Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Jan1987kraj. muži 161.-200. 
2.Berný Jan1977reg. muži 41.60.N 
3.Hudečková Věra1962reg. muži 61.-80. 
4.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
5.Vyvial Pavel1975reg. muži 81.-100. 
6.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81.-100. 
7.Jež Rostislav1950nez. muži  
8.Humpl Vítek2001nez. muži  
9.Winkelhoffer Adam2007nez.  
10.Grubauer Milan1974nez. muži  
TJ Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Martin1973reg. muži 41.-60. 
2.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
3.Procházka Petr ml.1997reg. muži 61.-80. 
4.Tkáč Jan1955reg. muži 101.-120. 
5.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 81.-100. 
6.Maryška Josef1962reg. muži 101.-120. 
7.Procházka Michal2002reg. muži 121.-140. 
8.Procházka Petr st.1971reg. muži 121.-140. 
9.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121.-140. 
10.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
11.Fišmistr Josef2004nez. muži  
12.Fišmistrová Anna2004nez. ženy  
13.Pískovský Matěj2005nez. muži  
TTC Brandýs nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
2.Zatřepálek Petr1995reg. muži 31-40 
3.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
4.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
5.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
6.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
7.Koliandr Vladimír1946reg. muži 181-200 
8.Zatřepálek Pavel1968nez. muži  
9.Daňkovský Richard1994nez. muži  
10.Kliment Martin1971nez. muži  
11.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
12.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
TTC Brandýs nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
2.Semián Richard1973reg. muži 41-60 
3.Šeligová Tereza1995reg. muži 61-80 
4.Copák Juraj1946nez. muži 61-80 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
6.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
7.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
8.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
9.Svoboda Milan1999reg. muži 181-200 
10.Jirotka Bohuslav1945reg. muži 181-200N 
11.Hliněnský Martin2005nez. muži  
12.Holub Zdeněk1954nez. muži  
13.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
14.Doležalová Pavlína1979reg. muži N 
TJ Mnichovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiš David1973reg. muži 31. - 40. 
2.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 41. - 60. 
3.Skolil Lukáš1974reg. muži 81. - 100. 
4.Kovařík Petr1963reg. muži 81. - 100. 
5.Novotný Miloslav1959reg. muži 81. - 100. 
6.Trojánek Antonín1962reg. muži 101. - 120. 
7.Bareš Luboš1961reg. muži 121. - 140. 
8.Hejný Stanislav st.1937reg. muži 121. - 140. 
9.Novotný Richard1989reg. muži 141. - 160. 
10.Kožíšek Tomáš1961reg. muži 81. - 100. N 
11.Janoud Luboš1960reg. muži N 
12.Zvěřina Martin1982reg. muži N 
13.Zvěřina Tomáš1976reg. muži N 
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Martin1987nez. muži 41-60N 
2.Kocurek Martin1982reg. muži 61-80 
3.Kukla Oldřich ml.1974reg. muži 61-80 
4.Jandovský Petr1986reg. muži 81-100 
5.Pilát Radek1980reg. muži 81-100 
6.Šochman Karel1952reg. muži 101-120 
7.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161-180 
8.Bříza Vlastislav1970nez. muži  
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ittner Karel1962reg. muži 101-120 
2.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101-120 
3.Kolář Petr1987reg. muži 101-120 
4.Květoň Miroslav1962reg. muži 121-140 
5.Minařík Vladimír1951reg. muži 121-140 
6.Bambas Petr1974reg. muži 121-140 
7.Michalcová Martina1976reg. muži 121-140 
8.Havel Marek1987reg. muži 141-160 
9.Coufal Petr1971reg. muži 161-180 
10.Fisher Blanka1968nez. muži 141-160N 
11.Staněk Miroslav1981reg. muži 201-205 
12.Procházka Milan1967reg. muži 181-200 
13.Procházka František2002reg. muži 181-200 
14.Doucha Mladoš1951reg. muži 181-200 
15.Jedlička Martin ml.2004reg. muži 201-205 
16.Rubeš Jan2003nez. muži  
TJ Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přichystal Jiří1973reg. muži 21.-30. 
2.Pavlišák Jan1965reg. muži 41.-60. 
3.Duška Rudolf1957reg. muži 61.-80. 
4.Míchal Jiří1967reg. muži 61.-80. 
5.Duška Daniel1982reg. muži 61.-80. 
6.Dlouhý Martin1971reg. muži 81.-100. 
7.Ulip Miloslav1949reg. muži 81.-100. 
8.Bárta Jan1991reg. muži 101.-120. 
9.Knor Tomáš1986reg. muži 101.-120. 
10.Matouš Karel1948reg. muži 141.-160. 
11.Šnajdr Jakub2001reg. dci 141.-160. 
12.Paal Daniel2000reg. dci 161.-180. 
13.Přibáň Václav1954reg. muži 101.-120 N 
14.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
2.Havazík Roman1971reg. muži 41-60 
3.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
4.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
5.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
6.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
7.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
8.Burša Martin1970reg. muži 141-160 
9.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
10.Ptáčník Luboš1959reg. muži 141-160 
11.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
12.Rabochová Hana1975reg. muži 161-180 
13.Spretka Jerzy1954nez.  
14.Ondráček Evžen1973nez.  
TJ Sokol Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977reg. muži 31 - 40 
2.Kotrbáček Petr1964reg. muži 41 - 60 
3.Trgiňa Roman1971reg. muži 61 - 80 
4.Václavík Pavel1964reg. muži 61 - 80 
5.Srbek Jan1957reg. muži 61 - 80 
6.Ptáček Josef1969reg. muži 61 - 80 
7.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 81 - 100 
8.Procházka Vladimír1960reg. muži 101 - 120 
9.Samiec Roman1963reg. muži 101 - 120 
10.Mohyla Jiří1944reg. muži 121 - 140 
11.Procházka Miroslav1945reg. muži 121 - 140 
12.Švinger Jan1977reg. muži 161 - 180 
13.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
14.Kolesnikov Nikita1995nez. muži cizinec 
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel st.1956reg. muži 31-40 
2.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
3.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
4.Šmíd Miroslav2003reg. muži 41-60 NHostování z Association Club Sparta Praha z.s.
5.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
6.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
7.Šimůnek Josef1945reg. muži 141-160 
8.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
9.Hampl Denis2002reg. muži 161-180 
10.Doskočil Matěj2003reg. muži 181-200 
11.Kohout Jindřich1949nez.  
12.Kupec Josef1940nez.  
13.Dědič David2004nez.  
14.Peřinová Adéla2005nez.  
15.Stárek Karel nejml.2006nez.  
16.Pavlíček Martin1987nez.  
17.Votruba Pavel1974nez.  
TTC Říčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
2.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
3.Šantavý Jan1980reg. muži 61-80 N 
4.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
5.Vitvar Milan1973reg. muži 61-80 
6.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
7.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 141-160 
8.Bébr Leoš1957reg. muži 141-160 
9.Cibulková Veronika2001reg. muži 181-200 
10.Brůha Jan2003reg. muži 181-200 
11.Navrátil Pavel2001reg. muži 181-200 
12.Jícha Tomáš1972nez.  
13.Junek Lukáš2003nez.  
14.Postl Václav1938nez.  
15.Valenta Vratislav1976nez.  
16.Vitvar Lukáš2003nez.  
17.Pavlíček Radek1959nez.  
Okresní přebor 2.třídy
TTC Brandýs nad Labem F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
2.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
3.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
4.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
5.Fabiánová Pavla1972reg. muži 121-140 
6.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
7.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
8.Tomsová Kateřina1972reg. muži 161-180 
9.Svoboda Milan1999reg. muži 181-200 
10.Koliandr Vladimír1946reg. muži 181-200 
11.Jirotka Bohuslav1945reg. muži 181-200N 
12.Zatřepálek Pavel1968nez. muži  
13.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
14.Daňkovský Richard1994nez. muži  
15.Hliněnský Martin2005nez. muži  
16.Holub Zdeněk1954nez. muži  
17.Kliment Martin1971nez. muži  
18.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
19.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
20.Ottl Karel2000reg. muži N 
21.Mitka Kryštof2002reg. muži N 
TJ Jizera Káraný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čmuhař Daniel1993reg. muži 81 - 100 
2.Drlička Jan1968reg. muži 81 - 100 
3.Leistner Jan ml.1975reg. muži 121 - 140 
4.Duchoň Čestmír1958reg. muži 121 - 140 
5.Michalec Ondřej1997reg. muži 141 - 160 
6.Jarý Jan1972reg. muži 141 - 160 
7.Pokorná Bára2003reg. muži 161 - 180 
8.Zolman Miloš1963reg. muži 161 - 180 
9.Fridrichová Nikola2002reg. muži 161 - 180 
10.Hudečková Michaela1989reg. muži 161 - 180 
11.Hrubý Radim1970reg. muži 161 - 180 
12.Mrázová Aneta2003reg. muži 201 - 205 
TJ Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvial Pavel1975reg. muži 81.-100. 
2.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81.-100. 
3.Maryška Josef1962reg. muži 101.-120. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 121.-140. 
5.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121.-140. 
6.Procházka Michal2002reg. muži 121.-140. 
7.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
8.Grubauer Milan1974nez. muži  
9.Fišmistr Josef2004nez. muži  
10.Fišmistrová Anna2004nez. ženy  
11.Humpl Vítek2001nez. muži  
12.Pískovský Matěj2005nez. muži  
13.Winkelhoffer Adam2007nez. muži  
TJ Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Petr1980reg. muži 31-40 
2.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
3.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
4.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
5.Strnad Martin1998reg. muži 121-140 
6.Kaválek Radim2002reg. muži 161-180 
7.Černý Václav2001reg. muži 181-200 
8.Zita Petr1968nez.  
9.Kaválek Ondřej2001nez.  
10.Klápa Petr2008nez.  
11.Sýkora Pavel2004nez.  
12.Strnadová Karolína2003reg. muži 121-140Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouda Pavel1951reg. muži 41-60 
2.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
3.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101-120 
4.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
5.Maršál Petr1964reg. muži 101-120 
6.Tyller Jiří1965reg. muži 141-160 
7.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161-180 N 
8.Beneš Vojtěch2002reg. muži 201-205 
9.Petřík Václav1954nez.  
10.Roško Jaroslav1958nez.  
11.Novosád Pavel1950nez.  
12.Hozman Luděk1964nez.  
TJ Mnichovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Miloslav1959reg. muži 81. - 100. 
2.Trojánek Antonín1962reg. muži 101. - 120. 
3.Bareš Luboš1961reg. muži 121. - 140. 
4.Hejný Stanislav st.1937reg. muži 121. - 140. 
5.Novotný Richard1989reg. muži 141. - 160. 
6.Janoud Luboš1960reg. muži N 
7.Kožíšek Tomáš1961reg. muži 81. - 100. N 
8.Zvěřina Martin1982reg. muži N 
9.Zvěřina Tomáš1976reg. muži N 
TJ Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 61-80 
2.Novák Václav1977reg. muži 101-120 
3.Němeček Petr1977reg. muži 121-140 
4.Světlík Jiří1974reg. muži 141-160 
5.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži 181-200 
6.Němeček Pavel1977reg. muži Nez. 
7.Moc Marek1978reg. muži Nez 
TJ Sokol Mratín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967reg. muži 81-100 
2.Vajgl Lukáš1979reg. muži 81-100 
3.Janák Jiří1983reg. muži 101 - 120 
4.Samborský Vladimír1961reg. muži 101 - 120 
5.Semerák Lukáš1975reg. muži 121 - 140 
6.Samborský Jakub1987reg. muži 141 160 
7.Dunovský Daniel1968reg. muži 141 160 
8.Slouka Martin1963reg. muži 161 - 180 
9.Slezák Jakub1987reg. muži 161 - 180 
10.Carda Roman1961reg. muži 181 -198 
11.Malý Jaroslav1960reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duška Daniel1982reg. muži 61.-80. 
2.Dlouhý Martin1971reg. muži 81.-100. 
3.Ulip Miloslav1949reg. muži 81.-100. 
4.Bárta Jan1991reg. muži 101.-120. 
5.Knor Tomáš1986reg. muži 101.-120. 
6.Matouš Karel1948reg. muži 141.-160. 
7.Šnajdr Jakub2001reg. dci 141.-160. 
8.Paal Daniel2000reg. dci 161.-180. 
9.Alexander Jaroslav1949reg. muži 181.-200. 
10.Přibáň Václav1954reg. muži 101.-120 N 
11.Šanda Vojtěch2002reg. dci N 
12.Sobotka Jiří1944reg. muži 181.-200. 
13.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
Sokol Přezletice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
2.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
3.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
4.Burša Martin1970reg. muži 141-160 
5.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
6.Ptáčník Luboš1959reg. muži 141-160 
7.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
8.Rabochová Hana1975reg. muži 161-180 
9.Spretka Jerzy1954nez.  
10.Hanzal Filip2003nez.  
11.Slunéčko Patrik2003nez.  
12.Ondráček Evžen1973nez.  
TJ Sokol Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srbek Jan1957reg. muži 61 - 80 
2.Ptáček Josef1969reg. muži 61 - 80 
3.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 81 - 100 
4.Procházka Vladimír1960reg. muži 101 - 120 
5.Samiec Roman1963reg. muži 101 - 120 
6.Procházka Miroslav1945reg. muži 121 - 140 
7.Mohyla Jiří1944reg. muži 121 - 140 
8.Švinger Jan1977reg. muži 161 - 180 
9.Srbek Jiří1954reg. muži 161 - 180 
10.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
11.Kolesnikov Nikita1995nez. muži cizinec 
12.Flusser Jan1962nez. muži  
13.Kreibich Pavel1976nez. muži  
TTC Říčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
2.Vitvar Milan1973reg. muži 61-80 
3.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
4.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
5.Šimůnek Josef1945reg. muži 141-160 
6.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 141-160 
7.Bébr Leoš1957reg. muži 141-160 
8.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
9.Hampl Denis2002reg. muži 161-180 
10.Brůha Jan2003reg. muži 181-200 
11.Cibulková Veronika2001reg. muži 181-200 
12.Doskočil Matěj2003reg. muži 181-200 
13.Navrátil Pavel2001reg. muži 181-200 
14.Dědič David2004nez.  
15.Jícha Tomáš1972nez.  
16.Junek Lukáš2003nez.  
17.Kohout Jindřich1949nez.  
18.Kupec Josef1940nez.  
19.Masopust Josef1940nez.  
20.Pavlíček Martin1987nez.  
21.Peřinová Adéla2005nez.  
22.Postl Václav1938nez.  
23.Stárek Karel nejml.2006nez.  
24.Valenta Vratislav1976nez.  
25.Vitvar Lukáš2003nez.  
26.Pavlíček Radek1959nez.  
27.Votruba Pavel1974nez.  
Okresní přebor 3.třídy
TTC Brandýs nad Labem G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabiánová Pavla1972reg. muži 121-140 
2.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
3.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
4.Tomsová Kateřina1972reg. muži 161-180 
5.Svoboda Milan1999reg. muži 181-200 
6.Koliandr Vladimír1946reg. muži 181-200 
7.Jirotka Bohuslav1945reg. muži 181-200N 
8.Kliment Martin1971nez. muži  
9.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
10.Hliněnský Martin2005nez. muži  
11.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
12.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
13.Fabiánová Natálie2004nez. Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Jizera Káraný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Ondřej1997reg. muži 141 - 160 
2.Jarý Jan1972reg. muži 141 - 160 
3.Pokorná Bára2003reg. muži 161 - 180 
4.Zolman Miloš1963reg. muži 161 - 180 
5.Fridrichová Nikola2002reg. muži 161 - 180 
6.Hudečková Michaela1989reg. muži 161 - 180 
7.Hrubý Radim1970reg. muži 161 - 180 
8.Marečková Eliška1998reg. muži 181 - 200 
9.Mrázová Aneta2003reg. muži 201 - 205 
10.Notek Denis1999reg. muži 201 - 205 
11.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 201 - 205 
12.Dolanský Petr1983reg. muži 201 - 205 
13.Leistner Petr1978reg. muži 201 - 205 
14.Bergmanová Barbora2004reg. muži 201 - 205 
15.Pavlič Jonáš2006reg. muži 201 - 205 
16.Horčic Michal1999reg. muži nez 
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 146 
2.Králík Pavel1964reg. muži 154 
3.Králík Martin1993reg. muži 165 
4.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 188 
5.Mařák Jaroslav1951reg. muži 192 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži 205 
7.Mařák Milan1947reg. muži N 
8.Nadrchal Vladislav1958reg. muži N 
TJ Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršál Petr1964reg. muži 101-120 
2.Strnad Martin1998reg. muži 121-140 
3.Tyller Jiří1965reg. muži 141-160 
4.Kaválek Radim2002reg. muži 161-180 
5.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161-180 N 
6.Černý Václav2001reg. muži 181-200 
7.Beneš Vojtěch2002reg. muži 201-205 
8.Zita Petr1968nez.  
9.Petřík Václav1954nez.  
10.Novosád Pavel1950nez.  
11.Kaválek Ondřej2001nez.  
12.Roško Jaroslav1958nez.  
13.Hozman Luděk1964nez.  
14.Klápa Petr2008nez.  
15.Sýkora Pavel2004nez.  
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilát Radek1980reg. muži 81-100 
2.Šochman Karel1952reg. muži 101-120 
3.Minařík Vladimír1951reg. muži 121-140 
4.Bambas Petr1974reg. muži 121-140 
5.Michalcová Martina1976reg. muži 121-140 
6.Havel Marek1987reg. muži 141-160 
7.Fisher Blanka1968nez. muži 141-160N 
8.Bříza Vlastislav1970nez. muži  
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161-180 
2.Coufal Petr1971reg. muži 161-180 
3.Procházka Milan1967reg. muži 181-200 
4.Procházka František2002reg. muži 181-200 
5.Doucha Mladoš1951reg. muži 181-200 
6.Staněk Miroslav1981reg. muži 201-205 
7.Jedlička Martin ml.2004reg. muži 201-205 
8.Rubeš Jan2003nez. muži  
9.Hošek Petr1949nez. muži  
10.Kunc Lukáš1978nez. muži  
11.Trojan Petr1972kraj. muži 801 
12.Jirásek Zdeněk1984nez. muži  
TJ Sokol Mratín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semerák Lukáš1975reg. muži 121 - 140 
2.Samborský Jakub1987reg. muži 141 160 
3.Dunovský Daniel1968reg. muži 141 160 
4.Slouka Martin1963reg. muži 161 - 180 
5.Slezák Jakub1987reg. muži 161 - 180 
6.Carda Roman1961reg. muži 181 -198 
7.Malý Jaroslav1960reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knor Tomáš1986reg. muži 101.-120. 
2.Matouš Karel1948reg. muži 141.-160. 
3.Šnajdr Jakub2001reg. dci 141.-160. 
4.Paal Daniel2000reg. dci 161.-180. 
5.Alexander Jaroslav1949reg. muži 181.-200. 
6.Sobotka Jiří1944reg. muži 181.-200. 
7.Přibáň Václav1954reg. muži 101.-120 N 
8.Šanda Vojtěch2002reg. dci N 
9.Marfinec Patrik2005reg. mži N 
10.Mašek Filip2006reg. mži N 
11.Novotný Jakub2006reg. mži N 
12.Skála Lukáš1980reg. muži N 
13.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
14.Kučera Jan1974reg. muži N 
15.Michelčík Adam2007reg. nži N 
16.Musil Tomáš2007reg. nži N 
17.Pýchová Anna2006reg. mžy N 
18.Šebestová Milada2010reg. nžy N 
TJ Sokol Líbeznice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav1945reg. muži 121 - 140 
2.Srbek Jiří1954reg. muži 161 - 180 
3.Smetana Roman1969reg. muži 181 - 200 
4.Hejný Miroslav1972nez. muži  
5.Flusser Jan1962nez. muži  
6.Kreibich Pavel1976nez. muži  
TJ Sokol Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samiec Roman1963reg. muži 101 - 120 
2.Mohyla Jiří1944reg. muži 121 - 140 
3.Švinger Jan1977reg. muži 161 - 180 
4.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
5.Kolesnikov Nikita1995nez. muži cizinec 
TTC Říčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 141-160 
2.Bébr Leoš1957reg. muži 141-160 
3.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
4.Hampl Denis2002reg. muži 161-180 
5.Brůha Jan2003reg. muži 181-200 
6.Cibulková Veronika2001reg. muži 181-200 
7.Doskočil Matěj2003reg. muži 181-200 
8.Navrátil Pavel2001reg. muži 181-200 
9.Dědič David2004nez.  
10.Jícha Tomáš1972nez.  
11.Junek Lukáš2003nez.  
12.Kohout Jindřich1949nez.  
13.Kupec Josef1940nez.  
14.Masopust Josef1940nez.  
15.Peřinová Adéla2005nez.  
16.Stárek Karel nejml.2006nez.  
17.Valenta Vratislav1976nez.  
18.Vitvar Lukáš2003nez.  
TJ Sokol Nehvizdy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liehm Ondřej1988reg. muži 168 
2.Počepický Petr1972nez.  
3.Cimbůrek Martin1980nez.  
4.Macko Arnošt1968nez.  
5.Macko Lukáš1991nez.  
6.Horák Jan1998nez.  
7.Znamenáček Petr1968nez.  
8.Pastír Roman1965nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS