Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Brozany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šild Vladimír1958reg. muži 55 
2.Vaníček Pavel1970reg. muži 65 
3.Klominský Jiří1959reg. muži 65 
4.Pala Martin1981reg. muži 95 
5.Vaníček Jaroslav1977reg. muži 95 
6.Vaníček Jaroslav ml.1979reg. muži 110 
7.Vaníček Pavel ml.2000reg. dci 130 
8.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
9.Šteker Radek1964reg. muži 130 
10.Šíma Jan1957reg. muži 150 
11.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
12.Draslar Jakub1998reg. muži 190 
13.Stalmacher Robin1996reg. muži 210 
14.Zach Ivan1960reg. muži Nez 
Sokol Bohušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchner Petr1967reg. muži 41-50 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 51-60 
3.Krejčí Miloslav1965reg. muži 81-90 
4.Pacl Miloslav1958reg. muži 91-100 
5.Kalina Miroslav1968reg. muži 141-160 
6.Ruška Drahoš1971reg. muži 141-160 
7.Schwarz Heřman1938reg. muži N 
TJ Sokol Terezín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 316 
2.Pavelková Lenka1981reg. mži 61-70 
3.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
4.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
5.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
6.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
7.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
8.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
9.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
10.Marousek Jaroslav1953reg. muži 161-180 
TTC Roudnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horejsek Jakub1994kraj. muži 225,5 
2.Zimák Michal1951kraj. muži 275,5 
3.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 71-80 
4.Kozel Bohumil1947kraj. muži 316 
5.Krauskopf Karel1948reg. muži 170,5 
6.Krauskopf Karel ml.1970reg. muži 170,5 
7.Loždinka Viktor1948reg. muži 170,5 
8.Masár Martin1974reg. muži 170,5 
TTC Roudnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
2.Sedláček Jiří ml.1966kraj. muži 275,5 
3.Jiránek Miroslav1959reg. muži 85,5 
4.Mejzr Radek1971reg. muži 110,5 
5.Jaroš Václav1959reg. muži 95,5 
6.Medáček Jaroslav1997reg. muži 110,5 
7.Nguyen Hai Van1966reg. muži 170,5cizinec 
8.Dufek Jaroslav1986reg. muži 170,5 
Sokol Libochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
2.Lahovský Vladimír1963reg. muži 121-140 
3.Bernard Jaroslav1933reg. muži 201-220 
4.Coufal Václav2001reg. muži 201-220 
5.Dlouhý Jiří1998reg. muži 181-200 
6.Franc Dominik2002reg. muži 201-220 
7.Vejman Jakub2001reg. muži 201-220 
8.Červenka Václav1952reg. muži 161-180 
ST Baroni Třebívlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šolar Milan1958kraj. muži 225,5 
2.Šolar Ladislav1962kraj. muži 316 
3.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 316 
4.Krug Antonín1963reg. muži 101-120 
5.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
6.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
KST Kalich Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Ivo1959kraj. muži 275,5 
2.Jonáš Stanislav1956reg. muži 75,5 
3.Sekyra Jiří1949reg. muži 75,5 
4.Chuchlová Jana1999reg. muži 85,5 
5.Zeman Vladimír1964reg. muži 95,5 
6.Kohlert Jiří1964reg. muži 110,5 
7.Friedl Rudolf1958reg. muži 110,5 
8.Šperling Milan1958reg. muži 130,5 
9.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
10.Nedbal Václav1947reg. muži 150,5 
11.Sedlák Pavel1980nez. muži 190,5 
KST Kalich Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Pavel1951reg. muži 55,5 
2.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 75,5 
3.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 95,5 
4.Kaválek Ondřej1962reg. muži 110,5 
5.Valášek Valerián1962reg. muži 130,5 
6.Svatoš Leoš1967reg. muži 170,5 
7.Kudera Jan1973reg. muži nezařazen 
8.Cigánek Jiří1966reg. muži nezařazen 
SK Štětí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurista Josef1951kraj. muži 316 
2.Havran Michal1977kraj. muži 316 
3.Novotný Petr1982reg. muži 75,5 
4.Dvořák Milan st.1960reg. muži 110 
5.Pilař Libor1969reg. muži 110 
6.Novák Vladislav1952reg. muži 110 
7.Karel Daniel2000reg. dci 110 
8.Dostálek Jiří1949reg. muži 130,5 
9.Klímová Kristýna1979reg. ženy 130,5 
10.Gründer Antonín1953reg. muži 130,5 
11.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 130,5 
12.Burda Petr1970reg. muži 150,5 
13.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
14.Oliva Michal1976nez. muži  
ASK Lovosice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopec Petr1977reg. muži 101-120 
2.Mego Pavel1944reg. muži 101-120 
3.Lehký Milan1951reg. muži 121-140 
4.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
5.Kahun David1981reg. muži 161-181 
6.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-181 
7.Hýř Lukáš1981reg. muži 181-200 
8.Kaválek Vojtěch2001reg. muži 181-200 
9.Lehký Milan ml.1979reg. muži 121-140 
TJ Sokol Mnetěš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloub Pavel1970reg. muži 51-60 
2.Kloub Lukáš1991reg. muži 51-60 
3.Král Jaroslav1961reg. muži 81-90 
4.Kloub Petr1966reg. muži 101-120 
5.Keltner František1971reg. muži 101-120 
6.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
7.Mareš Václav1989reg. muži 141-160 
8.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
9.Král Pavel1993reg. muži 161-180 
10.Král Jaroslav ml.1990reg. muži 181-200 
Regionální přebor 2.třídy
TJ Sokol Terezín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
2.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
3.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
4.Gräf Jan1933reg. muži 141-160 
5.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
6.Marousek Jaroslav1953reg. muži 161-180 
7.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 181-200 
8.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
9.Skokan Tomáš1989nez. muži  
TJ Sokol Brozany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Jaroslav1977reg. muži 95 
2.Vaníček Jaroslav ml.1979reg. muži 110 
3.Vaníček Pavel ml.2000reg. dci 130 
4.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
5.Šteker Radek1964reg. muži 130 
6.Šíma Jan1957reg. muži 150 
7.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
8.Draslar Jakub1998reg. muži 190 
9.Stalmacher Robin1996reg. muži 210 
10.Zach Ivan1960reg. muži Nez 
TTC Roudnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Václav1959reg. muži 95,5 
2.Krauskopf Karel ml.1970reg. muži 170,5 
3.Krauskopf Karel1948reg. muži 170,5 
4.Hrádek Antonín1946reg. muži 170,5 
5.Svoboda Daniel1976reg. muži 170,5 
6.Klaboch Jiří1949reg. muži 190,5 
7.Lacza Pavel1959reg. muži 210,5 
8.Žilka Miloslav1958reg. muži nez 
TTC Roudnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medáček Jaroslav1997reg. muži 110,5 
2.Dufek Jaroslav1986reg. muži 170,5 
3.Loždinka Viktor1948reg. muži 170,5 
4.Masár Martin1974reg. muži 170,5 
5.Nguyen Hai Van1966reg. muži 170,5cizinec 
6.Spurný Antonín st.1958reg. muži 190,5 
7.Bláha František ml.1976reg. muži 210,5 
8.Mitro Erik1994reg. muži nezcizinec 
KST Kalich Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Vladimír1964reg. muži 95,5 
2.Friedl Rudolf1958reg. muži 110,5 
3.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
4.Šperling Milan1958reg. muži 130,5 
5.Nedbal Václav1947reg. muži 150,5 
6.Gruntová Pavlína1971reg. muži 190,5 
7.Šálek Stanislav1963nez. muži  
8.Sedlák Pavel1980nez. muži  
SK Štětí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Libor1969reg. muži 110 
2.Novák Vladislav1952reg. muži 110 
3.Dostálek Jiří1949reg. muži 130,5 
4.Klímová Kristýna1979reg. ženy 130,5 
5.Balogová Andrea1977reg. ženy 150,5 
6.Husáková Věra1963reg. ženy 190,5 
SK Štětí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gründer Antonín1953reg. muži 130,5 
2.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 130,5 
3.Kučerák Václav1946reg. muži 150,5 
4.Burda Petr1970reg. muži 150,5 
5.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
SK Štětí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karel Daniel2000reg. dci 110 
2.Plšek Richard1978reg. muži 130,5 
3.Beran Aleš1974reg. muži 150,5 
4.Novotný Pavel1975reg. muži 170,5 
5.Šmejkal Michal1993reg. muži 170,5 
6.Krauskopf Milan1951reg. muži 190,5 
7.Pilař Jan1992nez. muži  
TTC Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Filip2002reg. muži 21-30 
2.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 101-120 
3.Landa Josef1962reg. muži 121-140 
4.Balcar František2004reg. muži 161-180 
5.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
6.Červenka Zdeněk1943reg. muži 141-160 
7.Pavlíček Josef1943reg. muži 161-180 
8.Krupka Martin2001reg. muži 181-200 
9.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
10.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
11.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
12.Studihrad Jiří1948reg. muži 201-220 
13.Šnajdr Jiří2003reg. muži 201-220 
14.Petržílková Eliška2006reg. muži 201-220 
15.Ponocný Lubomír1956nez.  
16.Maleček Ivan1944nez.  
17.Chuchel Martin2000reg. muži 31-40 
TJ Sokol Mnetěš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Keltner František1971reg. muži 101-120 
2.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
3.Mareš Václav1989reg. muži 141-160 
4.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
5.Král Pavel1993reg. muži 161-180 
6.Král Jaroslav ml.1990reg. muži 181-200 
7.Rohan Vlastimil1965reg. muži 181-200 
8.Benda Jaroslav1963reg. muži 181-200 
9.Janovský Jaroslav1968reg. muži - 
10.Binter Jaroslav1959reg. muži nez. 
Regionální přebor 3.třídy
TJ Sokol Terezín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
2.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
3.Marousek Jaroslav1953reg. muži 161-180 
4.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 181-200 
5.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
6.Hrabač Martin1967nez. muži  
TJ Sokol Brozany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteker Radek1964reg. muži 130 
2.Šíma Jan1957reg. muži 150 
3.Horký Vladimír1980reg. muži 170 
4.Draslar Jakub1998reg. muži 190 
5.Stalmacher Robin1996reg. muži 210 
6.Zach Ivan1960reg. muži Nez 
SK Štětí G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balogová Andrea1977reg. ženy 150,5 
2.Šmejkal Michal1993reg. muži 170,5 
3.Drtil Aleš2003reg. dci 170,5 
4.Krauskopf Milan1951reg. muži 190,5 
5.Holoubek Michal2001reg. dci 190,5 
6.Husáková Věra1963reg. ženy 190,5 
TTC Litoměřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Zdeněk1943reg. muži 141-160 
2.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
3.Pavlíček Josef1943reg. muži 161-180 
4.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
5.Studihrad Jiří1948reg. muži 201-220 
6.Košovský Ladislav1951nez.  
7.Váša Ladislav1955nez.  
8.Roděj Vladimír1949nez.  
TTC Litoměřice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupka Martin2001reg. muži 181-200 
2.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
3.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
4.Šnajdr Jiří2003reg. muži 201-220 
5.Petržílková Eliška2006reg. muži 201-220 
6.Šnajdr Jiří st.1970nez.  
TTC Litoměřice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drbohlav Michal2002reg. muži 201-220 
2.Rudiš Filip2006reg. muži 201-220 
3.Rudiš Michal1974nez.  
4.Arnold Samuel2005nez.  
5.Fedorovičová Petra2007nez.  
6.Simon Patrik2006nez.  
7.Jančička Petr2004nez.  
8.Přeučil Tomáš2003nez.  
9.Valušek Onřej2006nez.  
ASK Lovosice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahun David1981reg. muži 161-181 
2.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-181 
3.Hýř Lukáš1981reg. muži 181-200 
4.Kaválek Vojtěch2001reg. muži 181-200 
5.Dunaj Pavel1948nez. muži  
6.Filous Pavel1954nez. muži  
7.Jirásek Ivan1963nez. muži  
8.Kundla Ivan1990nez. muži  
9.Mego Emil1937nez. muži  
10.Peterka Milan st.1958nez. muži  
TTC Roudnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukáš Miroslav1969reg. muži 85,5 
2.Svoboda Daniel1976reg. muži 170,5 
3.Klaboch Jiří1949reg. muži 190,5 
4.Spurný Antonín st.1958reg. muži 190,5 
5.Lacza Pavel1959reg. muži 210,5 
6.Hrouda František1953reg. muži nez 
TTC Roudnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Hai Van1966reg. muži 170,5cizinec 
2.Dragoň Radek2003reg. muži 210,5 
3.Bláha František ml.1976reg. muži 210,5 
4.Dragoň Jaroslav1975reg. muži 210,5 
5.Nguyen Binh Thanh2007reg. muži 210,5cizinec 
6.Červený Jan1994reg. muži 210,5 
7.Holub Čestmír1941reg. muži nez 
8.Hess Jan2001reg. muži nez 
9.Hess Libor1966reg. muži nez 
10.Bláha František1952reg. muži nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy