Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlčoch Jan1986reg. muži 46-50 
2.Houdek Jaroslav1937reg. muži 131-140 
3.Hiršl Alois1954reg. muži 141-150 
4.Škarda Milan1987nez.  
5.Hiršl Alois ml.1980nez.  
6.Hnilička Jiří1985nez.  
Union Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
2.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 151-200 
3.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
4.Boháč Jaroslav1956reg. muži 71-80 
5.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
6.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
7.Anetta Jan1993reg. muži 111-120 
8.Gabriel Petr2003reg. muži 121-130 
9.Višňovský Václav2003reg. muži 121-130 
10.Bednář David2006reg. muži 141-150 
11.Pachner Jaroslav1956reg. muži 151-200 
12.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 26-30 
13.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Plzeň V. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
2.Setvín Michal1955reg. muži 81-90 
3.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
4.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
5.Šebor Jan1992reg. muži 131-140 
6.Hudec Vít2000reg. muži 141-150 
7.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 141-150 
8.Dao Trong Tuan2002kraj. dci 41 
9.Ulč Lukáš2004kraj. dci 54 
10.Plh Vítězslav2004kraj. dci 83 
11.Gros Tomáš2004kraj. dci 86 
12.Kovářík Jakub2002nez. muži  
13.Vacíková Renata1978kraj. ženy 19 
14.Melnyková Liana1998kraj. ženy 20 
15.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-41 
TJ Sokol Plzeň V. G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Marek2000kraj. muži 101-110 
2.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
3.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
4.Vraný Lukáš2001reg. muži 121-130 
5.Víšek Jan2000reg. muži 141-150 
6.Klimeš Daniel2006reg. muži 141-150 
7.Lang David2006kraj. dci 28 
8.Hronek Antonín2006kraj. dci 36 
9.Vrbický Jakub2003nez.  
10.Do Duy Anh Jakub2002nez.  
11.Tung Tonda1970nez. muži cizinec 
12.Nguyen Anh Hai1968nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 21-25 
2.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 21-25 
3.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 26-30 
4.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
5.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
6.Jůza Jaroslav2005kraj. dci 51 
7.Jaramillo Věra2007kraj. dky 10 
8.Smutná Daniela1977nez. ženy  
9.Pešíková Tereza1996nez. ženy  
10.Nguyen Tien Quoc Patrik2004nez.  
11.Kmoch Ladislav1959reg. muži 81-90 
12.Dzuro Robin2004reg. muži 141-150 
13.Moučka Matěj2000reg. muži 131-140 
14.Kohout Kryštof2000reg. muži 141-150 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981kraj. muži 224.5 
2.Klíma Jan1981kraj. muži 224.5 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 85.5 
4.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
5.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sutnar Josef1950reg. muži 95.5 
2.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 105.5 
3.Petrák Jaroslav1954reg. muži 115.5 
4.Kubík Miloš1958reg. muži 115.5 
5.Otto Milan1952nez. muži  
TJ Sokol Lhůta C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
2.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-248 
3.Dvořák Petr1971reg. muži 81-90 
4.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
5.Tetěk Václav1969reg. muži 101-110 
6.Pašek Zdeněk1940reg. muži 101-110 
7.Lašťovka Michal1988reg. muži 101-110 
8.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
9.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
10.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
11.Valdman Tomáš1983reg. muži 131-140 
12.Michálek Luboš1960reg. muži 131-140 
13.Matoušková Jolana1979nez.  
TJ Sokol Plzeň III-Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmermann Jaroslav1970reg. muži 81-90 
2.Hron Karel1955reg. muži 81-90 
3.Beneš Václav1958reg. muži 101-110 
4.Bergl Petr1960reg. muži 101-110 
5.Řepík Jaroslav1943kraj. muži 111-120 
6.Chramosta Radek1970nez. muži  
7.Jonák Petr1962nez. muži  
8.Naxera Jan1964nez. muži  
9.Peterka Václav1973nez. muži  
10.Čada Vladimír1940nez. muži  
SKUŘ Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Hynek1961reg. muži 81-90 
2.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
3.Bauer Petr1962reg. muži 91-100 
4.Chrástek Věroslav1956reg. muži 91-100 
5.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
6.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
7.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
Okresní přebor 2. třídy
Union Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický David2003reg. muži 141-150 
2.Bednář David2006reg. muži 141-150 
3.Švarc Jan2007kraj. dci 25 
4.Bohdan Michal2007kraj. dci 31 
5.Kokoška Jakub2003kraj. dci 35 
6.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
7.Grusová Eliška2005kraj. dky 8 
Union Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
2.Višňovský Václav2003reg. muži 121-130 
3.Pachner Jaroslav1956reg. muži 151-200 
4.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 26-30 
5.Gabriel Petr2003reg. muži 121-130 
6.Břetenářová Vlastimila1962nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebor Jan1992reg. muži 131-140 
2.Víšek Jan2000reg. muži 141-150 
3.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 141-150 
4.Klimeš Daniel2006reg. muži 141-150 
5.Lang David2006kraj. dci 28 
6.Hronek Antonín2006kraj. dci 36 
7.Dao Trong Tuan2002kraj. dci 41 
8.Jůza Jaroslav2005kraj. dci 51 
9.Ulč Lukáš2004kraj. dci 54 
10.Plh Vítězslav2004kraj. dci 83 
11.Gros Tomáš2004kraj. dci 86 
12.Kovářík Jakub2002nez. muži  
13.Mašek Dominik2000nez. muži  
14.Hoang Tonda Duong2003nez.  
15.Duong Guang Minh Milan2004nez.  
16.Jaramillo Věra2007kraj. dky 10 
17.Zuchová Petra2003kraj. dky 22 
18.Smutná Daniela1977nez. ženy  
19.Pešíková Tereza1996nez. ženy  
TJ Sokol Lhůta D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tetěk Václav1969reg. muži 101-110 
2.Pašek Zdeněk1940reg. muži 101-110 
3.Lašťovka Michal1988reg. muži 101-110 
4.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
5.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
6.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
7.Valdman Tomáš1983reg. muži 131-140 
8.Michálek Luboš1960reg. muži 131-140 
9.Matějka Tomáš1966nez.  
10.Horský Jaromír1959nez.  
11.Průšová Petra1989nez.  
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
2.Havlíček Václav1942reg. muži 91-100 
3.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
4.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
5.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 121-130 
6.Louda Jan st.1953reg. muži 121-130 
7.Hobl Václav1948reg. muži 131-140. 
8.Skřivánek Ladislav1983reg. muži nez. 
9.Kantor František1969nez. muži  
SKUŘ Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
2.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
3.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
4.Calta Marek1999reg. muži 131-140 
5.Bezstarosta Filip1993nez. muži  
6.Šlauf Václav1970nez. muži  
7.Žižkovský Ivo1967nez.  
8.Kysela Martin1975nez. muži  
SKUŘ Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
2.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
3.Kucendörfer Jan1950reg. muži 121-130 
4.Fuchs Michal1962reg. muži 121-130 
5.Hodek Filip1975reg. muži 131-140 
6.Malý Ladislav1967nez. muži  
7.Chromý Václav1962nez. muži  
8.Kračmer Petr1962nez.  
9.Štika Jiří1959nez.  
SKUŘ Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav ml.2004kraj. dci 76 
2.Čákorová Tereza2007kraj. dky 10 
3.Horek Václav2001nez.  
4.Gábor Milan2005nez.  
5.Háže Filip2003nez.  
6.Modzelewski Daniel2003nez.  
7.Modzelewski David2003nez.  
8.Chejlava David2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS