Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1.třídy
Sokol Zásmuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 41.-70. 
2.Odvárka Leoš1965reg. muži 41.-70. 
3.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71.-100. 
4.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 71.-100. 
5.Krejčí František1951reg. muži 71.-100. 
6.Suchý Ladislav1963reg. muži 101.-130. 
7.Skývová Lenka1977reg. muži 131.160. 
8.Cikán Miloslav1965reg. muži 131.-160. 
9.Švec Josef1968reg. muži 131.-160. 
10.Kašpar Milan1957reg. muži 161.-190. 
11.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999. 
12.Krombholz Josef1995reg. muži 999. 
KST Týnec nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brunclík Marek1969reg. muži 41.-70. 
2.Cincibus Milan1967reg. muži 41.-70. 
3.Buriánek Daniel2000reg. muži 71.-100. 
4.Chval Jan1990reg. muži 71.-100. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
6.Chobotová Věra1977reg. muži 101.-130. 
7.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
8.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
9.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
10.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 161.-190. 
TJ Sokol Starý Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 21-40 
2.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
3.Havránek Stanislav1948reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
6.Musil Jan1966reg. muži 101-130 
7.Melichar Lukáš1977reg. muži 101-130 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 101-130 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 191-242 
TJ Sokol Velký Osek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
2.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
3.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
4.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
5.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
6.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
7.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
8.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
9.Houdek František1954reg. muži 131-160 
Stolní tenis Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970reg. muži 30,5 
2.Havlíček Vladimír1974reg. muži 30,5 
3.Bednařík Martin1966reg. muži 55,5 
4.Svoboda Miloš1968reg. muži 55,5 
5.Holler Jan1974reg. muži 115,5 
6.Zápotocký Milan1959reg. muži 115,5 
7.Lain Lukáš1984reg. muži 175,5 
Stolní tenis Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Jan1965reg. muži 55,5 
2.Roudný Petr1968reg. muži 55,5 
3.Pros Jaroslav1961reg. muži 85,5 
4.Výborný Pavel1968reg. muži 89,5 
5.Malenovský Aleš1958reg. muži 89,5 
6.Dzurko Josef2000reg. muži 115,5 
7.Punar Kamil2000reg. muži 216,5 
8.Kuch Tomáš1999reg. muži 216,5 
9.Kout Miroslav2000reg. muži 216,5 
10.Jelínek Karel1973nez. muži  
TJ Klučov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurel David1982kraj. muži 131.-160. 
2.Chlumský Petr1987reg. muži 21.-40. 
3.Cherednik Konstantin1973reg. muži 21.-40. 
4.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41.-70. 
5.Douša Ivan1959reg. muži 41.-70. 
6.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71.-100. 
7.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71.-100. 
8.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 71.-100. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 71.-100. 
10.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101.-130. 
11.Budský Radek1970reg. muži 101.-130. 
12.Nekolný Josef1970reg. muži 131.-160. 
13.Pitro Miroslav1956reg. muži 131.-160. 
14.Cinegr Jiří1978nez. muži N 
15.Mukařovský Aleš1972nez. muži N 
16.Martin Petr ml.2007nez. mži N 
17.Pilát Tobiáš2007nez. mži N 
18.Štábla Peter1982nez. muži Ncizinec 
ST EUROMASTER Kolín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 161.-200. 
2.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
3.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
4.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
5.Bártová Věra1975reg. muži 71.-100. 
6.Kalva Tomáš2001reg. muži 161.-190. 
7.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
8.Náhlovský David2003reg. muži 161.-190. 
9.Novák Ladislav1946reg. muži 161.-190. 
10.Novák František2002reg. muži 191.-242. 
11.Bártová Kateřina2006reg. muži 191.-242. 
12.Heincl Jiří1952reg. muži N 
13.Ptáček František st.1938reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
2.Skyva Milan1949reg. muži 21-40 
3.Moravec Václav1963reg. muži 41-70 
4.Čihák Jaroslav1952reg. muži 41-70 
5.Kleibl Michal1979reg. muži 71-100 
6.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
7.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
8.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
9.Novák Petr1973reg. muži 101-130 
10.Röhrl Theodor1966reg. muži 21-40 
11.Matouš Dominik1974nez. muži  
TJ Sokol Velim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 21.-40. 
2.Jeřala Pavel1974reg. muži 41.-70. 
3.Sixta Pavel1990reg. muži 41.-70. 
4.Vejtruba František1954reg. muži 101.-130. 
5.Petřík Petr1989reg. muži 21.-40. 
6.Škopek Martin1969reg. muži 101.-130. 
7.Svoboda Jan1995reg. muži 101.-130. 
8.Jeřala Lukáš1988reg. muži 161.-190. 
9.Sahulka Radek2004reg. muži 191.-242. 
10.Pena Adam2003reg. muži 191.-242. 
11.Men Matěj2005reg. muži 191.-242. 
12.Pena Štěpán2005reg. muži 191.-242. 
13.Bulgr Jan2004reg. muži 191.-242. 
14.Hyšpler Jan2001reg. muži 191.-242. 
15.Balouš Petr2002reg. muži 191.-242. 
16.Dulík Roman1981nez. muži  
17.Opl Petr1968nez. muži  
18.Venkrbec Vít1964nez. muži  
19.Sedláček Pavel1977nez. muži  
Regionální soutěž 2.třídy
TTC Dobřichovská Pivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Libor1959reg. muži 71-100 
2.Zach Tomáš1981reg. muži 71-100 
3.Opl Miroslav1962reg. muži 101-130 
4.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
5.Pikner Jan1971reg. muži 101-130 
6.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
7.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
8.Horký Miroslav1953reg. muži 131-160 
9.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
10.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
11.Ježek Jiří1976reg. muži 161-190 
Viktoria Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 21-40 
2.Doskočil Václav1960reg. muži 41-70 
3.Říha Vlastimil1968reg. muži 41-70 
4.Lágner Václav1952reg. muži 71-100 
5.Mašín Miloslav1948reg. muži 71-100 
6.Prorok Jaroslav1965reg. muži 71-100 
7.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
8.Klimák Josef1945reg. muži 101-130 
9.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
10.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
11.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
12.Meserod Václav1958reg. muži 161-190 
13.Růžičková Klára1997nez.  
14.Hovorka Marek2005nez.  
15.Jetenský Marek2004nez.  
16.Vaníček Ivan1968nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
2.Musil Jan1966reg. muži 101-130 
3.Melichar Lukáš1977reg. muži 101-130 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 101-130 
5.Pánek Daniel1976reg. muži 191-242 
TJ Sokol Velký Osek D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
2.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
3.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
4.Konrád Martin1987reg. muži 101-130 
5.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
6.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
7.Zach Daniel1977reg. muži 131-160 
8.Houdek František1954reg. muži 131-160 
9.Žilka Jan2003reg. muži 161-190 
10.Mašek Dominik1999reg. muži 161-190 
11.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 161-190 
12.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
13.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
14.Psota Karel1958reg. muži 191-242 
15.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
16.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
17.Kulíček Jan1999reg. muži 191-242 
18.Otta Pavel1989reg. muži N 
19.Otta Martin2001reg. muži N 
Stolní tenis Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malenovský Aleš1958reg. muži 89,5 
2.Dzurko Josef2000reg. muži 115,5 
3.Zápotocký Milan1959reg. muži 115,5 
4.Holler Jan1974reg. muži 115,5 
5.Lain Lukáš1984reg. muži 175,5 
6.Kout Miroslav2000reg. muži 216,5 
7.Kuch Tomáš1999reg. muži 216,5 
8.Punar Kamil2000reg. muži 216,5 
9.Jelínek Karel1973nez. muži  
TJ Klučov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Ivan1959reg. muži 41.-70. 
2.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71.-100. 
3.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71.-100. 
4.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 71.-100. 
5.Bossanyi Michal1962reg. muži 71.-100. 
6.Budský Radek1970reg. muži 101.-130. 
7.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101.-130. 
8.Nekolný Josef1970reg. muži 131.-160. 
9.Pitro Miroslav1956reg. muži 131.-160. 
10.Cinegr Jiří1978nez. muži N 
11.Mukařovský Aleš1972nez. muži N 
12.Martin Petr ml.2007nez. mži N 
13.Pilát Tobiáš2007nez. mži N 
14.Štábla Peter1982nez. muži Ncizinec 
SK Křečhoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 41-70 
2.Valtr Petr1961reg. muži 101-130 
3.Moravec Petr1973reg. muži 101-130 
4.Lupták Marián1970reg. muži nezařazen 
5.Sýkora Jaromír1971reg. muži 101-130 
6.Ležal Milan1966reg. muži 161-190 
7.Levčík Milan1985reg. muži 161-190 
8.Dobiáš Robert1971reg. muži 191-242 
9.Levčík Jan1967reg. muži 101-130 
10.Hrodek David1983reg. muži nezařazen 
SK Nová Ves I."A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 41-70 
2.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži 41-70 
4.Řehák Josef ml.1987reg. muži 41-70 
5.Pych Daniel1999reg. muži 131-160 
6.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
7.Kubišta Petr1965reg. muži 161-190 
8.Hladík Martin1975reg. muži 161-190 
9.Bodláková Tereza1988reg. muži 161-190 
10.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
SK Nová Ves I."B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíma Roman1966reg. muži 71-100 
2.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
3.Holeček Martin1989reg. muži 101-130 
4.Voslař Jiří1949reg. muži 131-160 
5.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
6.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
7.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
8.Sova Tomáš2005reg. muži 161-190 
9.Petřík Daniel1967reg. muži 71-100 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleibl Michal1979reg. muži 71-100 
2.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
3.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
4.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
5.Novák Petr1973reg. muži 101-130 
6.Matouš Dominik1974nez. muži  
Regionální soutěž 3.třídy
TTC Dobřichovská Pivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikner Jan1971reg. muži 101-130 
2.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
3.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
4.Horký Miroslav1953reg. muži 131-160 
5.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
6.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
7.Ježek Jiří1976reg. muži 161-190 
8.Karban Tomáš1998nez. muži  
Sokol Zásmuky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí František1951reg. muži 71.-100. 
2.Suchý Ladislav1963reg. muži 101.-130. 
3.Skývová Lenka1977reg. muži 131.160. 
4.Cikán Miloslav1965reg. muži 131.-160. 
5.Švec Josef1968reg. muži 131.-160. 
6.Kašpar Milan1957reg. muži 161.-190. 
7.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999. 
8.Krombholz Josef1995reg. muži 999. 
KST Týnec nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
2.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
3.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
5.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 161.-190. 
6.Chobotová Věra1977reg. muži 101.-130. 
7.Novotný Radek1965nez.  
8.Novotná Natálie2002nez.  
Viktoria Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Miloslav1948reg. muži 71-100 
2.Prorok Jaroslav1965reg. muži 71-100 
3.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
4.Klimák Josef1945reg. muži 101-130 
5.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
6.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
8.Meserod Václav1958reg. muži 161-190 
9.Růžičková Klára1997nez.  
10.Hovorka Marek2005nez.  
11.Jetenský Marek2004nez.  
12.Vaníček Ivan1968nez. muži  
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 131-160 
2.Koudelka Ivan1948reg. muži 131-160 
3.Ležal Jaromír1963reg. muži 161-190 
4.Kulhavý Roman1963reg. muži 191-242 
5.Komárek Josef1948reg. muži 191-242 
6.Brůžek Petr1945reg. muži nezař. 
7.Mencl Zdeněk1962reg. muži 191-242 
8.Lakatoš Josef1976reg. muži nezař. 
9.Pros Jaroslav ml.1987reg. muži nezaž. 
TJ Sokol Český Brod "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homola Petr1953reg. muži 131-160 
2.Janich Petr1970reg. muži 131-160 
3.Opršal Tomáš1971reg. muži 131-160 
4.Kolář Marek st.1974reg. muži 161-190 
5.Linger Tomáš1997reg. muži 191-242 
6.Opršal Dan1997reg. muži 191-242 
7.Gurčík Jan1965reg. muži 191-242 
8.Devera Patrik2001reg. muži 191-242 
9.Valentová Klára2006reg. muži 191-242 
10.Kolářová Linda2006reg. muži 191-242 
11.Přibyl Jonáš2000reg. muži 191-242 
12.Davídková Jana1956nez. muži  
13.Kyba Ondřej2004nez. muži  
14.Chlad Matyáš2004nez. muži  
15.Vosecký Vojtěch2005nez. muži  
16.Bašta Radek1979nez. muži  
TJ Sokol Velký Osek E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek František1954reg. muži 131-160 
2.Zach Daniel1977reg. muži 131-160 
3.Kurka Jiří1963reg. muži 131-160 
4.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
5.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
6.Mašek Dominik1999reg. muži 161-190 
7.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 161-190 
8.Žilka Jan2003reg. muži 161-190 
9.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
10.Průcha Martin2003reg. muži 191-242 
11.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
12.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
13.Kulíček Jan1999reg. muži 191-242 
14.Psota Karel1958reg. muži 191-242 
15.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
16.Otta Vojta2006reg. muži N 
17.Otta Pavel1989reg. muži N 
18.Otta Martin2001reg. muži N 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1962reg. muži 101.-130. 
2.Vyhnánek Jakub1993reg. muži 161.-190. 
3.Fejfar Václav1982reg. muži 161.-190. 
4.Vyhnánek Vojtěch1990reg. muži 161.-190. 
5.Filip Marek1992reg. muži 161.-190. 
6.Martínek Ondřej1989reg. muži 161.-190. 
7.Hruška Václav1958reg. muži 101.-130. 
SK Nová Ves I."C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
2.Kubišta Petr1965reg. muži 161-190 
3.Hladík Martin1975reg. muži 161-190 
4.Bodláková Tereza1988reg. muži 161-190 
5.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
6.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
7.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
8.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
9.Pych Daniel1999reg. muži 131-160 
10.Sova Tomáš2005reg. muži 161-190 
Regionální soutěž 4.třídy
Viktoria Radim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
2.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
3.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
4.Meserod Václav1958reg. muži 161-190 
5.Růžičková Klára1997nez.  
6.Hovorka Marek2005nez.  
7.Jetenský Marek2004nez.  
8.Vaníček Ivan1968nez. muži  
TJ Sokol Český Brod "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linger Tomáš1997reg. muži 191-242 
2.Opršal Dan1997reg. muži 191-242 
3.Gurčík Jan1965reg. muži 191-242 
4.Devera Patrik2001reg. muži 191-242 
5.Kolářová Linda2006reg. muži 191-242 
6.Valentová Klára2006reg. muži 191-242 
7.Přibyl Jonáš2000reg. muži 191-242 
8.Chlad Matyáš2004nez. muži  
9.Davídková Jana1956nez. muži  
10.Kyba Ondřej2004nez. muži  
11.Vosecký Vojtěch2005nez. muži  
12.Bašta Radek1979nez. muži  
TJ Sokol Velký Osek F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
2.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
3.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 161-190 
4.Psota Karel1958reg. muži 191-242 
5.Mašek Dominik1999reg. muži 161-190 
6.Žilka Jan2003reg. muži 161-190 
7.Kulíček Jan1999reg. muži 191-242 
8.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
9.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
10.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
11.Průcha Martin2003reg. muži 191-242 
12.Otta Martin2001reg. muži N 
13.Otta Pavel1989reg. muži N 
14.Otta Vojta2006reg. muži N 
SK Křečhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Jaromír1971reg. muži 101-130 
2.Levčík Jan1967reg. muži 101-130 
3.Ležal Milan1966reg. muži 161-190 
4.Levčík Milan1985reg. muži 161-190 
5.Dobiáš Robert1971reg. muži 191-242 
6.Hrodek David1983reg. muži nezařazen 
ST EUROMASTER Kolín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Věra1975reg. muži 71.-100. 
2.Kalva Tomáš2001reg. muži 161.-190. 
3.Novák František2002reg. muži 191.-242. 
4.Nešpor Michal2002reg. muži 191.-242. 
5.Bártová Kateřina2006reg. muži 191.-242. 
6.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-242. 
7.Pilnerová Valentýna2005reg. muži 191.-242. 
8.Lipovčanová Eliška2008reg. muži 191.-242. 
9.Hrouda Jakub2002reg. muži 191.-242. 
10.Bárta Jiří2009reg. muži 191.-242. 
11.Neprášek Jakub2002reg. muži 191.-242. 
12.Formánek Josef2002reg. muži 191.-242. 
13.Ptáček František st.1938reg. muži N 
14.Heincl Jiří1952reg. muži N 
15.Náhlovský David2003reg. muži 161.-190. 
SK Nová Ves I."D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
2.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
3.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
4.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
5.Kadlec Lukáš2004reg. muži N 
6.Polák Filip2006reg. muži N 
TJ Sokol Velim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopek Martin1969reg. muži 101.-130. 
2.Svoboda Jan1995reg. muži 101.-130. 
3.Jeřala Lukáš1988reg. muži 161.-190. 
4.Hyšpler Jan2001reg. muži 191.-242. 
5.Opl Petr1968nez. muži  
6.Venkrbec Vít1964nez. muži  
TJ Sokol Velim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sahulka Radek2004reg. muži 191.-242. 
2.Pena Adam2003reg. muži 191.-242. 
3.Bulgr Jan2004reg. muži 191.-242. 
4.Balouš Petr2002reg. muži 191.-242. 
5.Men Matěj2005reg. muži 191.-242. 
6.Pena Štěpán2005reg. muži 191.-242. 
7.Dulík Roman1981nez. muži  
8.Sedláček Pavel1977nez. muži  
TJ Klučov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bossanyi Michal1962reg. muži 71.-100. 
2.Budský Radek1970reg. muži 101.-130. 
3.Nekolný Josef1970reg. muži 131.-160. 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 131.-160. 
5.Cinegr Jiří1978nez. muži N 
6.Mukařovský Aleš1972nez. muži N 
7.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101.-130. 
8.Martin Petr ml.2007nez. mži N 
9.Pilát Tobiáš2007nez. mži N 
10.Štábla Peter1982nez. muži Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS