír1959reg. muži 21.N 
11.Hejduk Pavel2003reg. muži 51.-100. 
12.Krudenc Martin1975reg. muži 51.-100. 
13.Vágner Tomáš1972reg. muži 101.-150.N 
14.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101.-150. 
15.Besta Vojta2003nez.  
16.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 7 
17.Véghová Viola2000kraj. ženy 6 
T.J. Sokol Olomouc Neředín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
2.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
3.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
4.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
5.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-242. 
6.Černý Marek1974kraj. muži 201.-242. 
7.Šolle Radovan2006kraj. nži 1. 
8.Suchánek Marek2006kraj. nži 9. 
9.Valenta Adam2005kraj. mži 14. 
10.Kolibáč David2003kraj. mži 42. 
11.Beneš Kryštof2003kraj. sži 17. 
12.Schubert Vojtěch2002kraj. sži 97. 
13.Sklenář Jakub2001kraj. dci 14. 
14.Fiurášek Radek2001nez. muži  
15.Běhal Milan1953nez. muži  
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 151-212 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 151-212 
3.Hrůza Petr1966kraj. muži 151-212 
4.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-212 
5.Korda Jiří1962kraj. muži 151-212 
6.Hrůza Pavel1971reg. muži 31-40 
7.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41-50 
8.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
TJ Sokol Otaslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71.-100. 
2.Mikuš Michal1969kraj. muži 101.-150. 
3.Krátký Jan1994kraj. muži 201.-242. 
4.Daněček Zdeněk1962kraj. muži 201.-242.N 
5.Kadlčík Vlastimil1976kraj. muži 201.-242. 
6.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
7.Dofek Luboš1967reg. muži 71.-100. 
8.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
9.Daněček Lukáš1990reg. muži 71.-100. 
10.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
11.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
12.Jansa Martin1999reg. muži 151.-182. 
13.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-182. 
14.Šatný Jaroslav1996reg. muži 151.-182. 
TJ Sigma Cidemat Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 101-150 
2.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
3.Klos Otto1944kraj. muži 201-242 
4.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-242 
5.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-242 
6.Vítek Zdeněk1954reg. muži 71-100 
7.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
8.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
9.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
10.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
11.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201-250 
12.Staněk Roman1973reg. muži 201-250 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100 
2.Halfar Václav1980kraj. muži 101-150 
3.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151-200 
4.Začal Martin1981kraj. muži 151-200 
5.Kocián Martin1982kraj. muži 151-200 
6.Chmelař Ondřej1986kraj. muži 201-242N 
7.Trunkát Dalibor1985nez. muži  
8.Mikulka Miroslav1969nez. muži  
9.Hampl Jiří1963nez. muži  
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Jaromír1962kraj. muži 151.-200. 
2.Benek Tomáš1995kraj. muži 151.-200. 
3.Zemánek Petr1983kraj. muži 151.-200.N 
4.Válek Vít1970kraj. muži 201.-242. 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-242. 
6.Oplocký Petr ml.1989kraj. muži 201.-242. 
7.Vlach Zdeněk1967kraj. muži 201.-242.N 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 41.-50. 
9.Janík Michal ml.2002reg. muži 51.-70. 
10.Palásek Martin1991reg. muži 51.-70. 
11.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
12.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 71-100 
2.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
3.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
4.Vémola Martin1985kraj. muži 101-150 
5.Kubánek Martin1986kraj. muži 101-150 
6.Černoch Alois st.1962kraj. muži 151-200 
7.Suchý Filip2001kraj. muži 201-242N 
8.Vysloužil Štěpán2003nez.  
9.Gabrhel Ladislav1949nez.  
10.Sedlář Michal1973nez.  
11.Slovák Martin1981nez.  
12.Mynařík Alfons1969nez.  
13.Běhal Jeroným1966kraj. muži 151-200N 
Sportovní klub Rakov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykopal Jaroslav1963kraj. muži 101.-150. 
2.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151.-200. 
3.Ludka Jan1993kraj. muži 201.-242. 
4.Frydrych Ondřej1986kraj. muži 201.-242. 
5.Wroblowský Michal1979reg. muži 101.-150. 
6.Hradil Antonín1949reg. muži 150.-200N 
7.Zamazal Lubomír1955reg. muži 201.-250. 
8.Mašláň Vladimír1973reg. muži 201.-250. 
9.Zlámal Radim1973reg. muži 301.-338. 
10.Dittrich Marcel1971reg. muži 301.-338. 
11.Ďásek Pavel1970reg. muži N 
12.Kotas Jiří1978reg. muži N 
13.Sehnalík Lukáš2002reg. muži N 
STK Hradčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Roman1978reg. muži 31-50 
2.Galanda Tomáš1975reg. muži 31-50 
3.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
4.Kubík David1981reg. muži 51-100 
5.Cápík Antonín1972reg. muži 101-150 
6.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
7.Strohalm Zdeněk1962reg. muži 151-200 
8.Sehnálková Lenka1974reg. muži 151-200 
9.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250 
Krajský přebor 2B
TJ SPORT Javorník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žejdlík Pavel1985reg. muži 19 
2.Šteigl Josef1972reg. muži 18 
3.Lukeš Vlastimil1976reg. muži 31 
4.Mrvka Milan1951reg. muži 42 
5.Vasilev Dominik1999reg. muži 45 
6.Zbořil Marek1973nez. muži  
7.Šteigl Josef ml.1998nez. muži  
8.Pleskač Bořivoj1952nez. muži  
9.Kotas Petr1969nez. muži  
10.Vrána František ml.2000reg. muži 21.-30.Střídavý start z TJ Sport Mikulovice
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
2.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 101-150 
3.Jarmara Martin1979kraj. muži 101-150 
4.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
5.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
6.Nantl Rostislav2002kraj. dci 201-242 
7.Májek Josef1968kraj. muži 201-242 
8.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
9.Veselý Josef1969reg. muži 131-160 
10.Strouhal Karel st.1942reg. muži 131-160 
11.Montág Petr1988reg. muži 161-200 
12.Huf Richard1982reg. muži 161-200 
13.Ellner Michal1978reg. muži 161-200 
14.Slamkova Petra1985reg. ženy 161-200 
15.Olejník Petr1967nez. muži  
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975reg. muži 71-100 
5.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
6.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Dus Jakub1999reg. muži 101-130 
9.Solařová Květoslava1949reg. muži 101-130 
10.Zádrapa Stanislav1948reg. muži 131-160 
11.Lázna Petr1977reg. muži 131-160 
12.Drugda Aleš1998reg. muži 131-160 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobza Štěpán1997kraj. muži 101-150 
2.Altman Petr1966kraj. muži 151-200 
3.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
4.Vogel Jiří1995kraj. muži 151-200 
5.Hrdina Pavel1968kraj. muži 151-200 
6.Kudláček Pavel1969kraj. muži 151-200 
7.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
8.Jelínek Jiří1964reg. muži 71-100 
9.Jelínek Pavel1965reg. muži 71-100 
10.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101-130 
11.Kreuzigerová Lucie1977reg. muži 101-130 
12.Kočnar Libor1958reg. muži 131-160 
13.Kocián Pavel1966reg. muži 161-200 
14.Odstrčil Petr1964nez.  
15.Šula Radek1975nez.  
16.Jílek Stanislav1988nez.  
17.Sasz Jiří1944nez.  
18.Jandejsek Martin st.1972nez.  
19.Jandejsek Martin ml.2000nez.  
20.Benda František1953nez.  
21.Drlík Matěj2001nez.  
22.Hoško Jan1992nez.  
23.Směšný Ivar1947nez.  
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
2.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
3.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-242 N 
5.Žák Milan1959kraj. muži 201-242 N 
6.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
7.Poisl Isidor1965reg. muži 131-160 
8.Sitta František1949reg. muži 131-160 
9.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
10.Klimeš Zdenek1958reg. muži 201-238 
11.Hecl Břetislav1961reg. muži 201-238 
12.Klimeš Zdenek1989reg. muži N 
13.Hatala Adam2006reg. muži 161-200 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
2.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
3.Krajča Rudolf1971nez. muži  
4.Kolář Vojta1994nez. muži  
5.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2 
6.Čechová Kristina1980nez. ženy  
7.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 8.N 
8.Sabolová Věra1954kraj. ženy 8.N 
9.Měrka František1944nez. muži  
10.Sabol Miroslav1948nez. muži  
11.Lattner Kamil1974nez. muži  
12.Mazalová Veronika2006nez. mžy 4 
KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.- 50. 
2.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150. 
3.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.- 150. 
4.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
5.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101.-150. 
6.Macík Petr1964kraj. muži 201. -242. 
7.Macík Karel1990kraj. muži 201.- 242. 
8.Rak Tomáš1978kraj. muži 201.-242. 
9.Kunc Radim1972kraj. muži 201. -242.N 
10.Kašník Sebastián2003reg. dci 41.-51. 
11.Gerasis Pavel1965reg. muži 31. 40.N 
12.Chytil Zdeněk1979nez. muži  
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949reg. muži 41-50 
2.Cikryt Petr1958reg. muži 41-50 
3.Vaněk Miloš1982reg. muži 41-50 
4.Berka Jiří1975reg. muži 51-70 
5.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
6.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
7.Bureš Adam1999reg. muži 101-130 
8.Bureš Ondřej1996reg. muži 131-160 
9.Janda František1948reg. muži 131-160 
10.Berka Martin2001nez.  
TJ Granitol Moravský Beroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trbušek Jiří1957kraj. muži 151-200 
2.Glück Roman1974kraj. muži 151-200 
3.Veselka Jan1971kraj. muži 201-242 
4.Kusmič Vlastimil1961reg. muži 35-46 
5.Rádek Ivo1959kraj. muži 201-242 
6.Glücková Lenka2003ČR sžy 35 
7.Švanda Radovan1961nez. muži 35 
8.Chaloupka Tomáš1975reg. muži 35-46 
9.Bršťák František1962nez. muži  
10.Vydržel Milan1964reg. muži 35-46 
11.Plichta Lubomír1957reg. muži 35-46 
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981reg. muži 31-40 
2.Strouhal Karel1977nez. muži 51-70 
3.Neoral Ondřej1995reg. muži 51-70 
4.Horák Luděk1966reg. muži 51-70 
5.Vlček Vojtěch1955reg. muži 71-100 
6.Langer Rudolf1959reg. muži 71-100 
7.Vidomus Michal1983reg. muži 131-160 
8.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
9.Novotný Petr1977nez. muži 161-200 
10.Braný Milan1953nez. muži  
11.Horák Filip1996nez. muži  
12.Smetana Petr1985nez. muži  
13.Sobotík Petr1980nez. muži  
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 101-150 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 151-200 
3.Kopfová Tereza1997kraj. muži 201-242 
4.Svrček Václav1973kraj. muži 201-242 
5.Šimončík Josef1950kraj. muži 201-242N 
6.Ondra David1970nez. muži  
7.Slavík Petr2005kraj. muži 201-242 
8.Martínková Blanka1977nez.  
9.Šimončík Marek1972nez. muži  
10.Chlebec Vladimír1965nez. muži  
11.Demel Martin2002nez.  
12.Drtil Pavel2001nez.  
13.Švanová Zuzana2005ČR sžy 34 
14.Slavíková Kristýna2003nez.  
15.Slavíková Lenka1981nez.  
16.Všetičková Iva1979nez.  
17.Slavíková Lenka1973nez.  
18.Šimončík Štěpán2007nez.  
19.Patočka Tomáš1991nez.  
20.Kresta Vojtěch2004nez.  
21.Lichnovský Stanislav1970nez.  
22.Olšanský Vojtěch2002nez.  
23.Petrek Tomáš2005nez. Střídavý start z TJ Horní Město
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Aleš1965kraj. muži 151-200 
2.Václavík Aleš1982kraj. muži 151-200 
3.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
4.Casciani Luděk1974kraj. muži 151-200 
5.Lašák Roman1975kraj. muži 151-200 
6.Kalaš Miroslav1959kraj. muži 151-200 
7.Kocourek Bohuslav1963nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline