Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stütz Rainer1968kraj. muži 316 
2.Blažek Jan1953kraj. muži 316 
3.Soutner Václav ml.1992reg. muži 58 
4.Novobilský Jan1975reg. muži 59 
5.Zuzák Miroslav1969reg. muži 102 
6.Molnár Jiří1956reg. muži 91 
7.Šablatůra Kolman1961reg. muži 92 
8.Radimský Zdeněk1964reg. muži 108 
9.Tomeš Jiří1968reg. muži 139 
10.Richtárech Petr1968reg. muži nez. 
11.Mandák Josef1994reg. muži nez. 
TJ Klášterec nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voříšek Jan1958kraj. muži 316 
2.Homolka Miroslav1960reg. muži 35.5 
3.Hřích Mojmír1952reg. muži 45.5 
4.Hlaváč Jiří1986reg. muži 45.5 
5.Hykyš Jiří1952reg. muži 35,5 
6.Větrovský Jan1985reg. muži 35,5 
7.Súkeník Jozef1977reg. muži 75,5cizinec 
8.Coufal Jan1942reg. muži 85,5 
9.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
10.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
11.Studnička Petr1952reg. muži 105.5 
TJ Sokol Spořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Josef1977kraj. muži 275,5 
2.Brand Roman st.1964kraj. muži 275,5 
3.Svoboda Petr1972reg. muži 45,5 
4.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55,5 
5.Rokyta Jan1983reg. muži 55,5 
6.Magna Stanislav1951reg. muži 55,5 
7.Procházka Oldřich1976reg. muži 75,5 
8.Šafář František1954reg. muži 85,5 
9.Klimeš Petr1960nez.  
10.Svoboda Pavel1966nez. muži  
11.Červenka Lucie1994nez. ženy  
KST Kadaň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budjač René1957reg. muži 25,5 
2.Bartl Michal1979reg. muži 25,5 
3.Otruba Marek1981reg. muži 35,5 
4.Vaško Zdeněk1965reg. muži 45,5 
5.Bartl Tomáš1977reg. muži 45,5 
6.Mach Dominik2003reg. sži 115,5 
KST Kadaň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poustecký Lubomír1951reg. muži 55,5 
2.Jamečný Roman1970reg. muži 75,5 
3.Pálinkáš Robert1984reg. muži 75,5 
4.Haba Radek1982reg. muži 85,5 
5.Šabík Kamil1985reg. muži 95,5 
6.Trepesch Josef1982reg. muži 115,5 
7.Jamečný Filip2003reg. sži 115,5 
TJ Baník Vysoká Pec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Stanislav1968reg. muži 85,5 
2.Kekel Milan1969reg. muži 95,5 
3.Vaverka Miroslav1971reg. muži 95,5 
4.Wojtowicz Marek1992reg. muži 95,5 
5.Galo Luboš1958reg. muži 95,5 
6.Holub Václav st.1964reg. muži 95,5 
7.Baláž Miroslav1961reg. muži 95,5 
8.Holub Dušan1963reg. muži 95,5 
9.Tschochner Gerhard1967reg. muži 105,5 
10.Dubský Vlastimil1969reg. muži 105,5 
11.Kršek Stanislav1955reg. muži nehodnocen 
12.Holub Václav ml.1992reg. muži nehodnocen 
13.Baláž Martin1992reg. muži nehodnocen 
14.Dundr Radek1970reg. muži nehodnocen 
TJ Slovan Vejprty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čajan Antonín1958reg. muži 30 
2.Čurda Gustav1954nez. muži 50 
3.Hudec Jakub1988reg. muži 32 
4.Keil Michal1986nez. muži 50 
5.Kratochvíl Petr1962reg. muži 44 
6.Merta Miroslav1948nez. muži 50 
7.Petrovič Jan1948nez. muži 20 
8.Kounovský David1973reg. muži 60 
KST Jirkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Jan1982reg. muži 25,5 
2.Sýkora Libor1972reg. muži 35,5 
3.Leitnerová Eva st.1947reg. muži 35,5 
4.Judák Jiří1949reg. muži 45,5 
5.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
6.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
7.Valach Josef1950reg. muži 65,5 
8.Obracaník Štefan1952reg. muži 65,5 
9.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
10.Tejml Bohumil1948reg. muži 75,5 
11.Franc Zdeněk1947reg. muži 85,5 
12.Pašek Lukáš1995reg. muži 85,5 N 
TJ VTŽ Chomutov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradník Miloš1946reg. muži 55,5 
2.Starý Ladislav1970reg. muži 75,5 
3.Bareš Jaroslav1950nez.  
4.Bíma Miroslav1956nez.  
5.Stříbrský Petr1950nez.  
6.Liška Ladislav1954nez.  
7.Morávek Zdeněk1971nez.  
8.Tykal Milan1957nez.  
TJ Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůha Oldřich1958kraj. muži 225,5 
2.Kroc Tomáš1976kraj. muži 275,5 
3.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
4.Šmíd Jiří1994kraj. muži 316 
5.Kubík Martin2000reg. muži 65,5 
6.Hurník Vladimír1972reg. muži 85,5 
7.Apko Libor1968nez. muži  
TJ Baník Březenecká C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Theodor1954kraj. muži 316 
2.Kratochvíl Jiří1967kraj. muži 316 
3.Pail Jáchym2001reg. muži 55,5 
4.Žižka Karel1969reg. muži 75,5 
5.Klíma Karel1950reg. muži 75,5 
6.Štěpán Petr1969reg. muži 95,5 
7.Gaier David2002reg. muži 105,5 
8.Hudák Josef2003reg. muži 115,5 
TJ Baník Březenecká D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sučík Jan1998reg. muži 45,5 
2.Falis Jaroslav1953reg. muži 65,5 
3.Benetka Hynek1975reg. muži 65,5 
4.Červenka Franz1949reg. muži 75,5 
5.Kalibán Evžen1948reg. muži 95,5 
6.Štěpánek Jaroslav1949reg. muži 105,5 
7.Skořepa Adam2000reg. muži 105,5 
8.Strejcovský Antonín1949nez. muži  
9.Hromádka David1986nez. muži  
10.Šimon Miroslav1987nez. muži  
11.Borl Jaroslav1986nez. muži  
Okresní přebor 2. třídy
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Molnár Jiří1956reg. muži 91 
2.Šablatůra Kolman1961reg. muži 92 
3.Szetei Ladislav1960reg. muži 101 
4.Zuzák Miroslav1969reg. muži 102 
5.Radimský Zdeněk1964reg. muži 108 
6.Juchnievicz Andrzej1956reg. muži 111 
7.Plíšek Jaroslav1966reg. muži 112 
8.Tomeš Jiří1968reg. muži 139 
9.Kopečný Lukáš1982reg. muži nez. 
10.Kozlík David1996reg. muži nez. 
TJ Klášterec nad Ohří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Súkeník Jozef1977reg. muži 75,5cizinec 
2.Coufal Jan1942reg. muži 85,5 
3.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
4.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
5.Studnička Petr1952reg. muži 105.5 
6.Zahrádka Pavel1964nez. muži  
7.Böhm Petr1941nez. muži  
8.Patřičný Tomáš2006nez. mži  
9.Sedláček Matěj2007nez. nži  
TJ Baník Vysoká Pec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galo Luboš1958reg. muži 95,5 
2.Baláž Miroslav1961reg. muži 95,5 
3.Holub Dušan1963reg. muži 95,5 
4.Holub Václav st.1964reg. muži 95,5 
5.Dubský Vlastimil1969reg. muži 105,5 
6.Tschochner Gerhard1967reg. muži 105,5 
7.Kršek Stanislav1955reg. muži nehodnocen 
8.Holub Václav ml.1992reg. muži nehodnocen 
9.Dundr Radek1970reg. muži nehodnocen 
10.Baláž Martin1992reg. muži nehodnocen 
KST Jirkov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
2.Valach Josef1950reg. muži 65,5 
3.Kočvara Josef1944reg. muži 65,5 
4.Tejml Bohumil1948reg. muži 75,5 
5.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
6.Bobák Jindřich1951nez. muži  
7.Karlík Pavel1953nez. muži  
8.Hroza Rostislav1953nez. muži  
9.Vítová Drahomíra1959nez. muži  
10.Fulínová Hana1975nez. muži  
KST Jirkov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Zdeněk1947reg. muži 85,5 
2.Stašek Petr1999reg. muži 95,5 
3.Škapa Jakub2001reg. muži 105,5 
4.Stašek Jaroslav1963reg. muži 105,5 
5.Žilka Filip2004reg. muži 105,5 
6.Lacina Miloslav1936nez. muži  
7.Kužel Adam2007nez. muži  
8.Merxbauer Martin2007nez. muži  
9.Mansfeld Jaroslav1963nez. muži  
10.Rampas Miroslav1963nez. muži  
11.Kužel Petr1977nez. muži  
12.Kuželová Sabina2011nez. nžy  
13.Neugebauer Adam2002nez. muži  
SK Strupčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišová Viktorija st.1964nez.  
2.Bašek Martin1978nez.  
3.Triebe Bedřich1949nez.  
4.Kopečný Vladimír1948nez.  
5.Novák Dominik2000nez.  
6.Konorev Alex2008nez.  
7.Pavlišová Viktorija ml.2001nez.  
8.Hodek Michal2003nez.  
9.Domáň Josef2005nez.  
TJ Baník Březenecká E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Martin2000reg. muži 65,5 
2.Klíma Karel1950reg. muži 75,5 
3.Hurník Vladimír1972reg. muži 85,5 
4.Štěpánek Jaroslav1949reg. muži 105,5 
5.Štěpán Petr1969reg. muži 95,5 
6.Gaier David2002reg. muži 105,5 
7.Skořepa Adam2000reg. muži 105,5 
8.Hudák Josef2003reg. muži 115,5 
9.Kalibán Evžen1948reg. muži 95,5 
10.Borl Jaroslav1986nez. muži  
11.Hromádka David1986nez. muži  
12.Šimon Miroslav1987nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy