Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Sokol Vodňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-240 N 
2.Špatný Albert1973kraj. muži 241 - 250 N 
3.Páral Lukáš1976reg. muži 12 
4.Vaněčková Eliška1988reg. muži 21 
5.Jarešová Klára2003nez. muži  
6.Jareš Martin1973nez. muži  
7.Dvořák Antonín1954nez. muži  
8.Bílý Martin2000nez. muži  
TJ Sokol Vodňany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šottner Jiří1967reg. muži 24 
2.Kolář Martin1973reg. muži 42 
3.Fürst Petr1969reg. muži 49 
4.Neubert Josef1962reg. muži 49 
5.Hřebeček Jan1953reg. muži 62 
6.Soucha Jan1951nez. muži  
Cehnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frčka Josef1961kraj. muži 241-250 
2.Buchvaldek Marek1971reg. muži 71-100 
3.Novák Milan1976reg. muži 71-100 
4.Valenta Miroslav1964reg. muži 101-116 
5.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 101-116 
6.Holman Libor1970nez. muži  
TJ ZD Záboří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1956reg. muži 50 
2.Němeček Karel1955reg. muži 65 
3.Kůta Bohumil1974reg. muži 76 
4.Stejskal Milan1960reg. muži 83 
5.Soukup Zdeněk st.1955reg. muži 93 
Elektrostav Strakonice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
2.Vepřek Petr1963reg. muži 41-50 
3.Soukup Lukáš1976reg. muži 51-70 
4.Chaluš Libor1967reg. muži 51-70 
5.Dvořák Ivan1961reg. muži 51-70 
6.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-100 
7.Mišo Jaroslav1948reg. muži 71-100N 
8.Horný Ivo1957reg. muži 101-116 
9.Havlík Vladimír1961nez. muži  
10.Kápl Jan st.1962nez.  
11.Koubek Josef1981nez.  
12.Vlček Vladimíir1955nez.  
13.Matěna Libor1974nez.  
14.Krejčová Soňa2007nez.  
TJ Třebohostice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Petr1975reg. muži 41-50 
2.Křivanec Josef1974reg. muži 51-70 
3.Soukup Miloslav st.1949reg. muži 71-100 
4.Slavík Jaroslav1956reg. muži 71-100 
5.Krejčí Ondřej1990reg. muži 101-116 
6.Krejčí Karel1985nez. muži 101-116N 
7.Plechatý Jiří1972nez. muži  
TJ Sokol Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 161-200N 
2.Valíček Jaroslav1948reg. muži 31-40 
3.Matějka Jan1982reg. muži 71-100 
4.Hrach František st.1947reg. muži 71-100 
5.Fix Milan1960reg. muži 51-71N 
6.Zborník Jaroslav1961reg. muži 71-100 
7.Klečka Pavel2003reg. muži 71-100 
8.Petřík Lukáš2002nez. muži  
9.Havel Tomáš2001nez. muži  
TJ Sokol Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Otakar st.1949reg. muži 71-100 
2.Mlíčko Josef1950reg. muži 101-116 
3.Vaněk Vladimír1956reg. muži 101-116 
4.Vadlejch Jaroslav1950reg. muži - 
5.Vaňata Jan1956reg. muži 101-116 
6.Král Petr1960reg. muži 71-100N 
7.Kozák Karel1947reg. muži 101-116N 
8.Barborka Dominik2005nez. muži - 
9.Přib Šimon2003reg. muži - 
10.Hanuš Václav2002reg. muži 71-100 
11.Šmíro Václav2000reg. muži - 
12.Quang Dinh Trinh2001nez. muži  
13.Rubeš Vašek2007nez. muži  
14.Soukup Robert2008nez. muži  
15.Sýkora Jaroslav2004nez. muži  
16.Šrámek Tomáš2002nez. muži  
17.Motejzík Miroslav1975nez. muži xxx 
18.Bodnár Andrej1969nez. muži xxx 
19.Klímová Andrea2003nez. ženy  
20.Jungvirtová Veronika2007reg. muži - 
21.Jungvirtová Karolína2008reg. muži - 
22.Hynková Gabriela2009nez. muži  
TJ Blatná E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41-50 
2.Šišková Věra1946reg. muži 51-70 
3.Mls Pavel st.1942reg. muži 71-100 
4.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 71-100 
5.Kostner Jaroslav1956nez. muži  
6.Ondračka Michal1983nez. muži  
7.Kolář Jiří1981nez. muži  
TJ Blatná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornát Josef1957kraj. muži N 241-250 
2.Balík Tomáš1965reg. muži 51-70 
3.Jánský Luděk1966reg. muži 51-70 
4.Pavel Jindřich1969reg. muži 71-100 
5.Schmitd Petr1964reg. muži 101-116 
TJ Lnáře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Miroslav1970reg. muži 51-70 
2.Zíka Jiří1966reg. muži 71-100 
3.Říský Pavel1965reg. muži 71-100 
4.Zíka Oldřich1965reg. muži 71-100 
5.Škyta Matrin1962reg. muži 101-116 
6.Říský David1993nez. muži  
7.Míka Václav1971nez. muži  
TJ Lnáře B-Kasejovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulík Libor1968reg. muži 101-116 
2.Štěpanek Luboš1971reg. muži 101-116 
3.Medvecký Michal1977reg. muži 101-116 
4.Jiřinec Zdeněk1977reg. muži 101-116 
5.Horal Roman1968reg. muži 101-116 
6.Dvořáček Ivan1946nez. muži  
7.Jiřinec Lukáš1992nez. muži  
TTC Sokol Volyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hokr Michal1974reg. muži 51-70 
2.Hraše Petr1956reg. muži 71-100 
3.Žíla Vladimír1964reg. muži 71-100 
4.Toninger Jiří1970reg. muži 71-100 
5.Diviš František1951reg. muži 71-100N 
6.Zdychynec Miroslav1970reg. muži 101-116 
7.Boška Lukáš1997reg. muži 101-116N 
8.Boška Josef2002reg. muži 101-116N 
9.Hosnedl Pavel1952nez.  
10.Nestřeba Aleš1977nez.  
11.Lysenko Pavel1972nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS