Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Petr1962reg. muži 21. - 30. 
2.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
3.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
4.Durdis Petr st.1955reg. muži 61. - 80.N 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
6.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
7.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
8.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
9.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 31-40 
2.Řehořek Josef1959reg. muži 51-60 
3.Smutný Vratislav1949reg. muži 61-80 
4.Cihlář Petr1985reg. muži 41-50 
5.Ďurfina Karel1958reg. muži 81-100 
6.Brůžek Peter1969reg. muži 121-50cizinec 
7.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-50 
8.Ráb Martin1972reg. muži 151-195 
9.Chuvan Quy1962reg. muži 151-195cizinec 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
2.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
3.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
4.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
5.Blecha Lubomír1971reg. muži 121 - 150 N 
6.Grundman Pavel st.1965reg. muži 151 - 195 
7.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 195 
8.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 195 
9.Samler David2000reg. muži 151 - 195 
10.Balcar Jaromír1947reg. muži Nezařazen 
11.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
2.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
3.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
4.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
5.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
6.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80.N 
7.Kracman Horst1998reg. muži 81. - 100. 
8.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
9.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101.-120. 
10.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
11.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 101.-120.N 
12.Janeček Marek2004reg. muži 151.-195. 
13.Stránský Matyáš2006reg. muži 151.-195. 
14.Riedl Ladislav1987reg. muži 151.-195. 
15.Černovský Jan1950nez.  
TJ AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
2.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
3.Kupec Petr1977reg. muži 61.-80. 
4.Šípková Nela2000reg. muži 61.-80. N 
5.Heilek Miroslav1951reg. muži 81.-100. 
6.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
7.Botková Michaela2005reg. muži 121.-150. 
8.Čamrová Eliška1993reg. muži 151.-195. 
9.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-195. 
TJ AŠ Mladá Boleslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
2.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
3.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
5.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. N 
6.Jírovec Václav1942reg. muži 101.-120. 
7.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. 
8.Oplt Miroslav2002reg. muži 121.-150. 
9.Žák Karel1946reg. muži 151.-195. 
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraník Jan1958reg. muži 31-40 
2.Vraník Pavel1961reg. muži 51-60 
3.Ježek Josef1948reg. muži 81-100 
4.Vaňousek Milan1974reg. muži 101-120 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez 
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrus Libor1964reg. muži 51-60 
2.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
3.Stehlík Radek1979reg. muži 61-80 
4.Veselý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
5.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
6.Najman Jiří1957reg. muži 151-195 
7.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-195N 
8.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 151-195N 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekelský Jan st.1946reg. muži 41-50 
2.Janoušek Vladimír1980reg. muži 61-80 
3.Novotný Josef1949reg. muži 61-80 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 81-100 
5.Schoř Ladislav1981reg. muži 100-120 
6.Červinka František1983reg. muži 121-150 
7.Tahal Jiří1978reg. muži 151-195 
8.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151-195 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Marek1977reg. muži 41-50 
2.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 41-50 
3.Trávnický Luboš1979reg. muži 61-80 
4.Matějů Václav1951reg. muži 61-80 
5.Pejta Petr ml.1988reg. muži 81-100 
6.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
7.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
8.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101-120 
9.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
10.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
11.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
12.Pejta Petr st.1963reg. muži 121 - 150 
13.Kopal Jaroslav1960reg. muži 121 - 150 
Sokol Březno ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957reg. muži 51-60 
2.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
3.Fadrhonc Petr1980reg. muži 81-100 
4.Novotný Miroslav1981reg. muži 81-100 
5.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 N 
6.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
7.Tominec Aleš1971reg. muži 151-195 
8.Lauber Jakub2005reg. muži 121 - 150 
TJ Sokol Otradovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Jaroslav1966reg. muži 31-40 
2.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
3.Fidrant Michal1978reg. muži 41-50 
4.Šmeisser Salvator1971reg. muži 61-80 
5.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
6.Kupský Daniel1975reg. muži 61-80 
7.Klimeš Drahomír1979reg. muži 101-120 
8.Macura Zdeněk1991reg. muži 101-120 
9.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
2.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
3.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
4.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
5.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
6.Oplt Miroslav2002reg. muži 121.-150.Střídavý start z TJ AŠ Mladá Boleslav
7.Bernát Jan2004reg. muži 151.-195. NStřídavý start z TJ Sokol Kosmonosy
ST Dolní Bousov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasáková Martina1975reg. muži 41-50 
2.Novák Kamil1969reg. muži 51-60 
3.Štolovský Miloslav1979reg. muži 51-60 
4.Jihlavec Jan1961reg. muži 81-100 
5.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
6.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
7.Nitray Jozef1946reg. muži 121-150 
8.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
9.Noha Jan1984reg. muži 121-150 
10.Kužel Jiří1975reg. muži 151-195 
11.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-195 
12.Šimon Marek1973reg. muži 151-195 
13.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-195 
14.Pitro Aleš2002reg. muži 151-195 
TJ Březovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginzlová Eva1989reg. ženy 61-80 
2.Pazderník Václav1971reg. muži 61-80 
3.Vovčák Michal1976reg. muži 61-80 
4.Pazderník Roman1967reg. muži 151-195 
5.Takács Petr2002reg. dci 151-195 
6.Vovčák Jan2001reg. dci 151-195 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Tomáš1976reg. muži 101-120 
2.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
3.Trlida Michal1978reg. muži 121-150 
4.Růžička Tomáš1967reg. muži 151-195 
5.Ginzl Petr1975reg. muži 151-195 
6.Svoboda Pavel1978reg. muži 151-195 
7.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-195 
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heilek Miroslav1951reg. muži 81.-100. 
2.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. N 
3.Jírovec Václav1942reg. muži 101.-120. 
4.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
5.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. 
6.Botková Michaela2005reg. muži 121.-150. 
7.Žák Karel1946reg. muži 151.-195. 
8.Oplt Pavel2005reg. muži 151.-195. 
9.Čamrová Eliška1993reg. muži 151.-195. 
10.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-195. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kracman Martin1973reg. muži 31. - 40. 
2.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
3.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80.N 
4.Kracman Horst1998reg. muži 81. - 100. 
5.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
6.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101.-120. 
7.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
8.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 101.-120.N 
9.Janeček Marek2004reg. muži 151.-195. 
10.Stránský Matyáš2006reg. muži 151.-195. 
11.Riedl Ladislav1987reg. muži 151.-195. 
12.Staněk Matěj2004nez.  
13.Studecký Šimon2005nez.  
TJ Sokol Podlázky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Vladimír1976reg. muži 61 - 80 
2.Vtelenský Luděk1983reg. muži 81-100 
3.Kříž Jakub1991reg. muži 81. - 100. 
4.Topoli Milan1973reg. muži 81-100Ncizinec 
5.Zahrádka Michal1990nez. muži  
6.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
7.Michal Jaroslav1978reg. muži 121-150 N 
8.Venera Petr1966reg. muži 151-195 
9.Kozák Roman1969reg. muži 151-195 
TJ Sokol Podlázky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živný Josef1954reg. muži 61 - 80N 
2.Kučera Michal st.1970reg. muži 121-150 
3.Sajdl Vladimír1968reg. muži 121-150 
4.Kučera Kryštof1991reg. muži 121-150 
5.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
6.Mlčoch Petr1963reg. muži 151-195 
7.Muras David1979reg. muži 151-195 
8.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151-195 
9.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-195N 
10.Polák Petr1948nez. muži  
TJ Plazy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běloubek Roman1968reg. muži 101-120 
2.Hodboď Martin1993reg. muži 81-100 
3.Štolovský Josef1971reg. muži 81-100 
4.Folprecht Jan1984reg. muži 101-120 
5.Trlida Hubert1957reg. muži 101-120 
6.Stejskal Jindřich1946reg. muži 121-150 
7.Vyrtych Jiří1955reg. muži 121-150 
8.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 121-150 
9.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
10.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
11.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
12.Marek Jiří1956reg. muži 151-195 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
2.Kupský Daniel1975reg. muži 61-80 
3.Klimeš Drahomír1979reg. muži 101-120 
4.Macura Zdeněk1991reg. muži 101-120 
5.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
6.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
7.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
8.Honzák Miloš1961reg. muži 151-195 
9.Honzák Jakub1986reg. muži 151-195 
10.May Pavel1954reg. muži 151-195 
11.Kačírková Květa1990reg. muži 151-195 
12.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
TJ Sokol Březno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 61-80 
2.Titlbach Jindřich1969reg. muži 81 - 100 
3.Charvát Milan1961reg. muži 81 - 100 
4.Duška Jan1984reg. muži 101 - 120 
5.Kunst Jiří1949reg. muži 151 - 195 
6.Hlaváček Martin1969reg. muži 151 - 195 
7.Berky Jozef1966reg. muži 151 - 195 Ncizinec 
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Peter1969reg. muži 121-50cizinec 
2.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-50 
3.Ráb Martin1972reg. muži 151-195 
4.Chuvan Quy1962reg. muži 151-195cizinec 
5.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-195N 
6.Rampas František1952reg. muži 151-195N 
7.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151-195N 
8.Kubín Tomáš1978reg. muži N 
9.Dědek Martin1966reg. muži N 
10.Rampas Jakub2007reg. muži N 
11.Weber Quan Hai2004reg. muži N 
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
2.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
3.Nitray Jozef1946reg. muži 121-150 
4.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
5.Noha Jan1984reg. muži 121-150 
6.Kužel Jiří1975reg. muži 151-195 
7.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-195 
8.Šimon Marek1973reg. muži 151-195 
9.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-195 
10.Pitro Aleš2002reg. muži 151-195 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. 
2.Oplt Miroslav2002reg. muži 121.-150. 
3.Botková Michaela2005reg. muži 121.-150. 
4.Žák Karel1946reg. muži 151.-195. 
5.Oplt Pavel2005reg. muži 151.-195. 
6.Čamrová Eliška1993reg. muži 151.-195. 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-195. 
8.Kargl Tomáš2003reg. muži 151.-195. N 
9.Havlíček Tomáš1956nez.  
10.Kóňa Marek2000nez.  
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
2.Najman Jiří1957reg. muži 151-195 
3.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 151-195N 
4.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-195N 
5.Nevrlý Michal1984nez.  
6.Rozkovec Vladimír1951nez.  
7.Barva Jaroslav1941reg. muži nez. 
8.Ďurfina Lukáš1985reg. muži nez. 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoř Ladislav1981reg. muži 100-120 
2.Červinka František1983reg. muži 121-150 
3.Tahal Jiří1978reg. muži 151-195 
4.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151-195 
5.Vosyka Jiří ml.2003reg. sži 151 - 195N 
6.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 151 - 195N 
7.Vonášek Pavel1981reg. muži 151 - 195N 
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
2.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
3.Michal Jaroslav1978reg. muži 121-150 N 
4.Mlčoch Petr1963reg. muži 151-195 
5.Venera Petr1966reg. muži 151-195 
6.Kozák Roman1969reg. muži 151-195 
7.Muras David1979reg. muži 151-195 
8.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151-195 
9.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-195N 
10.Hladký Petr1973reg. muži 151-195 
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
2.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
3.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
4.Kopal Jaroslav1960reg. muži 121 - 150 
5.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-195 
6.Černý Petr1960reg. muži 151-195 
7.Hercík Jiří ml.2007reg. mži 151-195N 
8.Drapák Jaroslav ml.1973reg. muži nezařazen 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 N 
2.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
3.Lauber Jakub2005reg. muži 121 - 150 
4.Tominec Aleš1971reg. muži 151-195 
5.Vedral Jan1953nez.  
6.Urban Jiří1951nez.  
7.Dragoun Václav1975nez.  
8.Veselý Martin2004reg. muži 151.-195.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trlida Hubert1957reg. muži 101-120 
2.Čuban Zdeněk1964reg. muži 81100 
3.Stejskal Jindřich1946reg. muži 121-150 
4.Vyrtych Jiří1955reg. muži 121-150 
5.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
6.Mejsnar Jan1973reg. muži 151-195 
7.Urban Jiří1973reg. muži N 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
2.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 121-150 
3.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
4.Marek Jiří1956reg. muži 151-195 
5.Zítka Miloslav1976reg. muži 151-195 
6.Landsinger Tomáš1982reg. muži N 
7.Slánský Tomáš1981reg. muži N 
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejta Petr ml.1988reg. muži 81-100 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101-120 
3.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
4.Pejta Petr st.1963reg. muži 121 - 150 
5.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
6.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-195 
7.Šámal Vladimír1978reg. muži 151-195 
8.Kříž Jiří1957reg. muži nezařazen 
9.Jonáš Martin2005reg. mži 18 
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
2.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
3.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
4.Kačírková Květa1990reg. muži 151-195 
5.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-195 
6.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
7.Honzák Jakub1986reg. muži 151-195 
8.Honzák Miloš1961reg. muži 151-195 
9.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-195 
10.May Pavel1954reg. muži 151-195 
11.Černý Vladimír1950reg. muži 151-195 
12.Tonar Josef1950reg. muži 151-195 
Regionální soutěž 4. třídy
TTC HESO Nepřevázka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Antonín1967reg. muži 151-195 
2.Císařovský Petr1965reg. muži 151-195 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-195 
4.Jaček Pavel1965reg. muži 151-195N 
5.Franc Lukáš1980reg. muži 151-195 
6.Kafluk Miloslav1954reg. muži 151-195N 
7.Pulda Radek1971reg. muži 151-195 
8.Pulda Tomáš1996reg. muži 151-195N 
9.Škába Petr1954reg. muži 151-195 
TTC Bělá pod Bezdězem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grundman Pavel st.1965reg. muži 151 - 195 
2.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 195 
3.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 195 
4.Samler David2000reg. muži 151 - 195 
5.Folprecht Jakub1999reg. muži Nezařazen 
6.Dvořák Karel1947reg. muži Nezařazen 
7.Blecha Lubomír1971reg. muži Nezařazen 
8.Grundman Pavel ml.2004reg. mži Nezařazen 
9.Šlapáček Vladimír1958reg. muži Nezařazen 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Noha Jan1984reg. muži 121-150 
2.Kužel Jiří1975reg. muži 151-195 
3.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-195 
4.Šimon Marek1973reg. muži 151-195 
5.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-195 
6.Pitro Aleš2002reg. muži 151-195 
7.Jahoda Lukáš2005nez.  
8.Kužel Jiří ml.2001nez.  
9.Odstrčilík Hubert1996nez.  
10.Havač Stanislav1982nez.  
11.Štolovský Jan2006nez.  
12.Vilhan Martin1991nez.  
13.Vitmajer Vladimír1976nez.  
TJ Březovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginzl Petr1975reg. muži 151-195 
2.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-195 
3.Svoboda Pavel1978reg. muži 151-195 
4.Maršálek Zdeněk1975reg. muži N 
5.Takács Petr2002reg. dci 151-195 
6.Vovčák Jan2001reg. dci 151-195 
7.Vovčák Adam2006nez.  
8.Hokuf Antonín1999nez.  
9.Gregor František1969nez.  
10.Bien Lukáš1986nez.  
11.Novotný David2001reg. dci N 
TJ AŠ Mladá Boleslav G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Pavel2005reg. muži 151.-195. 
2.Veselý Martin2004reg. muži 151.-195.Hostování z TJ Sokol Kosmonosy
3.Kargl Tomáš2003reg. muži 151.-195. N 
4.Bernát Jan2004reg. muži 151.-195. NHostování z TJ Sokol Kosmonosy
5.Bruchová Tereza2002nez.  
6.Horáček Vojtěch2006nez.  
7.Veselý Adam2003nez.  
TJ Sokol Chotětov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Jiří ml.2003reg. sži 151 - 195N 
2.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 151 - 195N 
3.Vonášek Pavel1981reg. muži 151 - 195N 
4.Jabůrek Stanislav1953reg. muži N 
5.Hospodka Zdislav1974reg. muži N 
6.Kellner Ondřej1998reg. muži N 
TJ Sokol Podlázky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venera Petr1966reg. muži 151-195 
2.Muras David1979reg. muži 151-195 
3.Hladký Petr1973reg. muži 151-195 
4.Kozák Roman1969reg. muži 151-195 
5.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151-195 
6.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-195N 
7.Šindelář Petr1976reg. muži 151-195N 
8.Šimková Michala1981reg. ženy 13 
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
2.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-195 
3.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-195 
4.Černý Petr1960reg. muži 151-195 
5.Šámal Vladimír1978reg. muži 151-195 
6.Hercík Jiří ml.2007reg. mži 151-195N 
7.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-195N 
8.Fišer Vladimír1958reg. muži nezařazen 
9.Krejbich Vojtěch2003reg. mži nezařazen 
10.Matějů Petr1975reg. muži nezařazen 
11.Jonáš Martin2005reg. mži 18 
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
2.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-195 
3.Honzák Jakub1986reg. muži 151-195 
4.Honzák Miloš1961reg. muži 151-195 
5.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-195 
TJ Sokol Otradovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 151-195 
2.Richter Jan1943reg. muži 151-195 
3.Černý Vladimír1950reg. muži 151-195 
4.Tonar Josef1950reg. muži 151-195 
5.Kopta Vladimír1944reg. muži 151-195 
TJ Sokol Kněžmost
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Vladimír1959nez. muži  
2.Macek Jaroslav1977nez. muži  
3.Sajdl Radek1981nez. muži  
4.Mareš Josef1963nez. muži  
5.Beran Josef1983nez. muži  
6.Maršálek Petr1972nez. muži  
7.Kalina Jaroslav1960nez. muži  
TJ Sokol Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunst Jiří1949reg. muži 151 - 195 
2.Hlaváček Martin1969reg. muži 151 - 195 
3.Berky Jozef1966reg. muži 151 - 195 Ncizinec 
4.Knížek Milan2000reg. muži N 
5.Rágulík Jiří1994reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline