Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I. třídy
TJ Baník Meziboří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 316 
2.Burš Ivan1943reg. muži 61-70 
3.Král Erich1943reg. muži 81-90 
4.Slivoň Miloš1945reg. muži 91-100 
5.Hocelík Viktor1938reg. muži 81-90 
6.Zralý Daniel1976reg. muži 101-120 
7.Hejna Martin1980reg. muži 121-135 
8.Zozulák Petr1983reg. muži 121-135 
9.Celerin Karel1964nez. muži  
10.Hosták Marcel1986nez. muži  
SKST Baník Most G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba David2002reg. muži 65,5 
2.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 65,5 
3.Pospíšil Petr1979reg. muži 65,5 
4.Miškolci Milan1937reg. muži 75,5 
5.Houdková Helena1996reg. muži 110,5 
6.Klempt Otakar1948reg. muži 128 
7.Matějka Eduard1950reg. muži 128 
8.Benda David2003kraj. sži 30. 
9.Sebránek Jan2004kraj. mži 6. 
10.Hrodek Šimon2004kraj. mži 13. 
11.Mašková Eliška2003kraj. sžy 24. 
12.Fišková Helena1951nez.  
SKST Baník Most F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiška Václav1951kraj. muži 275,5 
2.Mandík Ladislav1974reg. muži 55,5 
3.Basák Josef1947reg. muži 75,5 
4.Čapský Miroslav1953reg. muži 85,5 
5.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
6.Ublanič Pavel1958reg. muži 95,5 
7.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
8.Beneš Jan1998reg. muži 101. - 120. 
9.Krejcar Jan1962nez.  
10.Faltys Zdeněk st.1961nez.  
KST Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 225,5 
2.Sýkora Petr1962reg. muži 61. - 70. 
3.Kadlec David1989reg. muži 71. - 80. 
4.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 81. - 90. 
5.Wachtel Antonín1963reg. muži 91. - 100. 
6.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 91. - 100. 
7.Švantner Ivo1991reg. muži 91. - 100. 
8.Nemazal Zdeněk st.1964reg. muži 101. - 120. 
9.Belancová Jitka1975reg. muži 101. - 120. 
10.Hudec Jiří1978reg. muži 121. - 135. 
11.Belanec Jaroslav1974nez. muži  
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
2.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
3.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
4.Lála František1971reg. muži 65,5 
5.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
6.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
7.Brejška Roman1975reg. muži 95,5 
8.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
9.Plzák Jindřich1994reg. muži 110,5 
10.Štěpán Jiří1995reg. muži 110,5 
11.Čmerda Ondřej2005reg. muži 110,5 
12.Pich Jan st.1969reg. muži 128 
Sokol Horní Jiřetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Martin ml.2000reg. muži 75,5 
2.Piskáček Václav1973reg. muži 85,5 
3.Trnka Petr st.1976reg. muži 95,5 
4.Antalecz Michal1995reg. muži 95,5 
5.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
6.Piskáček Ondřej2004reg. muži 110,5 
7.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
8.Domkář Miroslav1947reg. muži 128 
9.Baňka Jaroslav1965nez.  
10.Röber Pavel1961nez.  
11.Trnka Petr ml.2003nez.  
TJ Sokol Obrnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hotový Martin1970reg. muži 65,5 
2.Bambas Jiří1965reg. muži 85,5 
3.Strouhal Radim1978reg. muži 110,5 
4.Bednář Pavel1969reg. muži 110,5 
5.Čermák Petr1981nez.  
6.Šlapák Martin1967nez.  
7.Struhovský Jiří1973nez.  
8.Zázvorka Jan1972nez.  
ST Kopisty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karez Jindřich1946reg. muži 71-80 
2.Dvořák Jiří1974reg. muži 91-100 
3.Feix Jiří1962reg. muži 101. - 120. 
4.Loefner Tomáš1977reg. muži 101-120 
5.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
6.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
7.Hájková Marie2000reg. dky 121-135 
8.Cibulka Josef1948reg. muži 121-135 
9.Růžička Josef1973nez. muži  
Regionální soutěž II. třídy
TJ Baník Meziboří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hocelík Viktor1938reg. muži 81-90 
2.Zralý Daniel1976reg. muži 101-120 
3.Hejna Martin1980reg. muži 121-135 
4.Zozulák Petr1983reg. muži 121-135 
5.Hubová Soňa1973reg. muži 121-135 
6.Gulík Josef1958nez. muži  
7.Hejna Marek1978nez. muži  
SKST Baník Most H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
2.Ublanič Pavel1958reg. muži 95,5 
3.Klempt Otakar1948reg. muži 128 
4.Benda David2003kraj. sži 30. 
5.Mašková Eliška2003kraj. sžy 24. 
6.Sebránek Jan2004kraj. mži 6. 
7.Hrodek Šimon2004kraj. mži 13. 
8.Suchý Matyáš2005kraj. mži 28. 
9.Marek Matyáš2006kraj. mži 49. 
10.Pliska Daniel2004nez.  
TTC Litvínov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
2.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
3.Brejška Roman1975reg. muži 95,5 
4.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
5.Plzák Jindřich1994reg. muži 110,5 
6.Štěpán Jiří1995reg. muži 110,5 
7.Čmerda Ondřej2005reg. muži 110,5 
8.Pich Jan st.1969reg. muži 128 
9.Belák Dušan1958reg. muži N 
10.Fencl Radek1968reg. muži N 
11.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
12.Brejška Jan2004reg. muži N 
13.Čmerda Tomáš2008reg. muži N 
14.Loefner Martin2008reg. muži N 
15.Mackie James Lukáš2005reg. muži N 
16.Němečková Adéla2005reg. muži N 
17.Pourová Dina2004reg. muži N 
18.Vobrubová Zuzana2006reg. muži N 
Sokol Horní Jiřetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
2.Piskáček Ondřej2004reg. muži 110,5 
3.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
4.Domkář Miroslav1947reg. muži 128 
5.Baňka Jaroslav1965nez.  
6.Trnka Petr ml.2003nez.  
7.Röber Pavel1961nez.  
OÚ Polerady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Zdeněk1955nez. muži  
2.Kněžek Ivan1964nez. muži  
3.Šefl Václav1972nez. muži  
4.Muhl Radek2002nez. muži  
5.Janda Adam2006nez. muži  
6.Fiala Ondřej2004nez. mži  
7.Švarcová Janetta1979nez. muži  
8.Fiala Václav1974nez. muži  
9.Janda Pavel1967nez. muži  
ST Kopisty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
2.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
3.Cibulka Josef1948reg. muži 121-135 
4.Růžička Josef1973nez. muži  
5.Hájková Marie2000reg. dky 121-135 
6.Pech Jan1952nez. muži  
7.Kastl Roman1976nez. muži  
8.Ráliš Rostislav1990nez. muži  
SKST Baník Most I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
2.Beneš Jan1998reg. muži 101. - 120. 
3.Matějka Eduard1950reg. muži 128 
4.Skopec Karel1953nez.  
5.Šťovíček Richard2006kraj. mži 42. 
6.Drda Šimon2003nez.  
7.Říha Jindřich2005nez.  
8.Fišková Helena1951nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS