Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 21.-30. 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 31.-40. 
3.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
4.Pučégl Pavel1976kraj. muži 51.-70. 
5.Mikolášek Milan1959reg. muži 31.-50. 
6.Fáber Miloš1970reg. muži 31.-50. 
7.Kovářík Tomáš1992reg. muži 51.-70. 
8.Brhel František1956reg. muži 71.-100. 
9.Syrovátka Jan2000kraj. muži 101-130Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamera Josef1964kraj. muži 31-40 
2.Strapek Josef1966kraj. muži 41-50 
3.Vochozka Roman1979kraj. muži 41-50 
4.Škopek Stanislav1956kraj. muži 51-70N 
5.Betka Kamil1980kraj. muži 71-100 
OST Velešín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 
2.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 41-50 
3.Vraspír Roman1991kraj. muži 51-70 
4.Blaženec Dušan1961kraj. muži 71-100 
5.Chromeček Vladimír1955reg. muži 21-30 
6.Ferenčík František1982reg. muži 31-40 
7.Vraspír Martin1997reg. muži 31-40N 
8.Grznárik Jakub1995nez.  
9.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ Spartak Kaplice
10.Beneš Petr2005kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ Spartak Kaplice
11.Javořík Miroslav1967reg. muži 51-70 
Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 21-30 
2.Krotký Marek1994kraj. muži 51-70 
3.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
4.Žák František1962kraj. muži 71-100N 
5.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101-130 
6.Nitrianský Igor1961kraj. muži 101-130 
7.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 31-50 
8.Sivera Adam2004reg. muži 21.-30.Střídavý start z TJ Sokol Lhenice
DDM Soběslav BANES A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1975kraj. muži 21-30N 
2.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 51-70 
4.Vondruška Filip1993kraj. muži 71-100N 
5.Pražák Arnošt1946kraj. muži 71-100 
6.Barták Kamil1977kraj. muži 101-130 
7.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 161-200 
8.Matějů Petr1976kraj. muži 161-200 
9.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
10.Holub Josef1972kraj. muži 161-200N 
11.Novotný Martin1958reg. muži 30-50 
12.Sechovec Vít1964reg. muži 30-50N 
13.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-70 
14.Hložek Pavel1956reg. muži 71-100 
15.Holub Martin2003reg. muži 71-100 
16.Holubová Lucie2003reg. muži 71-100N 
17.Holubová Tereza2002reg. muži 71-100N 
18.Cvach Jiří1950nez. muži  
19.Šimota Dominik1998nez. muži  
Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špeta Michal1982kraj. muži 31-40 
2.Fleissig Jan1988kraj. muži 51-70 
3.Trefný Jan1971kraj. muži 71-100 
4.Rojík Marek1993kraj. muži 71-100 
5.Vonášek Jan2003kraj. muži 101-130 
6.Mls Jiří1970kraj. muži 131-160 
7.Ounický Pavel1981kraj. muži 131-160 
8.Kostner Jiří1955kraj. muži 131-160 
9.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 161-200 
10.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
11.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-240 
12.Mls Pavel1965kraj. muži 201-240 
13.Langer Aleš1981nez. muži  
KST Orel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štědrý Jan1991kraj. muži 3140 
2.Vlk Jan1987kraj. muži 41-50 
3.Sassmann Jakub1992kraj. muži 41-50 
4.Fencl Tomáš2000kraj. muži 71-100 
5.Doležal Josef2000kraj. muži 51-70 
6.Vrzal Pavel1969kraj. muži 101-130 
7.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
8.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 101-130N 
9.Janouš Ivan1961kraj. muži 131-160 
10.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
11.Brom Jan1970kraj. muži 161-200 
12.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 201-240 
13.Troup Zdeněk1966kraj. muži 201-240 
14.Kvašnovský Petr1970reg. muži 41-50N 
Hluboká n. Vlt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 41-50 
3.Böhm Pavel1964kraj. muži 41-50N 
4.Hornych Jiří1956kraj. muži 41-50N 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
6.Jan Jabůrek1982kraj. muži 71-100 
7.Duspiva Martin1972kraj. muži 101-130 
8.Vojta František1973kraj. muži 161-200N 
9.Zima Jiří1966reg. muži 71-100 
10.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
11.Palivec Zdeněk1979reg. muži 71-100N 
12.Vichérek Libor1953reg. muži 101-130 
13.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 
14.Řeháková Vlasta1988reg. ženy 131-170 
15.Pečenka Pavel1986reg. muži 131-170N 
16.Sigmund Tomáš1998reg. muži 131-170N 
17.Böhm František1959nez. muži  
18.Rychlík Josef1977nez. muži  
19.Valenta Miroslav1952nez. muži  
20.Tischler Petr1964nez. muži  
Elektrostav Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slapnička Jakub2003kraj. muži 31-40 
2.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 51-70 
3.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 51-70 
4.Zeman Lukáš2001kraj. muži 71-100 
5.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
6.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
7.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 101-130N 
8.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
9.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240N 
10.Vepřek Petr1963reg. muži 41-50 
11.Soukup Lukáš1976reg. muži 51-70 
12.Chaluš Libor1967reg. muži 51-70 
13.Dvořák Ivan1961reg. muži 51-70 
14.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-100 
15.Mišo Jaroslav1948reg. muži 71-100N 
16.Horný Ivo1957reg. muži 101-116 
17.Nikolenko Alina1993nez. ženy cizinec 
18.Majer Zbyněk1975nez. muži  
19.Havlík Vladimír1961nez. muži  
20.Kápl Jan st.1962nez.  
VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1964kraj. muži 41-50 
2.Strouhal Jiří1991kraj. muži 51-70 
3.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 71-100 
4.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 101-130 
5.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
6.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
7.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
8.Jehně Richard2002kraj. muži 161-200 N 
9.Čada Jiří1982reg. muži 30-50 
10.Horka Jan1952reg. muži 51-70 N 
11.Fořter Tomáš1975nez.  
12.Děd Lukáš1999kraj. dci 71-100Střídavý start z SK ZD Pojbuky
Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Oldřich1961kraj. muži 41-50 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 51-70 
3.Petrásek Martin1991kraj. muži 51-70 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 101-130 
5.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-+200 
6.Lang Václav1957kraj. muži 161-200 
7.Pešek Karel1971kraj. muži 201-240 
8.Novák Jan1964kraj. muži 201-240 
9.Ruso Miroslav1950reg. muži 21-50 
10.Maxa Lukáš1993reg. muži 21-50 
11.Dvořák Karel1978reg. muži 51-188 
12.Benda Miroslav1968reg. muži 51-188 
Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Štěpán1984kraj. muži 71-100 
2.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 71-100 
3.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 101-130 
4.Tománek Jan1983kraj. muži 131-160 
5.Topinka Václav1951kraj. muži 161-200 
6.Färber František1963kraj. muži 161-200N 
7.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200N 
8.Zoch Samuel1995reg. muži 2 
9.Brabec Ondřej1982reg. muži 4 
10.Vařečka Karel1957kraj. muži 9 
11.Macháček Jiří1963reg. muži 10 
12.Klárner Jakub2002reg. muži 18 
13.Vařečka Ondřej2002reg. muži 19 
14.Cendelín Rostislav1984nez.  
15.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 101-130Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
16.Procházková Šárka2002kraj. muži nez.Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
Krajský přebor A
Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunovský Libor1978kraj. muži 51-70 
2.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
3.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
4.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
5.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
6.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
7.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
8.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
9.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-240 N 
10.Špatný Albert1973kraj. muži 241 - 250 N 
11.Páral Lukáš1976reg. muži 12 
12.Šottner Jiří1967reg. muži 24 
Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vonášek Jan2003kraj. muži 101-130 
2.Mls Jiří1970kraj. muži 131-160 
3.Ounický Pavel1981kraj. muži 131-160 
4.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 161-200 
5.Kostner Jiří1955kraj. muži 131-160 
6.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
7.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-240 
8.Mls Pavel1965kraj. muži 201-240 
9.Hornát Josef1957kraj. muži N 241-250 
10.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41-50 
11.Balík Tomáš1965reg. muži 51-70 
12.Jánský Luděk1966reg. muži 51-70 
13.Šišková Věra1946reg. muži 51-70 
14.Pavel Jindřich1969reg. muži 71-100 
15.Limberk David1991reg. muži 71-100 
16.Mls Pavel st.1942reg. muži 71-100 
17.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 71-100 
18.Schmitd Petr1964reg. muži 101-116 
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr1970kraj. muži 131-160 
2.Kubíček Petr1994kraj. muži 161-200 
3.Húska Radek1963kraj. muži 161-200 
4.Valert Radomír1967kraj. muži 201-240 
5.Pešl Miroslav1976kraj. muži 200-240N 
6.Charvát Karel1971reg. muži 51-70 
7.Švestka Pavel1979reg. muži 71-100 
8.Kočer Jiří1947reg. muži 71-100 
9.Sekyra Zbyněk1968reg. muži 101-130 
10.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-130 
11.Ludačka Josef1945reg. muži 131-170 
12.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
13.Doležel Miroslav1946reg. muži 131-170 
14.Rosol Věroslav1954reg. muži 131-170 
15.Vicek Miloslav1949reg. muži 131-170 
16.Havel Milan1946reg. muži 171-209N 
17.Dvořák Jan2000reg. muži 71-100Střídavý start z SK Byňov
Sokol Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Milan st.1970kraj. muži 71-100 
2.Nápravník Jakub1981kraj. muži 71-100 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 131-160 
4.Mašek Stanislav1955kraj. muži 161-200 
5.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
6.Houška Miroslav1966kraj. muži 161-200 
7.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
8.Troup Miroslav1945reg. muži 71-100N 
9.Návara Filip2000kraj. muži 201-240 
10.Lojka David1973kraj. muži 241-250 
11.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
12.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
13.Hošna Jiří1999reg. muži 131-170 
KST Orel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Josef2000kraj. muži 51-70 
2.Vrzal Pavel1969kraj. muži 101-130 
3.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
4.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 101-130N 
5.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
6.Janouš Ivan1961kraj. muži 131-160 
7.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
8.Brom Jan1970kraj. muži 161-200 
9.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 201-240 
10.Troup Zdeněk1966kraj. muži 201-240 
11.Blažek Bohumír1956reg. muži 51-70N 
12.Vrzal Petr1967reg. muži 51-70 
SKST Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 101-130 
2.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 101-130 
3.Vejda Miroslav1963kraj. muži 101-130 
4.Syrovátka Jan2000kraj. muži 101-130 
5.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 101-130 
6.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 131-160 
7.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-240 
8.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 300N 
9.Bečvář Václav1954reg. muži 71-100 
10.Melounek Pavel1965reg. muži 71-100 
11.Hrůza Jan2002reg. muži 101-130 
Sokol ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100 
2.Hronek Jiří1956kraj. muži 131-160 
3.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
4.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 201-240 
5.Kašparů Pavel1961reg. muži 51-70 
6.Morávek Milan1966reg. muži 51-70N 
7.Pazderová Klára2001reg. ženy 51-70N 
8.Fišer Vojtěch2000reg. muži 71-100 
9.Volavková Kateřina1974reg. ženy 71-100 
10.Čapek Petr1999reg. muži 101-130 
11.Suda Stanislav1968reg. muži 101-130 
12.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
13.Myler Matěj2004reg. muži 131-170 
Libín Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101-130 
2.Nitrianský Igor1961kraj. muži 101-130 
3.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 31-50 
4.Blaško Ivo1961reg. muži 16N 
5.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200Střídavý start z SK Martyna Malovice
6.Vejvoda Jiří1971reg. muži 21-30N 
7.Sivera Radek2001reg. muži 31.-50.Střídavý start z TJ Sokol Lhenice
8.Buchlovský Petr1971reg. muži 31-50N 
9.Čejka Jiří1974reg. muži 51-80 
10.Halabrín Milan ml.2006reg. muži 81.-110.Střídavý start z TJ Sokol Lhenice
11.Gruber Petr2002reg. muži 81.-110. 
12.Hodina Petr2008reg. muži 111-137N 
13.Prihara Jakub2004reg. muži 111-137N 
Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 71-100 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 71-100 
4.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71-100 
5.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
6.Beneš Petr2005kraj. muži 161-200 
7.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 161-200 
8.Mašek Josef1959kraj. muži 201-240 
9.Štarman Robert2002reg. muži 21-30 
10.Pospíšil Jaroslav1976nez.  
11.Sláma Luboš1963nez.  
12.Weber Tomáš1982nez.  
Krajský přebor B
Spartak MAS Sez. Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 51-70 
2.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 71-100 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 101-130 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 161-200 
5.Šoukal Petr1961reg. muži 51-70 
6.Kovář Přemysl1986reg. muži 51-70N 
7.Kašpar František1941reg. muži 71-100 
8.Rous David1980reg. muži 71-100 
9.Tkáč Rudolf1955reg. muži 71-100 
10.Nosek Jan1985reg. muži 101-130 
11.Chalkovský Petr1986reg. muži 131-160 
12.Tůma Michal1985reg. muži 131-160 
Veselí n. Luž.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 71-100 
2.Barták Kamil1977kraj. muži 101-130 
3.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 161-200 
4.Matějů Petr1976kraj. muži 161-200 
5.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
6.Holub Josef1972kraj. muži 161-200N 
7.Novotný Martin1958reg. muži 30-50 
8.Sechovec Vít1964reg. muži 30-50N 
9.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-70 
10.Hložek Pavel1956reg. muži 71-100 
11.Holub Martin2003reg. muži 71-100 
12.Holubová Lucie2003reg. muži 71-100N 
13.Holubová Tereza2002reg. muži 71-100N 
14.Cvach Jiří1950nez. muži  
15.Šimota Dominik1998nez. muži  
Hluboká n. Vlt. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
2.Jan Jabůrek1982kraj. muži 71-100 
3.Duspiva Martin1972kraj. muži 101-130 
4.Vojta František1973kraj. muži 161-200N 
5.Zima Jiří1966reg. muži 71-100 
6.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
7.Palivec Zdeněk1979reg. muži 71-100N 
8.Vichérek Libor1953reg. muži 101-130 
9.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 
10.Řeháková Vlasta1988reg. ženy 131-170 
11.Pečenka Pavel1986reg. muži 131-170N 
12.Sigmund Tomáš1998reg. muži 131-170N 
13.Böhm František1959nez. muži  
14.Rychlík Josef1977nez. muži  
15.Valenta Miroslav1952nez. muži  
16.Tischler Petr1964nez. muži  
17.Smažík David2004kraj. muži 131-160NStřídavý start z SK Pedagog ČB
SK Jindřichův Hradec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hunal Martin1992kraj. muži 51-70 
2.Peckert Ondřej1979kraj. muži 71-100 
3.Fryš František1988kraj. muži 161-200 
4.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 71-100N 
5.Valášek Jakub1979kraj. muži 201-240 
6.Strojek Radim1972kraj. muži 201-240N 
7.Havel Vladimír1968kraj. muži N 
8.Aljančič Tomáš1988kraj. muži N 
9.Nedělka Libor1973reg. muži 51-188 
OST Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jan1996kraj. muži 31-40 
2.Smolík Tomáš1989kraj. muži 31-40 
3.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 71-100 
4.Peterka Vladimír1964nez. muži 101-130 
5.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-188 
6.Šustr Michal1990reg. muži 51-188 
7.Strada Jiří1996reg. muži 51-188 
8.Vobořil Petr1977reg. muži 51-188 
9.Slanina Oldřich1983reg. muži 51-188 
10.Fišer Petr1969kraj. muži 51-188 
11.Vobořil Karel1971reg. muži 51-188 
12.Budík Robert1968reg. muži 51-188 
13.Adámek Eduard1947reg. muži 51-188 
14.Tupý Petr1984nez. muži  
15.Vobořil Patrik1995nez. muži  
16.Krieg Bedřich1963nez. muži  
17.Slanina Jindřich1979nez. muži  
Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opolzer Pavel1960kraj. muži 51-70 
2.Jindra Miroslav1962kraj. muži 51-70 
3.Novák Pavel1962kraj. muži 71-100 
4.Děd Lukáš1999kraj. dci 71-100 
5.Ivan Emil1950kraj. muži 131-160 
6.Novák Martin1977kraj. muži 161-200N 
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Radim2000kraj. muži 71-100 
2.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
3.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100N 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
5.Ondráček Jan2002kraj. muži 101-130 
6.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
7.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 131-160N 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-240 
9.Mastný Tomáš st.1966reg. muži 16N 
10.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 21-50 
11.Michálková Jana1999reg. muži 51-188 
12.Brada Adam ml.2002reg. muži 51-188 
Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
2.Krýsl Martin1997kraj. muži 101-130 
3.Cicko Tomáš1976kraj. muži 101-130 
4.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 161-200 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 201-240 
6.Krzywda Andrzej1952kraj. muži 201-240 
7.Petrus Michal ml.1992kraj. muži 201-240 
8.Matějka Milan1962reg. muži 51-70 
VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
2.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
3.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
4.Jehně Richard2002kraj. muži 161-200 N 
5.Čada Jiří1982reg. muži 30-50 
6.Vaverová Hana1963reg. muži 30-50 
7.Faltus Oldřich1944reg. muži 51-70 
8.Lemberková Martina1985reg. muži 51-70 
9.Horka Jan1952reg. muži 51-70 N 
10.Vlášek Martin1973reg. muži 71-100 
11.Říha Milan1996reg. muži 71-100 
12.Svoboda Roman1997reg. muži 101-130 
13.Losos Lukáš2004reg. muži 131-160 
14.Losos Marek2005reg. muži 131-160 
15.Samec František2002reg. muži 131-160 
16.Fořter Tomáš1975nez.  
Krajská soutěž A
SK Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 101-130 
2.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
3.Milota Miroslav1973kraj. muži 201-240 
4.Plojhar Ota1969kraj. muži 241-250 
5.Plojhar Tomáš1998reg. muži 81-110 
6.Pasák Václav1958reg. muži 81-110 
7.Novák František1958reg. muži 111-137 
8.Hanzlík Miloš1964reg. muži 111-137 
9.Veselý Stanislav1976nez. muži 111-137N 
10.Novák Martin1998reg. muži N 
Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyori Richard1975reg. muži 13 
2.Houška Jaromír1964reg. muži 21.-30. 
3.Sivera Adam2004reg. muži 21.-30. 
4.Sivera Radek2001reg. muži 31.-50. 
5.Halabrín Milan ml.2006reg. muži 81.-110. 
6.Halabrín Milan st.1979reg. muži 81.-110. 
7.Traxler František2003reg. muži 111.-137. 
8.Dubravcová Aneta2005reg. muži 111.-137. 
9.Dubravcová Eliška2001reg. muži 111.-137. 
10.Pavlič Josef2004reg. muži 111.-137.N 
11.Novotná Tereza2007reg. muži nez.Hostování z TJ Sokol Vodňany
Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
2.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
4.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
5.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-240 N 
6.Špatný Albert1973kraj. muži 241 - 250 N 
7.Páral Lukáš1976reg. muži 12 
8.Šottner Jiří1967reg. muži 24 
9.Vaněčková Eliška1988reg. muži 21 
10.Kolář Martin1973reg. muži 42 
11.Fürst Petr1969reg. muži 49 
12.Neubert Josef1962reg. muži 49 
13.Soucha Jan1951nez. muži  
14.Jarešová Klára2003nez. muži  
KST ZŠ Vyšší Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 101-130 
2.Mleziva Pavel1958kraj. muži 161-200 
3.Tran Martin2001kraj. muži 241-250 
4.Goldman David2000reg. muži nez. 
5.Musil Lukáš2005reg. muži nez. 
6.Levai Ondřej2007reg. muži nez. 
7.Kuchta Kamil nejml.2004reg. muži nez. 
8.Meškánová Andrea2004reg. muži nez. 
9.Kuchta Štefan1966reg. muži nez. 
10.Bandíková Linda2000reg. muži nez. 
11.Levaiová Tereza2003reg. muži nez. 
12.Petrů Andrea2006reg. muži nez. 
13.Procházková Šárka2002kraj. muži nez. 
14.Pokorná Eva2004kraj. muži nez.Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
OST Velešín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betka Kamil1980kraj. muži 71-100 
2.Chromeček Vladimír1955reg. muži 21-30 
3.Ferenčík František1982reg. muži 31-40 
4.Vraspír Martin1997reg. muži 31-40N 
5.Peterka Vilém1955reg. muži 41-50 
6.Salon Jan1944reg. muži 41-50 
7.Javořík Miroslav1967reg. muži 51-70 
8.Stehlík Pavel1975reg. muži 51-70 
9.Krauskopf Pavel1991reg. muži 51-70 
10.Pešel Jiří1972reg. muži 51-70N 
11.Grznárik Jakub1995nez.  
12.Sládek Jan1985nez.  
Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topinka Václav1951kraj. muži 161-200 
2.Brabec Ondřej1982reg. muži 4 
3.Lednický Josef1956reg. muži 8 
4.Vařečka Karel1957kraj. muži 9 
5.Macháček Jiří1963reg. muži 10 
6.Soumar Milan1965reg. muži 12 
7.Martan Pavel1956reg. muži 4N 
8.Polanský Milan1977reg. muži 23 
9.Patzelt Pavel1967nez. muži  
10.Kudelová Alena1968reg. muži 11 
11.Marková Ivana1965reg. muži 13 
12.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 21 
Protivín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Färber František1963kraj. muži 161-200N 
2.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200N 
3.Zoch Samuel1995reg. muži 2 
4.Pártl Pavel1986reg. muži 3N 
5.Klárner Jakub2002reg. muži 18 
6.Vařečka Ondřej2002reg. muži 19 
7.Šťastný Michael ml.1995reg. muži 32 
8.Vojta Jan1985reg. muži 53 
9.Sochora Vojtěch2003reg. muži 67 
10.Cendelín Rostislav1984nez.  
11.Velíšek Václav1983nez.  
12.Bendula Martin1983nez.  
Sokol N. Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
2.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
3.Houška Miroslav1966kraj. muži 161-200 
4.Morávek Jiří1965kraj. muži 201-240N 
5.Návara Filip2000kraj. muži 201-240 
6.Lojka David1973kraj. muži 241-250 
7.Troup Miroslav1945reg. muži 71-100N 
8.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
9.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
10.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
11.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
12.Hošna Jiří1999reg. muži 131-170 
13.Vrábek Otto1980reg. muži 171-209 
Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůlka Jan1963kraj. muži 131 - 160 
2.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131 - 160 
3.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 161 200 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161 200 
5.Vondrák Zdeněk1969reg. muži 21 -30 
6.Dobrovodský Martin1972reg. muži 21 - 30 
7.Laštovička Jan1979reg. muži 31 - 40 
8.Fleischmannová Klára1981reg. muži 21 - 30 
9.Jiráň Jiří1961reg. muži 41 - 50 
10.Mandát Jiří1971reg. muži 51 - 70 
Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
2.Beneš Petr2005kraj. muži 161-200 
3.Mašek Josef1959kraj. muži 201-240 
4.Štarman Robert2002reg. muži 21-30 
5.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 161-200 
6.Wolowiec Jaroslav1952reg. muži 31-40 
7.Pospíšil Jaroslav1976nez.  
8.Sláma Luboš1963nez.  
9.Weber Tomáš1982nez.  
Krajská soutěž B
Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoud Jan1969kraj. muži 131.-160. 
2.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 131.-160. 
3.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 201.-240. 
4.Kortus Zdeněk1975kraj. muži 201.-240. 
5.Hyka Jiří1963kraj. muži 241.-250. 
6.Kunc Jan1953kraj. muži 241.-250. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 51.-80. 
8.Icha Ivan1963reg. muži 51.-80. 
9.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 51.-80. 
10.Křivánek Luděk1964reg. muži 51.-80. 
11.Holub Miroslav1964reg. muži 81.-110. 
12.Ryska Milan1967reg. muži 81.-110. 
13.Havlíček Jiří1969reg. muži 81.-110.N 
14.Mondl Václav1957reg. muži N 
15.Ryska Tomáš1990reg. muži N 
16.Schwamberger František1971reg. muži N 
17.Sedlák Jiří2003reg. muži N 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav1985kraj. muži 131-160 
2.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 201-240 
3.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-240 
4.Karas Dominik2000kraj. muži 241-250 
5.Karas Jaroslav st.1962reg. muži 22 
6.Matuška Miroslav1972reg. muži 26 
7.Burgerová Lucie1985nez. muži  
8.Jonák Radoslav ml.1981reg. muži 49 
9.Jonák Radoslav1957reg. muži 36 
10.Kozáková Vladimíra1984nez. muži  
11.Kožený Martin1986nez. muži  
12.Krahulec Jiří1966nez. muži  
13.Kuželka Filip1998reg. muži 31 
14.Maršík Martin1975nez. muži  
15.Olšbaur Václav1981nez. muži  
16.Pešta Jan1980nez. muži  
17.Políček Blahoslav1978nez. muži  
18.Řeřábková Denisa2005nez. muži  
19.Vašek Jan1997reg. muži 29 
20.Vala Lukáš2000nez. muži  
21.Suchánek Milan1973reg. muži 34 
Cehnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Jaroslav1974kraj. muži 161-200 
2.Čížek Václav1973kraj. muži 201-240 
3.Bečvář Lukáš1979kraj. muži 201-240 
4.Kučera Josef1947kraj. muži 201-240 
5.Frčka Josef1961kraj. muži 241-250 
6.Buchvaldek Marek1971reg. muži 71-100 
7.Novák Milan1976reg. muži 71-100 
8.Valenta Miroslav1964reg. muži 101-116 
9.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 101-116 
10.Holman Libor1970nez. muži  
Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostner Jiří1955kraj. muži 131-160 
2.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
3.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-240 
4.Mls Pavel1965kraj. muži 201-240 
5.Hornát Josef1957kraj. muži N 241-250 
6.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41-50 
7.Balík Tomáš1965reg. muži 51-70 
8.Jánský Luděk1966reg. muži 51-70 
9.Šišková Věra1946reg. muži 51-70 
10.Limberk David1991reg. muži 71-100 
11.Mls Pavel st.1942reg. muži 71-100 
12.Pavel Jindřich1969reg. muži 71-100 
13.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 71-100 
14.Schmitd Petr1964reg. muži 101-116 
Sokol Milevsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 101-130N 
2.Švára Libor1984kraj. muži 131-160 
3.Černý Petr1959kraj. muži 161-200 
4.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 161-200 
5.Mácha Jakub1984kraj. muži 161-200 
6.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 161-200 
7.Švára Petr1955kraj. muži 161-200 
8.Kolář Petr1987nez. muži  
Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966reg. muži 23 
2.Soukup Miloslav ml.1973reg. muži 29 
3.Čondl Jiří1955reg. muži 30 
4.Šavrda Karel1963reg. muži 41-50 
5.Slavík Petr1975reg. muži 41-50 
6.Křivanec Josef1974reg. muži 51-70 
7.Soukup Miloslav st.1949reg. muži 71-100 
8.Slavík Jaroslav1956reg. muži 71-100 
9.Krejčí Ondřej1990reg. muži 101-116 
10.Krejčí Karel1985nez. muži 101-116N 
Elektrostav Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
2.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
3.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 101-130N 
4.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240N 
5.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
6.Chaluš Libor1967reg. muži 51-70 
7.Dvořák Ivan1961reg. muži 51-70 
8.Soukup Lukáš1976reg. muži 51-70 
9.Vepřek Petr1963reg. muži 41-50 
10.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-100 
11.Mišo Jaroslav1948reg. muži 71-100N 
12.Horný Ivo1957reg. muži 101-116 
13.Kápl Jan st.1962nez.  
14.Havlík Vladimír1961nez. muži  
15.Majer Zbyněk1975nez. muži  
16.Nikolenko Alina1993nez. ženy cizinec 
SKP Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šána Václav1963kraj. muži 1 
2.Wimberský Václav1966kraj. muži 2 
3.Novák Zdeněk1963kraj. muži 3 
4.Předota Karel1963kraj. muži 4 
5.Kačer Jindřich1959kraj. muži 5 
Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Václav1961kraj. muži 131-160 
2.Hromádka Milan1956kraj. muži 131-160 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 161-200 
4.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 200-230 
5.Šaršok Milan1962kraj. muži 200-230 
6.Hauser Karel1946nez. muži  
Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 101-130 
2.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 161-200 
4.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 201-240 
5.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 161-200N 
6.Valíček Jaroslav1948reg. muži 31-40 
7.Matějka Jan1982reg. muži 71-100 
8.Hrach František st.1947reg. muži 71-100 
9.Klečka Pavel2003reg. muži 71-100 
10.Zborník Jaroslav1961reg. muži 71-100 
11.Fix Milan1960reg. muži 51-71N 
12.Hanuš Václav2002reg. muži 71-100 
Krajská soutěž C
DDM Soběslav BANES C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
2.Holub Josef1972kraj. muži 161-200N 
3.Novotný Martin1958reg. muži 30-50 
4.Sechovec Vít1964reg. muži 30-50N 
5.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-70 
6.Hložek Pavel1956reg. muži 71-100 
7.Holub Martin2003reg. muži 71-100 
8.Holubová Lucie2003reg. muži 71-100N 
9.Holubová Tereza2002reg. muži 71-100N 
10.Cvach Jiří1950nez. muži  
11.Šimota Dominik1998nez. muži  
SKST Týn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 101-130 
2.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 131-160 
3.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-240 
4.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 300N 
5.Bečvář Václav1954reg. muži 71-100 
6.Melounek Pavel1965reg. muži 71-100 
7.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130 
8.Hrůza Jan2002reg. muži 101-130 
9.Bartoš Stanislav1959reg. muži 101-130 
10.Slepička Jan1950reg. muži 101-130 
11.Langr Radek1987reg. muži 131-170 
12.Skaláková Denisa1995reg. muži 131-170 
Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-+200 
2.Lang Václav1957kraj. muži 161-200 
3.Novák Jan1964kraj. muži 201-240 
4.Pešek Karel1971kraj. muži 201-240 
5.Dvořák Karel1978reg. muži 51-188 
6.Maxa Lukáš1993reg. muži 21-50 
7.Ruso Miroslav1950reg. muži 21-50 
8.Benda Miroslav1968reg. muži 51-188 
9.Hroděj Lukáš1999reg. muži 51-188 
10.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-188 
11.Husník Marek1999reg. muži 51-188 
13.Maxa Martin1965nez. muži -- 
Sokol Suchdol A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 21-50 
2.Janda František1959kraj. muži 21-50 
3.Kropík Milan1967kraj. muži 21-50 
4.Šulc Jaromír1950kraj. muži 201-240N 
5.Záruba Jaroslav1981reg. muži 21-50 
6.Záruba Petr1977reg. muži 21-50 
7.Bubalová Jiřina1978reg. muži 51-188 
8.Průcha Karel1958reg. muži 51-188 
9.Trsek Josef1951reg. muži 51-188 
10.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-188 
11.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-188 
12.Rageshofer Rafael1944reg. muži 51-188 
13.Krahulec Jan1953reg. muži 51-188 
14.Kohl Václav1983reg. mži 21 - 50 
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Jan2002kraj. muži 101-130 
2.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
3.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 131-160N 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-240 
5.Mastný Tomáš st.1966reg. muži 16N 
6.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 21-50 
7.Michálková Jana1999reg. muži 51-188 
8.Brada Adam ml.2002reg. muži 51-188 
9.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-188 
10.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-188 
11.Kubín Pavel1974reg. muži 51-188 
12.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-188 
13.Svoboda Lukáš2006reg. muži 51-188 NHostování z HB Ostrov Havlíčkův Brod
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 21-30N 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Smažík David2004kraj. muži 131-160N 
4.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
5.Founě Jiří1975kraj. muži 201-240 
6.Němeček Richard1952reg. muži 51-70 
7.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-100 
8.Adam Jan2001reg. muži 71-100 
9.Prskavec Petr1943reg. muži 71-100N 
10.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
11.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
12.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
KST Orel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
2.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
3.Brom Jan1970kraj. muži 161-200 
4.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 201-240 
5.Troup Zdeněk1966kraj. muži 201-240 
6.Kvašnovský Petr1970reg. muži 41-50N 
7.Vrzal Petr1967reg. muži 51-70 
8.Blažek Bohumír1956reg. muži 51-70N 
9.Šašek Vladimír1960reg. muži 71-100 
10.Nečasová Natálie2003reg. muži 101-130 
11.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 101-130 
12.Zeis Vladimír1965nez. muži  
SK Byňov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971reg. muži 51-70 
2.Navara Václav1958reg. muži 51-70 
3.Jindra Michal1983reg. muži 71-100 
4.Bašta Josef1970reg. muži 71-100 
5.Dvořák Jan2000reg. muži 71-100 
6.Koiš David2000reg. muži 131-170N 
7.Šrom Jiří1953reg. muži N 
8.Hanžlík Jiří1970reg. muži N 
9.Heřman Zdeněk1956reg. muži N 
10.Kolář Radek1981reg. muži N 
11.Lukáč Igor1963reg. muži N 
ST KD Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Martin1992kraj. muži 101-130 
2.Kelbler Petr1992kraj. muži 161-200 
3.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 161-200 
4.Macků Tomáš1992reg. muži N 
5.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-188 
6.Novák Filip1997reg. muži 21.-30.Střídavý start z SK Telč
7.Lovětínský Tomáš1975nez. muži  
8.Lovětínský Jiří1968nez. muži  
9.Lébr Martin1998reg. muži 51-188 
10.Lojka Aleš2002reg. muži 51-188N 
11.Kubeš Radek2002reg. muži 51-188N 
12.Krechler Šimon2002nez. muži  
13.Svoboda Pavel2001nez. muži  
14.Bartoň Vojtěch2004nez. muži  
15.Stach Jonáš2001nez. muži  
16.Kněžínek Radim2002nez. muži  
Bechyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolášek Milan1959reg. muži 31.-50. 
2.Fáber Miloš1970reg. muži 31.-50. 
3.Kovářík Tomáš1992reg. muži 51.-70. 
4.Panský Ondřej1994reg. muži 51.-70. 
5.Brhel František1956reg. muži 71.-100. 
6.Urban Václav1946reg. muži 101.-130. 
7.Vanýsek Vít1977reg. muži 101.-130. 
8.Mikolášková Monika1983kraj. ženy 8. 
9.Mikolášková Martina1985kraj. ženy 13. 
Divize
Sokol ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volavková Kateřina1974reg. ženy 71-100 
2.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
3.Supová Táňa1985reg. ženy 171-209N 
4.Šauerová Adéla2002reg. ženy 171-209N 
Protivín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marková Ivana1965kraj. ženy 10 
2.Vaněčková Eliška1988kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Vodňany
3.Kudelová Alena1968kraj. ženy 12 
4.Najmanová Ryšavá Lucie1977kraj. ženy 14 
5.Jarešová Klára2003kraj. ženy 12NHostování z TJ Sokol Vodňany
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 1Hostování z TJ Sokol Písek
2.Horká Radka1971kraj. ženy 4 
3.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy 14N 
4.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 15N 
5.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 15N 
6.Smetanová Aneta2002nez. ženy  
7.Špetová Lydie1955nez. ženy  
8.Špetová Tereza1992nez. ženy  
9.Štindlová Eva1961nez. ženy  
10.Škochová Klára2010nez. ženy  
Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Iveta1974reg. muži 51.-80. 
2.Dubravcová Eliška2001reg. muži 111.-137. 
3.Dubravcová Aneta2005reg. muži 111.-137. 
4.Březinová Jana1980nez. muži  
5.Fišerová Katka1994nez. muži  
6.Novotná Tereza2007reg. nžy 1.Hostování z TJ Sokol Vodňany
VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 2 
2.Vaverová Hana1963kraj. ženy 3 
3.Lemberková Martina1985kraj. ženy 6 
4.Bredová Iva1974nez.  
5.Krátká Pavla1958nez.  
6.Truhlářová Helena1950nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline