Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
Sokol Nižbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
2.Šmíd Miroslav1954reg. muži 52-65N 
3.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 66-80 
4.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100N 
5.Dvořák Jan1963reg. muži 81-100N 
6.Hakl Petr1969nez. muži  
7.Frühauf Jindřich1953nez. muži  
8.Čuda Zdeněk1953nez. muži  
TJ Broumy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Josef1963reg. muži 44 
2.Ulbrich Petr1981reg. muži 46 
3.Konopásek Miroslav1960reg. muži 69 
4.Mašková Marie1997reg. muži 71 
5.Vais Vladimír1956reg. muži 117 
6.Rosenbaum Pavel1957reg. muži nez 
7.Rosa Martin1971nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Praizler Roman1963reg. muži 21. - 30. 
2.Šín Jaroslav ml.1977reg. muži 31. - 40. 
3.Prokop Břetislav1969reg. muži 51. - 65. 
4.Kolínský Václav1987reg. muži 81. - 100. N 
5.Spousta Martin2000reg. dci 101. - 120. 
6.Hašek Zdeněk1946reg. muži 101. - 120. 
7.Jelšina Lukáš2001reg. dci 121. - 140. N 
TJ Lokomotiva Zdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flodr Leoš1976reg. muži 31. - 40. 
2.Slezák Václav1967reg. muži 31. - 40. 
3.Kraus František1951reg. muži 51. - 65. 
4.Myslík Martin st.1971reg. muži 81. - 100. 
5.Preis Tomáš2001reg. dci 121. - 140. 
6.Johan Hynek2000reg. dci 141. - 155. 
7.Pleštil David2000reg. dci 141. - 155. N 
8.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 155. N 
9.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 155. N 
TJ Sokol Žebrák B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roztočil Jiří1961reg. muži 31.-40.N 
2.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
3.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
4.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
5.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
6.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
7.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
8.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
10.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
11.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
12.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
13.Palek Petr1988reg. muži 101.-120.N 
14.Dvořák Pavel1963reg. muži 121.-140. 
15.Mencl Josef1970reg. muži 121.-140. 
TJ Praskolesy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Hynek2000reg. muži 41.-50. 
2.Novák Aleš1995reg. muži 66.-80.N 
3.Týbl Vladimír1958reg. muži 81.-100. 
4.Bárta Michal1996reg. muži 81.-100. 
5.Novák Petr1971reg. muži 101.-120. 
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysý Tomáš1986reg. muži 41. - 50.N 
2.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51. - 65. 
3.Nguyen Van Vui1958reg. muži 66. - 80.cizinec 
4.Novák Stanislav1967reg. muži 66. - 80. 
5.Kindl David1974reg. muži 66. - 80.N 
6.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
7.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
8.Mraček František1961reg. muži 121. - 140. 
9.Růžička Jaroslav1951reg. muži 121. - 140. 
TJ Záluží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalerta František1958reg. muži 81-100 
2.Chlustina Jaroslav1971reg. muži 81-100 
3.Hnízdil Tomáš1974reg. muži 101-120 
4.Bělohlávek Jiří1985reg. muži 121-140 
5.Hnízdil Jan2000reg. dci 121-140 
6.Hnízdil Tomáš ml.2006reg. mži 141-155 
7.Foltýn David1997reg. muži 141-155 
8.Hůrka Václav1949reg. muži 141-155 N 
9.Ptáček Václav1980reg. muži N 
10.Hnízdil Michal2010reg. nži N 
11.Šindelář Pavel1972reg. muži N 
12.Koros Filip2010reg. mži N 
13.Srp Miroslav1963reg. muži 101-120 N 
TJ Sokol Karlštejn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žihla Petr1983reg. muži 66 -80 
2.Holý Martin1989reg. muži 81 - 100 
3.Pastorek Robert1968reg. muži 81 - 100 
4.Cajthaml Miroslav1961reg. muži 101 - 120 
5.Gürtner Pavel1966reg. muži 101 - 120 
6.Holý Stanislav1956reg. muži 121 - 140 
7.Gottwald Miroslav1964reg. muži 121 - 140 
8.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 121 - 140 N 
9.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 N 
10.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 155 
11.Boudník Petr1963reg. muži nezařazen 
12.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
TJ Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30 
2.Dražan Jiří1983kraj. muži 41-50 
3.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
4.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 66-80 
5.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
6.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
7.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
8.Janeček Tomáš1999reg. muži 121-140 
9.Janeček Václav1970reg. muži 121-140 
10.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140N 
TJ Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Lukáš2000reg. muži 66. -80. 
2.Švamberk Jan1995reg. muži 66. -80. 
3.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
4.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
5.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
6.Vurm Radek1996reg. muži 121. - 140. 
7.Kratochvíl Matěj2003reg. muži 141. - 155. 
8.Velvarský Jan1997reg. muži 141. - 155. N 
9.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. - 155. N 
10.Šmíd Tomáš2004reg. muži N 
11.Rydrych Jan2003reg. muži N 
Okresní přebor II. třídy
TJ Sokol Hudlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50. N 
2.Lev Daniel1996reg. muži 52.-65.N 
3.Sklenář David1981reg. muži 66.-80. 
4.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
5.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80. 
6.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80.N 
7.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
8.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
9.Štanc Ota1969reg. muži 81.-100. 
10.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100. 
11.Hrkal Rudolf1954reg. muži 121.-140.N 
12.Sarvaš Vilém1998nez. muži  
13.Stehlík Jan st.1965nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Martin2000reg. dci 101. - 120. 
2.Hašek Zdeněk1946reg. muži 101. - 120. 
3.Preis Tomáš2001reg. dci 121. - 140. 
4.Jelšina Lukáš2001reg. dci 121. - 140. N 
5.Jílek Jiří1967nez. muži 121. - 140. N 
6.Krbec Václav1959nez. muži 121. - 140. N 
7.Johan Hynek2000reg. dci 141. - 155. 
8.Pleštil David2000reg. dci 141. - 155. N 
9.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 155. N 
10.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 155. N 
11.Prokop Jan2000nez. dci 141. - 155. N 
12.Jeníček Vladimír1964nez. muži  
13.Poncar Václav1944nez. muži  
TJ Sokol Žebrák D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
2.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
3.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
4.Mencl Josef1970reg. muži 121.-140. 
5.Hřích Václav1972reg. muži 141.-155. 
6.Flieger Roman1978reg. muži 141.-155. 
7.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Žebrák C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
2.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
3.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
4.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
5.Palek Petr1988reg. muži 101.-120.N 
6.Dvořák Pavel1963reg. muži 121.-140. 
7.Drsek Václav1973reg. muži 141.-155.N 
8.Šlosar Vojtěch2003reg. sži 141.-155.N 
TJ Sokol Králův Dvůr C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielčik Miroslav1982reg. muži 41-50N 
2.Bělohoubek Vlastimil1963reg. muži 52-65 N 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 66-80 
4.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
5.Richterová Eva1957reg. muži 101-120 
6.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-120N 
7.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140N 
8.Hucek Filip2003reg. muži 121-140N 
9.Hlaváček Jan1976reg. muži 141-155N 
10.Hubingerová Natálie2003reg. muži 141-155N 
11.Link Martin1973nez.  
12.Tůma Michal1986nez.  
TJ Srbsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Miroslav1954reg. muži 121-140 
2.Adamec Luboš1974reg. muži 121-140 
3.Ranzi Piero1978reg. muži 121-140 
4.Vavřinec Jiří1982reg. muži 121-140 
5.Morda Vratislav1955reg. muži 121-140 
6.Lev Těšivoj1960reg. muži 141. - 155.N 
7.Šeršeň Miroslav1994nez. muži  
TJ Chaloupky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl David1974reg. muži 66. - 80.N 
2.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
3.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
4.Mraček František1961reg. muži 121. - 140. 
5.Růžička Jaroslav1951reg. muži 121. - 140. 
6.Ngo Hai Nam1996reg. muži 121. - 140. 
7.Stoklasa Richard1972reg. muži 141.-155.N 
8.Hoskovec Václav1972reg. muži 141.-155.N 
9.Trejbal Petr1970reg. muži nez. 
10.Štochl Karel2005reg. muži nez. 
11.Vildman David1999reg. muži nez. 
12.Márynka Zdeněk1978reg. muži nez. 
13.Sedláček Petr1997reg. muži N 
TJ Sokol Karlštejn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gürtner Pavel1966reg. muži 101 - 120 
2.Holý Stanislav1956reg. muži 121 - 140 
3.Gottwald Miroslav1964reg. muži 121 - 140 
4.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 121 - 140 N 
5.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 N 
6.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 155 
7.Dočekal Ivan1944reg. muži 141 - 155 
8.Polomík Albert2003reg. sži 141 - 155 
9.Cůbr Martin2004reg. sži 141 - 155 
TJ Slovan Lochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
2.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
3.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
4.Janeček Tomáš1999reg. muži 121-140 
5.Janeček Václav1970reg. muži 121-140 
6.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140N 
7.Jirkovský Antonín1944nez. muži  
8.Plecitý Stanislav1970nez. muži  
TJ Zdejcina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hazuka Jiří1986reg. muži 81.-100. 
2.Klaus Ladislav1954reg. muži 81.-100.N 
3.Kodet Roman1966reg. muži 101.-120. 
4.Pertl Antonín1957reg. muži 101.-120. 
5.Šívr Milan1958reg. muži 101.-120. 
6.Budín Zdeněk1966reg. muži 101.-120.N 
7.Urban Josef1975reg. muži 121.-140. 
8.Ledvoň Jaroslav1972reg. muži 141.-155. 
9.Zíma Karel1963reg. muži 141.-155. 
10.Gladič Michal1975reg. muži 141.-155.N 
11.Nguyen Duy Hong1983nez.  
Okresní přebor III. třídy
TJ Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80. 
2.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80.N 
3.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
4.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
5.Štanc Ota1969reg. muži 81.-100. 
6.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100. 
7.Hrkal Rudolf1954reg. muži 121.-140.N 
8.Landová Dominika1998nez. muži  
9.Landová Nikola2006nez. muži  
10.Lulák Matěj2006nez. muži  
11.Med Václav2006nez. muži  
12.Sklenář Jakub2006nez. muži  
13.Trousil Petr1998nez. muži  
14.Vaculík Jindřich2001nez. muži  
15.Vaculík Stanislav st.1975nez. muži  
16.Rejchrtová Kamila2007nez. ženy  
17.Sklenář Patrik2007nez. muži  
18.Koudela Daniel2008nez. muži  
19.Vaněček Ondřej2003nez. muži  
20.Zábranský Ondřej2004nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Johan Hynek2000reg. dci 141. - 155. 
2.Pleštil David2000reg. dci 141. - 155. N 
3.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 155. N 
4.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 155. N 
5.Prokop Jan2000nez. dci  
6.Prokop Břetislav Vít2007nez. nži  
7.Pleštilová Zuzana1973nez. ženy  
8.Klimeš Zdeněk2006nez. mži  
9.Najman Milan2008nez. nži  
TJ Lokomotiva Zdice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Johan František1942nez. muži  
2.Johan Jiří1946nez. muži  
3.Johan Oldřich1948nez. muži  
4.Jílek Jiří1967nez. muži  
5.Krbec Václav1959nez. muži  
6.Krůta Stanislav1953nez. muži  
7.Lode Jiří st.1960nez. muži  
8.Pánek Michal1983nez. muži  
9.Pánek Petr1960nez. muži  
10.Šín Jaroslav st.1948nez. muži  
TJ Sokol Žebrák E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palek Petr1988reg. muži 101.-120.N 
2.Dvořák Pavel1963reg. muži 121.-140. 
3.Hřích Václav1972reg. muži 141.-155. 
4.Flieger Roman1978reg. muži 141.-155. 
5.Drsek Václav1973reg. muži 141.-155.N 
6.Šlosar Vojtěch2003reg. sži 141.-155.N 
7.Hatina Petr1987nez. muži  
8.Votava Jiří1975nez. muži  
9.Vokáč Jan2005nez. mži  
10.Lorenc Ondřej2006nez. mži  
11.Šlosarová Jana2006nez. mžy  
12.Křemen Josef ml.2006nez. mži  
TJ Sokol Králův Dvůr D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140N 
2.Hucek Filip2003reg. muži 121-140N 
3.Hlávka Zdeněk1954reg. muži 141-155 
4.Frýbert Petr1953reg. muži 141-155 
5.Hlaváček Jan1976reg. muži 141-155N 
6.Kopřiva Jiří1964reg. muži 141-155N 
7.Hubingerová Natálie2003reg. muži 141-155N 
8.Junek Jan2003kraj. sži 27 
9.Melenec Matěj2005kraj. mži 15 
10.Hucek Richard2006kraj. mži 35 
11.Mrkvička Vojtěch1992nez.  
12.Zamazalová Klára1982nez.  
13.Bednář Jiří1939nez.  
TJ Srbsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morda Vratislav1955reg. muži 121-140 
2.Lev Těšivoj1960reg. muži 141. - 155.N 
3.Hubinger Josef1960nez. muži  
4.Němec Filip1972nez. muži  
5.Vopěnka Petr1954nez. muži  
6.Pokorný Miloš1960nez. muži  
7.Řehořovský Pavel1960nez. muži  
TJ Praskolesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1971reg. muži 101.-120. 
2.Pokorný Jiří1983nez. muži  
3.Brotánek Jiří1969nez. muži  
4.Brotánková Kateřina1996nez. muži  
5.Brotánek Vít1998nez. muži  
6.Brotánek Zdeněk1964nez. muži  
7.Týbl Vojtěch1994nez. muži  
8.Hronza Rudolf1974nez. muži  
9.Sudík Jiří1962nez. muži  
TJ Záluží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnízdil Jan2000reg. dci 121-140 
2.Hnízdil Tomáš ml.2006reg. mži 141-155 
3.Foltýn David1997reg. muži 141-155 
4.Hůrka Václav1949reg. muži 141-155 N 
5.Koros Filip2010reg. mži N 
6.Hnízdil Michal2010reg. nži N 
7.Hnízdil Václav1991reg. muži N 
8.Koros Zdeněk1980reg. muži 21-30 
TJ Sokol Karlštejn C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 N 
2.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 155 
3.Dočekal Ivan1944reg. muži 141 - 155 
4.Polomík Albert2003reg. sži 141 - 155 
5.Cůbr Martin2004reg. sži 141 - 155 
6.Kyml Lukáš2007reg. nži nezařazen 
7.Chmelenský Antonín1979reg. muži nezařazen 
8.Manzac Jean-Paul1967reg. muži nezařazen 
9.Pastorek Jaroslav1946reg. muži nezařazen 
TJ Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
2.Vurm Radek1996reg. muži 121. - 140. 
3.Kratochvíl Matěj2003reg. muži 141. - 155. 
4.Velvarský Jan1997reg. muži 141. - 155. N 
5.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. - 155. N 
6.Šmíd Tomáš2004reg. muži N 
7.Rydrych Jan2003reg. muži N 
8.Sviták Lukáš2007reg. muži N 
9.Herman Marek2008reg. muži N 
10.Hřeben Stanislav1981reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS