Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Křemže
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Zdeněk1969reg. muži 21 -30 
2.Dobrovodský Martin1972reg. muži 21 - 30 
3.Fleischmannová Klára1981reg. muži 21 - 30 
4.Laštovička Jan1979reg. muži 31 - 40 
5.Jiráň Jiří1961reg. muži 41 - 50 
6.Mandát Jiří1971reg. muži 51 - 70 
KST Vltavan Loučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Pavel1955reg. muži 19 
2.Vach René1978reg. muži 29 
3.Dibitanzl František1948reg. muži 41 
4.Machoň Miroslav1971reg. muži 42 
5.Schánělec Milan1964reg. muži 50-70N 
6.Hlavatý Jaroslav st.1951reg. muži 51-70n 
7.Čáp Josef1976reg. muži 89n 
Senior Club Český Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příchovský Karel1953reg. muži 31-40 
2.Musil Roman1964reg. muži 41-50 
3.Neřold Luboš1961reg. muži 41-50 
4.Grubmüller Václav1955reg. muži 51-70 
5.Nešleha Jan1944reg. muži N 
6.Lepeška Antonín1950reg. muži 51-70 
7.Štrob Otto1943reg. muži 51-70 
8.Hladík František1946reg. muži 71-87 
9.Kočan Jan1954reg. muži 71-87 
10.Podaný Jiří1931reg. muži 71-87 
11.Magerstein Miroslav1985reg. muži N 
KST Český Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Miroslav1970reg. muži 51-70 
2.Blažek David1979reg. muži 51-70 
3.Andrle Václav1965reg. muži 51-70 
4.Streit Štefan1964reg. muži 51-70 
5.Sitta Richard1959reg. muži 51-70 
6.Bartuška Jiří1987reg. muži nez. 
7.Buben Miroslav1962reg. muži nez. 
8.Kolouch Pavel1965reg. muži nez. 
9.Šlajferčík David1996reg. muži nez. 
10.Slovák Marek1988reg. muži nez. 
11.Švábenský Oldřich1978reg. muži nez. 
TJ Dolní Třebonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipín Jan1959reg. muži 21-30 
2.Šítal Roman1970reg. muži 21-30 
3.Mráz Jindřich1982reg. muži 41-50 
4.Soukup Pavel1982reg. muži 51-70 
5.Kubec Martin1992reg. muži 51-70 
TJ Dolní Třebonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Zbyněk1978reg. muži 31-40 
2.Cipín Vladimír1962reg. muži 31-40 
3.Rytíř Jiří1984reg. muži 41-50 
4.Fleischmann Karel1962reg. muži 41-50 
5.Mráz Jan1986reg. muži 51-70 
Spartak Kaplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 161-200 
2.Wolowiec Jaroslav1952reg. muži 31-40 
3.Špilauer Jaroslav1954reg. muži 31-40 
4.Mácha Karel1953reg. muži 41-50N 
5.Jakeš Jan1955reg. muži 41-50 
6.Skypala Jan1961reg. muži 51-70 
7.Hembera Vladimír1958reg. muži 51-70 
8.Neckář Ladislav1954nez.  
9.Sláma Luboš1963nez.  
10.Weber Tomáš1982nez.  
11.Zedník Miroslav1948nez.  
12.Pospíšil Jaroslav1976nez.  
13.Michalisko David2006nez.  
14.Kuba Lukáš2007nez.  
TJ Sokol Benešov nad Černou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym František1962reg. muži 51.-70. 
2.Pagač Aleš1992reg. muži 51.-70. 
3.Sviták Josef1955reg. muži 21.-30. 
4.Tichý Václav1954nez. muži 71.-88N 
5.Urazil Marek1999reg. muži 31.-40. 
Okresní soutěž
Loučovice Brod ZSO
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů Andrea2006reg. muži nez. 
2.Meškánová Andrea2004reg. muži nez. 
3.Levai Ondřej2007reg. muži nez. 
4.Levaiová Tereza2003reg. muži nez. 
5.Johana Jonášová2002reg. muži nez. 
6.Goldman David2000reg. muži nez. 
7.Bandíková Linda2000reg. muži nez. 
8.Musil Lukáš2005reg. muži nez. 
OST Velešín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Vilém1955reg. muži 41-50 
2.Salon Jan1944reg. muži 41-50 
3.Javořík Miroslav1967reg. muži 51-70 
4.Stehlík Pavel1975reg. muži 51-70 
5.Krauskopf Pavel1991reg. muži 51-70 
6.Pešel Jiří1972reg. muži 51-70N 
7.Grznárik Jakub1995nez.  
8.Sládek Jan1985nez.  
SK Holubov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Martin1989reg. muži 71-88 
2.Sobol Daniel1977reg. muži 71-88 
3.Šváb Jiří1972reg. muži 71-88 
4.Šváb Miroslav st.1949reg. muži 71-88 
5.Vítek Viliam1953reg. muži 71-88 
6.Vítek Milan1962reg. muži 51-70N 
Senior Club Český Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepeška Antonín1950reg. muži 51-70 
2.Štrob Otto1943reg. muži 51-70 
3.Hladík František1946reg. muži 71-87 
4.Kočan Jan1954reg. muži 71-87 
5.Podaný Jiří1931reg. muži 71-87 
6.Nešleha Jan1944reg. muži N 
7.Magerstein Miroslav1985reg. muži N 
OST Velešín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javoříková Dagmar1970reg. muži 71-88 
2.Mašek Jaroslav2001reg. muži 71-88 
3.Bendl Zbyněk1979reg. muži 71-88 
4.Rolník Martin1970reg. muži 71-88 
5.Tomková Zuzana2003kraj. dky 16 
6.Gregorová Zuzana2001kraj. dky 17 
7.Kozelský Jakub2007kraj. nži 9 
8.Javoříková Veronika1999nez.  
9.Dufek Vladimír1954nez.  
10.Kabíček Milan1999nez.  
11.Neubauer Bruno1976nez.  
TJ Sokol Soběnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimon František1981reg. muži N 
2.Rybár Štefan1958reg. muži 71-88N 
3.Rybár Pavel1963reg. muži 51-70 
4.Rybár Pavel ml.1987reg. muži 71-88 
5.Rybár Michal1989reg. muži 71-88 
6.Kůzl Stanislav1958reg. muži 71-88 
Hraničář Malonty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Pavel1957reg. muži 51.-70. 
2.Matuš František1956reg. muži 71.-88. 
3.Matuš Jaroslav1959reg. muži 71.-88. 
4.Mrenica Michal1975reg. muži 51.-70.N 
5.Pešel Jan1954reg. muži 51.-70. 
6.Chadim David1975reg. muži 71.-88. 
Spartak Kaplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Jan1955reg. muži 41-50 
2.Skypala Jan1961reg. muži 51-70 
3.Hembera Vladimír1958reg. muži 51-70 
4.Frank Stanislav1940reg. muži 51-70N 
5.Troják František st.1970reg. muži 71-88 
6.Kuba Lukáš2007nez.  
7.Lattner Jakub2004nez.  
8.Malá Barbora2006nez.  
9.Michalisko David2006nez.  
10.Neckář Ladislav1954nez.  
11.Zedník Miroslav1948nez.  
12.Větrovský David2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS