Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE VYSOČINA
SK Tenis Polesí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Alen1972kraj. muži 21-30 
2.Korbel Filip1974kraj. muži 21-30 
3.Hanzálek Václav1998kraj. muži 51-60 
4.Hanzálek Jiří1994kraj. muži 71-80 
5.Smeták Libor1964nez. muži 91-100 
6.Doubek Jiří1947reg. muži 10N 
7.Volavka Milan1968reg. muži 41-50 
8.Lisý Ondřej1993reg. muži 51-60 
9.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 61-70 
10.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 61-70 
11.Šindelář Radim2000kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ Sokol Studená
SK Jihlava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brom Vladan1964kraj. muži 16 
2.Lengál Dominik2001kraj. muži 31-40 
3.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 41-50 
4.Vondra Martin1985kraj. muži 41-50N 
5.Urban Jaroslav1987kraj. muži 51-60 
6.Dvořák Pavel1987kraj. muži 71-80 
7.Kolátor Radomil1969kraj. muži 81-90 
8.Černý Milan1955kraj. muži 81-90N 
9.Picka Filip1994kraj. muži 101-110 
10.Holub Matěj2004kraj. muži 151-180 
11.Pospíchal Petr1999kraj. muži 151-180N 
TJ Jiskra H. Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 2 
2.Bártík Tomáš1996kraj. muži 15 
3.Malina Vítězslav1972kraj. muži 51-60 
4.Koutník Josef1951kraj. muži 61-70 
5.Štrobl Marek1976kraj. muži 111-130 
6.Piskač Miroslav1969kraj. muži 111-130 
7.Bencová Bohdana1972kraj. muži 131-150 
8.Mátl Bohumil1963kraj. muži 151-180 
9.Vrbata Josef1988kraj. muži 151-180 
10.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 
11.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 
12.Stejskal Vladimír1951kraj. muži 131-150N 
13.Stryhal Václav1991nez. muži  
14.Křehlík Pavel1972nez. muži  
TJ SB Světlá nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30k 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 21-30k 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 101-110k 
4.Tecl Tomáš2001reg. muži 131-150k N 
5.Nechvátal Josef1958reg. muži 31-60r 
6.Kruml Milan1975reg. muži 31-60r 
7.Kubíček Jan1972reg. muži 31-60r 
8.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31-60r 
9.Karel Martin1975reg. muži 31-60r N 
10.Růžičková Daniela2003reg. muži 61-90r N 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 61-90r 
12.Růžička Jakub2007nez. muži Hostování z HB Ostrov Havlíčkův Brod
13.Stehlík Oldřich1992nez. muži  
SKST Třešť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 21-30 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 61-70 
3.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 61-70 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 91-100 
5.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
6.Růžičková Pavla1988kraj. muži 151-180 
7.Šalanda Vít1998kraj. muži 151-180 
8.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 151-180N 
9.Kocmánek Jaroslav1951reg. muži 2 
10.Macháč Jan1998reg. muži 6 
11.Nešpor Ladislav1969reg. muži 10 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 11 
13.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 12 
14.Kozák Zdeněk1970reg. muži 13 
TJ Chmelná z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuk Viktor1974kraj. muži 21 - 30 
2.Marek Petr ml.1991kraj. muži 31 - 40 
3.Přibyl Ondřej1989kraj. muži 41 - 50 
4.Trefil Daniel1992kraj. muži 51 - 60 
5.Hadrava Josef st.1950kraj. muži 51 -60 
6.Zadražil Vojtěch1987kraj. muži 81 - 90 
7.Přibyl Josef1963kraj. muži 91 - 100 
8.Hadrava Josef ml.1987kraj. muži 111 - 130 
9.Hubata Vacek Jaroslav1966reg. muži 21 - 30 N 
10.Zadražil Miloslav1961reg. muži 21 - 30 N 
11.Vodička Bohuslav1953reg. muži 41 - 50 
12.Pisinger Václav1988reg. muži 51 - 60 
TJ Spartak Pelhřimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Michal1974kraj. muži 9. 
2.Zajíc Milan1973kraj. muži 20. 
3.Jírů Jakub1990kraj. muži 31.-40. 
4.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 81.-90. 
5.Prokop Jiří1958kraj. muži 151.-180. 
6.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151.-180. 
7.Jírů Miroslav1964kraj. muži 151.-180. 
8.Angelis Jiří1960kraj. muži 151.-180. 
9.Král Vladimír1950kraj. muži 151.-180.N 
10.Kubát Martin1999reg. muži 7. 
11.Nacházel Filip1980reg. muži 21.-30. 
12.Hovorka Pavel1969nez.  
13.Kubiska Ladislav1988nez.  
TJ Třebíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vomela Martin1977kraj. muži 21-30 
2.Táborský Petr1991kraj. muži 21-30 
3.Uhlíř Petr1963kraj. muži 61-70 
4.Živný Petr1979kraj. muži 91-100 
5.Česnek Jiří1977kraj. muži 101-110 
6.Poskočil Karel1971kraj. muži 111-130 
7.Havlová Zuzana1992kraj. ženy 131-150 
8.Kuna Petr1960kraj. muži 151-180 
9.Durda Pavel1976kraj. muži 151-180N 
10.Hronek Jiří1966reg. muži 31-40 
11.Svoboda Pavel1963reg. muži 51-60N 
12.Fabík Arnošt1962reg. muži 91-100 
13.Formánek Miloslav1962reg. muži 101-150 
14.Poskočil Dominik nejml.2002kraj. dci 6 
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Jan1991kraj. muži 21-30 
2.Hertl Jiří1987kraj. muži 41-50 
3.Smolík Tomáš1985kraj. muži 71-80 
4.Husák Pavel1987reg. muži 41-50 
5.Šumšál Patrik1992kraj. muži 131-150 
6.Šikula Michal st.1964reg. muži 41-50 
7.Pustina Jiří1965reg. muži 61-70 
8.Urbánek Filip1979reg. muži 61-70 
9.Syrový Karel1961reg. muži 101-110 
TJ CHS Chotěboř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovčačík Tomáš1987kraj. muži 21-30 
2.Jakeš Michal1969kraj. muži 31-40 
3.Veselý Petr1975kraj. muži 31-40k 
4.Sokol Michal1986kraj. muži 41-50k 
5.Medek David1979kraj. muži 31-40k 
6.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 41-50k 
7.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 71-80k 
8.Přádová Blanka1953kraj. muži 81-90k 
9.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
10.Kafka Stanislav1989kraj. muži 91-100k 
11.Adam Ondřej1978kraj. muži 91-100 
12.Job Štefan1985kraj. muži 111-130k 
TJ Žďár nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudec Stanislav1959kraj. muži 13 
2.Veselský Tomáš1980kraj. muži 18 
3.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
4.Štola Miroslav1970kraj. muži 71-80 
5.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
6.Hájek Miroslav1958kraj. muži 81-90 
7.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
8.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
9.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 131-150 
10.Pros René1974nez. muži  
SK Telč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zdražil Zdeněk1958kraj. muži 20. 
2.Havlík Vojtěch1994kraj. muži 31.-40. 
3.Švec Radomír1971kraj. muži 41.-50. 
4.Martinů Libor1963kraj. muži 151.-180. 
5.Koubík Martin1970kraj. muži 131.-150. 
6.Moc Karel1951reg. muži 3. 
7.Vojtaj Jiří1969reg. muži 4. 
8.Koláček Lukáš1987reg. muži 5. 
9.Ondrák Lukáš1996reg. muži 13.N 
10.Švec Martin1993reg. muži 19.N 
11.Goliáš Stanislav1961reg. muži 20.N 
12.Novák Filip1997reg. muži 21.-30. 
13.Váňa Jiří1972reg. muži 21.-30. 
14.Kučera Pavel1973reg. muži 21.-30.N 
15.Veselý Martin1965reg. muži 41.-50. 
16.Ondráček Jan2002kraj. muži 101.-130.Střídavý start z TJ Sokol Studená
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
TJ Sokol Nížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha František1980kraj. muži 41.-50. 
2.Filip Bohuslav1965kraj. muži 41.-50. 
3.Pokorný Ivo1962kraj. muži 51.-60. 
4.Flesarová Marcela1980kraj. muži 71.-80. 
5.Vlček Miroslav1974kraj. muži 131.-150. 
6.Sobotka Jaroslav1973kraj. muži 151.-180. 
7.Velín Jiří1983reg. muži 41.-50. 
8.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 101.-110. 
9.Jaroš Petr1977reg. muži 101.-110. 
10.Brabec Zdeněk1960reg. muži 111.-120. 
11.Filip Jakub1990reg. muži 121.-130. 
12.Beránek Michal1993reg. muži 131.-140. 
SK Kamenice nad Lipou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 31-40 
2.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 61-70 
3.Jelínek František1973kraj. muži 101-110 
4.Klapp Miroslav1982kraj. muži 131-150 
5.Ištok Štefan1964reg. muži 31-40 
6.Bořil Karel1973reg. muži 41-50 
7.Jůna Jiří1967reg. muži 71-80 
8.Fencl Jiří1950reg. muži 71-80 
9.Luňák Zdeněk1964reg. muži 81-90 
10.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
11.Dejmek Oldřich1962reg. muži 91-100 
TJ Sokol Moravské Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Marcel1978kraj. muži 61-70 
2.Svoboda Vítězslav1957kraj. muži 71-80 
3.Šimeček Luboš1963kraj. muži 81-90 
4.Švanda Ladislav1963kraj. muži 101-110 
5.Kos Zdeněk1979kraj. muži 91-100 
6.Živný František1949kraj. muži 101-110N 
7.Benáček Petr1976kraj. muži 111-130 
8.Plocek Jaroslav ml.1988kraj. muži 111-130 
9.Švanda Radek1966kraj. muži 131-150 
10.Fiala Jiří1963kraj. muži 131-150 
11.Kubík Rostislav1946reg. muži 61-70 
12.Dolák Rudolf1960reg. muži 71-80 
13.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 81-90 
14.Kurucz Tibor1959reg. muži 81-90N 
SK Jihlava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav1987kraj. muži 51-60 
2.Dvořák Pavel1987kraj. muži 71-80 
3.Kolátor Radomil1969kraj. muži 81-90 
4.Černý Milan1955kraj. muži 81-90N 
5.Picka Filip1994kraj. muži 101-110 
6.Holub Matěj2004kraj. muži 151-180 
7.Pospíchal Petr1999kraj. muži 151-180N 
8.Pangrác Petr1964reg. muži 15N 
9.Král Dominik1997reg. muži 21-30N 
10.Viktora Miroslav1950reg. muži 31-40N 
11.Kolátor Tomáš2000reg. muži 81-90 
TJ Jiskra H. Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrobl Marek1976kraj. muži 111-130 
2.Piskač Miroslav1969kraj. muži 111-130 
3.Bencová Bohdana1972kraj. muži 131-150 
4.Stejskal Vladimír1951kraj. muži 131-150N 
5.Mátl Bohumil1963kraj. muži 151-180 
6.Vrbata Josef1988kraj. muži 151-180 
7.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 
8.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 
9.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60 
10.Zelenka Milan1965reg. muži 31-60 
11.Jakeš Petr1965reg. muži 61-90 
12.Parkán Michal1979reg. muži 91-120 
13.Slanař Radek1972nez. muži  
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veškrna Květoslav1956kraj. muži 61. - 70. 
2.Malý Vojtěch1984kraj. muži 81. - 90. 
3.Nováček Petr1967kraj. muži 111. - 130. 
4.Strážnický Miloš1978kraj. muži 131. - 150. 
5.Matoušek Ivo1965reg. muži 21. - 30. 
6.Nevrkla Zdeněk1959reg. muži 51. - 60. 
7.Hošek Tomáš1983reg. muži 61. - 70. 
8.Špelina Petr1966reg. muži 71. - 80. 
9.Drozd Rudolf1972reg. muži 91. - 100. 
10.Outulný Svatoslav1948reg. muži 201. - 229. 
11.Kopeček Evžen1957nez. muži  
Slavoj Polná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 17. 
2.Vaněk Radim1970kraj. muži 51.-60. 
3.Šejstal Adolf1947kraj. muži 71.-80. 
4.Hladík Jiří1980kraj. muži 111.-130. 
5.Musil Josef1957reg. muži 14. 
6.Jelínek Miloš1961reg. muži 15. 
7.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 16. 
8.Kučera Martin2000reg. muži 21.-30. 
9.Babínek Jiří1997reg. muži 21.-30. 
10.Šejstal Šimon2002reg. muži 31.-40. 
11.Cveček Martin1979reg. muži 71.-80. 
12.Stöhr Jan2002reg. muži 71.-80. N 
Stolní tenis Velké Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maštera Martin1984kraj. muži 31.-40. 
2.Kampas Jan1993kraj. muži 51.-60. 
3.Šoukal Slavomír1977kraj. muži 61.-70. 
4.Klíma Petr1982kraj. muži 81.-90. 
5.Jašek Petr1969kraj. muži 111.-130. 
6.Skryja Marek1993kraj. muži 131.-150. 
7.Borůvka Vít1991kraj. muži 131.-150. 
8.Kupka Jiří1961kraj. muži 151.-180. 
9.Bednář Ivan1976reg. muži 61.-70. 
10.Buk Martin1978reg. muži 61.-70. 
11.Kořínek Stanislav1954reg. muži 71.-80. 
12.Buk Radek1981reg. muži 81.-90. N 
13.Dvořák František st.1934nez. muži - 
14.Sedláčková Adela2000nez. dky - 
15.Molková Eliška2002nez. dky - 
TJ Chmelná z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Josef st.1950kraj. muži 51 -60 
2.Zadražil Vojtěch1987kraj. muži 81 - 90 
3.Přibyl Josef1963kraj. muži 91 - 100 
4.Hadrava Josef ml.1987kraj. muži 111 - 130 
5.Hubata Vacek Jaroslav1966reg. muži 21 - 30 N 
6.Zadražil Miloslav1961reg. muži 21 - 30 N 
7.Vodička Bohuslav1953reg. muži 41 - 50 
8.Pisinger Václav1988reg. muži 51 - 60 
9.Klubal Jan1984reg. muži 91 - 100 N 
10.Drbal Miloslav1960reg. muži 111 - 120 
11.Přibyl Petr1967reg. muži 151 - 160 
12.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
TJ CHS Chotěboř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek David1979kraj. muži 31-40k 
2.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 41-50k 
3.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 71-80k 
4.Přádová Blanka1953kraj. muži 81-90k 
5.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
6.Kafka Stanislav1989kraj. muži 91-100k 
7.Adam Ondřej1978kraj. muži 91-100 
8.Job Štefan1985kraj. muži 111-130k 
9.Voldán Jiří1965kraj. muži 151-180 N 
10.Tůma Josef1959reg. muži 31-60r 
11.Veselý Jiří st.1954reg. muži 31-60r 
12.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 31-60r 
13.Janovský Aleš1985reg. muži 31-60r 
14.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 61-90 
15.Málek Miroslav1971reg. muži 61-90 
TJ Žďár nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
2.Hájek Miroslav1958kraj. muži 81-90 
3.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
4.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
5.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 131-150 
6.Vavřík Lukáš1998kraj. muži 151-180 
7.Klusáček Jiří1955kraj. muži 151-180 
8.Nekuža Roman1978kraj. muži 151-180 
9.Němeček František1956reg. muži 51-60 
10.Štola Dušan1973reg. muži 51-60 
11.Chytal Zdeněk1962reg. muži 61-70 
12.Švoma Vít1996reg. muži 61-70 
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
2.Váňa Lubomír1991kraj. muži 101-110 
3.Brukner Vít1997kraj. muži 101-110 
4.Krčil Aleš1999kraj. muži 111-130 
5.Krčil Tomáš1995reg. muži 9 
6.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
7.Kohout Vojtěch1998reg. muži 21-30 
8.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
9.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
SK Sokol Lhotky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lavický Pavel1980kraj. muži 111-130 
2.Nevrtal Tomáš1993kraj. muži 111-130 
3.Musil Milan1988kraj. muži 131-150 
4.Večeřa Zdeněk1991kraj. muži 131-150 
5.Konečný Petr1981reg. muži 51-60 
6.Procházka Josef1968reg. muži 61-70 
7.Chylík Aleš1976reg. muži 71-80 
8.Nevrtal Zdeněk1959reg. muži 81-90 
9.Doubek Karel1984reg. muži 91-100 
10.Vondrák Petr1984reg. muži 161-170 
11.Rössler Josef1975reg. muži 181-190 
12.Krčál Ondřej1978reg. muži 191-200 
13.Trojan Jan1987reg. muži 221-230 
14.Kupka Vítězslav1992reg. muži 241-250 
15.Marek Luboš1992reg. muži 291-300 
16.Chylík Aleš ml.2006nez. mži N 
17.Chylík Šimon2009nez. nži N 
TJ Sokol Jemnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 51-60 
2.Máca Jan1983kraj. muži 61-70 
3.Kříž František1987kraj. muži 81-90N 
4.Fišer Vladimír1969kraj. muži 131-150 
5.Chvátal Pavel1998kraj. muži 131-150 
6.Kabelka Jan1996kraj. muži 151-180 
7.Novák Miloš1993reg. muži N 
8.Svobodová Monika1986reg. muži N 
9.Zelený Filip2001reg. muži N 
10.Brychta Vlastimil1962reg. muži N 
11.Zelený Vojtěch2005reg. muži N 
12.Klimeš Prokop2005reg. muži N 
13.Kříž Nikolas2005reg. muži N 
TJ Sokol Moravské Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Zdeněk1979kraj. muži 91-100 
2.Živný František1949kraj. muži 101-110N 
3.Benáček Petr1976kraj. muži 111-130 
4.Plocek Jaroslav ml.1988kraj. muži 111-130 
5.Švanda Radek1966kraj. muži 131-150 
6.Fiala Jiří1963kraj. muži 131-150 
7.Kubík Rostislav1946reg. muži 61-70 
8.Dolák Rudolf1960reg. muži 71-80 
9.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 81-90 
10.Kurucz Tibor1959reg. muži 81-90N 
11.Jahn Svatoslav1951reg. muži 101-150N 
TJ Sokol Puklice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Zdeněk1964kraj. muži 51.-60. 
2.Holub Martin1976kraj. muži 71.-80. 
3.Wiederlechner Marek1974kraj. muži 111.-130. 
4.Hloch Tomáš1975kraj. muži 151.-180. 
5.Latocha Jan1985kraj. muži 151.-180. N 
6.Kovář Pavel1964reg. muži 18. 
7.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 31.-40. 
8.Svoboda Václav1978reg. muži 31.-40. 
9.Pech František1948reg. muži 41.-50. 
10.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 41.-50. N 
11.Slavík František1953reg. muži 51.-60. 
Stolní tenis Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Petr1969kraj. muži 111.-130. 
2.Skryja Marek1993kraj. muži 131.-150. 
3.Borůvka Vít1991kraj. muži 131.-150. 
4.Kupka Jiří1961kraj. muži 151.-180. 
5.Bednář Ivan1976reg. muži 61.-70. 
6.Buk Martin1978reg. muži 61.-70. 
7.Kořínek Stanislav1954reg. muži 71.-80. 
8.Buk Radek1981reg. muži 81.-90. N 
9.Dvořák František1965reg. muži 121.-130. 
10.Holík Vratislav1989reg. muži 151.-160. 
11.Minařik Jakub1997reg. muži 191.-200. 
12.Kališ Petr2001reg. dci 241.-250. 
13.Přikryl Radek2001reg. dci 241.-250. N 
14.Klíma Tomáš1978nez. muži - 
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Pavel1966kraj. muži 41-50 
2.Piálek Ivan1962kraj. muži 91-100 
3.Zelinková Dagmar1962kraj. muži 131-150 N 
4.Zerzánek Ivo1992kraj. muži 151-180 
5.Štork Vítězslav1974reg. muži 51-60 
6.Bína Václav1950reg. muži 101-150 
7.Zerzánek Vladimír1962reg. muži 101-150 
8.Chromý Jan1960reg. muži 151-200 
9.Dolák Miroslav1980reg. muži 101-150 
10.Ferkl Radek ml.1996reg. muži 101-150 
11.Ferkl Radek1974reg. muži 151-200 
12.Štork Martin1999reg. muži 151-200 
TJ Třebíč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česnek Jiří1977kraj. muži 101-110 
2.Poskočil Karel1971kraj. muži 111-130 
3.Havlová Zuzana1992kraj. muži 131-150 
4.Kuna Petr1960kraj. muži 151-180 
5.Durda Pavel1976kraj. muži 151-180N 
6.Hronek Jiří1966reg. muži 31-40 
7.Svoboda Pavel1963reg. muži 51-60N 
8.Fabík Arnošt1962reg. muži 91-100 
9.Formánek Miloslav1962reg. muži 101-150 
10.Poskočil Dominik nejml.2002kraj. dci 6 
TJ CHS Chotěboř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
2.Kafka Stanislav1989kraj. muži 91-100k 
3.Adam Ondřej1978kraj. muži 91-100 
4.Job Štefan1985kraj. muži 111-130k 
5.Voldán Jiří1965kraj. muži 151-180 N 
6.Tůma Josef1959reg. muži 31-60r 
7.Veselý Jiří st.1954reg. muži 31-60r 
8.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 31-60r 
9.Janovský Aleš1985reg. muži 31-60r 
10.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 61-90 
11.Sobotka Martin1972reg. muži 61-90 
12.Kučera Jiří1965reg. muži 61-90 
13.Málek Miroslav1971reg. muži 61-90 
14.Mužátko Tomáš1982reg. muži 61-90r 
15.Klepetko Jiří1982reg. muži 91-120 
TJ Sokol Rouchovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papoušek Jaroslav1977kraj. muži 31.-40. 
2.Bělík Luděk1975kraj. muži 151-180 N 
3.Krejčí Miroslav1973reg. muži 41.-50. 
4.Vejtasa Jan1958reg. muži 41.-50. 
5.Uhliar Libor1966reg. muži 51.-60. 
6.Ludvík Lukáš1982reg. muži 61.-70. 
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Petr ml.1998kraj. muži 111-130 
2.Kmoch Petr st.1966kraj. muži 131-150 
3.Trnka Jiří1984kraj. muži 151-180 
4.Poulíček Josef1948kraj. muži 151-180 
5.Krčil Tomáš1995reg. muži 9 
6.Vítek Stanislav1945reg. muži 11 
7.Novák Josef1948reg. muži 20 
8.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
9.Kohout Vojtěch1998reg. muži 21-30 
10.Marek Martin1968reg. muži 41-50 
11.Och Jan2000reg. muži 61-70 
12.Řezáč Jan2001reg. muži 81-90 
TJ Sokol Polnička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Milan1963kraj. muži 81-90 
2.Sobotka Tomáš1996kraj. muži 91-100 
3.Červinková Petra1974kraj. muži 111-130 
4.Sobotka Ivoš1972reg. muži 71-80 
5.Odvárka Josef1959reg. muži 71-80 
6.Beznoska Jiří1959reg. muži 91-100 
7.Musil Dominik1997reg. muži 91-100 
8.Bartoš Jiří1977reg. muži 91-100 
9.Wimmer Bohumír1953reg. muži 101-100 
10.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 141-150 
11.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 121-160 
12.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 161-170 
13.Živný Roman1968reg. muži 251-260 
14.Sobotka David1976reg. muži 291-230 
15.Zapletal Marian1975reg. muži 300-310 
16.Hošek Rostislav1973reg. muži 301-310 
TJ Nové Město na Moravě "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1999kraj. muži 91-100 
2.Mazel Dušan1982kraj. muži 101-110 
3.Malý Jiří1985kraj. muži 151-180 
4.Trnka Stanislav1977reg. muži 61.-70. 
5.Nečas Tomáš1994reg. muži 71.-80. 
6.Kupka Petr1964reg. muži 91.-100. 
7.Krontorád Vít1973reg. muži 111.-120. 
8.Gazi Miroslav1998reg. muži 111.-120. 
9.Kula Jiří1979reg. muži 131.-140. 
10.Nečas Jan1990reg. muži 221.-230. N 
11.Pohanka Filip1999reg. muži 231.-240. 
12.Vinkler Pavel1962reg. muži 241.-250. 
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
TJ SB Světlá nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31-60r 
2.Nechvátal Josef1958reg. muži 31-60r 
3.Kruml Milan1975reg. muži 31-60r 
4.Kubíček Jan1972reg. muži 31-60r 
5.Karel Martin1975reg. muži 31-60r N 
6.Bartoš Otto1952reg. muži 61-90r 
7.Petr Josef1960reg. muži 61-90r N 
8.Růžičková Daniela2003reg. muži 61-90r N 
9.Doležal Jakub1987reg. muži 91-120r 
10.Porostovský Dušan1982reg. muži 91-120r 
11.Karel Martin ml.2002reg. muži 121-150r 
12.Dvořák Petr2003reg. muži 121-150r 
13.Hájek Petr2002reg. muži 181-210r N 
14.Dvořák Tomáš1998reg. muži 211-250r N 
15.Růžička Jakub2007nez. muži Hostování z HB Ostrov Havlíčkův Brod
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přepechal Bohumil1990kraj. muži 131.-150. 
2.Křenek Petr1988kraj. muži 151.-180. 
3.Kunce Radoslav1991kraj. muži 151.-180. 
4.Filipec Michal ml.1999reg. muži 41.-50. 
5.Pelán Jaroslav1984reg. muži 41.-50. 
6.Vítámvás Josef1971reg. muži 51.-60. 
7.Slatinský Petr1974reg. muži 51.-60. 
8.Florián Štěpán1959reg. muži 81.-90.N 
TJ Jiskra H. Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mátl Bohumil1963kraj. muži 151-180 
2.Vrbata Josef1988kraj. muži 151-180 
3.Sommer Patrik1996kraj. muži 151-180N 
4.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 
5.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60 
6.Jakeš Petr1965reg. muži 61-90 
7.Brath Peter1945reg. muži 61-90 
8.Pazdera Pavel2001reg. muži 61-90 
9.Brož Stanislav1978reg. muži 91-120 
10.Duben Bohumil1982reg. muži 91-120 
11.Trtík Zdeněk2001reg. muži 91-120 
12.Křehlík Vladimír1943reg. muži 91-120 
13.Kučírek Petr1964reg. muži 91-120 
14.Slanař Radek1972nez. muži  
SK Nové Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benc Jaroslav1982reg. muži 41.-50. 
2.Pátek Miroslav1969reg. muži 41.-50. 
3.Stejskal Tomáš1988reg. muži 51.-60. 
4.Sáblík Petr1978reg. muži 51.-60. 
5.Fišar Jiří1985reg. muži 81.-90. 
6.Šmíd Martin1973reg. muži 81.-90. 
7.Langpaul Petr1984reg. muži 101.-110. 
8.Mokrý Martin1983reg. muži 111.-120 
9.Halík Josef1972reg. muži 221.-230 
10.Klimeš Tomáš1990reg. muži 241.-250. 
11.Štursa Radovan1968reg. muži 111.-120. 
12.Štursa Radek1991reg. muži 191.-200. 
13.Urban Libor1953nez. muži  
14.Halamka David1977nez. muži  
SKST Třešť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
2.Růžičková Pavla1988kraj. muži 151-180 
3.Šalanda Vít1998kraj. muži 151-180 
4.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 151-180N 
5.Macháč Jan1998reg. muži 6 
6.Křivánek Vladimír1961reg. muži 21-30 
7.Procházka Jan1993reg. muži 51-60 
SKST Třešť C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocmánek Jaroslav1951reg. muži 2 
2.Havel Miloslav1982reg. muži 11 
3.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 12 
4.Kozák Zdeněk1970reg. muži 13 
5.Jeřábek Václav1957reg. muži 20N 
6.Kučera Vlastislav1967reg. muži 31-40 
7.Neuman Jiří1999reg. muži 31-40 
8.Křivánek Vít1987nez. muži  
9.Jeřábek Václav ml.1987nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151.-180. 
2.Angelis Jiří1960kraj. muži 151.-180. 
3.Jírů Miroslav1964kraj. muži 151.-180. 
4.Král Vladimír1950kraj. muži 151.-180.N 
5.Zábojová Anna1991reg. muži 13. 
6.Záboj Petr1993reg. muži 16. 
TJ Spartak Pelhřimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Jiří1958kraj. muži 151.-180. 
2.Kubát Martin1999reg. muži 7. 
3.Duda Lukáš1989reg. muži 12. 
4.Talíř Pavel1959reg. muži 15. 
5.Nacházel Filip1980reg. muži 21.-30. 
6.Omar Josef1993reg. muži 71.-80. 
7.Nacházel Aleš1981reg. muži 71.-80.N 
8.Vránek Jiří1976nez.  
TJ Slavoj Pacov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšek František st.1953kraj. muži 111-130 
2.Lískovec Josef1959kraj. muži 151-180 
3.Mička Lukáš1996kraj. muži 151-180 
4.Zeman Vladimír1946reg. muži 14 
5.Tůma Jan1998reg. muži 10 
6.Svoboda Otto1990reg. muži 31-40 
7.Barák Antonín1949reg. muži 31-40 
8.Jaroš Marek1981reg. muži 41-50 
9.Krenar Pavel1966reg. muži 61-70 
10.Sovka Martin1982reg. muži 71-80 
11.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
TJ Sokol Výčapy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolák Jan1997kraj. muži 131.-150. 
2.Hanák Jiří1999kraj. muži 151.-180. 
3.Jonáš Roman1993kraj. muži 151.-180. 
4.Semerád Matěj1995reg. muži 61.-70. 
5.Jonáš Petr1998reg. muži 81.-90. 
6.Pislcajk Lubomír1962reg. muži 101.-150. N 
7.Semerád Martin1998reg. muži 101.-150. 
8.Abrahám Václav2002reg. muži 101.-150. 
9.Abrahám Adam1999reg. muži 101.-150. 
10.Dolák Jindřich1960reg. muži 151.-200. 
TJ Žďár nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 131-150 
2.Vavřík Lukáš1998kraj. muži 151-180 
3.Klusáček Jiří1955kraj. muži 151-180 
4.Nekuža Roman1978kraj. muži 151-180 
5.Štola Dušan1973reg. muži 51-60 
6.Němeček František1956reg. muži 51-60 
7.Chytal Zdeněk1962reg. muži 61-70 
8.Švoma Vít1996reg. muži 61-70 
9.Váša Lukáš1995reg. muži 71-80 
10.Malec Jiří1954reg. muži 81-90 
11.Samek Vojtěch1999reg. muži 91-100 
12.Hruška Jiří1955reg. muži 111-120 
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karel Filip2004kraj. muži 41-50N 
2.Hejkal Filip1984kraj. muži 61-70 
3.Hitzger Pavel1979kraj. muži 101-110 
4.Koudelka Tomáš1987kraj. muži 151-180 
5.Topič Erik2003reg. muži 31-60N 
6.Holub Šťěpán2007nez. muži  
7.Jinek Matyáš2007nez. muži  
8.Hitzger Marek2008nez. muži  
9.Hitzger Jakub2006nez. muži  
10.Hitzger Adam2005nez. muži  
11.Hitzger Petr ml.1976nez. muži N 
12.Jinek Miroslav1979reg. muži N 
13.Korbel Karol1948nez. muži Ncizinec 
ČESKÝ POHÁR
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
2.Váňa Lubomír1991kraj. muži 101-110 
3.Brukner Vít1997kraj. muži 101-110 
4.Krčil Aleš1999kraj. muži 111-130 
5.Krčil Tomáš1995reg. muži 9 
6.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
7.Kohout Vojtěch1998reg. muži 21-30 
8.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
9.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
10.Trnka Tomáš1997kraj. muži N 
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Petr ml.1998kraj. muži 111-130 
2.Kmoch Petr st.1966kraj. muži 131-150 
3.Poulíček Josef1948kraj. muži 151-180 
4.Vítek Stanislav1945reg. muži 11 
5.Marek Martin1968reg. muži 41-50 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30k 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 21-30k 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 101-110k 
4.Tecl Tomáš2001reg. muži 131-150k N 
5.Nechvátal Josef1958reg. muži 31-60r 
6.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31-60r 
7.Kruml Milan1975reg. muži 31-60r 
8.Kubíček Jan1972reg. muži 31-60r 
9.Karel Martin1975reg. muži 31-60r N 
10.Bartoš Otto1952reg. muži 61-90r 
11.Růžičková Daniela2003reg. muži 61-90r N 
12.Doležal Jakub1987reg. muži 91-120r 
13.Karel Martin ml.2002reg. muži 121-150r 
14.Dvořák Petr2003reg. muži 151-180r 
15.Hájek Petr2002reg. muži 181-210r N 
16.Růžička Jakub2007nez. muži Hostování z HB Ostrov Havlíčkův Brod
17.Stehlík Oldřich1992nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151.-180. 
2.Zábojová Anna1991reg. muži 13. 
3.Záboj Petr1993reg. muži 16. 
4.Nacházel Filip1980reg. muži 21.-30. 
SKST Třešť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 21-30 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 61-70 
3.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 61-70 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 91-100 
5.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
6.Růžičková Pavla1988kraj. muži 151-180 
7.Šalanda Vít1998kraj. muži 151-180 
8.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 151-180N 
9.Kocmánek Jaroslav1951reg. muži 2 
10.Macháč Jan1998reg. muži 6 
11.Nešpor Ladislav1969reg. muži 10 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 11 
13.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 12 
14.Kozák Zdeněk1970reg. muži 13 
15.Křivánek Vladimír1961reg. muži 21-30 
16.Kučera Vlastislav1967reg. muži 31-40 
17.Neuman Jiří1999reg. muži 31-40 
18.Procházka Jan1993reg. muži 51-60 
19.Palán Tomáš2005reg. muži 61-70 
20.Pittner Jakub1993reg. muži 61-70 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Tomáš1996kraj. muži 15 
2.Štrobl Marek1976kraj. muži 111-130 
3.Mátl Bohumil1963kraj. muži 151-180 
4.Vrbata Josef1988kraj. muži 151-180 
5.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60 
6.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 
7.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 
8.Pazdera Pavel2001reg. muži 61-90 
9.Trtík Zdeněk2001reg. muži 91-120 
10.Trtík Tomáš2003reg. muži 121-150 
TJ Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 17. 
2.Vaněk Radim1970kraj. muži 51.-60. 
3.Šejstal Adolf1947kraj. muži 71.-80. 
4.Hladík Jiří1980kraj. muži 111.-130. 
5.Musil Josef1957reg. muži 14. 
6.Jelínek Miloš1961reg. muži 15. 
7.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 16. 
8.Babínek Jiří1997reg. muži 21.-30. 
9.Kučera Martin2000reg. muži 21.-30. 
10.Šejstal Šimon2002reg. muži 31.-40. 
11.Holas Petr1950reg. muži 41.-50. 
12.Cveček Martin1979reg. muži 71.-80. 
13.Stöhr Jan2002reg. muži 71.-80. N 
SK Nové Dvory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benc Jaroslav1982reg. muži 41.-50. 
2.Sáblík Petr1978reg. muži 51.-60. 
3.Stejskal Tomáš1988reg. muži 51.-60. 
4.Pátek Miroslav1969reg. muži 41.-50. 
5.Šmíd Martin1973reg. muži 81.-90. 
6.Fišar Jiří1985reg. muži 81.-90. 
7.Langpaul Petr1984reg. muži 101.-110. 
8.Štursa Radovan1968reg. muži 111.-120. 
9.Klimeš Tomáš1990reg. muži 241.-250. 
10.Mokrý Martin1983reg. muži 111.-120 
11.Urban Libor1953nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline