Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní soutěž 1.stupně
TJ Doksy-Mimoň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
2.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
3.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
4.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
5.Adam Milan1961nez. muži nezařazen 
6.Bönsch Richard1965nez. muži nezařazen 
7.Ešner Miroslav1958nez. muži nezařazen 
8.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
9.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
10.Kočí Pavel1971nez. muži nezařazen 
11.Lindner Ladislav1953nez. muži nezařazen 
12.Pulkrábek Václav1953nez. muži nezařazen 
13.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
14.Švec Josef1984nez. muži nezařazen 
15.Vrba Josef1959nez. muži nezařazen 
16.Židlický Martin1967nez. muži nezařazen 
17.Jírový Jiří1957nez. muži nezařazen 
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 31-60 
2.Častulík Zdeněk1965reg. muži 31-60 
3.Červenka Bohuslav1948nez. muži  
4.Mareček Antonín1965nez. muži  
5.Tomash David1968nez. muži  
6.Mareček František1959nez. muži  
7.Hovorka Milán1941nez. muži  
8.Makarov Štěpán1972nez. muži  
9.Neumann Josef1967nez. muži  
10.Komár Miroslav1957nez. muži  
11.Kučera Tomáš1975nez. muži  
12.Pinc Stanislav1979nez. muži  
13.Černý Jaroslav1968nez. muži  
14.Uzyiuk Ievgen1964nez. muži  
15.Brůžek Petr st.1950nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brejcha Karel1952reg. muži 31-60 
2.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
3.Tichý Tomáš1962reg. muži 61-100 
4.Nolová Markéta1972reg. muži 61-100 
5.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
6.Kruschwitz Uwe1966nez.  
7.Kučera Pavel1945nez.  
8.Novák Roman1962nez.  
9.Moudrý Bohuslav1942nez.  
10.Poláček Karel1940nez.  
TJ Jiskra Nový Bor E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-60 
2.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
3.Lepšík Jan1995reg. muži 61-100 
4.Kubásek Daniel1971nez.  
5.Nykodýmová Natálie2002nez.  
6.Kopecká Klára1979reg. muži 61-100 
7.Hepp Petr1977reg. muži 61-100 
8.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
9.Hudeček Evžen1956nez.  
10.Ryšavý Václav1969nez.  
11.Plass Filip2002nez.  
12.Brych Lukáš2006nez.  
13.Tynus Matouš2000nez.  
ST Sloup v Čechách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žanda Josef1980reg. muži 31-60 
2.Hruška Václav st.1955reg. muži 61-100 
3.Gregorová Libuše1974reg. muži 61-100 
4.Krsek Ladislav1951reg. muži 61-100 
5.Fenyes Martin1968nez. muži  
6.Šulc Martin1972nez. muži  
7.Jirotka Jindřich1984reg. muži 61-100 
ST Sloup v Čechách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dragoun Luděk1968reg. muži 31-60 
2.Klíč Igor1960reg. muži 31-60 
3.Krok Lukáš1986reg. muži 31-60 
4.Krok Ondřej1958reg. muži 61-100 
5.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
6.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
7.Studnička Jaromír1972reg. muži 61-100 
8.Rumlenová Tereza2004nez. sžy  
9.Heřmanová Kateřina2000nez. dky  
10.Studničková Rozálie2004nez. sžy  
TJ Lokomotiva Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sršeň Petr1955reg. muži 31 - 60 
2.Reichl Jiří1943reg. muži 31 - 60 
3.Tuzar Zdenek1950reg. muži 31 - 60 
4.Činka Bořek1955nez.  
5.Holmajer Tomáš2002reg. muži 61 - 100 
6.Rek Matěj2001reg. muži 61 - 100 
7.Březina Štěpán1948nez.  
8.Pospíchal Jindřich1947nez.  
9.Sigmund Bohumil2002nez.  
10.Gabriel Jan2007nez.  
11.Choma Ondřej2008nez.  
Cvikováček Cvikov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Gabriela1992reg. muži 31-60 
2.Madaraszová Klára1994reg. muži 31-60 
3.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
4.Német Martin1972reg. muži 61-100 
5.Růžička Zdeněk1953reg. muži 61-100 
6.Lupoměstský Martin1997reg. muži 61-100 
7.Kříž Josef1982reg. muži 61-100 
8.Studničný Josef1968nez. muži 0 
9.Polák Tomáš1982nez. muži 0 
10.Tomek Jaroslav st.1963nez. muži 0 
11.Maršálek Michal1992nez. muži 0 
TJ Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 44 
2.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 45 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 46 
4.Jirák Jiří1987nez. muži  
5.Červinka Tomáš1989nez. muži  
6.Drábek Milan1981nez. muži  
7.Jaderný Miroslav1985nez. muži  
8.Jonák Jan1977nez. muži  
9.Kaiser Josef1959nez. muži  
10.Kryl Vladimír1955nez. muži  
11.Ladislavová Eva1961nez. muži  
12.Martínek Jaromír1946nez. muži  
13.Pavlíček Martin1971nez. muži  
14.Procházka Jiří1977nez. muži  
15.Šlégr Ondřej1976nez. muži  
16.Taller René1960nez. muži  
Jiskra Kamenický Šenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
2.Jindrák Lukáš2003reg. sži 31-60 
3.Hanus Antonín st.1977reg. muži 101-200 
4.Slanina Jaroslav1951reg. muži 101-200 
5.Piszcor Stanislav1979reg. muži 101-200 
6.Kadlec Ladislav1957reg. muži 101-200 
7.Majcher Patrik2004reg. sži 101-200 
8.Nacházel Pavel2002reg. dci 101-200 
9.Cháb Ladislav1952reg. muži 101-200 
10.Fírer Jiří1966reg. muži 101-200 
11.Fišer Jiří1985reg. muži 101-200 
12.Král Martin st.1979reg. muži 101-200 
13.Král Štepán2008reg. nži 101-200 
14.Nacházel Tadeáš2007reg. mži 101-200 
15.Zita Petr1966reg. muži 101-200 
SKST Cvikov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Petr1973reg. muži 31-60 
2.Král Pavel1965reg. muži 61-100 
3.Bílek Rudolf st.1959nez. muži  
4.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
5.Grančič Václav1973nez. muži  
6.Novotný Miroslav1972nez. muži  
7.Fišera Tadeáš1999nez. muži  
8.Grančič Ivan1966nez. muži  
9.Ceban Alexandr2004nez.  
okresní soutěž 2.stupně
TJ Doksy-Mimoň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Milan1961nez. muži nezařazen 
2.Bönsch Richard1965nez. muži nezařazen 
3.Ešner Miroslav1958nez. muži nezařazen 
4.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
5.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
6.Kočí Pavel1971nez. muži nezařazen 
7.Lindner Ladislav1953nez. muži nezařazen 
8.Švec Josef1984nez. muži nezařazen 
9.Pulkrábek Václav1953nez. muži nezařazen 
10.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
11.Vrba Josef1959nez. muži nezařazen 
12.Židlický Martin1967nez. muži nezařazen 
13.Jírový Jiří1957nez. muži nezařazen 
TJ Zákupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makarov Štěpán1972nez. muži  
2.Tomash David1968nez. muži  
3.Mareček František1959nez. muži  
4.Neumann Josef1967nez. muži  
5.Hovorka Milán1941nez. muži  
6.Komár Miroslav1957nez. muži  
7.Kučera Tomáš1975nez. muži  
8.Černý Jaroslav1968nez. muži  
9.Pinc Stanislav1979nez. muži  
10.Uzyiuk Ievgen1964nez. muži  
11.Brůžek Petr st.1950nez. muži  
12.Neumann Petr1971nez.  
13.Štefanová Kamila1998nez.  
TJ Volfartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najman Marek1990reg. muži 61-100 
2.Najman Zdeněk1958nez.  
3.Nikolov Georgi1974nez.  
4.Hau Martin1967nez.  
5.Kopecký Karel1962nez.  
6.Štěrba Tomáš1976nez.  
7.Sedláček Tomáš1989nez.  
TJ Jiskra Nový Bor F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecká Klára1979reg. muži 61-100 
2.Hepp Petr1977reg. muži 61-100 
3.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
4.Hudeček Evžen1956nez.  
5.Nykodýmová Natálie2002nez.  
6.Novák Roman1962nez.  
7.Kučera Pavel1945nez.  
8.Moudrý Bohuslav1942nez.  
9.Poláček Karel1940nez.  
10.Valúch Ján1951nez.  
11.Kruschwitz Uwe1966nez.  
12.Brych Lukáš2006nez.  
13.Ryšavý Václav1969nez.  
14.Tynus Matouš2000nez.  
15.Plass Filip2002nez.  
16.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
ST Sloup v Čechách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřmanová Kateřina2000nez. dky  
2.Rumlenová Tereza2004nez. sžy  
3.Studničková Rozálie2004nez. sžy  
4.Hřeben David ml.2000nez. dci  
ST Sloup v Čechách D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirotka Jindřich1984reg. muži 61-100 
2.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
3.Studnička Jaromír1972reg. muži 61-100 
4.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
5.Fenyes Martin1968nez. muži  
6.Šulc Martin1972nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
2.Holmajer Tomáš2002reg. muži 61 - 100 
3.Rek Matěj2001reg. muži 61 - 100 
4.Sigmund Bohumil2002nez.  
5.Gabriel Jan2007nez.  
6.Choma Ondřej2008nez.  
7.Rek Petr2006nez.  
8.Fabíni Jakub2008nez.  
9.Panáček Filip2009nez.  
10.Motlík Lukáš2004nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
2.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61 - 100 
3.Dědek Pavel1967reg. muži 61 - 100 
4.Březina Štěpán1948nez.  
5.Čech Lukáš1993nez.  
6.Čech Tomáš1986nez.  
7.Kopecký Luboš1966nez.  
8.Pospíchal Jindřich1947nez.  
Cvikováček Cvikov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Zdeněk1953reg. muži 61-100 
2.Kříž Josef1982reg. muži 61-100 
3.Lupoměstský Martin1997reg. muži 61-100 
4.Tomek Jaroslav st.1963nez. muži 0 
5.Polák Tomáš1982nez. muži 0 
6.Hanuš Michal2005nez. muži 0 
7.Libichová Kateřina1984nez. muži 0 
8.Novotný Ondřej2006nez. muži 0 
9.Okafor Adam2002nez. muži 0 
10.Oshanugor Okafor David2004nez. muži 0 
11.Štemberk Miroslav1960nez. muži 0 
12.Viktora Radek1976nez. muži 0 
13.Studničný Josef1968nez. muži 0 
14.Kocelská Monika1989nez. ženy 0 
TJ Jiskra Svor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryl Vladimír1955nez. muži  
2.Martínek Jaromír1946nez. muži  
3.Procházka Jiří1977nez. muži  
4.Šlégr Ondřej1976nez. muži  
5.Taller René1960nez. muži  
6.Ladislavová Eva1961nez. muži  
TJ Jiskra Svor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Milan1981nez. muži  
2.Jaderný Miroslav1985nez. muži  
3.Pavlíček Martin1971nez. muži  
4.Červinka Tomáš1989nez. muži  
5.Jonák Jan1977nez. muži  
6.Kaiser Josef1959nez. muži  
Jiskra Kamenický Šenov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor David2003reg. sži 101-200 
2.Gregor Lukáš2007reg. nži 101-200 
3.Fišer Jiří1985reg. muži 101-200 
4.Hanus Ondřej2010reg. nži 101-200 
5.Jindráková Tereza2007reg. nžy 101-200 
6.Klofcová Adela2003reg. sžy 101-200 
7.Klofec Josef1946reg. muži 101-200 
8.Korpová Romana st.1984reg. ženy 101-200 
9.Korpová Romana ml.2007reg. nžy 101-200 
10.Král Martin ml.2007reg. nži 101-200 
11.Král Štepán2008reg. nži 101-200 
12.Lankova Marie2005reg. mžy 101-200 
13.Majcher Patrik2004reg. sži 101-200 
14.Nacházel Pavel2002reg. dci 101-200 
15.Nacházel Tadeáš2007reg. mži 101-200 
16.Nacházelová Michaela2004reg. sžy 101-200 
17.Němečková Lenka2005reg. mžy 101-200 
18.Petrusová Natálie2005reg. mžy 101-200 
19.Podlahova Lucie2005reg. mžy 101-200 
20.Prousková Barbora2007reg. nžy 101-200 
21.Sillerová Andrea2005reg. mžy 101-200 
22.Waldhauser Simon2004reg. sži 101-200 
23.Wedlich Vojtěch2007reg. nži 101-200 
24.Hanus Antonín ml.2008reg. nži 101-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS