Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
TJ Batesta Chodov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Petr1971kraj. muži 8 
2.Noveský Leon1987kraj. muži 12 
3.Minář Marek1985kraj. muži 16 
4.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 21-25 
5.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
6.Minář Ondřej2000kraj. muži 81-90 
7.Huleš Adam2000kraj. muži 121-150 
8.Fassel David st.1975kraj. muži 121-150 
9.Malina Josef1972nez.  
10.Kožuškanič Jan1994nez.  
11.Holub Martin1974nez.  
TJ Batesta Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Jan1983kraj. muži 10 
2.Kruliš David1994kraj. muži 20 
3.Partyngl Tomáš1999kraj. muži 31-40 
4.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 41-50 
5.Tonhauser Martin1974kraj. muži 51-60 
6.Minář Miloš1959kraj. muži 101-120 
7.Kárová Klára2003kraj. muži 121-150 
8.Morová Natálie2002reg. muži 63-65 
9.Kalanyos Jiří1982reg. muži 75-80N 
10.Kalanyos Gabriel1956nez.  
11.Kovačič Pavel1992nez.  
TJ Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysocký Ivan1960kraj. muži 15 
2.Čonka Martin1977kraj. muži 18 
3.Provazník Jakub1990kraj. muži 21-25N 
4.Vysocká Karolína1998kraj. muži 40N 
5.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
6.Zika Petr1974kraj. muži 61-70 
7.Hofman Jan ml.1972kraj. muži 71-80 
8.Novák Radek1975kraj. muži 71-80 
9.Vařečka Pavel1978kraj. muži 71-80 
10.Vařejčka Josef1953kraj. muži 71-80 
11.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 81-90 
12.Zika Miroslav1972kraj. muži 81-90 
13.Babor Václav1961kraj. muži 101-120 
14.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
15.Kolář Petr1979kraj. muži 121-150 
16.Kopnický Miroslav1987kraj. muži 121-150 
17.Vaculík Antonín1940nez.  
18.Vrba David1977nez.  
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 19 
2.Liška Jan1984kraj. muži 26-30 
3.Lof Milan1962kraj. muži 41-50 
4.Moldavčuk David1999kraj. muži 51-60 
5.Volf Oldřich1942kraj. muži 61-70 
6.Rohlík Tomáš1994kraj. muži 81-90 
7.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 91-100 
8.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
9.Novotný Matěj1999kraj. muži 101-120 
10.Liška David1981kraj. muži 101-120 
11.Janda Michal1999kraj. muži 121-150 
12.Bárta Václav st.1961kraj. muži 121-150N 
13.Turčinek Antonín1949reg. muži 63-65 
14.Štěpán Jan1946reg. muži 66-74 
15.Fabiš Štefan1972nez.  
16.Galek Roman1964nez.  
17.Konečný Jan1987nez.  
18.Galek Lukáš1987nez.  
19.Maryška Ladislav1960nez.  
20.Medvecký Ludovit1955nez.  
21.Galek Vojtěch1990nez.  
22.Oboňová Tereza1992nez.  
23.Rosová Jaroslava2001nez.  
24.Socha Zdeněk1965nez.  
25.Sochová Karolína1998nez.  
26.Veselý Marek1983nez.  
27.Wildhaber Luboš1972nez.  
28.Kuzmiaková Kateřina2004nez.  
29.Veselá Michaela2004nez.  
KST Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 14. 
2.Svěrák Boris1966kraj. muži 26.-30. 
3.Kolář Pavel1982kraj. muži 31.-40. 
4.Gerba Ondřej1975kraj. muži 31.-40. 
5.Klůj Ivan1952kraj. muži 41.-50. 
6.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 41.-50. 
7.Holubek Milan1952kraj. muži 91.-100. 
8.Čapek Libor1961kraj. muži 101.-120. 
9.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 101.-120. 
10.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
11.Krejčí David1978kraj. muži 121.-150. 
12.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
13.Hynek Jiří1958nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Radek1972kraj. muži 21-25 
2.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 31-40 
3.Ďurža Karel1966kraj. muži 31-40 
4.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 41-50 
5.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 61-70 
6.Benda Lubomír1952kraj. muži 121-150 
7.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 76-77 
8.Surma Daniel2001reg. muži 78-80 
9.Vrzal Ivan1967nez. muži  
10.Duchoslav Karel1931nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Jaroslav1979kraj. muži 31-40 
2.Kopárek Jiří1975kraj. muži 51-60 
3.Kročák Roman1980kraj. muži 51-60 
4.Švec Jan1964kraj. muži 51-60 
5.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 61-70 
6.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
7.Teiner Martin1975kraj. muži 71-80 
8.Růžička Vladimír1964kraj. muži 121-150 N 
9.Vasilečko Robert1968reg. muži 71-75 
10.Nohýnek Jan1938reg. muži 76-77 
11.Šindelář Jiří1965nez. muži  
TJ Baník Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choděra Miroslav1967kraj. muži 21-25 
2.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 21 - 25 
3.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
4.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
5.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
6.Černý Lukáš1987kraj. muži 121-150 
7.Latosinská Eva1974kraj. muži 121-150 
8.Vébr Jaroslav1956kraj. muži 121-150N 
9.Bjalončík Boris1951reg. muži 60-62N 
10.Ptáček František ml.1968nez. muži  
11.Truong Van Ba1958nez. muži  
TJ Sokol Velká Hleďsebe A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pock Václav1999kraj. muži 26-30 
2.Hrnčiřík Karel1946kraj. muži 41-50 
3.Fencl Karel1961kraj. muži 41-50N 
4.Friedman Miloš1949kraj. muži 51-60 
5.Minařík Jiří1966kraj. muži 51-60 
6.Klein Karel1953kraj. muži 60N 
7.Provazník Karel1973kraj. muži 61-70 
8.Kocián Martin1974kraj. muži 91-100 
9.Urban Miroslav1965kraj. muži 101-120 
10.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-120 
11.Kociánová Lucie2002kraj. muži 120-150 
12.Horník Alexandr1954kraj. muži 120-150 
13.Horník Evžen1985nez. muži  
SK Toužim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Pavel1978kraj. muži 51-60 
2.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
3.Kheil Jakub1984kraj. muži 81-90 
4.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 91-100 
5.Blažek František1975kraj. muži 121-150 
6.Jaša Jan1948reg. muži 69 
7.Mašek Marek1975reg. muži 71-75 
8.Mašková Nicole2003reg. muži 78-80 
9.Vohryzka Jiří2003reg. dci 2 
10.Kokeš Jan2005reg. dci 3 
11.Hošek Dušan2001reg. dci 4 
12.Heinrich Petr1969nez.  
13.Hodl Miroslav1972nez.  
14.Kolesa Jaroslav1975nez.  
15.Šindelář František2006nez.  
TJ Jiskra Březová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Petr1972kraj. muži 26-30 
2.Korb Rostislav1971kraj. muži 31-40 
3.Gabriel Karel1975kraj. muži 71-80 
4.Pechman Vladimír1971kraj. muži 71-80 
5.Hurban Nikola1995kraj. muži 71-80N 
6.Kostroun Jiří1971kraj. muži 91-100 
7.Černík Jaroslav1953kraj. muži 101-120 
8.Dušek Jan1979nez. muži  
9.Gajdošová Zuzana1997nez. muži  
10.Hurban Jan1969nez. muži  
11.Skokov Jaroslav1976nez. muži  
12.Jíra Ladislav1979nez. muži  
TJ Jiskra Aš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. muži 21-25 
2.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 31-40 
3.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 61-70 
4.Trgo Michael2001kraj. muži 61-70Hostování z SKST Cheb
5.Hostek Karel1968kraj. muži 121-150 
6.Janský Michal1982kraj. muži 121-150 
7.Lošťák Ladislav1977reg. muži 35-40 
8.Kadič Václav1951reg. muži 41-50 
9.Havlíček Zdeněk1947reg. muži 41-50 
10.Jánská Veronika2000reg. muži 51-60 
11.Lošťáková Tereza2006reg. muži 61-65 
12.Letalíková Jana1987nez.  
13.Šimková Adéla2001nez.  
14.Janků Karolina2006nez.  
Krajský přebor 1. třídy
TJ Batesta Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
2.Tonhauser Martin1974kraj. muži 51-60 
3.Minář Ondřej2000kraj. muži 81-90 
4.Minář Miloš1959kraj. muži 101-120 
5.Kárová Klára2003kraj. muži 121-150 
6.Huleš Adam2000kraj. muži 121-150 
7.Fassel David st.1975kraj. muži 121-150 
8.Morová Natálie2002reg. muži 63-65 
9.Brož Matěj2003reg. muži 66-74 
10.Boči Lukáš2004reg. muži 66-74 
11.Perglerová Barbora2002reg. muži 66-74 
12.Mora Petr1999reg. muži 66-74 
13.Nykl Jiří2005reg. muži 66-74 
14.Hubená Martina2003reg. muži 75-80 
15.Kalanyos Jiří1982reg. muži 75-80N 
16.Holub Martin1974nez.  
17.Kalanyos Gabriel1956nez.  
18.Malina Josef1972nez.  
19.Kovačič Pavel1992nez.  
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 71 - 80 
2.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 81 - 90 
3.Harušťák Milan1963kraj. muži 81 - 90 N 
4.Ježek Václav1962kraj. muži 121 - 150 
5.Harašta Ivan1965kraj. muži 121 - 150 N 
6.Kurfúrst Oldřich1955reg. muži 63 -65 
7.Krombholz Josef1949reg. muži 66 - 74 N 
8.Kaleja Zdeněk1961reg. muži 75 - 80 
9.Pósingerová Klára2005reg. muži 88 - 93 
10.Kruliš Ladislav1964nez.  
TJ Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
2.Zika Petr1974kraj. muži 61-70 
3.Hofman Jan ml.1972kraj. muži 71-80 
4.Novák Radek1975kraj. muži 71-80 
5.Vařečka Pavel1978kraj. muži 71-80 
6.Vařejčka Josef1953kraj. muži 71-80 
7.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 81-90 
8.Zika Miroslav1972kraj. muži 81-90 
9.Babor Václav1961kraj. muži 101-120 
10.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
11.Kolář Petr1979kraj. muži 121-150 
12.Kopnický Miroslav1987kraj. muži 121-150 
13.Vaculík Antonín1940nez.  
14.Vrba David1977nez.  
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volf Oldřich1942kraj. muži 61-70 
2.Rohlík Tomáš1994kraj. muži 81-90 
3.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 91-100 
4.Novotný Matěj1999kraj. muži 101-120 
5.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
6.Liška David1981kraj. muži 101-120 
7.Janda Michal1999kraj. muži 121-150 
8.Bárta Václav st.1961kraj. muži 121-150N 
9.Turčinek Antonín1949reg. muži 63-65 
10.Štěpán Jan1946reg. muži 66-74 
11.Wildhaber Luboš1972nez.  
12.Fabiš Štefan1972nez.  
13.Galek Lukáš1987nez.  
14.Galek Roman1964nez.  
15.Galek Vojtěch1990nez.  
16.Konečný Jan1987nez.  
17.Kuzmiaková Kateřina2004nez.  
18.Maryška Ladislav1960nez.  
19.Medvecký Ludovit1955nez.  
20.Oboňová Tereza1992nez.  
21.Rosová Jaroslava2001nez.  
22.Socha Zdeněk1965nez.  
23.Sochová Karolína1998nez.  
24.Veselá Michaela2004nez.  
25.Veselý Marek1983nez.  
KST Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Ivan1952kraj. muži 41.-50. 
2.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 41.-50. 
3.Holubek Milan1952kraj. muži 91.-100. 
4.Čapek Libor1961kraj. muži 101.-120. 
5.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 101.-120. 
6.Krejčí David1978kraj. muži 121.-150. 
7.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
8.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
9.Hynek Jiří1958nez.  
10.Benedik Miroslav1960nez.  
11.Rubin Pavel1948nez.  
12.Mazač Jan1952nez.  
13.Švarcová Jana2000nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 61-70 
2.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 61-70 
3.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
4.Teiner Martin1975kraj. muži 71-80 
5.Benda Lubomír1952kraj. muži 121-150 
6.Růžička Vladimír1964kraj. muži 121-150 N 
7.Vasilečko Robert1968reg. muži 71-75 
8.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 76-77 
9.Nohýnek Jan1938reg. muži 76-77 
10.Surma Daniel2001reg. muži 78-80 
11.Šindelář Jiří1965nez. muži  
12.Vrzal Ivan1967nez. muži  
13.Duchoslav Karel1931nez. muži  
TJ Sokol Velká Hleďsebe B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Jiří1966kraj. muži 51-60 
2.Klein Karel1953kraj. muži 60N 
3.Provazník Karel1973kraj. muži 61-70 
4.Kocián Martin1974kraj. muži 91-100 
5.Urban Miroslav1965kraj. muži 101-120 
6.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-120 
7.Kociánová Lucie2002kraj. muži 120-150 
8.Horník Alexandr1954kraj. muži 120-150 
9.Klein Siegbert1944reg. muži 51-60 
10.Horník Evžen1985nez. muži  
11.Kociánová Nikola2006nez. muži  
12.Provazníková Nicole2004nez. muži  
13.Volmůt Jindřich ml.1994nez. muži  
14.Vršecký Zdeněk1975nez. muži  
TJ Jiskra Březová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurban Nikola1995kraj. muži 71-80N 
2.Kostroun Jiří1971kraj. muži 91-100 
3.Černík Jaroslav1953kraj. muži 101-120 
4.Skokov Jaroslav1976nez. muži  
5.Dušek Jan1979nez. muži  
6.Gajdošová Zuzana1997nez. muži  
7.Hurban Jan1969nez. muži  
8.Jíra Ladislav1979nez. muži  
TJ Loket nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibyl Miroslav1956kraj. muži 81-90 
2.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 81-90 
3.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 121-150 
4.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 121-150 
5.Bucifal Josef1968kraj. muži 121-150 
6.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
7.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
8.Nováček Vladislav1957reg. muži 35-43 
9.Vlasák Petr2002kraj. sži 29-30 
10.Bednář Jiří1942nez.  
11.Dostál Stanislav1951nez.  
12.Volný Adam2001nez.  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocum Ondřej1992kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 101-120 
3.Winkler Vladimír1964kraj. muži 101-120 
4.Horn Jan1959kraj. muži 101-120 
5.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
6.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 25N 
7.Holý Jiří1944reg. muži 35-40 
8.Sucharda Jiří1984reg. muži 35-40 
9.Kočárník Jaroslav1978reg. muži 35-40 
10.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
11.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
12.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 41-50 
13.Lošťáková Kristýna2002reg. muži 51-60Hostování z TJ Jiskra Aš
14.Maixner Milan1964reg. muži 51-60 
15.Levora Josef1974reg. muži 51-60 
16.Levora Vojtěch st.1972reg. muži 51-60 
17.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
18.Skálová Michaela1992nez.  
19.Čáchová Lucie2005nez.  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Batesta Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fassel David st.1975kraj. muži 121-150 
2.Huleš Adam2000kraj. muži 121-150 
3.Kárová Klára2003kraj. muži 121-150 
4.Morová Natálie2002reg. muži 63-65 
5.Brož Matěj2003reg. muži 66-74 
6.Perglerová Barbora2002reg. muži 66-74 
7.Boči Lukáš2004reg. muži 66-74 
8.Nykl Jiří2005reg. muži 66-74 
9.Mora Petr1999reg. muži 66-74 
10.Hubená Martina2003reg. muži 75-80 
11.Kalanyos Jiří1982reg. muži 75-80N 
12.Holub Martin1974nez.  
13.Kovačič Pavel1992nez.  
14.Malina Josef1972nez.  
15.Kořínková Nela2008nez.  
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březovský Petr2000kraj. muži 11.N 
2.Polák Michal1979kraj. muži 13. 
3.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
4.Petera Jiří1968kraj. muži 91.-100. 
5.Špalek Vít2003kraj. muži 101.-120. 
6.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
7.Průcha Petr1948kraj. muži 121.-150. 
8.Illich Jan1966reg. muži 41.-50. 
9.Lorenc Martin1968reg. muži 41.-50. 
10.Švecová Eva1940reg. muži 41.-50 
11.Veinfurt Adam2004nez.  
12.Jelínek Kristian2004nez.  
13.Gavlas Anton st.1948nez.  
14.Kopecký Jiří1942nez.  
15.Marek Kryštof2000nez.  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
2.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 25N 
3.Kočárník Jaroslav1978reg. muži 35-40 
4.Sucharda Jiří1984reg. muži 35-40 
5.Holý Jiří1944reg. muži 35-40 
6.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
7.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
8.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 41-50 
9.Lošťáková Kristýna2002reg. muži 51-60Hostování z TJ Jiskra Aš
10.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
11.Levora Josef1974reg. muži 51-60 
12.Levora Vojtěch st.1972reg. muži 51-60 
13.Maixner Milan1964reg. muži 51-60 
14.Skálová Michaela1992nez.  
15.Čáchová Lucie2005nez.  
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Visinger Jakub2000kraj. muži 31-40 
2.Leňka Jiří1987kraj. muži 61-70 
3.Nesměráková Eliška1999kraj. muži 101-120 
4.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
5.Kraka Lukáš1998reg. muži 75-80 
6.Stančík Josef1961reg. muži 75-80N 
7.Kraka Zdeněk1964reg. muži 75-80N 
8.Daněk Roman1968reg. muži 81-83 
9.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 81-83 
10.Horáček Václav1985reg. muži 84-87 
11.Lichner Jaroslav1962reg. muži 84-87 
12.Tyml Jan2000reg. muži 84-88N 
13.Ševc Jozef1965nez. muži  
14.Daněk Lukáš1994nez. muži  
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťovíček Miroslav1968reg. muži 64 
2.Egert Miroslav1968reg. muži 65 
3.Chalupný Luboš1970reg. muži 66 
4.Vonšovský Miroslav1968reg. muži 68 
5.Kajzar Robert1978reg. muži 71-75 
6.Yahodka Maksym1991nez. cizinec 
7.Roštejnský Josef1970nez.  
TJ Baník Svatava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niebauer Aleš1971kraj. muži 31-47 
2.Lesák František1960kraj. muži 51-60 
3.Nerad Václav1965kraj. muži 101-120 
4.Holeček Martin1971kraj. muži 121-150 
5.Strýček Rudolf1960kraj. muži 121-150N 
TJ Lomnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. muži 91-100 
2.Franko Milan1972reg. muži 60-62 
3.Tobiáš Jozef1943reg. muži 66-74 
4.Vondrušková Nikola2001reg. muži 66-74 
5.Rada Kvído Štěpán2004reg. muži 66-74 N 
6.Kupčík Albert2004reg. muži 66-74 N 
7.Majer Vlastimil1976reg. muži 75-80 
8.Furch Dominik1997nez.  
9.Beňo Matyáš2003nez.  
10.Furchová Zuzana2005nez.  
TJ Baník Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
2.Černý Lukáš1987kraj. muži 121-150 
3.Latosinská Eva1974kraj. muži 121-150 
4.Vébr Jaroslav1956kraj. muži 121-150N 
5.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 81-83 
6.Vlach Petr1974reg. muži 84-87 
7.Bjalončík Boris1951reg. muži 60-62N 
8.Truong Van Ba1958nez. muži  
9.Ptáček František ml.1968nez. muži  
10.Koryťák Jan1969nez. muži  
11.Koryťáková Pavlína1991nez. muži  
TJ Loket nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlaba Josef1945kraj. muži 101-120 
2.Bucifal Josef1968kraj. muži 121-150 
3.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
4.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
5.Nováček Vladislav1957reg. muži 35-43 
6.Vlasák Petr2002kraj. sži 29-30 
7.Bednář Jiří1942nez.  
8.Volný Adam2001nez.  
9.Dostál Stanislav1951nez.  
TJ Jiskra Aš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janský Michal1982kraj. muži 121-150 
2.Hostek Karel1968kraj. muži 121-150 
3.Lošťák Ladislav1977reg. muži 35-40 
4.Havlíček Zdeněk1947reg. muži 41-50 
5.Kadič Václav1951reg. muži 41-50 
6.Jánská Veronika2000reg. muži 51-60 
7.Lošťáková Tereza2006reg. muži 61-70 
8.Krnáč Filip2007nez.  
9.Kudrhalt Štěpán2006nez.  
10.Žibrický Antonín2009nez.  
11.Letalíková Jana1987nez.  
12.Šimková Adéla2001nez.  
13.Janků Karolina2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline