Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
2.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
3.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
4.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
5.Ducháčková Lucie1996reg. muži 116.N 
6.Lukeš Milan1956nez.  
TJ Sokol Všetaty D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
2.Kovacs Václav1953reg. muži 63.N 
3.Kubíček David1980reg. muži 64.-70. 
4.Müller Václav1961reg. muži 71.-76. 
5.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-98. 
6.Franěk David1973nez.  
7.Pešl Dominik2002nez.  
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 32.-35. 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 43.-50. 
3.Petera Jaroslav1941reg. muži 94.-98. 
4.Ježek František1944reg. muži 99.-111. 
5.Svárovský Luboš2004reg. muži 112.-116. 
6.Coufal Martin1972nez.  
7.Hančl Jaroslav1973nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bagal Zdeněk ml.1988reg. muži 38.N 
2.Holan Josef1963reg. muži 43.-50. 
3.Růžička Petr1973reg. muži 52. 
4.Bulíček Michael1993reg. muži 52.N 
5.Točík Ondřej1992reg. muži 54.N 
6.Procházka Stanislav1957reg. muži 58.-62. 
7.Babák Josef1962reg. muži 63. 
8.Karas Ivan1960reg. muži 85.N 
9.Slapnička Karel1953reg. muži 93. 
10.Týc Petr1962reg. muži 118.N 
11.Hrdlička Pavel1974nez.  
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Miroslav1967reg. muži 30.-31. 
2.Vaněk Antonín1964reg. muži 38.N 
3.Papež Miloslav1989reg. muži 53.-54. 
4.Šimon Vladimír1952reg. muži 64.-70. 
5.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
6.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
7.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
8.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
9.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
10.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
11.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 15. 
2.Poláková Lucie1985reg. muži 27.-29. 
3.Polák Jiří1956reg. muži 40. N 
4.Káš Pavel1968reg. muži 43.-50. 
5.Plocková Klára1991reg. muži 43.-50. 
6.Hloušek Jan1996reg. muži 70. N 
7.Káš Pavel ml.2005reg. sži 3. 
8.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
9.Tyle Tomáš2006reg. sži 21. 
10.Krumlová Lucie2005reg. sži 22. 
11.Mikysková Karolína2000nez.  
TJ Sokol Tišice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Zdeněk1974reg. muži 36.-38. 
2.Jelínek Pavel1977reg. muži 39.-40. 
3.Dudek Pavel1965reg. muži 55.-57. 
4.Prokeš Filip1978reg. muži 55.-57. 
5.Vais Jindřich1971reg. muži 77.-85. 
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Michaela1986reg. muži 26.N 
2.Brož Petr1980reg. muži 27.-29. 
3.Novotný Josef1985reg. muži 32.-35. 
4.Štipák Roman1981reg. muži 43.-50. 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 51.N 
6.Karas Jiří1983reg. muži 55.-57. 
7.Točík David1996reg. muži 57.N 
8.Ovsenáková Alena1952reg. muži 64.-70. 
9.Kloda Jiří1966reg. muži 77.-85. 
10.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
11.Tobiášek Martin1980reg. muži 85.N 
12.Pop Petr1971reg. mži 86.-92. 
13.Kebrle Jan2000reg. muži 98.N 
14.Hamák Václav1969reg. muži 99.-111. 
15.Kotrč Miloslav1975reg. muži 99.-111. 
16.Štibinger Michal2002reg. muži 99.-111. 
17.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 112.-116. 
18.Popová Kateřina2002reg. sži 2. 
19.Motl Ludvík1982nez.  
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 23. 
2.Dvořák Martin1991reg. muži 25.-26. 
3.Hraba Milan1954reg. muži 36.-38. 
4.Bízek Zdeněk1961reg. muži 40.N 
5.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
6.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
7.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
8.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
9.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
10.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
11.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
12.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
13.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weisser Petr1984reg. muži 14 
2.Košatý Jan1985reg. muži 16 
3.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
4.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 32-35 
6.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 116N 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. muži 201-250 
2.Čuba Milan1965reg. muži 36-38 
3.Urban Jaroslav1943reg. muži 52N 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 58-62 
5.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
6.Brodský Marek2002reg. muži 112-116 
7.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
8.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekarovič David1998reg. muži 19-22 
2.Hanák Jan1949reg. muži 41-42 
3.Klouček Milan1957reg. muži 71-76 
4.Dvořák Jan st.1940reg. muži 86-92 
5.Mekiš Milan1954reg. muži 77-85 
6.Novák Jiří1969reg. muži 99-111 
7.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 111N 
8.Jeřábek Jaromír1944nez.  
9.Sauer Jan1960nez.  
10.Špinka Karel1949nez.  
11.Hampejs Tomáš1984nez.  
Regionální přebor 2.třídy
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Ondřej1992reg. muži 54.N 
2.Procházka Stanislav1957reg. muži 58.-62. 
3.Babák Josef1962reg. muži 63. 
4.Karas Ivan1960reg. muži 85.N 
5.Slapnička Karel1953reg. muži 93. 
6.Týc Petr1962reg. muži 118.N 
7.Slejška Ladislav1948nez.  
8.Karas Ondřej1985nez.  
9.Karas Tomáš1988nez.  
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
2.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
3.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
4.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
5.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
6.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
7.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
8.Polák Martin1986nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikyska Radek1972reg. muži 86.-92. 
2.Miženko Milan1991reg. muži 86.-92. 
3.Vít Miloslav1973reg. muži 99.-111. 
4.Jaskolla Patrick2002reg. muži 111.N 
5.Gregorová Markéta1975reg. muži 112.-116. 
6.Pokorný Dominik2004reg. muži 118.N 
7.Strnadová Kateřina2003reg. sži 12 
8.Kratochvíl Josef1976nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Došlý Pavel1971reg. muži 77.-85. 
2.Horák Milan1973reg. muži 94.-98. 
3.Ducháček Milan1969reg. muži 116.N 
4.Pakandl Zbyněk1962nez.  
5.Kolka Daniel1979nez.  
6.Pařízek Miloslav1962nez.  
7.Píša Martin1974nez.  
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubánek Kamil1974reg. muži 116.N 
2.Žára Robert1976reg. muži 117. 
3.Hájek Jaroslav1978reg. muži 118.N 
4.Hora Martin1975nez.  
5.Krejčí František1975nez.  
6.Žára Michal1986nez.  
7.Tůma Aleš1977nez.  
8.Kubiena Martin1979nez.  
9.Myška Radek1967nez.  
SK Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 64.-70. 
2.Koloc Milan1961reg. muži 71.-76. 
3.Sedlák Tomáš1992reg. muži 86.-92. 
4.Vaněk Jindřich1953reg. muži 92.N 
5.Hájková Magdalena1974reg. muži 99.-111. 
6.Vysloužil Jaroslav1960reg. muži 117.N 
7.Živec Petr1948nez.  
8.Papík Petr1967nez.  
9.Vaněk Petr1993nez.  
10.Stritzko Vojtěch1953nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral Pavel1978reg. muži 51.N 
2.Karas Jiří1983reg. muži 55.-57. 
3.Točík David1996reg. muži 57.N 
4.Ovsenáková Alena1952reg. muži 64.-70. 
5.Tobiášek Martin1980reg. muži 85.N 
6.Hamák Václav1969reg. muži 99.-111. 
7.Kotrč Miloslav1975reg. muži 99.-111. 
8.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 112.-116. 
9.Kotrč Josef2003reg. sži 7. 
10.Polách Vojtěch2003reg. sži 10 
11.Eliáš Jakub1986nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 77.-85. 
2.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
3.Pop Petr1971reg. mži 86.-92. 
4.Kebrle Jan2000reg. muži 98.N 
5.Štibinger Michal2002reg. muži 99.-111. 
6.Popová Kateřina2002reg. sži 2. 
7.Hrůza Matěj2003reg. sži 11 
8.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16N 
9.Kebrle Jakub2000nez.  
10.Kocourek Dušan2000nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
3.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
4.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
5.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
6.Kostrhoun Michal1968nez.  
7.Dvořák Miroslav1969nez.  
Sokol Mělník - Pšovka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
5.Bílek Matěj1999reg. muži 116.N 
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
2.Mekiš Milan1954reg. muži 77-85 
3.Novák Jiří1969reg. muži 99-111 
4.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 111N 
5.Brodský Marek2002reg. muži 112-116 
6.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 116N 
7.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
8.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
9.Vítek Adam2004reg. sži 17N 
10.Halík Jakub2001nez.  
11.Kovařík Pavel1974nez.  
12.Grigoriadi Roman1981nez.  
13.Kovaříková Marcela1979nez.  
TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 99 - 111 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 112 - 116 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 116 N 
4.Čáp Kamil1965reg. muži 118 
5.Šebek Petr1978reg. muži 118 N 
6.Štěpán Stanislav1965reg. muži 118 N 
7.Petržílka Ivan1965nez.  
8.Havel Jiří1961nez.  
9.Kundera Martin1988nez.  
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Michal1976reg. muži 53 - 54 
2.Strnad Jiří1972reg. muži 58 - 62 
3.Zajbrlík Petr1972reg. muži 77 - 85 
4.Novotný Petr1964reg. muži 94 - 98 
5.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 99 - 111 
6.Všetečka Ondřej1978reg. muži 99 - 111 
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chriti Karim1993reg. muži 86 - 92 
2.Nikolov Kiril1947reg. muži 99 - 111 
3.Palkovič Ivan1963reg. muži 99 - 111 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 116 N 
5.Vondruška Vladimír1947reg. muži 118 N 
6.Bartók Štefan1983nez. cizinec 
Regionální přebor žactva
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Káš Pavel ml.2005reg. sži 3. 
2.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
3.Tyle Tomáš2006reg. sži 21. 
4.Krumlová Lucie2005reg. sži 22. 
5.Ransdorf David2008nez.  
6.Kyselo Jan2005nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Kateřina2003reg. sži 12 
2.Pokorný Dominik2004reg. sži 15 
3.Vítová Johana2007reg. sži 23.N 
4.Feix Jan2003nez.  
5.Ryšavý Jiří2007nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Josef2003reg. sži 7 
2.Polách Vojtěch2003reg. sži 10. 
3.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16N 
4.Hrůza Matěj2003nez.  
5.Koudelka Patrik2006nez.  
6.Kuchta Adam2006nez.  
7.Kuchta Šimon2006nez.  
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 1 
2.Krojidlo Jan2005reg. sži 13 
3.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
4.Beneš Pavel2006nez.  
5.Urban Nicolas2006nez.  
6.Dvořák Zdeněk ml.2007nez.  
7.Lindr Filip2005nez.  
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
2.Vítek Adam2004reg. sži 17N 
3.Žitník Samuel2005reg. sži 18 
4.Postránecký František2005nez.  
5.Mecera Jan2003nez.  
6.Šťastný Ondřej2008nez.  
7.Kovařík Adam2011nez.  
TJ Kly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Jan2005reg. sži 19 
2.Hrubý Tomáš2005reg. sži 20 
3.Trnka Václav2007reg. sži 23 
4.Schamberger Zdeněk2005reg. sži 23N 
5.Kurc Štěpán2003nez.  
6.Kučerová Beáta2007nez.  
7.Svoboda Oliver2007nez.  
8.Joachymstál Adam st.2004nez.  
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablončík Tomáš2006nez.  
2.Kůsová Adéla2007nez.  
3.Kopecký Václav2004nez.  
4.Bartoníčková Lucie2007nez.  
5.Přibyl Marek2007nez.  
6.Filip Adam2006nez.  
7.Kulíšek Matěj2007nez.  
8.Tůma Aleš2006nez.  
9.Bareš Miroslav2006nez.  
10.Trnka Šimon2006nez.  
11.Trnková Soňa2005nez.  
TJ KRALUPY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schweizer Tomáš2004reg. sži 8. 
2.Lalík Dominik2003reg. sži 9. 
3.Hamák Daniel2004reg. sži 17.N 
4.Novák Jiří2005nez.  
5.Toms Adam2006nez.  
6.Hrdlička Michal2004nez.  
7.Mareš Jan2005nez.  
8.Procházka Jan2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline