Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 26. - 30. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31. - 40. 
3.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 51. - 60. 
4.Netrval Jan2001kraj. muži 121. - 150. 
5.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151. - 200. 
9.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
10.Tománek Matyáš2000kraj. muži 201. - 248. 
11.Hnojská Andrea2003reg. muži 16. 
12.Pergler Jakub1991reg. muži 31. - 40. 
13.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
14.Hnojský Jakub2000reg. muži 41. - 50. 
15.Kesman Karel1977reg. muži 71. - 80. 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan ml.1996kraj. muži 20 
2.Říšský Pavel1992kraj. muži 21.-25. 
3.Pastuch Jan1980kraj. muži 31.-40. 
4.Vladyka Jakub1999kraj. muži 71.-80. 
5.Vohradský Marek1991kraj. muži 41.-50. 
6.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 101.-120. 
7.Malý Josef1989kraj. muži 151.-200. 
8.Dolejš Pavel1972kraj. muži 151.-200. 
9.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151.-200. 
10.Brant František1970kraj. muži 201.-248. 
11.Císař Martin1986kraj. muži 201.-248. 
12.Hrubý Petr1960kraj. muži 201.-248. 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 31-40 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 51-60 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 71-80 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101-120 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 121-150 
7.Buriánek Jan1968kraj. muži 151-200 
8.Račáková Michaela1993kraj. muži 201-248 
9.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
10.Holeček Karel1952reg. muži 51-60 
TJ Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Miroslav1999kraj. muži 21-25 
2.Uhlíř Marek1965kraj. muži 31-40 
3.Bistřický Marek1998kraj. muži 41-50 
4.Panzer Tomáš1979kraj. muži 61-70 
5.Adam Ondřej1987kraj. muži 71-80 
6.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
7.Pachner Jan2003kraj. muži 101-120 
8.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
9.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
TJ Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Radek1969kraj. muži 31-40 
2.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
3.Duchoň Antonín1974kraj. muži 41-50 
4.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
5.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
6.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
7.Anetta Jan1993reg. muži 111-120 
8.Balihar Jan1953nez.  
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 41. - 50. 
2.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
4.Jarab Josef1986kraj. muži 121. - 150. 
5.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
8.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
9.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 248. 
10.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 248. 
11.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
12.Sommer Václav1956reg. muži 141. - 154. 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 13 
2.Mašek Petr1963kraj. muži 21-25 
3.Reichert Tomáš1984kraj. muži 26-30 
4.Končal Adam2002kraj. muži 31-40 
5.Důra Matouš2002kraj. muži 61-70 
6.Pechman Petr1998kraj. muži 81-100 
7.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
8.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
9.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
10.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 201-248 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Jiří1962kraj. muži 21-25 
2.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
3.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 81-100 
4.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 81-100 
5.Hofman Petr1974kraj. muži 101-120 
6.Auterský Václav1960kraj. muži 101-120 
7.Egermaier Jakub1988kraj. muži 121-150 
8.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 121-150cizinec 
9.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
10.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
11.Bek Tomáš1980reg. muži 81-90 
12.Kmoch Ladislav1959reg. muži 81-90 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 51-60 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 51-60 
3.Vycudlík Jan1981kraj. muži 51-60 
4.Kabát Martin1985kraj. muži 81-100 
5.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 81-100 
6.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 81-100 
7.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
8.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
9.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
10.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
11.Niedermayer Michal1987kraj. muži 201-248 
12.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-248 
TJ Sokol Břasy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži 18 
2.Jícha Pavel1977kraj. muži 26-30 
3.Jůza Jaroslav1973kraj. muži 41-50 
4.Pták Luboš1974kraj. muži 61-70 
5.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 81-100 
6.Ineman František1966reg. muži 48 
7.Gašparovič Martin1985reg. muži 56 
8.Boháček Václav1941reg. muži 76 
9.Lev Josef1979reg. muži 87 
10.Somolík Miloš1960nez. muži  
11.Fišer Václav1965nez. muži  
12.Loukota Ondřej1998nez. muži  
13.Sedlecký Josef1960nez. muži  
14.Piazza Dominik1997nez. muži  
15.Veselovský Ján1960nez. muži  
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 12 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 17 
3.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
5.Peckert Daniel1976kraj. muži 61-70 
6.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
7.Horek Daniel1970kraj. muži 81-100 
8.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
9.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
10.Šrámek Václav1967kraj. muži 121-150 
11.Kunst Petr1981kraj. muži 151-200 
12.Gábor Filip1999kraj. muži 151-200 
13.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roch Tomáš1985kraj. muži 35,5 
2.März Tomáš1973kraj. muži 45,5 
3.Hořan Marek1984kraj. muži 65,5 
4.Kuchař Jan1999kraj. muži 65,5 
5.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 110,5 
6.Rauner Václav1964kraj. muži 110,5 
7.Škrleta Luboš1961kraj. muži 110,5 
8.Čada Vladimír1961kraj. muži 135,5 
9.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
10.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 224 
11.Hořan Milan1958kraj. muži 224 
12.Zábranský Hynek1964kraj. muži 224 
Krajská soutěž 1.třídy
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41-50 
2.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
3.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
4.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
5.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
7.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
8.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
9.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-248 
10.Žižka Petr1969kraj. muži 201-248 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101-120 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 121-150 
3.Buriánek Jan1968kraj. muži 151-200 
4.Račáková Michaela1993kraj. muži 201-248 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
6.Holeček Karel1952reg. muži 51-60 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Libor1969kraj. muži 92 
2.Toman Josef1967kraj. muži 99 
3.Vild Jan1981kraj. muži 106 
4.Hájek Milan1976kraj. muži 111 
5.Bednář Radomír1960kraj. muži 136 
6.Šauer David1975kraj. muži 166 
7.Bradna Zdeněk1970nez. muži  
8.Kočárek Pavel1954kraj. muži 228 
9.Šauer Robert1972reg. mži 81 
10.Šmíd Josef1974kraj. muži 164 
11.Kozelka Martin1973reg. muži 91 
12.Lorenc Tomáš1960nez. muži  
13.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 229 
14.Duraj Vojtěch1973reg. muži 79 
15.Čech Jiří1978reg. muži 63 
16.Kurz Petr1962reg. muži 127 
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 51-60 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 51-60 
3.Levora Karel1975kraj. muži 81-100 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 101-120 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
6.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 121-150 
7.Růžek Václav1991kraj. muži 151-200 
8.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
9.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
10.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-248 
11.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-248 
12.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. muži 51-60 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 61-70 
3.März Miloslav1969kraj. muži 101-120 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 121-150 
5.Jankulík Martin1985reg. muži 31-35 
6.Svoboda Josef1974reg. muži 31-35 
7.Stanček Martin1988reg. muži 41-45 
8.Jung Milan1970reg. muži 41-45 
9.Hlavatý Petr1990reg. muži 41-45 
10.Plassová Jana1965reg. muži 51-60 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Eduard1959kraj. muži 71.-80. 
2.Kalavský Marcel1966kraj. muži 71.-80. 
3.Vaňous Martin1982kraj. muži 81.-100. 
4.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 121.-150. 
5.Hošťálek Josef1987kraj. muži 101.-120. 
6.Gregor Martin1990kraj. muži 151.-200. 
7.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
8.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
9.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
10.Honalová Klára1996nez. muži  
11.Hájek Karel1959nez. muži  
12.Brzica Matěj1999nez. muži  
13.Kříž Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Důra Matouš2002kraj. muži 61-70 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 81-100 
3.Hofman Petr1974kraj. muži 101-120 
4.Auterský Václav1960kraj. muži 101-120 
5.Egermaier Jakub1988kraj. muži 121-150 
6.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 121-150cizinec 
7.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
8.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
9.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
10.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
11.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 201-248 
12.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
13.Setvín Michal1955reg. muži 81-90 
14.Bek Tomáš1980reg. muži 81-90 
15.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
16.Jánský Marek2000kraj. muži 101-110 
17.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
18.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
19.Hudec Vít2000reg. muži 131-140 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Pavel1977kraj. muži 81.-100. 
2.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 81.-100. 
3.Plic Bohumil1964kraj. muži 101.-120. 
4.Cach Jaroslav1960kraj. muži 121.-150. 
5.Šípek Josef1972kraj. muži 121.-150. 
6.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 15. 
7.Hruška Václav1954reg. muži 18. 
8.Švamberg Luboš1964reg. muži 23. 
9.Nechutný Marek2002reg. muži 24. 
10.Nový Jaroslav1953reg. muži 25. 
11.Pešík Radek1970reg. muži 33. 
12.Drofa Zdeněk1952reg. muži 45. 
13.Minarčic Martin1976reg. muži 51.-60. 
14.Švamberg Daniel1998reg. muži 51.-60. 
15.Hubka Jiří1965reg. muži 61.-70. 
16.Šulda David1976reg. muži 81.-90. 
17.Gruber Petr1953reg. muži 111.-120. 
18.Šípek Filip2004nez.  
19.Dobrý Oldřich1957nez.  
20.Nový David2003nez.  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 81.-100. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 101. - 120. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K 101. - 120. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K 151. - 200. 
5.Čada Jan1997reg. muži R83 
6.Komorous Jaroslav1970reg. muži nez. 
7.Ríha Petr1993reg. muži R132 
8.Špaček Jaroslav1949reg. muži nez. 
9.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R154 
10.Tomášů Martin1982reg. muži R176 
11.Tomášů Radek1986reg. muži nez. 
12.Weis Filip1993reg. muži nez. 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 61-70 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
3.Horek Daniel1970kraj. muži 81-100 
4.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
5.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
6.Šrámek Václav1967kraj. muži 121-150 
7.Kunst Petr1981kraj. muži 151-200 
8.Gábor Filip1999kraj. muži 151-200 
9.Sýkora Hynek1961reg. muži 81-90 
10.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 110,5 
2.Rauner Václav1964kraj. muži 110,5 
3.Škrleta Luboš1961kraj. muži 110,5 
4.Čada Vladimír1961kraj. muži 135,5 
5.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
6.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 224 
7.Hořan Milan1958kraj. muži 224 
8.Zábranský Hynek1964kraj. muži 224 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Dominik1999kraj. muži 41-50 
2.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 61-70 
3.Noha Miroslav1954kraj. muži 81-100 
4.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
5.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
6.Učík Rudolf1960reg. muži 4 
7.Dědíček Jaroslav1958reg. muži 11 
8.Bočan Miroslav1954reg. muži 6 
9.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6 
10.Krieger Ladislav1987reg. muži nezařazen 
11.Rolník Tomáš1988reg. muži nezařazen 
12.Myška Václav ml.2003reg. muži nezHostování z TJ Sokol Černošín
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
SK Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
2.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
3.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
4.Žižka Petr1969kraj. muži 201-248 
5.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
6.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-248 
7.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201-248 
8.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
9.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 26-30 
10.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 36-40 
11.Nguyen Libor1998reg. muži 101-120 
TJ Sokol Lhůta B - Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
2.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 121-150 
3.Růžek Václav1991kraj. muži 151-200 
4.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
5.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
6.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-248 
7.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-248 
8.Dvořák Petr1971reg. muži 81-90 
9.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
10.Tetěk Václav1969reg. muži 101-110 
11.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
12.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
13.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankulík Martin1985reg. muži 31-35 
2.Svoboda Josef1974reg. muži 31-35 
3.Stanček Martin1988reg. muži 41-45 
4.Jung Milan1970reg. muži 41-45 
5.Hlavatý Petr1990reg. muži 41-45 
6.Plassová Jana1965reg. muži 51-60 
7.Stanček Anton1934reg. muži 61-70 
8.Hlavatá Jana1966reg. muži 71-80 
9.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
10.Kociánová Dana1969reg. muži 81-90 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 121-150 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 121-150 
3.Novotný Roman ml.1995kraj. muži 201-248 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 201-248 
5.Kříž Michal1981kraj. muži 201-248 
6.Pošar Pavel1976kraj. muži 201-248 
7.Novotný Roman st.1974reg. muži 61-70 
8.Michal Jan ml.2002reg. muži 91-100 
9.Hrubý Petr1970reg. muži 101-120 
10.Jílek Karel1996reg. muži 101-120 
11.Koky Robert2003reg. muži 101-120 
12.Miňovský Jaroslav2004reg. muži 101-120 
13.Pechovský Ludvík2003reg. muži 101-120 
14.Slavík Viktor2000reg. muži 101-120 
15.Koreň Pavel2002reg. muži 141-160 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Egermaier Jakub1988kraj. muži 121-150 
2.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
4.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 201-248 
5.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
6.Jánský Marek2000kraj. muži 101-110 
7.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
8.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
9.Moučka Matěj2000reg. muži 131-140 
10.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 141-150 
11.Jůza Jaroslav2005kraj. mži 18 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 121-150cizinec 
2.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
3.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
4.Bek Tomáš1980reg. muži 81-90 
5.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
6.Setvín Michal1955reg. muži 81-90 
7.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
8.Šebor Jan1992reg. muži 131-140 
9.Hudec Vít2000reg. muži 131-140 
10.Dao Trong Tuan2002kraj. dci 41 
11.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 13 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 81-100 
2.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
4.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
5.Fořt Petr1955reg. muži 40 
6.Šlajch Stanislav1950reg. muži 48 
7.Schlafer Marek1977reg. muži 111-120 
8.Čížková Alena1959kraj. ženy 10 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 81-100 
2.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
3.Niedermayer Michal1987kraj. muži 201-248 
4.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-248 
5.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-248 
6.Kozák Karel1977reg. muži 51-60 
7.Bureš Jan1948reg. muži 61-70 
8.Bošek Vladimír1999reg. muži 81-90 
9.Běl Jan2001reg. muži 81-90 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
2.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-248 
5.Zušťák Petr1976reg. muži 7 
6.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
7.Wágner František1963reg. muži 18 
8.Petrželka Karel1970reg. muži 24 
9.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
10.Rolko Rudolf1958nez. muži  
11.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
12.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
2.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 224 
3.Hořan Milan1958kraj. muži 224 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 224 
5.Šleis Petr1962kraj. muži 224 
6.Kodirov Khudoyberdi1980nez. muži  
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
2.Krieger Ladislav1987reg. muži 2 
3.Učík Rudolf1960reg. muži 4 
4.Bočan Miroslav1954reg. muži 6 
5.Rolník Tomáš1988reg. muži 7 
6.Dědíček Jaroslav1958reg. muži 11 
7.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6 
8.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
9.Sedlák František1946reg. muži nezařazen 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
11.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
12.Myška Václav ml.2003reg. muži nezHostování z TJ Sokol Černošín
13.Soukup Matěj2001reg. muži nezařazen 
14.Soukup Miroslav2001reg. muži nezařazen 
15.Krivda Daniel2004reg. muži nezařazen 
16.Pour Pavel1961reg. muži nezařazen 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 248. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 248. 
6.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
7.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
8.Kopa Jan1957reg. muži 61. - 70. 
9.Láriš Petr st.1963reg. muži 61. - 70. 
10.Milfort Jiří st.1973reg. muži 81. - 100. 
11.Potužák Václav1956reg. muži 81. - 100. 
12.Seufert Reinhard1951reg. muži 81. - 100. 
13.Milfort Jiří ml.2004reg. muži 121. - 140. 
14.Milfortová Simona2005reg. muži 121. - 140. 
15.Sommer Václav1956reg. muži 141. - 154. 
16.Páleník Petr1965reg. muži 141. - 154. 
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
2.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
3.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151. - 200. 
4.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
5.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
6.Tománek Matyáš2000kraj. muži 201. - 248. 
7.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
8.Pergler Jakub1991reg. muži 31. - 40. 
9.Hummel Jiří1945reg. muži 51. - 60. 
10.Hnojský Jakub2000reg. muži 41. - 50. 
11.Kesman Karel1977reg. muži 71. - 80. 
12.Havlíček Matěj2003reg. muži 81. - 100. 
13.Javorský David1979reg. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Michal1990reg. muži 23 
2.Bohdan Petr1959reg. muži 27 
3.Braun Josef1948reg. muži 31 
4.Černý Ivan1948reg. muži 34 
5.Harmáček Milan1963reg. muži 38 
6.Řezanka Jozef2003reg. sži 5 
7.Šilhánek Patrik2005reg. sži 6 
8.Vladař Dominik2002reg. sži 7 
9.Brada Martin2004reg. sži 8 
10.Štěrba Vojtěch2004reg. sži 12 
11.Gemerský Pavel2004reg. sži 13 
12.Pluhař Petr1971nez. muži  
Krajská soutěž 2.tř.sk.B
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudra Jan1975reg. muži 26 
2.Krákora Tomáš1967reg. muži 34 
3.Janík Ladislav1962reg. muži 42 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 53 
5.Matoušová Aneta2002reg. muži 52 
6.Matoušová Jana1973reg. muži 65 
7.Rousek Petr1952reg. muži 94 
8.Hrubý Karel1953reg. muži 161 
9.Valdhans Miloslav1943reg. muži 173 
10.Hobl Pavel1978reg. muži nezařazen 
11.Mudra Jakub2006reg. muži nezařazen 
12.Oplová Renáta1968reg. muži nezařazen 
TJ Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
2.Adam Ondřej1987kraj. muži 71-80 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
4.Pachner Jan2003kraj. muži 101-120 
5.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
6.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 151-200 
7.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
8.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
9.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
10.Boháč Jaroslav1956reg. muži 71-80 
11.Anetta Jan1993reg. muži 111-120 
12.Višňovský Václav2003reg. muži 121-130 
13.Bistřický David2003reg. muži 141-150 
14.Bednář David2006reg. muži 141-150 
15.Šimek David1982nez.  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 121-150 
2.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
3.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
4.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
5.Česal Luděk1973reg. muži není žebř. 
6.Havlíček Václav1942reg. muži není žebř. 
7.Hach Jaroslav1948reg. muži není žebř. 
8.Mařík Karel1998reg. muži není žebř. 
9.Hejduk Zdeněk1950reg. muži není žebř. 
10.Hobl Václav1948reg. muži není žebř. 
11.Louda Jan st.1953reg. muži není žebř. 
12.Skřivánek Ladislav1983reg. muži není žebř. 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960kraj. muži 136 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 164 
3.Šauer David1975kraj. muži 166 
4.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 229 
5.Kočárek Pavel1954kraj. muži 228 
6.Šauer Robert1972reg. mži 81 
7.Čech Jiří1978reg. muži 63 
8.Duraj Vojtěch1973reg. muži 79 
9.Kozelka Martin1973reg. muži 91 
10.Bradna Zdeněk1970nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavro Radek1969kraj. muži 121-150 
2.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
3.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
4.Němec Josef1975kraj. muži 201-248 
5.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
7.Mráz Václav1997reg. muži 141-160 
8.Plachý Pavel1970reg. muži 141-160 
9.Dominková Eliška2000nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
6.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
7.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201 
8.Dobiáš Jan1963reg. muži 41 
9.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
10.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
11.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
12.Kohout Václav1967reg. muži 81 
13.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
14.Jehlík Jan1960reg. muži 91 
15.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
16.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
17.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
18.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
19.Haas Václav1960reg. muži 141 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 121 -150 
2.Ungr Jan II.1958kraj. muži 151-200 
3.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 201-248 
5.Poch Petr1965kraj. muži 201-248 
6.Krajdl Roman1971kraj. muži 201-248 
7.Tomášek Martin1973reg. muži 66 
8.Dobrý Jan1987reg. muži 71 
9.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 78 
10.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 86 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Josef1987kraj. muži 101.-120. 
2.Gregor Martin1990kraj. muži 151.-200. 
3.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
4.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
5.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
6.Honalová Klára1996nez. muži  
7.Hájek Karel1959nez. muži  
8.Brzica Matěj1999nez. muži  
9.Kříž Petr1964nez. muži  
10.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 151 - 200 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151 - 200 
3.Kotva David1990kraj. muži 201 - 248 
4.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201 - 248 
5.Laubr Václav1969reg. muži 125 
6.Kotva Petr1965reg. muži 157 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 171 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 187 
9.Laubr Jiří2000nez. muži  
10.Hlavatý Václav1950nez. muži  
11.Jančík Pavel1977nez. muži  
12.Kotva Jan1936nez. muži  
13.Vonásek Václav1965nez. muži  
14.Kocna Dan2005nez.  
15.Kovanda Jakub2008nez.  
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Josef1972kraj. muži 121.-150. 
2.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 15. 
3.Hruška Václav1954reg. muži 18. 
4.Nechutný Marek2002reg. muži 24. 
5.Švamberg Luboš1964reg. muži 23. 
6.Nový Jaroslav1953reg. muži 25. 
7.Pešík Radek1970reg. muži 33. 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 45. 
9.Minarčic Martin1976reg. muži 51.-60. 
10.Švamberg Daniel1998reg. muži 51.-60. 
11.Hubka Jiří1965reg. muži 61.-70. 
12.Mojžíš Josef1973reg. muži 71.-80. 
13.Šulda David1976reg. muži 81.-90. 
14.Pešička Ladislav1959reg. muži 101.-120. 
15.Gruber Petr1953reg. muži 111.-120. 
16.Šípek Filip2004nez.  
17.Dobrý Oldřich1957nez.  
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
2.Šrámek Václav1967kraj. muži 121-150 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 151-200 
4.Gábor Filip1999kraj. muži 151-200 
5.Sýkora Hynek1961reg. muži 81-90 
6.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
7.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
8.Bauer Petr1962reg. muži 91-100 
9.Chrástek Věroslav1956reg. muži 91-100 
10.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
11.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora František1986kraj. muži 121-150 
2.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 151-200 
3.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201-248 
4.Straka Michal1977reg. muži 54 
5.Filip Michal1980reg. muži 93 
6.Veselý Jaroslav1969reg. muži 103 
7.Bistřický Bohumír1946reg. muži 107 
8.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 142 
9.Budín Václav1978nez. muži  
10.Čejka Petr1985nez. muži  
11.Hron Richard ml.1993nez. muži  
12.Košek Michal1971nez. muži  
13.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
14.Valenta Miroslav1962nez. muži  
Bageta Dolany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belfín Karel1973reg. muži 31-40 
2.Krejčí Jiří1989reg. muži 31-40 
3.Talián Michal1975reg. muži 41-50 
4.Bejček Jiří1978reg. muži 51-60 
5.Nechutná Veronika1983kraj. ženy 31.-41. 
6.Belfín Karel ml.2001reg. muži 71. - 80.Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
7.Kott Tomáš1976nez. muži  
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boura Lukáš1987kraj. muži 101.-120. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 121.-150. 
3.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121.-150. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201.-248. 
5.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151.-200. 
6.Murlová Dana1959reg. muži 130. 
7.Dostál Ondřej1979reg. muži 144. 
8.Lev Marek1983reg. muži 145. 
9.Hubáček Jan1963reg. muži 153. 
10.Judl Rostislav1971reg. muži 158. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 163. 
12.Ludín Jiří1963reg. muži 197. 
13.Aubrecht Jiří1981nez.  
Divize ženy
TJ Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pintová Radka1986kraj. ženy 17 
2.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 26-30 
3.Duczynská Vanda2005kraj. ženy 31-41 
4.Grusová Eliška2005kraj. dky 8 
5.Smolařová Barbora2002kraj. dky 24 
6.Břetenářová Vlastimila1962nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 13 
2.Vacíková Renata1978kraj. ženy 19 
3.Melnyková Liana1998kraj. ženy 20 
4.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 21-25 
5.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 21-25 
6.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 26-30 
7.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
8.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
9.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
10.Smutná Daniela1977nez. ženy  
11.Pešíková Tereza1996nez. ženy  
12.Zuchová Petra2003kraj. dky 22 
13.Jaramillo Věra2007kraj. sžy 8 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mídová Eliška2003kraj. ženy 26-30 
2.Mídová Valerie2003kraj. ženy 26-30 
3.Jiřičková Pavlína2003kraj. ženy 31-40 
4.Vávrová Tereza2002kraj. ženy 31-40 
5.Křesáková Ivana1965reg. ženy 4 
6.Cottier Kateřina1977reg. ženy 9,5 
7.Valtrová Vanesa2008reg. ženy 9,5 
Český pohár,muži
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan ml.1996kraj. muži 20 
2.Říšský Pavel1992kraj. muži 21.-25. 
3.Pastuch Jan1980kraj. muži 31.-40. 
4.Vohradský Marek1991kraj. muži 41.-50. 
5.Vladyka Jakub1999kraj. muži 71.-80. 
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavro Radek1969kraj. muži 121-150 
2.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
3.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
4.Němec Josef1975kraj. muži 201-248 
5.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
7.Mráz Václav1997reg. muži 141-160 
8.Plachý Pavel1970reg. muži 141-160 
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 26. - 30. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31. - 40. 
3.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 51. - 60. 
4.Netrval Jan2001kraj. muži 121. - 150. 
5.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
6.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151. - 200. 
9.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
10.Tománek Matyáš2000kraj. muži 201. - 248. 
11.Hnojská Andrea2003reg. muži 16. 
12.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
13.Pergler Jakub1991reg. muži 31. - 40. 
14.Hummel Jiří1945reg. muži 51. - 60. 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boura Lukáš1987kraj. muži 101.-120. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 121.-150. 
3.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121.-150. 
4.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151.-200. 
5.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201.-248. 
6.Dostál Ondřej1979reg. muži 144. 
7.Judl Rostislav1971reg. muži 158. 
8.Ludín Jiří1963reg. muži 197. 
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41-50 
2.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
3.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
5.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
7.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
8.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
9.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-248 
10.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201-248 
11.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 26-30 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 121. - 150. 
2.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
3.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
4.Láriš Petr st.1963reg. muži 61. - 70. 
5.Kopa Jan1957reg. muži 61. - 70. 
6.Milfort Jiří st.1973reg. muži 81. - 100. 
7.Potužák Václav1956reg. muži 81. - 100. 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 41. - 50. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
6.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
7.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 248. 
8.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 248. 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 12 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 17 
3.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
2.Horek Daniel1970kraj. muži 81-100 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
4.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gábor Filip1999kraj. muži 151-200 
2.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
3.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
4.Bezstarosta Filip1993nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
6.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
7.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963reg. muži 41 
2.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
3.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
4.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
5.Kohout Václav1967reg. muži 81 
6.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 91 
8.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
9.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
10.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
11.Haas Václav1960reg. muži 141 
12.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971kraj. muži 175,5 
2.Švarc Pavel1966kraj. muži 224,5 
3.Sedláček Miloš1970kraj. muži 224,5 
4.Hýsek Tomáš1980kraj. muži 224,5 
5.Pražan Jiří1974nez. muži  
6.Choun Miroslav1972nez. muži  
7.Vojta Ivan1966nez. muži  
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 61-70 
2.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
3.Noha Miroslav1954kraj. muži 81-100 
4.Kříž Dominik1999kraj. muži 41-50 
5.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
6.Dědíček Jaroslav1958reg. muži 11 
7.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
8.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6 
9.Učík Rudolf1960reg. muži 4 
10.Bočan Miroslav1954reg. muži 6 
11.Krieger Ladislav1987reg. muži nezařazen 
12.Rolník Tomáš1988reg. muži nezařazen 
13.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
14.Gallerachová Iva2007reg. ženy nezařazen 
15.Krivda Daniel2004reg. muži nezařazen 
16.Myška Václav ml.2003reg. muži nezHostování z TJ Sokol Černošín
17.Pour Pavel1961reg. muži nezařazen 
18.Sedlák František1946reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981kraj. muži 224.5 
2.Klíma Jan1981kraj. muži 224.5 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 85.5 
4.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
5.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sutnar Josef1950reg. muži 95.5 
2.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 105.5 
3.Petrák Jaroslav1954reg. muži 115.5 
4.Kubík Miloš1958reg. muži 115.5 
5.Otto Milan1952nez. muži  
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995reg. muži 25 
2.Hofman Martin1993reg. muži 58 
3.Hofman Petr ml.1991reg. muži 59 
4.Hofman Petr st.1965reg. muži 69 
5.Palek Vladimír1956reg. muži 77 
6.Nový Josef1951reg. muži 115 
7.Kahovec Ladislav1952reg. muži 92 
8.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 124 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960kraj. muži 121-150 
2.Horáček Jan1999kraj. muži 201-248 
3.Soukupová Jana1975reg. ženy 3 
4.Florian Roman1968reg. muži nezařazen 
5.Mikulášek Pavel1957reg. muži nezařazen 
6.Leško Jiří1967reg. muži nezařazen 
7.Císař Rudolf1961reg. muži nezařazen 
8.Dresler Miroslav1959reg. muži nezařazen 
9.Nič Jaroslav1963reg. muži nezařazen 
10.Záliš Pavel1959reg. muži nezařazen 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 121-150 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 121-150 
3.Novotný Roman ml.1995kraj. muži 201-248 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 201-248 
5.Kříž Michal1981kraj. muži 201-248 
6.Pošar Pavel1976kraj. muži 201-248 
7.Novotný Roman st.1974reg. muži 61-70 
8.Michal Jan ml.2002reg. muži 91-100 
9.Hrubý Petr1970reg. muži 101-120 
10.Koky Robert2003reg. muži 101-120 
11.Pechovský Ludvík2003reg. muži 101-120 
12.Slavík Viktor2000reg. muži 101-120 
13.Koreň Pavel2002reg. muži 141-160 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 31-40 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 51-60 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 71-80 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101-120 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 121-150 
7.Buriánek Jan1968kraj. muži 151-200 
8.Račáková Michaela1993kraj. muži 201-248 
9.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
10.Holeček Karel1952reg. muži 51-60 
11.Šimanovský Robert1978reg. muži 81-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline