Soupisky
Divize, muži
TJ Bystřice pod Hostýnem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 21-30 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 31-40 
3.Havránek Ondřej1981kraj. muži 41-50 
4.Burda Milan1964kraj. muži 61-70 
5.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 61-70 
6.Votava Zdeněk1955kraj. muži 81-90 
7.Urbiš Jakub1994kraj. muži 81-90 
8.Černocký Radek1963kraj. muži 131-140 
9.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 161-170 
10.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 171-180N 
11.Cigánek Josef1959kraj. muži 181-190 
12.Bareš David nejml.2000reg. muži 31-40N 
13.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 51-70 
14.Zajíc Michal1997reg. muži 51-70 
15.Vaculík Vincenc1951reg. muži 51-70N 
16.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-90 
17.Vašík Jan1994reg. muži 71-90 
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 21-30 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 31-40 
3.Polanský Pavel1978kraj. muži 31-40 
4.Odstrčil Karel1973kraj. muži 31-40N 
5.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
6.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
7.Janečka Václav2002kraj. muži 81-90 
8.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
9.Ondrašík Petr1978kraj. muži 91-100N 
10.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 100-110 
11.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
12.Janečka Bronislav1969kraj. muži 181-190 
13.Šena Jaroslav1976nez. muži N 
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
2.Šašinka Radek1987kraj. muži 51-60 
3.Mořický Tomáš1995kraj. muži 71-80 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80N 
5.Chvíla Pavel1976kraj. muži 91-100 
6.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
7.Hajduk Jan1975kraj. muži 131-140 
8.Smištíková Dana1961kraj. muži 131-140 
9.Vlk Radim1967kraj. muži 131-140 
10.Nožička Jiří1965kraj. muži 171-180 
11.Smištík Miroslav1962kraj. muži 171-180 
12.Šašinka Albert2000kraj. muži 181-190 
13.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
14.Smišťík Roman1971reg. muži 71-80N 
15.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
16.Rybnikář Aleš1999reg. muži 121-130 
17.Šmíd Václav1990nez.  
TJ Fryšták A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 21-30 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 81-90 
3.Pekař Pavel1969kraj. muži 81-90 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 111-120 
5.Konečný David1982kraj. muži 121-130 
6.Nepimach David1974kraj. muži 171-180 
7.Barbořík Ivan1956reg. muži 40N 
8.Gregor Radek1974reg. muži 141-160 
9.Hochmajer Petr1952reg. muži 161-180N 
11.Gálík Jaromír1968reg. muži 241-264N 
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 41-50 
2.Palásek Michal1993kraj. muži 51-60N 
3.Karal Miroslav1966kraj. muži 71-80 
4.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 81-90 
5.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 101-110 
6.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140N 
7.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-240 
8.Ďuláková Kateřina2006reg. muži 201-240 
9.Kudělka Matyáš2006reg. muži 241-264 
10.Ovesný Vratislav2007reg. muži 241-264 
11.Vranka Ondřej2007reg. muži 241-264 
12.Šerý Ondřej2005reg. muži 241-264N 
13.Viktorínová Michaela2000kraj. ženy 5 
14.Střelec Marek1968nez. xxx 
15.Šenkeřík Marek1996nez. xxx 
TJ Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Pavel1964kraj. muži 31.-40. 
2.Smetana Marcel1978kraj. muži 51.-60. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 71.-80. 
4.Pavelčík František1963kraj. muži 121.-130. 
5.Beníček Martin1985kraj. muži 71.-80. 
6.Hladiš Libor1985kraj. muži 171.-180. 
7.Kovařík Petr1961kraj. muži 171.-180. 
8.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70.N 
9.Kapsa Michal1985reg. muži 71.-80.N 
10.Janča Tomáš1986reg. muži 81.-90. 
11.Kozelek Ondřej2004kraj. dci 21.Hostování z KST Hluk
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Tomáš1969kraj. muži 31-40 
2.Tůma Tomáš1971kraj. muži 41-50 
3.Hrdina Jan1960kraj. muži 51-60 
4.Hošťálek Petr1969kraj. muži 71-80 
5.Miklík Martin1973kraj. muži 161-170 
6.Mikulík Radek1981kraj. muži 171-180 
7.Říha Jaroslav1962reg. muži 41-50 
8.Ondruch Marek1992reg. muži 41-50 
9.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 41-50 
10.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
11.Šošolík Pavel1964reg. muži 51-70 
12.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
13.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
14.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
15.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
16.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
17.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 91-126 
18.Slovák Josef1973reg. muži 91-126 
19.Janečka Pavel1966reg. muži 91-126 
20.Gremlica Václav1964reg. muži 91-126 
21.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-126 
22.Kolmár Daniel1976reg. muži 91-126 
23.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-126 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Petr1953kraj. muži 11 
2.Závada Adam1990kraj. muži 21-30 
3.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
4.Doležel Tomáš2002kraj. muži 101-110 
5.Vítek Pavel1988kraj. muži 91-100 
6.Orság Erik1996reg. muži 61-70 
7.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 61-70N 
8.Vítek Milan1961reg. muži 71-80 
9.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 71-80 
10.Klímek Zdeněk1980reg. muži 71-80N 
11.Svoboda Miroslav1977reg. muži 81-90 
12.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
13.Bezděková Gábina1972reg. muži 81-90 
14.Šaur David1988reg. muži 91-100 
15.Vaněk Jan1944reg. muži 91-100N 
16.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 101-120 
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulec Ivo1987kraj. muži 7 N 
2.Orlovský Karel1978kraj. muži 9 
3.Daněk Pavel1989kraj. muži 11 N 
4.Kubeš Dušan1980kraj. muži 21-30 
5.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 31-40 
6.Ježek Jan1988kraj. muži 51-60 
7.Jančář Luděk1988kraj. muži 61-70 
8.Sadílek Jan1981kraj. muži 61-70 N 
9.Kučera Ondřej2001kraj. muži 71-80 
10.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 101-110 
11.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
12.Ježek Milan1966kraj. muži 131-140 N 
13.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
14.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
15.Kolísek Josef1999kraj. muži 161-170 
16.Čaník Tomáš1995reg. muži 19 N 
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21.-30. 
2.Dohnal Matěj1992kraj. muži 21.-30. 
3.Dvořák Vít1976kraj. muži 61.-70. 
4.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 71.-80. 
5.Surýnek Tomáš1983kraj. muži 191.-200. 
6.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
7.Jandora Lukáš1993nez.  
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Jiří1965kraj. muži 21-30 
2.Bazalka Michal1975kraj. muži 41-50 
3.Vlček Radim1974kraj. muži 41-50 
4.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
5.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
6.Vahala Jiří1994kraj. muži 181-190 
7.Střílka Jakub1988reg. muži 31-40 
8.Kovář Martin1989reg. muži 31-40 
9.Křenek Jakub1997reg. muži 41-50 
10.Téglová Tatiana1972kraj. ženy 7 
11.Vahala Marek2000nez.  
12.Baroš Antonín2005reg. muži 41.-50.Střídavý start z TJ Sokol Horní Bečva
KST Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
2.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 51-60 
3.Bártek Dušan1974kraj. muži 71-80 
4.Škrla Jaroslav1964nez. muži  
5.Slováček Petr1973nez. muži  
6.Kostka Jindřich2002reg. muži 31-40Střídavý start z T.J. Sokol Vsetín
Krajská soutěž I.třídy, muži
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykoukal Martin1987kraj. muži 61-70 
2.Říha Petr1974kraj. muži 101-110 
3.Karal Oldřich1962kraj. muži 101-110 
4.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
5.Adamec Michal1991kraj. muži 121-130 
6.Kubáč Petr1986kraj. muži 151-160 
7.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
8.Pavlíček Rudolf1949reg. muži 26N 
9.Páleníček Jiří1954reg. muži 27N 
10.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 61-70N 
11.Paďour Ladislav1987reg. muži 71-80N 
12.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 101-120 
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 61-70 
2.Votava Zdeněk1955kraj. muži 81-90 
3.Urbiš Jakub1994kraj. muži 81-90 
4.Černocký Radek1963kraj. muži 131-140 
5.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 161-170 
6.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 171-180N 
7.Cigánek Josef1959kraj. muži 181-190 
8.Bareš David nejml.2000reg. muži 31-40N 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 51-70 
10.Zajíc Michal1997reg. muži 51-70 
11.Vaculík Vincenc1951reg. muži 51-70N 
12.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-90 
13.Vašík Jan1994reg. muži 71-90 
14.Bareš Alois1962reg. muži 71-90N 
15.Matela Milan1988reg. muži 71-90N 
16.Moráček Jakub1994reg. muži 71-90N 
17.Žídek Michal2003reg. muži 91-126 
18.Dratva Marek2002reg. muži 91-126 
19.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-126 
20.Hlaváč Milan1972nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
3.Janečka Václav2002kraj. muži 81-90 
4.Ondrašík Petr1978kraj. muži 91-100N 
5.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
6.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 100-110 
7.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
8.Janečka Bronislav1969kraj. muži 181-190 
9.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
10.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80N 
11.Jílek Petr1962reg. muži 81-90 
12.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
13.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-120N 
SKST Slušovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 51-60 
2.Štěpán Ondřej1976kraj. mži 81-90 
3.Res Jiří1977kraj. muži 111-120 
4.Orság Jaroslav1962kraj. muži 131-140 
5.Adam Vladislav1954kraj. muži 181-190 
6.Březík Bohumil1954reg. muži 91-100 
7.Chovanec Michal1975reg. muži 101-120 
8.Kresta Richard1979reg. muži 101-120N 
9.Lysoněk Marek1978reg. muži 141-160 
10.Lysoněk Petr1980reg. muži 181-200 
TJ Sokol Újezdec - Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 21-30 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 81-90 
3.Švehla Michal1992kraj. muži 111-120 
4.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 141-150 
5.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 151-160 
6.Březina Radomír1974reg. muži 71-80 
7.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 71-80N 
8.Brulík Josef1973reg. muži 81-90N 
9.Lekešová Zuzana1999reg. muži 91-100 
10.Man František1943reg. muži 91-100 
11.Švehla Ladislav1965reg. muži 121-130 
12.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141-150 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 31-40 
2.Ježek Jan1988kraj. muži 51-60 
3.Jančář Luděk1988kraj. muži 61-70 
4.Sadílek Jan1981kraj. muži 61-70 N 
5.Kučera Ondřej2001kraj. muži 71-80 
6.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 101-110 
7.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
8.Ježek Milan1966kraj. muži 131-140 N 
9.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
10.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
11.Kolísek Josef1999kraj. muži 161-170 
12.Čaník Tomáš1995reg. muži 19 N 
13.Uher Antonín2000reg. muži 81-90 
14.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
15.Ježek Vít1994reg. muži 91-100 
16.Kučera Martin1995nez.  
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 61.-70. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 91.-100. 
3.Kolečkář Marek1973kraj. muži 121.-130. 
4.Pres Radim1978reg. muži 41.-50.N 
5.Konečný Martin1994kraj. muži 181.-190. 
6.Basovník Milan2000reg. muži 61.-70. 
7.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90. 
8.Kodrla Tomáš1988reg. muži 111.-120. 
9.Valný Vojtěch1993reg. muži 131.-140.N 
10.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-160. 
11.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 151.-160. 
12.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160. 
13.Šmejkal Filip1996reg. muži 161.-170. 
14.Mareček Šimon2000reg. muži 161.-170. 
15.Konečný Josef1966reg. muži 171.-180. 
16.Rampáček Patrik2000reg. muži 171.-180. 
Sportcentrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák František1973kraj. muži 91-100 
2.Gonda Tomáš1969kraj. muži 91-100 
3.Panáček Anton1964kraj. muži 111-120cizinec 
4.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 141.-150. 
5.Fojtík Marek1997kraj. muži 161.-170. 
6.Řepa Josef1955kraj. muži 171-180 
7.Strnka Adam1995reg. muži 91-100 N 
8.Unzeitig Patrik1995reg. muži 91-100 N 
9.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
10.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 121-140 
11.Martiška Petr1997reg. muži 201-240 
12.Fojtík Jakub2002reg. muži 201-240 
13.Gajdoš Marek2001reg. muži 201-240 N 
14.Holba Josef2001reg. muži 241-264 
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Radek st.1970kraj. muži 61-70 
2.Posolda Karel1979kraj. muži 61-70 
3.Hasala Petr1982kraj. muži N61-70 
4.Vizner Marek1972kraj. muži 81-90 
5.Holík Alois1963kraj. muži N121-130 
6.Liška Libor1969kraj. muži 141-150 
7.Stoklásek David2000kraj. muži 151-160 
8.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
9.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
10.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
11.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
12.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
13.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
14.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
15.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-90 
16.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
17.Sigmund Michael2005reg. muži 91-126 
Stolní tenis Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 51.-60. 
2.Polášek Jiří1972kraj. muži 91.-100. 
3.Fibichr Petr1965kraj. muži 101.-110. 
4.Šiller Jan1995kraj. muži 111.-120. 
5.Rychlík Ivan1951reg. muži 61.-70. 
6.Polášek Radek1994reg. muži 91.-100. 
7.Holub Petr1965reg. muži 101.-110. 
8.Pospíšil Marek1973reg. muži 111.-120. 
9.Barcuch Josef1955reg. muži 111.-120. 
10.Vařák Milan st.1964reg. muži 111.-120.N 
11.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 151.-160. 
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 5. 
2.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 71.-80.N 
3.Černota Pavel1999kraj. muži 101.-110. 
4.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 101.-110. 
5.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 111.-120. 
6.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
7.Honč Vladimír1966kraj. muži 121.-130. 
8.Ryl Ivan1964kraj. muži 131.-140. 
9.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 131.-140. 
10.Šubčík Leopold1955kraj. muži 161.-170. 
11.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
12.Baroš Petr1977kraj. muži 191.-200. 
13.Škrla Jiří2002reg. muži 31.-40. 
14.Křenek Radomír1961reg. muži 41.-50. 
15.Nosek Vladimír1954reg. muži 51.-60. 
16.Glac Michal1995nez. muži  
SK Slavičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machara Jiří1995kraj. muži 41.-50. 
2.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 81-90 
3.Kovařík Luděk1997kraj. muži 91-100 
4.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 121-130 
5.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 91-100N 
6.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 151-160 
7.Plášek Adam1974kraj. muži 171-180N 
8.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
9.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
10.Martinec Antonín1952reg. muži 91-100 
11.Martinovský Radek1975reg. muži 121-140 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Michal1991kraj. muži 121-130 
2.Kubáč Petr1986kraj. muži 151-160 
3.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
4.Pavlíček Rudolf1949reg. muži 26N 
5.Páleníček Jiří1954reg. muži 27N 
6.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 61-70N 
7.Paďour Ladislav1987reg. muži 71-80N 
8.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 101-120 
9.Fišer Jiří1980reg. muži 121-140 
10.Huňka Tomáš1981reg. muži 121-140 
11.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140N 
12.Fišer Pavel1951nez. muži  
13.Řehák Lukáš1985nez. muži  
14.Zahradnický Jiří1952nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
2.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 100-110 
3.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
4.Janečka Bronislav1969kraj. muži 181-190 
5.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
6.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80N 
7.Jílek Petr1962reg. muži 81-90 
8.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
9.Cviček Petr1947reg. muži 81-90 
10.Janošík Petr1958reg. muži 81-90N 
11.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-120N 
12.Búbela Pavel1993reg. muži 121-140 
13.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
14.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 91-100Střídavý start z TJ Jiskra Otrokovice
TJ Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1965kraj. muži 141.-150. 
2.Kolaja Radomil1964kraj. muži 141.-150. 
3.Cifr Radomír1964kraj. muži 181.-190. 
4.Kubíček Martin1984kraj. muži 181.-190. 
5.Mlýnek Radomír1966reg. muži 71.-80. 
6.Turzík Vlastimil1982reg. muži 81.-90.N 
7.Křapa Ivo1967reg. muži 91.-100. 
8.Moštěk Marcel1982reg. muži 101.-110. 
9.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 121.-130. 
10.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.140. 
SK Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 141-150 
2.Martinek Lubomír1960kraj. muži 181-190 
3.Matejička Libor1981reg. muži 71-80 
4.Psota Vladimír1972reg. muži 161-180 
5.Martinek Filip1998reg. muži 161-180 
6.Zicha Stanislav1975reg. muži 161-180 
7.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
8.Zicha Patrik1998reg. muži 241-264N 
Orel Uherské Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Ondřej1998kraj. muži 141.-150 
2.Zavadil Antonín1990kraj. muži 151.-160.N 
3.Jančík Martin1997kraj. muži 161.-170. 
4.Šmíd Václav1970kraj. muži 171.-180. 
5.Malík Vladimír1974kraj. muži 191.-200. 
6.Miroš Miroslav1967kraj. muži 191.-200. 
7.Prchlík Lubor1979reg. muži 171.-180. 
8.Koranda Štěpán1991reg. muži 251.-260. 
9.Slivečková Lenka1976reg. muži 261.-270. 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beníček Martin1985kraj. muži 71.-80. 
2.Kovařík Petr1961kraj. muži 171.-180. 
3.Hladiš Libor1985kraj. muži 171.-180. 
4.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70.N 
5.Kapsa Michal1985reg. muži 71.-80.N 
6.Janča Tomáš1986reg. muži 81.-90. 
7.Janečka Jiří1952reg. muži 101.-110. 
8.Papp Jaroslav1949reg. muži 111.-120.cizinec 
9.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. 
10.Libra Petr1989reg. muži 141.-150. 
11.Fraňo Jan1964reg. muži 171.-180. 
12.Kozelek Ondřej2004kraj. dci 21.Hostování z KST Hluk
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 111-120 
2.Hráský Luděk1950kraj. muži 141-150 
3.Mikulenka Petr1990kraj. muži 151-160 
4.Knébl Radek1961kraj. muži 171-180 
5.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 171-180 N 
6.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 21 - 30 N 
7.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 31 - 40 
8.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 101-110 
2.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
3.Ježek Milan1966kraj. muži 131-140 N 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
5.Ježek Vít1994reg. muži 91-100 
6.Jurásek Robin2000reg. muži 131-140 
7.Bobčík Přemysl2003reg. muži 191-200 
8.Šálek Jan1980reg. muži 201-210 
9.Daněk Josef1958nez.  
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Karel1977kraj. muži 51.-60. 
2.Mikuláček Filip1985reg. muži 31.-40. 
3.Vala Jiří1971reg. muži 31.-40 
4.Baroš Antonín2005reg. muži 41.-50. 
5.Vala Zbyněk1972reg. muži 41.-50. 
6.Ivánek Daniel2001reg. muži 61.-71. 
7.Mužátko Pavel2002reg. muži 61.-71. 
8.Vala Miroslav1975nez. muži  
9.Poruba Tomáš1968nez. muži  
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
2.Vahala Jiří1994kraj. muži 181-190 
3.Střílka Jakub1988reg. muži 31-40 
4.Kovář Martin1989reg. muži 31-40 
5.Křenek Jakub1997reg. muži 41-50 
6.Téglová Tatiana1972kraj. ženy 7 
7.Cibulka Stanislav1964nez.  
8.Šíma Martin1989nez.  
9.Hladil Marek1996nez.  
10.Juráň Radek1992nez.  
SK Slavičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 91-100N 
2.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 151-160 
3.Plášek Adam1974kraj. muži 171-180N 
4.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
5.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
6.Martinec Antonín1952reg. muži 91-100 
7.Martinovský Radek1975reg. muži 121-140 
8.Münster Petr1963reg. muži 161-180 
9.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-200 
10.Rohlena Ivo1972reg. muži 181-200 
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 61-70 
2.Šimčík Robert1975kraj. muži 101-110 
3.Fanta Marek1965kraj. muži 121-130 
4.Nováková Jarmila1980reg. muži 61-70 -N 
5.Sadilek Stanislav1970reg. muži 71-80 
6.Hájek Petr1975reg. muži 81-90 
7.Pospíšek Karel1967reg. muži 111-120 
8.Schuster Tomáš2000reg. muži 151-160 
9.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 161-170-N 
10.Hájek Jan st.1957reg. muži 171-180 
11.Nemrava Tomáš1975reg. muži 191-200 
12.Janča Michal1973reg. muži 191-200 
13.Soviš Radek1968reg. muži 211-220 
14.Macek Jiří1960reg. muži 221-230 
15.Míšek Jiří1979reg. muži 251-260 
16.Mitáček Antonín1997nez.  
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50 
2.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 61-70 N 
3.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 161-170 
4.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 N 
5.Plhák Martin1999kraj. muži 181-190 N 
6.Solař Martin1982reg. muži 91-100 
7.Zuzaník Marek1972reg. muži 101-120 
8.Henzl Václav1967reg. muži 101-120 
9.Henzl Libor1969reg. muži 101-120 N 
10.Panoš Radovan1975reg. muži 141-160 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 N 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 71-80 
2.Kubík Josef1967kraj. muži 151-160 
3.Kostka Jindřich2002reg. muži 31-40 
4.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31-40 N 
5.Olšák Miroslav1957reg. muži 41--50 
6.Mádr Jiří2001reg. muži 51-60 
7.Macháček František1999reg. muži 51-60 
8.Horsák Radomír2001reg. muži 61-70 
9.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 11 
10.Provázek David2005kraj. dci 27 
11.Sicha Rostislav2005kraj. dci 31 
12.Tomša Radim2004kraj. dci 87 
13.Výchopeň Stanislav1957nez. muži  
14.Zgabaj Miroslav1973nez. muži  
15.Skalský Michal1991nez. muži  
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
2.Hajduk Jan1975kraj. muži 131-140 
3.Vlk Radim1967kraj. muži 131-140 
4.Nožička Jiří1965kraj. muži 171-180 
5.Smišťík Roman1971reg. muži 71-80N 
6.Kolář Adam1996reg. muži 131-140N 
7.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
8.Šrom Dominik2001reg. muži 161-170 
9.Jančar Aleš1966reg. muži 201-210 
10.Hladík Lukáš2003reg. muži 251-260N 
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvíla Pavel1976kraj. muži 91-100 
2.Smištíková Dana1961kraj. muži 131-140 
3.Smištík Miroslav1962kraj. muži 171-180 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 181-190 
5.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
6.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
7.Rybnikář Aleš1999reg. muži 121-130 
8.Fialík Tomáš1997reg. muži 141-150 
9.Gabriel Petr1997reg. muži 141-150 
10.Mléčka Zdeněk1966reg. muži 211-220 
11.Slunečko Vratislav1975nez.  
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 131-140 
2.Musil Drahomír1959kraj. muži 141-150 
3.Mich Pavel1970kraj. muži 151-160 
4.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
5.Fruhwirt Ivan1965reg. muži 31-40 
6.Hlobil Stanislav1974reg. muži 51-70 
7.Mišurec Tomáš1982reg. muži 51-70 
8.Tilšer Josef1955reg. muži 71-90 
9.Tlach Petr1964reg. muži 71-90 N 
10.Jablunka Pavel1971reg. muži 91-126 
11.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-126 
12.Malá Lenka1990reg. ženy 91-126 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
2.Žák Radek1977kraj. muži 121-130 
3.Vyoral Pavel1964kraj. muži 191-200 
4.Gazdoš Dominik2002reg. muži 91-100N 
5.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
6.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 101-120 
7.Mokrý Filip1992reg. muži 121-140 
8.Musil Josef1954reg. muži 121-140N 
9.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
10.Rašík David2000reg. muži 181-200 
11.Šidlík Jaromír1938reg. muži 181-200 
12.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200N 
13.Jančík Svatoslav1996nez. muži  
SK Spartak Hulín \"B\"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miklík Martin1973kraj. muži 161-170 
2.Mikulík Radek1981kraj. muži 171-180 
3.Říha Jaroslav1962reg. muži 41-50 
4.Ondruch Marek1992reg. muži 41-50 
5.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 41-50 
6.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
7.Šošolík Pavel1964reg. muži 51-70 
8.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
9.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
10.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
11.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
12.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
13.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 91-126 
14.Slovák Josef1973reg. muži 91-126 
15.Janečka Pavel1966reg. muži 91-126 
16.Gremlica Václav1964reg. muži 91-126 
17.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-126 
18.Kolmár Daniel1976reg. muži 91-126 
19.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-126 
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Ondřej2001kraj. muži 71-80 
2.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
3.Kolísek Josef1999kraj. muži 161-170 
4.Čaník Tomáš1995reg. muži 19 N 
5.Uher Antonín2000reg. muži 81-90 
6.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
7.Uher Jaroslav1949reg. muži 101-110 N 
8.Bobčík Matyáš2006reg. muži 221-230 
9.Uher Adrian2004reg. muži 241-250 
10.Hibler Tomáš2004reg. muži 241-250 
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 51-60 
2.Mahdal Václav1957kraj. muži 151-160 
3.Mahdalíček Bohuslav1952kraj. muži 191-200 
4.Beníček Hynek1973reg. muži 71-80N 
5.Hodl Jaroslav1982reg. muži 161-170 
6.Guryča Petr1999reg. muži 161-170 
7.Valenta Martin1999reg. muži 181-190 
8.Dornica Petr1988reg. muži 181-190 
9.Kročil Jaroslav1999reg. muži 191-200 
10.Machala Radek1988reg. muži 211-220 
11.Popelka David1996reg. muži 231-240 
12.Machala Tomáš1999reg. muži 251-260 
13.Tomanec Lukáš1997reg. muži 71. - 80.Střídavý start z ZŠ Strání
14.Stuppiello Claudia1996nez. ženy  
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Alois1963kraj. muži N121-130 
2.Liška Libor1969kraj. muži 141-150 
3.Stoklásek David2000kraj. muži 151-160 
4.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
5.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
6.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
7.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
8.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
9.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
10.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
11.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-90 
12.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
13.Lochman Radek1968reg. muži 71-90 
14.Sigmund Michael2005reg. muži 91-126 
15.Prášil Milan1966reg. muži 91-126 
16.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-126 
17.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-126 
TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 111.-120. 
2.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
3.Honč Vladimír1966kraj. muži 121.-130. 
4.Ryl Ivan1964kraj. muži 131.-140. 
5.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 131.-140. 
6.Šubčík Leopold1955kraj. muži 161.-170. 
7.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
8.Baroš Petr1977kraj. muži 191.-200. 
9.Škrla Jiří2002reg. muži 31.-40. 
10.Křenek Radomír1961reg. muži 41.-50. 
11.Nosek Vladimír1954reg. muži 51.-60. 
12.Žemba Vít2002reg. muži 61.-71. 
13.Lazarczyk Leander1989nez. muži  
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějík Richard1976kraj. muži 91.-100. 
2.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 111.-120. 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 151.-160. 
4.Stehlík Miroslav1956reg. muži 61.-70. 
5.Šašinka Jiří1956reg. muži 71.-80. 
6.Kolařík Radomír1974reg. muži 101.-110. 
7.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 101.-110. 
8.Macháček Oldřich1986reg. muži N 151.-160. 
9.Krpálek Martin1999reg. muži 81 - 90Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
Divize, ženy
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 8 
2.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 11 
3.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 12 
4.Macháčková Marie2006kraj. dky 15 
5.Novosadová Hana2008kraj. dky 17 
6.Juchelková Lucie2007reg. dky 5 
7.Kubicová Natálie2007reg. dky 9 
8.Baletková Ema2007reg. dky 11 
9.Filipová Sára2009reg. dky 12 
10.Hnátková Barbora2000nez. ženy  
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sigmundová Martina1974kraj. ženy 13 
2.Hlobílková Leona2002kraj. ženy 14 
3.Chvátalová Eliška2007nez.  
4.Viznerová Daniela2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline