Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Miloš1955reg. muži 61 - 100 
2.Engerer Jiří1960reg. muži 61 - 100 
3.Legen Julius1971reg. muži 61 - 100 
4.Záleský Vlastimil1954reg. muži 61 - 100 
5.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 - 191 
Slavia Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
2.Hruda Kamil1965reg. muži 61-100 
3.Lanková Martina1973reg. muži 101-191 
4.Buzek Josef1970reg. muži 101-191 
5.Pažout Daniel1970reg. muži 101-191 
6.Wollmann Jaroslav1974reg. muži 101 - 191 
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Krošlak Eduard1965reg. muži 61-100 
3.Široký Jiří1964reg. muži 61-100 
4.Žabka Radek1990reg. muži 101-191 
5.Cýrus Jan2001reg. muži 101-191 
6.Gittler Vladislav1997reg. muži 101-191 
7.Halík Jiří1999reg. muži 101-191 
8.Hauer Marek1973reg. muži 101-191 
9.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-191 
10.Nohejl Martin1975reg. muži 101-191 
11.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-191 
12.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-191 
13.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 101-191 
14.Nohejl Václav1975reg. muži 101-191 
15.Škeřík Petr1974reg. muži 101-191 
16.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-191 
17.Žabka Kryštof2002reg. muži 101-191 
TJ Jiskra Raspenava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marsel1975reg. muži 101. - 191. 
2.Sršeň Jiří1948reg. muži 101. - 191. 
3.Horák David1998reg. muži 101. - 191. 
4.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 191. 
5.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101. - 191. 
6.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 191. 
7.Vondráček Luboš2001reg. muži 101. - 191. 
8.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 101. - 191. 
9.Rieger Pavel2004reg. muži 101. - 191. 
10.Boháč Vladimír1951nez.  
SKST Liberec M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharová Kateřina1980reg. muži 61.-100. 
2.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-130. 
3.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
4.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-191. 
5.Link Martin2001reg. muži 101.-191. 
6.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
7.Němec Milan1988reg. muži 101.-191. 
8.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-191. 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
10.Jandák Jan2004reg. muži xxx 
11.Glázr Tomáš2000reg. muži xxx 
12.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
13.Kučera Pavel2004reg. muži xxx 
SKST Liberec N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
2.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
3.Vejvoda Viktor2006kraj. muži 101.-191. 
4.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
5.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
6.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-191. 
7.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-191. 
8.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-191. 
9.Volf Ondřej2003reg. muži xxx 
10.Tůma Daniel2002reg. muži xxx 
11.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži xxx 
12.Kovář Samuel2009kraj. muži xxx 
13.Hylský Štěpán2005reg. muži xxx 
14.Jakubov Jakub1995reg. muži xxx 
15.Holík Martin2004reg. muži xxx 
SKST Liberec O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knot Jan1994kraj. muži 101.-191. 
2.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
3.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
4.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
5.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
6.Veselý Martin1999reg. muži 101.-191. 
7.Perný Matěj2003reg. muži 101.-191. 
8.Kopecká Barbora1994reg. muži 101.-191. 
9.Čermák Felix1966reg. muži xxx 
10.Procházka Jaroslav1957reg. muži xxx 
11.Ďurík Vojtěch2003reg. muži xxx 
12.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
TTC Hrádek nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedina František ml.1979reg. muži 61-100 
2.Paďourek Pavel1966reg. muži 61-100 
3.Novotný Jaroslav1956reg. muži 61-100 
4.Hromník Mojmír1974reg. muži 61-100 
5.Tacinec Martin1970reg. muži 101-191 
6.Vele Ondřej1998reg. muži 101-191 
7.Brigantová Beata2001reg. dky 101-191 
8.Martincová Tereza2004reg. sžy 101-191 
9.Laubr Lukáš2004reg. sži 101-191 
10.Arnold Martin1989reg. muži nez. 
11.Doležalová Monika2005reg. mžy 101-191 
12.Kučera Milan2000reg. dci nez. 
13.Kutifel Josef1971reg. muži nez. 
14.Laubr Martin2006reg. mži 101-191 
15.Vele Martin2001reg. dci 101-191 
16.Župka Zdenek2005reg. mži nez. 
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 61-100 
2.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-100 
3.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-100 
4.Vlček Milan1970reg. muži 61-100 
5.Flégl Pavel1957reg. muži 101-191 
6.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-191 
7.Říčař Rudolf1956reg. muži 101-191 
8.Svoboda Jan2001reg. muži 101-191 
9.Vastl František1993reg. muži 101-191 
10.Vastl Ivan1960reg. muži 101-191 
11.Vastl Milan1960reg. muži 101-191 
12.Kitzler Lubor ml.1992nez. muži  
13.Kitzler Lubor st.1964nez. muži  
14.Kohout Jiří2006nez. mži  
15.Kořínek Kryštof1999nez. muži  
16.Korselt Radek2000nez. dci  
17.Kos Tomáš1976nez. muži  
18.Kracík Ondřej2005nez. mži  
19.Krob Petr1978nez. muži  
20.Kučírek Ondřej1988nez. muži  
21.Kvapil Anh Hai2002nez. dci  
22.Machálek Tomáš2002nez. dci  
23.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
24.Pavlů Josef1948nez. muži  
25.Trojan František1984nez. muži  
26.Pýcha Patrik1975nez. muži  
27.Žmuda Petr2007nez. nži  
28.Vlček Ladislav1946nez. muži  
29.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
30.Souček Jakub2004nez. sži  
31.Motyčková Kristýna2004nez. sžy  
TJ Viktoria Dětřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuněk Bohumil1962reg. muži 101-191 
2.Konečný Josef1959reg. muži 61-100 
3.Tomíček Evžen1968reg. muži 101-191 
4.Bajan Cristian1971reg. muži 101-191 
5.Brelka Zdeněk1969reg. muži 101-191 
6.Chmelař Milan1972reg. muži 101-191 
7.Čížkovský Jiří1952reg. muži 101-191 
8.Hejduk Alexander1955reg. muži 101-191 
9.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-191 
10.Novák Miroslav1968reg. muži 101-191 
11.Tomašiak Luboš1966reg. muži 101-191 
12.Vacek Stanislav1975reg. muži 101-191 
13.Brelka Zdeněk ml.2008reg. muži 101-191 
Okresní přebor 2. třídy
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
2.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
3.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
4.Plíšek Jan1979reg. muži 101-191 
5.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-191 
6.Cmunt Martin1982nez. muži  
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav1975reg. muži 101-191 
2.Nohejl Martin1975reg. muži 101-191 
3.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-191 
4.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 101-191 
5.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-191 
6.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-191 
ST Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-191 
2.Škeřík Petr1974reg. muži 101-191 
3.Gittler Vladislav1997reg. muži 101-191 
4.Halík Jiří1999reg. muži 101-191 
5.Hauer Marek1973reg. muži 101-191 
6.Cýrus Jan2001reg. muži 101-191 
7.Žabka Kryštof2002reg. muži 101-191 
8.Syrový Roman1976reg. muži neklasifikován 
TTC Hrádek nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tacinec Martin1970reg. muži 101-191 
2.Vele Ondřej1998reg. muži 101-191 
3.Laubr Lukáš2004reg. sži 101-191 
4.Vele Martin2001reg. dci 101-191 
5.Laubr Martin2006reg. mži 101-191 
6.Brigantová Beata2001reg. dky 101-191 
7.Martincová Tereza2004reg. sžy 101-191 
8.Doležalová Monika2005reg. mžy 101-191 
9.Arnold Martin1989reg. muži nez. 
10.Kučera Milan2000reg. dci nez. 
11.Kutifel Josef1971reg. muži nez. 
12.Župka Zdenek2005reg. mži nez. 
13.Trnka Damian1999nez. muži  
14.Trnka Denis1999nez. muži  
15.Tůma Milan2005nez. mži  
16.Novák Antonín2003nez. sži  
17.Obešlo Štěpán2008nez. nži  
18.Tarant Tomáš2007nez. nži  
19.Tarantová Eliška2007nez. nžy  
20.Vlček Viktor2007nez. nži  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flégl Pavel1957reg. muži 101-191 
2.Říčař Rudolf1956reg. muži 101-191 
3.Vastl Ivan1960reg. muži 101-191 
4.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-191 
5.Vastl František1993reg. muži 101-191 
6.Svoboda Jan2001reg. muži 101-191 
7.Vastl Milan1960reg. muži 101-191 
8.Žmuda Petr2007nez. nži  
9.Kitzler Lubor st.1964nez. muži  
10.Korselt Radek2000nez. dci  
11.Kořínek Kryštof1999nez. muži  
12.Kohout Jiří2006nez. mži  
13.Kos Tomáš1976nez. muži  
14.Kracík Ondřej2005nez. mži  
15.Kvapil Anh Hai2002nez. dci  
16.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
17.Souček Jakub2004nez. sži  
18.Kučírek Ondřej1988nez. muži  
19.Krob Petr1978nez. muži  
20.Machálek Tomáš2002nez. dci  
21.Kitzler Lubor ml.1992nez. muži  
22.Motyčková Kristýna2004nez. sžy  
23.Vlček Ladislav1946nez. muži  
24.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
25.Trojan František1984nez. muži  
26.Pýcha Patrik1975nez. muži  
27.Pavlů Josef1948nez. muži  
TJ Sokol Oldřichov v Hájích A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Oskar1956reg. muži 101-191 
2.Štoček Jiří1945reg. muži 101191 
3.Němec Josef1945reg. muži 101-191 
4.Raule Petr1945nez. muži  
5.Tuž Jaroslav1944reg. muži 101-191 
TJ Viktoria Dětřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brelka Zdeněk1969reg. muži 101-191 
2.Chmelař Milan1972reg. muži 101-191 
3.Hejduk Alexander1955reg. muži 101-191 
4.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-191 
5.Čížkovský Jiří1952reg. muži 101-191 
6.Novák Miroslav1968reg. muži 101-191 
7.Tomašiak Luboš1966reg. muži 101-191 
8.Vacek Stanislav1975reg. muži 101-191 
9.Brelka Zdeněk ml.2008reg. muži 101-191 
SKST Liberec P
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-191. 
2.Sálová Anežka2000reg. muži 101.-191. 
3.Kopecká Barbora1994reg. muži 101.-191. 
4.Němec Milan1988reg. muži 101.-191. 
5.Perný Matěj2003reg. muži 101.-191. 
6.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
7.Reslerová Věra2003reg. muži xxx 
8.Glázr Tomáš2000reg. muži xxx 
9.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
10.Holík Martin2004reg. muži xxx 
11.Kotek Matěj2005reg. muži xxx 
12.Jakubov Jakub1995reg. muži xxx 
13.Hůlková Anna2005reg. muži xxx 
SKST Liberec Q
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-191. 
2.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-191. 
3.Čermák Felix1966reg. muži xxx 
4.Jandák Jan2004reg. muži xxx 
5.Ďurík Vojtěch2003reg. muži xxx 
6.Kučera Pavel2004reg. muži xxx 
7.Procházka Jaroslav1957reg. muži xxx 
8.Volf Ondřej2003reg. muži xxx 
9.Mareček Lukáš2006reg. muži xxx 
10.Šimáněk Jakub2004reg. muži xxx 
11.Kovář Samuel2009kraj. muži xxx 
12.Jedlička Ondřej2008reg. muži xxx 
13.Hylský Štěpán2005reg. muži xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy