Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Železný Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Josef1950reg. muži 26 
2.Bareš Karel1959reg. muži 31 - 60 
3.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
4.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
5.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
6.Pospíšil Pavel1962nez.  
7.Vrabec Milan1960nez.  
Spartak Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svárovský Vlastimil1973reg. muži 31-60 
2.Berdych Pavel1968reg. muži 61-90 
3.Dyntera Pavel1966reg. muži 61-90 
4.Marek Stanislav1952reg. muži 61-90 
5.Šilhán Miroslav1954reg. muži 61-90 
Spartak Rychnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Arnošt Tomáš1979reg. muži 31-60 
2.Hašlar Jan1996reg. muži 61-90 
3.Baňas David1994reg. muži 91-120 
4.Daníček Petr1974reg. muži 91-120 
5.Novotný Libor1958reg. muži 91-120 
6.Gaisler Jan1970reg. muži 121 výše 
7.Karpíšek Roman1961nez. muži  
8.Žižka Tomáš1975nez. muži  
Spartak Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamaryt Josef1958reg. muži 31-60 
2.Sekanina Miloslav1968reg. muži 31-60 
3.Šerák Petr1945reg. muži 31-60 
4.Baňas Rudolf1960reg. muži 91-120 
5.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
6.Geisler Jan1990reg. muži 91-120 
7.Geisler Petr1961nez. muži  
8.Troják Jan2000nez. muži  
TJ Spartak Smržovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Vojtěch2000reg. muži 61-90 
2.Barbora Adam2001reg. muži 91-120 
3.Bradáč Vítek2000reg. muži 121- 
4.Staffen Daniel2000reg. muži 121- 
5.Míčka Nikolas2003nez. muži  
6.Medlík Zdeněk1986nez. muži  
7.Taušová Daniela2004nez.  
8.Burdych Tomáš2003nez.  
9.Staffen Pavel1966nez.  
10.Taušová Hana2007nez.  
TJ Jiskra Tanvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jaroslav1966reg. muži 31-60 
2.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
3.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 61-90 
4.Vorlíček Michal1977reg. muži 61-90 
5.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
6.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
7.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
8.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
9.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
10.Kocourek Ivo1969reg. muži 121 a výše 
11.Dolozim Ján1974reg. muži 121 a výše 
12.Vonka Ladislav1944reg. muži 121 a výše 
13.Ander Ota1948nez. muži  
14.Anderová Dita1977nez. ženy  
15.Berka Oldřich1952nez. muži  
16.Gregor Radim1975nez. muži  
17.Koucký Vladimír1970nez. muži  
18.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
TJ Sokol Mukařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 27 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
4.Vele Jaroslav1977reg. muži N 
5.Pivrnec Zdeněk1976reg. muži N 
6.Netopil Jiří1944reg. muži N 
7.Šich Jaroslav1959nez. muži N 
SK Jiřetín pod Bukovou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártl Rostislav1973reg. muži 20 
2.Adamec Miroslav1967reg. muži 25 
3.Svatý Robert1977reg. muži 31-60 
4.Sedlák Marek st.1973reg. muži 61-90 
5.Černý Michal1976reg. muži 91-120 
6.Kolomazník David1971reg. muži 91-120 
7.Kremláček Jiří1943reg. muži 91-120 
8.Krumbholz Jiří1947reg. muži 91-120 
9.Bajcar Josef1941reg. muži 121-výše 
Bižuterie Jablonec n. N. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jakub1980reg. muži 31-60 
2.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
3.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
4.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
5.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
6.Šilhán Jiří1958reg. muži 61-90 
7.Šnajdr Pavel1944reg. muži 61-90 
8.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
9.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
10.Kejř Jaroslav1978reg. muži 121- 
11.Pobříslová Jana1966nez. muži  
12.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
T.T.C. Jablonec nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abraham Miroslav1957reg. muži 31-60 
2.Hermsdörfer Zdeněk1954reg. muži 31-60 
3.Čejchan Tomáš1967reg. muži 31-60 
4.Kulhánek Pavel1961reg. muži 31-60 
5.Vodseďálek Radek1967reg. muži 61-90 
6.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
7.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
8.Hrušková Štěpánka1972reg. muži 91-120 
9.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
10.Tuž Vladimír1945reg. muži 91-120 
11.Pustai Josef1963reg. muži 121 a výše 
12.Hoffmannová Hana1989reg. muži 121 a výše 
13.Van Wesemael Albert1992reg. muži 121 a výše 
14.Van Wesemaelová Barbora1990reg. muži 121 a výše 
15.Kočárník Milan1958nez.  
16.Krouský Luboš1967nez.  
17.Kutil Jan1993nez.  
18.Olah Bronislav1968nez.  
19.Pušová Ivana1965nez.  
20.Šlesingr Milan1972nez.  
21.Havrda Leoš1971nez.  
22.Matěcha Stanislav1976nez.  
TJ Sokol Koberovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Jan st.1960reg. muži 31-60 
2.Novák Tomáš1980reg. muži 31-60 
3.Salaba Josef1961reg. muži 31-60 
4.Kobrle Stanislav1962reg. muži 61-90 
5.Novák Zdeněk1954reg. muži 61-90 
6.Plecháč Luděk1973nez. muži  
7.Brožek Jan ml.1986nez. muži  
8.Radoch Jiří1954nez. muži  
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
2.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
3.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
4.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
5.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
6.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
7.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
8.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
9.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
10.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
11.Kotyza Josef1961nez.  
12.Sunek Pavel1946nez.  
13.Slavík Miroslav1964nez.  
14.Schleif Filip1986nez.  
Okresní přebor 2. třídy
Autobrzdy Jablonec n. N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouba Petr1965reg. muži 61 - 90 
2.Synek Jiří1964reg. muži 61 - 90 
3.Bráza Marek1974reg. muži 91 - 120 
4.Nypl Martin1966reg. muži 91 - 120 
5.Smrček Leoš1967reg. muži 121 a více 
6.Čejka Jaroslav1939reg. muži Nezařazen 
7.Nezkusil Jiří1942reg. muži Nezařazen 
8.Sirovátka Bedřich1941reg. muži Nezařazen 
9.Vlach Petr1964reg. muži Nezařazen 
TJ Sokol Hamrska A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borčický Michal1975reg. muži 91-120 
2.Lubas Libor1965reg. muži 91-120 
3.Šimek Daniel1974reg. muži 91-120 
4.Trdla Josef1972reg. muži 121 a výše 
5.Novák Jaroslav1994nez. muži  
TJ Sokol Hamrska B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jan1972reg. muži 121 a výše 
2.Havel Jiří2003reg. muži 121 a výše 
3.Mucha Robert1968reg. muži 121 a výše 
4.Rychtárech Jan1994nez. muži  
5.Svoboda Jan1963nez. muži  
Spartak Rychnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaškovič Petr1969reg. muži 61-90 
2.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Šilhán Miroslav1954reg. muži 61-90 
4.Novotný Libor1958reg. muži 91-120 
5.Geisler Jan1990reg. muži 91-120 
6.Gaisler Jan1970reg. muži 121 výše 
7.Geisler Petr1961nez. muži  
8.Karpíšek Roman1961nez. muži  
9.Troják Jan2000nez. muži  
10.Žižka Tomáš1975nez. muži  
TJ Sokol Loužnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlička Jiří st.1946reg. muži 61-90 
2.Pavlata Bořivoj1955reg. muži 61-90 
3.Abraham Zdeněk1955reg. muži 91-120 
4.Blažek Tomáš1962reg. muži 91-120 
5.Bursa Zdeněk1966reg. muži 91-120 
6.Daníček Miroslav1953reg. muži 91-120 
7.Jehlička Jiří ml.1969nez.  
TJ Sokol Bratříkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
2.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
3.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
4.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
2.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
3.Kotyza Josef1961nez.  
4.Sunek Pavel1946nez.  
5.Schleif Filip1986nez.  
TJ Jiskra Tanvald D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolozim Ján1974reg. muži 121 a výše 
2.Kocourek Ivo1969reg. muži 121 a výše 
3.Vonka Ladislav1944reg. muži 121 a výše 
4.Ander Ota1948nez. muži  
5.Anderová Dita1977nez. ženy  
6.Berka Oldřich1952nez. muži  
7.Koucký Vladimír1970nez. muži  
8.Seibt Roman1973nez. muži  
Bižuterie Jablonec n. N. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
2.Šilhán Jiří1958reg. muži 61-90 
3.Šnajdr Pavel1944reg. muži 61-90 
4.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
5.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
6.Kejř Jaroslav1978reg. muži 121- 
7.Pobříslová Jana1966nez. muži  
8.Vele Ivan1945nez. muži  
9.Kahan Ondřej2007nez. muži  
T.T.C. Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
2.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
3.Tuž Vladimír1945reg. muži 91-120 
4.Vodseďálek Radek1967reg. muži 61-90 
5.Van Wesemael Albert1992reg. muži 121 a výše 
6.Šlesingr Milan1972nez.  
7.Kočárník Milan1958nez.  
8.Krouský Luboš1967nez.  
9.Kutil Jan1993nez.  
T.T.C. Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrušková Štěpánka1972reg. muži 91-120 
2.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
3.Pustai Josef1963reg. muži 121 a výše 
4.Van Wesemaelová Barbora1990reg. muži 121 a výše 
5.Hoffmannová Hana1989reg. muži 121 a výše 
6.Havrda Leoš1971nez.  
7.Olah Bronislav1968nez.  
8.Pušová Ivana1965nez.  
9.Matěcha Stanislav1976nez.  
TJ Jiskra Tanvald C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
2.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
3.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
4.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
5.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
6.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
7.Gregor Radim1975nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS