Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Stolní tenis Benešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1968reg. muži 6. 
2.Šostý Michal1978reg. muži 8. 
3.Barta Ivan1977reg. muži 11.-15. 
4.Mohr Tomáš1979reg. muži 31.-50. 
5.Košař Pavel1952reg. muži 31.-50. 
6.Hausenblas Jakub1997reg. muži 31.-50. 
7.Hnátek Jan1946reg. muži 51.-70. 
8.Šachl David1972reg. muži 101.-130. 
9.Černý Zdeněk1997reg. muži 131.-160. 
10.Strachota Jan1967reg. muži 131.-160. 
11.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
12.Zvolský Miroslav1964reg. muži N.. 
SDH Petroupim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škvor David1980reg. muži 16 
2.Pohunek Petr1985reg. muži 17 
3.Svoboda Petr1987reg. muži 43 
4.Šturc Jaroslav1982reg. muži 49 
5.Klatovský Petr1983reg. muži 70 
6.Černý Aleš1994reg. muži 97 
7.Škvor Josef1950reg. muži 117 
8.Lejček Roman1970reg. muži 123 
9.Šturc Zdeněk1952reg. muži 126 
10.Petr Pavel1992reg. muži 139 
11.Rabiňák Ondřej1999reg. dci 154 
12.Beňatinský Jiří1974reg. muži 178 
13.Hruška Jan2004reg. sži 183 
14.Beňatinská Tereza2004reg. sžy 197 
15.Kysela Stanislav2007reg. nži 205 
16.Černý Jiří1987nez. muži  
Sokol Ostředek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Miroslav1956reg. muži 51 
2.Vosátka Martin1975reg. muži 77 
3.Žydyk Roman1996reg. muži 103 
4.Menz František1967nez. muži  
5.Stanovský Petr1980reg. muži 119 
6.Žydyk Juraj1971reg. muži 125 
7.Škvor Marek ml.1975reg. muži 146 
8.Velek Tomáš1979nez. muži  
9.Lemberk Josef1963reg. muži 159 
10.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 160 
11.Vosádka Martin1977reg. muži 166 
12.Styblik Petr1969reg. muži 173 
13.Měchura Stanislav1951nez. muži  
Sokol Pyšely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrt Martin1974reg. muži 23 
2.Černý Matěj1996reg. muži 42 
3.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 58 
4.Jiraň Jiří1981reg. muži 76 
5.Kovařík Jiří1948reg. muži 84 
6.Ptáček Pavel1948reg. muži 98 
7.Dráb Milan1974nez. muži  
8.Hrach Miroslav1954nez. muži  
Sokol Divišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Vladimír1950reg. muži 26 
2.Bělina Nikola1965reg. muži 33 
3.Křížová Alena1989reg. ženy 46 
4.Nožka Věslav1971nez. muži 8 
5.Šimáček Pavel1973nez. muži op 2 n 9 
6.Kuneš Luboš1992reg. muži 115 
7.Vlk Jaromír1982nez. muži op3 n 16 
8.Svoboda Lukáš1983reg. muži 145 
9.Lehán Marko1993nez. muži op3 n21 
10.Lacko Pavel1950reg. muži 137 
11.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 171 
12.Pekárek Milan st.1974reg. muži 106 
13.Müller Petr st.1968reg. muži 169 
14.Strnad Martin1998reg. muži 121-140Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
15.Dedera Jan2005nez. mži 0 
16.Dedera Tomáš2007nez. nži 0 
17.Frauenterková Andrea2002nez. dky 0 
18.Ševčík Vojta2005nez. mži 0 
19.Bošinová Veronika1998reg. ženy OP 15Střídavý start z SKST Vlašim
Sokol Neveklov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 6 
2.Holý Pavel1981reg. muži 18 
3.Peter Luboš1981reg. muži 25 
4.Horálek Jan1980reg. muži 79 
5.Valterová Markéta1993reg. ženy 95 
6.Veselý Libor1963reg. muži 110 
7.Kačmar Michal1955reg. muži 111 
8.Kříž Zdeněk1975reg. muži 114 
9.Peter Karel1950nez. muži  
10.Koutenská Zuzana1973nez. ženy  
TJ Sokol Votice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lenka1970reg. muži 8 
2.Brejla Libor1967reg. muži 10 
3.Januš Ivan1958reg. muži 13 
4.Smejkalová Blanka1967reg. muži 24 
5.Zavadil Rostislav1967nez. muži  
6.Januš Filip1994reg. muži 47 
7.Babický Lukáš1988reg. muži 68 
8.Písařík Tomáš1995reg. muži 83 
9.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 100 
10.Jíša Tomáš1971nez. muži  
11.Budka Miloslav1957reg. muži 116 
12.Zoul Petr1966reg. muži 158 
13.Pařík Aleš1968reg. muži 167 
14.Šimánek Radek1966nez. muži  
TJ Kavalier Sázava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988reg. muži 2. 
2.Žoha Michal1979reg. muži 11 - 15 
3.Houdek Jakub2000reg. muži 31 - 50 
4.Linhart Pavel ml.1992reg. muži 51 - 70 
5.Šteflíček Jiří1957reg. muži 31 - 50 
6.Linhart Pavel st.1954reg. muži 31 - 50 
7.Novák Jaroslav1956reg. muži 31 - 50 
8.Šturc Jaroslav1951reg. muži 71 - 100 
9.Srb Miroslav1963reg. muži N 
10.Enderst Jindřich1950reg. muži N 
11.Houdek Richard1963reg. muži N 
12.Martin Gábor1981reg. muži N 
13.Pavelek Ladislav st.1950reg. muži N 
KST Týnec nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpárek František1954reg. muži 16-20 
2.Balata Vladimír1960reg. muži 16-20 
3.Kastner Karel1973reg. muži 71-100 
4.Kratochvíl Christian1999reg. muži 71-100 
5.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-100 
6.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-100 
7.Šípek Jiří1989reg. muži 101-130 
8.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-130 
9.Ouřada František1961reg. muži 101-130 
10.Váňa Jiří1953reg. muži 131-160 
11.Masojídek Jiří1948reg. muži 131-160 
12.Jarolím Jakub1999reg. muži 161-190 
13.Halák Karel1957nez. muži  
SK Mrač
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jíša Petr1965reg. muži 37 
2.Dlouhá Marie1953reg. muži 39 
3.Škvor Vladimír1964reg. muži 59 
4.Rabiňák Jaroslav1957reg. muži 64 
5.Platil Jaroslav1974nez. muži  
Sokol Louňovice pod Blaníkem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopková Věra1994reg. muži 11 
2.Hazmuka Pavel1981reg. muži 19 
3.Štěpánek Milan1978reg. muži 29 
4.Jíša Petr1980reg. muži 37 
5.Tichá Vendula1994reg. muži 35 
6.Kakos Miroslav1967reg. muži 74 
7.Bébr Milan1986reg. muži 86 
8.Kahoun Petr1988reg. muži 130 
9.Limberk David1991reg. muži 71-100 
10.Bejbl Jan1986nez. muži  
11.Kahoun Josef1952nez. muži  
12.Málek Tomáš1973nez. muži  
13.Remiš Tomáš1986nez. muži  
14.Tichý František1989nez. muži  
15.Tichá Lenka1988nez. muži  
SDH Olbramovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chudlářský Jaroslav1975reg. muži 69 
2.Matějovský Pavel1976reg. muži 50 
3.Pekárek Luboš1971reg. muži 78 
4.Trázník Miroslav1974reg. muži 56 
5.Bron Zdeněk1975reg. muži 81 
6.Macháček Václav1987reg. muži 112 
7.Novák Václav1977reg. muži 96 
8.Rosol Jan1994reg. muži 153 
9.Rosolová Alena1992reg. muži nezař 
10.Soták Tomáš1989reg. muži 176 
11.Topol Libor1969reg. muži 132 
12.Vilímek Miloš1975reg. muži nezař 
13.Vosátka Milan1952reg. muži 136 
14.Zimmerman Petr1974reg. muži 113 
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Votice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavadil Rostislav1967nez. muži  
2.Januš Filip1994reg. muži 47 
3.Babický Lukáš1988reg. muži 68 
4.Písařík Tomáš1995reg. muži 83 
5.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 100 
6.Jíša Tomáš1971nez. muži  
7.Budka Miloslav1957reg. muži 116 
8.Zoul Petr1966reg. muži 158 
9.Pařík Aleš1968reg. muži 167 
10.Žák Martin1992reg. muži 175 
11.Žák Vladimír1955reg. muži 180 
12.Januš Karel1934nez. muži  
13.Benák Václav1945nez. muži  
14.Šimánek Radek1966nez. muži  
TJ Sokol Teplýšovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sládek Jaroslav1967reg. muži 36 
2.Šramota Pavel1969reg. muži 82 
3.Pessr Jiří1949reg. muži 87 
4.Breburda Milan1968reg. muži 88 
5.Zeman Pavel1953reg. muži 101 
6.Grézl Dominik1975reg. muži 149 
7.Šmakal Antonín1973reg. muži 170 
8.Škvor Daniel2001reg. muži 189 
9.Goby Vojtěch1992nez. muži  
10.Hakl Pavel1972nez. muži  
11.Kratochvíl Tomáš2000nez. muži  
12.Škvor Vladimír1967nez. muži  
13.Sládek Jaroslav ml.2000nez. muži  
14.Šmakal Ondřej2002nez. muži  
TJ Kavalier Sázava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteflíček Jiří1957reg. muži 31 - 50 
2.Linhart Pavel st.1954reg. muži 31 - 50 
3.Novák Jaroslav1956reg. muži 31 - 50 
4.Šturc Jaroslav1951reg. muži 71 - 100 
5.Srb Miroslav1963reg. muži N 
6.Enderst Jindřich1950reg. muži N 
7.Pavelek Ladislav st.1950reg. muži N 
8.Martin Gábor1981reg. muži N 
9.Houdek Richard1963reg. muži N 
TJ Slavoj Čerčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žádník Jiří1961reg. muži 45 
2.Vocel Viktor1975reg. muži 52 
3.Dykast Ladislav1955reg. muži 57 
4.Mádr Václav1955reg. mži 63 
5.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 141 
6.Panenka Antonín1948nez. muži  
7.Bernard Pavel1984nez. muži  
8.Straka Tomáš1965nez. muži  
TJ Slavoj Čerčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Jan1962reg. muži 44 
2.Tomašovič Ivan1949reg. muži 65 
3.Matoušek Jakub1976reg. muži 72 
4.Šrámek Pavel1957reg. muži 75 
5.Kodl Miloslav1954reg. muži 165 
6.Ševera Michal1949reg. muži 179 
7.Novotný Jaroslav1964reg. muži 196 
8.Jelen Martin1973nez. muži  
9.Matoušek Václav ml.1979nez. muži  
10.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
11.Rous Vladimír1956nez. muži  
12.Volek Antonín1941nez. muži  
KST Týnec nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-100 
2.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-100 
3.Šípek Jiří1989reg. muži 101-130 
4.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-130 
5.Ouřada František1961reg. muži 101-130 
6.Váňa Jiří1953reg. muži 131-160 
7.Masojídek Jiří1948reg. muži 131-160 
8.Jarolím Jakub1999reg. muži 161-190 
9.Halák Karel1957nez. muži  
TATRAN Kamenný Přívoz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Oldřich ml.1978reg. muži 1 
2.Hejzlar Jiří1972reg. muži 2 
3.Jirka Oldřich st.1951reg. muži 3 
4.Volek Radomír1948reg. muži 4 
5.Kukla Karel1965reg. muži 5 
6.Bernard Josef2003reg. sži 6 
7.Kováč Robert1973reg. muži 7 
8.Růžička Antonín1949reg. muži 8 
9.Kukla Jakub2001reg. dci 9 
Sokol Louňovice pod Blaníkem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichá Vendula1994reg. muži 35 
2.Kakos Miroslav1967reg. muži 74 
3.Bébr Milan1986reg. muži 86 
4.Kahoun Petr1988reg. muži 130 
5.Limberk David1991reg. muži 71-100 
6.Bejbl Jan1986nez. muži  
7.Kahoun Josef1952nez. muži  
8.Málek Tomáš1973nez. muži  
9.Remiš Tomáš1986nez. muži  
10.Tichý František1989nez. muži  
11.Tichá Lenka1988nez. muži  
Krusičany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1990reg. muži 48. 
2.Jahoda Luděk1981reg. muži 89. 
3.Fulín Jiří1973reg. muži 90. 
4.Chocholoušek Martin1993reg. muži 129. 
5.Heřman Karel st.1969reg. muži 109. 
6.Vozár Ján1972reg. muži 152. 
7.Ptáčník Petr1971reg. muži 164. 
8.Kašpárek Marcel1975reg. muži 168. 
9.Heřman Karel ml.1996reg. muži nez. 
Okresní přebor 3. třídy
SDH Petroupim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klatovský Petr1983reg. muži 70 
2.Škvor Josef1950reg. muži 117 
3.Lejček Roman1970reg. muži 123 
4.Šturc Zdeněk1952reg. muži 126 
5.Petr Pavel1992reg. muži 139 
6.Rabiňák Ondřej1999reg. dci 154 
7.Beňatinský Jiří1974reg. muži 178 
8.Kovář Miloš1976reg. muži 186 
9.Černý Jiří1987nez. muži  
10.Hruška Petr1969nez. muži  
11.Leško Róbert1978nez. muži  
12.Muller Jan2006nez. nži  
13.Šilínek Libor1973nez. muži  
14.Škvorová Lada1985nez. ženy  
15.Stříbrný David1987nez. muži  
16.Vejvoda Josef1975nez. muži  
Sokol Divišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimáček Pavel1973nez. muži op 2 n 9 
2.Pekárek Milan st.1974reg. muži 106 
3.Kuneš Luboš1992reg. muži 115 
4.Svoboda Lukáš1983reg. muži 145 
5.Lacko Pavel1950reg. muži 137 
6.Lehán Marko1993nez. muži op3 n21 
7.Müller Petr st.1968reg. muži 169 
8.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 171 
9.Vlk Jaromír1982nez. muži op3 n 16 
10.Vondrák Jan1991nez. muži op 4 n 28 
11.Vondrák Ivan1967nez. muži op 4 n 42 
12.Benák Dušan1976nez. muži 0 
13.Dedera Jan2005nez. mži 0 
14.Dedera Tomáš2007nez. nži 0 
15.Dušek Martin1971nez. muži op 4 n 44 
16.Frauenterková Andrea2002nez. dky 0 
17.Lacková Eva1953nez. ženy  
18.Ševčík Vojta2005nez. mži 0 
19.Vildomcová Renata1975nez. ženy  
20.Müller Petr ml.1991nez. muži  
Sokol Neveklov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valterová Markéta1993reg. ženy 95 
2.Veselý Libor1963reg. muži 110 
3.Kačmar Michal1955reg. muži 111 
4.Kříž Zdeněk1975reg. muži 114 
5.Peter Karel1950nez. muži  
6.Koutenská Zuzana1973nez. ženy  
Stolní tenis Benešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausenblas Jakub1997reg. muži 31.-50. 
2.Košař Pavel1952reg. muži 31.-50. 
3.Hnátek Jan1946reg. muži 51.-70. 
4.Ottl František1938reg. muži 101.-130. 
5.Šachl David1972reg. muži 101.-130. 
6.Vlasák Vladimír1967reg. muži 101.-130. 
7.Strachota Jan1967reg. muži 131.-160. 
8.Černý Zdeněk1997reg. muži 131.-160. 
9.Schuster Michael1948reg. muži 161.-190. 
10.Plíšek Pavel2008reg. muži 221.-250. 
11.Plíšek Jan2003reg. muži 221.-250. 
12.Mrázek Miroslav1964reg. muži 221.-250. 
13.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
14.Procházka Jaroslav1957reg. muži N. 
15.Dvořák Martin2005reg. muži N. 
16.Sadílek Stanislav2002reg. dci N. 
Sokol Ostředek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanovský Petr1980reg. muži 119 
2.Žydyk Juraj1971reg. muži 125 
3.Škvor Marek ml.1975reg. muži 146 
4.Velek Tomáš1979nez. muži  
5.Lemberk Josef1963reg. muži 159 
6.Měchura Stanislav1951nez. muži  
7.Vosátka Patrik2006kraj. sži 31.Střídavý start z SKST Vlašim
8.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 160 
9.Vosádka Martin1977reg. muži 166 
10.Styblik Petr1969reg. muži 173 
11.Škvor Marek st.1974nez. muži  
12.Ryšavý Václav1998nez. muži  
13.Krejcárková Jana1987nez. ženy  
14.Císař Daniel2005nez. muži  
15.Ptáček Václav1986nez. muži  
Sokol Pyšely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Jiří1948reg. muži 84 
2.Ptáček Pavel1948reg. muži 98 
3.Gončar Ivan1977reg. muži 128 
4.Dráb Milan1974nez. muži  
5.Hrach Miroslav1954nez. muži  
6.Melíšek Marian1968nez. muži  
7.Svašek Jan1961reg. muži 128 
SDH Olbramovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bron Zdeněk1975reg. muži 81 
2.Macháček Václav1987reg. muži 112 
3.Novák Václav1977reg. muži 96 
4.Zimmerman Petr1974reg. muži 113 
5.Soták Tomáš1989reg. muži 176 
SDH Olbramovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosol Jan1994reg. muži 153 
2.Topol Libor1969reg. muži 132 
3.Vosátka Milan1952reg. muži 136 
4.Rosolová Alena1992reg. muži nezař 
5.Vilímek Miloš1975reg. muži nezař 
Sokol Heřmaničky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška Tomáš1992reg. muži 85 
2.Šplíchal Ladislav1984reg. muži 121 
3.Cmíral Jaroslav1986reg. muži 184 
4.Řezáč Petr ml.2002reg. muži 193 
5.Pištěk Jan1966reg. muži 213 
6.Davídek Milan1983reg. muži 214 
7.Kadlec Jiří1963reg. muži 215 
8.Dolejší Václav2002reg. muži 216 
Okresní přebor 4. třídy
Sokol Divišov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lacko Pavel1950reg. muži 137 
2.Lehán Marko1993nez. muži op3 n21 
3.Müller Petr st.1968reg. muži 169 
4.Vlk Jaromír1982nez. muži op3 n 16 
5.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 171 
6.Benák Dušan1976nez. muži 0 
7.Dedera Jan2005nez. mži 0 
8.Dedera Tomáš2007nez. nži 0 
9.Dušek Martin1971nez. muži op 4 n 44 
10.Frauenterková Andrea2002nez. dky 0 
11.Lacková Eva1953nez. ženy  
12.Ševčík Vojta2005nez. mži 0 
13.Vildomcová Renata1975nez. ženy  
14.Vondrák Ivan1967nez. muži op 4 n 42 
15.Vondrák Jan1991nez. muži op 4 n 28 
16.Müller Petr ml.1991nez. muži  
SK Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampešt Jiří1979reg. muži 143 
2.Jedlan Jaroslav1973reg. muži 174 
3.Šach Jiří1983reg. muži 181 
4.Jirák Zdeněk1950reg. muži 182 
5.Nedvěd Karel1946reg. muži 195 
6.Vrtiška Martin1976reg. muži 201 
7.Vrtiška David2003reg. dci 202 
8.Randa David1979reg. muži 199 
9.Barák Luboš1972reg. muži 207 
10.Černý Zdeněk1973nez. muži  
11.Kozák Jiří1975nez. muži  
12.Kubásek Josef1948nez. muži  
13.Matoušková Zuzana2001nez. dky  
TJ Sokol Nesvačily
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šticha Jakub1979reg. muži 1 
2.Dráb Lukáš1982reg. muži 2 
3.Stibůrek Pavel1968reg. muži 3 
4.Vobecký Petr1968reg. muži 4 
5.Sládeček Josef1954reg. muži 5 
6.Dráb Radomil1960reg. muži 6 
7.Burský Vít1983reg. muži 7 
8.Lízner Stanislav1955reg. muži 8 
9.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 9 
10.Dráb Martin1985reg. muži 10 
11.Veselý Josef1982reg. muži 11 
Stolní tenis Benešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Vladimír1967reg. muži 101.-130. 
2.Šachl David1972reg. muži 101.-130. 
3.Strachota Jan1967reg. muži 131.-160. 
4.Černý Zdeněk1997reg. muži 131.-160. 
5.Schuster Michael1948reg. muži 161.-190. 
6.Mrázek Miroslav1964reg. muži 221.-250. 
7.Plíšek Jan2003reg. muži 221.-250. 
8.Plíšek Pavel2008reg. muži 221.-250. 
9.Procházka Jaroslav1957reg. muži N. 
10.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
11.Dvořák Martin2005reg. muži N. 
12.Sadílek Stanislav2002reg. dci N. 
TJ Úročnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balata Luboš1963reg. muži 1 
2.Hruška Vojtěch1976reg. muži 2 
3.Jindřich Václav1976reg. muži 3 
4.Klinger Vratislav1974reg. muži 4 
5.Müller Tomáš1979reg. muži 5 
6.Šejstal Zdeněk1974reg. muži 6 
TJ Sokol Votice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 100 
2.Jíša Tomáš1971nez. muži  
3.Budka Miloslav1957reg. muži 116 
4.Zoul Petr1966reg. muži 158 
5.Pařík Aleš1968reg. muži 167 
6.Žák Martin1992reg. muži 175 
7.Žák Vladimír1955reg. muži 180 
8.Januš Karel1934nez. muži  
9.Benák Václav1945nez. muži  
10.Šimánek Radek1966nez. muži  
11.Janštová Šárka1964reg. muži nez. 
SDH Petroupim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Aleš1994reg. muži 97 
2.Petr Pavel1992reg. muži 139 
3.Rabiňák Ondřej1999reg. dci 154 
4.Beňatinský Jiří1974reg. muži 178 
5.Hruška Jan2004reg. sži 183 
6.Kovář Miloš1976reg. muži 186 
7.Beňatinská Tereza2004reg. sžy 197 
8.Kysela Stanislav2007reg. nži 205 
9.Černý Jiří1987nez. muži  
10.Hruška Petr1969nez. muži  
11.Leško Róbert1978nez. muži  
12.Muller Jan2006nez. nži  
13.Šilínek Libor1973nez. muži  
14.Škvorová Lada1985nez. ženy  
15.Stříbrný David1987nez. muži  
16.Vejvoda Josef1975nez. muži  
KST Týnec nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouřada František1961reg. muži 101-130 
2.Váňa Jiří1953reg. muži 131-160 
3.Masojídek Jiří1948reg. muži 131-160 
4.Jarolím Jakub1999reg. muži 161-190 
5.Šafrata Miroslav1952reg. muži 161-190 
6.Souček Pavel1955reg. muži 191-220 
7.Slavík Zdeněk1961reg. muži 191.-220. 
8.Halák Karel1957nez. muži  
Krusičany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Karel st.1969reg. muži 109. 
2.Vozár Ján1972reg. muži 152. 
3.Ptáčník Petr1971reg. muži 164. 
4.Kašpárek Marcel1975reg. muži 168. 
5.Heřman Karel ml.1996reg. muži nez. 
SHD Smilkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trachta Václav1947reg. muži 93 
2.Racík Jan1959reg. muži 104 
3.Dohnal Miloslav1957reg. muži 138 
4.Bubník Pavel1951reg. muži 157 
5.Fulín Ondřej1999reg. muži 185 
6.Utínek Václav1948reg. muži 188 
7.Fulín Štěpán2001reg. muži 188 
8.Járka Tomáš1998reg. muži 200 
9.Fulín Patrik2001reg. muži 204 
Okresní přebor 5 třídy
Sokol Ostředek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lemberk Josef1963reg. muži 159 
2.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 160 
3.Vosádka Martin1977reg. muži 166 
4.Styblik Petr1969reg. muži 173 
5.Škvor Marek st.1974nez. muži  
6.Měchura Stanislav1951nez. muži  
7.Kotil Richard1973nez. muži  
8.Krejcárková Jana1987nez. ženy  
9.Ryšavý Václav1998nez. muži  
10.Styblík Šimon2005reg. muži 211 
11.Styblík Matyáš2002reg. muži 212 
12.Císař Daniel2005nez. muži  
13.Kovářová Daniela2006nez. mžy  
14.Maroušek Vladislav2003nez. sži  
15.Škvorová Tereza2005nez. mžy  
16.Ptáček Václav1986nez. muži  
SK Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedvěd Karel1946reg. muži 195 
2.Randa David1979reg. muži 199 
3.Vrtiška Martin1976reg. muži 201 
4.Vrtiška David2003reg. dci 202 
5.Barák Luboš1972reg. muži 207 
6.Matoušková Zuzana2001nez. dky  
7.Černý Zdeněk1973nez. muži  
8.Kozák Jiří1975nez. muži  
9.Kubásek Josef1948nez. muži  
SDH Petroupim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan2004reg. sži 183 
2.Kovář Miloš1976reg. muži 186 
3.Beňatinská Tereza2004reg. sžy 197 
4.Kysela Stanislav2007reg. nži 205 
5.Hruška Petr1969nez. muži  
6.Leško Róbert1978nez. muži  
7.Muller Jan2006nez. nži  
8.Šilínek Libor1973nez. muži  
9.Škvorová Lada1985nez. ženy  
10.Stříbrný David1987nez. muži  
11.Vejvoda Josef1975nez. muži  
TJ Sokol Teplýšovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Pavel1953reg. muži 101 
2.Grézl Dominik1975reg. muži 149 
3.Šmakal Antonín1973reg. muži 170 
4.Škvor Daniel2001reg. muži 189 
5.Goby Vojtěch1992nez. muži  
6.Hakl Pavel1972nez. muži  
7.Kratochvíl Tomáš2000nez. muži  
8.Škvor Vladimír1967nez. muži  
9.Sládek Jaroslav ml.2000nez. muži  
10.Šmakal Ondřej2002nez. muži  
TJ Slavoj Čerčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 141 
2.Kodl Miloslav1954reg. muži 165 
3.Ševera Michal1949reg. muži 179 
4.Novotný Jaroslav1964reg. muži 196 
5.Bernard Pavel1984nez. muži  
6.Jelen Martin1973nez. muži  
7.Matoušek Václav ml.1979nez. muži  
8.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
9.Panenka Antonín1948nez. muži  
10.Rous Vladimír1956nez. muži  
11.Straka Tomáš1965nez. muži  
12.Volek Antonín1941nez. muži  
Sokol Pyšely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svašek Jan1961reg. muži 128 
2.Klinderová Iva1964nez. muži  
3.Garay Lukáš1978nez. muži  
4.Tvrdý Vladimír1960nez. muži  
5.Hladík Petr1945nez. muži  
6.Sukup Robert1976nez. muži  
7.Melíšek Martin2002nez. dci  
8.Hrach Miroslav1954nez. muži  
9.Melíšek Marian1968nez. muži  
TATRAN Kamenný Přívoz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kukla Karel1965reg. muži 1 
2.Bernard Josef2003reg. sži 4 
3.Kováč Robert1973reg. muži 2 
4.Růžička Antonín1949reg. muži 3 
5.Jirka Kryštof2009reg. nži 6 
6.Bernard Adam Jan2007reg. nži 5 
7.Novotný Tomáš2002reg. dci 7 
8.Šifra Štefan2007reg. nži 8 
9.Žák Benjamín2005reg. mži 9 
10.Kukla Jakub2001reg. dci 10 
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaigl Martin2007reg. muži 191.-220. 
2.Poláková Veronika2008reg. muži 221.-250. 
3.Polyak Patrik2007reg. muži 221.-250. 
4.Jírová Anna2008reg. muži 221.-250. 
5.Holejšovská Anna2008reg. muži 251.-255. 
6.Fantyšová Eliška2007reg. muži 251.-255. 
7.Vosátka Patrik2006kraj. sži 31. 
SHD Smilkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fulín Ondřej1999reg. muži 185 
2.Fulín Štěpán2001reg. muži 188 
3.Fulín Patrik2001reg. muži 204 
4.Utínek Václav1948reg. muži 188 
5.Járka Tomáš1998reg. muži 200 
TJ Sokol Nesvačily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sládeček Josef1954reg. muži 5 
2.Dráb Radomil1960reg. muži 6 
3.Burský Vít1983reg. muži 7 
4.Lízner Stanislav1955reg. muži 8 
5.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 9 
6.Dráb Martin1985reg. muži 10 
7.Veselý Josef1982reg. muži 11 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS