Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Milavče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hranai Martin1995reg. muži 31-35 
2.Stróž Vladimír1964reg. muži 46-50 
3.Ondruš Lubomír1962reg. muži 61-70 
4.Ryneš Jan1950reg. muži 71-80 
5.Šimek Josef1950reg. muži 81-90 
6.Braun Pavel1999reg. dci 121-140 
7.Braunová Alžběta2002reg. dky 121-140 
8.Dub Zdeněk1956reg. muži 121-140 
9.Kvítek Jan2000reg. dci 121-140 
10.Rubáš Jan1950reg. muži 121-140 
11.Urban Daniel2002reg. dci 121-140 
12.Strádalová Julie2007reg. mžy 141-160 
13.Tomášková Michaela2002reg. dky nezařazená 
14.Šotová Eliška2001reg. dky nezařazená 
15.Doktorová Dominika2008reg. mžy nezařazená 
16.Hupák Miloslav1957reg. muži nezařazený 
17.Štengl Václav1972reg. muži nezařazený 
18.Šot Martin1979reg. muži nezařazený 
19.Kellnerová Aneta2004reg. sžy nezařazená 
TJ Lokomotiva Hostouň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auervek Lukáš1979reg. muži 21 
2.Škobis František1962reg. muži 59 
3.Nový Miroslav1955reg. muži 67 
4.Bouška Karel1955reg. muži 71 
5.Sokol Ladislav1973reg. muži 77 
6.Kovář Antonín1962reg. muži 93 
7.Bočan Stanislav1977reg. muži 101 
8.Holinka Petr1980reg. muži 104 
9.Mašek Pavel1957reg. muži 111 
TJ Sokol Kdyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavatý Petr1990reg. muži 41-45 
2.Stanček Anton1934reg. muži 61-70 
3.Hlavatá Jana1966reg. muži 71-80 
4.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
5.Kociánová Dana1969reg. muži 81-90 
6.Kruml Jiří1942reg. muži 141-160 
7.Jandečka Jindřich2008nez.  
8.Jandečka Jiří2006nez.  
9.Žambůrek Matěj2005nez.  
10.Valtr Daniel2005nez.  
11.Heidtke Leoš2007nez.  
12.Heidtke Martin2004nez.  
13.Kubec David2008nez.  
14.Kaiser Pavel2008nez.  
TJ Sokol Blížejov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majer Zdeněk1952ČR muži 87 
2.Nový Radek1979ČR muži 75 
3.Pejsar Jiří ml.1979ČR muži 96 
4.Rendl Miloslav1972ČR muži 115 
5.Sekereš Tomáš1980ČR muži 161 
6.Strakoš Milan1972ČR muži 161 
TJ Sokol Staňkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandík Karel1978reg. muži 26-31 
2.Bauer Ondřej1985reg. muži 31-35 
3.Kubát František1963reg. muži 36-40 
4.Hes Vladimír1975reg. muži 51-60 
5.Bauer Pavel1959reg. muži 61-70 
6.Mandík Karel st.1953reg. muži 61-70 
7.Valečka Josef1953reg. muži 71-80 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočka Pavel1966ČR muži 36-40 
2.Duffek Miroslav1967ČR muži 46-50 
3.Janovec Jiří st.1966ČR muži 51-60 
4.Decker Václav1977ČR muži 71-80 
5.Baštář Vratislav1955ČR muži 61-70 
6.Baštář Radek1988ČR muži 81-90 
7.Novák Petr1970ČR muži 91-100 
8.Herink Jiří1955ČR muži 141-160 
9.Bufka Josef1967ČR muži 141-160 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
2.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
3.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201 
4.Dobiáš Jan1963reg. muži 41 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
6.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
7.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
8.Kohout Václav1967reg. muži 81 
9.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
10.Jehlík Jan1960reg. muži 91 
11.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
12.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
14.Haas Václav1960reg. muži 141 
15.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
SK Poběžovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Václav1984reg. muži 44 
2.Duffek Tomáš1997reg. muži 51 
3.Glatz Karel1996reg. muži 52 
4.Vogeltanz Václav1964reg. muži 80 
5.Špaček Karel1972reg. muži 117 
SK Jiskra Domažlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
2.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-248 
3.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201-248 
4.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 26-30 
5.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
6.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 36-40 
7.Brei Pavel1955reg. muži 46-50 
8.Zavadil Otakar1957reg. muži 91-100 
9.Hojda Pavel1961reg. muži 101-120 
10.Nguyen Libor1998reg. muži 101-120 
11.Gožďál Jan2003reg. muži 121-140 
12.Hojdová Šárka1992reg. muži 121-140 
13.Chval Jakub2001reg. muži 121-140 
14.Tran Tomáš2000reg. muži 121-140 
15.Tran Jan2005reg. muži 141-160 
16.Lee Leoš1994reg. muži 141-160 
SK Poběžovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabourek Miroslav1967reg. muži 82 
2.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 90 
3.Kotlan Ladislav1951reg. muži 108 
4.Král Jan1946reg. muži 109 
5.Kocián Jan2004reg. muži 131 
6.Veruněk Petr1982reg. muži 160 
Okresní soutěž 1.třídy
TJ Sokol Milavče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Kamil1978reg. muži 51-60 
2.Šimek Josef1950reg. muži 81-90 
3.Braun Pavel1999reg. dci 121-140 
4.Braunová Alžběta2002reg. dky 121-140 
5.Dub Zdeněk1956reg. muži 121-140 
6.Kvítek Jan2000reg. dci 121-140 
7.Rubáš Jan1950reg. muži 121-140 
8.Urban Daniel2002reg. dci 121-140 
9.Strádalová Julie2007reg. mžy 141-160 
10.Tomášková Michaela2002reg. dky nezařazená 
11.Šotová Eliška2001reg. dky nezařazená 
12.Doktorová Dominika2008reg. mžy nezařazená 
13.Hupák Miloslav1957reg. muži nezařazený 
14.Štengl Václav1972reg. muži nezařazený 
15.Šot Martin1979reg. muži nezařazený 
16.Kellnerová Aneta2004reg. sžy nezařazená 
TJ Lokomotiva Hostouň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokol Ladislav1973reg. muži 77 
2.Kovář Antonín1962reg. muži 93 
3.Bočan Stanislav1977reg. muži 101 
4.Holinka Petr1980reg. muži 104 
5.Mašek Pavel1957reg. muži 111 
SK Drahotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Roman st.1974reg. muži 61-70 
2.Michal Jan ml.2002reg. muži 91-100 
3.Hrubý Petr1970reg. muži 101-120 
4.Jílek Karel1996reg. muži 101-120 
5.Koky Robert2003reg. muži 101-120 
6.Miňovský Jaroslav2004reg. muži 101-120 
7.Pechovský Ludvík2003reg. muži 101-120 
8.Slavík Viktor2000reg. muži 101-120 
9.Koreň Pavel2002reg. muži 141-160 
Notor club Nový Kramolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutina Michal1978reg. muži 71-80 
2.Stehlík Stanislav1972reg. muži 81-90 
3.Krutina Radek1969reg. muži 101-120 
4.Buršík Petr1969reg. muži 141-160 
5.Pittner Jiří1965reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Vratislav1955ČR muži 61-70 
2.Baštář Radek1988ČR muži 81-90 
3.Novák Petr1970ČR muži 91-100 
4.Kočka Ondřej1995ČR muži nezařazen 
5.Herink Jiří1955ČR muži 141-160 
6.Bufka Josef1967ČR muži 141-160 
7.Cibulka Václav1934ČR muži 141-160 
TJ Sokol Pocinovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
2.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
3.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
4.Kohout Václav1967reg. muži 81 
5.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
6.Jehlík Jan1960reg. muži 91 
7.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
8.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
9.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
10.Haas Václav1960reg. muži 141 
11.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
SK Jiskra Domažlice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
2.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 36-40 
3.Hojda Pavel1961reg. muži 101-120 
4.Hojdová Šárka1992reg. muži 121-140 
5.Nguyen Libor1998reg. muži 101-120 
6.Tran Jan2005reg. muži 141-160 
7.Tran Tomáš2000reg. muži 121-140 
SK Jiskra Domažlice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brei Pavel1955reg. muži 46-50 
2.Zavadil Otakar1957reg. muži 91-100 
3.Chval Jakub2001reg. muži 121-140 
4.Gožďál Jan2003reg. muži 121-140 
5.Jabůrek Jan2002reg. muži 121-140 
6.Pivoňka Filip2003reg. muži 121-140 
7.Váchal Matěj2002reg. muži 121-140 
8.Jabůrek Petr2007reg. muži 141-160 
9.Jankovec Alois2002reg. muži 141-160 
10.Štípková Eliška2006reg. muži 141-160 
11.Tauer Ondřej2005reg. muži 141-160 
12.Lee Leoš1994reg. muži 141-160 
13.Císař Teodor2006nez. muži  
14.Císler Marek2003nez. muži  
15.Jankovcová Jana2004nez.  
16.Mlnařík Matyáš2006nez.  
17.Prokš Richard2003nez.  
18.Skaláková Michaela2004nez.  
19.Pangrác Adam2009nez.  
TJ Sokol Chodská Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Václav1974reg. muži 91-100 
2.Vaněk Jiří1952reg. muži 91-100 
3.Bláha Jiří1974reg. muži 91-100 
4.Zajíc Miroslav1972reg. muži 121-140 
5.Staněk Vladimír1966reg. muži 141-160 
6.Šuranský Michal1973reg. muži 91-100 
TJ Sokol Chodská Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faigl Petr1977reg. muži 101-120 
2.Kastner Marek1998reg. muži 121-140 
3.Strejc Vojtěch1999reg. muži 121-140 
4.Faigl Petr ml.2005reg. muži 121-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline