Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký Jan1968kraj. muži 31. - 35. 
2.Patka Václav1982kraj. muži 31. - 35. 
3.Wávra Pavel1966kraj. muži 36. - 40. 
4.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 71. - 80. 
5.Steinmetz Roman1969kraj. muži 121. - 140. 
6.Wávra Petr1966kraj. muži 121. -140. 
7.Plíva Roman1982kraj. muži 121. - 140. 
8.Rybka Martin1972kraj. muži 161. - 172. 
9.Rybka Tomáš ml.1994kraj. muži 161. - 172. 
10.Řeháček Martin1970reg. muži 20. 
11.Malina Milan1962reg. muži 26. 
12.Kadlečík Michal1969reg. muži 61. - 70. 
13.Geldner Josef1947reg. muži 240. 
14.Mikeš Pavel1960reg. muži 240. 
15.Vaňous Jan1981reg. muži 240. 
16.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 240. 
17.Beneš Stanislav1955reg. muži 240. 
18.Štarman Emil1957reg. muži 240. 
KST SK US Steinerová Choceň z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7 
2.Slavík Miroslav1971kraj. muži 91 
3.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
4.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 141 
5.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
6.Beneš Václav1969kraj. muži 161 
7.Dostál Jan2002kraj. muži N161 
8.Absolon Martin1975reg. muži 7 
9.Trkal Jaroslav1964reg. muži 25 
10.Oliva Vladimír1954reg. muži 49 
11.Průcha Vladimír1953nez. muži  
12.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 81Střídavý start z TJ Sokol Sudslava
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jan1990kraj. muži 36-40 
2.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
3.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
4.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
5.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
6.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
7.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
8.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
9.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
10.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
11.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
12.Šeda Václav1968reg. muži 13 
13.Doležal Tomáš1997reg. muži 18 
14.Doleček Libor1964reg. muži 34 
15.John Jiří1996reg. muži 71-80 
16.Šedová Eliška2001nez. muži  
17.Svojanovská Jana1977nez. muži  
18.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
19.Částková Eliška1991nez. muži  
20.Částková Barbora1988nez. muži  
21.Motlová Jitka1967nez. muži  
TTC Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 36-40 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 51-60 
4.Řezníček David1983kraj. muži 71-80 
5.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
6.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
8.Bříza Martin1993kraj. muži 141-160 
9.Smékal Petr1974reg. muži 31-40N 
10.Boháč Milan1985reg. muži 41-51N 
11.Saifr Vladimír1963reg. muži 51-60N 
12.Zíb Petr1986reg. muži 61-70N 
13.Černý Radek1975nez. muži  
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 41 - 50 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 51 - 60 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 91 - 100 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 141 - 160 
5.Neufinger Petr1972reg. muži 41 - 50 
6.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
7.Neufinger Ivo1975reg. muži 51 - 60 
8.Pavlík Stanislav1964reg. muži 61 - 70 
9.Friedl Jan1983reg. muži 61 - 70 
10.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
11.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
12.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
2.Kudýn Petr1987kraj. muži 41.-50. 
3.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50. 
4.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 81.-90.N 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
6.Karcol Martin1992kraj. muži 91.-100. 
7.Petřík Tomáš1973kraj. muži 91.-100. 
8.Zajíček Martin1998kraj. muži 101.-120. 
9.Štěpánek Petr1977reg. muži 41.-60. 
10.Pánek Libor1959nez. muži N 
11.Loudil Jan1959nez. muži N 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31.-35. 
2.Stehlík Milan1960kraj. muži 41.-50. 
3.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50N 
4.Rulík Jiří1972kraj. muži 71.-80. 
5.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
6.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
7.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
8.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
9.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
10.Sourada Petr1961kraj. muži 141.-160. 
11.Hort Miloš1964kraj. muži 141.-160. 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160N 
13.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 89 
TJ Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 16 
2.Bělohlav Karel1973kraj. muži 20 
3.Pytlík Jiří1969kraj. muži N36.-40. 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži 41.-50. 
5.Ecler Michal1973kraj. muži 61.-70. 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 61.-70. 
7.Licek Radim1973kraj. muži 81.-90. 
8.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
9.Kortus Petr1967kraj. muži N141.-160. 
10.Rázek František1956reg. muži 41.-60. 
11.Václavek Michal1975reg. muži 41.-60. 
12.Nová Věra1954reg. muži 41.-60. 
13.Mandys Ota1963reg. muži 41.-60. 
14.Hemerka Jiří1961reg. muži 41.-60. 
15.Horáková Eva1948reg. muži 61.-80. 
16.Valenta Petr1953reg. muži 61.-80. 
17.Novák Karel1947reg. muži 61.-80. 
18.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
19.Hošek Petr1960reg. muži 81.-100. 
20.Šimůnek Michal1979reg. muži 81-100. 
21.Košťál Jiří1961reg. muži 101.-120. 
22.Voženílek Martin1975nez. muži NKL. 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 26-30 
2.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 36-40 
3.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 41-50 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 51-60 
5.Zelinka Robert1966kraj. muži 61-70 
6.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
7.Beránek Michal1975kraj. muži 141-160 
8.Vyčichl Michal1995kraj. muži 141-160 
9.Krupka Jan1998kraj. muži 161-172N 
10.Doležal Marek1973reg. muži 71-80 
11.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
12.Novák Vojtěch1996reg. muži 101-111 
TJ Slovan Moravská Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrva Milan1974kraj. muži 51-60 
2.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 51-60 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 91-100 
5.Riemer Tomáš1991kraj. muži 121-140 
6.Palatka Edward1954kraj. muži 121-140 
7.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-160 
8.Muselík Miroslav1962kraj. muži 141-160 
9.Konečný Pavel1961kraj. muži 161-172 
10.Skácelík Jiří1986kraj. muži 161-172 
11.Vykydal Richard1973reg. muži 51-60 
12.Durák Lubomír1977reg. muži 83-114 
13.Vykydal Lubomír1995reg. muži 83-114 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Tomáš1984kraj. muži 26-30 
2.Malinský Tomáš1982kraj. muži 31-35 
3.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 51-60 
4.Netolický Jan1982kraj. muži 71-80 
5.Michek Jakub1996kraj. muži 71-80 
6.Polach Miroslav1988kraj. muži 81-90 
7.Procházka Petr1977kraj. muži 91-100 
8.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
9.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141-160 
10.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 161-172 
11.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
12.Flídr Bohdan1961reg. muži 41-50 
13.Procházková Jana1986nez. muži  
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974kraj. muži 14. 
2.Hladík Miroslav1955kraj. muži 41.-50. 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
5.Švec Jan1952kraj. muži 121.-140. 
6.Košťál Jiří1962kraj. muži 121.-140. 
7.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
8.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-172. 
9.Sedlák Vítězslav1962kraj. muži N161.-172. 
10.Murdych Tomáš1970reg. muži 61.-80. 
11.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 81.-100. 
12.Krejčík Libor1973reg. muži 81.-100. 
13.Bako Adam1999kraj. muži 141.-160.NStřídavý start z TJ Lanškroun
Krajský přebor A
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Jan1976kraj. muži 51.-60. 
2.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.-70. 
3.Joska Miloš1962kraj. muži 61.-70. 
4.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži N141.-160. 
5.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 121.-140. 
6.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži N161.-172. 
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
2.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
3.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
4.Bříza Martin1993kraj. muži 141-160 
5.Smékal Petr1974reg. muži 31-40N 
6.Boháč Milan1985reg. muži 41-51N 
7.Saifr Vladimír1963reg. muži 51-60N 
8.Zíb Petr1986reg. muži 61-70N 
9.Černý Radek1975nez. muži  
10.Bíško Vojtěch2006nez. mži  
11.Bříza Kryštof2006nez. mži  
12.Šalamounová Nikola2004nez. sžy  
13.Vašková Maruška2002nez. dky  
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
2.Karcol Martin1992kraj. muži 91.-100. 
3.Petřík Tomáš1973kraj. muži 91.-100. 
4.Zajíček Martin1998kraj. muži 101.-120. 
5.Marel David1999kraj. muži 101.-120. 
6.Herudek Miroslav1964kraj. muži 101.-120. 
7.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 41.-60. 
8.Štěpánek Petr1977reg. muži 41.-60. 
9.Obršál Daniel2003reg. muži 101.-120. 
10.Loudil Jan1959nez. muži N 
11.Pánek Libor1959nez. muži N 
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
2.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
3.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
4.Sourada Petr1961kraj. muži 141.-160. 
5.Hort Miloš1964kraj. muži 141.-160. 
6.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141.-160. 
7.Pavlousek Bohuslav1950reg. muži 71-80 
8.Dostálek Josef1948reg. muži 81-90 
9.Šnor Karel1953reg. muži 91-100 
10.Němec Jaromír1954reg. muži 101-110 
11.Pavlas Petr1945reg. muži 101-110 
12.Šantrůček Libor1964reg. muži 101-110 
13.Maťátko Otomar st.1949reg. muži 101-110N 
TJ Sokol Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
2.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
3.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 91-100N 
4.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160N 
5.Šula Petr1998kraj. muži 161-172N 
6.Komárek Adam2003kraj. muži 161-172N 
7.Starka Martin2005reg. muži 111-125 
8.Foltýn Michal1982reg. muži 111-125N 
9.Tichý Radek1993nez.  
10.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140Střídavý start z TJ Sokol Přelouč
11.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 11-15 
12.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 16-20 
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ecler Michal1973kraj. muži 61.-70. 
2.Špaňůr Josef1966kraj. muži 61.-70. 
3.Licek Radim1973kraj. muži 81.-90. 
4.Kortus Petr1967kraj. muži N141.-160. 
5.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
6.Rázek František1956reg. muži 41.-60. 
7.Václavek Michal1975reg. muži 41.-60. 
8.Nová Věra1954reg. muži 41.-60. 
9.Mandys Ota1963reg. muži 41.-60. 
10.Hemerka Jiří1961reg. muži 41.-60. 
11.Horáková Eva1948reg. muži 61.-80. 
12.Valenta Petr1953reg. muži 61.-80. 
13.Novák Karel1947reg. muži 61.-80. 
14.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
15.Hošek Petr1960reg. muži 81.-100. 
16.Šimůnek Michal1979reg. muži 81-100. 
17.Košťál Jiří1961reg. muži 101.-120. 
18.Voženílek Martin1975nez. muži NKL. 
19.Mudruňka Karel2001kraj. muži 101.-120.Střídavý start z TJ Sokol Rosice nad Labem
20.Jedlička Matyáš2002reg. muži 101.-120.Střídavý start z TJ Sokol Rosice nad Labem
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michek Jakub1996kraj. muži 71-80 
2.Polach Miroslav1988kraj. muži 81-90 
3.Procházka Petr1977kraj. muži 91-100 
4.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141-160 
5.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
6.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 161-172 
7.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
8.Flídr Bohdan1961reg. muži 41-50 
9.Budinský Petr1961reg. muži 71-80 
10.Pokorný Jiří1953reg. muži 71-80N 
11.Dočekal Libor1990reg. muži 111-120N 
12.Melichar Martin1964nez. muži  
13.Voženílek Jiří1952nez. muži  
14.Procházková Jana1986nez. muži  
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Robert1966kraj. muži 61-70 
2.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
3.Beránek Michal1975kraj. muži 141-160 
4.Vyčichl Michal1995kraj. muži 141-160 
5.Krupka Jan1998kraj. muži 161-172N 
6.Doležal Marek1973reg. muži 71-80 
7.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
8.Novák Vojtěch1996reg. muži 101-111 
9.Doležal Štěpán1971reg. muži 126-140 
10.Netolický Lukáš2002reg. muži 126-140 
11.Pacetti Lukáš2000reg. muži 126-140 
12.Paulus Jiří1953reg. muži 126-140 
13.Šťava Milan st.1972reg. muži 126-140 
14.Holas Pavel1970reg. muži 141-156 
15.Novák Pavel1962reg. muži 141-156 
16.Šťava Milan ml.2001reg. muži 157 
17.Andrle David1997nez. muži  
18.Holas Miloslav1947nez. muži  
TJ Jiskra Holice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Jan1952kraj. muži 121.-140. 
2.Košťál Jiří1962kraj. muži 121.-140. 
3.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
4.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-172. 
5.Sedlák Vítězslav1962kraj. muži N161.-172. 
6.Murdych Tomáš1970reg. muži 61.-80. 
7.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 81.-100. 
8.Krejčík Libor1973reg. muži 81.-100. 
9.Kněžour Roman1972reg. muži 101.-120. 
10.Hendrych Jakub1973reg. muži 121.-140. 
11.Moravec Miroslav1961reg. muži 121.-140. 
12.Kyncl František1939reg. muži 141.-160. 
13.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 141.-160. 
14.Krejza Josef1943reg. muži 141.-160. 
15.Klouček Jaroslav1975reg. muži 161.-180. 
16.Netušil Jindřich1973reg. muži 161.-180. 
17.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
18.Hájek Bohuslav1942nez. muži  
19.Bek Zdeněk1941nez. muži  
20.Koubková Ivana2003nez. muži  
21.Machata Jan2006nez. muži  
22.Štěpán Lubomír1946nez. muži  
23.Andrlík Tomáš1979nez. muži nez. 
24.Tošovský Jaroslav1975nez. muži  
TJ Sokol Proseč u Skutče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Adolf1969reg. muži 41-50 
2.Rejent Marek1996reg. muži 41-50 
3.Michálek Libor1965reg. muži 51-60N 
4.Herynek František1990reg. muži 61-70 
5.Sodomka Jindřich1973reg. muži 71-80 
6.Vanžura Jakub2001reg. muži 81-90 
7.Adamec Miloš1964reg. muži 91-100 
8.Volf Josef1971reg. muži 111-125 
9.Řebíček Jan1955reg. muži 111-12N 
10.Duba Josef1964reg. muži 111-12N 
11.Zeman Pavel1977reg. muži 126-140 
12.Melichar Dalibor1971reg. muži 126-140 
13.Prášek Zbyněk1979reg. muži 126-140 
14.Trynkl Josef1969reg. muži 126-140 
15.Romportl Vít1977reg. muži 141-156 
Krajský přebor B
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jányš Ondřej1988kraj. muži 71.-80. 
2.Bako Adam1999kraj. muži 141.-160.N 
3.Langr Lukáš ml.1997kraj. muži 161.-172. 
4.Kleiner Marek1989kraj. muži 161.-172. 
5.Chládek Pavel1975kraj. muži 161.-172. 
6.Vybíral Jakub1998kraj. muži 161.-172.N 
7.Dymák Jan1990reg. muži 16. 
8.Kristek Patrik2001reg. muži 44. 
9.Stejskal Adam1996reg. muži 51.-60. 
10.Marek Jaroslav1952reg. muži 51.-60. 
11.Kristek Pavel1963reg. muži 61.-70. 
12.Kristek Lukáš2002reg. muži 61.-70. 
13.Bako Ladislav1965reg. muži 81.-90. 
14.Šembera Michal1974nez. muži  
15.Farkaš Miroslav1959nez. muži  
16.Dokoupil Marek2001nez. muži  
17.Vybíral Roman1965nez. muži  
18.Cacková Tereza1998nez. muži  
19.Doležel Daniel1998nez. muži  
20.Cacek Vladimír1961nez. muži  
TJ Vidlatá Seč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osecký Lukáš1982kraj. muži 81.-90. 
2.Hubinka Jiří1971kraj. muži 91.-100. 
3.Osecký Josef1960kraj. muži N 101.-120. 
4.Famfulík Petr ml.1989kraj. muži 121.-140. 
5.Famfulík Petr st.1964kraj. muži 141.-160. 
6.Famfulík Vladislav ml.1982kraj. muži 141.-160. 
7.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 41.-45. 
8.Hubinka Jan1989reg. muži 51.-60. 
9.Flídr Josef1962reg. muži 83.-114. 
10.Famfulík Pavel1994reg. muži 83.-114. 
11.Kábrt Martin1980nez.  
12.Říha Michal1970nez.  
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sourada Milan1963kraj. muži 51-60 
2.Pavel Jan1985kraj. muži 51-60 
3.Svoboda Leoš1974kraj. muži 101-120 
4.Svoboda Miloš1972kraj. muži 141-160 
5.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži N121-140 
6.Schreiber Michal1992reg. muži 6 
7.Suchomel Michael1994reg. muži 19 
8.Provazník Pavel1963reg. muži N25 
9.Duben Josef1971reg. muži 41 
10.Richtr Michal1995reg. muži 71-80 
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Lukáš1980kraj. muži 071-080 
2.Synek Martin1973kraj. muži 101-120 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 101-120 
4.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
5.Pohl Pavel1975kraj. muži 121-140 
6.Baťa Roman1969kraj. muži 141-160 
7.Kučera Martin1998kraj. muži 141-160 
8.Kopecký Pavel1986reg. muži 020N 
9.Jůza Václav1965reg. muži 022 
10.Krejsa Miroslav ml.1984reg. muži 27 
11.Zemek Jiří1957reg. muži 33 
12.Herel Miroslav1982reg. muži 48 
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
2.Beneš Václav1969kraj. muži 161 
3.Dostál Jan2002kraj. muži N161 
4.Absolon Martin1975reg. muži 7 
5.Trkal Jaroslav1964reg. muži 25 
6.Oliva Vladimír1954reg. muži 49 
7.Průcha Vladimír1953nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
2.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
3.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
4.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
5.Doleček Libor1964reg. muži 34 
6.Motl Daniel1991nez. muži  
7.Novák Ladislav1953nez. muži  
8.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
9.Krupa Michal2003nez. muži  
10.Vencl Filip2003nez. muži  
11.Jirásek Antonín2003nez. muži  
12.Kleisl Rudolf2001nez. muži  
13.Motl Šimon2002nez. muži  
14.Svojanovská Jana1977nez. muži  
15.Rebejová Karla1959reg. muži 8 
16.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
17.Částková Eliška1991nez. muži  
18.Částková Barbora1988nez. muži  
19.Nováková Šárka1959nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
2.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
3.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
4.Doležal Tomáš1997reg. muži 18 
5.Šeda Václav1968reg. muži 13 
6.John Jiří1996reg. muži 71-80 
7.Hodas Michal1992nez. muži  
8.Kadrman Miloslav1981nez. muži  
9.Neťuka Pavel1951nez. muži  
10.Hlavsa Alexander2004nez. muži  
11.Jasanský Matěj2003nez. muži  
12.Kaplan Jakub2005nez. muži  
13.Minář Petr2003nez. muži  
14.Šerák Marek2003nez. muži  
15.Šedová Eliška2001nez. muži  
16.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
17.Motlová Jitka1967nez. muži  
18.Motlová Monika1994nez. muži  
19.Krupová Soňa2005nez. muži  
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 81 
2.Dostálek Martin1975kraj. muži 101 
3.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 141 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 38 
6.Valach Josef1958reg. muži 61 
7.Hylák Jiří1970reg. muži 71 
8.Marešová Marie1961reg. muži 71 
9.Slezáková Blanka1970reg. muži 71 
10.Harapátová Stanislava1964reg. muži 91 
11.Harapátová Lucie1990reg. muži 121 
12.Pavelka Dominik1999reg. muži 141 
TJ Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1988kraj. muži 61.-70. 
2.Lorenc Milan1961kraj. muži 101.-120 
3.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101.-120. 
4.Vrba Jan1976reg. muži N11 
5.Teplý Pavel1964reg. muži 92 
6.Langr Tomáš1986nez. muži N 
7.Chadima Tomáš1989nez. muži N 
8.Myška Filip2003nez. sži N 
9.Štrofová Lenka1965nez. muži  
10.Štrofová Tereza1988nez. muži N 
11.Myšková Klára2001nez. muži N 
12.Ulrich Tadeáš2002reg. muži 83-114Střídavý start z TJ Sokol Borová
13.Ulrich Ondřej2003reg. muži 83-114Střídavý start z TJ Sokol Borová
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 61 
2.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 81 
3.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 81 
4.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 121 
5.Adamec Lukáš1995reg. muži 3 
6.Adamec Karel st.1957reg. muži 81 
7.Skalický Jiří1957reg. muži 81 
8.Krčál Jiří1956reg. muži 121 
9.Bednář Libor1947reg. muži 141 
10.Hubálek Jiří1999reg. muži 161 
11.Králík Daniel1961reg. muži 161 
12.Šubert Adam2003nez. sži  
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jiří1972kraj. muži 41.-50. 
2.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
3.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
4.Štarman Karel1966kraj. muži 121.-140. 
5.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-45. 
6.Plch Miroslav1962reg. muži 83.-114. 
7.Šebesta Karel1968reg. muži 83.-114. 
8.Šváb Adam1993reg. muži 83.-114. 
9.Syrová Lucie1993reg. muži 26. 
10.Syrová Vlasta1966reg. muži 83.-114. 
TJ Svitavy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošík Lubomír1982reg. muži 31-35 
2.Charous Jan1992reg. muži 30 
3.Jansa Milan1968reg. muži 41-45 
4.Švancara Miroslav1959reg. muži 36-40 
5.Ambroz Jiří1959reg. muži 51-60 
6.Hallák Mahmud1975reg. muži 82 
7.Jukl Martin1987reg. muži 61-70 
8.Krátký Ondřej1981reg. muži 83-114 
9.Slabý Petr1970reg. muži 83-114 
10.Sleaman Gordon1972reg. muži 71-80 
11.Šprojcar Milan1957reg. muži 71-80 
12.Uhlíř Antonín1958reg. muži 83-114 
Divize st. žactva
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek David2003kraj. sži 10. 
2.Jančar Oliver2005kraj. sži 13. 
3.Kuncová Lucie2004nez. sži  
4.Chládek David ml.2009nez. sži  
5.Kylarová Lucie2005nez. sži  
6.Marek Filip2009nez. sži  
7.Marek Lukáš2007nez. sži  
8.Najmanová Markéta2007nez. sži  
9.Olenočin Ondřej2007nez. sži  
10.Přichystal Adam2006nez. sži  
11.Šilarová Lucie2005nez. sži  
12.Zelinka Adam2006nez. sži  
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. sži 8. 
2.Skohoutil Patrik2004nez. sži N 
3.Marek Tomáš2005nez. sži N 
4.Jirout Vojtěch2007nez. sži N 
5.Gjorgjevikj Svetomir2003nez. sži N 
6.Štěňha Jakub2006nez. sži N 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starka Martin2005kraj. sži 3 
2.Komárek Adam2003kraj. sži 6 
3.Pospíšil Jaroslav2004kraj. sži 18 
4.Švadlenka Matěj2007kraj. nži 7-8 
5.Dus Dalibor2007kraj. nži 13 
6.Hübner Lukáš2008kraj. nži 9 
7.Ježek Jiří2004nez.  
8.Kacafírková Agáta2007kraj. nžy 4-5 
9.Vohradníková Adéla2004nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Alexander2004nez.  
2.Svojanovský Jakub2005nez.  
3.Krupa Michal2003nez.  
4.Vencl Filip2003nez.  
5.Jasanský Matěj2003nez.  
6.Jirásek Antonín2003nez.  
7.Kaplan Jakub2005nez.  
8.Krupová Soňa2005nez.  
9.Mihulka Josef2005nez.  
10.Minář Petr2003nez.  
11.Šedová Natálie2008nez.  
12.Šerák Marek2003nez.  
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležalová Markéta2004ČR mžy 14 
2.Pavlíček David2004ČR mži 77 
3.Škrba Matěj2003kraj. sži 15 
4.Bečička Jiří2005kraj. sži 20 
5.Grossmannová Nikola2004kraj. sžy 12 
6.Grůzová Adéla2005kraj. mžy 10 
7.Mikeska Martin2005kraj. mži 14 
8.Heřmanský Erik2005kraj. mži 18 
9.Šplíchal David2006kraj. mži 20 
10.Mikulecký Lukáš2003nez. sži  
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obršál Daniel2003kraj. sži 5 
2.Neufingerová Lucie2003kraj. sžy 1 
3.Bayerová Anežka ml.2003kraj. sžy 2 
4.Veselý Adam2005kraj. sži 18.-19. 
5.Papež Mikoláš2004kraj. sži 26.-33. 
6.Černý František nejml.2005kraj. mži 13.-14. 
7.Kadleček Vojtěch2004nez. sži  
8.Micka Daniel2004reg. sži N 
9.Vavroušek Michal2006reg. sži N 
10.Zemánková Bára2005reg. mžy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline