Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Milíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuláš Karel1975nez. muži 50 
2.Šuhaj Ivan ml.1968reg. muži 50 
3.Štrunc Petr ml.1968reg. muži 70 
4.Vávra Alois1965reg. muži 150 
5.Nováček Ladislav1973reg. muži 150 
6.Štrunc Štěpán1981reg. muži 150 
7.Cikán František1961nez. muži 200 
8.Cikán Jiří1988reg. muži 200 
9.Javůrková Ivana1994reg. ženy 250 
TJ Slavoj Chodová Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zušťák Petr1976reg. muži 7 
2.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
3.Wágner František1963reg. muži 18 
4.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
5.Petrželka Karel1970reg. muži 24 
6.Rolko Rudolf1958nez. muži  
7.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
8.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
9.Krejčí Antonín st.1937nez. muži  
10.Krejčí Jiří2002nez. dci  
11.Netek Václav1969nez. muži  
12.Vlasáková Vendula1973nez. ženy  
13.Temejčík Michal2003nez. sži  
TTC Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalík Karel1975reg. muži 1 
2.Jirák Jiří1952reg. muži 2 
3.Hýsek Jiří1961reg. muži 3 
4.Frouz Roman1965reg. muži 4 
5.Kovárník Jindřich1951reg. muži 5 
6.Benda Luděk1962reg. muži 6 
7.Jirák Aleš1978reg. muži 7 
8.Alexa David1993reg. muži 8 
9.Alexa Marcel1969reg. muži 9 
10.Novák Alois1975reg. muži 10 
11.Alexa Adam2002reg. dci 11 
12.Marek Tomáš1976reg. muži 12 
13.Podolák Jaroslav1954reg. muži 13 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960kraj. muži 121-150 
2.Soukupová Jana1975reg. ženy 3 
3.Florian Roman1968reg. muži nezařazen 
4.Mikulášek Pavel1957reg. muži nezařazen 
5.Nič Jaroslav1963reg. muži nezařazen 
6.Císař Rudolf1961reg. muži nezařazen 
7.Dresler Miroslav1959reg. muži nezařazen 
8.Záliš Pavel1959reg. muži nezařazen 
TJ Slavoj Tachov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Jan1999kraj. muži 201-248 
2.Leško Jiří1967reg. muži nezařazen 
3.Janovec Oldřich1956reg. muži nezařazen 
4.Procházka Václav1983reg. muži nezařazen 
5.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži nezařazen 
6.Sňozík Ivan1952reg. muži nezařazen 
7.Prouza Pavel1937reg. muži nezařazen 
8.Žalud Pavel1965reg. muži nezařazen 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975nez. muži  
2.Matejovič Petr1979nez. muži  
3.Matejovič Lukáš1982nez. muži  
4.Bíšek Bohumil1939nez. muži  
5.Pleyer Rudolf1980nez. muži  
6.Pfeifer Ladislav1951nez. muži  
7.Matejovič Miroslav1952nez. muži  
8.Lebeda Pavel ml.1986nez. muži  
9.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
10.Davídek Karel1967nez. muži  
11.Čtvrtečka Zdeněk1945nez. muži  
12.Bureš Jiří1935nez. muži  
13.Bašta Miroslav1943nez. muži  
TJ Sokol Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědíček Jaroslav1958reg. muži 11 
2.Křesťan Jan1953reg. muži nezařazen 
3.Soukup Miroslav2001reg. muži nezařazen 
4.Myška Václav ml.2003reg. muži nezHostování z TJ Sokol Černošín
5.Soukup Matěj2001reg. muži nezařazen 
6.Faltus Josef1973reg. muži nezařazen 
7.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
8.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
9.Sedlák František1946reg. muži nezařazen 
10.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
11.Pour Pavel1961reg. muži nezařazen 
12.Krivda Daniel2004reg. muži nezařazen 
13.Gallerachová Iva2007reg. ženy nezařazen 
14.Pauchová Viktorie2007reg. nžy nezařazena 
TJ Čechie Halže
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirinovič Martin1985reg. muži nezařazen 
2.Švagr Bohuslav1950reg. muži nezařazen 
3.Brichta René1963reg. muži nezařazen 
4.Rubášová Marie1962reg. ženy nezařazena 
5.Dokoupil Aleš1973reg. muži nezařazen 
6.Škrabal František1943reg. muži nezařazen 
7.Kyjanica Pavel1955reg. muži nezařazen 
8.Velc Josef1940reg. muži nezařazen 
ST DDM Stříbro C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
2.Hájek Karel1959nez. muži  
3.Honalová Klára1996nez. muži  
4.Brzica Matěj1999nez. muži  
5.Kříž Petr1964nez. muži  
6.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
TJ Staré Sedliště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokurka Marek1986reg. muži nezařazen 
2.Horvát Zdeněk1963reg. muži nezařazen 
3.Vokurková Barbora1988reg. ženy nezařazena 
4.Hrubý Pavel ml.1991reg. muži nezařazen 
5.Horvát Tomáš1988reg. muži nezařazen 
6.Kilberger Josef1969reg. muži nezařazen 
7.Pešek Václav1996reg. muži nezařazen 
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Černošín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myška Václav1973reg. muži nezařazen 
2.Kaňka Jaromír1999reg. muži nezařazen 
3.Gottfried Tomáš1977reg. muži nezařazen 
4.Krejča Vladimír2001reg. dci nezařazen 
5.Grigar Filip2004reg. sži nezařazen 
6.Krejča František2005reg. mži nezařazen 
7.Jersák Vladislav2003reg. sži nezařazen 
TJ Milíře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Ladislav1973reg. muži 150 
2.Cikán František1961nez. muži 200 
3.Cikán Jiří1988reg. muži 200 
4.Janča Matěj2002reg. dci 150 
5.Javůrková Ivana1994reg. ženy 250 
6.Schettl Jiří1951reg. muži 250 
7.Štrunc Štěpán1981reg. muži 150 
8.Toman Michal ml.2003reg. muži 250 
9.Toman Václav1965reg. dci 250 
10.Horáček Martin1974reg. muži 200 
11.Kopolovič Jiří nejst.1958reg. muži 150 
TJ Slavoj Chodová Planá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Antonín st.1937nez. muži  
2.Rolko Rudolf1958nez. muži  
3.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
4.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
5.Netek Václav1969nez. muži  
6.Petrželka Karel1970reg. muži 24 
7.Vlasáková Vendula1973nez. ženy  
8.Krejčí Jiří2002nez. dci  
9.Temejčík Michal2003nez. sži  
TTC Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovárník Jindřich1951reg. muži 5 
2.Benda Luděk1962reg. muži 6 
3.Alexa Marcel1969reg. muži 9 
4.Alexa David1993reg. muži 8 
5.Jirák Aleš1978reg. muži 7 
6.Novák Alois1975reg. muži 10 
7.Alexa Adam2002reg. dci 11 
8.Marek Tomáš1976reg. muži 12 
9.Podolák Jaroslav1954reg. muži 13 
TJ Slavoj Tachov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Rudolf1961reg. muži nezařazen 
2.Sňozík Ivan1952reg. muži nezařazen 
3.Nič Jaroslav1963reg. muži nezařazen 
4.Dresler Miroslav1959reg. muži nezařazen 
5.Záliš Pavel1959reg. muži nezařazen 
6.Prouza Pavel1937reg. muži nezařazen 
7.Žalud Pavel1965reg. muži nezařazen 
TJ Hraničář Částkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašta Miroslav1943nez. muži  
2.Davídek Karel1967nez. muži  
3.Pfeifer Ladislav1951nez. muži  
4.Čtvrtečka Zdeněk1945nez. muži  
5.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
6.Lebeda Pavel ml.1986nez. muži  
7.Bureš Jiří1935nez. muži  
8.Pleyer Rudolf1980nez. muži  
9.Matejovič Miroslav1952nez. muži  
TJ Sokol Bor E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
2.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
3.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
4.Sedlák František1946reg. muži nezařazen 
5.Pour Pavel1961reg. muži nezařazen 
6.Gallerachová Iva2007reg. ženy nezařazen 
7.Krivda Daniel2004reg. muži nezařazen 
8.Faltus Josef1973reg. muži nezařazen 
9.Pauchová Viktorie2007reg. nžy nezařazena 
TJ Sparta Dlouhý Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chejnovský Radek1970reg. muži 1 
2.Janča Aleš1973reg. muži 2 
3.Kochta Petr ml.1990reg. muži 3 
4.Kochta Petr1969reg. muži 4 
5.Jakl Aleš1978reg. muži 5 
6.Konečný Pavel1969reg. muži 6 
7.Sobotík Radek1968reg. muži 7 
8.Švábek Jan1984reg. muži 8 
9.Valenta Petr1974reg. muži 9 
10.Štíbr Filip2000reg. dci 10 
11.Synek Jaroslav2000reg. dci 11 
12.Synek Adam2003reg. sži 12 
13.Zeman Matěj2004reg. sži 13 
14.Tipka Václav1980reg. muži 14 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline