Soupisky
Divize
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 35.5 
2.Růžička Jiří1975kraj. muži 65,5 
3.Beran Jakub1995kraj. muži 85,5 
4.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 95,5 
5.Štika Jiří1953kraj. muži 85,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 95,5 
7.Stehlík Petr1988kraj. muži 110,5 
8.Sýkora Martin1970kraj. muži 110,5 
9.Soukup Karel1959kraj. muži 110,5 
10.Černý Tomáš1980kraj. muži 130,5 
11.Kadlec Daniel2000kraj. muži 130,5 
12.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 130,5 
13.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
14.Sander Miroslav1966kraj. muži 17O,5 
15.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zedník Josef1987kraj. muži 21-30 
2.Luňák Radek1989kraj. muži 51-60 
3.Beneš Jiří1990kraj. muži 51-60 
4.Špička Zbyněk1962kraj. muži 121-140 
5.Nováková Martina2002kraj. muži 121-140Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 161-180 
7.Sečanský Radek1993kraj. muži 161-180 
8.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 181-200 
9.Smíšková Martina1979kraj. muži 201-250 
10.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
11.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
12.Vysoudil Jan1997kraj. muži 251-300 
13.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 251-300 
14.Barták Karel2000kraj. muži 301-331 
15.Smetana Václav1965kraj. muži 301-331 
16.Běhounek Marcel1975reg. muži 49 
KST Jirkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 15 
2.Rödling Jan1982kraj. muži 20 
3.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 55,5 
4.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 75,5 
5.Malý Michal1999kraj. muži 75,5 
6.Kotrba Luděk1972kraj. muži 95,5 
7.Dänner Michal1994kraj. muži 110,5 
8.Veselý Petr1977kraj. muži 130,5 
9.Šimonek Milan1956kraj. muži 130,5 
10.Pavlica Jan1963kraj. muži 130,5 
11.Průša Vojtěch1995kraj. muži 150,5 
12.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 150,5 
13.Jelínek Šimon1996kraj. muži 170,5 
14.Fürst Jan1953kraj. muži 190,5 
15.Fürst Ladislav1973kraj. muži 225,5 
16.Šístek Pavel1966kraj. muži 275,5 
17.Havlátko Miroslav1964kraj. muži nez 
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 18 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 55,5 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 85,5 
4.Phanthe Dung1963kraj. muži 130,5 
5.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
6.Mrázek Michal1980kraj. muži 190,5 
7.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
8.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
9.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
10.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 275,5 
11.Kopecký Karel1955kraj. muži 275,5 
12.Šimek Pavel st.1964reg. muži reg.35,5 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25 
2.Tauš Jiří1964kraj. muži 35 
3.Matas Jan1988kraj. muži 35 
4.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35 
5.Nováková Eva1975kraj. muži 75 
6.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 95 
7.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 190 
8.Stárek Adam2003kraj. muži 190 
9.Janeček Marek1997kraj. muži 225 
10.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275 
11.Schneiderová Jana1995kraj. muži 275 
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 31.-40. 
2.Kopenec Václav1965kraj. muži 61.-70. 
3.Krejčí Karel1966kraj. muži 71.-80. 
4.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 101.-120. 
5.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141.-160. 
6.Městka Petr1998kraj. muži 190,5Střídavý start z KST Most
7.Průša Dominik1994reg. muži 51. 
8.Plečinda Jiří1953reg. muži 58. 
9.Pohanka Filip1991reg. muži 85. 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Jiří1998kraj. muži 61.-70. 
2.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 91.-100 
3.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 101.-120. 
4.Kadlec Matěj2003kraj. sži 101.-120. 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 141.-160. 
6.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 251.-300 
7.Čaja Stanislav1997reg. muži 49, 
8.Leska Vojtěch1957reg. muži 53. 
9.Keller Filip2003reg. sži 60. 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
2.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 45,5 
3.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
4.Holovčák Jiří1972kraj. muži 65,5 
5.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
6.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
7.Macháček Jiří1972kraj. muži 75,5 
8.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 75,5 
9.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
10.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 130,5 
11.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
12.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
13.Vondráček Filip2004kraj. muži 225,5 
14.Bartes Lukáš1979nez.  
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 45,5 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
3.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 55,5 
4.Blažek Jan1999kraj. muži 110,5 
5.Bayer Jiří1963kraj. muži 150,5 
6.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
7.Vlasák Radek1981kraj. muži 170,5 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 170,5 
9.Dohnal Jiří1986kraj. muži 225,5 
10.Vítů Václav2004reg. sži 31-40 
11.Demeter Jan1961reg. muži 51-60 
12.Tereza Ajdini2003reg. sžy 101-110 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 25,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 35,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 85,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
7.Bláha Petr1984kraj. muži 130,5 
8.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 170,5 
9.Bláha Radek1983kraj. muži 170,5 
10.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
11.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
12.Fencl Jakub2004kraj. muži 225,5 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
2.Pospíšil Václav1967kraj. muži 65,5 
3.Skokan Viktor2003kraj. muži 65,5 
4.Boháč Dominik1992kraj. muži 85,5 
5.Kopecký Filip2002kraj. muži 95,5 
6.Chuchel Martin2000kraj. muži 170,5 
7.Landa Josef1962kraj. muži 275,5 
8.Balcar František2004reg. muži 161-180 
9.Krupka Martin2001reg. muži 181-200 
10.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
11.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
12.Rudiš Filip2006reg. muži 201-220 
13.Drbohlav Michal2002reg. muži 201-220 
14.Šnajdr Jiří2003reg. muži 201-220 
15.Šumera Pavel1961nez.  
TJ Sokol Lenešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959kraj. muži 75,5 
2.Filín Jan1961kraj. muži 95,5 
3.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 110,5 
4.Ledvina Vilém1961kraj. muži 110,5 
5.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 130,5 
6.Vlček Jakub1985kraj. muži 225,5 
7.Obr Jaroslav1967kraj. muži 225,5 
8.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 275,5 
9.Uldrich Milan1965reg. muži 52 
10.Fiala Dušan1963reg. muži 81 
11.Cibulka Vladimír1961reg. muži 93 
12.Schwarz Kamil1983reg. muži 164 
13.Kolár David1998reg. muži 165 
Krajský přebor I. třídy
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
2.Görner Darin1968kraj. muži 85,5 
3.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 150,5 
4.Gono Milan1971kraj. muži 170,5 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 225,5 
6.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
7.Kieswetter Vojtěch1964kraj. muži 275,5 
8.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 275,5 
9.Podařil Petr1995reg. muži 79 
10.Kuttelwascher Luboš1962kraj. muži 316 
11.Michal Jozef1944reg. muži 83 
12.Figa Norbert1978reg. muži 95 
13.Kiesswetter Vojtěch1998reg. muži 134 
14.Zaspal Adolf1970reg. muži 137 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří1953kraj. muži 85,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 95,5 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 110,5 
4.Černý Tomáš1980kraj. muži 130,5 
5.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
6.Mládek Petr1990kraj. muži 225,5 
7.Čáp Stanislav2001kraj. muži 275,5 
8.Vitiska Petr2002kraj. dci 22 
9.Podlucký Jan2001kraj. dci 31 
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Karel1959kraj. muži 110,5 
2.Sýkora Martin1970kraj. muži 110,5 
3.Kadlec Daniel2000kraj. muži 130,5 
4.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 130,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 17O,5 
6.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
7.Freimann Karel1944reg. muži 45,5 
8.Žejdlík Martin1977reg. muži 55,5 
9.Berky Josef1975reg. muži 65,5 
10.Pospíšil Ondřej2000reg. muži 75,5 
11.Reich Jan1999kraj. dci 24 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 75,5 
2.Kotrba Luděk1972kraj. muži 95,5 
3.Dänner Michal1994kraj. muži 110,5 
4.Jelínek Šimon1996kraj. muži 170,5 
5.Fürst Ladislav1973kraj. muži 225,5 
6.Dosedělová Michaela2005kraj. muži 225,5 
7.Šístek Pavel1966kraj. muži 275,5 
8.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
9.Judák Jiří1949reg. muži 45,5 
10.Obracaník Štefan1952reg. muži 65,5 
11.Koutská Marie1992kraj. ženy 9 
12.Prchal Jan1987nez. muži  
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1977kraj. muži 130,5 
2.Šimonek Milan1956kraj. muži 130,5 
3.Pavlica Jan1963kraj. muži 130,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 150,5 
5.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 150,5 
6.Fürst Jan1953kraj. muži 190,5 
7.Nosek Jan1982reg. muži 25,5 
8.Sýkora Libor1972reg. muži 35,5 
9.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
10.Valach Josef1950reg. muži 65,5 
11.Pašek Lukáš1995reg. muži 85,5 N 
TJ Sokol Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 65,5 
2.Fencl Pavel1994kraj. muži 85,5 
3.Verner David1991kraj. muži 95,5 
4.Baláž Josef1955kraj. muži 190,5 
5.Beckert Zdeněk1966reg. muži 275,5 
6.Hruška Miroslav1953reg. muži 50 
7.Pešula Tomáš1991reg. muži 65 
8.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 68 
9.Polanecký Lukáš1989reg. muži 86 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 75,5 
2.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
3.Macháček Jiří1972kraj. muži 75,5 
4.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
5.Voda Milan1963kraj. muži 170,5 
6.Vondráček Filip2004kraj. muži 225,5 
7.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 316. 
8.Záruba David2002reg. muži 65,5 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
2.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
4.Šťovíček Zdeněk1942kraj. muži 150,5 
5.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 130,5 
6.Lipiner Petr1965kraj. muži 170,5 
7.Fiška Václav1951kraj. muži 275,5 
8.Mandík Ladislav1974reg. muži 55,5 
9.Čapský Miroslav1953reg. muži 85,5 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Jiří1963kraj. muži 150,5 
2.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
3.Vlasák Radek1981kraj. muži 170,5 
4.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 170,5 
5.Dohnal Jiří1986kraj. muži 225,5 
6.Boehm Přemysl1955reg. muži 31-40 
7.Vítů Václav2004reg. muži 31-40 
8.Demeter Jan1961reg. muži 51-60 
9.Tereza Ajdini2003reg. muži 101-110 
10.Švarc Vojtěch1993reg. muži 101-110 
11.Mach Dalibor1970reg. muži 101-110 
12.Fajfr Josef2005nez. mži  
13.Kaplan Richard2006nez. mži  
14.Černá Michaela2006nez. mžy  
15.Posel Michal2002nez. dci  
16.Řehák David2001nez. dci  
17.Řehák Jakub2004nez. sži  
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Vratislav1959kraj. muži 85,5 
2.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
3.Bláha Petr1984kraj. muži 130,5 
4.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 170,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 170,5 
6.Smrčka Jiří1955kraj. muži 225,5 
7.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
9.Fencl Jakub2004kraj. muži 225,5 
10.Pichová Martina1998kraj. muži 316 
11.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
2.Sklenička Jan1978kraj. muži 45,5 
3.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 130,5 
4.Červenka Marek1978kraj. muži 130,5 
5.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 170,5 
6.Brhovský Václav1967kraj. muži 190,5 
7.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 225,5 
8.Stanislav Pavel1975kraj. muži 225,5 
9.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
10.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
11.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 71-80 
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 45,5 
2.Steif Richard1965kraj. muži 75,5 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 150,5 
4.Stein Petr1967kraj. muži 275,5 
5.Skopec Petr1977reg. muži 101-120 
6.Mego Pavel1944reg. muži 101-120 
7.Lehký Milan1951reg. muži 121-140 
8.Lehký Milan ml.1979reg. muži 121-140 
9.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
10.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-181 
11.Kahun David1981reg. muži 161-181 
12.Kaválek Vojtěch2001reg. muži 181-200 
13.Hýř Lukáš1981reg. muži 181-200 
KST Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 55,5 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 110,5 
3.Městka Petr1998kraj. muži 190,5 
4.Dvořák Michal1984kraj. muži 190,5 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 190,5 
6.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
7.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 225,5 
8.Zvolánek Pavel1964kraj. muži 316 
9.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 225,5 
10.Sýkora Petr1962reg. muži 61. - 70. 
11.Kadlec David1989reg. muži 71. - 80. 
12.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 81. - 90. 
13.Štěpnička Michal1998kraj. muži 141.-160.Střídavý start z TJ Sever Žatec
TJ Sokol Spořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ferraj Miroslav1975kraj. muži 75,5 
2.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 85,5 
3.Lazar Martin1988kraj. muži 130,5 
4.Stareček Martin1970kraj. muži 225,5 
5.Gabriel Josef1977kraj. muži 275,5 
6.Brand Roman st.1964kraj. muži 275,5 
7.Svoboda Petr1972reg. muži 45,5 
8.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55,5 
9.Rokyta Jan1983reg. muži 55,5 
10.Magna Stanislav1951reg. muži 55,5 
11.Procházka Oldřich1976reg. muži 75,5 
12.Šafář František1954reg. muži 85,5 
13.Klimeš Petr1960nez.  
14.Šarišská Lucie1994nez. ženy  
15.Svoboda Pavel1966nez. muži  
Krajský přebor II.tř. sk.A
KST Jirkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 150,5 
2.Fürst Jan1953kraj. muži 190,5 
3.Fürst Ladislav1973kraj. muži 225,5 
4.Dosedělová Michaela2005kraj. muži 225,5 
5.Šístek Pavel1966kraj. muži 275,5 
6.Nosek Jan1982reg. muži 25,5 
7.Sýkora Libor1972reg. muži 35,5 
8.Leitnerová Eva st.1947reg. muži 35,5 
9.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
10.Judák Jiří1949reg. muži 45,5 
11.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
12.Pašek Lukáš1995reg. muži 85,5 N 
13.Koutská Marie1992kraj. ženy 9 
OÚ Blažim Tygři A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartko Ondřej2002kraj. muži 161-180 
2.Zámek Vladimír2001kraj. muži 201-250 
3.Lakatoš Roman1976kraj. muži 251-300 
4.Uhlík Jiří1991kraj. muži 251-300 
5.Káninský Jaroslav1955kraj. muži 251-300 
6.Bartko Pavel ml.1994kraj. muži 301-331 
7.Gaži Radek1997kraj. muži 301-331 
8.Říha Zdeněk1953reg. muži 122 
9.Lakatoš Robert1977reg. muži 138 
10.Sodomka Oldřich1960reg. muži 148 
11.Bartko Pavel st.1972reg. muži 160 
TJ Sever Žatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141.-160. 
2.Štěpnička Michal1998kraj. muži 141.-160. 
3.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 251.-300 
4.Čaja Stanislav1997reg. muži 49, 
5.Průša Dominik1994reg. muži 51. 
6.Leska Vojtěch1957reg. muži 53. 
7.Plečinda Jiří1953reg. muži 58. 
8.Keller Filip2003reg. sži 60. 
9.Suško Michal1951reg. muži 74. 
10.Vyhnálek Vladimír1964reg. muži 78. 
11.Pohanka Filip1991reg. muži 85. 
12.Zach František1952nez. muži  
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 130,5 
2.Lipiner Petr1965kraj. muži 170,5 
3.Voda Milan1963kraj. muži 170,5 
4.Vondráček Filip2004kraj. muži 225,5 
5.Fiška Václav1951kraj. muži 275,5 
6.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 316. 
7.Mandík Ladislav1974reg. muži 55,5 
8.Záruba David2002reg. muži 65,5 
9.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 65,5 
10.Pospíšil Petr1979reg. muži 65,5 
11.Miškolci Milan1937reg. muži 75,5 
12.Čapský Miroslav1953reg. muži 85,5 
13.Houdková Helena1996reg. muži 110,5 
14.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
15.Sebránek Jan2004kraj. mži 6. 
16.Hrodek Šimon2004kraj. mži 13. 
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 110,5 
2.Jícha Milan1961kraj. muži 190,5 
3.Kraus Václav2000kraj. dci 275,5 
4.Hlaváč Vít1984kraj. muži 275,5 
5.Voříšek Jan1958kraj. muži 316 
6.Homolka Miroslav1960reg. muži 35.5 
7.Hřích Mojmír1952reg. muži 45.5 
8.Hlaváč Jiří1986reg. muži 45.5 
9.Súkeník Jozef1977reg. muži 75,5cizinec 
10.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
11.Hykyš Jiří1952nez. muži  
12.Větrovský Jan1985nez. muži  
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Radek1983kraj. muži 170,5 
2.Smrčka Jiří1955kraj. muži 225,5 
3.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
4.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
5.Fencl Jakub2004kraj. muži 225,5 
6.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
7.Pichová Martina1998kraj. muži 316 
8.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
9.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
10.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
11.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
12.Brejška Roman1975reg. muži 95,5 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 95,5 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 175,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 275,5 
5.Stütz Rainer1968kraj. muži 316 
6.Blažek Jan1953kraj. muži 316 
7.Soutner Václav ml.1992reg. muži 58 
8.Novobilský Jan1975reg. muži 59 
9.Molnár Jiří1956reg. muži 91 
10.Zuzák Miroslav1969reg. muži 102 
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolka Michael1993kraj. muži 110,5 
2.Sirotek Václav1951kraj. muži 130,5 
3.Burš Pavel1975kraj. muži 150,5 
4.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 150,5 
5.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
6.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 316 
7.Burš Ivan1943reg. muži 61-70 
8.Král Erich1943reg. muži 81-90 
9.Smejkal Vít1984nez. muži  
TJ Baník Březenecká Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota David1996kraj. muži 150,5 
2.Kučera Lubomír1966kraj. muži 225,5 
3.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
4.Tichý Jiří1969kraj. muži 225,5 
5.Brůha Oldřich1958kraj. muži 225,5 
6.Kroc Tomáš1976kraj. muži 275,5 
7.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
8.Šmíd Jiří1994kraj. muži 316 
9.Sojka Theodor1954kraj. muži 316 
10.Kratochvíl Jiří1967kraj. muži 316 
11.Sučík Jan1998reg. muži 45,5 
12.Pail Jáchym2001reg. muži 55,5 
13.Klíma Karel1950reg. muži 75,5 
14.Strejcovský Antonín1949nez. muži  
15.Apko Libor1968nez. muži  
KST Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 190,5 
2.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
3.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 225,5 
4.Zvolánek Pavel1964kraj. muži 316 
5.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 225,5 
6.Sýkora Petr1962reg. muži 61. - 70. 
7.Kadlec David1989reg. muži 71. - 80. 
8.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 81. - 90. 
9.Wachtel Antonín1963reg. muži 91. - 100. 
10.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 91. - 100. 
11.Švantner Ivo1991reg. muži 91. - 100. 
12.Nemazal Zdeněk st.1964reg. muži 101. - 120. 
13.Belancová Jitka1975reg. muži 101. - 120. 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979reg. muži 41-50 
2.Kafka Milan1977reg. muži 51-60 
3.Knieradl Josef1961reg. muži 51-60 
4.Nosek Jaroslav1973reg. muži 81-90 
5.Karez Jindřich1946reg. muži 71-80 
6.Dvořák Jiří1974reg. muži 91-100 
7.Feix Jiří1962reg. muži 101. - 120. 
8.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
9.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
10.Loefner Tomáš1977reg. muži 101-120 
11.Hájková Marie2000reg. dky 121-135 
12.Cibulka Josef1948reg. muži 121-135 
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hylský Zdeněk1947kraj. muži 110,5 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 150,5 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 225,5 
4.Mikač Jiří1981kraj. muži 275,5 
5.Pech Martin ml.2000reg. muži 75,5 
6.Piskáček Václav1973reg. muži 85,5 
7.Antalecz Michal1995reg. muži 95,5 
8.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
9.Trnka Petr st.1976reg. muži 95,5 
10.Piskáček Ondřej2004reg. muži 110,5 
11.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
12.Domkář Miroslav1947reg. muži 128 
13.Vondráček Josef1973nez.  
Krajský přebor II.tř. sk.B
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
2.Sander Miroslav1966kraj. muži 17O,5 
3.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
4.Mládek Petr1990kraj. muži 225,5 
5.Čáp Stanislav2001kraj. muži 275,5 
6.Žejdlík Martin1977reg. muži 55,5 
7.Berky Josef1975reg. muži 65,5 
8.Pospíšil Ondřej2000reg. muži 75,5 
9.Oskarsson Magnus1970nez. muži nez.cizinec 
10.Podlucký Jan2001kraj. dci 31 
11.Vitiska Petr2002kraj. dci 22 
12.Reich Jan1999kraj. dci 24 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 105,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 130,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 170,5 
4.Hanousek Josef1948kraj. muži 225,5 
5.Janečka Josef1956kraj. muži 275,5 
6.Hrabánek Jiří1948kraj. muži 275,5 
7.Kropáček Ladislav1958reg. muži 55,5 
8.Jonáš Josef1950reg. muži 55,5 
9.Fürst Jiří1974reg. muži 65,5 
10.Štika Jiří1983reg. muži 75,5 
11.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 85,5 
12.Mrha Zdeněk1971reg. muži 85,5 
13.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 110,5 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 190,5 
3.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 225,5 
4.Petrlík Josef1964kraj. muži 225,5 
5.Pechal Roman1966kraj. muži 225,5 
6.Bartoš Filip1993kraj. muži 275,5 
7.Pecinka Václav1951reg. muži 76 
8.Petržilka Vladislav1960reg. muži 91 
9.Šuma Jaroslav1946reg. muži 92 
10.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 94 
11.Dlouhý Václav1977reg. muži 104 
12.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 108 
13.Jech Petr1971reg. muži 142 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jiří1986kraj. muži 225,5 
2.Vítů Václav2004reg. muži 31-40 
3.Demeter Jan1961reg. muži 51-60 
4.Tereza Ajdini2003reg. muži 101-110 
5.Švarc Vojtěch1993reg. muži 101-110 
6.Mach Dalibor1970reg. muži 101-110 
7.Černá Michaela2006kraj. mžy 11 
8.Fajfr Josef2005kraj. mži 1 
9.Kaplan Richard2006kraj. mži 6 
10.Posel Michal2002kraj. dci 29 
11.Poslová Eliška2005kraj. mžy 18 
12.Řehák David2001kraj. dci 45 
13.Řehák Jakub2004kraj. sži 30 
14.Smetana Vítek2003kraj. sži 34 
15.Tauber Jan2003kraj. sži 35 
16.Trejbalová Eliška2005kraj. mžy 22 
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002kraj. muži 121-140Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 181-200 
3.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
4.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 251-300 
5.Barták Karel2000kraj. muži 301-331 
6.Běhounek Marcel1975reg. muži 49 
7.Peštová Eva1950reg. muži 85 
8.Lédl Jaroslav1943reg. muži 109 
9.Škvor Petr2002reg. muži 125 
10.Novák Jiří1967nez. muži  
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Radim1976kraj. muži 85,5 
2.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 170,5 
3.Slavík Petr1972kraj. muži 275,5 
4.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
5.Hájková Jana1980kraj. muži 316 
6.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
7.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
8.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
9.Gräf Jan1933reg. muži 141-160 
10.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
TTC Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiklík Michael1991kraj. muži 21 - 30 
2.Seibert Karel1972kraj. muži 41 - 50 
3.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 41 - 50 
4.Budinský Petr1979kraj. muži 61 - 70 
5.Běhounek Michal2003kraj. muži 301 - 331 
6.Kmoníček Martin2002kraj. muži 301 - 331 
7.Šulc Daniel1974reg. muži 8 
8.Weichart Martin1977reg. muži 12 
9.Holub Jan1962reg. muži 66 
10.Fiklík František1969reg. muži 119 
11.Jedlička Karel2008reg. muži 133 
12.Nechyba Radim2007reg. muži 136 
13.Strnad Jan2006reg. muži 141 
14.Vršovský Tadeáš2009reg. muži 147 
15.Lžičař Martin1985nez.  
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 85,5 
2.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 225,5 
3.Barták Luboš1966kraj. muži kraj275,5 
4.Krejčí Petr1960kraj. muži 275,5 
5.Brož Miroslav1983reg. muži 45,5 
6.Knížek Josef1950reg. muži 45,5 
7.Hissen Martin1973reg. muži 55,5 
8.Jelonek Vladimír1959reg. muži 55,5 
9.Štajger Viliam1958reg. muži 45,5 
10.Dvořák Václav1948reg. muži 75,5 
11.Roth Vilém1972reg. muži 55,5 
12.Beneš Martin1969reg. muži 65,5 
13.Slíva Petr1977reg. muži 75,5 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 150,5 
2.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 150,5 
3.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 170,5 
4.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 225,5 
5.Horejsek Jakub1994kraj. muži 225,5 
6.Kotrba Petr1982kraj. muži 275,5 
7.Zimák Michal1951kraj. muži 275,5 
8.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 71-80 
ST Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Petr1961kraj. muži 130,5 
2.Maxa Lukáš1984kraj. muži 150,5 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 190,5 
4.Mlynář Václav1999kraj. muži 275,5 
5.Šolar Milan1958kraj. muži 225,5 
6.Šolar Ladislav1962kraj. muži 316 
7.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 316 
8.Krug Antonín1963reg. muži 101-120 
9.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
10.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
TJ Sokol Lenešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 130,5 
2.Vlček Jakub1985kraj. muži 225,5 
3.Obr Jaroslav1967kraj. muži 225,5 
4.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 275,5 
5.Uldrich Milan1965reg. muži 52 
6.Fiala Dušan1963reg. muži 81 
7.Cibulka Vladimír1961reg. muži 93 
8.Schwarz Kamil1983reg. muži 164 
9.Kolár David1998reg. muži 165 
10.Ďuračka Milan1946nez. muži  
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Jan2000reg. muži 41-50 
2.Pavlata Roman1998reg. muži 61-70 
3.Turek Jaroslav1993reg. muži 61-70 
4.Šulc Milan1981reg. muži 91-100 
5.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
6.Lahovský Vladimír1963reg. muži 121-140 
7.Červenka Václav1952reg. muži 161-180 
Krajský přebor II.tř. sk.C
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilová Petra1980kraj. muži 130,5 
2.Eisnerová Heda1983kraj. muži 170,5 
3.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 225,5 
4.Málek Josef1951kraj. muži 225,5 
5.Bartošek Ivo1959kraj. muži 275,5 
6.Kmoch Pavel1951reg. muži 55,5 
7.Jonáš Stanislav1956reg. muži 75,5 
8.Sekyra Jiří1949reg. muži 75,5 
9.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 75,5 
10.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 95,5 
11.Zeman Vladimír1964reg. muži 95,5 
12.Kohlert Jiří1964reg. muži 110,5 
13.Kaválek Ondřej1962reg. muži 110,5 
14.Friedl Rudolf1958reg. muži 110,5 
15.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
16.Chuchel Martin2000kraj. muži 170,5Střídavý start z TTC Litoměřice
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
2.Mrázek Michal1980kraj. muži 190,5 
3.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
4.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
5.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
6.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 275,5 
7.Kopecký Karel1955kraj. muži 275,5 
8.Šimek Pavel st.1964reg. muži reg.35,5 
SKST Bechlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
2.Cedrych Tomáš1982reg. muži 51-60 
3.Macek Jan1957reg. muži 81-90 
4.Barcal Pavel1974reg. muži 81-90 
5.Cedrych Jiří2003reg. muži 220 
6.Vavro Miloš1976reg. muži 221 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 110,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 130,5 
3.Culek Igor1965kraj. muži 170,5 
4.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 170,5 
5.Karásek Jiří1961kraj. muži 225,5 
6.Svrček Petr1947kraj. muži 275,5 
7.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 275,5 
8.Navarra Mirko1948reg. muži 32 
9.Balská Karolína1972reg. muži 53 
10.Duplinský Milan1987reg. muži 66 
11.Barták Tomáš1979reg. muži 99 
12.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 100 
13.Pospíšil Pavel1971reg. muži 121 
14.Kovář Dušan1972reg. muži 124 
INPEKO Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 91-100 
2.Schneider Lubor1951kraj. muži 141-160 
3.Zach Vladimír1954kraj. muži 181-200 
4.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 301-331 
5.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 301-331 
6.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 60 
7.Novák Jiří1956reg. muži 75 
8.Brázda Petr1958reg. muži 78 
9.Kubín Miroslav1956reg. muži 115 
10.Mašek Jan2005reg. muži 126 
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Petr1974kraj. muži 170,5 
2.Scháněl Jaroslav1975reg. muži 33 
3.Výborná Michaela1982reg. muži 35 
4.Stínil Luděk1975reg. muži 45,5 
5.Raymond Pavel1976reg. muži 55,5 
6.Gebhardt Petr1966nez.  
7.Frühauf Petr1966nez.  
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňha Jiří1983kraj. muži 45,5 
2.Vízek Martin1973kraj. muži 130,5 
3.Nedoma Jiří1958kraj. muži 225,5 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
5.Jurista Josef1951kraj. muži 316 
6.Havran Michal1977kraj. muži 316 
7.Oliva Michal1976reg. muži 35,5 
8.Novotný Petr1982reg. muži 75,5 
9.Dvořák Milan1960reg. muži 110 
10.Karel Daniel2000reg. dci 110 
11.Pilař Libor1969reg. muži 110 
12.Novák Vladislav1952reg. muži 110 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 150,5 
2.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 150,5 
3.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
4.Pizur Miroslav1965kraj. muži 225,5 
5.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 316 
6.Pavelková Lenka1981reg. mži 61-70 
7.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
8.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
9.Cudlín Otto1956nez. muži  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975kraj. muži 75 
2.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 95 
3.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 190 
4.Stárek Adam2003kraj. muži 190 
5.Janeček Marek1997kraj. muži 225 
6.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275 
7.Schneiderová Jana1995kraj. muži 275 
8.Němec Rostislav1971reg. muži 36 
9.Kacálková Kristýna2003reg. muži 45 
10.Povejšil Bohumil1959reg. muži 45 
11.Pfleger Stanislav1958reg. muži 55 
12.Polanská Jana1970nez.  
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 161-180 
2.Babička Michal st.1972kraj. muži 190,5 
3.Štípek Martin1975kraj. muži 225,5 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 275,5 
5.Babička Lukáš1989kraj. muži 275,5 
6.Brabencová Pavlína1975kraj. muži 316 
7.Nebohý František1949reg. muži 32 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhovský Václav1967kraj. muži 190,5 
2.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
3.Stanislav Pavel1975kraj. muži 225,5 
4.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
5.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
6.Sedláček Jiří ml.1966kraj. muži 275,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 85,5 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 161-180 
2.Sečanský Radek1993kraj. muži 161-180 
3.Smíšková Martina1979kraj. muži 201-250 
4.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
5.Vašinová Karina1977kraj. muži 251-300 
6.Vysoudil Jan1997kraj. muži 251-300 
7.Smetana Václav1965kraj. muži 301-331 
8.Matasová Tereza1995reg. muži 60 
9.Barták Radim1997reg. muži 92 
Český pohár - I. stupeň
TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 105,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 130,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 170,5 
4.Hanousek Josef1948kraj. muži 225,5 
5.Hrabánek Jiří1948kraj. muži 275,5 
6.Janečka Josef1956kraj. muži 275,5 
7.Jonáš Josef1950reg. muži 55,5 
8.Kropáček Ladislav1958reg. muži 55,5 
9.Fürst Jiří1974reg. muži 65,5 
10.Štika Jiří1983reg. muži 75,5 
11.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 85,5 
12.Mrha Zdeněk1971reg. muži 85,5 
13.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 95,5 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 175,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 275,5 
5.Soutner Václav ml.1992reg. muži nez. 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1953kraj. muži 316 
2.Stütz Rainer1968kraj. muži 316 
3.Novobilský Jan1975reg. muži nez. 
4.Zuzák Miroslav1969reg. muži nez. 
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Molnár Jiří1956reg. muži nez. 
2.Radimský Zdeněk1964reg. muži nez. 
3.Šablatůra Kolman1961reg. muži nez. 
4.Szetei Ladislav1960reg. muži nez. 
5.Plíšek Jaroslav1966reg. muži nez. 
6.Juchnievicz Andrzej1956reg. muži nez. 
7.Kopečný Lukáš1982reg. muži nez. 
8.Tomeš Jiří1968reg. muži nez. 
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
2.Brožek Michal1987kraj. muži 45,5 
3.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 55,5 
4.Blažek Jan1999kraj. muži 110,5 
5.Dohnal Jiří1986kraj. muži 225,5 
6.Tereza Ajdini2003reg. sžy 101-110 
7.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 170,5 
8.Vítů Václav2004reg. sži 31-40 
9.Vlasák Radek1981kraj. muži 170,5 
OÚ Výškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mildorf Jiří1956reg. muži 48 
2.Fiedler Jakub1978reg. muži 66 
3.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 88 
4.Vápeník Jan1971reg. muži 125 
5.Nowak Jiří1978reg. muži 141 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1959kraj. muži 35,5 
2.Čejka Vratislav1959kraj. muži 85,5 
3.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 110,5 
5.Bláha Petr1984kraj. muži 130,5 
6.Bláha Radek1983kraj. muži 170,5 
7.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 170,5 
8.Fencl Jakub2004kraj. muži 225,5 
9.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
10.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
11.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
2.Sklenička Jan1978kraj. muži 45,5 
3.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 130,5 
4.Červenka Marek1978kraj. muži 130,5 
5.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 170,5 
6.Brhovský Václav1967kraj. muži 190,5 
7.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 71-80 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 150,5 
2.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 150,5 
3.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
4.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 225,5 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
6.Stanislav Pavel1975kraj. muži 225,5 
7.Horejsek Jakub1994kraj. muži 225,5 
8.Kotrba Petr1982kraj. muži 275,5 
9.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
KST Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 55,5 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 110,5 
3.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 190,5 
4.Městka Petr1998kraj. muži 190,5 
5.Dvořák Michal1984kraj. muži 190,5 
6.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 225,5 
7.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
8.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 225,5 
9.Zvolánek Pavel1964kraj. muži 316 
T.J. Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 150,5 
2.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 316 
3.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
4.Pizur Miroslav1965kraj. muži 225,5 
5.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 150,5 
6.Cudlín Otto1956nez. muži  
7.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
8.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
T.J. Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Radim1976kraj. muži 85,5 
2.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 170,5 
3.Slavík Petr1972kraj. muži 275,5 
4.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
5.Hájková Jana1980kraj. muži 316 
6.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
7.Marousek Jaroslav1953reg. muži 161-180 
ST Kopisty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979reg. muži 41-50 
2.Kafka Milan1977reg. muži 51-60 
3.Knieradl Josef1961reg. muži 51-60 
4.Karez Jindřich1946reg. muži 71-80 
5.Nosek Jaroslav1973reg. muži 81-90 
6.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
7.Hájková Marie2000reg. dky 121-135 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 101-120 
9.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
10.Pech Jan1952nez. muži  
Divize - ženy
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 11 
2.Hojková Tereza1984kraj. ženy 14 
3.Polanská Jana1970kraj. ženy 19 
4.Hojková Eva1956kraj. ženy 20 
5.Hlavacká Jana1971reg. muži 75 
6.Ramešová Magdaléna2002reg. muži 75 
7.Ouzká Barbora2003nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline