Soupisky
Okresní přebor 1.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Freisleben Radek1984reg. muži 16-27 
2.Zamazal Pavel1962reg. muži 27,5 
3.Drbohlav Marek1970reg. muži 27,5 
4.Kilian Vít1989reg. muži 31-40 
5.Selement Jaroslav1967reg. muži 41-50 
6.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
7.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
8.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
9.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
10.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
11.Šír Martin1999reg. muži 141-145 
12.Kalbáč Karel1998reg. muži 141-145 
13.Horák Ondřej1990reg. muži 145,5 
14.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
15.Znamenáček Bohumil1948reg. muži 145,5 
16.Jirota Michal2002reg. muži 145,5 
17.Stržínek Jiří1950nez.  
18.Vilimovský Miroslav1962nez.  
19.Kokeš Oldřich1945nez.  
20.Jirovský Zbyněk1969nez.  
TJ Sokol Černošice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Deré Michal1974reg. muži 31.-40. 
2.Fischer Jiří1964reg. muži 31.-40. 
3.Růžička Petr1960reg. muži 41.-50. 
4.Lágner Petr1974reg. muži 51.-60. 
5.Cimler Lukáš1987reg. muži 71.-80. 
6.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71.-80. 
7.Zmatlík Petr1957reg. muži 81.-90. 
8.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
9.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
10.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
11.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
12.Farský Daniel2001reg. muži 130,5 
13.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
14.Karnet Václav1958nez. muži  
15.Keclík Rostislav1964nez. muži  
TJ Sokol Libčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 16-27 
2.Slaměník Richard1961reg. muži 16-27 
3.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
4.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 51-60 
5.Telipský Josef1968reg. muži 60,5 
6.Špiegel Jan1961reg. muži 71-80 
7.Klinga Petr1963reg. muži 71-80 
8.Manek Jakub2000reg. dci 80,5 
9.Framberk Jan1977reg. muži 91-100 
10.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
11.Stypa Jiří1948reg. muži 111-120 
12.Votoček Jaroslav1950reg. muži 130,5 
13.Kosnar Vladimír1944reg. muži 130,5 
14.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži 130,5 
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krolop David1991reg. muži 41. 
2.Vávra Aleš1998reg. muži 51. 
3.Veverka Jan1997reg. muži 71. 
4.Škoda Petr1999reg. muži 90,5. 
5.Píš Daniel1969reg. muži 71. 
6.Heřman Miroslav1978reg. muži 101. 
7.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
8.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
9.Sezemský Jaroslav1942reg. muži 131. 
10.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
11.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
12.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
13.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
14.Zacharda Aleš1972reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Jiří1992reg. muži 27,5. 
2.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 41. 
3.Matoušek Michal1982reg. muži 61. 
4.Matoušek Tomáš1985reg. muži 61. 
5.Pavlín Jiří1962reg. muži 61. 
6.Fürst Mirko1946reg. muži 91. 
7.Píš Ondřej1995reg. muži 101. 
8.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
9.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
10.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
11.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
12.Brůna Jiří1958reg. muži nezařazen 
13.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
14.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
15.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Sokol Středokluky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačerovský Zdeněk1975reg. muži 41 
2.Tolar Jakub1995reg. muži 41 
3.Tolar Petr1970reg. muži 61 
4.Brejcha Petr1961reg. muži 111 
5.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
6.Hikl Josef1947reg. muži 121 
7.Kamenszki Ivan1972reg. muži 121 
8.Tříska Luboš1961reg. muži 141 
9.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
10.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
11.Fencl Lukáš1981nez. muži  
TJ Sokol Únětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 51-60 
2.Potužník Václav1972reg. muži 61-70 
3.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 91-100 
4.Moravec Petr1963reg. muži 101-110 
5.Honek Jan st.1964reg. muži 110,5 
6.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 121-130 
7.Otradovec Josef1947reg. muži 130,5 
8.Freisleben Robin1971reg. muži 131-140 
9.Franc Martin1973reg. muži 141-144 
10.Anderson Ben1958nez. muži  
11.Honek Jan1991nez. muži  
12.Krupička Radim1974nez. muži  
13.Sitta Radomír1969nez. muži  
TJ Úholičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973reg. muži 31-40 
2.Novák Martin1974reg. muži 51-60 
3.Vojtěch Dušan1973reg. muži 61-70 
4.Kozel Vilém1966reg. muži 61-70 
5.Krásný Antonín1952reg. muži 71-80 
6.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
7.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
8.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
9.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
10.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
11.Dvořák Josef1964reg. muži 121-130 
12.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
13.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
14.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
15.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
16.Král Martin1992reg. muži 144,5 
17.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
18.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
19.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
20.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
21.Hocek František1960reg. muži nez. 
22.Navrátil Vojtěch2001reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachout Miroslav1954reg. muži 31-40 
2.Kurková Marie1973reg. muži 61-70 
3.Řízek Jiří1956reg. muži 71-80 
4.Šveňha Jiří1951reg. muži 71-80 
5.Král Jan1955reg. muži 80,5 
6.Ihl Roman1967reg. muži 101-110 
7.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-110 
8.Vaňousová Barbora1985reg. muži 111-120 
9.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
10.Procházka Martin1967reg. muži nez. 
11.Šperl Michal1969reg. muži nez. 
12.Šteiner Vojtěch1967reg. muži nez. 
13.Šoltés Martin1971reg. muži nez. 
TJ Sokol Roztoky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
2.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
3.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
4.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
5.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
6.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
7.Eibich Jan1999reg. muži 91-100 
8.Medek Jan2001reg. muži 121-130 
9.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
10.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
11.Šturm Vojtěch2002reg. muži 145,5 
12.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
13.Fabiánek David1983nez.  
14.Lukáš Lukáš2006nez.  
15.Antoš Vojtěch2003nez.  
16.Fishman Alexandr2003nez.  
17.Šimon Matyáš2003nez.  
18.Tydlitát Jan2003nez.  
19.Vágner Jonáš2005nez.  
TJ Sokol Lety A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Jiří1962reg. muži 31 
2.Dvořák Pavel1975reg. muži 51 
3.Kosek Jiří1971reg. muži 51 
4.Urban Roman1965reg. muži 61 
5.Květoň Jan1964reg. muži 61 
6.Nykl Václav1970reg. muži 81 
7.Holeček David1975reg. muži 81 
8.Kovář Václav1975reg. muži 111 
9.Sup Richard1962reg. muži 144 
10.Amort Miroslav1966reg. muži nez 
11.Fryje Jindřich1946reg. muži nez 
12.Krisová Marcela1978reg. muži nez 
Okresní přebor 2.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
2.Selement Jaroslav1967reg. muži 41-50 
3.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
4.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
5.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
6.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
7.Kalbáč Karel1998reg. muži 141-145 
8.Šír Martin1999reg. muži 141-145 
9.Horák Ondřej1990reg. muži 145,5 
10.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
11.Znamenáček Bohumil1948reg. muži 145,5 
12.Jirota Michal2002reg. muži 145,5 
13.Kokeš Oldřich1945nez.  
14.Stržínek Jiří1950nez.  
15.Vilimovský Miroslav1962nez.  
16.Jirovský Zbyněk1969nez.  
17.Skoupil Lukáš1984nez.  
Sokol Rudná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Lukáš1988reg. muži 27,5 
2.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
3.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51 
4.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
5.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81 
6.Požárský Josef1943reg. muži 91 
7.Sloup Jiří1966reg. muži 91 
8.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
9.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
10.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121 
11.Bachor Jan1983reg. muži 131 
12.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
13.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
14.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimler Lukáš1987reg. muži 71.-80. 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71.-80. 
3.Zmatlík Petr1957reg. muži 81.-90. 
4.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
5.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
6.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
7.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
8.Farský Daniel2001reg. muži 130,5 
9.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
10.Šporová Šárka2002reg. muži 144,5 
11.Karnet Václav1958nez. muži  
12.Keclík Rostislav1964nez. muži  
13.Šporová Markéta2000nez. muži  
14.Havel Petr2005nez. muži  
TJ Sokol Libčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Framberk Jan1977reg. muži 91-100 
2.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
3.Stypa Jiří1948reg. muži 111-120 
4.Janura Jakub2001reg. dci 121-130 
5.Votoček Jaroslav1950reg. muži 130,5 
6.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži 130,5 
7.Popek David1974nez. muži  
8.Bartoň Milan1975nez. muži  
TJ Sokol Libčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telipský Josef1968reg. muži 60,5 
2.Špiegel Jan1961reg. muži 71-80 
3.Klinga Petr1963reg. muži 71-80 
4.Manek Jakub2000reg. dci 80,5 
5.Kosnar Vladimír1944reg. muži 130,5 
6.Palan Vladimír1957nez. muži  
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlín Jiří1962reg. muži 61. 
2.Píš Daniel1969reg. muži 71. 
3.Píš Ondřej1995reg. muži 101. 
4.Heřman Miroslav1978reg. muži 101. 
5.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
7.Novák Tomáš1968reg. muži 111. 
8.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
9.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
10.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
11.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
12.Cafourek Tomáš2000reg. muži 130,5. 
13.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
14.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
15.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
16.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
17.Zacharda Jáchym2005reg. muži nezařazenHostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
18.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
19.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
20.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
21.Čierny Alexander1971nez. muži nez 
Řevnická sportovní s.r.o
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roziňák Jan1954reg. muži 81.-90. 
2.Vácha Vladimír ml.1994reg. muži 81.-90. 
3.Vácha Vladimír st.1965reg. muži 91.-100. 
4.Merta Jiří1948reg. muži 131.-140 
5.Váchová Věra1969nez.  
TJ Slavoj Davle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka František1950reg. muži 71.-80 
2.Kruch Petr1966reg. muži 81.-90 
3.Počta Tomáš1943reg. muži 91.-100 
4.Nágl Václav1951reg. muži 111.-120 
5.Braný Václav1947reg. muži 130,5 
6.Hloch Jan1975reg. muži nez. 
7.Karlík Václav1943reg. muži nez. 
8.Slanec Josef1942reg. muži nez. 
9.Tománek František1966reg. muži nez. 
10.Urbanský Tomáš1986reg. muži nez 
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásný Antonín1952reg. muži 71-80 
2.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
3.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
4.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
5.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
6.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
7.Dvořák Josef1964reg. muži 121-130 
8.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
9.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
10.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
11.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
12.Král Martin1992reg. muži 144,5 
13.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
14.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
15.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
16.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
17.Hocek František1960reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jan1955reg. muži 80,5 
2.Ihl Roman1967reg. muži 101-110 
3.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-110 
4.Vaňousová Barbora1985reg. muži 111-120 
5.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
6.Procházka Martin1967reg. muži nez. 
7.Šperl Michal1969reg. muži nez. 
8.Šteiner Vojtěch1967reg. muži nez. 
9.Lauko Ladislav1975reg. muži nez. 
10.Jungvirt Tomáš1981reg. muži nez. 
TJ Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květoň Jan1964reg. muži 61 
2.Nykl Václav1970reg. muži 81 
3.Holeček David1975reg. muži 81 
4.Kovář Václav1975reg. muži 111 
5.Sup Richard1962reg. muži 144 
6.Amort Miroslav1966reg. muži nez 
7.Fryje Jindřich1946reg. muži nez 
8.Krisová Marcela1978reg. muži nez 
9.Drbohlav Jiří1949reg. muži nez 
10.Černý Radek1987reg. muži nez 
TJ Sokol Roztoky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
2.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
3.Eibich Jan1999reg. muži 91-100 
4.Šturm Vojtěch2002reg. muži 145,5 
5.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
6.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
7.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
8.Fabiánek David1983nez.  
9.Fishman Alexandr2003nez.  
10.Lukáš Lukáš2006nez.  
11.Antoš Vojtěch2003nez.  
12.Šimon Matyáš2003nez.  
13.Tydlitát Jan2003nez.  
14.Vágner Jonáš2005nez.  
15.Ciněk David2008nez.  
16.Kuchtová Klára2005nez.  
17.Medek Jan2001reg. muži 121-130 
Okresní přebor 3.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
2.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
3.Kalbáč Karel1998reg. muži 141-145 
4.Šír Martin1999reg. muži 141-145 
5.Horák Ondřej1990reg. muži 145,5 
6.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
7.Znamenáček Bohumil1948reg. muži 145,5 
8.Jirota Michal2002reg. muži 145,5 
9.Kokeš Oldřich1945nez.  
10.Stržínek Jiří1950nez.  
11.Vilimovský Miroslav1962nez.  
12.Jirovský Zbyněk1969nez.  
13.Jirovský Štěpán2008nez.  
Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81 
2.Sloup Jiří1966reg. muži 91 
3.Požárský Josef1943reg. muži 91.-100 
4.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
5.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
6.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121 
7.Bachor Jan1983reg. muži 131 
8.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
9.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
10.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
11.Dvořák Jan1992reg. muži nez 
TJ Sokol Černošice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
2.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
3.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
4.Farský Daniel2001reg. muži 130,5 
5.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
6.Šporová Šárka2002reg. muži 144,5 
7.Karnet Václav1958nez. muži  
8.Keclík Rostislav1964nez. muži  
9.Šporová Markéta2000nez. muži  
10.Havel Petr2005nez. muži  
11.Suchý Michal1976nez. muži  
12.Souček Jan2000nez. muži  
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
2.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
3.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
4.Veverka Václav st.1961reg. muži 140,5. 
5.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
6.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
7.Pavlín Šimon1997reg. muži nezařazen 
8.Jambor Václav1945reg. muži nezařazen 
9.Auf Tadeáš2006reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Mirko1946reg. muži 91. 
2.Novák Tomáš1968reg. muži 111. 
3.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
4.Němejc Melichar2005reg. muži 130,5. 
5.Cafourek Tomáš2000reg. muži 130,5. 
6.Severa Martin1968reg. muži 131. 
7.Sezemský Jaroslav1942reg. muži 131. 
8.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
9.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
10.Brůna Jiří1958reg. muži nezařazen 
11.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazen 
12.Kohlík Miroslav st.1949reg. muži nezařazen 
13.Chaloupka Vlastimil2003reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
3.Zacharda Aleš1972reg. muži nezařazen 
4.Zacharda Jáchym2005reg. muži nezařazenHostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
5.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
7.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
8.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
9.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
2.Hikl Josef1947reg. muži 121 
3.Kamenszki Ivan1972reg. muži 121 
4.Tříska Luboš1961reg. muži 141 
5.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
6.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
7.Fencl Lukáš1981nez. muži  
8.Kába Michal1953nez. muži  
9.Krlín Bohumil2003nez. muži  
TJ Sokol Únětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honek Jan st.1964reg. muži 110,5 
2.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 121-130 
3.Otradovec Josef1947reg. muži 130,5 
4.Freisleben Robin1971reg. muži 131-140 
5.Franc Martin1973reg. muži 141-144 
6.Anderson Ben1958nez. muži  
7.Honek Jan1991nez. muži  
8.Krupička Radim1974nez. muži  
9.Sitta Radomír1969nez. muži  
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
2.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
3.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
4.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
5.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
6.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
7.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
8.Hocek František1960reg. muži nez. 
9.Dvořák Josef1964reg. muži 121-130 
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
2.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
3.Král Martin1992reg. muži 144,5 
4.Ducháčková Radka1979reg. ženy nez. 
5.Dvořáková Martina1971reg. ženy nez. 
6.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
7.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
8.Navrátil Vojtěch2001reg. muži nez. 
TJ Sokol Roztoky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
2.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
3.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
4.Fabiánek David1983nez.  
5.Fishman Alexandr2003nez.  
6.Lukáš Lukáš2006nez.  
7.Antoš Vojtěch2003nez.  
8.Ciněk David2008nez.  
9.Šimon Matyáš2003nez.  
10.Vágner Jonáš2005nez.  
11.Kuchtová Klára2005nez.  
12.Tydlitát Jan2003nez.  
13.Lauermann Matěj2002nez.  
14.Litoš Josef2003nez.  
15.Kaláb Adam2006nez.  
16.Drábek Tomáš2001nez.  
Sokolský pohár A
Sokol Rudná I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
2.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51 
3.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
4.Požárský Josef1943reg. muži 91.-100 
5.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
6.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
TJ Sokol Roztoky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
2.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
3.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
4.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
5.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
6.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
7.Eibich Jan1999reg. muži 91-100 
8.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
9.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
10.Šturm Vojtěch2002reg. muži 145,5 
11.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
12.Antoš Vojtěch2003nez.  
13.Fabiánek David1983nez.  
14.Fishman Alexandr2003nez.  
15.Lukáš Lukáš2006nez.  
16.Šimon Matyáš2003nez.  
TJ Sokol Únětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 51-60 
2.Potužník Václav1972reg. muži 61-70 
3.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 91-100 
4.Moravec Petr1963reg. muži 101-110 
5.Anderson Ben1958nez. muži  
6.Sitta Radomír1969nez. muži  
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
2.Zacharda Aleš1972reg. muži nezařazen 
3.Zacharda Jáchym2005reg. muži nezařazenHostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
4.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
5.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
Sokolský pohár B
TJ Sokol Černošice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Deré Michal1974reg. muži 31.-40. 
2.Fischer Jiří1964reg. muži 31.-40. 
3.Lágner Petr1974reg. muži 51.-60. 
4.Růžička Petr1960reg. muži 41.-50. 
5.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
6.Karnet Václav1958nez. muži  
TJ Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachout Miroslav1954reg. muži 31-40 
2.Kurková Marie1973reg. muži 61-70 
3.Řízek Jiří1956reg. muži 71-80 
4.Ihl Roman1967reg. muži 101-110 
5.Vaňousová Barbora1985reg. muži 111-120 
6.Šoltés Martin1971reg. muži nez. 
7.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
Sokol Rudná II
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81 
2.Sloup Jiří1966reg. muži 91 
3.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
4.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121 
5.Bachor Jan1983reg. muži 131 
6.Dvořák Jan1992reg. muži nez 
7.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
8.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 41. 
2.Píš Daniel1969reg. muži 71. 
3.Fürst Mirko1946reg. muži 91. 
4.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
5.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
6.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
Sokolský pohár C
TJ Sokol Lety letí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Jiří1962reg. muži 31 
2.Dvořák Pavel1975reg. muži 51 
3.Urban Roman1965reg. muži 61 
4.Kosek Jiří1971reg. muži 51 
5.Květoň Jan1964reg. muži 61 
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krolop David1991reg. muži 41. 
2.Vávra Aleš1998reg. muži 51. 
3.Veverka Jan1997reg. muži 71. 
4.Škoda Petr1999reg. muži 90,5. 
5.Heřman Miroslav1978reg. muži 101. 
6.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
2.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
3.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
4.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
5.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
6.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
7.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimler Lukáš1987reg. muži 71.-80. 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71.-80. 
3.Zmatlík Petr1957reg. muži 81.-90. 
4.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
5.Keclík Rostislav1964nez. muži  
6.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
7.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
8.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
Sokolský pohár D
TJ Úholičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973reg. muži 31-40 
2.Vojtěch Dušan1973reg. muži 61-70 
3.Novák Martin1974reg. muži 51-60 
4.Kozel Vilém1966reg. muži 61-70 
5.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
6.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
TJ Sokol Středokluky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačerovský Zdeněk1975reg. muži 41 
2.Tolar Jakub1995reg. muži 41 
3.Tolar Petr1970reg. muži 61 
4.Brejcha Petr1961reg. muži 111 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šveňha Jiří1951reg. muži 71-80 
2.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-110 
3.Lauko Ladislav1975reg. muži nez. 
4.Jungvirt Tomáš1981reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech,Lužiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
3.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
4.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
5.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
Sokolský pohár útěcha
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
2.Kamenszki Ivan1972reg. muži 121 
3.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
4.Fencl Lukáš1981nez. muži  
5.Hikl Josef1947reg. muži 121 
6.Tříska Luboš1961reg. muži 141 
7.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
8.Kába Michal1953nez. muži  
9.Krlín Bohumil2003nez. muži  
SK Viktorie Ořech 4V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
2.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
3.Veverka Václav st.1961reg. muži 140,5. 
4.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
5.Jambor Václav1945reg. muži nezařazen 
6.Čierny Alexander1971nez. muži nez 
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
2.Král Martin1992reg. muži 144,5 
3.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
4.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
5.Dvořáková Martina1971reg. ženy nez. 
6.Ducháčková Radka1979reg. ženy nez. 
7.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
TJ Sokol Únětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honek Jan st.1964reg. muži 110,5 
2.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 121-130 
3.Freisleben Robin1971reg. muži 131-140 
4.Franc Martin1973reg. muži 141-144 
5.Krupička Radim1974nez. muži  
6.Otradovec Josef1947reg. muži 130,5 
TJ Sokol Lety srdcaři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykl Václav1970reg. muži 81 
2.Holeček David1975reg. muži 81 
3.Kovář Václav1975reg. muži 111 
4.Černý Radek1987reg. muži nez 
5.Krisová Marcela1978reg. muži nez 
6.Fryje Jindřich1946reg. muži nez 
7.Vaňásek Zdeněk1963reg. muži nez 
8.Sláma Martin1967reg. muži nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS