Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I.třídy
TJ Sokol Černovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Milan1960reg. muži Reg. 1 
2.Zeman Karel1945reg. muži Reg. 2 
3.Lipl Karel1963reg. muži Reg. 5 
4.Studený Jiří1952reg. muži Reg. 8 
5.Kolář Jan1959reg. muži Reg. 21 
6.Kropáček Petr1947reg. muži Nezař. 
7.Kučera Ladislav1952reg. muži Nezař. 
8.Vlček Martin1980reg. muži Nezař. 
SK Kamenice nad Lipou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ištok Štefan1964reg. muži 31-40 
2.Bořil Karel1973reg. muži 41-50 
3.Fenclová Jarmila1957reg. muži 41-50 
4.Jůna Jiří1967reg. muži 71-80 
5.Fencl Jiří1950reg. muži 71-80 
6.Luňák Zdeněk1964reg. muži 81-90 
7.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
8.Dejmek Oldřich1962reg. muži 91-100 
9.Kubíska Radek1976reg. muži 91-100 
10.Jelínková Simona1997reg. muži 111-120 
11.Kubů Štěpán1998reg. muži 121-130 
12.Jůna Jan1999reg. muži 121-130 
13.Chlup Petr1963reg. muži 131-140 
14.Luňák Josef1935reg. muži 131-140N 
TJ Slavoj Pacov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Jan1998reg. muži 10 
2.Svoboda Otto1990reg. muži 31-40 
3.Barák Antonín1949reg. muži 31-40 
4.Sovka Martin1982reg. muži 71-80 
5.Krenar Pavel1966reg. muži 61-70 
6.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
7.Michálek Jan1950reg. muži 91-100 
8.Augustin Roman1963reg. muži 111-120 
9.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-130 
10.Sekyra Jan1999reg. dci 141-150 
11.Švec Antonín1970reg. muži nez 
12.Jaroš Marek1981reg. muži 41-50 
SK Rodinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Luboš1972reg. muži 6 
2.Běle Milan1959reg. muži 17 
3.Válal Martin1974reg. muži 18 
4.Strašík Jiří1975reg. muži 61-70 
5.Filípek Jindřich1977reg. muži 51-60 
6.Emr Čestmír1970reg. muži 71-80 
7.Tržil Jiří1977reg. muži 81-90 
8.Daňhel Jiří1981reg. muži 101-110 
TJ Jiskra Humpolec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966reg. muži 21-30 
2.Marek Martin1968reg. muži 41-50 
3.Marek Martin ml.1995reg. muži 51-60 
4.Och Jan2000reg. muži 61-70 
5.Kubů Zdeněk1967reg. muži 71-80 
6.Hájek Jaroslav2003reg. muži 91-100 
7.Stehno Josef2005reg. muži 101-110N 
8.Marek Jiří1974reg. muži 111-120 
9.Pazderka Patrik2004reg. muži 141-150 
TJ Jiskra Humpolec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Stanislav1945reg. muži 11 
2.Novák Josef1948reg. muži 20 
3.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
4.Hejsek Miroslav1959reg. muži 21-30 
5.Kubíček Oldřich1968reg. muži 91-100 
6.Roh Tomáš2003reg. muži 141-150 
7.Studenovský Petr1970reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Vojtěch1998reg. muži 21-30 
2.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
3.Hložek František1951reg. muži 41-50N 
4.Růžková Veronika1990reg. muži 41-50N 
5.Řezáč Jan2001reg. muži 81-90 
6.Trnka Tomáš1997kraj. muži N 
TJ Jiskra Humpolec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčil Tomáš1995reg. muži 9 
2.Šetek Petr1997reg. muži 21-30 
3.Potěšil Dominik1997reg. muži 21-30 
4.Prokop Jaroslav1966reg. muži 31-40N 
5.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
6.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
7.Prokop Tomáš1971reg. muži N 
SK Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Petr1966reg. muži 31-40 
2.Haruda Milan1965reg. muži 31-40 
3.Viktorová Gabriela1975reg. muži N 31-40 
4.Sobotka Zdislav1956reg. muži N 41-50 
5.Ptáček Pavel1980reg. muži 51-60 
6.Novotný Petr1966reg. muži 91-100 
7.Kratochvíl Jan1981reg. muži 121-130 
8.Štěpánek Pavel1972reg. muži 131-140 
9.Vyskočil Petr1982reg. muži 151-160 
10.Kos Miroslav1964reg. muži N 161-180 
11.Pahr Zdeněk1970nez. muži  
TJ Sokol Těmice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Jakub1997reg. muži 21 
2.Novák Vojtěch1988reg. muži 41 
3.Plášil Jan1982reg. muži 41 
4.Brož Jindřich1997nez. muži 71 
5.Jirků Jan1971reg. muži 71 
6.Novák Lubomír1963nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenková Anna1991reg. muži 13. 
2.Záboj Petr1993reg. muži 16. 
3.Nacházel Filip1980reg. muži 21.-30. 
4.Omar Josef1993reg. muži 71.-80. 
5.Malý Zdeněk1961reg. muži 61.-70. 
6.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
7.Nacházel Aleš1981reg. muži 71.-80.N 
8.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
STS Pacov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Petr1947reg. muži 31-40 
2.Žáček Antonín1951reg. muži 31-40 
3.Zeman Karel1943reg. muži 51-60 
4.Pípal Jaroslav1948reg. muži 51-60 
5.Ptáček Jiří1953reg. mži 81-90 
6.Plášil Zdeněk1953reg. muži 101-110 N 
Okresní přebor II.třídy
SK Kamenice nad Lipou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Jiří1950reg. muži 71-80 
2.Luňák Zdeněk1964reg. muži 81-90 
3.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
4.Dejmek Oldřich1962reg. muži 91-100 
5.Kubíska Radek1976reg. muži 91-100 
6.Jelínková Simona1997reg. muži 111-120 
7.Kubů Štěpán1998reg. muži 121-130 
8.Jůna Jan1999reg. muži 121-130 
9.Luňák Josef1935reg. muži 131-140N 
10.Vítovcová Martina1995reg. muži 141-150 
11.Liška Lubomír1969reg. muži 141-150 
12.Musil Josef1959reg. muži 151-160 
13.Štěpánová Jana1975reg. muži 151-160 
14.Semerád Pavel1968reg. muži 161-180N 
SK Tenis Polesí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smeták Libor1964nez. muži 91-100 
2.Doubek Jiří1947reg. muži 10N 
3.Volavka Milan1968reg. muži 41-50 
4.Lisý Ondřej1993reg. muži 51-60 
5.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 61-70 
6.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 61-70 
7.Smrčka Roman1959reg. muži 81-90 
8.Ištok Jan1988nez. muži 81-90 
9.Ištok Josef1962nez. muži 161-180 
TJ Chmelná z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubata Vacek Jaroslav1966reg. muži 21 - 30 N 
2.Zadražil Miloslav1961reg. muži 21 - 30 N 
3.Vodička Bohuslav1953reg. muži 41 - 50 
4.Pisinger Václav1988reg. muži 51 - 60 
5.Klubal Jan1984reg. muži 91 - 100 N 
6.Drbal Miloslav1960reg. muži 111 - 120 
7.Přibyl Petr1967reg. muži 151 - 160 
8.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
TJ Slavoj Pacov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenar Pavel1966reg. muži 61-70 
2.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
3.Michálek Jan1950reg. muži 91-100 
4.Augustin Roman1963reg. muži 111-120 
5.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-130 
6.Dvořák Miroslav1968reg. muži 131-140 
7.Markvart Vladimír1962reg. muži 141-150 
8.Stejskal Oldřich1961reg. muži 141-150 
9.Sekyra Jan1999reg. dci 141-150 
10.Červenka Roman st.1960reg. muži 151-160 
11.Míka Tomáš1999reg. dci N 141-150 
SK Rodinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Jindřich1977reg. muži 51-60 
2.Emr Čestmír1970reg. muži 71-80 
3.Tržil Jiří1977reg. muži 81-90 
4.Daňhel Jiří1981reg. muži 101-110 
5.Tomec Pavel1961reg. muži 111-120 
6.Novotný Petr1989reg. muži 161-180 
7.Jun David1992reg. muži nez. 
8.Janus Jakub1990reg. muži nez. 
9.Semotán Jiří1957reg. muži nez. 
TJ Jiskra Humpolec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
2.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
3.Kubů Zdeněk1967reg. muži 71-80 
4.Kubíček Oldřich1968reg. muži 91-100 
5.Hájek Jaroslav2003reg. muži 91-100 
6.Marek Jiří1974reg. muži 111-120 
7.Hajčiar Jan2003reg. muži 121-130 
8.Prokop Tomáš1971reg. muži N 
SK Horní Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkan Aleš1984reg. muži 3. 
2.Fröhlich Václav1961reg. muži 19. 
3.Dvořák Aleš1984reg. muži 61. - 70. 
4.Švehla Jaroslav1956reg. muži 131. - 140. 
5.Fousek Jan1983nez. muži  
6.Černý Michal2003nez. sži  
7.Dvořák Jakub2005nez. mži  
TJ Sokol Rynárec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Eduard1969reg. muži 21-30 
2.Vránek Vratislav1956reg. muži 41-50 
3.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 61-70 
4.Březina Miroslav1955reg. muži 101-110 
5.Urbánek Jaroslav ml.1982reg. muži N 
6.Urbánek Miloslav1984reg. muži N 
SK Jiřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Roman1978reg. muži 91-100 
2.Šimůnek Petr1972reg. muži 101-110 
3.Svoboda Jaroslav1981reg. muži 101-110 
4.Jůzl Josef1988reg. muži 101-110 
5.Jůzl Radek1999reg. muži 101-110 
6.Vincenc Jan1980reg. muži 111-120 
7.Jůzl Martin1976reg. muži N 161-180 
8.Tejkal Miroslav1981reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Zdeněk1961reg. muži 61.-70. 
2.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
3.Nacházel Aleš1981reg. muži 71.-80.N 
4.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
5.Vacek Václav1948reg. muži 81.-91. 
6.Váňa Milan1955reg. muži 111.-120. 
7.Mach Radek st.1969reg. muži 131.-140. 
8.Čermák Karel1970reg. muži 131-140. 
9.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-150. 
10.Mach Radek2001reg. muži 151.-160. 
11.Chu Mien Van1950nez.  
12.Pacner Jaroslav1991nez.  
TJ Start Nový Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jiří1983reg. muži r 31-40 
2.Nepraš Jaromír1947reg. muži r 51-60 
3.Krejzlík Michal1974reg. muži 131-140 
4.Havelka Jiří1973reg. muži 141-150 
5.Vaněk Jaroslav1999reg. dci 161-180 
6.Pech Jakub2003reg. dci 161-180 
7.Kestler Ivo1964reg. muži 131-140 
TJ Sokol Božejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluch Lukáš1979reg. muži 61-70 
2.Malý Milan1965reg. muži 81-90 
3.David Lukáš1982reg. muži 121-130 
4.Dvořák Libor1966reg. muži N 
5.Dvořák Tomáš1989reg. muži N 
6.Horák Tomáš1972reg. muži N 
7.Kopřiva Miloslav1962reg. muži N 
8.Kottová Jana1966reg. muži N 
9.Vacek Vladimír1954reg. muži N 
10.Vaněk Jaroslav1952reg. muži N 
11.Vrána Milan1970reg. muži N 
Okresní přebor III.třídy
SK Kamenice nad Lipou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínková Simona1997reg. muži 111-120 
2.Kubů Štěpán1998reg. muži 121-130 
3.Jůna Jan1999reg. muži 121-130 
4.Chlup Petr1963reg. muži 131-140 
5.Vítovcová Martina1995reg. muži 141-150 
6.Nováčková Karla1997reg. muži 161-180N 
7.Šiman Luboš1963nez. muži  
8.Přibyl Lukáš1985nez. muži  
9.Smutná Petra2004nez. muži  
10.Bořil Dominik1998nez. muži  
SK Kamenice nad Lipou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíska Radek1976reg. muži 91-100 
2.Luňák Josef1935reg. muži 131-140N 
3.Liška Lubomír1969reg. muži 141-150 
4.Musil Josef1959reg. muži 151-160 
5.Štěpánová Jana1975reg. muži 151-160 
6.Semerád Pavel1968reg. muži 161-180N 
7.Pípal Daniel1980reg. muži 161-180N 
8.Kolářík Tomáš1985nez. muži  
9.Pavlíček Matěj2002nez. muži  
10.Holub Karel2004nez. muži  
TJ Slavoj Pacov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-130 
2.Dvořák Miroslav1968reg. muži 131-140 
3.Markvart Vladimír1962reg. muži 141-150 
4.Stejskal Oldřich1961reg. muži 141-150 
5.Sekyra Jan1999reg. dci 141-150 
6.Červenka Roman st.1960reg. muži 151-160 
7.Míka Tomáš1999reg. dci N 141-150 
8.Dvořák Daniel2004reg. mži N 
SK Rodinov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund František1954reg. muži 51-60 
2.Tomec Pavel1961reg. muži 111-120 
3.Novotný Petr1989reg. muži 161-180 
4.Janus Jakub1990reg. muži nez. 
5.Jun David1992reg. muži nez. 
6.Semotán Jiří1957reg. muži nez. 
TJ Jiskra Humpolec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezáč Jan2001reg. muži 81-90 
2.Hájek Jaroslav2003reg. muži 91-100 
3.Stehno Josef2005reg. muži 101-110N 
4.Marek Jiří1974reg. muži 111-120 
5.Hajčiar Jan2003reg. muži 121-130 
6.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-130 
7.Roh Tomáš2003reg. muži 141-150 
8.Pazderka Patrik2004reg. muži 141-150 
9.Brůna Petr2002reg. muži 151-160 
10.Bošek Lukáš2001reg. muži 151-160N 
11.Rohová Michaela2007reg. muži 161-180N 
12.Prokop Tomáš1971reg. muži N 
13.Hlaváček Aleš2004reg. muži N 
14.Janů Veronika2008reg. muži N 
15.Klubal Jiří2002reg. muži N 
16.Jaroš Jáchym2005reg. muži N 
SK Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Pavel1980reg. muži 51-60 
2.Novotný Petr1966reg. muži 91-100 
3.Kratochvíl Jan1981reg. muži 121-130 
4.Štěpánek Pavel1972reg. muži 131-140 
5.Vyskočil Petr1982reg. muži 151-160 
6.Kos Miroslav1964reg. muži N 161-180 
7.Baštýř Jan1979nez. muži N 
8.Čížek Jan1983reg. muži N 
9.Sejk Petr1954nez. muži N 
10.Talich Josef1964nez. muži N 
SKST Putimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haruda Tomáš1991reg. muži 1 
2.Marek Miroslav1962reg. muži 2 
3.Jonáš Lubomír1955reg. muži 3 
4.Bartoň Oldřich1952reg. muži 4 
5.Princ Martin1988reg. muži 5 
6.Pihávek Jan1998reg. muži 6 
7.Paclík Václav1995reg. muži 7 
8.Roubík Jaroslav1978reg. muži 8 
9.Chaloupek Jan1988reg. muži 9 
10.Marek Tomáš1993reg. muži 10 
TJ Pelhřimov-Osvobození A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Milan ml.1972reg. muži 111.-120. 
2.David Drahoslav1976reg. muži 131.-140. 
3.Vrátný Dominik1993reg. muži 161.-180. 
4.Vrátný Milan st.1944reg. muži 161.-180. 
5.Říha Vladimír1958nez. muži  
6.Říha David2000reg. muži 141.-150.NStřídavý start z TJ Spartak Pelhřimov
TJ Spartak Pelhřimov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Václav1948reg. muži 81.-91. 
2.Váňa Milan1955reg. muži 111.-120. 
3.Mach Radek st.1969reg. muži 131.-140. 
4.Čermák Karel1970reg. muži 131-140. 
5.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-150. 
6.Mach Radek2001reg. muži 151.-160. 
7.Římal Vojtěch2002nez.  
8.Novák Josef1934nez.  
9.Chu Mien Van1950nez.  
10.Pacner Jaroslav1991nez.  
TJ Start Nový Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 91-100 
2.Blažek Milan1958reg. muži 101-110 
3.Krňa Evžen1961reg. muži 111-120 
4.Kejval Jakub1935reg. muži 121-130 
5.Vaněk Jaroslav1999reg. dci 161-180 
6.Pech Jakub2003reg. dci 161-180 
SKST Vlásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Jan1994reg. muži 71.-80. 
2.Zahradník Tadeáš1997reg. muži N 81.-90. 
3.Dohnal Radek1979reg. muži 111.-120. 
4.Pechek Milan1986reg. muži N 121.-130. 
5.Spielvogel Jiří1978reg. muži 131.-140. 
6.Pechek Vladimír1957reg. muži 121.-130 
SKST Vlásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Pavel1955reg. muži 91.-100. 
2.Zahradník Jan1953reg. muži 121.-130 
3.Lang Martin1983reg. muži N 121.-130. 
4.Mašát Radek1969reg. muži 141.-150. 
5.Halada Miroslav1957reg. muži N 141.-150. 
6.Krejča Jiří1957reg. muži N 
7.Dohnal Pavel1982reg. muži N 
8.Zahradník Pavel1957reg. muži N 
9.Zahradník Tomáš1991reg. muži N 
Okresní přebor IV.třídy
TJ Jiskra Humpolec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajčiar Jan2003reg. muži 121-130 
2.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-130 
3.Roh Tomáš2003reg. muži 141-150 
4.Pazderka Patrik2004reg. muži 141-150 
5.Brůna Petr2002reg. muži 151-160 
6.Bošek Lukáš2001reg. muži 151-160N 
7.Rohová Michaela2007reg. muži 161-180N 
8.Hlaváček Aleš2004reg. muži N 
9.Klubal Jiří2002reg. muži N 
10.Zadina Josef1971reg. muži N 
SK Horní Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brada Jakub2004nez. sži  
2.Černý Michal2003nez. sži  
3.Dvořák Jakub2005nez. mži  
4.Dvořák Josef1955nez. muži  
5.Kasal Jan2004nez. sži  
6.Makovička Karel1963nez. muži  
7.Venkrbec Petr2004nez. sži  
SKST Putimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Princ Martin1988reg. muži 1 
2.Pihávek Jan1998reg. muži 2 
3.Paclík Václav1995reg. muži 3 
4.Pavlů Jan1994reg. muži 4 
5.Šimsa Václav1964reg. muži 5 
6.Pihávek Jiří1971reg. muži 6 
SK Jiřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůzl Radek1999reg. muži 101-110 
2.Vincenc Jan1980reg. muži 111-120 
3.Cihlář Vladimír1952reg. muži N 151-160 
4.Džumurat Valentyn1975reg. muži 161-180 
5.Dvořák Vladimír1974reg. muži 161-180 
6.Jiřík Pavel1976reg. muži 161-180 
7.Skácel Václav1985reg. muži 161-180 
8.Jůzl Martin1976reg. muži N 161-180 
9.Farka Ladislav1969reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-150. 
2.Říha David2000reg. muži 141.-150.N 
3.Mach Radek2001reg. muži 151.-160. 
4.Duong Anh Nam2003nez.  
5.Le Karel Duy2002nez.  
6.Slavětínský Matěj2003nez.  
7.Fák Vojtěch2005nez.  
8.Kos Matouš2002nez.  
9.Mazanec Petr2004nez.  
Sokol Častrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pomikáček Jan1998reg. dci 151-160 
2.Jirsa Marek1999reg. dci 151-160N 
3.Spielvogel Tom2003reg. sži 161-180 
4.Marek Lukáš2002reg. dci 160-180 
5.Fuxová Markéta1978reg. ženy N 
6.Jirsová Nikola2002reg. dky N 
7.Marková Aneta2002reg. dky N 
8.Mareš Matěj2005reg. mži N 
9.Kuldan František2007reg. nži N 
10.Spielvogelová Natali2005reg. mžy N 
11.Severa Lukáš2001reg. dci N 
12.Fuxová Lucie2002reg. dky N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS