Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Sokol PP Hr. Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1975kraj. muži 34 
2.Brož Petr1996kraj. muži 39 N 
3.Hýbl Jan1999kraj. muži 43 
4.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 44 
5.Jakubský Filip2002kraj. muži 51-60 
6.Skákal Martin1974kraj. muži 121-140 
7.Tuček Tomáš1965kraj. muži 230 N 
8.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 71-80 
9.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
10.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
11.Šorm Luboš ml.2005reg. muži 90 N 
12.Zajíc Jiří1962reg. muži 91-100 
13.Bém Milan1935reg. muži 110 N 
14.Kačer Pavel1959reg. muži 121 N 
15.Ježek Tomáš2003ČR sži 74 
16.Pek Jan2005ČR mži 143 
Sokol PP Hr. Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janovský Dan2003kraj. muži 71-80 
2.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
3.Mynář Marian1988kraj. muži 91-100 
4.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
5.Zeman Daniel1983kraj. muži 170 N 
6.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
7.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 231-260 
8.Tesolin Riccardo2003reg. muži 71-80 
9.Pauliš František1955reg. muži 81-90 
10.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
11.Riedl Josef1940reg. muži 111-121 
12.Tměj Milan1947reg. muži 111-121 
13.Truněček Martin2004ČR sži 84 
14.Wagner Max Richard2005ČR sži 126 
15.Wagner Robin Mark2007ČR mži 98 
16.Jeřábek Jáchym2007ČR nži 60 
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrycík Radim1983kraj. muži 38 
2.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 71-80 
3.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 101-120 
4.Divecký Filip2000kraj. muži 101-120 
5.Dax Ondřej1993kraj. muži 120N 
6.Svoboda Jiří1974kraj. muži 121-140 
7.Divecký Jan2000kraj. muži 121-140 
8.Pilař Matěj2000kraj. muži 171-200 
9.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
10.Hrycík Ladislav1958reg. muži 35 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roček Milan ml.1989kraj. muži N27 
2.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 47 
3.Červenka Jan1986kraj. muži 71-80 
4.Sebera Petr1990kraj. muži 91-100 
5.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141-170 
6.Soukup Jiří1968kraj. muži 141-170 
7.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 231-260 
8.Harcuba Pavel1968reg. muži 48 
9.Doule Petr1969reg. muži 51 
10.Rajm Martin1995reg. muži N68 
11.Kříž Milan st.1952reg. muži 69 
12.Augustin Ondřej1998reg. muži N77 
13.Kohut Jan1982reg. muži 86 
Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šváb Richard1974kraj. muži N29. 
2.Šplíchal Jan1979kraj. muži N31. 
3.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80. 
4.Valeš Jakub2003kraj. muži N90. 
5.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120. 
6.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
7.Sixta Daniel1974kraj. muži 121-140. 
8.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201-230. 
10.Buchar Petr1960kraj. muži 231-260. 
11.Kalvach Petr1949kraj. muži 231-260. 
12.Sixta Vít2005ČR sži 61. 
DTJ-Slavia Hr. Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
2.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60 
3.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži N60cizinec 
4.Foff Miroslav st.1969kraj. muži N60 
5.Píše Pavel1976kraj. muži 61-70 
6.Chládek Martin1997kraj. muži 71-80 
7.Šumpík Viktor1984kraj. muži 71-80 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži N80 
9.Daněk Roman1976kraj. muži 121-140 
10.Kubíček Pavel1969kraj. muži 121-140 
11.Mates Michal1970kraj. muži N140 
12.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170 
TTC Kostelec n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubrt Martin1978kraj. muži 20 
2.Brůna Petr1962kraj. muži 34 
3.Malík Lukáš1989kraj. muži N45 
4.Malík Karel1965kraj. muži N60 
5.Ježek Robert1969kraj. muži N70 
6.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
7.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 121-140 
8.Jakubec Martin1992kraj. muži 141-170 
9.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
10.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141-170 
11.Malínský Milan1956kraj. muži 171-200 
12.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
13.Resende Álvaro1987nez. muži cizinec 
Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 37 
2.Hnik Ondřej1991kraj. muži 41 
3.Tuček Adam1991kraj. muži 48 
4.Rochowanski Pavel1973kraj. muži N60 
5.Černý Jaroslav1974kraj. muži 51.-60. 
6.Čenovský David2002kraj. muži 81.-90. 
7.Vacek Roman1969kraj. muži 91.-100. 
8.Tuček Dušan1982kraj. muži 101. - 120. 
9.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 121.-140. 
10.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121.-140. 
11.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 201.-230. 
12.Kopecký Pavel1954reg. muži N38 
13.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Střídavý start z TJ Ostrava KST
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 29 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 35 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 40 
4.Merkl Jiří1958kraj. muži N 100 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
7.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
8.Loskot Václav1970kraj. muži 171-200 
9.Částka David1999kraj. muži 201-230 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-230 
11.Rákosník Josef1934kraj. muži 201-230 
12.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
13.Šanc Přemysl1963reg. muži 81-90 
14.Bohdanecký Petr1968reg. muži 91-100 
15.Halberštát Ondřej2002reg. muži 91-100 
16.Šimek Karel1960reg. muži 91-100 
17.Krása Jakub2005reg. muži 111-121 
18.Kvasnička Tomáš1989nez.  
19.Prousek Adam1989nez.  
Baník Rtyně v P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 32. 
2.Valčík Roman1985kraj. muži 36. 
3.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 51.-60. 
4.Ducháč Radek1976kraj. muži 51.-60. 
5.Klimeš Zbyšek1969reg. muži 95. 
6.Vlk Aleš1996reg. muži 121.-130. 
7.Šolc Adolf1941nez. muži  
Baník Rtyně v P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 27. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 45. 
3.Koblížek Michal1992kraj. muži 61.-70. 
4.Valta Martin1969kraj. muži 81.-90. 
5.Brát Karel st.1962kraj. muži 121.-140. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 96.-100. 
7.Ducháč Pavel1979reg. muži 111.-120. 
8.Valta Petr1997reg. muži 131.-140. 
9.Koblížek Ondřej2008nez. muži  
10.Brát Jiří1997nez. muži  
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotucz Kamil1982kraj. muži 31 
2.Brázda Adam1988kraj. muži 49 
3.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 51-60 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 61-70 
5.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 141-170 
7.Horák Jaroslav1949kraj. muži 141-170 
8.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
9.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-270 
10.Honců Michal1972reg. muži 60N 
11.Tomeš Petr1957reg. muži 66-70 
12.Polanský Petr1967reg. muži 91-95 
13.Kocián Jiří1945reg. muži 131-140 
14.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-152 
15.Vích Karel1943reg. muži 141-152 
16.Antošová Alena1948reg. muži 152N 
Krajská soutěž 1. třídy
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 61.-70. 
2.Bín Roman1964kraj. muži 101.-120. 
3.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
4.Koukola Jaromír1973kraj. muži 201.-230. 
5.Zmátlo Jan1983kraj. muži 171.-200. 
6.Ducháč Martin1980reg. muži 60 N. 
7.Ptáček Antonín1946reg. muži 61-70. 
8.Barták Zdeněk1950reg. muži 81.-90. 
9.Ducháč Milan1952reg. muži 100 N. 
10.Truchlík František1950reg. muži 121.-140. 
11.Zelený Milan1964nez.  
12.Matouš Josef1962nez.  
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Luboš1982kraj. muži 91-100 
2.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
3.Pánek Tomáš1985kraj. muži 141-170 
4.Budina Martin1979kraj. muži 171-200 
5.Kamler Ondřej1981kraj. muži 171-200 
6.Krutský Jiří st.1953reg. muži 59 
7.Pekárek Milan1980reg. muži 65 
8.Vávra Pavel1974reg. muži 77 
9.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 122 
10.Hruška Ladislav1973reg. muži 158 
11.Knap Jiří1955reg. muži 167 
12.Kuřík Pavel1955reg. muži 191 
13.Havelka Martin1972reg. muži 208-209 
14.Handschug Jan2000reg. muži 240 
15.Pánek Milan1958nez. muži  
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 81-90. 
2.Klemperer Jan1973kraj. muži N 90. 
3.Polívka Marian1978kraj. muži 91-100. 
4.Tomanec Jan1959kraj. muži N 170. 
5.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 101-120. 
6.Roleček Patrik1971kraj. muži 231-260. 
7.Fiala Josef1976kraj. muži 231-260. 
8.Kozák Ladislav1948reg. muži N 60. 
9.Borůvka Petr1978reg. muži N 120. 
10.Zítko Pavel1947reg. muži N 160. 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 51-60 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 71-80 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 101-120 
4.Podolka Jan1947reg. muži 34 
5.Kosek Jan1973reg. muži 47 
6.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 49 
7.Macháček Michal1977reg. muži 51-60 
8.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
9.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
10.Novák Radovan1962reg. muži 81-91 
11.Souhrada Vladimír1949nez. muži  
12.Tauer Jan1973nez. muži  
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 50 
2.Knap Lukáš1993kraj. muži 81-90 
3.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 91-100 
4.Luňák Michal1989kraj. muži 101-120 
5.Fejfar Jakub1999kraj. muži 101-120 
6.Sochor Martin1992kraj. muži 121-140 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
8.Fišar Tomáš1988kraj. muži N200 
9.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
10.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
11.Virag Miroslav1976reg. muži 62 
12.Stoklas Horst1966reg. muži 63 
13.Fejfar Igor1969nez.  
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 51-60. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 81-90. 
3.Rohlíček Jan1981kraj. muži 81-90. 
4.Kašpar Petr1981kraj. muži 121-140. 
5.Horák Karel1970kraj. muži 141-170. 
6.Gebauer Jiří1969reg. muži 57N. 
7.Novotný Milan1968reg. muži 70. 
8.Harcuba Petr1966reg. muži 72. 
9.Novotný Zdeněk1967reg. muži 75. 
10.Bilanský Přemysl1961reg. muži 83. 
11.Hlava Martin1970reg. muži 227N. 
12.Rejha Jan1980nez. muži  
DTJ-Slavia Hr. Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 61-70 
2.Chládek Martin1997kraj. muži 71-80 
3.Šumpík Viktor1984kraj. muži 71-80 
4.Trojan Luděk1966kraj. muži N80 
5.Daněk Roman1976kraj. muži 121-140 
6.Kubíček Pavel1969kraj. muži 121-140 
7.Mates Michal1970kraj. muži N140 
8.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170 
9.Pugzík Antonín1955kraj. muži 141-170 
10.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
11.Michálek Roman1970kraj. muži 231-260 
12.Kalenský Štěpán1994reg. muži 81-90 
13.Obrdlíková Lucie1985reg. muži N100 
14.Režný Pavel1966reg. muži 101-110 
15.Prnová Veronika1988kraj. ženy N21 
16.Šilhanová Martina1971nez. ženy  
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1974kraj. muži 51.-60. 
2.Čenovský David2002kraj. muži 81.-90. 
3.Vacek Roman1969kraj. muži 91.-100. 
4.Tuček Dušan1982kraj. muži 101. - 120. 
5.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 121.-140. 
6.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121.-140. 
7.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 201.-230. 
8.Kopecký Pavel1954reg. muži N38 
9.Vítková Hana1984reg. muži 60N 
10.Stein Martin1963reg. muži 70N 
11.Doubek Ondřej2001reg. muži 91.-100. 
12.Kadaník Martin2004reg. muži 91 - 100 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 81-90 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
4.Oláh Jan1973kraj. muži 171-200 
5.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
6.Smékal Lubomír1986kraj. muži 231-260 
7.Hofman Jan1959reg. muži 60N 
8.Míl Pavel1958reg. muži 71-75 
9.Berger Martin st.1960reg. muži 76-80 
10.Landsmannová Alena1973reg. muži 120N 
11.Hejna Josef1971reg. muži 121-130 
12.Hejna Vít2003reg. muži 121-130 
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 61 - 70 
2.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 91 - 100 
3.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 101 - 120 
4.Kynčl Milan1974kraj. muži 171 - 200 
5.Kraus Adam1994kraj. muži 201 - 230 
6.Veselý František1971reg. muži 57 
7.Vidra Milan1959reg. muži 71 - 80 
8.Hrubý Michal1977reg. muži 81 - 90 
9.Macák Lukáš1997reg. muži 91 - 100 
10.Sauer Miroslav1975reg. muži 91 - 100 
11.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91 - 100 
12.Panocha Jan1967reg. muži 91 - 100 
13.Haltuf David2001reg. muži 101 - 110 
14.Šedivý Roman2000kraj. muži 171-200Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 61-70 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 71-80 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 101-120 
5.Janovský Jan1996kraj. muži N170 
6.Fišera Jiří1963reg. muži 86-90 
7.Konrád Michal1992reg. muži 101-110 
8.Labíková Miluše1955reg. muži N110 
9.Joneš Milan1948reg. muži 101-110 
10.Vašina Lukáš1992reg. muži N110 
11.Spatzier František1940reg. muži 101-110 
12.Havrda Luboš1960reg. muži 121-130 
13.Novotný Petr1963reg. muži N130 
14.Všetečka Martin1956nez. muži  
15.Jůza Tomáš1974nez. muži  
16.Foff Miroslav ml.1994nez. muži  
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 42 
2.Berka Lukáš1989kraj. muži 71-80 
3.Trč Tomáš1978kraj. muži 81-90 
4.Toth Vlastimil1963kraj. muži N120 
5.Kazda Petr1979kraj. muži 121-140 
6.Chotěbor Tomáš1983kraj. muži 201-230 
7.Břeský Jaroslav1989kraj. muži 231-260 
8.Pažout Radek1987reg. muži 50 
9.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 54 
10.Brett Ondřej1987reg. muži N103 
11.Bílek Miloslav1967reg. muži N104 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
Sokol PP Hr. Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skákal Martin1974kraj. muži 121-140 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 170 N 
3.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
4.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 231-260 
5.Tuček Tomáš1965kraj. muži 230 N 
6.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 71-80 
7.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
8.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
9.Tesolin Riccardo2003reg. muži 71-80 
10.Pauliš František1955reg. muži 81-90 
11.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
12.Šorm Luboš ml.2005reg. muži 90 N 
13.Zajíc Jiří1962reg. muži 91-100 
14.Bém Milan1935reg. muži 110 N 
15.Riedl Josef1940reg. muži 111-121 
16.Tměj Milan1947reg. muži 111-121 
17.Kačer Pavel1959reg. muži 121 N 
18.Ježek Tomáš2003ČR sži 74 
19.Truněček Martin2004ČR sži 84 
20.Wagner Max Richard2005ČR sži 126 
21.Wagner Robin Mark2007ČR mži 98 
22.Pek Jan2005ČR mži 143 
23.Jeřábek Jáchym2007ČR nži 60 
24.Kozáková Tereza1999ČR ženy 94 
25.Sazimová Terezie2000ČR ženy 51Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
26.Klempererová Anna2003ČR ženy 82Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Jakub1999kraj. muži 101-120 
2.Sochor Martin1992kraj. muži 121-140 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
4.Fišar Tomáš1988kraj. muži N200 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
6.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
7.Virag Miroslav1976reg. muži 62 
8.Stoklas Horst1966reg. muži 63 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 76 
10.Fejfar Igor1969nez.  
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141-170 
2.Soukup Jiří1968kraj. muži 141-170 
3.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 231-260 
4.Harcuba Pavel1968reg. muži 48 
5.Doule Petr1969reg. muži 51 
6.Rajm Martin1995reg. muži N68 
7.Kříž Milan st.1952reg. muži 69 
8.Augustin Ondřej1998reg. muži N77 
9.Kohut Jan1982reg. muži 86 
10.Rejha Josef1971reg. muži 107 
11.Kašík Martin2002reg. muži 125 
12.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 138 
13.Tintěra Aleš1978reg. muži 147 
14.Forgáč Adam1999reg. dci 6 
15.Fejtek Petr ml.2001reg. dci 7 
16.Lajbl Jan2002reg. dci 17 
17.Valeš Radim2003reg. dci 23 
18.Václavů Vojtěch2002reg. dci 31 
19.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
20.Václavů Lukáš2004reg. sži 11 
21.Bodlák Ondřej1972nez.  
22.Harcuba Patrik2004nez.  
23.Havránek Lukáš1997nez.  
24.Hošek Petr2006nez.  
25.Kunášek František1946nez.  
26.Richter Tomáš1991nez.  
27.Turek Michal1978nez.  
28.Tázler Jakub2002reg. muži 102Střídavý start z TJ Sokol Chomutice
Salamandr Hr. Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 81-90 
2.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-140 
3.Malý Tomáš1973kraj. muži 121-140 
4.Švorc Jan1994kraj. muži 121-140 
5.Čapek Libor1974nez. muži  
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 61-70. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120. 
3.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
5.Sixta Daniel1974kraj. muži 121-140. 
6.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201-230. 
7.Buchar Petr1960kraj. muži 231-260. 
8.Dian Marek1973kraj. muži 231-260. 
9.Kalvach Petr1949kraj. muži 231-260. 
10.Rulc Bohumír1946reg. muži 101-110. 
11.Bönisch Milan1947reg. muži N120. 
12.Doubek Martin1965reg. muži N120. 
13.Sixta Vít2005ČR sži 61. 
14.Sivák Ivan2005kraj. sži 24-27. 
15.Doubek Michal2004kraj. sži 32. 
16.Sivák Jakub2007kraj. sži 34-37. 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grym Petr1964kraj. muži 141.-170. 
2.Petřivý Michal1981kraj. muži 171.-200. 
3.Klejch Filip1995kraj. muži 171.-200. 
4.Šulc Milan1965kraj. muži 231.-260. 
5.Klejch Adam2002reg. muži 53. 
6.Ordáň Martin1971reg. muži 71. 
7.Zívr Pavel1971reg. muži 78. 
8.Petřivý Milan1953reg. muži 81. 
9.Kout Tomáš1995reg. muži 88. 
10.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 90. 
11.Šulc Jiří1962reg. muži 119. 
12.Kordík Jakub1994reg. muži 135. 
DTJ-Slavia Hr. Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Roman1976kraj. muži 121-140 
2.Kubíček Pavel1969kraj. muži 121-140 
3.Mates Michal1970kraj. muži N140 
4.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170 
5.Pugzík Antonín1955kraj. muži 141-170 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Michálek Roman1970kraj. muži 231-260 
8.Kalenský Štěpán1994reg. muži 81-90 
9.Obrdlíková Lucie1985reg. muži N100 
10.Režný Pavel1966reg. muži 101-110 
11.Prnová Veronika1988kraj. ženy N21 
12.Světlík Matěj2001nez. dci  
13.Dürschmied Jan2002nez. dci  
Jiskra Hořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 141-170. 
2.Zelený Martin1997kraj. muži 171-200. 
3.Kvapil Antonín1987kraj. muži 171-200. 
4.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 201-230. 
5.Šotek Jan1975kraj. muži 201-230. 
6.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži N260. 
7.Zemánek Vladimír1964reg. muži 56. 
8.Kárník Milan1995reg. muži 60. 
9.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 143. 
10.Vyskočil Petr1972reg. muži 163. 
11.Hátle Milan1975reg. muži 164. 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 171-200 
4.Částka David1999kraj. muži 201-230 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
6.Šimek Karel1960reg. muži 91-100 
7.Halberštát Ondřej2002reg. muži 101-110 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži N140 
2.Kycelt Petr1968kraj. muži 141-170 
3.Jiřička Josef1983kraj. muži 171-200 
4.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
5.Šedivý Roman2000kraj. muži 171-200 
6.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
7.Kycelt Martin1996reg. muži 71-80 
8.Havlín Jan1966reg. muži 81-90 
9.Leden Michal1976reg. muži 91-100 
10.Jeřábek Jan1973reg. muži N100 
11.Koníček Jan1992reg. muži 101-110 
12.Veselý Zdeněk1960reg. muži 101-110 
13.Kycelt Jakub2004reg. muži 101-110 
14.Kyceltová Petra2001reg. muži N121 
15.Fuxa Tomáš2004kraj. mži 19-20 
16.Fuxa Jiří2004kraj. mži 19-20 
17.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 30-34 
18.Jirousek David2002nez. muži  
19.Dosedělová Marcela1971nez. muži  
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Adam1994kraj. muži 201 - 230 
2.Veselý František1971reg. muži 57 
3.Vidra Milan1959reg. muži 71 - 80 
4.Hrubý Michal1977reg. muži 81 - 90 
5.Macák Lukáš1997reg. muži 91 - 100 
6.Sauer Miroslav1975reg. muži 91 - 100 
7.Panocha Jan1967reg. muži 91 - 100 
8.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91 - 100 
9.Haltuf David2001reg. muži 101 - 110 
10.Veinfurter Karel1979reg. muži 111 - 121 
11.Obermajer Pavel1982nez.  
12.Tonar Lukáš2002reg. muži 210Střídavý start z TJ Sokol Chomutice
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 141-170 
3.Horák Jaroslav1949kraj. muži 141-170 
4.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-270 
5.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
6.Honců Michal1972reg. muži 60N 
7.Tomeš Petr1957reg. muži 66-70 
8.Polanský Petr1967reg. muži 91-95 
9.Kocián Jiří1945reg. muži 131-140 
10.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-152 
11.Vích Karel1943reg. muži 141-152 
12.Antošová Alena1948reg. muži 152N 
13.Antoš Michal2002reg. muži N130.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
Sokol Častolovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Martin1978kraj. muži 141-170 
2.Jíra Milan1973kraj. muži 141-170 
3.Šichan Radek1974kraj. muži 141-170 
4.Schmied Zbyněk1971kraj. muži 171-200 
5.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 201-230 
6.Podolský Tomáš1980reg. muži 44 
7.Podolský Milan1969reg. muži N47 
8.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
9.Kunčar Michal1978reg. muži 71-80 
10.Čižinský Pavel1972reg. muži 81-91 
11.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži N101-120 
TTC Lhoty u Potšt.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štieber Břetislav1976kraj. muži 71 - 80 
2.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 101 - 120 
3.Vavruška Jiří1970kraj. muži 141 - 170 
4.Bečička Milan1970kraj. muži 171 - 200 
5.Trnka Jan1969kraj. muži 231 - 260 
6.Drahoš Zdeněk1971reg. muži N 48 
7.Viesner Vojtěch2001reg. muži 50Hostování z Sportovní klub Dobré
8.Bříza Jaroslav1962reg. muži 51 - 60 
9.Vevjora Rostislav1954reg. muži 61 - 70 
10.Marek Jiří1992reg. muži 81 - 90 
11.Jakubec František1966reg. muži 81 - 90 
12.Hájek Libor1977reg. muži 141 - 160 
13.Michl Jakub2003reg. muži 161 - 180Hostování z Sportovní klub Dobré
14.Jireš Miloslav1973nez.  
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dax Ondřej1993kraj. muži 120N 
2.Svoboda Jiří1974kraj. muži 121-140 
3.Divecký Jan2000kraj. muži 121-140 
4.Pilař Matěj2000kraj. muži 171-200 
5.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
6.Hrycík Ladislav1958reg. muži 35 
7.Petráško Milan1950reg. muži 49 
8.Pábl Josef1964reg. muži 51-60 
9.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
10.Hrobský Petr1958reg. muži 71-80 
11.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 71-80 
12.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 91-100 
13.Hardubej Eduard st.1962reg. muži N160 
KPST Hr. Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
2.Příborský David1979kraj. muži 101-120 
3.Rákosník Vladimír1955reg. muži 71-80 
4.Pospíšil Pavel1952reg. muži 81-90 
5.Ludvík Ivan1955reg. muži 91-100 
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Robert1969kraj. muži N70 
2.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
3.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 121-140 
4.Jakubec Martin1992kraj. muži 141-170 
5.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
6.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141-170 
7.Malínský Milan1956kraj. muži 171-200 
8.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
9.Myšák Luděk1967kraj. muži 201-230 
10.Dušek Josef1965reg. muži 27 
11.Jenčík Ladislav1963reg. muži 39 
12.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
Lokomotiva Trutnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiránek Tomáš1980reg. muži 39 
2.Polák Martin1971reg. muži 56-60 
3.Dědek Bohuslav1974reg. muži 61-65 
4.Čurda Zdeněk1976reg. muži 81-85 
5.Doubek Václav1972reg. muži 121-130 
6.Dotlačil Adam1999reg. muži 141-152 
7.Drašar Jáchym st.1999reg. muži N162 
8.Kisý Roman1963reg. muži N 
9.Hindráková Martina1964reg. muži N 
Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Pawel1979kraj. muži N170.cizinec 
2.Šuda Radek1972kraj. muži 171.-200. 
3.Čepelka Jan1994kraj. muži N230. 
4.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 231.-260. 
5.Černý Miroslav1966reg. muži 45 
6.Hornych Josef1967reg. muži 71-80 
7.Holeček Petr1967reg. muži 81-90 
8.Richtr Jaroslav1964nez.  
9.Ďoubek Jiří1987nez.  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
2.Smékal Lubomír1986kraj. muži 231-260 
3.Hofman Jan1959reg. muži 60N 
4.Míl Pavel1958reg. muži 71-75 
5.Berger Martin st.1960reg. muži 76-80 
6.Landsmannová Alena1973reg. muži 120N 
7.Hejna Josef1971reg. muži 121-130 
8.Hejna Vít2003reg. muži 121-130 
9.Nývlt Lukáš2002nez. muži  
10.Berger Martin ml.1987nez. muži  
11.Novotný Milan1960nez. muži  
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
2.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-230 
3.Rákosník Josef1934kraj. muži 201-230 
4.Šanc Přemysl1963reg. muži 81-90 
5.Bohdanecký Petr1968reg. muži 91-100 
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan ml.1985kraj. muži 121-140 
3.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
4.Kárník Milan1961reg. muži 51-60 
5.Hlaváček Lubor1965nez. muži  
6.Škoda Ivan1962nez. muži  
7.Janko Lukáš1971nez. muži  
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži 91-100 
2.Marinica Kamil1973kraj. muži 171-200 
3.Pham Ngoc Binh1964reg. muži 43 
4.Dvořáček Jiří1958reg. muži 46 
5.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 101-120 
6.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 15 
7.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 22 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91.-100. 
2.Stefanu Michal1965kraj. muži 140. 
3.Marx Jan1987kraj. muži 141.-170. 
4.Kostelecký Jan1966nez. muži N170 
5.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 201.-230. 
6.Burdych Viktor1959kraj. muži 231.-260. 
7.Dyntar Petr1981kraj. muži 231.-260. 
8.Cvetanov Krasimir1959kraj. muži 260 
9.Solovic Martin1994reg. muži 43. 
10.Špelda Jiří1960reg. muži 51.-60. 
11.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51.-60. 
12.Hoferka Dušan1949reg. muži 61.-70. 
13.Ptáček Ladislav1963reg. muži 90. 
14.Kuře Otakar1946reg. muži 101.120. 
15.Madarász Štefan1960reg. muži 101.-120. 
16.Rojt Jan1959reg. muži 121.-140. 
17.Zetek Libor1959reg. muži 121.-140. 
18.Prokop Michal1991reg. muži 200. 
Divize žen
Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránková Romana1965kraj. ženy 11.-15. 
2.Korcová Eva1967kraj. ženy 11.-15. 
3.Voženílková Alena2000kraj. ženy 11.-15. 
4.Neufingerová Lucie2003kraj. ženy 11.-15. 
5.Bayerová Anežka ml.2003kraj. ženy N 
6.Zemánková Bára2005reg. mži N 
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 11-15 
2.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 16-20 
3.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
4.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 16-20 
5.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
6.Drahá Lenka2000kraj. ženy 16-20 
7.Morávková Petra2002kraj. ženy 21-23 
8.Doležalová Markéta2004kraj. dky 9Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
9.Kacafírková Agáta2007kraj. mžy 8 
10.Vohradníková Adéla2004nez.  
11.Vostrovská Lucie2006nez.  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy N24 
2.Rozínková Monika1998kraj. ženy N24 
3.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
4.Macurová Denisa2003kraj. ženy N34 
5.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 35 
6.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
7.Kuchařová Elena2009kraj. nžy 6 
8.Čermáková Eliška2008kraj. nžy 10 
Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švábová Ráchel Magdaléna2003ČR dky 70. 
2.Petružálková Anna2004kraj. sžy 13. 
3.Losenická Adéla2005kraj. sžy 19-21. 
4.Antošová Bára2007ČR mžy 24. 
5.Bošelová Anna1951nez. ženy  
6.Cilerová Eva1950nez. ženy  
7.Schreierová Renáta1999nez. ženy  
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháčková Blanka1986kraj. ženy N28Hostování z TJ Sokol Vysoká Srbská
2.Mrštinová Klára1997kraj. ženy 31 
3.Nevtípilová Petra1979kraj. ženy 34 
4.Frydrychová Leona2003kraj. ženy 40 
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 15 
2.Čápová Lenka1966kraj. ženy 20Hostování z TJ Červený Kostelec-Horní
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 22 
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 24Hostování z TJ Jiskra Jaroměř
5.Měšťanová Pavlína2006reg. mžy 8 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline